Strona 11 z 22 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 495 z 968

Wątek: PlusLiga

  1. Powrót do góry    #451
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,784
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 66 w 48 postach
    [quote]realista ale ty jesteś popierz..ny!

    Jeżeli według ciebie Bydgoszcz przegrała ten mecz tylko przez ewidentny błąd sędziego pod koniec trzeciego seta, to chyba nie oglądałeś całego spotkania.

    A co napiszesz odnośnie pomyłek sędziów w tym meczu na naszą niekorzyść?[/quote
    Nie wymyślaj sobie o błędach na wasza niekorzyść bo jeśli by tak było to Drzyzga,Swędrowski a przede wszystkim zawodnicy grzmieli i kłócili z sędzią a takowych momentów nie było.
    Chcesz sobie coś wymyśleć by tą cała sytuację zatuszować,zamazać jakby jej w ogóle nie bylo jakby była nie ważna.
    Za chwilę będzie udowadniał jak to np. w 3 secie przy stanie 14:12 Yudin zaatakowal w boisko a ci pokazali,ze aut albo jak w 3 secie przy stanie 10:9 Woicki zagrał piłkę niesiona by cos tam udowodnić,ze mylili się na waszą niekorzyść,prawda?
    Dlaczego tak ewdientnej pomyłki nie dostrzegasz - i nie jestes obiketywny?Ciekawe jakbyś w odwrotną stronę zareagował albo jesczze lepiej: jakby to zrobił furiat,nerwus Santilli - on to przy identycznej sytuacji dla was dostał chyba ataku serca.
    Sztandar: sędzia zabral DWA PUNKTY a nie jeden czy to normalne? Za błąd z atakiem Szymańskiego i kartkę dla Woickiego i zamiast 22:23 zrobiło się 24:22 chyba widać,ze DRUKOWANIE było,prawda?
    Oczywiscie,ze niesłusznie bo każdy tak mowi i w takim momencie za wcale nie groźne kopiecie pilki dostaje żółta kartkę?
    Ten cały Herbik to powinien sobie dac cZERWONĄ a nie Woickiemu żółtą.Nie powininen on,Janik i Sokołowa żadnych meczów już sędziować.
    Dlaczego wiec za niesportowe zachowanie kartki nie dostał Abramow za kopniecie przy siatce Szymańskiego po jednym ze starć o czym mówil Drzyzga,ze taki fakt miał miejsce?
    Dawać kartkę przy stanie 23:22 za kopniecie piłki to jest normalnie decyzja roku oprócz tej z atakiem Szymańskiego w aut.
    Zastanów sie jakie głupoty wypisujesz bo widać,ze to całe Jastrzebie jest siebie warte czyli bardzo mało.
    SPARK: na wyjeździ graliśmy 6 spotkań z czego 5 wygraliśmy w rewanżu mamy dużooo lepszy kalendarz od was i ciekawe gdzie będzie to średniactwo Santillego bo pewnie na max 5 miejscu.
    Mamy u siebie:
    Kędzierzyn,Wieluń,Radom,Olsztyn,Rzeszów,Jastrze bie a wyjazdy do Bełka,Wawy i Częstochowy i przy tylu wyjazdach zdobyć 18 pkt?
    Ale ty dalej swoje,ze jesteśmy słabi bo pewnie - Lambourne bedzie słaby bo w ogóle skład z Woickim,Gruszką,Szymańskim,Jurkiewiczem,Sopko,Ce rvenem,Lambournem,Kokocińskim,Serafinem,Pieczonk to średni team heh,ktory w układzie wyjazd - dom(6-3) robi 18 pkt.
    Obejrzyj sobie co w magazynie punkt-set-mecz mówią o Bydgoszczy: Panas,Drzyzga i Iwańczyk.
    KUCHCIK:
    jeśli będzie tak jak mówisz,ze w półfinale 1 bedzie z 3 a 2 z 4 to jakim cudem Skra bedzie z Zaksą a Jastrzebie z Bydgoszczą?
    Tabela bedzie taka(prawdopodobna)
    1)Skra
    2)Jastrzebie
    3)Delecta
    4)Zaksa o ile nie wygra za 3 w Olsztynie
    wiec wyglada na to,ze w półfinale powinni grac (1-3)Bełk-Bydg i (2-4)Jastrzębie-Zaksa

  2. Powrót do góry    #452
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przeciez Ci baranie napisal o tym bledzie sedziego.
    Czyli bledy we wczesniej fazie seta juz niewazne (te ktore wymieniles na niekorzysc Jastrzebia a byly jeszcze inne) a te na niekorzysc Bydgoszczy to juz drukowanie?
    Kubel zimnej wody dzieciaku i zobacz jakie pierdoly wypisujesz

    p.s a uwazasz ze Paweł dostal kartke nieslusznie? :D

  3. Powrót do góry    #453
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie dyskutujcie z nim. Chlopak musi ochlonac. Wlasnie zawalil sie jego swiat. Delecta jednak nie jest taka silna, jak myslal.


    Teraz probuje to zwalic na bledy sedziego. Trzeba poczekac na nastepne mecze, kiedy dostana becki od reszty silniejszych zespolow w PLS. Coraz trudniej bedzie mu wytlumaczyc slaba postawe swojego zespolu.

  4. Powrót do góry    #454
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jestescie super mega extra zajefajni prawie jak galaktyczna Skra a mecz przegraliscie przez sedziego. Woicki kopnal pilke tez przez sedziego a bledy jakie popelnili na niekorzysc Jastrzebia nie maja tu znaczenia.
    O taka obiektywna sugestia na temat meczu.

    p.s naucz sie pisac skladnie bo jakis taki belkot poskladany wyedytowany kilka razy wyszedl.
    A poki co to ja widze jedynie Twoje wielkie oburzenie na innych forach pod innymi nickami rafik30 :D

  5. Powrót do góry    #455
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pzps zajbac trzy punkta wawie dobrze, pzps *****ac 3 punkty bydzi-zle;)

    slaba czy nie słaba ale pewnie zakończy zasadnicza na drugim placu choc spacerku z Ptakami, Sovia, Zaksą Czewą i Skrą miec nie będa hehe

    realisto, pzreciez wiesz ze w Ptaszarni nikt nie wygrywa a zawsze do pomocy sa tez sędziowie, ściany, kibice itd.,Nie takie ekipy dostawały tam do zera..zasłuzenie lub nie.
    Nawet niektórzy zakazują krytykowac sedziów którzy kręca lody w jastrzebiu ale to takna marginesie.

    PS
    czy nastepna runda PP odbedzie sie jak planowano 19 grudnia ( zespoly od 5 w dól) a potem 23 pierwsza runda ćwierćfinałow?
    Co z rozstawieniem i losowaniem skoro do 18 sa mecze Plusligi?

    fakt pomyliłem sie:

    a w turnieju finałowym kojarzenie par wygladało 1-3 /2-4
    to Skra-Bydzia, Ptaki-Zaksa...hm no i jeszcze ktos musi trafic najpierw na Sovie.

    tak czy siak spotkanie Bydzia-Skra powinno być ciekawe.., Ptaki na innej hali moga juz tak nie dominowac nad Zaksa.

    poczekajmy przynajmniej do poniedziałku, będziemy wiedziec wiecej

    a co do playoffs
    1...........2,3,4....5................czyli ciekawie będzie tak jak zakładaliśmy

  6. Powrót do góry    #456
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze wczoraj rozmawiając z kolezanka sama sie dziwilam że Delecta tak wysoko w PLS. Dzisiaj było widac ze jest slaba. Oczywiscie to nie sedziowie dali wygrac Jastrzebiu, ale nie zmienia to faktu że mamy beznadziejnych i niedouczonych pajaców na slupkach. Przez caly mecz mylili sie nieuki , ale ta pomylka w 3 secie mogła zawazyc, na jego losie , szczegolnie po tym jak Woicki nie wytrzymał cisnienia waląc w pilke noga. Z drugiej strony Drzyzga ma racje , nie pyskowal do przeciwnikow nie szarpal siatki nie klął na sedziow i na swojej stronie juz po akcji kopnął pilke. Tym zachowaniem nikomu nie przeszkodzil więc sędziowie nieuki i szmaciarze zamiast nadgorliwie pokazywac zółte kartki powinni pokazać wyzszy poziom sedziowania. Gdybym tak regularnie myliła sie w swojej pracy szef wyrzucił by mnie na zbity pysk. Zaznaczam że nie jestem wielbicielka Pawła Woickiego ale widze ze sedziowie pracują na poziomie 5 ligii, To żenada alby prawie w 40 milionowym kraju ( i podobno w 3 lidze europy)nie było kilku sędziów z prawdziwego zdarzenia.

  7. Powrót do góry    #457
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2008
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nieźle się uśmiałem :D. Jedna błędna decyzja przy ataku Szymańskiego to już drukowanie :D
    Można tu jeszcze podyskutować czy kibice Bydgoszczy mają moralne prawo najeżdżać na sędziów i władze po meczu z Politechniką, który zgodnie z przepisami powinien się skończyć walkowerem dla warszawian. Kali byłyby z was dumny :D

  8. Powrót do góry    #458
    Początkujący
    Dołączył
    15-07-2007
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    najlepszym sposobem na psychicznych fanboy'ów jest ich ignorancja...
    Co do meczu, szczerze mówiąc nie spodziewałem się takiej gry ze strony Jastrzębia po żałosnej porażce z włochami. Widocznie zawodnicy zaczęli słuchać trenera :)

    PS. Abramov zaczyna grać jak za dawnych lat !

  9. Powrót do góry    #459
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2008
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy tylko ja miałem wrażenie, że komentatorzy oglądają inny mecz niż ja? Np. stwierdzenie, że w ogóle nie było zepsutych ataków kiedy już sam Hardy miał na koncie dwa auty. Czy zachwycanie się super-hiper skutecznością Yudin'a w ataku podczas kiedy miał ją poprawną, ale nie rewelacyjną.

    Ale największy skandal miał miejsce przed meczem. Powiedzieli "Skra Bełchatów" a nie "PGE Skra Bełchatów"!!! Czekam na reakcję super znawcy Iwanczyka i jego artykuł o tym, jak to komentatorzy drwią sobie ze sponsorów, a przecież bez sponsorów nie byłoby potęgi polskiej siatkówki!

  10. Powrót do góry    #460
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kurde realisto, nie pomyliłem sie!
    1 Skra
    2 Ptaki 18 sety 1.83
    3 Zaksa 18 1.75 przy 3-1 w Olsztynie!
    4 Delecta18 1.43
    więc jakby tak kojarzono to do wyboru mamy (Zaksa) Ptaki lub Skre, toja juz wole Skre bo kiedys z nimi o coś trzeba wygrac albo spaśczwysokiego konia, bo będzie jak rok temu, że mielismy Olsztyn pyknąc a jak się skończyło...

    najlepiej jakby Sovia jeszcze komuś z czwórki przywaliła

    jak mnie pamięc nie myli to zespoły z 2i 3pozycji pierwsze mecze u siebie miałyby grac. ale w kwestii PP same niewiadome

  11. Powrót do góry    #461
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    realista, weź coś na uspokojenie bo ci żyłka pęknie i będzie dramat w rodzinie.

    Czytaj ze zrozumieniem moje posty!

    -------------------------------------------------------

    Informacja o kontuzji Dawida Murka: Info. o kontuzji Dawida Murka

    Ciekawe jak długo będzie wracał do zdrowia.

  12. Powrót do góry    #462
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kurde realisto, nie pomyliłem sie!
    1 Skra
    2 Ptaki 18 sety 1.83
    3 Zaksa 18 1.75 przy 3-1 w Olsztynie!
    4 Delecta18 1.43
    więc jakby tak kojarzono to do wyboru mamy (Zaksa) Ptaki lub Skre, toja juz wole Skre bo kiedys z nimi o coś trzeba wygrac albo spaśczwysokiego konia, bo będzie jak rok temu, że mielismy Olsztyn pyknąc a jak się skończyło...

    najlepiej jakby Sovia jeszcze komuś z czwórki przywaliła

    jak mnie pamięc nie myli to zespoły z 2i 3pozycji pierwsze mecze u siebie miałyby grac. ale w kwestii PP same niewiadome
    Sorry, Wawa w 4 nie jest :) po tej rundzie pogodziliśmy się z 5 miejscem /przy założeniu iż my Wygrywamy a Skra zapatrzona w Jasną Górę nie dokona jakiś cudów na boisku i pokona AZS.

    Dzięki Resovii jako kibice mam dodatkowe mecze .... kto wie, Wigilia z siatkówką?

  13. Powrót do góry    #463
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jastrzębie bez sędziów też by pewno wygrało, ale panowie w szarych pasiakach nie mieli w tym meczu swojego dnia. Najdobitniej świadczy o tym sytuacja z podwójną zmianą. Kpiny w żywe oczy przy kamerach. Oni niczego już się nie boją. Tyle razy zawalili i nikt im nic nie zrobił, że poczuli się super pewnie. Szkoda, bo dyscyplina tak fajnie się rozwijała, a przez nieodpowiedzialnych działaczy i sędziów wszystko może pójść nie w tą stronę jak powinno. Eksperyment z powtórkami z kamery upadł? Sędziowie poczuli się zagrożeni?

  14. Powrót do góry    #464
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    sędziowie wraz z odejściem ze związku Biesiady przestali być obiektywni w związku z tym , że część z nich stała się zależna od PZPS;)
    np. "sponsorem" stał sie strzylak, chociaz wysokości kontraktu dawno powinien sie przyjrzec prokurato
    kolejny sędzia stał się antybohaterem po tym jak ujawniono, że pzps wydał jego firmie jako jedynej atest na urzadzenia do brania czasu, przyklady mozna byłoby mnożyć, ale warto zadac pytanie czy panowie ci moga byc obiektywni w swoich sądach jeśli tak bardzo zblatowali sie z popkiem i przedpelskim?
    dlatego mnie akurat wcale nie dziwi fakt, że sąd odwoławczy przy pzps, w skladzie ktorego jest strzylak odrzucił protest Politechniki;)

  15. Powrót do góry    #465
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kurde realisto, nie pomyliłem sie!
    1 Skra
    2 Ptaki 18 sety 1.83
    3 Zaksa 18 1.75 przy 3-1 w Olsztynie!
    4 Delecta18 1.43
    więc jakby tak kojarzono to do wyboru mamy (Zaksa) Ptaki lub Skre, toja juz wole Skre bo kiedys z nimi o coś trzeba wygrac albo spaśczwysokiego konia, bo będzie jak rok temu, że mielismy Olsztyn pyknąc a jak się skończyło...

    najlepiej jakby Sovia jeszcze komuś z czwórki przywaliła

    jak mnie pamięc nie myli to zespoły z 2i 3pozycji pierwsze mecze u siebie miałyby grac. ale w kwestii PP same niewiadome
    Jakby ZAKSA wygrała jutro 3:0, to wskakujemy na 2 miejsce bo 21:11 to więcej niż 22:12, którym dysponuje Jastrzębie. I wtedy na Skrę trafiamy w PP dopiero w ewentualnym finale.. Drugi sposób to wygrana 3:2 lub porażka 2:3 (zakładam, że rozstawienie półfinałów to 1-3 i 2-4). No ale lepsza ta 1 wersja bo każdy punkt może być cenny na koniec sezonu w walce o rozstawienie w playoff :). W każdym razie zapowiada się ciężki mecz, bo Olsztyn ostatnio nawet fajnie pogrywa.

  16. Powrót do góry    #466
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,065
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Z całym szacunkiem dla jastrzębian, ale "pomyłka" w 3 secie meczu JW- Delecta była tak oczywista, że budzi wątpliwości co do bezstronności sędziego. Sytuacja ta doprowadziła do gwałtownego skoku ciśnienia graczy Delekty, którzy dodatkowo zostali ukarani za błahe w sumie przewinienie utratą następnego punktu w końcówce seta. Najłagodniej rzecz ujmując, można to nazwać brakiem wyczucia ducha sportu przez rozjemcę. Niezrozumiałym dla mnie jest jak profesjonalny sędzia może nie dostrzec piłki zaatakowanej w plac dosłownie parę metrów od swojego stanowiska, tylko daje wiarę podniesionej chorągiewce liniowego delegowanego przez gospodarzy. Poziom sędziowania jest wciąż mizerny, martwi najbardziej jednak to, że słabi arbitrzy wciąż uzyskują pozytywne oceny kwalifikacyjne i otrzymują kolejne szanse poprawy, po czym ponownie swoimi decyzjami wypaczają wyniki zawodów. Pozdrawiam.
    AZS-CKM the leading polish teams

  17. Powrót do góry    #467
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ok, ale jesli pamietam tabele to Ptaki były wyzej niz Zaksa pzerd kolejka,wiec niezły motyw, obie ekipy po 3-0 i zmiana miejsc...
    takc zy siak i tak 3-0 nie bedzie wiec ...a zreszta poczekajmy na wczesniejsza runde PP bo Sovia sie obudziłai kogos zleje;)

  18. Powrót do góry    #468
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z całym szacunkiem dla jastrzębian, ale "pomyłka" w 3 secie meczu JW- Delecta była tak oczywista, że budzi wątpliwości co do bezstronności sędziego.
    Czy Ty sugerujesz, że sędzia celowo się pomylił :)
    Fakt pomyłka w tej sytuacji była oczywista, tego nikt nie neguje, kartka dla Pawła wg mnie tez była na wyrost, ale rozjemcy tego meczu popełniali błędy w obie strony. Tak więc sędziowie byli bezstronni ;)

    Pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #469
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ok, ale jesli pamietam tabele to Ptaki były wyzej niz Zaksa pzerd kolejka,wiec niezły motyw, obie ekipy po 3-0 i zmiana miejsc...
    takc zy siak i tak 3-0 nie bedzie wiec ...a zreszta poczekajmy na wczesniejsza runde PP bo Sovia sie obudziłai kogos zleje;)
    Wyżej Jastrzębie było tylko w tych tabelach, gdzie sporządzający potraktował je zasadą z piłki nożnej czyli, że mecz bezpośredni lub różnica setów i ten kto wygrał więcej wyżej. Wg tabeli sporządzanej wg obowiązujących zasad (czyli stosunek setów) ZAKSA była wyżej. Ale masz rację o 3:0 będzie bardzo ciężko, a Resovia może i zaskoczy ;)

  20. Powrót do góry    #470
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2008
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i nie było tak ciężko, 3:0 z Olsztynem i drugie miejsce w tabeli na półmetku :). Cieszy ilość wygranych do zera - aż pięć. Ale z pozostałymi zespołami z czwórki same porażki... Runda rewanżowa wygląda trudniej (wyjazdy do Bydgoszczy, Rzeszowa i Częstochowy), ale jak popracują nad blokiem to powinno być ok (na razie mamy najmniej punktów blokiem w całej lidze).

  21. Powrót do góry    #471
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ładna lokata MostoZaksy na półmetku (chociaż ciasno tam u góry strasznie). Super mecz Gladyra. Tylko tak dalej.

    Mason Resovia ma mniej punktów blokiem (no chyba że nadrobią w zaległym meczu). Za to nadrabiamy zagrywką. Z blokiem to musi się podciągnąć Szczerbaniuk, bo jak patrzyłem na jego indywidualne statystyki, to tak trochę przechodzi obok meczy (i to nie tylko w bloku).

  22. Powrót do góry    #472
    Początkujący
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po ostatnich dobrych meczach AZS-u myślałem że zawodnicy z Olsztyna postawią większy opór Kędzierzynowi. Liczyłem na 3 pkt Mosto ale nie spodziewałem się że skończy się mecz w 3 setach:)

  23. Powrót do góry    #473
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    walka o pozycje 2-3 bedzie trudna i pasjonujaca, kluczowe będa pojedynki zBydgoszcza i Jastrzebiem bo mysle z epo drodze akzdy gdzies punkty moz ezgubic, ja pesymistycznie obstawiam 4 miejsce neistety i zaciete boje z Sovia o półfinał

    co do PP to fajnie jakby Sovia zagrała z Belkiem lub Ptakami a w półfinale gospodarze spotkaja sie z Kedzierzynem i pierwsza szansa na rewanz bedzie, cudna!

  24. Powrót do góry    #474
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2008
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mason Resovia ma mniej punktów blokiem (no chyba że nadrobią w zaległym meczu). Za to nadrabiamy zagrywką. Z blokiem to musi się podciągnąć Szczerbaniuk, bo jak patrzyłem na jego indywidualne statystyki, to tak trochę przechodzi obok meczy (i to nie tylko w bloku).
    Resovia ma mniej, ale mniej setów rozegrali i średnią bloków na set mają lepszą. Może Szczerbaniuk znajdzie pod choinką formę, przydałoby się :). Choć w ataku to radzi sobie nieźle, ciut lepiej od Gladyra. Niech w końcu nasz środek zacznie grać tak jak potrafi a finał PP i v-ce mistrz będzie nasz ;)

  25. Powrót do góry    #475
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bardzo dobry mecz Kedzierzyna.

    Olsztyn w pierwszym secie gral rewelacyjnie w obronie. Zbieral wszystko, rzucal sie wszedzie. Pytanie bylo tylko ile jest w stanie tak pociagnac. Niedlugo.

    Zaksa zadania nie ulatwiala grajac bardzo rowno i skutecznie.

    Mialem tylko watpliwosci co do stronniczosci sedziego ;P

  26. Powrót do góry    #476
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2008
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Transfer mamy - Kosok do Rzeszowa a Kreek do Radomia (Resovia jeszcze dopłaci). Cały czas się zastanawiałem po kiego grzyba Resovia sprowadziła Estończyka, w pierwszym składzie i tak nie mógł grać (limit obcokrajowców), co najwyżej wchodzić na podwyższenie bloku za Redwitz'a

  27. Powrót do góry    #477
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Dobro narodowe liczylo chyba, ze nawet dzien po meczu w LM latwo zgarnie kolejne 3 pkt. A tu zonk :)
    Pzdr,
    Garfield

  28. Powrót do góry    #478
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale Czestochowa leje pszczoly, az milo popatrzec ;-)

  29. Powrót do góry    #479
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na razie Skra zbiera cięgi od Częstochowy o ile się nie myle to Cze-wa minie Reske w tabeli i będziemy grali w ćwierćfinale Pucharu Polski właśnie z Bełchatowem, tak średnio to widzę no nic zobaczymy co dalej.

  30. Powrót do góry    #480
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    coby nie zapeszac, wole na PP do miasta świetej wiezy jechac...
    Ciekawe czy Skra tym razem nie zaskoczyla przeciwnika składem czy to moze AZS zskoczyl Skre skladem, no graja bez Murka;)

  31. Powrót do góry    #481
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Biedny Piechocki :(


  32. Powrót do góry    #482
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kogo SkRa ma w PP;)?
    bilet na wyjazd do Częstochowy 20zł, frytki w Mcu 8zł, złote korony z wyborczej 2zł
    widok pokonanych pszczól-bezcenne, za wszystko inne płaci Piechocki


  33. Powrót do góry    #483
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiecie kiedy będzie pełna retransmisja? Jutro jest jakiś skrót a ja chciałbym nagrać sobie cały mecz. Coś niesamowitego, że "Faworyt Ligi Mistrzów" przegrywa z zespołem walczącym o miejsca 5-6, w dodatku bez swojego Lidera. Wina sędziów, oświetlenia czy jak to ostatnio Piechocki powiedział o meczach z Odnicowem "jeden słabszy dzień"?

  34. Powrót do góry    #484
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak AZS nie ********* niczego z Będzinem bedzie impreza przed swiatecznaD:

  35. Powrót do góry    #485
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2008
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Więc kiedy by nam Swider PP przypadl ??? i Czewa ?? :D:D:D

  36. Powrót do góry    #486
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kogo SkRa ma w PP;)?
    Przecież Wiesz, Resovię :) Jak przejdziemy Kielce.


    No to się porobiło, faza eliminacji ciekawsza niż sam puchar.

    Resovia - Skra
    AZS Częstochowa - ZAK-sa Kędzierzyn

    super mecze z podtekstami .... mam nadzieję iż żadna ekipa nie odpuści meczu.

  37. Powrót do góry    #487
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    prawdopodobna drabinka

    Skra/Sovia vs Delecta.........VS Zaksa/Czewa vs Ptaki?

  38. Powrót do góry    #488
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Widzę, że Kędzierzynianie bardzo się cieszą, że na Nas trafiają. Coś czuje kolejna niespodziankę:P
    Ale rzeczywiście teoretycznie Sovia jest mocniejsza od AZS-u.
    Co do meczu to majstersztyk akademików, super Wiśnia , Zatorski, Drzyzga , Janeczek, Łuka, . Szkoda, że takiej gry nie da się utrzymać w dłuższym okresie do tego w tak ograniczonym składzie, bo wtedy moglibyśmy namieszać w plejofach czy pucharze, choć chciałbym się mylić.
    Natomiast na pojedyncze niespodzianki AZS stać i na taką liczę juz niedługo

  39. Powrót do góry    #489
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sovia-Czewa w Bydgoszczy;)

    a co do typowania, Sovia gra prawdop. pierwszy mecz u siebie z Belkiem.
    Zróbcie kolego Abdul im aki doping caly mecz jak podczas zagrywki Ihosa w ostatnie świeta;)

  40. Powrót do góry    #490
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czemu Skra i Kędzierzyn zajmując 2 pierwsze miejsca w tabeli muszą grać o wejście do Turnieju finałowego a Delekta i Jastrzębie nie?

  41. Powrót do góry    #491
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ptakii delecta tez tyle ze maja łatwiejszych rywali.w sumei rok temu było 1-3, 2-4 a w tym roku tak jak playoffs 1-4, 2-3 coz, dziwne

  42. Powrót do góry    #492
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale mecz Resovii z "Faworytem Ligi Mistrzów" zapowiada się mega ciekawie. I jeden z 2 faworytów Ligi i PP nie wejdzie nawet do turnieju finałowego.

  43. Powrót do góry    #493
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Jestem pod wrażeniem dzisiejszego meczu.
    Oczywiście Skra grała dzień po dniu, ale należy pamiętać, że jeszcze kilka lat temu mecze były rozgrywane dzień po dniu, a odległość między Łodzią, a Częstochową niewielka.
    Zauważalny jest spadek formy Skry.
    Bardzo mądrze wypowiadał się Kurek, że widzi u siebie spadek formy i nie tłumaczy tego zmęczeniem.
    Zaimponował mi gość.
    Drzyzga i Wiśniewski dzisiaj mnie rozpieprzyli.
    Naprawdę jestem pod wrażeniem.
    Oby jeszcze ustabilizowali formę, a będzie fajnie.
    Szkoda tego spotkania z Radomiem (bez Zatorskiego i Łuki) bo byłby vicelider.
    I tak będzie ciekawie.
    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  44. Powrót do góry    #494
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja wciaz czekam na jakies dobre slowo ze strony kibicow AZS na temat swojego trenera Wagnera.

  45. Powrót do góry    #495
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja wciaz czekam na jakies dobre slowo ze strony kibicow AZS na temat swojego trenera Wagnera.
    Nie bedzie go. Raczej pod adresem Gogola - widac ze rozlozyl gwiazdki na czynniki pierwsze.

Strona 11 z 22 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •