Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 146

Wątek: Mistrzowie Europy 2009, brązowe "złotka" czyli Europa u naszych stóp

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzis jeszcze gorzej niz wczoraj. Awans jest.

    Mam nadzieje, ze jutro pograja tylko zmiennicy. Nasi podstawowi na tym etapie sa juz wypaleni.

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2005
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam. W końcu trzeba zabrać głos.Wynik jest to prawda. Znowu drabinka gospodarzy jak na MŚ i gra się łatwiej. W skrócie tą kadrę trzyma grą Bąkiewicz, a Kurek... to trochę jeszcze musi popracować ochłonąć i zmądrzeć sportowo. Brąz może być, a srebro przy dobrym losowaniu.

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Francja na 95 procent w półfinale...
    Niemcom daje 4 procent szans, Grekom 1
    Francuzi
    Pokonali Niemców, no widzicie jaka trudna grupe mielismy?!

    POl 4-0 12-6
    Fra 3-1 10-6
    GER 2-2 8-8
    GRE 2-2 8-8

    1 Ger-SVk zakładamy wygrana Niemców
    2 Fra-ESP, Zabojady musza wygrac z grającymi o prestiz Hiszpanami by awansowac...
    3 Gre-Pol, nawet przy wygranej Greków to Fracja ma wszystkie atuty w ręce
    DlaPolaków najlepszy układ to porazka Francji, wtdy mozna z Grekami przegrac, winnej sytuacji nalezy pokonac Greków by wygrac grupę ( załozywszy ze Francja wygra, Grecy nie maja szans na awans więc teoretycznie morale im podupadnie..)

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Witam. W końcu trzeba zabrać głos.Wynik jest to prawda. Znowu drabinka gospodarzy jak na MŚ i gra się łatwiej. W skrócie tą kadrę trzyma grą Bąkiewicz, a Kurek... to trochę jeszcze musi popracować ochłonąć i zmądrzeć sportowo. Brąz może być, a srebro przy dobrym losowaniu.
    Kurek to jeszcze młokos - więc trzeba mu wybaczyć , co do Bąkiewicza do całe szczęście , że chłopak gra - jeszcze nie tak dawno ze względu na cięźką kontuzję mógł skończyć karierę.

    Myślę , że będzie finał !!!

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe jeżeli jutro Niemcy i Grecja wygrają swoje spotkania po 3 - 0 to będą mialy tyle samo zwycięstw i porażek i identyczny stosnek setów (11 - 8). Jeżeli zaś Francja przegrałaby jutro z Hiszpanią w stosunku 0 - 3 (stosunek setów byłby wtedy 10 - 9), 1 - 3 (stosunek setów byłby wtedy 11 - 9) lub 2 - 3 (stosunek setów byłby wtedy 12 - 9). Tak więc we wszystkich przypadkach mieliby gorszy stosunek setów od Niemiec i Grecji. Także jeszcze 3 drużyny z naszej grupy mają szanse na awans heh
    PS: w przypadku równej liczby zwycięstwo oraz równego bilansu setów co decyduje o awansie??

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    hehe jeżeli jutro Niemcy i Grecja wygrają swoje spotkania po 3 - 0 to będą mialy tyle samo zwycięstw i porażek i identyczny stosnek setów (11 - 8). Jeżeli zaś Francja przegrałaby jutro z Hiszpanią w stosunku 0 - 3 (stosunek setów byłby wtedy 10 - 9), 1 - 3 (stosunek setów byłby wtedy 11 - 9) lub 2 - 3 (stosunek setów byłby wtedy 12 - 9). Tak więc we wszystkich przypadkach mieliby gorszy stosunek setów od Niemiec i Grecji. Także jeszcze 3 drużyny z naszej grupy mają szanse na awans heh
    PS: w przypadku równej liczby zwycięstwo oraz równego bilansu setów co decyduje o awansie??
    Wydaje mi się , że małe punkty. Ale nie jestem pewnien

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gramy slabo/bez rewelacji a narazie wszystko do przodu. Dobrze by bylo zeby na 1/2 wpadl nam jakis niezly mecz...
    A co do dzisiejszego spotkania... Do 15, do 10(!) a pozniej dac sie ograc :/
    Ech...

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Gramy slabo/bez rewelacji a narazie wszystko do przodu. Dobrze by bylo zeby na 1/2 wpadl nam jakis niezly mecz...
    A co do dzisiejszego spotkania... Do 15, do 10(!) a pozniej dac sie ograc :/
    Ech...
    Też tego nie kumam , to samo było wczoraj z Hiszpanią.

  9. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    16.30i 19.30 półfinały,


    1 Rosja
    2 Bułgaria


    1 Polska
    2 Francja
    czekamy na "losowanie" ja typuje na krzyż, byłoby sprawiedliwiej... a jaka radocha po ograniu Bułgarów!


  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moim zdaniem beda Bulgarzy na 100%. mam przeciek ;-)

  11. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem kto bedzie ale chce Bulgarow, na ich tle bedzie mozna ocenic prawdziwa sile naszego zespolu.

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lepiej zeby to byli Bulgarzy bo te cudawianki z losowaniem to jakas farsa.

    EDIT: Bułgaria! Ole!

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to pierwszy set dla nas, drugi fatalnie przegrywamy, trzeci kończy blok Kadziewicza pfu..Możdżonka z ataku z przechodz±cej i potem lekko nerwowa końcówka i 3:1:) Niekiedy nawet powtórki mog± być ciekawe..

  14. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bedzie 5 setówi nie zobaczymy koszykarzy o 18.15 w starciu z Serbia;) i Słowenia w niedziele

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jasne, ze bedzie 5 setow, ale wygramy rezerwowymi. Potem w finale z Ruskami za to szybkie 3 : 0 do 10 w setach...bo jak juz medal jest...

  16. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    No to trafiamy na Bułgarów :D

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziwi mnie ten optymizm, bo Bułgarzy grają naprawdę, a Polska średnio, w dodatku bez podstawowych zawodników, a młody Kurek może gry nie pociągnąć, a Bąkiewicz z przeciwnikiem na tym poziomie w ataku nie będzie istniał. Jak dla mnie nie bagatelnym sukcesem w tym składzie będzie nawiązanie walki z Bułgarami i wygranie meczu o brąz z Francuzami.

  18. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Dziwi mnie ten optymizm, bo Bułgarzy grają naprawdę, a Polska średnio, w dodatku bez podstawowych zawodników, a młody Kurek może gry nie pociągnąć, a Bąkiewicz z przeciwnikiem na tym poziomie w ataku nie będzie istniał. Jak dla mnie nie bagatelnym sukcesem w tym składzie będzie nawiązanie walki z Bułgarami i wygranie meczu o brąz z Francuzami.
    Trochę ironizowałem , ale masz rację. Również z losowania nie jestem zadowolony. Oczywiście , że lepiej by było gdyby to była Francja , ale jeszcze gorzej niż byśmy trafili na Ruskich. Tak czy siak Bułgaria jest w naszym zasięgu , lecz jeśli przegramy nie będę zawiedziony. Liczę , że w takich meczach młodzież będzie zdobywac doświadczenie co zaprocentuje w przyszłości.

  19. Powrót do góry    #64
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moj typ 1-3 dla Bułgarów z tym ze pierwsza partia dla Bułgarów, druga dla Polski na przewagi, zrecia znacznie dla rywalii a w ostatniej o mało co nie wygrany pojedynek na styk
    zmiana Gruszki i Kurka w końcówce 3 odsłony a potem powrót do wyjściowego składu


  20. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    alez Bulgarzy mieli slaba grupe;) panie Nikolov
    kim jest ten niepozorny ponad 2 metrowy gracz obijany zagrywkami w kentaki i belku?1heh




    przestaje nielubic Kurka i Castellaniego

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BRAWO!!!!!!!! WIELKI MECZ POLAKOW!!!! BRAWO!!!!

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdzie są ci Bułgarzy z którymi nikt nie chciał grać? :)
    Brawo Polacy !!!

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo brawo brawo! Czuje sie tak jak 3 lata temu :)

    przestaje nielubic Kurka i Castellaniego
    Podpisuje sie pod tym rekami i nogami :D I odszczekuje wszystkie zle slowa na Kurka za brak ambicji :) Ten chlopak jest kocurem.

  24. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No cóż.. Odkręciliśmy pewne Kurki, pozostaje tylko otruć tym gazem tych, którzy się najmniej tego spodziewają... BRAWO !!! A bułgarom niech się teraz śnią Gruszki na wierzbie... Gratulacje dla całej drużyny.... TAK DALEJ! Teraz tylko ruskich wypędzić do Azji ..

    Kiedy Nikolov powiedzial to co powiedzial, znałem już wynik spotkania... Tak jest zawsze... Wejdź Polakowi na ambicje to się przekonasz.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #70
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    robic zapasy gazu ....albo bibicowac trojkolorowym wieczorem(tfu ruskie maja prawie taka sama flage jak ruskie...)

    dzieci z adhd z reguly sa cholernie uzdolnione-brawo Bartek;)
    a górale chocby z Ket to kawaly ch...łopa

  26. Powrót do góry    #71
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    No prosze, okazuje sie, ze nasza siatka nie jest wcale taka zla. Jeszcze dwa miesiace temu wylewalismy na nasz tzw. drugi garnitur wiadro pomyj. Teraz ci sami (no, moze prawie) chlopcy zagraja jutro w scislym finale ME. Bez pomocy Mariuszkow, Winiarkow, Swiderkow, pieciomiesiecznych zgrupowan, skracania rozgrywek ligowych i innych cudow-wiankow. Z tego miejsca nalezy przyznac wielki szacun naszemu trenerowi. Moze jednak koncentracja polskiej siatki dookola Belchatowa ma jakis sens :)

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze jednak koncentracja polskiej siatki dookola Belchatowa ma jakis sens
    no no no ... Ja bym jednak az tak daleko nie wybiegal. Kurek byl tak doceniony w Skrze Belchatow, ze az przesiedzial caly sezon na lawce...

  28. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DC oszczedzal Kurka na ME!

  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cyt"Dziwi mnie ten optymizm, bo Bułgarzy grają naprawdę, a Polska średnio, w dodatku bez podstawowych zawodników, a młody Kurek może gry nie pociągnąć, a Bąkiewicz z przeciwnikiem na tym poziomie w ataku nie będzie istniał. Jak dla mnie nie bagatelnym sukcesem w tym składzie będzie nawiązanie walki z Bułgarami i wygranie meczu o brąz z Francuzami."

    ha a moze podstawowi zawodnicy to własnie Kurek, Bakiewicz, Możdzonek a nie gwiazdy Wlazły Winiar Kadziewicz i nekany kontuzjami Świder??? Jakby na to nie patrzec Castelanii jako jedyny nie strzępił języka lecz moze i z musu ale na puchar lata wział młodych i w krotkim czasie zrobił z nich druzynę silnA MENTALNIE I ŚWIETNIE WSPÓŁGRAJĄCĄ ZE SOBA???

  30. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BRAWO! To był jak do tej pory najlepszy mecz w wykonaniu naszych siatkarzy na ME :)

    Coś mi się wydaje, że Kurek może zostać MVP tego turnieju :) Kurna gra rewelacyjnie, a ten atak po przekątnej w pierwszym metr boiska - rewelacja!

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chce zapeszac, ale w finale najprawdopodobniej zagramy z .... Francja <mysli>.
    2-0 w setach dla Francuzow i 7-4 w trzecim poki co... Czyli dwie ekipy z naszej grupy w finale? A sam przyznawalem, ze takie ustawienie grup to skandal i mamy bajeczna droge do polfinalu, he he :)

    Edit: trzeci set na przewagi dla Ruskich... Czyzby stare siatkarskie porzekadlo?

  32. Powrót do góry    #77
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mimo wszystko wolałbym grać w finale z Francją (chyba wbrew niektórym).

  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2005
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale jaja Francja jednak, ciekawe co z tego wyjdzie???

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co z tego wyjdzie?? a to wyjdzie, że jak jutro pokonamy Francje to:
    3 - 8 Listopad : Klubowy Puchar Świata
    ????? Listopad : Turniej o Puchar Wielkich Mistrzów
    i teraz jestem bardzo ciekawy co zrobią włodarze skry w tym przypadku:P
    PS:zna ktoś date tego turnieju (ten sam turniej kobiet rozgrywany od 10 do 15 Listopada)

  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Jutro nie wypada przegrać z tak wymęczonymi dzisiaj Francuzami
    Rouzier gra bez zmiennika, Antiga cóż świetnie ale wieku nie oszuka

  36. Powrót do góry    #81
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ilu tych graczy skry w finale;)
    kurva alemecz....jak onitowtopili....
    dobrze ze zabole maja elektrownie aomowehe he jutro bedzie trudniej niz z rosja i ...wstyd wtopic ale2x wygrac z Fra na tym samym turnieju....

    ps
    ***** ruskich

  37. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jednak siatkówka to coś pięknego wydawało się że rosjanie są na fali wygrali dwa sety i wygrywali końcowy set do pewnego momentu 13:10 by ostatecznie przegrać. Może to i lepiej bo ciężej by było wygrać z ruskimi niż francuzami. Mam nadzieje że wygramy jutrzejszy finał i po raz pierwszy będziemy mistrzami europy.

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuchcik, popiłe¶ po meczu?:)
    Chyba nikt z nas nie spodziewał się takiego wyniku z Bułgari±, choć gdyby ten 2 set inaczej by się potoczył to kto wie..Co do Rosji, chłopaczyska zawaliły sprawe totalnie. Brawo Samica, już jest bohaterem narodowym.

    PS: widzieliscie "blok" Bułgarów w ostatniej akcji meczu?:)

  39. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    Mam tylko taką nadzieję że w jutrzejszym finale "Polsat" pokaże wszystkie asy serwisowe Polaków, a nie tak jak dziś zamiast asa serwisowego Bąkiewicza - pokazywali reklamę jakiegoś grata.
    Mistrzostwa bardzo piękne dla nas Polaków i coś czuję że ze szczęśliwym zakończeniem, czyli złotem.

    Żeby do poziomu dostosował się jeszcze turecki realizator transmisji TV, to by był już nadmiar szczęścia!!!

  40. Powrót do góry    #85
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    za wygrana zabojadów placa 3zeta, za ugranie przez nich 2 setów 2zeta a za wygrana 3-1/3-0 az 5 zeta...

    typuje 1-3 dla Francji ;)
    a tak powaznie....nie bedziemy sie czuc za pewnie przed tym meczem?2x wygrane z Francja, oni zmeczeni ale ...pokonali faworytow nr jeden do zlota!!

  41. Powrót do góry    #86
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Super ze wygrali z Bulgaria :) Pociagneli na ambicji :>
    Ale teraz to jest dopiero wyzwanie. Pokonac "slabych" zabojadow ktorych juz ograli. Jak wygraja to pokarza najwieksza klase czego zabraklo np w finalach LŚ vs USA.
    Do boju!

  42. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Ale ich zbili :D

    To był pogrom w wykonaniu Polaków. Fajnie , że zagramy z żabojadami bo z ruskimi byłoby ciężej - dla nich to dodatkowa motywacja.
    Widac , że siła naszej reprezentacji nie zmalała.
    Pocieszający jest fakt , że mamy wielu młodych graczy , a olimpiada tuż tuż :D

  43. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak próbuję sobie przypomnieć co się działo przed finałem MŚ 3 lata temu... I tak: Lozano gadający, że jesteśmy o klasę gorsi od drugiego finalisty, wielka pompa w mediach powodująca presję, której nasi nie cierpią, i ferelna kontuzja Gacka i głupota trenera, który kierując się pobudkami sentymentalnymi wystawia zawodnika kwalifikującego się na nosze a nie na parkiet, co później zresztą stało się faktem i obniżyło morale... Jak jest teraz? Mówiąc krótko - dobrze się zapowiada... Nie czas na krytykę poprzedników, pozostaje nam trzymać kciuki za nową jakość, która zafundowała kolejną szarżę husarii, mam tylko nadzieję, iż nie jest to znów jednorazowy wyczyn. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ha! i która grupa tutaj rządzi?:) Niech sobie teraz Bułgarzy grają o 3 miejsce. Swoją drogą to chyba sami sobie utrudnili życie tymi wypowiedziami, dostali stresu i pomogli nam zagrywką. Ked, na ostatniej akcji meczu nawet sie nikt tam u nich nie ruszył:0 gdybym był trenerem - powiesiłbym za coś i tak zostawił do następnego meczu. Ale może za to dzisiaj mając w pamięci tą akcje będą gryźli parkiet.

    Ale drugi mecz był poprostu świetny:) A Samica pokazał mistrzostwo, kunszt i co tam jeszcze:) nie jestem pewien, ale to chyba Verbow, który tak sie spisywał, nie przyjął tej zagrywki. Ale pewny nie jestem, bo Turcy dają d**y z organizacją.

  45. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak próbuję sobie przypomnieć co się działo przed finałem MŚ 3 lata temu... I tak: Lozano gadający, że jesteśmy o klasę gorsi od drugiego finalisty, wielka pompa w mediach powodująca presję, której nasi nie cierpią, i ferelna kontuzja Gacka i głupota trenera, który kierując się pobudkami sentymentalnymi wystawia zawodnika kwalifikującego się na nosze a nie na parkiet, co później zresztą stało się faktem i obniżyło morale... Jak jest teraz? Mówiąc krótko - dobrze się zapowiada... Nie czas na krytykę poprzedników, pozostaje nam trzymać kciuki za nową jakość, która zafundowała kolejną szarżę husarii, mam tylko nadzieję, iż nie jest to znów jednorazowy wyczyn. Pozdrawiam.
    bardzo dziwna wypowiedz. Taka polska. Jak to latwo idze umniejszyc komus zaslugi. Dla przypomnienia ten sam glupi trener, ktory popelnil tak glupie bledy w finale doprowadzil nas wtedy, jak pamietam do srebnego medalu MS. ehhh co za ludzie...

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •