Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 110 z 110

Wątek: GKM Grudziądz 2010 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,813
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 794 w 576 postach
    Przez kilka pierwszych lat mieli bardzo słabych juniorów, takich naprawdę słabych których każdy łał 5-1, tor domowy będący mega atutem i trenera który dodawał sporo akcentu humorystycznego Kempesa. Później faktycznie ten GKM zobojetnial i wiele nie wnosi, no ale cos tam przecież jadą.

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    811
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 134 w 92 postach
    GKM nie ma wizji? Od paru lat budujemy markę marketingowo. Szkółka jest jedną z najlepiej prowadzonych w Polsce. Ktoś parę lat temu postawił na szkolenie w Grudziądzu i na powolne wspinanie się do góry.

    Są plany rozbudowy stadionu, bywają świetne mecze, zawsze full kibiców. Jesteśmy tym kopciuszkiem, który uciera nos co roku niektórym.

  3. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,406
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 212 w 149 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    GKM nie ma wizji? Od paru lat budujemy markę marketingowo. Szkółka jest jedną z najlepiej prowadzonych w Polsce. Ktoś parę lat temu postawił na szkolenie w Grudziądzu i na powolne wspinanie się do góry.

    Są plany rozbudowy stadionu, bywają świetne mecze, zawsze full kibiców. Jesteśmy tym kopciuszkiem, który uciera nos co roku niektórym.
    Z tym fullem to nie przesadzaj. W tamtym sezonie mieliście zajętoś stadionu na poziomie tylko 78%, a pojemność waszego stadionu to tylko 8000...
    Ostatnio edytowane przez kibic123 ; 05-05-2024 o 23:19

  4. Powrót do góry    #94
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    159
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 16 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    nie popiłem

    może historia to zły argument, fakt, bardziej chodzi mi o jakby brak jakiegoś, nie wiem, charakteru klubu? wizji dla klubu na lata do przodu?

    no jest sobie ten Grudziądz, emocji nie budzi, o medale nie walczy, jedzie na miejskich dotacjach, jakby taki "zapominalny" klub, taki szary, jeszcze media wciskają, że nasze pojedynki to DERBY, jakby to było coś wiekopomnego
    100% racji, nawet sportowo nie awansowali...
    GKM = nijakość

    Liga byłaby o wiele lepsza chociażby z Polonią (nawet ****a Piłą xd).
    To nawet Stał Rzeszów była o wiele bardziej kolorowa niż GKM.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi picothenico za jego przydatny post!

    młody_piernik2 (Wczoraj)

  6. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,277
    Kliknij i podziękuj
    6,543
    Podziękowania: 8,904 w 4,901 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    GKM nie ma wizji? Od paru lat budujemy markę marketingowo. Szkółka jest jedną z najlepiej prowadzonych w Polsce. Ktoś parę lat temu postawił na szkolenie w Grudziądzu i na powolne wspinanie się do góry.

    Są plany rozbudowy stadionu, bywają świetne mecze, zawsze full kibiców. Jesteśmy tym kopciuszkiem, który uciera nos co roku niektórym.
    Ostatnio w Familiadzie byla wasza ekipa markietingowcow+rzecznik prasowy.Nazwali sie Klub Zuzlowy.Chyba sie wstydzili skad, wiec nazwa taka ogolnikowa.
    W sumie 5 osob i tak sie zastanawialem, u was musi byc na bogato skoro az 4 osoby odpowiadaja
    i zarabiaja na pracy ktorej kibic zuzla spoza Grudziadza kompletnie nie widzi.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    młody_piernik2 (Wczoraj)

  8. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,790
    Kliknij i podziękuj
    7,849
    Podziękowania: 7,408 w 4,371 postach
    te plany rozbudowy stadionu to chyba takie jak w Tarnowie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    mszat (Wczoraj)

  10. Powrót do góry    #97
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    811
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 134 w 92 postach
    W sumie to mam to gdzieś. Możemy być dla was wrzodem na dupie. Ja mam radość z oglądania ekstraligi i tyle

  11. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,790
    Kliknij i podziękuj
    7,849
    Podziękowania: 7,408 w 4,371 postach
    generalnie dobre podejscie, ale sie nie obruszaj.
    Ja akurat was jako kibicow na forum bardzo lubie i szanuje. Ale ten wasz zuzel... w ostatnim czasie jest w grudziadzkim wydaniu turbo-nudny. No i ten awans tez wiadomo jaki byl.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  12. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,853
    Kliknij i podziękuj
    2,881
    Podziękowania: 2,461 w 1,301 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    GKM nie ma wizji? Od paru lat budujemy markę marketingowo. Szkółka jest jedną z najlepiej prowadzonych w Polsce.
    na takie txty to mozna nabrac rade miasta, rok rocznie.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  13. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    437
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 22 w 19 postach
    Sorry ale w ostatnim roku strata GKM to 4,5 mln złotych.To nie jest budowanie marki. Miasto zasypie ale nie o to mi chodzi. To pokazuje że GKM nie stać na ekstralige

  14. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,860
    Kliknij i podziękuj
    4,022
    Podziękowania: 1,621 w 1,054 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    W sumie to mam to gdzieś. Możemy być dla was wrzodem na dupie. Ja mam radość z oglądania ekstraligi i tyle
    Iks de
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  15. Powrót do góry    #102
    Początkujący
    Dołączył
    23-07-2023
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    GKM nie ma wizji? Od paru lat budujemy markę marketingowo. Szkółka jest jedną z najlepiej prowadzonych w Polsce. Ktoś parę lat temu postawił na szkolenie w Grudziądzu i na powolne wspinanie się do góry.

    Są plany rozbudowy stadionu, bywają świetne mecze, zawsze full kibiców. Jesteśmy tym kopciuszkiem, który uciera nos co roku niektórym.

    Nie przejmuj się opinią innych tutaj. Ich to skrycie dziwi a może i nawet boli, że taki klub z takiego małego miasta, z takim małym budżetem i to dosypywanym rok w rok z urzędu miasta cały czas w Ekstralidze i na salonach znajduję się. Najważniejsze że grudziądzanie się cieszą i mogą oglądać taki żużel od 10 lat już na najwyższym poziomie, niech sobie stękają ile chcą, co nam do tego? To nie koncert życzeń, kogo by się chciało żeby jeździł w Ekstralidze.
    Ostatnio edytowane przez najwiekszy_fan_gkmu ; Wczoraj o 15:42

  16. Powrót do góry    #103
    Początkujący
    Dołączył
    02-08-2023
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Włókniarz stał się nie wypłacalny zaproszenie przyjął GKM. po sezonie mieli spaść ale okazało się, że Rzeszów bez kasy, niebyło chętnych na jego miejsce. Grudziądz uratował rozgrywki bo by jeździła liga w 7. By była prowadzona właściwa polityka pieniężna w Częstochowie i Rzeszowie to może i by awansowali "sportowo". Po za tym na przestrzeni tych lat w Grudziądzu było sporo dobrego ścigania które dobrze oglądało się w TV i na żywo. Mieliśmy jakiś czas temu klub z tradycjami ROW w ekstralidze i był na tyle dobry, że nie utrzymał się. Zresztą tak wyśmiewany Grudziądz co roku dostarcza wielu emocji kibicom walką o utrzymanie i wbrew złośliwcom co roku skazywana drużyna na spadek uciera nosa i potrafi odprawić ligę niżej np. Toruń i Zieloną Górę.

  17. Powrót do góry    #104
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,264
    Kliknij i podziękuj
    306
    Podziękowania: 200 w 183 postach
    Jeszcze trochę to Pany z Torunia nie będą chcieli jeździć z Grudziądzem w derbach bo twierdzą, że to ich satelicki klub. Normalnie szok a najgorsze dno na tym forum to kibice z Torunia. Na całe szczęście jest to tylko promil kibiców z tego forum, którzy przychodzą na stadion. Z resztą reszta idiotów kibiców toruńskich pokazała klasę w zeszłym roku w Lublinie, gdzie pokazała jak wygląda rynsztok.

  18. Powrót do góry    #105
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,216
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 310 w 215 postach
    Proponuję aby w 2025 skład elipy, skład SGP i promocje w Biedronce były ustalane przez kibiców z Torunia.
    Będzie ciekawie. Sugeruję jakieś promocje na małpki w weekendy żużlowe, żeby oglądalność w TV nie spadła.

  19. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,853
    Kliknij i podziękuj
    2,881
    Podziękowania: 2,461 w 1,301 postach
    no jest to jedyna szansa, żebyście powąchali ekstralipę
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  20. Powrót do góry    #107
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,216
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 310 w 215 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    no jest to jedyna szansa, żebyście powąchali ekstralipę
    Szacun za ripostę. Pozdr

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ndr113 za jego przydatny post!

    lego (Dzisiaj)

  22. Powrót do góry    #108
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,729
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 321 w 176 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    no jest to jedyna szansa, żebyście powąchali ekstralipę
    Ciekawe co w takim razie wąchają ostatnio niektórzy z Torunia, skoro marzy im się "historyczno-charakterna" ekstraliga.

  23. Powrót do góry    #109
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,722
    Kliknij i podziękuj
    1,802
    Podziękowania: 1,382 w 822 postach
    nie generalizujcie "kibiców z Torunia", bo to moje przemyślenia, koledzy się raczej nie podpisują

    dla mnie żużel to rozrywka i mecze z udziałem innego klubu zamiast Grudziądza (preferowałbym faktycznie Bydgoszcz) myślę, że przyniosłyby mi więcej rozrywki - tylko tyle i aż tyle
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  24. Powrót do góry    #110
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,749
    Kliknij i podziękuj
    152
    Podziękowania: 812 w 465 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    nie generalizujcie "kibiców z Torunia", bo to moje przemyślenia, koledzy się raczej nie podpisują

    dla mnie żużel to rozrywka i mecze z udziałem innego klubu zamiast Grudziądza (preferowałbym faktycznie Bydgoszcz) myślę, że przyniosłyby mi więcej rozrywki - tylko tyle i aż tyle
    Jak chcesz Bydgoszcz, to niech ta się ogarnie i stworzy ekipę na ekstraligę. Psioczenie, że Grudziądz jest be, nie ma najmniejszego sensu.
    Dopóki zawodnicy dostają pieniądze, miasto za to płaci i mieszkańcom nie przeszkadza, to niech ładnie jadą. Fajnie jest mieć dwie drużyny z Kujawsko-Pomorskiego w elicie.
    Zresztą to też jest dobry produkt turystyczny. Kibicie z UK przylatują na weekendy żużlowe łącząc mecze w Toruniu, Grudziądzu i Bydgoszczy. Taki trójkąt żużlowy, to ewenement w naszym kraju.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •