Pokaż wyniki od 1 do 29 z 29

Wątek: Speedway Wanda Kraków 2010 - wątek klubowy (II liga dla Krakowa!?)

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach

    Speedway Wanda Kraków 2010 - wątek klubowy (II liga dla Krakowa!?)

    Kryzys kryzys, a kluby się tworzą (wracają).

    Turniej z Okazji 60-lecia Nowej Huty okazał się strzałem w dziesiątkę. Osobiście bardzo wierze w reaktywacje żużla w Krakowie, na wysokim poziomie. Ale do tego potrzeba mocnego uderzenia i szybkiego awansu, ale na realnych zasadach, by nie skończyć jak WKM Warszawa w 2003 roku. Duże miasta są bez wątpienia nadzieją na "większe halo" na speedway w naszym kraju.

    A Wanda atakuje, i poważnie zabiera się do roboty. Dlatego należy się osobny wątek. Bo najprawdopodobniej właśnie krakowian zobaczymy w przyszłorocznej II lidze.

    Czy start do nowego sezonu jest już przesądzony? - Nie spotykalibyśmy się tutaj gdybyśmy nie chcieli wystartować, nie siedziałbym tutaj, gdybym nie myślał, że nie będzie ligowego żużla w Krakowie. Jest bardzo duża szansa, aby żużel zagościł w Krakowie w postaci ligowej. Oceńmy to na razie na 90 procent. Wszystko zależy też od tego, czy dostaniemy licencję na start w drugiej lidze. Myślę, że jako nowy klub, nie mający długów, zobowiązań finansowych, jesteśmy w stanie sobie z tym poradzić - mówił prezes. - Nie bierzemy żadnych wzorców z poprzedników, jeżeli wystartujemy to na pewno objedziemy sezon do końca. Nie ma takiej możliwości, żebyśmy wystartowali i po dwóch meczach ogłosili, że mamy brak środków na koncie i rezygnujemy z takiej zabawy. Nie ma sensu kolejny raz załamywać kibiców, bo jeżeli mielibyśmy w ten sposób zaczynać, to lepiej w ogóle w to się nie bawić i nie zrażać kibiców - dodał.
    Za SF. Więcej TUTAJ.

    Wanda ma również "poważną" stronę internetową - SPEEDWAYWANDA.PL

    Dadzą radę? A jeśli tak, na kogo powinni postawić mając takie a nie inne cele? Wiem też, że wielu kibiców speedwaya z innych miast mieszka w Krakowie, i liczy na start Wandy w lidze.




  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Byłoby miło. Sam na pewno nie raz w niedzielne popołudnie zagościłbym na Wandzie.

    W Krakowie jest cała masa przyjezdnych z miast żużlowych, o ile zespół nie będzie tradycyjnie w ogonie to jest szansa, ale o tym że droga słabego składu na początek jest zła już wiemy.

    Sam akademicki ośrodek jest w stanie zapełnić stadion, pomóc mógłby też Krzysztof Cegielski.

    Problemem może być jednak stadion, wymogi spełnia, ale jest w Nowej Hucie, to niestety znaczne utrudnienie, choć przecież sama ta dzielnica ma więcej mieszkańcow, niż niejedno miasto w Polsce.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dadzą radę? A jeśli tak, na kogo powinni postawić mając takie a nie inne cele? Wiem też, że wielu kibiców speedwaya z innych miast mieszka w Krakowie, i liczy na start Wandy w lidze.
    Dlatego też Wanda powinna pomyśleć o ściągnięciu zawodników z jak największej liczby miast. :) Szczególnie z Czewy, Tarnowa, Rzeszowa.

    A cała reszta sprowadza się do 3 czynników: kasa, kasa i kasa.

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    10-11-2009
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fajnie, że do ligi wróci Wanda Kraków. Brakuje w polskiej lidze drużyn z wielkich metropolii i naprawdę trzymam kciuki za nich, by ich przygoda z rozgrywkami ligowymi trwała nie rok, a zdecydowanie dłużej.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2007
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Problemem może być jednak stadion, wymogi spełnia, ale jest w Nowej Hucie, to niestety znaczne utrudnienie, choć przecież sama ta dzielnica ma więcej mieszkańcow, niż niejedno miasto w Polsce.
    Nie widzę w tym żadnego utrudnienia, dzielnica powoli się zmienia, jest co raz lepszy dojazd z centrum. We Wrocławiu stadion jest ulokowany na Wielkiej Wyspie i w szczycie dojazd dwoma mostami do łatwych też nie należy i problemu nie ma. Bywam w Krakowie i bardzo będę się cieszył jak żużel powróci.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Problemem może być jednak stadion, wymogi spełnia, ale jest w Nowej Hucie, to niestety znaczne utrudnienie, choć przecież sama ta dzielnica ma więcej mieszkańcow, niż niejedno miasto w Polsce.
    Nie widzę w tym żadnego utrudnienia, dzielnica powoli się zmienia, jest co raz lepszy dojazd z centrum. We Wrocławiu stadion jest ulokowany na Wielkiej Wyspie i w szczycie dojazd dwoma mostami do łatwych też nie należy i problemu nie ma. Bywam w Krakowie i bardzo będę się cieszył jak żużel powróci.
    Ja spędzam w tym mieście większość roku i fakt jest taki, że kluby dzielą się na te krakowskie(czyli staromiejskie) i nowohuckie. Te drugie są na wymarciu.

    Jak widać jest jedna firma umieszczona na stronie jako partner, a o sponsorów zawsze było ciężko. Choć kiedyś zespół miał chyba jakis realbud w nazwie.

    Ważne, żeby w przypadku ew. startu posiadać skład na poziomie, w innym wypadku należy sobie odpuścić, bo marka "Wanda" i tak jest bardzo nadwyrężona

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Jazda w II lidze ze słabymi rywalami to kiepska promocja. Wanda powinna zacząć poważne starty od ekstraligi. I władze żużla powinny to jej zagwarantować. Przyjazd do Krakowa Golloba, Sajfutdinowa, Pedersena to dopiero byłaby prawdziwa promocja.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Jazda w II lidze ze słabymi rywalami to kiepska promocja. Wanda powinna zacząć poważne starty od ekstraligi. I władze żużla powinny to jej zagwarantować. Przyjazd do Krakowa Golloba, Sajfutdinowa, Pedersena to dopiero byłaby prawdziwa promocja.
    No prosze bez tworzenia bajek. A niby czemu Wanda miałaby dostać z buta start w ekstralidze, a kluby które od lat borykają sie z utrzymaniem na powierzchni walczą w sportowej rywalizacji.

    Klub, sponsorzy i kibice muszą okrzepnąc w II lidze. Jezeli klub bedzie mocny sam poprowadzi swój marsz wyzej (vide Polonia Piła w latach 90-tych)

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Dodałbym do tego fakt, że kibice generalnie źle podchodzą do takich zagrań jak wpychanie siłą klubu do wyższej klasy rozgrywkowej, wykupienie miejsca w lidze od innego klubu itp. To przeczy rywalizacji sportowej.

    Jak Wanda ma coś znaczyć to musi się od II ligi przebijać, zdobywać kibiców i sponsorów, zaznaczyć się na żużlowej mapie Polski.

    Inaczej się nie da. Będzie jeden sezon "sukcesu" za miejsce z urzędu i potem nagle klapa, bo nikogo to nie będzie obchodzić. Ot taka ciekawostka.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    23-10-2009
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Też kibicuje Wandzie. Brakuje mi ich, chociaż z lat 90tych jako wieczni outsajderzy mi się kojarzą. Gdyby jeszcze przywrócić na żużlową mapę Polski Świętochłowice i żużel an skałce to w ogóle było by pięknie. :)

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    ...temat nieco przysycha, więc go nieco wyciągnę z niebytu.
    Wszedłem dzisiaj na stronę
    http://www.speedwaywanda.pl/
    ...i z przyjemnością stwierdziłem, że trochę po cichu, ale jednak cos się dzieje.
    Ciągle mam nadzieję, że w przyszłym sezonie na Hucie pojawi się żużelek i poniekąd są na to jakieś szanse. Z informacji Zarządu, na obecną chwilę trwa procedura rejestracji "Speedway Wanda" w sądzie, od czego zależy przyznanie licencji na start zespołu w II lidze. Narazie jest licencja na tor. Rozmowy ze sponsorami i potencjalnymi zawodnikami trwają. Marcin Kozdraś, Grzegorz Stróżyk, Andriej Kudriaszow, Tomasz Łukaszewicz są po rozmowach i wogóle chyba sie wszystko kręci w dobrym kierunku.
    Trzeba trzymać kciuki za działaczy i może na wiosnę dane nam będzie oglądać zawody.....i np. w ramach przedsezonowych działań promocyjnych jakiś sparing,..czy tam mecz towarzyski z Falubazem DMP'09. Aco?! Dla doatrakcyjnienia imprezy "zakontraktować" do składu jakich dwóch grajków z GP,...natrąbić w gazety, że przyjeżdża mistrz i może być superimpreza na początek.

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Nie wiem, czy z tymi zawodnikami co są wymieniani ma to sens, na pewno wyjdzie tanio, ale będzie jak zawsze.

    Słaby skład, słabe wyniki, słabe zainteresowanie.

    Obym się mylił, bo chętnie wybrałbym się zobaczyć żużel w Krakowie.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Kozdraś to faktycznie słaby pomysł, ale co do pozostałej trójki nie jest źle. Stróżyk rozwija się z roku na rok, ma dobre zaplecze, szalenie ambitny chłopak i w drugiej lidze może punktować naprawdę bardzo dobrze. Łukaszewicz to nie głupi zawodnik na II-ligowe realia. A Kudriaszow już w 2008 roku był na 4 miejscu w Mistrzostwach Rosji u19 (za Łagutą, Kazaczukiem i Wodjakowem), w 2009 wygrał te zawody (miał jednak łatwiejszych przeciwików). W Mistrzostwach u21 2009 był trzeci - za Łagutą i Loktajewem. Pojawił się w tym roku na Szlace Piastowskiej w Poznaniu, i faktycznie wypadł nie najlepiej, ale Kościucha za plecami przywiózł. 18-latek ze sporym talentem, i typową dla Rosjan zadziornością jest dobrym pomysłem. Tym bardziej, że od jakiegoś czasu dołączył do Funny Teamu, gdzie jest już Stróżyk. Dobrze by się rozumieli, i dwóch niezłych jeźdźców Wanda już by miała. Kozdrasia odpuścić, szukać młodych, ambitnych, ale z umiejętnościami. Plany są nie najgorsze :)

  14. Powrót do góry    #14
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    A Kudriaszow już w 2008 roku był na 4 miejscu w Mistrzostwach Rosji u19 (za Łagutą, Kazaczukiem i Wodjakowem), w 2009 wygrał te zawody (miał jednak łatwiejszych przeciwików). W Mistrzostwach u21 2009 był trzeci - za Łagutą i Loktajewem. Pojawił się w tym roku na Szlace Piastowskiej w Poznaniu, i faktycznie wypadł nie najlepiej, ale Kościucha za plecami przywiózł.
    Nie wiem, jak Ty, ale ja na Szlace byłem osobiście i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie :) Z początku niemrawo, ale rozkręcał się z biegu na bieg i naprawdę bardzo ładnie chodził po torze, widać, że taki rosyjski zadziora z niego :) Tylko sprzęt go trochę ograniczał.



    Kozdrasia odpuścić, szukać młodych, ambitnych, ale z umiejętnościami. Plany są nie najgorsze :)
    Kozdraś też się nada :P Zresztą może niech sam się tu wypowie ;)

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Nada się, ale nie jeśli mówimy o awansie, bo przykład Łodzi pokazał, że nawet mocny skład w II lidze nie gwarantuje awansu :) A jeśli Wanda chcę tylko z klasą przejechać sezon, to czemu nie, ale do tego przyda się taki zawodnik, o którym mówi się w kuluarach. Na pewno mógłby bez problemu liderować z powodzeniem drużynie z Krakowa.

    Ważne, że wszystko idzie w dobrym kierunku :)

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,422
    Kliknij i podziękuj
    7,720
    Podziękowania: 7,318 w 4,305 postach
    Rempałe, Burze do skladu i napewno zacheciloby to tarnowskich kibicow zuzla bedac w krk do pojscia na zawody zeby "obczaic co i jak"

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    06-01-2010
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na zakupy .... ;) :)

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    No i działacze Wandy celują w awans. Najpewniej będzie tak:

    Seniorzy:
    Adrian Rymel
    Denis Sajfutdinow
    Siemen Własow
    Danił Iwanow
    Roman Chromik
    Patryk Pawlaszczyk
    Władimir Dubinin
    Grzegorz Stróżyk
    Tomasz Łukaszewicz
    Hynek Stichauer

    Juniorzy:
    Janusz Baniak
    Bartosz Szymura
    Andriej Kudriaszow
    Siergiej Borisenko

    Skład na przykładowy mecz:
    1. Adrian Rymel 2,400
    2. Patryk Pawlaszczyk / Tomasz Łukaszewicz / Roman Chromik / Grzegorz Stróżyk 1,690
    3. Siemen Własow 2,232
    4. Danił Iwanow / Hynek Stichauer 1,714
    5. Denis Sajfutdinov 1,861
    6. Janusz Baniak - dwaj bardzo perspektywiczni młodzieżowcy
    7. Bartosz Szymura

    Obok średnie z sezonu 2009. Całkiem ciekawy zespół z dużymi szansami. Najważniejsze żeby rozwinęli się Janek z Bartkiem, i zaskoczył któryś z zawodników jako trzy lider, bo o formę Rymela i Własowa nie ma się co bać. I oby finansowo klub był cały sezon w 100% stabilny. Wtedy będzie dobrze.

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,379
    Kliknij i podziękuj
    1,808
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Tylko dla kogo oni tą Wandzie reaktywują? Przecież na ubiegłorocznym turnieju w 3/4 to byli kibice przyjezdni z Krosna, Rzeszowa, Tarnowa, Częstochowy czy Rybnika(śląska)...

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Akurat Rymel za dużo w Wandzie chyba nie pojeździ, bo z tego co słyszałem, to ma dużo zajętych terminów (Premier League). Niemniej jednak skład jest bardzo mocny i jak dla mnie Kraków na tę chwilę jest zaraz po Łodzi najsilniejszą drużyną w lidze. Zastanawiam się tylko jak oni chcą to wytrzymać finansowo, bo zawodnicy których zakontraktowali z tego co wiem to do najtańszych nie należą, a o frekwencję w Krakowie wcale nie byłbym taki pewien... ale może nie będzie tak źle. W każdym razie życzę powodzenia i porażek z Wilkami ;)

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,325
    Kliknij i podziękuj
    132
    Podziękowania: 252 w 180 postach
    Przy tych zawodnikach i budzecie jakim sie mowi czyli 900 tys. sadze, ze dlugo najmocniejszym skladem nie pojezdza.
    Co do Rymela to priorytetem jest Anglia dlatego Lublin odpuscil sobie go.
    Oby im sie udalo do konca sezonu dojechac i nie narobic dlugow.

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No gdyby takim składem faktycznie startowała Wanda to mogłaby sporo zwojować a u siebie-o ile ten tor będzie ich sprzymierzeńcem-nie zaznać porażki,ale jeśli Rymel ma startować w co 2-3 meczu no to wyniki też będą falować,bo byłby on napewno motorem napędowym tej ekipy,tuż obok Wlasowa.
    Chromik,Pawlaszczyk czy Stichauer też powinni swoje robić.Naprawde bardzo ciekawy skład i bardzo perspektywiczni mlodzieżowcy.Jeśli nie braknie kasy,a ma jej nie braknąć jak twierdzą włodarze, to II liga będzie naprawde bardzo wyrównana-i oto chodzi.

    Ale jak ktoś słusznie zauważył...Czy jest tam dla kogo budować żużel?Jeśli miałoby to być chociaż te 2-3 tysiące i rosnąć wraz z wynikami to napewno warto,tym bardziej że skoro zbudowali zespół od zera,bez niczego,i udało się "związać" blisko milionowy budżet to jakieś zainteresowanie wzbudzili w sponsorach...
    No ale jeśli pamiętam to tam frekwencja wahała się 500-800 osób przy czym zawodnicy a co za tym wyniki były żenujące...

  24. Powrót do góry    #24
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Właściwie to ja bym składu nie przeceniał :) Pawlaszczyk ma za sobą fatalny sezon, Chromik w Krośnie nic nie pokazał, Własowa wszyscy znają z dobrego występu przeciwko Łodzi, wcześniej było różnie :) Co nie zmienia faktu, że Kraków faktycznie doczekał się fajnej drużyny, jednak do Łodzi to im trochę może brakować.

    Pytanie czy jest dla kogo robić żużel - w Poznaniu też pewnie takie sobie stawiali. A frekwencja 500-800 przy ekipie, która jeździła totalną padakę niewygrywając prawie nic i wycofująca się po połowie sezonu wg mnie dobrze wróży. Znakomitym ruchem był wg mnie ubiegłoroczny turniej ze wstępem za darmo. Część ludzi zobaczyła czym to się je i można przyjedzie ponownie.

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie no do łodzi to im hen,hen...
    Ja tam nie zakładam że włączą się w walke o I ligę-te niech zdobędzie w końcu Łódz,choć dla mnie kompletnym nie porozumieniem są jakieś durne gierki pana Skrzydlewskiego,który chce za wszelką cenę wprowadzić Orła do I ligi tylko po to by pokazać komuś tam(dokładnie niewiem komu bo nie siedze w temacie Skrzydlewski vs reszta przeciwników)że potrafi a zaraz potem wycofać się z ...i tutaj nie jest pewien czy z zarządu czy ze sponsorowania,ale to chyba w tej chwili jedno i to samo bo jak podkreśla on bierze na siebie 90 % utrzymania klubu.

    Tak czy owak po awansie,jakże oczekiwanym i w męczarniach wywalczonym(jeśli w ogóle) Orzeł zostanie pozostawiony sam sobie...a jeśli pan Skrzydlewski finansował go faktycznie w 90 % to mozna sobie juz teraz wyobrażac skutki odejścia jegomoscia...

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Bez przesady, nie s±dzę aby Skrzydlewski wycofał się ze sponsrowania klubu po ewentualnym awansie. To jest po prostu typ człowieka, który musi zawsze wokół siebie robić dużo szumu. Wiele razy już opowiadał najróżniejsze dziwne rzeczy, które potem tak naprawdę nie miały odzwierciedlenia w rzczywisto¶ci. Dlatego też wydaję mi się, że w przypadku promocji do wyższej klasy rozgrywkowej pan Witek nie pozostawi tego klubu samemu sobie.

    Co do składu Wandy to wydaje się on obiecuj±cy. Liderem powinien być chyba Własow, który jak wiadomo był liderem Miszkolca i wprowadził ten zespół praktycznie w pojedynkę w finałowym dwumeczu z Orłem do 1 ligi. Ciekawym transferem na pewno jest też pozyskanie Stichauera, choć w jego przypadku nie wiadomo w jakiej będzie dyspozycji po ciężkiej kontuzji. W ubiegłym roku byłem na meczu Piły z Lublinem i to wła¶nie w głównej mierze postawa Hynka zadecydowała o wygranej Motoru (aż trzy biegi w których jechał zakończyły się podwójn± wygran± lublinian). Zapewne Wanda nie powalczy o awans bo s± jednak mocniejsze ekipy, ale tez na pewno nie będzie outsiderem a z tak± Ostrovi± to już w ogóle powinna sobie poradzić do¶ć wysoko. Jedyn± niewiadom± s± w sumie finanse, jako¶ tak ciężko mi sobie wyobrazić Wandę, która dojeżdża do końca sezonu. Ostatni raz miało to miejsce w 2002 roku, od tego czasu kilka razy próbowali i zawsze wycofywali się z ligi po paru kolejkach. Należy wierzyć, że tym razem będzie inaczej, że znajd± się sponsorzy no i przede wszystkim, że będzie duża frekwencja, najlepiej na takim poziomie jak po reaktywacji żużla w Poznaniu.

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    witam

    mam pytanko. jutro odbywa się w Krakowie II runda MDMP. Tak się składa, że przebywam tu na delegacji i fajnie byłoby po pracy zaciągnąć się kilka razy metanolem. nie mogę jednak nigdzie znaleźć info o której baniak i spółka zaczynają kręcić kółka. gdyby ktoś posiadał taką wiedzę to będę wdzięczny.

    pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    witam

    mam pytanko. jutro odbywa się w Krakowie II runda MDMP. Tak się składa, że przebywam tu na delegacji i fajnie byłoby po pracy zaciągnąć się kilka razy metanolem. nie mogę jednak nigdzie znaleźć info o której baniak i spółka zaczynają kręcić kółka. gdyby ktoś posiadał taką wiedzę to będę wdzięczny.

    pozdrawiam
    proszę bardzo:

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...mp-w-krakowie/

    Dopinguj naszych, szczególnie Sławka:)

    pozdr

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    wielkie dzięki za info.

    a za Sławka jasne, że będę trzymał kciuki. Oby się tylko nie połamał bo co zrobimy bez niego w zg:)

    pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •