Strona 3 z 22 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 968

Wątek: PlusLiga

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale trzeba oddac Bydgoszczy ze wywalczyli sobie te punkty i ta wygrana po walce. Nie zapominajmy ze gra sie tak jak przeciwnik pozwala, a nasi pozwolili na zbyt wiele czego konsekwencja byla wygrana gosci.
    Ja moge tylko pogratulowac Delekcie fajnego zespolu ktory mysle ze jeszcze nie raz urwie punkty tym teoretecznie silniejszym.

  2. Powrót do góry    #92
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    II kolejka

    Poniewaz pierwsza kolejkę trafiłem niemal dokładnie (poczekam na wynik AZSów) to zaryzykuje nastepna:

    Siatkarz Wieluń-AZS UWM Olsztyn 3-1
    Delecta Bydgoszcz-AZS Częstochowa 3-2
    AZS Politechnika Warszawska-ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1-3
    Jadar Radom-Jastrzębski Węgiel 0-3
    PGE Skra Bełchatów-Resovia Rzeszów 2-3

    Bydgoszcz, nawet pod nieobecnośc mvp me, powinna poradzić sobie na swoim parkiecie z AZS, zobaczymy jak czestochowianie dzis zagraja. Ani Radom ani Polibuda oporu swoim przeciwnikom nie stawiła, Prygiel bez formy, hyba zajechany pzrez Jasia. Jesli drugi raz z rzędu tak kiepsko zagra JJ to mam nadzieje ze pojawi sie Witczak.Nie jestem hurraoptymista co do postawy podopiecznych Stelmacha ale w Wawie, mimo ze gra sie nam bardzo trudno, mozna zostawić seta, conajwyzej punkt , nic więcej.

    Jesli zmęczona i niezgrana (heh) SKra, ztzrema skrzydlowymilub juniorem w składzie mogłaby sie postawić doskonałej maszynce z brazylisjkim sypaczem chłodnym acz skutecznym Finem na młotku i rewelacyjnym białorusinem który bedzie gwiazda+ligi to ja proponuje by wysadzić Skre w powietrze bo inaczej nikt ich nie zdetronizuje;)

  3. Powrót do góry    #93
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siatkarz Wieluń-AZS UWM Olsztyn 2:3
    Wielun jesli zaliczany jako glowny kandydat do spadku, jakby tego bylo malo to nie potwierdzono do gry Ferreiry. Mysle ze Olsztyn wygra bo ma wiecej doswiadczonych siatkarzy i sile na skrzydlach.

    Delecta Bydgoszcz-AZS Częstochowa 3-1
    Drzyzga to nie Woicki, Mikolajczak to nie Gelu a Luka to nie Gruszka. Mysle ze jeden Murek to za malo na gospodarzy.

    AZS Politechnika Warszawska-ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1-3
    Chyba najwieksza sila Polibudy jest zgranie bo innych atutow z Mosto tutaj nie widze.

    Jadar Radom-Jastrzębski Węgiel 0-3
    Jesli Jadar nie daje rady Resovii to tymbardziej nie da rady Jastrzebiu.

    PGE Skra Bełchatów-Resovia Rzeszów 2-3
    Cala nadzieja gosci w tym ze Hebda nie da rady i na przyjeciu bedzie musialo wystepowac dwoch defensywnych przyjmujacych.

  4. Powrót do góry    #94
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Siatkarz Wieluń-AZS UWM Olsztyn 3:1

    Po tym co dzisiaj widziałem to Olsztyn jest chyba glownym kandydatem do spadku. Brazylijscy siatkarze w barwach Olsztyna prezentuja podobny poziom co Brazylijczycy w Pogoni pana Ptaka. A Wieluń ?? Napewno są podbudowani swoją grą przeciwko Skrze.

    Delecta Bydgoszcz-AZS Częstochowa 3:2

    Ponoć ma nie wystąpić Gruszka w tym spotkaniu. Jeżeli AZSowi będzie siedziała zagrywka na podobnym poziomie jak dzisiaj to z pewnością będzie bardzo ciekawie, szczególnie że przyjęcie w Bydgoszczy to chyba największy mankament.

    AZS Politechnika Warszawska-ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3

    Seta u siebie Warszawa powinna chyba ugrać.

    Jadar Radom-Jastrzębski Węgiel 0:3

    Nie widzę argumentów po stronie radomian, aby podjąć walkę z bardzo silnym Jastrzębiem.

    Skra Bełchatów-Resovia Rzeszów 1:3

    Jak ktoś ma wygrać ze Skrą to właśnie Resovia. Szczególnie patrząc na kontuzje po stronie belchatowian. Bardzo mi się podobała gra Resovii w pierwszej kolejce i mam nadzieje, że w tym spotkaniu podtrzymają dobrą passę.

    Po pierwszej kolejce wygląda, że 4 drużyny będą odstawały od reszty stawki.

  5. Powrót do góry    #95
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,784
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 66 w 48 postach
    Siatkarz Wieluń-AZS UWM Olsztyn 3:1

    Po tym co dzisiaj widziałem to Olsztyn jest chyba glownym kandydatem do spadku. Brazylijscy siatkarze w barwach Olsztyna prezentuja podobny poziom co Brazylijczycy w Pogoni pana Ptaka. A Wieluń ?? Napewno są podbudowani swoją grą przeciwko Skrze.

    Delecta Bydgoszcz-AZS Częstochowa 3:2

    Ponoć ma nie wystąpić Gruszka w tym spotkaniu. Jeżeli AZSowi będzie siedziała zagrywka na podobnym poziomie jak dzisiaj to z pewnością będzie bardzo ciekawie, szczególnie że przyjęcie w Bydgoszczy to chyba największy mankament.

    AZS Politechnika Warszawska-ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3

    Seta u siebie Warszawa powinna chyba ugrać.

    Jadar Radom-Jastrzębski Węgiel 0:3

    Nie widzę argumentów po stronie radomian, aby podjąć walkę z bardzo silnym Jastrzębiem.

    Skra Bełchatów-Resovia Rzeszów 1:3

    Jak ktoś ma wygrać ze Skrą to właśnie Resovia. Szczególnie patrząc na kontuzje po stronie belchatowian. Bardzo mi się podobała gra Resovii w pierwszej kolejce i mam nadzieje, że w tym spotkaniu podtrzymają dobrą passę.

    Po pierwszej kolejce wygląda, że 4 drużyny będą odstawały od reszty stawki.
    Właśnie mecz w Kędzierzynie temu zaprzeczył bo przyjęcie poza 1 setem było na poziomie 63% :).
    Czy z Gruszką czy bez musimy wygrać za 3 pkt i pewnie tak będzie a więc 3:0 ewentualnie 3:1. Czewa jednak ma skład średni i nie patrzę przez pryzmat najgorszej drużyny w lidze jaką jest Olsztyn po tym co zobaczyliśmy.

  6. Powrót do góry    #96
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Czewa jednak ma skład średni i nie patrzę przez pryzmat najgorszej drużyny w lidze jaką jest Olsztyn po tym co zobaczyliśmy.
    E cos Ty. Czestochowa to glowny kandydat do spadku. Dzisiejsze spotkanie i sparingi przedsezonowe to tylko przypadek.

  7. Powrót do góry    #97
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ach ta przemocarna Delecta...
    Kon by sie usmial!
    Bedzie 3:2 dla AZSu.

    A Bydgoszcz dostanie becki z Belchatowem, Rzeszowem, Jastrzebiem to zejda co niektorzy z oblokow na ziemie.
    Poki co wygrali wielim fartem mecz w ktorym byli o klase slabsi, ot co.

  8. Powrót do góry    #98
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widzę że rosną nam następni galaktyczni - tyle że w Bydgoszczy.
    Trzeba sobie jasno powiedzieć to nie Delecta wygrała mecz w Kędzierzynie tylko ZAKSA dała ciała i przegrała.
    co do meczu z Czestochową to niestety dla fanów Bydgoszczy Czewa powinna przejechać po nich jak walec.
    Czewa jak zwykle bez spektakularnych transferów a zespół bardzo silny

  9. Powrót do góry    #99
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    co do meczu z Czestochową to niestety dla fanów Bydgoszczy Czewa powinna przejechać po nich jak walec.
    Zero realnego spojrzenia w tym co piszecie. Jak możecie myśleć że jakies Nowakowskie, Murki, Zatorskie, Drzyzgi czy inne Janeczki wygrają z Sopkami, Pieczonkami, Cervenami czy Debcami :)

  10. Powrót do góry    #100
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,784
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 66 w 48 postach
    co do meczu z Czestochową to niestety dla fanów Bydgoszczy Czewa powinna przejechać po nich jak walec.
    Zero realnego spojrzenia w tym co piszecie. Jak możecie myśleć że jakies Nowakowskie, Murki, Zatorskie, Drzyzgi czy inne Janeczki wygrają z Sopkami, Pieczonkami, Cervenami czy Debcami :)
    A dlaczego piszesz o nich a nie o Gruszkach,Woickich,Szymańskich,Jurkiewiczach?
    Sopko wszedł w Kędzierzynie i zdobył 18 pkt grajac od 2 seta a srodkowy Cerven 11 i zawsze jest solidny.
    Dlaczego nie napiszesz o "podnietach" niejakiego Fabiana Drzyzgi gdy mówi o miejscu medalowym i w 1 czwórce swojego zespołu? Jakoś tam go nie karcisz czy niejakiego Janeczka a jak ktoś przeciwko wam napisze i wytypuje wynik jaki uważa to zaraz wyśmiewanie itp.
    Kędzierzyn przegrał mecz a nie Delekta go wygrała? A moze gra się tak jak przeciwnik pozwala,co? Może to właśnie Gruszka z Szymańskim i Woickim wrzucili swój "drugi bieg"? Śmieszne sa takie opinie,ze to Zaksa przegrała mecz chociaz tak to jest prawda bo Kędzierzyn przegrał z jakąś tam Bydgoszczą-jak tak mogli,prawda? Kązdy wciąż lekceważy Bydgoszcz na tym forum mimo,ze jednak mecz wygrała a wszyscy stawiają na Częstochowę chociaż ich kibice na różnych forach sa dużo bardziej pewni niż bydgoscy o dobry wynik.

  11. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2007
    Postów
    965
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widzę że rosną nam następni galaktyczni - tyle że w Bydgoszczy.
    Trzeba sobie jasno powiedzieć to nie Delecta wygrała mecz w Kędzierzynie tylko ZAKSA dała ciała i przegrała.
    co do meczu z Czestochową to niestety dla fanów Bydgoszczy Czewa powinna przejechać po nich jak walec.
    Czewa jak zwykle bez spektakularnych transferów a zespół bardzo silny
    Zazdrocisz aż dym leci. Wyluzuj a zobaczysz że pomoże. Co jeszcze wymyślisz ? Masz prawo to własnej opinii, tylko czy warto przy tym wyjść na błazna? Mecz z Czewą nie musi być spacerkiem, ale wyraźnie widać że to nie ta ekipa co kiedyś in minus, tak samo jak Delecta tylko że ta in plus. Ciekawe jak co powiesz kiedy twoja zaksa przegra drugi mecz...

  12. Powrót do góry    #102
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i zgadza sie.
    Mecz moze a nie musi byc jednostronny. Jak kto snapisal, Murek moze nie wystarczyc. Nie nalezy jednak zapominac ze taki zdobywca 18 oczek w Kedzierzynie, niejaki Martin Sopko ma takich meczow w sezonie gora dwa, to taki jego lepszy dzien. Owszem jest Szymanski ale od dluzszego czasu chlopak jest dosc himeryczny i gra jak dla mnie jakos dziwnie.
    Sprawa jest stosunkowo prosta, jesli zawodnicy Delecty zagraja wszyscy na miare swoich mozliwosci to maja duza szanse na zwyciestwo.
    Jaki natomiast jest AZS, czy to Czestochowa czy Warszawska Politechnika, wiemy wszyscy. Takie mieszane druzyny, doswiadczenia z mlodzincza walecznoscia to sa wybuchowe mieszanki. Ja tylko przypomne ze Czestochowa juz nie raz skazywana na porazki, wychodzila obronna reka i konczyla sezon na przyzwoitym miejscu.
    Pamietac tez trzeba ze Nwakowki i Murek to sa kadrowicze, Drzyzga i Zatorski ocieraja sie o kadre, Janeczek mial byc drugm Wlazlym, tak wiec wcale nie sta takim chlopcem do bicia jak by sie niektorym wydawalo.


    Co do Mstostalu.
    Jak przegraja drugi mecz to...beda miec mniej punktow, i tyle. Mecze sie wygrywa, czasami przegrywa.
    Jestem daleki od braku chlodnego spojrzenia i podpalania sie. Ale fakty sa takie a nie inne. Druzyna Waldka byla w Kedzierzynie slabsza, swiadczo o tym statystyki, mowia eksperci, wygrali bo mieli duzo szczescia. Nie deprecjonuje tym samym zwaciestwa Bedgoszczy. Chodzi raczej o naprawde realne spojrzenie.
    Jak pisalem dla mnie Bedgoszcz jest solidnym zespolem ktory powalczy o wejscie do czworki.

  13. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Realista to ja mam dla Ciebie zadanie - prownaj poszczegolne formacje w najblizszym meczu:

    Drzyzga - Woicki
    Murek, Łuka - Sopko, Pieczonka
    Janeczek - Szymański
    Nowakowski, Wrona (Wiśniewski) - Cerven, Jurkiewicz
    Zatorski - Dębiec

    Ciekawi mnie to realne spojrzenie :)

    Jak pisalem dla mnie Bedgoszcz jest solidnym zespolem ktory powalczy o wejscie do czworki.
    Ja po pierwszej rundzie widze to mniej wiecej tak. W pierwszej czworce bez wiekszych problemow powinni znalezc się: Skra, Resovia i Jastrzębie, a o tą czwartą pozycję będą walczyć: Mostostal, Chemik i Częstochowa (kolejność nieprzypadkowa).

  14. Powrót do góry    #104
    Użytkownik
    Dołączył
    19-07-2008
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 6 postach
    Siatkarz Wieluń-AZS UWM Olsztyn

    Nie ukrywam, że siatkarze z Wielunia zaskoczyli mnie dobrym występem przeciw Skrze i jak dla mnie to są oni faworytem spotkania z Olsztynem który nie pokazał nic na tle wcale nie takiej silnej częstochowy.
    Mój typ 3:0

    Delecta Bydgoszcz-AZS Częstochowa

    Jeśli Bydgoszcz wystąpi w najmocniejszym składzie (patrz Gruszka) to powinna sobie poradzić z akademikami z częstochowy. Gorzej będzie jak Piotrek nie wystąpi. Myślę, że we własnej hali lepiej zagra też Grzesiek Szymański.
    Mój typ z Gruszką 3:1
    Mój typ bez Gruszki 2:3

    AZS Politechnika Warszawska-ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

    Kędzierzyn będzie chciał się jak najszybciej odbudować po frajerskiej przegranej z Bydgoszczą i ,, rozjedzie" akademików. Warszawa ma obecnie tylko jednego zawodnika który może się przeciwstawić Kędzierzynianom. Jest to oczywiście Radek Rybak. W Warszawie liczą, że do formy z ubiegłego sezonu dojdzie Karol Kłos jednak w tym meczu Gladyr z Szczerbaniukiem wybiją mu to z głowy.
    Mój typ 1:3

    Jadar Radom-Jastrzębski Węgiel

    Jak dla mnie będzie to najnudniejszy mecz tej kolejki. Łomacz Hardy Abramov i Yudin są w takiej formie, że bez problemu rozjadą Radom w którym cieniem samego siebie jest Robert Prygiel
    Mój typ 0:3

    PGE Skra Bełchatów-Resovia Rzeszów

    To dopiero będzie mecz. Po jednej i po drugiej stronie zawodnicy najwyższego europejskiego formatu. Sądze, że każdy z rezerwowych obydwu ekip znalazłby miejsce w podstawowej sżóstce pozostałych zespołów. O meczu nie ma co za dużo pisać po prostu włączmy telewizor i delektujmy się atakami Kurka, Bąkiewicza, Antigi, Akhrema, Wiki i Oivanena. Wspaniałymi wystawami Radewitza i Falaski. Blokami Plińskiego, Możdżonka, Grzyba i Gawryszewskiego. Obronami Gacka i Igły
    Mój typ 3:2

  15. Powrót do góry    #105
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pamapol Wieluń 2-3 AZS UWM Olsztyn
    PGE Skra 3-0 Resovia Rzeszów
    Politechnika Warszawa 0-3 ZAKSA Kędzierzyn
    Delecta Bydgoszcz 3-1 AZS Częstochowa
    Jadar Radom 1-3 Jastrzębski Węgiel

  16. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siatkarz Wieluń-AZS UWM Olsztyn 3-1
    Po tym co zagral Olsztyn w pierwszej kolejce nie potrafie sobie wyobrazic ze wygraja z dobrze poukladanym Wieluniem

    Delecta Bydgoszcz-AZS Częstochowa 2-3
    Jesli obydwa zespoly zagraja na miare soich mozliwosci, moze byc ciekawe widowisko. Moim zdaniem to sa bardzo zblizone potencjalem druzyny ktore zagraja o 5 miejsce na koniec sezonu.

    AZS Politechnika Warszawska-MOSTOSTAL Kędzie
    rzyn-Koźle 0-3
    Niema co duzo pisac.

    Jadar Radom-Jastrzębski Węgiel 0-3
    Jak wyzej.

    PGE Skra Bełchatów-Resovia Rzeszów 3-1
    Skra to jest Skra i nawet bez podstawowych atakujacych jest tak piekielnie silna ze Resovii, badz co badz naszpikowanej dobrymi zawodnikami, ciezko bedzie cos ugrac tym bardziej ze mecz grany jest w "cyrku".

  17. Powrót do góry    #107
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,784
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 66 w 48 postach
    Wieluń - Olsztyn 3:1
    Warszawa - Kędzierzyn 2:3
    Radom - Jastrzebie 2:3
    Bełchatów - Rzeszów 3:2
    Bydgoszcz - Częstochowa 3:0/1

  18. Powrót do góry    #108
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siatkarz Wieluń - AZS UWM Olsztyn 3-0
    Olsztyn po tym co pokazał w Częstochowie to dla mnie murowany kandydat do spadku.

    Delecta Bydgoszcz - AZS Częstochowa 2-3
    Bez Piotrka Gruszki potencjał Bydgoszczy spada, mimo to silna drużyna i gra u siebie. Mimo to stawiam na AZS po wyrównanym meczu.

    AZS Politechnika Warszawska - Kędzierzyn 1-3
    Kędzierzynianie są zdecydowanym faworytem, ale Warszawa to młoda, ciekawa drużyna i myślę, że będzie walczyć i ugra seta.

    Jadar Radom - Jastrzębski Węgiel 0-3
    Radom nie ma argumentów, no chyba że Prygiel będzie chciał coś udowodnić Działaczom z Jastrzębia.

    PGE Skra Bełchatów - Resovia Rzeszów 0-3
    Resovia jest znacznie silniejsza niż przed rokiem, a takze zespołem który na mnie zrobił największe wrażenie po pierwszej kolejce. Skra gra bez 2 atakujących, a także bezz Winiarskiego. Jeśli Resovia ich nie rozjedzie w takiej sytuacji, to najlepiej zakończyć ligę, rozdać medale, bo Skra po powrocie Wlazłego, Novotnego i Winiarskiego będzie znacznie, znacznie silniejsza.

  19. Powrót do góry    #109
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ogrywamy buków

    Wielun-Olsztyn 1.7 vs 2.0
    Belchatow-Rzeszow 1.2 vs 3.6
    Warszawa-Kedzierzyn 2.5 vs 1.5
    Bydgoszcz-Czestochowa 1.25 vs 3.2
    Radom-Jastrzebie 3.3 vs 1.23

    handicapy tez niezle, nie mówi±c o typowym hazardzie czyli obstawieniu konkretnego wyniku nop Belk-Sovia 0-3;)
    Sovia +1.5 @2.5
    Czewa +1.5 @ 2.25
    Kentaki -1.5 @ 1.75
    Jastrzebie 3-0 @2.0

  20. Powrót do góry    #110
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no moj kurs to 10,83 tylko nie jestem Cz-wy pewny:/

  21. Powrót do góry    #111
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jadar Radom - Jastrzębski Węgiel 0-3
    Radom nie ma argumentów, no chyba że Prygiel będzie chciał coś udowodnić Działaczom z Jastrzębia.
    A co Robert ma udowadniac? Skonczyl sie kontrakt. Robert od dawna mowil ze chce wrocic na koniec kariery do rodzinnego miasta i tak sie stalo. Udowadniac to mogl Wika...

  22. Powrót do góry    #112
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W wywiadach mówił, że nie czuł zaufania od trenera. Zresztą...każdy odchodząc do innego zespołu chce coś poźniej udowodnić, pokazać się z jak najlepszej strony.

  23. Powrót do góry    #113
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To chyba byl prywatny wywiad dla Ciebie. Robert dopiero w zeszlym sezonie czasami nie pojawial sie w pierwszej 6 co bylo spowodowane swietna gra Igora. Sezon wczesniej gral az za duzo... Gdzie tu jest miejsce dla "braku zaufania"?
    W ostatnim sezonie mimo znacznej poprawy u Igora Robert rozegral 70% spotkan od 1 minuty... Biorac pod uwage ze Jastrzebie gralo na 3 frontach i wiek Roberta to chyba optymalna dawna dla pierwszego atakujacego...

  24. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak ocenia Pan pracę trenera Roberta Santillego?

    - Warsztat ma świetny, ale polskich zawodników drażniło, że traktował nas inaczej niż obcokrajowców. Od nas wymagał więcej i wywierał na nas większą presję. Było to trochę denerwujące, ale akceptowaliśmy to. W końcu był naszym szefem. Mam też do niego inne, swoje prywatne żale. Zaczął zmieniać drużynę kosztem mojej osoby. Grałem przez 3/4 sezonu obecnego i cały poprzedni, Santilli nie dał mi jednak możliwości nawet na chwilę zagrać w ostatnim meczu ligi. Wszyscy zawodnicy weszli, tylko nie ja! Było to przykre. Potem przy kawie powiedziałem mu, co mnie boli i że jeśli zostanie w Jastrzębiu, to rywalizacja z nim będzie dla mnie jedną z ważniejszych spraw w przyszłym sezonie.
    Cały wywiad tutaj: http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,4...antillego.html

  25. Powrót do góry    #115
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie czytalem tego wywiadu. Zwracam honor :)

  26. Powrót do góry    #116
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oj Kuba dobrze, ze nie chciales sobie reki odcinac za Prygla, bo bys teraz bez reki biegal ;-)

    Prygiel byl slaby. Santi zrobil dobrze odsuwajac go. Szacunek za to co dla klubu zrobil, ale powinien byc bardziej samokrytyczny. Moim zdaniem szans na pokazanie sie od trenera dostal az za duzo.


  27. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nic się nie stało :)

  28. Powrót do góry    #118
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sparku dlatego wlasnie zdziwilem sie czytajac ten wywiad... Zal to mogl miec Yudin bo 70% sezonu byl na lawce... Ale ze Prygiel narzekal... Az sie mu dziwie. Co jak co ja go wspominac bede zawsze dobrze. Jak dla mnie to chyba jedyny atakujacy ktory nawet najlepszego (najspokojniejszego) blokujacego potrafi wyprowadzic z rownowagi :)

  29. Powrót do góry    #119
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    II kolejka

    I pierwsze (3) punkty beniaminka, gratki !!

  30. Powrót do góry    #120
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wstyd sie wpisywac po wczorajszej zenadzie.
    Co do dzisiejszego meczu na szczycie to Resovia nie bedzie miala juz lepszej szansy na ogranie Skry ktora zagra dzis bez Winiara i Wlazlego. Jak nie dzis to kiedy?

  31. Powrót do góry    #121
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak na razie Rzeszów bez charakteru, bez wyrazu...w zasadzie bez niczego. Bełchatów zdziesiątkowany przez kontuzje, sztukowanie na ataku a robi z Resovią co chce.

  32. Powrót do góry    #122
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Elektrownia bełchatów! BUM BUM!
    głupki z koziej dupki! BUM BUM!
    pokibicujmy sponsorom..
    mecz dziwny, resovia chyba nigdy nie ogra skry..

  33. Powrót do góry    #123
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po 21 i bezsensowne 2 zmiany Travicy, plus zabrany punkt po asie Akhrema i po secie...

  34. Powrót do góry    #124
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Travica najslabszy punkt Resovii....

  35. Powrót do góry    #125
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba koniec emocji jeśli chodzi o ten sezon w Polsce. Mistrz znany, żadnego zagrożenia dla Bełchatowa nie ma.

  36. Powrót do góry    #126
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2006
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niestety tak bedzie poki skre bedzie sponsorowało PGE.Troche mnie to drazni niech maja duzo kasy ale dzieki innemu sponsorowi

  37. Powrót do góry    #127
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niech inne chlopaki trenuja **********ja,ustalają taktyke, szlifuja technike i odpornośc psychiczną.
    w meczach o pietruszkę spokojnie ze Skra wygrac mozna raz czy dwa, gorzej w playoffs.

    PS Sovia ma naprawde fajna ekipe ale gdyby na Srodku mieli Ihosa, Gladyra czy nawet bBnka a miast Wiki grałby Ruciak
    ps dobry mecz Hebdy!
    Ostatni tie-break?
    Jestem w stanie się załozyc ze tiebreaki będa w tym sezonie jeszcze i niekoniecznie wygraneprzez pszczoły
    ( a za 2 tyg w meczu na szczycie w ataku kedzierzynian zagra...Witczak;) )


  38. Powrót do góry    #128
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba koniec emocji jeśli chodzi o ten sezon w Polsce. Mistrz znany, żadnego zagrożenia dla Bełchatowa nie ma.
    Oj nie przesadzaj ... jeszcze troszeczkę emocji będzie. Sezon dopiero na początku. Co prawda jak zwykle trudno będzie pokonać Skrę, ale zazwyczaj w siatkówkę wygrywa zespół .... i moźe na koniec narodzi się w +lidze jakaś siła zdolna zdetronizować Skrę.

    Co do Resovii .... to tym razem wstydu nie przynieśli :) 3-2 to nie najgorszy wynik. Moim zdaniem, mecz przegraliśmy na środku. Nie mieliśmy sil aby przeciwstawić się Możdżonkowi i Plińskiemu, na skrzydłach przełamaliśmy Skrę. Gdybyśmy mecz wygrali to MVP byłby Alek ... niesamowity zawodnik. W końcu mamy w składzie już dwóch tzw. kilerów czyli Alka i Mikko ... Wika też już całkiem nieźle. Ale jak pisałem brakuje nam środka. No i troszeczkę zgrania. Zespół w tym składzie gra dopiero 2 miesiące i nie wszystko wychodzi. Z taką formą to i LM nie powinno być żle, przynajmniej na początku.

    A co do zmian Liubo ... na cóż to koncepcja trenera, jak by się udało to by była chwalona. Ale mistrz statystyk jeszcze nie raz nas zaskoczy.

  39. Powrót do góry    #129
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abdul, bez urazy, jak nie wygrywacie z nimi teraz to kiedy?
    Skra zagrala bez Winiarskiego, Wlazlego i Novotnego czyli najlepiej punktujacych zawodnikow swoich lig osoatnich dwuch sezonow!
    Ciagle gdybanie i ludzenie sie ze "kiedys moze sie uda wygrac" albo "ze skra taki wynik to sukces". Przegrana czy 3:2 czy 3:0 to jest przegrana.
    Dla mnie takie gadanie jest zwyczajnie slabe i jesli w finale bedziecie prezentowac takie samo podejscie tos konczy sie jak rok temu, trzy mecze po pol godziny. Wielkie tryjumfy ze zdobycia drugiego miesca...

  40. Powrót do góry    #130
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abdul, bez urazy, jak nie wygrywacie z nimi teraz to kiedy?
    Skra zagrala bez Winiarskiego, Wlazlego i Novotnego czyli najlepiej punktujacych zawodnikow swoich lig osoatnich dwuch sezonow!
    Ciagle gdybanie i ludzenie sie ze "kiedys moze sie uda wygrac" albo "ze skra taki wynik to sukces". Przegrana czy 3:2 czy 3:0 to jest przegrana.
    A co mam pisać? Mecz każdy miał możliwość zobaczyć i wyrobić sobie opinie na jego temat.

    Oczywiście teraz była teoretycznie najlepsza okazja do tego by ich pokonać. Nam się nie udało może za 2 tygodnie Wam się uda. Skra dalej bez Winiarskiego, Wlazłego i Novotnego :) Póki piłka w grze wszystko jest możliwe.

    Z perspektywy ostatnich Naszych wyników ze Skrą to sukces, za parę miesięcy nikt nie będzie już pamiętał okoliczności i pozostanie wynik.

    Ale masz rację, szkoda. Wygrana wczoraj dala by Nam niesamowitą przewagę .... i ułatwiła troszeczkę drogę do pierwszego miejsca w play-off .... przegrana tego nie przekreśla, ale łatwiejszym też nie robi .... Kiedyś ze Skrą musimy wygrać ... każda seria ma swój koniec :)

    Dla mnie takie gadanie jest zwyczajnie slabe i jesli w finale bedziecie prezentowac takie samo podejscie tos konczy sie jak rok temu, trzy mecze po pol godziny. Wielkie tryjumfy ze zdobycia drugiego miesca...
    To Kędzierzyn też przekreślasz? Zakładasz iż nie są zdolni dojść do finału? Czyli walczysz o zaszczytne 3 miejsce, bo pierwsze dwa są już zajęte. Mistrz Skra, vice-Resovia ....

    To jest tylko/a może aż/ sport. Tutaj nie dzieli się skóry na niedźwiedziu zanim się go nie ubije. Początek rozgrywek i już wszystko wiadomo? Wiele na to wskazuje, ale że Skra jest do obgrania pokzali już Niemcy w zeszłym sezonie :) Czemu w tym sezonie nie może jakaś drużyna tego powtórzyć.


  41. Powrót do góry    #131
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiele na to wskazuje, ale że Skra jest do obgrania pokazali już Niemcy w zeszłym sezonie Czemu w tym sezonie nie może jaka¶ drużyna tego powtórzyć.[quote]

    Nie tylko Niemcy czy Rosjanie ale...nie pamietam czy Piechocki czasem nie wsponiał ze to nie były mecze o stawke, bo tak mówiono kiedy grali z pewn± druzyn± "ze wsi"

    Każdego mozna pokonać, może nie trzy razy pod rz±d ale można, nawet Brazylie, nawet United przegrali jeden mecz w przeciagu dwóch roczników dwóch lat...ale czy to znaczy ze zespól X jest lepszy od Skry? czy wygrał szczesliwie, zasłuzenie...
    boże jak ja żałuje ze rok temu Zaksa grała z Sovia półfinał a nie ze Skr±..no ale układ tabeli był jaki był.

    Jesliby Skra miala nie wygrać zasadniczej to musiałaby pod nieobecno¶c trzech gwiazdorów stgracić punkty w Jastrzębiu i z Kentaki ( prawdopodobne). jesli wygraj± 2x za trzy oczka to ejst pozamiatane bo potem maj± słabeuszy na rozkładzie a w rundzie rewanzowej wszyscy zdrowi już będa...
    Fakt, nieważne z którego miejsca sie w playoffs startuje, możnaby przesledzic jaki odsetek druzyn awansował z niższego placu i ile spotkan wygrali gospodarze..
    Nie ma co wyrokowac, zwłaszcza ze nie do końca wiemy jak na dłuższa mete zagra czwórka goni±ca Skrę i Sovie ale tam niezaleznie od pozycji (3-6) będa arcyciekawe ćwierćfinały- przegrani będa smutni i zakończa sezon walka o 5 plac który mimo pucharów dużo korzy¶ci nie daje..) a wygrani stana do boju z megateamami...ale to dopiero za pól roku. teraz tzw przygrywka...

  42. Powrót do góry    #132
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jaki sukces Skra bez W.W.N jak najbardziej do pokonania. Mecz przegraliśmy na własne, a raczej na życzenie Travicy. Brazylijczyk cały mecz rozgrywa perfekcyjnie to nagle wchodzi Ilic przy stanie 21-21 jak gra zaczyna się układać i do końca już tylko Skra zdobywa punkty. Jedną taką pomyłkę można wybaczyć, ale w Tie-breaku najważniejsza piłka meczu i co znowu Ilic i to jeszcze gra do Wiki ręce załamać. Dodatkowo 90% punktów w 5 secie zdobywa Kurek.

    Brakuje nam siły na środku i nadal słabo w przyjęciu gra Wika. Cieszy fantastyczna forma Białorusina i Fina.

  43. Powrót do góry    #133
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokładnie, Sovia ma relatywnie słaby ¶rodek i jedno skrzydło, to nawet Zaksa ma te dwie pozycje lepiej obsadzone aczkolwiek atakujący a zwłaszcza libero w kentaki na nizszym poziomie

    podziekowania dla AZSiaków...mówiłem ze bukmacherzy będa miec cięzki weekend...
    Delecta taka słaba czy AZS silny, heh

  44. Powrót do góry    #134
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda kontuzji Gruszki bo to jednak osłabienie-oby nie była groźna i wrócił na mecz z Częstochowa w przyszłą niedzielę,który trzeba wygrać i to za 3pkt skoro wygrywamy na tak trudnym terenie jak Kędzierzyn-Koźle w ostatnich piłkach bez Gruszki.
    Taki występ moze dodać tylko pewności siebie i liczę na coraz lepszą grę i kombinaycjne rozgrywanie jak to robl dzisiaj "Wujek".
    Jestem ciekaw postawy w meczach ze Skrą i Resovią a moze być naprawde dobrze
    Czy z Gruszką czy bez musimy wygrać za 3 pkt i pewnie tak będzie a więc 3:0 ewentualnie 3:1. Czewa jednak ma skład średni
    Kązdy wciąż lekceważy Bydgoszcz na tym forum mimo,ze jednak mecz wygrała a wszyscy stawiają na Częstochowę

    Mega kilerzy z Bydgoszczy przegrali z kelnerami z Czestochowy! Jak to sie stalo?
    Przewrotnie zadam pytanie: "Jestemciekaw postawy w meczach ze Skrą i Resovią" ;)

  45. Powrót do góry    #135
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uff Czewa ratuje kupon :P Jutro Jastrzebie wygrywa i pieniadze sie kumuluja :>

Strona 3 z 22 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •