Strona 4 z 22 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 968

Wątek: PlusLiga

  1. Powrót do góry    #136
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jutro Ptaki maks 1 secik straca,ps nie chce mi sie jakis Realistycznych wpisów szukac ale tydzien temu Bydziajuz sobie medale wieszała...

  2. Powrót do góry    #137
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Super, że wygrali natomiast jest ogromny problem na ataku. Mikołajczak to żart, a Janeczek póki co nadaje sie na zmiennika drużyny walczącej o wejście do czwórki. Działacze powinni spróbować jeszcze kogoś spróbować ściągnąć na atak. Teraz pozytywy: Świetny środek, dwóch bardzo dobrych rozgrywających, Zatorski na libero, a także Gradowski jako zmiennik. Gdyby nie pozycja atakującego, byłbym pewien czwórki...

  3. Powrót do góry    #138
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cholera za duzo tych chętnych na szóstke,My Wy Ptaki, dDekta a gdzie miejsce dla skry i Sovii? ;)
    jesli robi sie jakie¶ quasiregulaminowe wyjatki dlajednych to idzmy po całej linii- w tym roku do czwórki załapie się 6 zespołow;)

  4. Powrót do góry    #139
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,983
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Wisniewski, Nowakowski - Cerven, Jurkiewicz

    Kolosalna roznica.
    Wedlug mnie to wlasnie Wisniewski powinien dostac mvp spotkania.

  5. Powrót do góry    #140
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, że pierwsza trójka Skra/Sovia/Jastrzębie dalej trzy zespoły na podobnym poziomie czyli Czewa/Mosto/Bydgoszcz z tej trójki ciężko kogoś wytypować do pierwszej czwórki. Co by się nie działo play-offy zapowiadają się bardzo ciekawie.

  6. Powrót do góry    #141
    Początkujący
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy z Gruszką czy bez musimy wygrać za 3 pkt i pewnie tak będzie a więc 3:0 ewentualnie 3:1. Czewa jednak ma skład średni
    Z niecierpliwością czekam na pomeczowy komentarz kolegi realista27. Ciekawe co będzie miał do powiedzenia po tym jak jego przemocarna Bydgoszcz przegrała ze "średnią" Częstochową...

  7. Powrót do góry    #142
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Super, że wygrali natomiast jest ogromny problem na ataku. Mikołajczak to żart, a Janeczek póki co nadaje sie na zmiennika drużyny walczącej o wejście do czwórki. Działacze powinni spróbować jeszcze kogoś spróbować ściągnąć na atak. Teraz pozytywy: Świetny środek, dwóch bardzo dobrych rozgrywających, Zatorski na libero, a także Gradowski jako zmiennik. Gdyby nie pozycja atakującego, byłbym pewien czwórki...
    Mikołajczak to żart??? Przecież on Wam dziś wyciągnął 4 seta.. Moim zdaniem zgodnie z przewidywaniami wygrana Czewy dzięki zagrywce i kolosalnej przewadze na środku. Bydgoszcz niestety bez Gruszki ma mega dziury na przyjęciu. Prawda jest taka że Bydgoszcz i tak miała szczęście bo szykowało się 3:1 dla gości i to byłby sprawiedliwy wynik dzisiejszego spotkania.

  8. Powrót do góry    #143
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, że pierwsza trójka Skra/Sovia/Jastrzębie dalej trzy zespoły na podobnym poziomie czyli Czewa/Mosto/Bydgoszcz z tej trójki ciężko kogoś wytypować do pierwszej czwórki. Co by się nie działo play-offy zapowiadają się bardzo ciekawie.
    Nie zebym sie czepial ale poki co jedenem pewnym czworki zespolem jest Skra.

    Jednego jestem natomiast prawie pewien, Czstochowa bedzie w tabeli napewno przed Bydgoszcza, niezaleznie od tego czy beda to pozyje 3-4 czy 5-6.

  9. Powrót do góry    #144
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i galaretkowe galacticos zostało sprowadzone na ziemie przez poukładany zespół medalików. dziwi tylko cisza wśród fanatyków z Bydgoszczy ......

  10. Powrót do góry    #145
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,806
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Czy z Gruszką czy bez musimy wygrać za 3 pkt i pewnie tak będzie a więc 3:0 ewentualnie 3:1. Czewa jednak ma skład średni
    Z niecierpliwością czekam na pomeczowy komentarz kolegi realista27. Ciekawe co będzie miał do powiedzenia po tym jak jego przemocarna Bydgoszcz przegrała ze "średnią" Częstochową...
    Ja uważam,że sędziowie duużo zrobili dla Częstochowy co nawet Mazur z Magierą zauważyli jakie "błędy" na plus Czewie sadzili.
    Jurkiewicz czy Cerven to pomyłka? Chyba śmieszni jesteście z tymi ocenami.
    Na koniec zasadniczej i tak Czewa będzie niżej w tabeli.
    Wróci Piotrek i miejsce w "czwórce" będzie spokojnie więc możecie pisać co chcecie,ale na koniec zasadniczej pierwsza czwórka to
    Skra-Resovia-Mosto,Delecta,Jastrzębie(kolejność przypadkowa).
    Powinniśmy przegrać 1:3 jak ktoś pisał?Czy ta osoba widziała ten mecz i te błędy Janika oraz prowadzenie Bydgoszczy 19:16 gdzie grano na przewagi? Musi ona bardzo nie lubić Bydgoszczy stąd takie opinie.
    Ja i tak wolę skład jaki mamy i żadnego zawodnika na Częstochowianina bym nie wymienił.

  11. Powrót do góry    #146
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powolywanie sie na Mazura i Mielewskiego to zart prawda?

  12. Powrót do góry    #147
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,806
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Powolywanie sie na Mazura i Mielewskiego to zart prawda?
    nie jest to żart bo jak oglądalem ten mecz to prawie caly czas byli za Czewą a szczególnie Magiera po czym można bylo wywnioskowac z emocjonalnego komentarza po udanych akcjach goSci i nieudanych gospodarzy ;).

  13. Powrót do góry    #148
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Magiera jest scisle zwiazany z Czestochowa. Byl spikerem na Hali Polonia dlugi czas, pamieta czasy świętej wojny. Nie ukrywa chyba nawet, ze jego ulubionych zespolem w Plus Lidze jest nasz AZS;)

    Dlatego z szacunku dla rywali - moglby nie omentowac meczow Częstochowy. Chcociaz dla mnie moze byc :P

    realista: Ka tam z waszego skladu tez nikogo bym nie chcial. Serio. Zejdz chlopie na ziemie.

  14. Powrót do góry    #149
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorry ze tak z innej beki.
    Ty, realista27, jestes studentem dziennikarstwa?

  15. Powrót do góry    #150
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    trzeba otwarcie powiedzieć że z tworzonego wielkiego galacticos II wyszło tylko galaretkos
    Realisto proponuje zmianę nicka na bardziej adekwatny do prezentowanych poglądów !!!!!!!

  16. Powrót do góry    #151
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2008
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja i tak wolę skład jaki mamy i żadnego zawodnika na Częstochowianina bym nie wymienił.
    Czyli uważasz, że Dębiec jest lepszy od Zatorskiego? Czy Pieczonka od Murka?

  17. Powrót do góry    #152
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    realisto! Ja jestem kibicem ZAKSA i gwarantuję Ci, że obiektywnie oglądałem ten mecz. Twój tekst, o tym, że nie chciałbyś w składzie żadnego gracza z Częstochowy świadczy, że chyba troche się nie znasz. Taki Zatorski czy Nowakowski to by się Wam baaaardzo przydali. W sumie to oczywiście Twój punkt widzenia, ale mimo wszystko takie są fakty. Poza tym, uważam, że sternicy Waszej ekipy zrobili spory błąd przy montowaniu drużyny, bo mimo sporych nakładów i niezłych nazwisk, zapomnieli o obsadzeniu przyjęcia. O ile Piotrek Gruszka jako charakter i atakujący jest WIELKI to przyjmujący z niego taki sobie, nie wspominając już o Sopko, Pieczonce czy Serafinie. Do tego macie prawie pewne, że Szymański będzie miał niedługo kłopoty z kontuzjami (przy WW to nawet najwięksi twardziele je mają, a co dopiero G.S) więc naprawdę podziwiam optymizm i uważanie, że czwórkę macie pewną. Jak dla mnie maks 5 miejsce i to tylko w wypadku gdy ominie Was fala kontuzji, której choć Wam nie życzę, moim zdaniem jest nieunikniona. No a co do meczu, z Częstochową i tym, że twierdziłem, że mieliście fuksa, że macie 1 pkt, to nie zapominaj, że Częstochowa roztrwoniła sporą przewagę w 1 secie, drugi wygrała, a w 3 miała w górze piłkę na seta. Co do sędziów, to faktycznie byli beznadziejni, ale mylili się w obie strony, choć faktycznie chyba więcej błędów było na niekorzyść Bydgoszczy.

  18. Powrót do góry    #153
    Użytkownik
    Dołączył
    19-04-2008
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A dla mnie cała ta Bydgoszcz jest przereklamowana i o dupe potłuc. Kontuzja jednego z zawodników praktycznie eliminuje ich z walki o medale, bo nie mają nikogo na ławce. Było to widać dzisiaj - Pieczonka-Serafin-Pieczonka-Serafin... a i tak wyglądało beznadziejnie. Kontuzja Woickiego i znów - wielka Lipa;) Szymański kontuzjowany - wejdzie młody, perspektywiczny zawodnik, któremu wyszły jakoś dwa mecze w zeszłym sezonie, a Waldek narobił huku w mediach, że będzie reprezentant Polski. Za Jurkiewicza Kokociński i znów nędza.
    Słabsza dyspozycja, kontuzja itd i kto wejdzie?
    Z drugiej strony szacunek dla Cz-wy, Murek faktycznie pokazał klase. Widać, ze chce sie odkuć za poprzedni sezon. Przede wszystkim ten skład dopiero się rozkręca, a powrót Murka widocznie to przyśpiesza. Kardos - stalowe nerwy, pięknie rozegrał straconą piłkę. Z Fabiana będzie świetny grajek, na pewno lepiej stawiać na niego, niż na Łomacza, bo ma chłopak fantazje i ambicje. Łuka też jest dobrym transferem, faktycznie on nie pęka;) No a środek był już omawiany, nic więcej nie trzeba dodawać.

    W Bełchatowie były dwa świetne zespoły, gratulacje dla obu drużyn. Akhrem imponuje, to jest strzał w dziesiątke Travicy, brazylijczyk też dobry, a pewnie dopiero się zgrywa. Czego nie możne powiedzieć o Iliciu, ja nie wiem, po co on tam jeszcze jest. Generalnie bardzo wyrównany team, za który nie będzie się trzeba wstydzić w tym roku.
    Po drugiej stronie Kurek - chyba już klasa sama w sobie, choć rok temu nigdy bym nie przypuszczał, że trzeba będzie to powiedzieć. I tylko pytanie: wyzdrowieje Winiar i kto ma być w dwójce: Winiar - Kurek, Kurek - Antiga, Antiga - Winiar? Chyba jednak w kluczowych meczach Antiga będzie siedział. W końcu to Kurek ma na szyi złoto, i nikt nie powie, że nie ma w to swojego wielkiego wkładu.

    A Kędzierzyn 3:0. Mecz bez historii.

  19. Powrót do góry    #154
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,806
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    realisto! Ja jestem kibicem ZAKSA i gwarantuję Ci, że obiektywnie oglądałem ten mecz. Twój tekst, o tym, że nie chciałbyś w składzie żadnego gracza z Częstochowy świadczy, że chyba troche się nie znasz. Taki Zatorski czy Nowakowski to by się Wam baaaardzo przydali. W sumie to oczywiście Twój punkt widzenia, ale mimo wszystko takie są fakty. Poza tym, uważam, że sternicy Waszej ekipy zrobili spory błąd przy montowaniu drużyny, bo mimo sporych nakładów i niezłych nazwisk, zapomnieli o obsadzeniu przyjęcia. O ile Piotrek Gruszka jako charakter i atakujący jest WIELKI to przyjmujący z niego taki sobie, nie wspominając już o Sopko, Pieczonce czy Serafinie. Do tego macie prawie pewne, że Szymański będzie miał niedługo kłopoty z kontuzjami (przy WW to nawet najwięksi twardziele je mają, a co dopiero G.S) więc naprawdę podziwiam optymizm i uważanie, że czwórkę macie pewną. Jak dla mnie maks 5 miejsce i to tylko w wypadku gdy ominie Was fala kontuzji, której choć Wam nie życzę, moim zdaniem jest nieunikniona. No a co do meczu, z Częstochową i tym, że twierdziłem, że mieliście fuksa, że macie 1 pkt, to nie zapominaj, że Częstochowa roztrwoniła sporą przewagę w 1 secie, drugi wygrała, a w 3 miała w górze piłkę na seta. Co do sędziów, to faktycznie byli beznadziejni, ale mylili się w obie strony, choć faktycznie chyba więcej błędów było na niekorzyść Bydgoszczy.
    No to jak odpowiesz na taką tezę co do kontuzji,że w zeszłym sezonie gdy trenerem był WW to nie było żadnych kontuzji oprócz Janczaka,ale to jeszcze "stare historie" i wszyscy przebrnęli sezon cało i wyniki wraz z przyjściem Wspaniałego diamteralnie się polepszyły.
    Co do przyjęcia to nie jest najlepsze o czym wiadomo jednak w Kędzierzynie wynosiło ono 66% według statystyk co jest wynikiem dosyć dobrym,prawda?
    Dębiec- czy on jest słaby? Został zauważony podobnie jak zatorski przez Castellaniego a to oczymś świadczy i to,że wczorajszy mecz jemu nie wyszedł jak i całej drużynie nie dowodzi,że jest słaby i tak będzie stale bo i zapewne Paweł będzie miał mecze podobne do wczorajszego spotkania Dębca i sytuacja się odwróci.
    Wciąż uważam,że będziemy na miejscu od 3 do 5 a dokładnie jakie to się dopiero okaże.

  20. Powrót do góry    #155
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja to tez tak uwazam ze bedziecie na takim miejscu i nawet na wyzszym a i moze nawet zagracie w finale, i dlatego niech nikt nie mowi ze Bydgoszcz jest slaba jak przeciez przyjecie bylo widac w statystykach ze bylo 66%!


    W ogole to poweiem wam ze moj samochod jest lepszy od waszego bo ja tak mowie, bo ma fajne felgi i radio z CD a jak ktos powie ze jego jest lepszy to niema racji bo moj i tak jest lepszy bo sie nim da jechac w przod i w tyl i dlatego nie mowcie ze moje auto jest gorsze jak wcale nie jest!!!

  21. Powrót do góry    #156
    Początkujący
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po dwóch kolejkach Bydgoszcz ma 31% bardzo dobrego przyjęcia i jest 6 w lidze pod tym względem. Więc jak możecie wątpić w to, że zabraknie jej w finale? Tak realnie patrząc...

  22. Powrót do góry    #157
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    realisto! Ja jestem kibicem ZAKSA i gwarantuję Ci, że obiektywnie oglądałem ten mecz. Twój tekst, o tym, że nie chciałbyś w składzie żadnego gracza z Częstochowy świadczy, że chyba troche się nie znasz. Taki Zatorski czy Nowakowski to by się Wam baaaardzo przydali. W sumie to oczywiście Twój punkt widzenia, ale mimo wszystko takie są fakty. Poza tym, uważam, że sternicy Waszej ekipy zrobili spory błąd przy montowaniu drużyny, bo mimo sporych nakładów i niezłych nazwisk, zapomnieli o obsadzeniu przyjęcia. O ile Piotrek Gruszka jako charakter i atakujący jest WIELKI to przyjmujący z niego taki sobie, nie wspominając już o Sopko, Pieczonce czy Serafinie. Do tego macie prawie pewne, że Szymański będzie miał niedługo kłopoty z kontuzjami (przy WW to nawet najwięksi twardziele je mają, a co dopiero G.S) więc naprawdę podziwiam optymizm i uważanie, że czwórkę macie pewną. Jak dla mnie maks 5 miejsce i to tylko w wypadku gdy ominie Was fala kontuzji, której choć Wam nie życzę, moim zdaniem jest nieunikniona. No a co do meczu, z Częstochową i tym, że twierdziłem, że mieliście fuksa, że macie 1 pkt, to nie zapominaj, że Częstochowa roztrwoniła sporą przewagę w 1 secie, drugi wygrała, a w 3 miała w górze piłkę na seta. Co do sędziów, to faktycznie byli beznadziejni, ale mylili się w obie strony, choć faktycznie chyba więcej błędów było na niekorzyść Bydgoszczy.
    No to jak odpowiesz na taką tezę co do kontuzji,że w zeszłym sezonie gdy trenerem był WW to nie było żadnych kontuzji oprócz Janczaka,ale to jeszcze "stare historie" i wszyscy przebrnęli sezon cało i wyniki wraz z przyjściem Wspaniałego diamteralnie się polepszyły.
    Co do przyjęcia to nie jest najlepsze o czym wiadomo jednak w Kędzierzynie wynosiło ono 66% według statystyk co jest wynikiem dosyć dobrym,prawda?
    Dębiec- czy on jest słaby? Został zauważony podobnie jak zatorski przez Castellaniego a to oczymś świadczy i to,że wczorajszy mecz jemu nie wyszedł jak i całej drużynie nie dowodzi,że jest słaby i tak będzie stale bo i zapewne Paweł będzie miał mecze podobne do wczorajszego spotkania Dębca i sytuacja się odwróci.
    Wciąż uważam,że będziemy na miejscu od 3 do 5 a dokładnie jakie to się dopiero okaże.
    W ubiegłym sezonie o ile mnie pamięć nie myli WW nie prowadził Delecty od początku sezonu?/ Więc spokojnie. Na koniec sezonu wejdź tu i przeczytaj jeszcze raz ten wpis ;)
    PS. Porównanie Zatorskiego do Dębca jest jak porównywanie Winiarskiego do Murka... Niby obaj dobrzy, ale 99% trenerów wybrałoby pierwszego.

  23. Powrót do góry    #158
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Radom-Ptaki0-3 aczkolwiek łatwa wygrana tonie była...

  24. Powrót do góry    #159
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,806
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach

    Sędzia w roli głównej...

    ...w dzisiejszym meczu w 3 secie przy stanie 22:23 gdzie libero odbił prawdiłowo piłkę co powtórki kilka razy pokazały ewidentnie podłożoną rękę pod piłką a ten na wieżyczce nie uznał prawidłowej piłki dla Radomia co skończyło się meczbolem dla Jastrzębia.
    Zespól ten nie przekonuje i miał duużo szczęścia w dzisiejszym meczu a nie wiem gdzie ten wielki talent Łomacza co tak wszyscy zachwalają?
    Jastrzebski to drużyna na miejsce 3-5 i w żadnym wypadku nie mają mocy by powalczyć ze Skrą czy Resovią.

  25. Powrót do góry    #160
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie moge co za gosc:) Realista po co Ty sie w ogole wypowiadasz? Wszyscy wiemy, ze Delecta zostanie MP i druga Skra Belchatow. W sumie nie mysleliscie moze o jakies formie przyjazni z kibicami Skry. Poziom prezentujecie podobny, dogadalibyscie sie tez bez wiekszych przeszkod;-)
    P.S. Zapomnialbym. Gratulacje dla Bydgoszczy za rozgromienie cieniasow z Czestochowy ;-)

    Wracajac do meczu.

    Jak co roku apeluje o wykopanie Ruska z Jastrzebia. Z jakims konkretnym libero mamy szanse byc wielka ekipa, a tak to kazdy trener zapodaje "jedziemy wszystkie zagrywki, balony w Ruska".

    Srodek tez mamy slaby.

    A teraz plusy. Dobra zagrywka, dobre rozegranie, dobre skrzydla. Czy starczy na medal? Bedzie Ciezko. 2 pierwsze miejsca zajete przez Skre i Delekte :-) A o brazowy bije sie cala reszta ligi ;-)


  26. Powrót do góry    #161
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ptaki liderem! zapowiedx III kolejki

    spark nie zebym sie wp...ł ale Bydzia mówiła o innym miejscuktóre mają zaklepane.;)
    A na powaznie, coś czuje ze was pszczoły użądla w weekend nieźle

    Sovia sprowadzi Wieluń na ziemie.

    Zaksa niepowinna stracić więcej niż seta z Radomiem.

    Warsvicelider!)skoro oni nawet (!) Bydzie roznosza.

    Olsztyn z Bydgoszczą może zdobyć seta jak dobrze poserwuja...

    Ogólnie pierwszy powazny sprawdzian Abramova i spólki. ciekawie będzie w telewizorni

  27. Powrót do góry    #162
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja typuje :


    bedziemy po weekendzie liderem:)

    pozdro:P

  28. Powrót do góry    #163
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Olsztyn - Bydgoszcz 0:3
    Tu nie ma co kombinowac z wynikiem.

    Warszawa - Częstochowa 1:3
    Taki wynik bylby bardzo dobry dla mnie bo Polibuda nadal zostaje w blokach startowych.

    Rzeszów - Wieluń 3:0
    Niby Wielun powalczyl ze Skra, niby latwo ogral AZS ale tutaj mecz nie bedzie dlugo trwal.

    Jastrzębie - Bełchatów 3:2
    Skra bez prawdziwego atakujacego traci ze 30% wartosci co pokazal mecz z Resovia.

    Kędzierzyn - Radom 3:1

  29. Powrót do góry    #164
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze mowiąc nasi sedziowie to chyba najwieksze cieniasy w całej Europie. Slepe i niedouczone. Brawa dla Jadaru za wolę walki, bo tak naprawde seta drugiego przegrał Such a potem juz wygraną seta przez JBW dopelnil slepy sędzia. Dziwie się Suchowi , że wprowadził Kocika na zagrywkę, a tem pieprznął ani mocno ani celnie 2 metry za linie boiska. Kocik ma szczęście do psucia wygranych prawie setów. Pamietam lata temu w play-offach gdy Mosto prowadził WW a Drzyzga Czarnych i tez wtedy dzieki Kocikowi Mosto wygrało 5-setowe spotkanie, nawet Drzyzga zachował sie nieładnie bo rozmawiając po meczu z dziennikarzem powiedział ze mecz przegrał Radom przez Kocika, a była wtedy transmisja telewizyjna i pół Polski to słyszało.
    Jastrzębie ma cieniutki środek i Ruska, a to może przeszkodzić w zdobywaniu medali, ale wszystko zweryfikuje boisko.
    Olsztyn - Bydgoszcz 1:3
    Warszawa - Częstochowa 1:3
    Rzeszów - Wieluń 3:0
    Jastrzębie - Bełchatów 1:3
    Kędzierzyn - Radom 3:1

  30. Powrót do góry    #165
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Olsztyn 1:3 Bydgoszcz
    Moze u siebie AZS cos urwie...

    Resovia 3:0 Wielun
    Roznica klas.

    Waraszawa 2:3 Czestochowa
    Mozliwe ze 5 setow w Bygdoszczy sprawi ze AZS troche sie pomeczy.

    Jastrzebie ( ) Skra
    Jak zagraja jak z Jadarem to na wiecej niz set, dwa nie ma co liczyc... Jezeli Czarnowski zagra na srodku tak jak potrafi a Rusek przestanie sie wyglupiac to bedzie naprawde ciekawie)

    Mosto 3:1 Jadar
    No chyba ze Prygiel bedzie mial dzien konia to moze radomianie jakis punkt wywioza.

  31. Powrót do góry    #166
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2008
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mosto-Jadarynki 3-0
    AZS-AZS CZewa 2-3
    Jastrzębie-Skra 2-3
    Olsztyn-Delekta 2-3
    Sovia- WIeluń 3-1

    A tak nawiasem wie ktoś cos o rozłamie kibiców w Jastrzębiu o czym głośno ostatnio, swiadczy tez 0 wyjazdowe w Radomiu

  32. Powrót do góry    #167
    Użytkownik
    Dołączył
    06-11-2008
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie ma żadnego rozłamy kibiców i tyle w tym temacie poprostu nie pojechali i tyle

  33. Powrót do góry    #168
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2008
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiec radziłbym poczytać www.kibice.net na forum o siatce dlatego zapytałem jeśli nie ma tematu ok ;]

  34. Powrót do góry    #169
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mosto-Jadar 3:2
    AZS Wwa-AZS CZewa 2-3
    Jastrzębie-Skra 3:1

    Olsztyn-Delekta 3:0 - Nie wyjdą z 10 w setach :)

    Rzeszow - Wielun 3:0

  35. Powrót do góry    #170
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2008
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A tak nawiasem wie ktoś cos o rozłamie kibiców w Jastrzębiu o czym głośno ostatnio
    Jakas totalna bzdura nie wiem kto to wymyslił

  36. Powrót do góry    #171
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2008
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a na innych foracvh toczy sie dyskusja że niby niektorzy chca przyjac nowe barwy innym odpowiadaja stare wiec tylko zapytalem czy to prawda.

  37. Powrót do góry    #172
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomek to nie jest odpowiednie miejsce.
    Zostawmy ta sprawe Jastrzebianom.

  38. Powrót do góry    #173
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kędzierzyn - Radom 3-1
    Radom niezle zagrał z Jastrzebiem i powinien Kędzierzynianom urwać seta.

    AZS Warszawa - AZS Częstochowa 1-3
    Obawiam się szczególnej mobilizacji Warszawian, ale jeśli Częstochowa zagra w pełni skoncentrowana powinniśmy stracić maksymalnie jednego seta.

    Jastrzębie - Skra 1-3
    Po tym jak byłem pewien wygranej Rzeszowa nad Bełchatowem i srogo się zawiodłem uważam, że nikt Bełchatowianom nie zagrozi. Jastrzębie gra u siebie i jest jedną z niewielu drużyn która ze Skrą walczyć potrafi, ale nie liczę na więcej niż jeden set dla Jastrzębian, choć z całego serca w tym meczu im kibicuje :)

    Olsztyn - Delekta 0-3
    Uzasadniać chyba nie trzeba.

    Resovia- Wieluń 3-0
    Wieluń to fajna, waleczna drużyna, ale to mało na Resovie, szczególnie jeśli Akhrem zagra tak jak tydzień temu, a reszta wystarczy że zagra na swoim przyzwoitym poziomie.

  39. Powrót do góry    #174
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomek to nie jest odpowiednie miejsce.
    Zostawmy ta sprawe Jastrzebianom.

    a mnie sie wydaje ze odpowiednie. na nasz temat tez dyskutowano na forum- bo one od tego jest.

    Wiec niech sie "ptaki" okresla czy jest konflikt o nowe barwy(jakie maja miec kolory) czy go nie ma, bo kazdy wie ze cos jest na rzeczy a nikt nie odpowiada.

    Argument "nie pojechali i tyle" nie jest argumentem, ta ekipa od kilku lat byla na kazdym meczu wyjazdowym!

  40. Powrót do góry    #175
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poniedzialek to dosc srednio trafiony termin.
    Klub klubem ale calego urlopu na mecze nie mozna wykorzystywac :>

  41. Powrót do góry    #176
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Olsztyn 1:3 Delekta
    Jastrzębie 1:3 Skra
    Resovia 3:0 Pamapol
    Mosto 3:1 Jadar
    Politechnika 2:3 AZS

  42. Powrót do góry    #177
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdzie Jastrzębie rozgrywa swoje mecze?

  43. Powrót do góry    #178
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdzie Jastrzębie rozgrywa swoje mecze?
    slaba prowokacja ;-)

    a tak na serio to szeroka

  44. Powrót do góry    #179
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiscie ze w Medison Square Szeroka Garden.

  45. Powrót do góry    #180
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdzie Jastrzębie rozgrywa swoje mecze?
    slaba prowokacja ;-)

    a tak na serio to szeroka
    ]


    bralem pod uwage jeszcze lodowisko....

Strona 4 z 22 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •