Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 182

Wątek: Stal Rzeszów 2011 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach

    Stal Rzeszów 2011 - wątek klubowy

    W dniu 13.10.2010r. szykuje się konferencja prasowa na której ma być zaprezentowany nowy sponsor tytularny (PGE)oraz nowe logo drużyny, która w przyszłym sezonie startować będzie w ekstralidze. W Rzeszowie umowy na przyszły sezon podpisali już: Lee Richardson, Chris Harris, Dawid Lampart, póki co z dotychczasowych zawodników rzeszowskiego klubu negocjacje trwają jeszcze z Rafałem Okoniewskim i Maciejem Kuciapą (choć M.K. raczej zostanie w Rzeszowie) Oprócz tego klub poważnie zainteresowany jest III jeźdźcem tegorocznego cyklu GP - Jasonem Crumpem oraz zawodnikiem z drużyny "spadkowicza" z ekstraligi - Grzegorzem Walaskiem.
    Zapraszam do dyskusji:)



  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ktoś policzył, która to już zmiana nazwy drużyny w ostatnich 20 latach? Strzelam, że było ich ze 14.

    PS No dobra, pofatygowałem się:
    - Stal Rzeszów (1990)
    - Stal-Westa Rzeszów (1991-92)
    - Stal Rzeszów (1993-94)
    - Stal Van Pur Rzeszów (1995-97)
    - Van Pur Rzeszów (1998)
    - KKER-Stal Rzeszów (1999-2000)
    - Stal Rzeszów (2001)
    - Jasol Rzeszów (2002-2003)
    - Marma Polskie Folie Rzeszów (2004-2008)
    - Marma Hadykówka Rzeszów (2009-2010)
    - Marma PGE Rzeszów? (2011)
    - Millenium Hall Rzeszów? (2012) :)

    Czyli to będzie 10. zmiana nazwy w ciągu 2 dekad.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    nie gushman - takimi rzeczami nie ma kto u nas zaprzątać sobie głowy:)

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Więc jacy kibice, taka nazwa :D

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    w sezonie 2011 nazwa bedzie brzmiec Marma PGE Rzeszów

    1. Richardson
    2. Harris
    3. Walasek
    4. Kuciapa
    5. Crump
    6. Lampart
    7. Kret

    tak oooo to wyglada jakby porownac sklady z tego sezonu e-ligi, dwie dziury Kuciapa i 3 starty Kreta. KSM jednak jest wiec kazdy jako tam sie oslabi a wiec?

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Więc jacy kibice, taka nazwa :D
    Akurat takie pisanie przez Ciebie jest nie na miejscu ;)
    U nas w cale nie jest lepiej z Malmami, Radsonami czy innymi Złomrex/Cognorami

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Ale oni twierdzą, że sobie tym głowy nie zaprzątają. Mnie jak najbardziej przeszkadzał sponsor PRZED nazwą Włókniarz. No i przede wszystkim u nas od czasów Yawalu Włókniarz ani na jeden sezon nie zniknął z nazwy, a Stali nie ma już ho-ho... ;)

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Tak gush, zmienia się często nazwa naszej drużyny, ale niezmiennie jest tam Rzeszów i tylko Rzeszów.

    Co do Częstochowy ... Top Secret, Malma, Złomrex, Radson, Dospel, Candela, Cognor ... jaki klub, tacy kibice?

    Ale oni twierdzą, że sobie tym głowy nie zaprzątają
    Ja tam widzę jeden wpis, więc może oczy już nie te?

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Nie zazdroszczę tych ciągłych zmian nazw - to też jeden z ważnych elementów umożliwiających identyfikowanie się kibica z klubem.. Mogę się podśmiechiwać z ZG ale powrót do nazwy Falubaz przyjąłem z radością. Ja mam niewątpliwe szczęście, że od początku mojej przygody z żużlem w latach siedemdziesiątych wciąż kibicuje jednej drużynie.
    Pozdrawiam Stalowcy;)
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    ja moge tylko powiedziec jedno:

    cala Polska zazdroscila nam Pedersena w 2007 roku teraz zazdroszcza kasy i spolki PGE :D

    to byly piekne czasy kiedy Pedersen byl na topie i ta zazdrosc calego swiatka zuzlowego eh... ;)

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Widze ,że wrócił stary dobry Robi.Długo nie miałeś okazji pobyć wśród żywych ...Co tam u Ciebie słychać ...U nas w Lesznie wszystko ok ...od 2007 roku 2 złota DMP i srebro ...a u was ???Włókniarz ostatnio cieniuje ...Pedersen zresztą również ...musi warować na dzikusa...Generalnie Robi u nas nieustające pasmo sukcesów...czego nie można powiedzieć o Tobie ,no chyba że dla ciebie sukcesem jest awans do ekstraklasy i nowy sponsor ...Wiesz Robi,chyba ostatnio nasze drużyny dzieli spora różnica jeżeli chodzi o ustawioną poprzeczkę..nie sądzisz ???

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    Robi - ale "flustraci" zawsze będą czepiać się słówek, a nie całych zdań! Po prostu: Odpowiadają na to co im akurat pasuje:)
    Po prostu: Szkoda tymże "flustratom" z Częstochowy, oraz "Azotowym" z Tarnowa że Rzeszów w przyszłym sezonie będzie "łoił" ich elegancko - jak po "koń ukraińskiej glebie" :) i z Rzeszy z (szacunku dla obu drużyn) max. 35 pkt nie wyjadą:)

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    w sezonie 2011 nazwa bedzie brzmiec Marma PGE Rzeszów
    Raczej PGE MARMA...

    Jak zwał tak zwał... Sprzedajny serial trwa...

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    Jedynie komu moge przyznać rację? Leszczynianom:) bo oni nigdy nie zmienili nazwy ale... jak to śpiewała pewna solistko/wokalistka "wszystko się może zdarzyć":) i nie wykluczone że...w przyszłym sezonie UNIA (póki co) Leszno:) może zmienić nazwę...
    bo o tej "azotowej Unii" szkoda gadać:)

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    blackcross napisał:

    i z Rzeszy z (szacunku dla obu drużyn) max. 35 pkt nie wyjadą
    hmmm
    Wyczytałeś to w gwiazdach?
    Nie znamy jeszcze nawet do końca regulaminu (regulacji KSM) nie mówiąc o składach poszczególnych drużyn, a Ty już ferujesz wyniki?
    No cóż, gratuluję:)
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    właśnie z "szacunku dla obu drużyn" - nie rozumiesz? a składy i KSM? Bajka - praktycznie wiadomo jak to się skończy:)

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Chłopie, nie znamy jeszcze nawet drużyn, które wystąpią w elidze. Komisja do spraw licencji zaczyna dopiero swoje obrady. Ty już wiesz, że Włókniarz i Tarnów nie wyjdą z 35.
    Jesteś nabuzowany awansem swojej drużyny jak gimnazjalista na dopalaczach, zluzuj trochę po nie wytrzymasz nawet do początku sezonu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    Uwielbiam wręcz te "błyskotliwe riposty" tych, którzy z kolei czują się "mądrzejsi" z...niewiadomego powodu:) Zluzuj to Ty bo póki co przed przyszłym sezonem to dla Rzeszowa jest "szklanka do połowy pełna" a dla Częstochowy "pusta" - więc mam prawo się cieszyć. A gimnazjalistą nie byłem bo...na tym etapie są prawie moje...dzieci:)

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    blackcross

    Nie trzeba być szczególnie rozgarniętym, aby wstrzymać się z ferowaniem wyniku z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    Asekurujesz się w tym momencie blacktop - dobrze wiesz że na min. 90% zdarzy się taki scenariusz jaki ja przewiduję - zasłaniasz się przepisami, a które raczej już sie nie zmienią czyli 2 z GP w skladzie (z 16 nie 1-en z "1" ósemki a 2-gi z "2" ósemki więc jest ok. U nas już jest Harris a wszystko na to wskazuje że dojdzie jeszcze Crump oraz Walasek, dodać do tego Richardsona, Okonia, Kuciapę :P oraz...a juz nie będę Ci pisał kogo, bo znowu mi zrobisz "osobista ekskursję" (jeżeli wiesz co to znaczy po...rusku, chyba że za twoich czasów juz rosyjskiego w szkole nie było - to rozumiem oraz tłumaczy wszystkie Twoje wypowiedzi:)
    P.s. A od moich dzieci mi się od...ol bo to jest rozmowa miedzy nami - ja Ci na rodzine nie najeżdżam więc uszanuj to.
    P.s. 2 czemu edytowałeś posta?

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    U nas już jest Harris a wszystko na to wskazuje że dojdzie jeszcze Crump oraz Walasek, dodać do tego Richardsona, Okonia, Kuciapę :P oraz...
    ja wiem!
    ja wiem!

    to znaczy ze znowu bedziecie wozili ogony w ligowej tabeli?
    sklad slaby. dziury w postaci okoniewskich i kuciap o drugim juniorze nie wspominajac.

    sklad slabszy nawet od rywala na pokonaniu ktroego najbardzij wam zalezy czyli unii tej gorszej ;]

    a tak w ogole pozbylismy sie rafika realisty to wrocil niczym koszmar robi - folklor musi byc... ale do tego starcza juz wasze forum i te filmy ktore tam krecicie :> wroccie na ziemie bo do szeregu sprowadzi was liga.


  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    Kolejny "flustrat s polski A" który nie może pogodzić się z tym, że nawet na rzeszowszczyźnie da się załatwić sponsora przez duże "S"? Czy kolejny który nie ma spania i wylewa swoje "złote myśli" podczas nieprzespanej nocy?

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Ale z tego co widzę to na rzeszowszczyźnie nie ma problemu z poszukaniem sponsora od kilkunastu lat.Niektórzy już nawet nie pamiętają jaka jest faktyczna historyczna nazwa klubu sportowego...Van Pur....Vesta ...???Może Resovia..??Inna sprawa to pytanie dlaczego występuje u was taka łatwośc z szukaniem sponsorów ....Ja osobiście podejrzewam ,że to jest kwestia ceny .... zając nazwy takie jak Unia czy Falubaz , kosztowało by PGE zdecydowanie więcej niż za klub z rzeszowszczyzny???
    Poza tym nie wiem dlaczego tak srasz ze szczęścia w temacie wzmocnień ...Nawet gdyby wyglądał tak jak to opisujesz to szału nie robi...Harissa i Richardsona ,Okoniewskiego i Kuciape przerabiano już w ekstralidze parę razy ...nie musze ci chyba mówić z jakim skutkiem....

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuciapaszek podobno ma isc do Lodzi

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2006
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na forum stali pisza ze moze byc taki skład
    1 Richardson
    2 Okoniewski
    3 Jonsson
    4 Walasek
    5 Crump
    6 Kret
    7 Lampart

    Jesli chodzi o kase to raczej spokoj tylko czy ksm pozwoli.Według mnie powinni zlikwidowac ten przepis był i sie nie sprawdził.To juz pewne ze bedzie?

  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    27-03-2010
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    faktycznie, Okoń to w dalszym ci±gu dziura jakich mało. Na MPPK w tym sezonie odstawał nawet od Kuciapy ;/

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    24-12-2009
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na forum stali pisza ze moze byc taki skład
    1 Richardson
    2 Okoniewski
    3 Jonsson
    4 Walasek
    5 Crump
    6 Kret
    7 Lampart

    Jesli chodzi o kase to raczej spokoj tylko czy ksm pozwoli.Według mnie powinni zlikwidowac ten przepis był i sie nie sprawdził.To juz pewne ze bedzie?
    KSM będzie na 100% już w przyszłym sezonie.
    A Skład:
    Lee 6.63
    Okoń 6.19
    AJ 8.22
    Walas 7.86
    Jason 8.37
    Kret 2.5
    Dawid 4.84
    I daje nam 44.54 - więc odpada
    Ale Jeśli wstawić zamiast AJ Harrisa to wtedy może być.

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Widze, ze juz uzywka jest. Najzabawniejsze, ze najbardziej docinaja Ci z Czestochowy. Ostatnimi czasy wyrażnie widac, ze nazwa Rzeszow kole w oczy tych spod Jasnej Góry. Nie wiem dlaczego. To juz nawet Whiski nic nie wpisuje. :P Przynajmniej Gush ratuje honor jaskołek. :)

    A w 2000 roku czasem nie lecialo Radson Malma Czestochowa?

    Pamietam nawet taki hymn napisany przez Olka Klepacza, ktory dunie rozbrzmiewal na stadione w owym sezonie. Radson, Malma! Wlokniarz! :) Oj nucilo go obok mnie wielu Włokniarzy. Kto wie, moze i z wypiekami na twarzy klucza wiolinowego szukał i Blactop. :P

    Druga sprawa. Polewa Leszna z Robiego. Pamietam te ciagle wpisy na Robiego w kontekscie jego sympatii do Pedrsena: obciag mu, masz juz oltarzyk? Czytajac Wasze ostatnie wpisy nt. Adamsa, to odnosze nieodparte wrazenie, ze naprawde bylibysie mu zrobic dobrze w kroku. Fajnie czytaloby sie takie docinki w ostatnia niedziele na Wasz temat? Chyba nie. Wiec zejdzcie z chlopaka.

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    W 2000 roku było CKM Radson Malma Włókniarz Częstochowa.

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Ok Lafan. Spokojnie. Wez gleboki oddech, napij sie szklany wody. Wierze Ci. Tak z pewnoscia bylo. Honor Twoj, Wlokniarza i reszty uratowany. Z tego jednego malego powodu mozesz jak inni dalej spokojnie nabijac sie z PGE Marmy Rzeszów. Zycze radosnej zabawy.

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Ale czy ja się nabijam ?? Zwracam tylko uwagę, że w 2000 roku był w nazwie Włókniarz. Prostuję to co napisałeś. Nic więcej. A sponsora takiego jak PGE można tylko pogratulować.

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    juz tak sie nie bulwersujcie. ja was ze skladem ktory podaliscie w pierwszej czworce nie widze i tyle :> oczywiscie macie powody do huraoptymizmu:
    awans
    dobry mozny sponsor

    mimo wszystko nadal jestescie beniaminkiem a beniaminek jak to beniaminek - w pierwszym roku startow o sukcesy zawsze bylo ciezko... ja prognozuje ze tak bedzie i tym razem. luki w widzianym przez was skladzie (gloszonym jako pewnik) zrobia swoje.

    ale nie martwcie sie... na papierze wg. prognozowanych skladow wlokniarza i sparte powinniscie lyknac :>

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    pedrosio mozesz sie smiac ze mnie i tak buractwo pokazales 3 lata temu o czym wspomnial drozd

    wiesz to ze Marma awansowala ma dla mnie takie znaczenie ze nie bede musial jezdzic po Polsce i Europie ogladac fajny speedway. tylko tyle wyniki mnie nie obchodza ja ciesze sie zuzlem i kazda "3" Nickiego w GP przysparza mi wiele radosci bo tych "3" jest juz malo, ale wierze ze jakis medal jeszcze Pedersen zdobedzie.


  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2008
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy taki skład wam odpowiada koledzy z drugiej Stali:)

    Harris 6,52
    Lee 7,48
    Walasek 7,88
    Okoń 6,85
    Crump 8,28
    Lampart 5,01
    Kret

    suma 42,02


    W/g mnie całkiem ciekawy, wiele może zamieszać :)
    1 słaby punkt to niestety Okoń. Myśmy już go przerabiali :(

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Czy taki skład wam odpowiada koledzy z drugiej Stali:)

    Harris 6,52
    Lee 7,48
    Walasek 7,88
    Okoń 6,85
    Crump 8,28
    Lampart 5,01
    Kret

    suma 42,02


    W/g mnie całkiem ciekawy, wiele może zamieszać :)
    1 słaby punkt to niestety Okoń. Myśmy już go przerabiali :(

    Jeżeli ty widzisz tu jeden słaby punkt to musisz udać sie do specjalisty od oczu...

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2008
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy taki skład wam odpowiada koledzy z drugiej Stali:)

    Harris 6,52
    Lee 7,48
    Walasek 7,88
    Okoń 6,85
    Crump 8,28
    Lampart 5,01
    Kret

    suma 42,02


    W/g mnie całkiem ciekawy, wiele może zamieszać :)
    1 słaby punkt to niestety Okoń. Myśmy już go przerabiali :(

    Jeżeli ty widzisz tu jeden słaby punkt to musisz udać sie do specjalisty od oczu...

    Chłopie, aleś żeś poszalał. Liczbę postów sobie nabijasz, czy tak u Ciebie na codzień. Liczyłem raczej na normale komentarze, ale ludzie raczej różnie pojmóją normalność :)

  37. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    15-10-2010
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w sezonie 2011 nazwa bedzie brzmiec Marma PGE Rzeszów

    1. Richardson
    2. Harris
    3. Walasek
    4. Kuciapa
    5. Crump
    6. Lampart
    7. Kret


    Ten skład przypomina mi tegoroczny Polonii Bydgoszcz:



    1. Richardson = Jonsson
    2. Harris = Lindbaeck
    3. Walasek = Walasek
    4. Kuciapa = Kościecha
    5. Crump = Sajfutdinov
    6. Lampart = Woźniak
    7. Kret = Curyło


  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 61 w 35 postach
    Z tym porównaniem to się nie zgodzę gdyż sądzę że Lee nieco ustępuje AJ a i ci co liczą że Kuciapa będzie robił punkty w ekstralidze mogą się bardzo rozczarować :) W ogóle angażowanie angoli jest dość ryzykowne. W Rzeszowie już przerabiano niejakiego Nicholsa.

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    W ogóle angażowanie angoli jest dość ryzykowne. W Rzeszowie już przerabiano niejakiego Nicholsa.
    Niejako ględzisz do kwadratu. Wydaje mi się ze w takim razie ryzykowne jest zatrudnianie Słoweńca, Polaka, Duńczyka, Szweda, Rosjanina. Ich tez przerabiali w Rzeszowie.
    A po drugie Scott taki zly nie byl. W 2007 jechał ok. W 2008 wszyscy zawiedli.

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Nicholls jezdzil slabo i to nawet w 2007 roku. Przerabiano rowniez niejako Louisa, ktory okazal sie kompletnym niewypalem. Zupelnie inaczej bylo jednak z ich dwoma krajanami - Screenem i Havelockiem. Ci pojechali na miare oczekiwan.
    Regards from Sydney
    Dexter

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    24-09-2006
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pani Marta mocno namawia do powrotu D.Watta

  42. Powrót do góry    #42
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    2. Harris = Lindbaeck
    Aha.

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Nicholls jezdzil slabo i to nawet w 2007 roku. Przerabiano rowniez niejako Louisa, ktory okazal sie kompletnym niewypalem. Zupelnie inaczej bylo jednak z ich dwoma krajanami - Screenem i Havelockiem. Ci pojechali na miare oczekiwan.
    To jakie Ty miales z reszta oczekiwania co do Chrisa Louisa w 1993 roku? Chłopak byl zapowiadający sie. dwucyfrowki na wyjazdach to zle? W tym na bardzo trudnym terenie w Bydgoszczy? Mnie sie wydaje, ze to właśnie Screen bardziej zawiódł, bo w GP jechał dość mocno, a w lidze miał problemy przywozić zwycięstwa. Największą gwiazda w zespole był Ronnie Correy i od niego można bylo wymagać 13-15 p. w meczu, ale nie od Chrisa. Tymczasem Correy miał problem żeby wygrać bieg w ZG.

    Nicholls jezdzil slabo i to nawet w 2007 roku
    Nie jezdzil slabo wiec przestan pitolic. Jesli uważasz ze Scott w 2007 jeździł slabo, to najwyraźniej masz go za lepszego zawodnika niż nawet ja. :)

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Wyniki Louisa w 1993 roku...

    Trzy mecze:

    U siebie z Toruniem - 7 punktow w 5 startach
    Na wyjezdzie w Bydgoszczy - 8 punktow w 6 startach, nie wygral zadnego biegu, pokonywal jedynie miejscowych juniorow
    Na wyjezdzie w Tarnowie - 11 punktow w 5 startach, potem rozsypal mu sie silnik i juz do szostego startu nie wyjechal

    Wyniki mozesz sprawdzic na stronie Romana Lacha :)

    Bardzo slaby, niesolidny zawodnik. Nic dziwnego, ze mu podziekowano. Nicholls byl jednak lepszy, bo przynajmniej u siebie punktowal.
    Regards from Sydney
    Dexter

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2005
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Screen jeździł nieźle, ale na pewno można było oczekiwać od niego więcej, zwłaszcza w 1999 roku. Ile to razy dało się wtedy słyszeć z trybun "Go Home" w stronę Józefa! Wówczas więcej oklasków zbierał z pewnością Kasper, chociaż i jemu zdarzały się dziwaczne wpadki, jak w pamiętnym, przegranym meczu z Unią Leszno. Fabryczny jeździec Jawy :D

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •