Strona 12 z 22 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 968

Wątek: PlusLiga

  1. Powrót do góry    #496
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,992
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Wydaje mi sie, ze Skra padla ofiara wlasnej polityki transferowej. No bo jesli wzmacnia sie zespol inwalidami to niestety, ale trzeba byc przygotowanym, ze w takim momencie sezonu i przy tak duzym natezeniu meczow moga i beda przytrafiac sie wpadki. Wazne, by wszyscy byli zdrowi po Nowym Roku. Wtedy Skra bedzie cholernie mocna. A jesli nie - plan B juz jest. Piechocki by tego co prawda nie chcial, no ale wiceprezydentowi CEV sie przeciez nie odmawia :)

    Co do AZS - co tu duzo mowic. Wszyscy zagrali swietnie. Mecz zycia rozegral chyba Wojciech Gradowski. A przepraszam. To byl Pan Bog przebrany za Wojtka Gradowskiego :)

  2. Powrót do góry    #497
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Cieżko nie doceniać pracy Wagnera dlatego dziwi mnie wpis Borysa.
    Z mojej strony Wagner miał poparcie juz od czerwca jak tylko został 1 trenerem. Byłem zwolennikiem tej zmiany, choć Panas pozostawił po sobie świetny bilans. Jednak moim subiektywnym (podkreślam subiektywnym)zdaniem Wagner jest lepszym fachowcem, mega taktykiem, praktycznie nie robi błędów w prowadzeniu drużyny podczas spotkania. I to parcie na sukces , pewność siebie, wysoko stawia poprzeczkę nie tylko sobie ale i podopiecznym. Świetny kontakt z zawodnikiami mimo stosowania ostrego taryfikatora kar za "niesubordynacje". I na koniec potrafi rozmawiać z niesfornymi charakterami typu Łuka. O samym warsztacie trenerskim mówią wyniki zespołu (zresztą zawodnicy chwalą Wagnera choć podkreślają , że na treningach łatwo nie jest) - po pierwszej rundzie 1 punkt straty do 2 miejsca i to pomimo wielu problemów zdrowotnych praktycznie przez 3/4 rundy. To lepszy wynik niż Panasa, który w grudniu juz stracił kontakt z czołówką

  3. Powrót do góry    #498
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest sporo racji w tym co piszesz. Mam nadzieje, że na koncu sezonu będę mógł powiedzieć, że masz racje zupełną.
    Jakoś tak nie podoba mi sie to co mówi do zawodników na czasach...Mobilizacja owszem - ale taktyki i rad praktycznych jakos mało.
    Pewnie trzeźwość oceny jego pracy przysłania mi złość na przedsezonową zmianę i jej styl.
    Z jedej strony zwyciestwa z czołówką, a z drugiej wpadki z zespołami z końca tabeli

  4. Powrót do góry    #499
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wywiad z Wierzbowskim

    "Jak oceniasz częstochowskich kibiców?

    - Uważam, że są najlepsi w Polsce. Na każdym spotkaniu coś się dzieje, można się pośmiać. Są trzynastym zawodnikiem w drużynie. Bardzo dobrze się gra, gdy mamy ze sobą taką publiczność. Myślę, że żaden inny klub nie przyjeżdża na mecze wyjazdowe z tak liczną gupą."

    podeslijcie chklopakowi jakies statystyki:)

  5. Powrót do góry    #500
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2009
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ... statystyki?! Tak jak pisałem wcześniej jesteś jednym z tych chłopców od notesika z pod choinki!!! Gamoniu, coś się dzieje! Może być "dziesięciu" ale widać i słychać! over... A jak coś nie tędy to zapytaj Szczerbaniuka :)

  6. Powrót do góry    #501
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ... statystyki?! Tak jak pisałem wcześniej jesteś jednym z tych chłopców od notesika z pod choinki!!! Gamoniu, coś się dzieje! Może być "dziesięciu" ale widać i słychać! over... A jak coś nie tędy to zapytaj Szczerbaniuka :)
    wyluzuj synku!

    poki co macie jeden bardzo dobry wyjazd, a sie podniecasz jakbyscie Europe zawojowali!

  7. Powrót do góry    #502
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mlodydziki, takie swiateczne zyczenia z mojej strony- wyluzuj, bo chlopaki z jasnej Góry lekko sie na ciebie wqurwiaja ze im siare robisz nie tylko na tym forum;)

  8. Powrót do góry    #503
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2009
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    grow up man!
    thread moderated

  9. Powrót do góry    #504
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2008
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I pomyslal by kto uważają,że to my się napinamy w necie a tu proszę. Ale jego pewno du** ściska gdyż jest nic niewartym pionkiem w AZS, przeciez wiadomo że osoby decydujace na AZS nie wypowiadaja sie na okolicznych forach siatkarskich wiec syneczku taka rada odpuśćodejdź bo mozesz zalapac i to nawet od swoich ;) IP jest nieubłaganie takie samo ;)
    Tymczasem w wtorek jedziemy na przed swiateczna pielgrzymke bedzie sie dzialo ;)

    Pytanie do Abdula ilu was bylo w sotlicy? Fajnie sie prezentowaliscie no i oczywiscie nigdy nie majacy dość szczegolnie Pestka :)

  10. Powrót do góry    #505
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2008
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to do bedzina ....

  11. Powrót do góry    #506
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Będzin AZS 3-1
    WOW, Kędzierzynian ie nie spotkamy się za to macie otwartą drogę do półfinału

  12. Powrót do góry    #507
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach




    Nietety, Czestochowa polegla, a szkoda. Zapowiadal sie ciekawy mecz.

    Jak juz kiedys pisalem, wlasnie dlatego nie wroze wam gry o medal. Gracie 2 mecze mega wysmienite zeby po nich odstawic mega kaszanke.

  13. Powrót do góry    #508
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dziki, ostatnie ostrzezenie! spuść z tonu

  14. Powrót do góry    #509
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to po emocjach świątecznych w KK.
    Będzin - Czewa 3:1... lol

  15. Powrót do góry    #510
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uszat: ostatnie ostrzeżenie.

    mlodydziki: Tydzień odpoczynku od forum. Proszę wykorzystać okres święteczny na lekturę regulaminu a następnie dostosuj poziom wypowiedzi do reszty forumowiczów.

    Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #511
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    byl ktos z Czestochowy na tym meczu i moze napisac cos wiecej?

  17. Powrót do góry    #512
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jakiś pedał z Kędzierzyna

  18. Powrót do góry    #513
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,067
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Ot, siatkówka po częstochowsku! Najpierw euforia, zwycięstwo nad najlepszym klubem w Polsce a za dwa dni porażka z pół amatorami (nie kwestionuję sukcesu ambitnych siatkarzy z Będzina). Tak jest w AZS od lat. Stać ten klub na wyskoki, pojedyncze wiktorie, po których następują kompletne wpadki, kompromitacje i blamaże. Był wywiad z Łuką, który wspominał, że po wygranej ze Skrą nastroje podczas Świąt będą doskonałe. Zawodnik zapomniał dodać, że przed siatkarzami jeszcze jeden mecz, który sam się nie ugra. To tylko świadczy o profesjonalizmie graczy, a raczej jego braku. Swoje trzy grosze dołożyli zapewne trenerzy- nadzwyczajna mobilizacja ekipy na Bełchatów, po czym podejście do Pucharowego meczu na zasadzie jakoś to będzie. Poniżej pewnego poziomu nie powinno się schodzić. Dlatego powiedzieć należy, że proporcje między meczami AZSu ze Skrą oraz Będzinem są podobne. Tak jak Będzin może pokonać akademików w 1 meczu na 20 (chcę w to wierzyć), tak Częstochowa może zaskoczyć Skrę w 1 na 20 czy 30 spotkań. Inaczej mówiąc różnice poziomów są identyczne: tyle samo dzieli Będzin od Częstochowy, co Częstochowę od Bełchatowa. Ktoś powiedział, że sezon w wykonaniu AZS będzie jak zwykle: wygrana z Resovią, porażka z Warszawą, wygrana z Bełchatowem, porażka z Radomiem itd. itp. Ten klub tak ma i dlatego nie może być traktowany poważnie. Pzdrw.
    AZS-CKM the leading polish teams

  19. Powrót do góry    #514
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2005
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety, ale wygląda to dokładnie tak jak powiedział cures. W skrócie mecz wyglądał bardzo podobnie do tego czwartkowego, z tym że role się odwróciły. MKS doskonale się przygotował do tego meczu, zapewne przeanalizowali każdego zawodnika i ustawienie. Tak jak w czwartek Mieszko przygotował chłopaków na Skrę. Do tego doszło zupełne rozluźnienie, nie wiem.. Nie chciało się? Rozpoczęli w składzie z Kardosem i Mikołajczakiem. Szło fatalnie. Pod koniec drugiego seta WRESZCIE wszedł Fabian. Ale seta nie dało się/ nie chciało się już odratować. W drugim lub trzecim secie wszedł Janeczek i Wiśnia (za Nowakowskiego). Trzeci set wygrany. W czwartym prowadzimy, 2-3 punktami, ale w połowie seta gospodarze odrabiają straty. Końcówka na przewagi, MKS ma piłkę meczową, udaje się doprowadzić do stanu 24:24, jednak po chwili sędzia odgwizduje punkt dla gospodarzy, AZS błąd ustawienia, czy przejście drugiej linii, sama nie wiem, niejasna sytuacja. Nasi nie protestują, zwieszają głowy i do domku na zasłużony odpoczynek, jedne rozgrywki z głowy. Na hali w Będzinie szał, co oczywiście nie dziwi, zawodnik meczu Syguła. Ale generalnie wszyscy grali pięknie, bronili wszystko, gratulacje, czapki z głów.
    Każdy z nas [czyt. kibiców] wiedział, że mecz ze Skrą był nieprzeciętny, ponad możliwości, że AZS zagrał na 1000%, ale też nikt nie sądził że od tej pory mecze będą się same wygrywać. Zawodnicy najwyraźniej wręcz przeciwnie. Wojtka Gradowskiego opuściły czwartkowe boskie siły i grał na swoim, o ile nie niższym poziomie. Łuka to samo.. zmiany oczywiście na przyjęciu brak. Wrona masakra. Nowakowski to samo.
    Drzyzga w jakimś wywiadzie został zapytany o to czy spotkał się z niesportowym zachowaniem wśród siatkarzy, może teraz niech go ktoś zapyta, ciekawe co powie o kolegach z boiska. Wg mnie mecz poddany, taki bonus dla będzinian na święta, zaistnieją w tv ;] A dla nas bonus odpoczynek do nowego roku.
    Mam żal za brak walki, blamaż.

  20. Powrót do góry    #515
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Resovia pokonała Fart 3-1 (22:25, 26:24, 29:31,21:25)

    Fart Kielce: Kozłowski, Krzywiecki, Makaryk, Jungiewicz, Sopko, Zniszczoł, Swaczyna (libero) oraz Drzyzga, Staszewski,Sukochev, Zarankiewicz

    Asseco Resovia: Ilić, Gierczyński, Kusior, Papke, Mika, Grzyb, Ignaczak (libero) oraz Perłowski

    czyli Resovia grała 2 szóstką.


    w związku z tym w środę czeka Nas mecz ze Skrą. Tak się złożyło iż w najbliższym czasie będą 3 pojedynki Skra -Resovia
    W Rzeszowie:
    23.12.2009
    16.01.2009
    oraz w Bełchatowie
    03.01.2009

    Jedno jest pewne, jednej z ekip zabraknie w finale. Jako, iż pojedynki Resovia - Skra są ostatnio z tych prestiżowych to żadna drużyna nie odpuści i będzie grać na maksymalne swoje możliwości.
    Faworytem jest Skra, która ma niesłychanie korzystny bilans meczow bezpośrednich z Sovią, ale ostatnio i Sovia gra coraz lepiej. Dodatkowo obie ekipy grają w LM i liderują swoim grupom.

    Myślę, iż klucz do wygranie meczu leży na środku siatki. Jak Resovii uda się wyeliminować "Najlepszy środek Europy" to powinna zwyciężyć. Wojtek Grzyb gra coraz lepiej ale czy jego gra pozwoli nam powstrzymać Plińskiego? A może as z Rękawa czyli Kosok /nowy nabytek/ pomoże nam :)

    Co do wyjazdu do Wawy to nas 35 osób z Rzeszowa + 15 miejscowych. Do Kielc nie pojechaliśmy.

    ps. Po wyjeździe do Paryża każdy kibic Resovii, który był na wyjeździe otrzymał od Prezydenta Miasta Rzeszowa imienne podziękowanie:



    Pierwszy raz się z takim czymś spotkałem. Ale miło wiedzieć iż jest się docenianym.

  21. Powrót do góry    #516
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A prawde mowiac niewiele trzeba zrobic zeby taki list napisac...

  22. Powrót do góry    #517
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abdul, gratuluje wygranej.
    Przy odrobinie szczescia i wspieciu sie na wyzyny Resovia jest w stanie wyelminowac Belchatow, jak to sie mowi "ktos w koncu musi".

    List mnie nie zdziwil jest jedynie dowodem rozumnosci dzialaczy i politykow w waszym miescie. Macie znakomita atmosfere w kolo klubu, jestescie doceniani i nikt nie wciska wam palca w oko "bo nie spiewacie asecco".
    Takiego zdrowego ukladu tylko pozazdroscic.
    Swoja droga to jest jedyne czego niema i nigdy nie bedzie miala Skra. Kibicow i atmosfery. Chocby dzialacze stawali na glowe.

    Pozdr.

  23. Powrót do góry    #518
    Początkujący
    Dołączył
    22-09-2006
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Ot, siatkówka po częstochowsku! Ten klub tak ma i dlatego nie może być traktowany poważnie. Pzdrw.

    Nie wiem dlaczego, sznowny forumowiczu, masz czelność wypowiadać się w takim tonie o jednym z najbardziej zasłużonych dla polskiej siatkówki klubie????????????
    Poza merytorycznie słuszną wypowiedzią dotycząca aktualnej sytuaji i porażki w Będzienie, tekst że nie AZS to nie jest poważny Klub!!!!!!!!!!!!!!!
    20 sezonów z rzędu w najwyższej klasie rozgrywkowej, mało???
    20 sezonów z rzędu w pucharach europejskich, mało???
    Worek medali mp, mało???
    Całe pokolenia reprezentantów Polski wychowanych w Częstochowie, mało???
    Pokolenia kibiców wychowanych na AZSie, mało???
    Jedana z najlepiej rozpoznawalnych marek w Europie, mało???

    Jak zatem traktować pozostałe kluby w Polsce skoro to co powyżej nie może być traktowane poważnie???????????????????? Skandaliczna wypowiedź!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  24. Powrót do góry    #519
    Początkujący
    Dołączył
    20-12-2009
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co to znaczy wychowanych w Częstochowie? Mam gdzieś starą książeczkę AZS z sezonów 98/99 i zdziwił byś się jak mało osób z ówczesnego składu jest wychowankiem Czewy, żeby nie być gołosłownym - NOWAK i ŚMIGIEL ...

  25. Powrót do góry    #520
    Początkujący
    Dołączył
    22-09-2006
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba jednak bym się nie zdziwił, bo jestem blisko tego klubu od dawna.
    A jeżeli będziemy trzymać się tylko i wyłącznie metryk urodzenia to stwierdzimy, że nie ma żadnego zasłużonego klubu w Polsce bo wszystkie po kolei kogoś tam wychowały.
    Ja jednak mówię o wychowaniu zawodnika w sensie wypromowaniu i możliwości "zrobienia" realnej kariery, również reprezentacyjnej.
    Tutaj nie ma chyba wątpliwości Stanicki, Stelmachy, Szewiński, Panas, Murek, Gruszka, Nowak, Śmigiel, Żygadło, Bąkiewicz, Dacewicz, Szymański, Winiarski, Ignaczak, Gacek, Gierczynski, Woicki, Ś.P.Gołaś, to zawodnicy, którzy przychodzili do AZS-u jako gracze anonimowi, a odeszli jako gwiazdy, co najmniej ligi, a niektórzy i reprezentacji.
    I nie ma tutaj co dyskutować czy AZS to ich pierwszy, drugi czy trzeci klub, chodzi o to, że to w Częstochowie zostali ukształtowani jak zawodnicy.

  26. Powrót do góry    #521
    Początkujący
    Dołączył
    20-12-2009
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzisz i tutaj dotykamy kwestii definicji pojęcia "wychowanek". Mimo młodego wieku pamiętam jak Dacewicz przychodził z Płomienia Sosnowiec, Gacek z Nysy i ciężko stwierdzić czy ukształtowali (pojęcie znowu ocenne)się bardziej w swoich poprzednich klubach czy Częstochowie.

    "A jeżeli będziemy trzymać się tylko i wyłącznie metryk urodzenia to stwierdzimy, że nie ma żadnego zasłużonego klubu w Polsce bo wszystkie po kolei kogoś tam wychowały." Takie zdanie to już nadużycie.
    Ciężko porównywać tutaj Kędzierzyn, który oprócz Nysy i Radlina był chyba najmniejszym miastem w PLS, bez uczelni wyższej z niewielką liczbą szkół średnich. Ale idąc Twoim tokiem myślenia wychowankami Kędzierzyna byli: Papke,Prus,Lipiński, Szczerbaniuk(przychodzili jako juniorzy), Chadała (w Czewie grał krótko) a wychowankami byli Szarek, Serafin (jeszcze gra), Minculewicz i Dembonczyk (chyba). Licząc wychowanków bierz pod uwagę wielkość miasta, liczbę szkół itp, bo malutka Nysa z dwoma gwiazdami (Kurek i Gacek) bije większość ekip ;)

  27. Powrót do góry    #522
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,806
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Chyba jednak bym się nie zdziwił, bo jestem blisko tego klubu od dawna.
    A jeżeli będziemy trzymać się tylko i wyłącznie metryk urodzenia to stwierdzimy, że nie ma żadnego zasłużonego klubu w Polsce bo wszystkie po kolei kogoś tam wychowały.
    Ja jednak mówię o wychowaniu zawodnika w sensie wypromowaniu i możliwości "zrobienia" realnej kariery, również reprezentacyjnej.
    Tutaj nie ma chyba wątpliwości Stanicki, Stelmachy, Szewiński, Panas, Murek, Gruszka, Nowak, Śmigiel, Żygadło, Bąkiewicz, Dacewicz, Szymański, Winiarski, Ignaczak, Gacek, Gierczynski, Woicki, Ś.P.Gołaś, to zawodnicy, którzy przychodzili do AZS-u jako gracze anonimowi, a odeszli jako gwiazdy, co najmniej ligi, a niektórzy i reprezentacji.
    I nie ma tutaj co dyskutować czy AZS to ich pierwszy, drugi czy trzeci klub, chodzi o to, że to w Częstochowie zostali ukształtowani jak zawodnicy.
    Winiarski wychowanek pffff - rzeczywiscie jesteś blisko klubu i widać,ze juz wszystkich chcesz sobie przypisać,ale Winiara zostaw Chemikowi a nie "wielkiej Czewie" ;)

  28. Powrót do góry    #523
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,985
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Winiarski wychowanek pffff - rzeczywiscie jesteś blisko klubu i widać,ze juz wszystkich chcesz sobie przypisać,ale Winiara zostaw Chemikowi a nie "wielkiej Czewie"
    Faktem jest, ze Winiarski jest wychowankiem klubu z Bydgoszczy. Ale faktem jest rowniez, ze nie wiadomo gdzie i kim byłby teraz Winiar gdyby w odpowiednim momencie nie trafił pod Jasną Górę.

  29. Powrót do góry    #524
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Porażka Częstochowy z Będzinem to mega sensacja. A pomijając watek sportowy, to tak pół żartem, pół serio.
    Cures napisał: "...tyle samo dzieli Będzin od Częstochowy, co Częstochowę od Bełchatowa."
    Cos w tym jest. Z Czestochowy jest prawie tyle samo (km) do Bedzina co do Bełchatowa.

  30. Powrót do góry    #525
    Początkujący
    Dołączył
    22-09-2006
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bardzo proszę dokładniej czytać to co zostało napisane.
    Nie przypisałem Winiara AZSowi, jako wychowanka, bo jest oczywistym, że jest wychowankiem Chemika.
    Tyle, że w Częstochowie został wypromowany i "ułożony", przez Skorka i Gościniaka, a wyszedł z Częstochowy jako zawodnik światowej klasy.
    Co oczywiście nie umniejsza roli jego macierzystego Klubu bo bez tego nie byłoby w ogóle mowy o zawodniku.

  31. Powrót do góry    #526
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znowu jakiś nawiedzony przypisuje swojemu klubowi wychowanków. To ilu wychowanków Skra ma - przecież tylu zawodnikom otworzyli okno na świat. Po prostu śmiechu warte. Gruszka np grał i to całkiem nieźle w Bielsku, zanim kupiła go Częstochowa. Gacek zaliczył w lidze już z 2 sezony zanim do was trafił. O paru innych można by napisać to samo. Takich prawdziwych wychowanków w rzeczywistym tego słowa znaczeniu to macie tak jak ktoś napisał Nowaka i Śmigla. Nie umniejsza to waszych zasług w ich dalszym szkoleniu, ale pewne pojęcia są na tyle jasno zdefiniowane, że nie powinno się ich mylić.

  32. Powrót do góry    #527
    Początkujący
    Dołączył
    22-09-2006
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nikt nie jest nawiedzony, no może poza tym forumowiczem, który napisał że AZSu nie można traktowac poważnie. Stąd moja riposta z przykładami zawierającymi między innymi wychowanków, czy zawodników wypromowanych w Częstochowie.
    Więcej głosu w tej sprawie nie zabieram, bo nie mam zamiaru toczyć akademickiej dyskusji kto i gdzie pierwszy raz w życiu odbił piłkę.
    Inne sprawy są ważniejsze. Pozdrawiam wszystkich.

  33. Powrót do góry    #528
    Początkujący
    Dołączył
    21-09-2009
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nawet Real nie da rady Gwardii Wrocław

  34. Powrót do góry    #529
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wie ktos czy na jutrzejszy mecz JAstrzebia z Olsztynem da sie wejsc na karnet, czy trzeba kupic bilety osobno i jezeli tak to po ile? Dzieki

  35. Powrót do góry    #530
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wie ktos czy na jutrzejszy mecz JAstrzebia z Olsztynem da sie wejsc na karnet, czy trzeba kupic bilety osobno i jezeli tak to po ile? Dzieki
    Powiem szczerze sam nie wiem :) Ja idę na karnet ;) Jeżeli coś będzie nie tak to bilet kupi się na miejscu. Przedsprzedaży biletów nie było.

  36. Powrót do góry    #531
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzieki Rem. No to my tez wbijemy na karnety.

  37. Powrót do góry    #532
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To tylko świadczy o profesjonalizmie graczy, a raczej jego braku. Swoje trzy grosze dołożyli zapewne trenerzy- nadzwyczajna mobilizacja ekipy na Bełchatów, po czym podejście do Pucharowego meczu na zasadzie jakoś to będzie. Poniżej pewnego poziomu nie powinno się schodzić.
    Istotnie jest podobieństwo między Skra-AZS i AZS-Będzin; różnica poziomu, być może; ale mowie o tym, że Skra miała bardzo ważny mecz wcześniej, na który się koncentrowała i który wygrała. Sukces, odprężenie i nie da rady powtórzyć takiej mobilizacji na niedaleki następny mecz, jeszcze z teoretycznie słabszym rywalem. Do tego doszedł AZS, który podejrzewam podobnie koncentrował się na Skrę i zagrał *****iście, wygrał. Na co, parę dni później przyszedł mecz z drugoligowcem, dla którego mecz z Czewa to było święto. Ta sama sytuacja, Czewa jeszcze zadowolona po ostatnim sukcesie, Będzin gra 110%... tutaj nie pomoże żaden trener, tu nie nie chodzi o profesjonalizm zawodników. To są ludzie.

  38. Powrót do góry    #533
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    (...)(zresztą zawodnicy chwalą Wagnera choć podkreślają , że na treningach łatwo nie jest) - po pierwszej rundzie 1 punkt straty do 2 miejsca i to pomimo wielu problemów zdrowotnych praktycznie przez 3/4 rundy. To lepszy wynik niż Panasa, który w grudniu juz stracił kontakt z czołówką
    Fakt, coś jest w metodach Wagnera, bo np rozgrywający zawsze dobrze grają pod jego sterami. Ale trudno przypisywać mu wszystkie zasługi i wyłączać z nich kontuzje. Te urazy to nie przypadek, włącznie z tą Dawida Murka. Nie pamiętam np. kiedy słyszałem o kontuzji przeciążeniowej libero, i to jeszcze takiego chudego młodziaka... Chłopaki dobrze grają, ale są przeciążeni, kontuzje są po prostu efektem ubocznym metod tego trenera.

  39. Powrót do góry    #534
    Początkujący
    Dołączył
    22-09-2006
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Można by powiedzieć, że jaki ojciec taki syn. Nie bez przyczyny Ś.P. Hubert Wagner zwany był "Katem".

  40. Powrót do góry    #535
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie no, jak ja pojde juz na mecz Jastrzebia, to zawsze to musi byc najnudniejszy mecz sezonu. Nasi wczoraj grali przecietnie, ale Olsztyn byl w stanie zagrac jeszcze gorzej.

    Mam pytanie tylko do kibicow Olsztyna. Czy Winnik ma juz patent na gre na pozycji atakujacego na caly sezon? Jozefacki wszedl raz, zdobyl 2 pkt z rzedu i usiadl znow na lawe, chyba za kare za te 2 pkt. Potem znow wszedl przy stanie chyba 11 19, jak juz bylo pozamiatane. Winnik meczyl sie okropnie i byl strasznie nieprzekonujacy.

    Gunia zagral dramatycznie. Szkoda mi troche chlopaka bylo. No i Oczko...Gdzie ten talent z Czestochowy. Ale to oczywiscie wnioski tylko z wczorajszego meczu.

    Pozdr.

  41. Powrót do góry    #536
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,806
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach

    Final Four PP:

    Delecta - Resovia
    Zaksa - Jastrzębski
    Czyzby taki układ par w finałowym turnieju FF PP?
    Nie mam nic przeciwko i kibicowałem Resovii by wygrała 3:0 i tak sie stało.
    Teraz czas na "Łuczniczkę"
    Bravo Resovia :)
    Ciężko będzie wygrać 3:0 w Wieluniu bo na pewno z nie taką grą beznadziejną chociaż dzisiaj wszystko wychodziło gościom.
    Ciekawe rewanże i w Bełchatowie i Wieluniu i gra mimo wszystko otwarta i te dwa pojedynki będą najciekawsze.Tak drugiego słabego meczu Bydgoszcz nie może zagrać i podejscie zapewne inne bardziej poważne nastawienie.
    Mimo wszystko finału bez Bydgoszczy w Bydgoszczy a z Wieluniem jakoś sobie nie wyobrażam.

  42. Powrót do góry    #537
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jedyna sznasa dla Bydzi (Ptaków i Zaksy) to ugranie seta przez Sovie w Bydzi za pare dni he he...

    Problem taki ze teraz vicemistrzostwo nie da LM

    no chyba ze zlote korony powędrują w tym roku gdzies indziej...

    powinni wstrzymac rozgrywki PPaz sie Skra wyleczy i wypocznie!!
    to jest jawnie niesprawiedliwe!

    a co do akiego FF-jestem za,w finale Sovia zleje Ptaki


  43. Powrót do góry    #538
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    2 stycznia 2010 godz. 14.45. 90% siatkarskiej Polski siedzi przed tv i ściska kciuki za 1 seta dla ZAWODNIKÓW z Rzeszowa.. Nie chodzi tu nawet o graczy Skry. Pliński, Dobrowolski, Bąku, Gacek, Antiga to *****... fajni gracze i ludzie, 100% zawodowcy.. Ale zobaczyć minę tego bufona prezesunia, po wygraniu seta przez Resovię to byłby piękny początek nowego roku..

    Tak jak zauważył kuchcik, ewentualne wyeliminowanie Skry, może zabrać Resovii LM, jeśli nie wygraliby potem PP, a ligę wygrałaby Skra. To by była dopiero zlośliwość losu :P

    A finał PP będzie Resovia - ZAKSA ;)

  44. Powrót do góry    #539
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a propos FF PP wyniki z Plusligi

    Kedzierzyn-Bydgoszcz 2-3
    Rzeszów-Jastrzebie 3-0
    Kedzierzyn-Rzeszów 3-0

    Jastrzebie-Kędzierzyn 3-0
    Rzeszów-Bydgoszcz 0-3

    Jastrzebie-Bydgoszcz 3-0


    Jak widać w pólfinale faworytem wpowinna byc Bydgoszcz oraz Jastrzebie a w finale "sensacyjnie" wygrać Jastzrębie.
    Hm ciekawe...

  45. Powrót do góry    #540
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Delecta - Resovia
    Zaksa - Jastrzębski
    Czyzby taki układ par w finałowym turnieju FF PP?
    Nie mam nic przeciwko i kibicowałem Resovii by wygrała 3:0 i tak sie stało.
    Teraz czas na "Łuczniczkę"
    Bravo Resovia :)
    Gdzie jest ta cieniutka Bydgoszcz hahahhahaa

Strona 12 z 22 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •