Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Nowa akcja przeciw PZPN!

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    06-10-2009
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nowa akcja przeciw PZPN!

    Akcja "Kibice dla piłki" ruszyła! Jeśli chcesz wyrazić swoje niezadowolenie i zaprotestować przeciwko nieudolnej działalności PZPN, jeśli nie zgadzasz się, aby selekcjonerem reprezentacji Polski był trener, który w pucharach europejskich dwukrotnie przegrywał z białoruskim Szachtiorem Soligorsk, przyłącz się. Pomóż polskiej piłce nożnej! Zostaw swój podpis! Każdy wpis, to kopniak wymierzony w tłusty tyłek PZPN!

    Przeczytaj i podpisz tutaj

    Czytajcie i podpisujcie. Ja już podpisałem. Nie mówmy, że to nic nie da! Mówimy tak od 20 lat i patrzymy z założonymi rekami jak PZPN rujnuje polską piłkę. Do dzieła. Kruszyć beton!


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Beznadziejny list przeciwko czemu protestujecie to że zatrudnili Majewskiego czy przeciwko PZPN. Ja tu widzę że tylko przeciwko zatrudnieniu selekcjonera który mówiąc według was mówiąc delikatnie nie jest dla was dobrym kandydatem na selekcjonera Polski. Do cholery piszecie że najwyższym dobrem jest reprezentacja polski a gdzie wspominacie o ligowej piłce na której w zdrowej strukturze powinno wyglądać ta reprezentacja czyli piłkarze z ligi + piłkarze z zagranicy. Dlaczego w tym liście nie ma nic o zasadach związku czyli w zasadzie brak zasad przykład ŁKS Łódź, Widzew gdzie najpierw awansował do ekstraklasy później cofnęli mu awans dostał ujemne punkty by następnie nie mieć tych punktów. Że wprowadzają durne przepisy z którymi kibice i fanatycy się nie zgadzają i protestują. Gdzie tyle sędziów i działaczy że ścisłego kierownictwa było oskarżonych o korupcję i nadal są przeprowadzane akcję organów ścigania i prokuratury, ale nie reprezentacja polski jest dobrem najwyższym a wszystko co się dokoła dzieje was nie obchodzi czy macie w dupie. Ja mam w dupie taki list napisany w tej formie co jest napisany.

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    23-06-2009
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do PZPN:

    - zadufane w sobie dziady nie znoszące krytyki
    - dziady, które doprowadziły do największej korupcji w Europie
    - dziady karzące kibiców za oprawy meczowe i zajmujące się rejestracją flag i opraw
    - dziady, które zaniedbały szkolenie i przez korupcje zniszczyły mentalność polskich zawodników

    Na meczu ze Słowacją żaden Polak nie powinien się pojawić!

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Co do PZPN:

    - zadufane w sobie dziady nie znoszące krytyki
    - dziady, które doprowadziły do największej korupcji w Europie
    - dziady karzące kibiców za oprawy meczowe i zajmujące się rejestracją flag i opraw
    - dziady, które zaniedbały szkolenie i przez korupcje zniszczyły mentalność polskich zawodników

    Na meczu ze Słowacją żaden Polak nie powinien się pojawić!
    ***********c to towarzystwo w *****.

    Dziady pieprzone

  5. Powrót do góry    #5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •