Pokaż wyniki od 1 do 45 z 51

Wątek: Propozycje zmian

Mieszany widok

  1. Powrót do góry    #1
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach

    Propozycje zmian

    Witam serdecznie.
    Na samym początku miał to być post skierowany wyłącznie do Darknesa, ale pomyślałem, że większość na pewno chciałaby dodać coś od siebie i ogólnie odnieść się do moich propozycji. Jestem jak najbardziej za.:)

    Zacznijmy od rejestracji.
    1.Wprowadzenie SMS KODU z HASŁEM do rejestracji Nicka. (Opłata 5 do 10zł, która w jakimś stopniu wspomoże forum).
    Najważniejsze jest jednak to w tym wszystkim, że osoby, które swoją aktywnością i udziałem w komentarzach, wyczerpią limit miesięcznych wpisów, to tym bardziej zobligują się do wpłaty pieniążków na konto SU. Ograniczy to tworzenie nowych Nicków (nowego limitu wpisów) oraz podszywania się pod inne osoby, które np. posiadają karę i są w danej chwili zablokowane w prawach użytkownika. Oceniam ten pomysł najwyżej, bo jak wiecie forum wymaga dofinansowania i gruntownej modernizacji, a na to trzeba sporo pieniędzy.

    2. Możliwość płatności systemem PAYPAL (szczególnie to ważne dla osób zza granic naszego kraju) oraz PRZELEWY 24.
    Jest to duże udogodnienie dla samego Darknesa, któremu odpadną obowiązki aktywacji kont SU. Z własnego doświadczenia wiem (servery multiplayer), że jest możliwość zbudowania takiej bazy danej, iż po każdej wpłacie systemem PAYPAL bądź PRZELEWY 24, w czasie rzeczywistym dochodzi do uruchomienia wybranych przez kupującego usług. Jestem więc przekonany, że taka zmiana sporo by pomogła samem administratorowi oraz nam wszystkim. Nie trzeba by było czekać, a wszystko odbywałoby się w czasie rzeczywistym.

    3. Pod każdym avatarkiem nowa zakładka o nazwie ,,ostrzeżenie,, w skali do 3 ostrzeżeń.
    Jest to kolejny plus dla samych moderatorów oraz administratorów forum. Każdy użytkownik po nadużyciu własnych słów dostaje upomnienia, które w późniejszym czasie na jego niekorzyść przeistaczają się na karę ograniczenia w jego prawach. Ten system moim zdaniem jest bardzo ciekawy, bo jak już wspomniałem moderatorzy i administratorzy posiadają wyraźny obraz osób, które swoim zachowaniem wprowadzają konfliktowość i mogą mieć nad nimi lepsze spojrzenie.

    4. Ostatnia zakładka to reputacja – również ona może zostać umieszczona pod avatarkiem.
    Przeznaczone jest to szczególnie dla wszystkich użytkowników kont SU. Każdy z nas będzie miał możliwość dodawania punktów, bądź ich odejmowania u osób wypowiadających się na forum. Jest to zachęta do zwracania na siebie uwagi poprzez kulturalne wypowiedzi i aktywny udział w dyskusji. Często widać przejawy tolerancji na forum i wiem, że taka zakładka na pewno mocno by dopingowała samych userów, bo na pewno nikt nie chciałby być źle oceniany i widziany w opinii innych ludzi.

    Chciałbym, aby każdy wyraził własne zdanie na ten temat i napisał swoje oceny:
    1.TAK/NIE
    2.TAK/NIE
    3.TAK/NIE
    4.TAK/NIE

    Myślę, że jeżeli zainteresowanie będzie duże, to i Darknes da się przekonać, bo pieniążki zawsze można zebrać. Grunt jest taki, żeby forum nam stanęło na nogi.:)
    Pozdrawiam



  2. Powrót do góry    #2
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Muuu faktycznie coś się skopało. Muszę to dopracować. Działało ok, ale ostatnia aktualizacja skryptu wymusiła pewne błędy. O efektach poinformuję.

    Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
    Pozdrawiam
    Marcin

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Marcin za jego przydatny post!

    muuu (27-01-2015)

  4. Powrót do góry    #3
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Takie tam... Na stronie głównej.

    Forum SportsBoard.pl.png

    Wdrożenie listy poprawek o których mowa powyżej + dodatkowych przeciąga się w czasie. Mam nadzieję, że wraz z nowym sezonem uda je się zaimplementować.
    Pozdrawiam
    Marcin

  5. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Moja propozycja: po każdym wspomnieniu o danym użytkowniku (w formacie: @nick) ten dostawał by info na skrzynkę, że o nim wspomniano. Nie wymagało by to zawsze używania opcji "cytuj" i oszczędziło miejsce na stronie, no i nie każdy kartkuje regulanie wszystkie wątki forum by zobaczyć czy z nim ktoś dyskutuje .
    !Adrian walcz!

  6. Powrót do góry    #5
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Takie coś zarówno w formie mailowej jak i powiadomienia (ale bez okienek wyskakujących co może być denerwujące i zabierania miejsca na skrzynce) będzie wprowadzone. Właściwie jest przygotowane od kilku msc. Ze względu na problemy techniczne z serwerem wszystko jest w zawieszeniu. Zmiany będą też dotyczyły opcji ignorowania, Tapatalk i kilka innych.

    Musicie uzbroić się w cierpliwość
    Pozdrawiam
    Marcin

  7. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Kiedyś po wrzuceniu linka do postu można było edytować jego "tytuł" - teraz nie ma opcji i zawsze wychodzą brzydkie kulfony - czemu to wyłączyliście?
    !Adrian walcz!

  8. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Forum jest ponownie porzucone i mamy glorious anarchy


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. Powrót do góry    #8
    Użytkownik Awatar mr_theo
    Dołączył
    25-03-2012
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 40 w 21 postach
    Osoba z dostępem do serwera, na którym stoi forum, jeszcze żyje? Wku.rwiają mnie ciągłe powiadomienia o niebezpiecznej stronie, brak https i parę różnych innych rzeczy. Jakiś czas temu wysłałem przez formularz wiadomość, że mógłbym to od ręki poprawić, zajmuję się takimi rzeczami zawodowo. Jak do tej pory cisza. Ktoś coś?

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mr_theo za jego przydatny post!

    Buszmen (29-10-2018)

  11. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    14-01-2019
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Powitanie i pisanie wiadomości

    Siema, piszę tutaj bo chyba tylko tutaj mogę.
    Kto wymyślił żeby przeglądać forum od napisania 10 postów a dał dostęp tylko do tego działu? Gdzie tu sens a gdzie logika?
    Będę musiał tu teraz nastukac 10 postów żeby móc pisać gdzieś indziej..
    Jest jakiś admin lub moderator żeby coś z tym zrobic?
    No i szukam działu do przywitania się, ktoś coś?

  12. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    17-01-2019
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Athleta Zobacz posta
    Siema, piszę tutaj bo chyba tylko tutaj mogę.
    Kto wymyślił żeby przeglądać forum od napisania 10 postów a dał dostęp tylko do tego działu? Gdzie tu sens a gdzie logika?
    Będę musiał tu teraz nastukac 10 postów żeby móc pisać gdzieś indziej..
    Jest jakiś admin lub moderator żeby coś z tym zrobic?
    No i szukam działu do przywitania się, ktoś coś?
    Tak jest na wielu forach... Czasem jest nawet więcej niż 10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •