Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 55

Wątek: Cegielski w Gnieżnie!!!!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,677
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cegielski w Gnieżnie!!!!!!

    Krzysztof Cegielski z angielską licenją bedzie najprawdopodobniej startowal w Gnieżnie!


    Boi sie przyjechac do Gdańska dlatego w 1 lidze jezdzi.

    I tak jak tu przyjedzie to bedzie z policja po meczu wracal!


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przestan pawel takie smuty gadac!!!!!!!cegla to super zawodnik!!!!tylko majonez go uwalil!!!co wy od niego chcecie?????przeciez gks mu wisi kase!!!!!!i chyba ma prawo sie o to dopominac!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    01-03-2002
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Masz rację

    Masz rację balu

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzieki diabelek o przychylnosc,bo dzis malo jest ludzi ktorzy maja na uwdze dobro zawodnika!!!!!!!!!!!!
    ludzie ****..... powstrzymajcie sie od glupich komentarzy jak tak dalej bedziemy robic to nigdy nie bedziemy miec mistrza swiata!!!!!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    01-03-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PUSTAK CEGŁA ZA ROK BĘDZIE PŁAKAŁ DO GNIEZNA O KASĘ,
    KTÓREJ TAM NIE MA.PRZYNAJMNIEJ ZROBIŁ MIEJSCE DLA MARKA DERY
    BO ON PRZYNAJMNIEJ SIĘ STARA I PRZY ODROBINIE INWESTYCJI W
    PRZYZWOITY SPRZĘT NA PEWNO NIE BĘDZIE GORSZY OD CEGŁY.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Paweł skąd masz te info?
    Tylko Falubaz!

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    A tak wogóle to niewiem czy zauważyłes ale juz taki temat jest
    Tylko Falubaz!

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2002
    Postów
    431
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak już pisałem z miesiąc temu Cegła sie nie urawał z kosmosu. Należy mu się to się domaga. Postawcie się na jego miejscu!!!

    Pozdrowienia dla fanów czarnego spoertu!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    12-01-2002
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nie wiem czemu w Gnieźnie ?

    Myślałem że w Afryce będzie jeździl.:(

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,677
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Fan Falubaz

    Haahahahaahhahahahahahahhahah w afryce:)))))



    Zalozylismy z Vicarem ten sam temat w tej samej minucie!!!!!!!!!!!!!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Vicar swój topic założył 1.03.2002 o godzinie 20.01
    natomiast ty 1.03.2002 o godzinie 20.06 . Vicar był pierwszy 0 5 minut!!!
    Tylko Falubaz!

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pustak

    Pustak za rok rozpiepszy Gniezno. Szkoda tego klubu...

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzysztof Cegielski całkowicie zamknął sobie drogę do startów w barwach beniaminka żużlowej ekstraligi - Wybrzeża Gdańsk. W piątek podpisał umowę z I-ligowym Startem Gniezno.

    - Otrzymałem licencję brytyjską. Dzięki pomocy jednego z moich sponsorów, Andrzeja Grajewskiego, trafiłem do Gniezna jako zawodnik zagraniczny. Niestety, władze naszego żużla jednoznacznie twierdzą, że nie będę jeździł. Nie znam uzasadnienia. Komuś bardzo zależy, abym zakończył karierę - powiedział Cegielski.

    Cegielski na pewno nie będzie startował w lidze brytyjskiej. Promotor angielskiego klubu żużlowego Eastbourne, John Cook, oznajmił, że podpisał kontrakt na występy w zespole ,Orłów" w sezonie 2002 z byłym IMŚ Anglikiem Markiem Loramem. W klubie zabraknie więc miejsca dla Cegielskiego, z którym klub zawarł wcześniej umowę.

    - Ostatnie dni były dla nas bardzo trudne. Na dwa tygodnie przed nowym sezonem musieliśmy podjąć ogromnie trudną decyzję. Zrozumieliśmy, że idziemy drogą, na której czujemy się niezbyt pewnie. Podpisanie kontraktu z Loramem jest lepszym wyjściem niż oczekiwanie na załatwienie spraw przez Cegielskiego - powiedział John Cook.

    W tej sytuacji Cegielskiemu pozostają starty w lidze szwedzkiej i cyklu Grand Prix IMŚ.

    - To zdecydowanie za mało, dlatego wolę zakończyć karierę - dodał zawodnik.
    Dziennik Bałtycki





    Ludzie co za debil.!~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    To po co on robił takie zamieszanie z tymi licencjami żeby jak już dostał angielską to kończy karierę.
    Ten typ szybciej kłamie niż myśli.
    Tak samo mówił że nie ma kasy na swoje maszyny, a w materiale telewizyjnym widać 5 czy 6 nowiutkich ram.
    Co może myślał ze z takim zamieszaniem wokół jego osoby wszystkie kluby będą go chciały!!!!!!!!!????????
    I Cegła teraz się boi przyjechać do Gdańska dlatego wybrał Gniezno.Przecież Pergo go chciało zatrudnić.
    Kiedyś gdy Ułamek jeździł w GKS to go Protas w pamiętnym turnieju o wejscie do GP specjalnie nie puścił do przodu i Ułamek nie wszedł.Jednak gdy Protas przyjechał na ligę to wyjeżdżał z policją.Cegła gdańscy kibice nigdy ci tego nie zapomną. PAMIĘTAJ!!!!!!!!!
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BRAWO DRAZ.
    Lepiej niech Pustak skończy karierę i zacznie robić karierę polityczną.Tam takich jak on jest dużo

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2002
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rombi,Draz pustaki to wy jestescie.Rombi szkoda Ci Gniezna.A mi szkoda Ciebie.Ciezko o drugiego tak zalosnego czlowieka jak Ty.Nastepny madry to MANHATAN.Ty sie cieszysz,ze on zrobil miejsce dla Dery.Fakt Dera to przeciez mlody zawodnik z perspektywami.Jak on jest tak dobry jak Cegla to ja jestem drugi Chopin.Gdansk byl glupi,skoro nie zalezalo mu na takim zawodniku.Czego wy mu sie dziwicie za darmo nikt wam nie bedzie jezdzil.Jak nie mieliscie kasy to nie trzeba bylo podpisywac z nim kontraktu.A teraz to ja sie ciesze,ze taki zawodnik bedzie jezdzil w Starcie.No chyba,ze ludzie z GKSZ postanowili zniszczyc tego zawodnika.Ale chyba nie sa tacy glupi zeby marnowac taki talent.Mam nadzieje,ze Cegla pomoze czerwono-czarnym w awansie.W Gnieznie na pewno bedziemy szanowac takiego zawodnika bo nie jestesmy tak glupi jak ....

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piter zacznijmy od tego,że Dera jest starszy od Cegły i tak naprawde jego kariera dobiega już końca.Ale skąd ty możesz o tym wiedzieć skoro wszystkie swoje info o żużlu bezkrytycznie czerpiesz z ogólnych mediów.
    Pustak niech u was jeździ, szanujcie go a jak ktoś zamiesza mu w głowie(może znowu Terleccy) to was oleje.
    Tak naprawdę wydaje mi się, że Cegła w tym sezonie nie będzie jeździł nigdzie

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Piter

    Nie jestem żadnym pustakiem.Na Cegłe tak nie mówię więc nie mów na mnie tak.
    A tak wogule to postaw się na miejscu kibiców GKS.
    Myślisz że my się godzimy z myślą że człowiek który mówi że w Gdańsku jest najlepsza widownia a później cały klub miesza z błotem będzie jeździł gdzie indziej.
    Wyobraź sobie że Cegła jeździł u ciebie w klubie.
    Wszyscy za nim szaleli. I nagle mówi że ten klub jest frajerski, żeby żaden zawodnik nie podpisywał kontraku.
    zgłasza w sądzie wniosek o upadłość.I co my mamy go nadal lubić?
    Nie dziw się że Gdańszczanie będą bronić GKS bo to ich klub który wygrywał bez Cegielskiego.I on nie będzie niszczył wieloletnich starań o to by odbudować klub.
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2002
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i jednak nie mylilem sie Rombi jestes pustak,ze az zal.Moja cala wypowiedz wziales doslownie - gratuluje.Tak dla twojej informacji to doskonale wiem,ze Dera to juz prawie emeryt.Jezdzil w ubieglym sezonie w Gnieznie i wiem na co go stac.Jezeli Ty sie cieszysz,ze taki zawodnik bedzie mial miejsce w waszej druzynie to niech lepiej Wybrzeze nie jedzie w lidze bo z takimi jak Dera to bedzie tylko kompromitacja.

    Draz sorry.Faktycznie nie nazwales Cegielskiego pustakiem tylko debilem.W zwiazku z tym musze zmienic zdanie o Tobie.Nie jestes zanym pustakiem Ty debilu.Niebede sie stawial na miejscu kibicow Wybrzeza.To le[iej wy postawcie sie na miejscu Cegly.Chcielibyscie jezdzic za darmo.Obiecano wam kase a tu nic a za cos trzeba zyc.

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Wy obaj jestescie PUSTAKI (piter i rombi)

    gadacie nie na temat
    chcecie sie powyzywac to na PRIV !!
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    IDIOTA

    Piter Idioto walony jak cię nie przezywam to oczekuje żebyś ty równiż tego nie robił.
    Mam prawo mówić o Cegle co chce a o tobie nic nie mówie wie nie jestesm debilem w przeciwieństwoe do ciebie!!!!!!!!!!!!
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wczoraj, jak podała TVP w głównym wydaniu wiadomości, Krzysztof Cegielski podpisał kontrakt w Gnieźnie z tamtejszym Startem, jako obcokrajowiec. Nie było by w tym nic dziwnego, ale jak wszystkim wiadomo Cegielski, czy chce tego, czy nie chce posiada dalej licencję PZM i GKSŻ. Cyt. Art. 24 Regulaminu Sportu Żużlowego: Zawodnicy zagraniczni mogą startować w barwach polskich klubów tylko za zazwoleniem własnej FMN i PZM.... O ile zgodę ACU posiada, PZM zgody nie wyda i wydać nie może. Choćby z prostego powodu, zawodnik dalej jest członkiem PZM a przez to, mimo jednostronnego zerwania kontraktu i "zrezygnowania" z licencji, zawodnikiem GKS Wybrzeże. Wynika to z posiadanej przez klub karty zawodnika. Anarchia w wykonaniu tego zawodnika przekracza granice zdrowego rozsądku. To już nie jest żądania należnej zapłaty, to jest drwina z regulaminu i zasad postępowania w polskim sporcie żużlowym. Wynik zadje sie prosty do przewidzenia, kto na tym wyjdzie dobrze. Stworzenie precedensu może spowodować, niestety, upadek tego sportu. Bo zawodnikowi nie będzie się podobała gęba prezesa, to zawodnik weźmie sobie licencje innego kraju i mając ważny kontrakt podpisze jako obcokrajowiec w innym klubie...."
    autorstwa RD (Speedway Gdańsk) z dnia 2002.03.
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2002
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fajnie Draz.To co przytoczyles to oczywiscie z gdanskiej gazety.Ale ja cala sprawe widze inaczej.Cegla mial kontrakt ok.Ale dzialacze klubu sie z niego nie wywiazywali to co on mial zrobic.Jezdzic u nich za darmo????Nikt mu nie chcial pomoc to wzial sprawe w swoje rece.To nie on jest chory tylko te przepisy.Mam byc niewolnikem Gdanska?Za co?Co on takiego zrobil?Poprostu wladowal sie w takie gowno ale to nie jego wina.Mam nadzieje tylko,ze GKSZ opamieta sie o odpowiednim momenci i pozwoli mu startowac i w koncu zmieni te przepisy bo tak dalej byc nie moze.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Hallo Piter,
    albo nie wiesz,albo zapomniales w jakich okolicznosciach Cegla podpisal kontrakt z GKSem.Z gowna to on przyszedl,a nie w nie wszedl.ON nie jest jedynym zawodnikiem,ktoremu klub zalega pieniadze,ale jedynym,ktory przy pomocy "doradcow",(w koncu tez go olali) postawil sie jak meksykanski kogut.GKS jak kazdy inny klub reszcie zawodnikow zaproponowal mu splate w ratach, ale on tak sie zagalopowal,ze trzebaby dla niego zmieniac przepisy,ktore do tej pory nikomu nie przeszkadzaly.Czy Ty wyobrazasz sobie jaki burdel by powstal,gdyby dla jednego zawodnika zmienic przepisy?Niedlugo kolarze chcieliby jezdzic na zuzlu
    Szacuneczek
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2002
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    STEWAL a wyobraz sobie jakby prezesi podpisywali kontrakty a potem sie z nich nie wywiazywali.I co zawodnicy mieliby jezdzic za darmo?Bo jak nie to dowidzenia konczysz kariere bo nigdzie nie bedziesz jezdzil bo masz kontrakt z nami.Postaw sie czlowieku w roli takiego zuzlowca.Cega walczy tylko o to co mu sie nalezy.Kurde czy nikt poza mna nie trzyma tu jego strony????

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2001
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piter ty tak go bronisz bo przyszedl do startu. Jak jeszcze nie podpisal kontraktu z gnieznem to zapewne nie wiedziales nawet o co byl spor na lini cegla- gks.

    P.S. I tak awansuje RKM z ZKZ a start moze zalapie sie do 4

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2002
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PreeM czlowieku nie wkurzaj mnie.Ja go wcale nie broni tylko dlatego,ze przyszedl do Gniezna.Od pocztku byle po jego stronie bo nie chcialem,zeby pseudo dzialacze zniszczyli taki talent.Tak wiec doskonale wiem o co chodzi w calej sprawie.Nie wiem skad sie bierze takie nastawienie z waszej strony do Cegly.Ty natomiast jestes smieszny twierdzac,ze Start moze sie zalapie do pierwszej czworki.Lepiej sie martw zeby RKM sie do niej zalapal.

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Piter
    tak naprawde to kazdy forumowicz ma na wzgledzie dobro Cegly bo szkoda tak utalentowanego zuzlowca,ale uwazam,ze po pierwsze przesadzil,a po drugie sie przeliczyl.Mysle, ze sam teraz zaluje tego co nawywijal.
    Zgadzam sie z PreeMem, ze Cegle tak bronisz bo byc moze bedzie jezdzil w Gnieznie.Rozumie to bo sam ludzilem sie do konca,ze zostanie w Gdansku!
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piter gdzie ja napisałem,że chce aby w Gdańsku jeździł Dera?
    Nie tylko nie potrafisz myśleć ale i czytać.
    Postawcie w Gnieźnie Cegle pomnik(cały z pustaków)

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piter nie chce sie mieszac w twoj spor miedzy toba a rombi i drazem
    Ale ja cie całkowicie nie rozumiem, mozesz mowic ze sie klub nie wywiazał z kontraktu oki ale czy to jest powod zeby oczernic klub i zniechecic sponsorow???
    Cegła moze tak zrobic bo on i tak odejdzie i juz u nas nie bedie jeździł ale my kibice GKS-u zostajemy tu na zawsze i bedziemy z klubem nawet jak bedzie źle. Cegła juz chyba zapomniał kto wyciagnął go z dołka jak on był w potrzebie......

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    03-03-2002
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cegla jednak w Gnieznie!

    Informacja o tym jest jak najbardziej aktualna. Cegla ma kontrakt w Gnieznie, a brakuje tylko zgody z PZMotu na starty. Wszystko jest jednak zalatwiane.

    Wiecej informacji na www.startgniezno.com

    Tam tez plebiscyt na "Druzyne i trenera wszechczasów"

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo mo przykro ale mam pewne info, że niestety Cegła nie zdobędzie ani punkty dla Startu.
    Niestety wszystko wskazuje na to ,że zostanie w GKS.

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rombi

    Może więcej konkretów.
    Czy jeżeli Cegła zostanie u nas to będzie jeździl?????
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie rombi może dasz jakies konkrety!!!
    A co do tego czy jesli nawet jesli bedzie u nas to nie sadze by jeździł chyba ze miałby nastąpić jakiś przełom

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sprawy Cegielskiego ciąg dalszy.

    Krzysztof Cegielski, w poprzednim sezonie żużlowiec Wybrzeża Gdańsk, podpisał w ostatni piątek umowę z pierwszoligowym Startem Gniezno. Zapowiada się, że główny autor ubiegłorocznego awansu Wybrzeża Gdańsk do ekstraligi, rzeczywiście nie będzie już reprezentował trójmiejskiej drużynyCegła" zdecydował się podpisać umowę w Gnieźnie, ale jako zawodnik posiadający licencję brytyjską. Stwierdził, że taki dokument otrzymał w minionym tygodniu.

    Wiceprzewodniczący Głównej Komisji Sportu Żużlowego, Stanisław Bazela, nie mając w ręku licencji z Wysp Brytyjskich, uznał, że trudno na razie dyskutować o tej sprawie.

    - Federacja brytyjska nie miała prawa wydać licencji międzynarodowej bez naszej zgody i to nie ulega wątpliwości. Jeżeli tak się stało, sprawa trafi do FIM, bowiem w oficjalnym piśmie, skierowanym do Anglików, napisaliśmy, że nie zgadzamy się. W telewizji Cegielski pokazał jakąś kartkę papieru, ale żadne pismo nie trafiło jeszcze do PZM. Poza tym, że działacze Startu zgłosili tego zawodnika do rozgrywek - powiedział Bazela.

    Problemu nie będzie, jeśli okaże się, że Cegielski posiada podwójne obywatelstwo lub jest stale zameldowany w Anglii. Wówczas wszystko byłoby zgodne z przepisami.

    - Generalnie dziwię się, że Cegielski szukał licencji międzynarodowej w Anglii na starty w Grand Prix. Przecież w PZM nikt nie powiedział, że nie otrzyma od nas takiej licencji. Skoro wysłaliśmy do niego umowę z firmy BSi na starty w tegorocznym cyklu Grand Prix. To znaczy, że chcieliśmy mu pomóc - dodał Bazela.

    Mimo wszystko w pomyślny koniec sprawy z Cegielskim wierzy trener Wybrzeża, Romuald Łoś.

    - Każdy popełnia błędy. Krzysiek to młody chłopak, który chwilami ma niewłaściwych doradców - stwierdził Łoś. - Sprawę ze Startem traktuję z przymrużeniem oka, dlatego uważam, że Cegielski wystąpi jednak w pierwszym naszym meczu ligowym z Polonią Bydgoszcz.

    Optymizm trenera jest niezrozumiały, wobec przedstawionych powyżej faktów. My sądzimy, że Cegielski w Gdańsku jeździć nie będzie.

    (m) - Dziennik Bałtycki
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to prawda Rombi ma racje, reszta pozniej

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2002
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gilon a jkies konkrety.Ujawnij swoje zrodla bo napisac,ze mam informacje z pewnych zrodel,z pierwszej reki,ze sa one pewne to ja jak i kazdy tutaj moze.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    napisalem jeszcze dwa dni, wczesniej nie moge

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pod koniec ubiegłego tygodnia Krzysztof Cegielski, żużlowiec GKS Wybrzeże(?) otrzymał angielską licencję i podpisał kontrakt ze Startem Gniezno. Niestety, na straty w barwach gnieźnieńskego klubu nie otrzymał zgody PZMot.

    Starania Krzysztofa Cegielskiego o uzyskanie licencji zagranicznej trwały kilka tygodni. Sprawą musiała zająć się FIM, która po zapoznaniu się ze wszystkimi dokumentami zadecydowała, że zawodnik może sam wybrać, z jaką licencją chce startować. Zgodnie z oświadczeniem FIM, PZMot. nie może decydować o tym, z licencją którego kraju będzie startował Cegielski. Od kilkunastu dni było wiadomo, że "Cegła" stara się o licencję angielską.

    Już jako zawodnik zagraniczny Krzysztof Cegielski podpisał kontrakt ze Startem Gniezno. Nie wiadomo jednak, czy otrzyma szansę w barwach Startu, ponieważ polska centrala żużlowa nie wyraziła zgody na jego starty z obcą licencją. Władze PZMot. argumentują, że zawodnik nadal ma polską licencję. Jej złożenie przez Cegielskiego przed kilkoma tygodniami nic nie oznaczało, ponieważ kartę zawodnika ma klub.

    Kolejne niepomyślne wieści dotarły do "Cegły" z Anglii. Kierownictwo Eastbourne Eagles, w którym miał być liderem, nie mając pewności czy Polak w ogóle wystartuje, zrezygnowało z jego usług i zatrudniło Marka Lorama.

    - Władze FIM przyznały mi rację i uzanły, że mogę startować z dowolną licencją - powiedział "Głosowi" Krzysztof Cegielski. - Niestety, zamieszanie w mojej sprawie trwało zbyt długo i kierownicwto Eastbourne zrezygnowało z moich usług. Rozumiem tę decyzję i nie mam do angielskich działaczy pretensji. Teraz mam raczej małe szanse na znalezienie sobie klubu w Elite Laegue. Większość drużyn ma już po dwóch zawodników z Grand Prix (tylko tylu może jeździć w jednym klubie - przyp aut.). Do tych, które mają jednego, nie bardzo pasuję z moją średnią (8,50 - przyp. red.). Za to, że raczej nie będę startował w lidze angielskiej mogę podziękować panom Majewskiemu i Grodzkiemu.

    Po uzyskaniu angielskiej licencji podpisałem umowę w Polsce, w Gnieźnie, jako zawodnik zagraniczny. Niestety, po raz kolejny władze polskiego żużla rzucają mi kłody pod nogi i nie wyrażają zgody na starty z inną licencją. Wcześniejsze działania GKSŻ w znacznej mierze przyczyniły się do moich kłopotów. Pan Grodzki podejmował decyzje tylko wtedy, kiedy było to wygodne dla niego. Nie potrafił podjąć decyzji w sprwie mojego sporu z klubem, a zajmuje twarde stanowisko jeśli chodzi o moją licencję. PZMot. przeciągał tylko całą sprawę i słał do FIM różne dokumenty, które niczego nie wnosiły.

    Pozostają mi starty w lidze szwedzkiej i cyklu Grand Prix. Nie zamierzam również zrezygnować ze starań o jazdę w lidze polskiej. Na razie nie otrzymałem z Wybrzeża żadnych pieniędzy (rozmowa przeprowadzona 3 marca - dop. aut.). Nie sądzę jednak, żeby była to duża suma - przyznał "Cegła".

    - Nie znam wszystkich szczegółów związanych z uzyskaniem angielskiej licencji przez Krzysztofa Cegielskiego oraz jego kontraktem ze Startem i nie chcę tej sprawy komentować - powiedział nam Henryk Majewski, prezydent Wybrzeża. - Zgodnie z umową, zaczęliśmy spłacać Krzyśka, pierwsza rata została przelana na jego konto pod koniec minionego tygodnia. Uważam, że wszystkie sprawy da się załatwić, ale potrzebna jest do tego dobra wola z obu stron - dodał prezydent Wybrzeża.

    Przypadki Cegielskiego
    styczeń 2000 - Krzysztof Cegielski podpisuje czteroletni kontrakt z Wybrzeżem Gdańsk;
    październik 2001 - "Cegła" przyjeżdża trzeci w ostatnim biegu meczu z RKM Rybnik, zapewniając gdańszczanom awans do ekstraklasy;
    listopad 2001 - klub nie płaci Cegielskiemu za ostatni miesiąc startów;
    listopad 2001 - Krzysztof Cegielski zostaje członkiem Teamu Nilsen, pierwszej zawodowej grupy w cyklu Grand Prix;
    listopad 2001 - Krzysztof Cegielski chce znaleźć się na liście transferowej;
    luty 2001 - Cegielski zdaje w PZMot. polską licencję żużlową;
    luty 2001 - "Cegła" otrzymuje angielską licencję...
    Autor: Tomasz Łunkiewicz GŁOS WYBRZEŻA:)

  39. Powrót do góry    #39
    Początkujący
    Dołączył
    05-03-2002
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    To jest syf

    To jest wszystko stare.Powiem jeszcze raz to jest STAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE W OSZOŁOMY . A jeszcze edno (do rombiego) kiedyś Shrek ci coś napisał kiedy mówiłeś że Cegła to pustak , i wiesz co shrek miał rację. A poza tym PAN KRZYSZTOF CEGIELSKI nie jest twoim kolegom , nie znasz go więc troche SZACUNKU JAK TY POWIEDZIAŁEŚ "PUSTAKU"

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cegielski chce startować w Gnieźnie jako obcokrajowiec

    Krzysztof Cegielski uczestnik tegorocznego cyklu żużlowej Grand Prix podpisał kontrakt na jazdę w gnieźnieńskim Starcie jako obcokrajowiec. Główna Komisja Sportu Żużlowego nie zatwierdziła Cegielskiego do jazdy w Starcie.

    "Krzysztof Cegielski jest obywatelem polskim i dlatego, zgodnie z art. 216 regulaminu, nie może startować w polskiej lidze jako obcokrajowiec" - poinformowała Grażyna Makowska z Polskiego Związku Motorowego.

    Krzysztof Cegielski uważa, że decyzja GKSŻ jest przedwczesna, a sam regulamin nie przewiduje takiej sytuacji w jakiej znalazł się zawodnik.

    "GKSŻ twierdzi, że nie mogę startować w Starcie jako obcokrajowiec, bo mam obywatelstwo polskie. Tymczasem ten punkt regulaminu dotyczy tylko zawodników obcokrajowców - nie będących obywatelami polskimi, a ja ciągle jestem Polakiem i dla mojej sytuacji nie ma jednoznacznego przepisu" - powiedział we wtorek Krzysztof Cegielski.

    Cegielski powoływał się na podobne przypadki w innych krajach.

    "Andy Smith ma polską licencję, a startuje w lidze angielskiej, podobnie zawodnicy czescy mają licencje niemieckiego związku motorowego, a startują w czeskiej lidze" - powiedział Cegielski.

    Podobnego zdanie są działacze gnieźnieńscy.

    "Przepis o obcokrajowcach jest niejasny, a już nieporozumieniem jest zawłaszczanie sobie prawa do ostatecznej interpretacji przepisów przez GKSŻ" - uważa kierownik Startu Gniezno Rafał Wojciechowski.

    Krzysztof Cegielski jeden z czołowych polskich żużlowców - uczestnik Grand Prix 2002 do zeszłego roku był zawodnikiem Gdańskiego Wybrzeża. Ze względu na niemożność dogadania się z zarządem klubu i zaległości finansowe oddał licencję Polskiego Związku Motorowego. Ma obecnie licencję angielską, a będzie startował w lidze szwedzkiej i zawodach Grand Prix 2002.

    Artykuł 216 Regulaminu przynależności klubowej zawodników w sporcie żużlowym mówi: "Obcokrajowiec" nie mający obywatelstwa polskiego może być zgłoszony i potwierdzony przez Biuro Sportu ZG PZM, jeżeli spełnia następujące warunki: a) nie jest zgłoszony na dany sezon w innym klubie żużlowym, b) jest członkiem klubu, w którym podpisuje kartę zgłoszenia; c) ma ukończony 16 rok życia; d) ma podpisaną umowę kontraktową z klubem; e) posiada zgodę swojej federacji.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Queker

    Nie będę komentował tak żenujących wypowiedzi.
    Mówi się kolegą a nie "kolegom".
    pa

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cegła nie wystartuje Starcie
    Spotkamy go E-lidze.
    Ciekawy będzie mecz jak pokaże się w Gdańsku

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    żal d... ściska

    upór granatowomarynarkowych z gksżu nie ma żadnych granic. ciekawe jaką minę będzie miał grodzki gdy cegła za jakiś czas bedzie zdobywał medale ale dla Anglii.

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2002
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NALEZA SIE GRATULACJE PANOM MAJEWSKIEMU I GRODZKIEMU.TE TEPAKI ZNISZCZA JEDEN Z NAJWIEKSZYCH ZUZULOWYCH TALENTOW W POLSCE.PAN MAJESKI NIE MA ZA GROSZ HONORU A PAN GRODZKI TO CHYBA NE WIE ZE POWINIEN DBAC O INTERESY ZAWODNIKOW.A O KOGO INTERESY ON DBA TO JA NIE WIEM.PEWNIE O SWOJE.ALE NIECH UWAZA BO DLUGO JUZ PEWNIE NIE POSIEDZI W GKSZ.NAJWYZSXY CZAS ZROBIC TO MALE ODKURZANIE.PRZECIEZ JAK USLYSZALEM JAKIM ARTUKULEM ON SIE TLUMACZYL UNIMOZLIWIAJAC CEGLE STARTOWAC W LIDZE TO MYSLALEM ZE PEKNE ZE SMIECH.TEN FACET NAWET NIE POTRAFI DOBRZE ZINTERPRETOWAC I ZROZUMIEC PRZEPISOW.JUZ BRAKUJE MI SLOW NA TYCH LUDZI. W IMIENIU KIBICOW(TYCH KTORYM ZALEZY NA DOBRU ZAWODNIKOW)CHCIALEM PODZIEKOWAC TYM PANOM ZA ZNISZCZENIE TAK WSPANIALEL ZAPOWIADAJACEJ SIE KARIERY A W IMIENIU KIBICOW Z GNIEZNA ZA ZMNIEJSZENIE NASZYCH SZANS W WALCE O AWANS.

    DZIWIE SIE WSZYSTKIM PRZECIWNIKOM CEGLY SZCZEGOLNIE TYM Z GDANSKA.JAK JEZDZIL U WAS ZDOBYWAL PUNKTY TO BYLO OK.A TERAZ STAL SIE WROGIEM PUBLICZNYM NR1!!!!NAJWYRAZNIEJ NIE ZALEZY WAM NA JEGO DOBRU I COS MI SIE WYDAJE ZE WAM WSZYSTKIM TO ZAL D*** SCISKAL ZE TAKI ZAWODNIK MOGLBY JEZDZIC W GNIEZNIE.

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DZIWIE SIE WSZYSTKIM PRZECIWNIKOM CEGLY SZCZEGOLNIE TYM Z GDANSKA.JAK JEZDZIL U WAS ZDOBYWAL PUNKTY TO BYLO OK.A TERAZ STAL SIE WROGIEM PUBLICZNYM NR1!!!!NAJWYRAZNIEJ NIE ZALEZY WAM NA JEGO DOBRU I COS MI SIE WYDAJE ZE WAM WSZYSTKIM TO ZAL D*** SCISKAL ZE TAKI ZAWODNIK MOGLBY JEZDZIC W GNIEZNIE.


    Człowieku pomyśl co mówisz!!!
    Co ty myślisz że my przychodziliśmy tylko żeby oglądać Cegielskiego!!!
    Bez przesady są jeszcze inni zawodnicy którzy tworzą Wybrzeże.On nie jest cała drużyną.
    I chyba normalne jest dla każdego prawdziwego kibica że on broni swojego klubu a nie zawodnika który niszczy ten klub.
    Chyba że ty myślisz inaczej a to już nie moja wina!!
    GKS wydoił dwa lata temu ponad 300tyś.zł i co ma teraz Cegłe za darmo oddać !!!!!
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •