Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 146

Wątek: Mistrzowie Europy 2009, brązowe "złotka" czyli Europa u naszych stóp

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mistrzowie Europy 2009, brązowe "złotka" czyli Europa u naszych stóp

    Myślę, że najważniejsza impreza sezonu zasługuje na osobny temat. Dzisiejsze zwycięstwo czyni dobre otwarcie, jednak jestem umiarkowanym optymistą, ewidentnie brakuje ognia na skrzydłach. Zapraszam do dyskusji!


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dlaczego mój wątek usunięto, a powatał ten?????

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie usunięto, to ja zdublowałem temat, nie zauważyłem Twojego. Mój błąd.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehehe nie zauważyłem swojego tematu:P
    do kasacji

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ja moze sie podziele moimi spostrzezeniami.

    Gruszka sie ugotowal juz w pierwszym secie. Gdyby Jarosz poszedl w jego slady byloby szybkie 3 : 0 dla Francuzow. Dobrze, ze Castellani zdjal Kurka w 1 secie. Pare pilek wiecej i mamy kolejnego ugotowanego zawodnika.

    Niestety, ja za kazdym razem zamieram, jak pilka jest wystawiona do Bakiewicza. Za duzo czynnikow musi byc spelnionych, zeby atak sie powiodl. Boje sie, ze tego ataku ze skrzydla moze nam zabraknac w starciu z lepszymi zespolami.

    Ogolnie dobry mecz. W koncu sie opanowali i zaczli grac swoje. Bardzo dobrze Mozdzonek w bloku i ataku. Moze nie efektownie, ale skutecznie. Troche gorzej Plinski, ale ponizej pewnego poziomu nie zszedl. Gacek jakos niewidoczny. Moze to i dobrze, bo dobry odbior byl, ale jakos nie powalil mnie obronami w polu. Zobaczymy, jak bedzie sobie radzil dalej.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mi trochę szkoda Turków w meczu z Niemcami. Jak nie wygrają z Francuzami, to możemy mieć z nimi niezłą przeprawę ( z sędziami też). Bo jak to tak druga runda bez gospodarzy. A gdyby wygrali sobie z Niemcami, ugrali coś z Francuzami, to byliby w siódmym niebie, w drugiej rundzie i moim zdaniem łatwiej by ich było ograć.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie zastanawia czemu w pierwszym secie Kurka nie zmienil Bartman, bo prosilo sie o taka zmianę. Castellani oddal tego seta, bo majac 4-5 punktów starty i wprowadzając Ruciaka, ograniczyl nasze walory ofensywne do minimum.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurek przyjal 4 pilki z rzedu w buraki. Zmiana miala na celu polepszenie przyjecia bardziej niz ataku.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bylem przekonany ze Słowacy moga pogonic Hiszpanie aleto ze Grecy rozjechali obenych jeszcze fuksiarskich mistrzów Europy to niespodziewanka.
    Za trzy godziny powinnismy mieć półfinał na wyciagniecie reki a w drugiej połówce niech sie "zabijaj±"
    Na olimpiadzie doskonale wykorzystalismy "losowanie" więc teraz tez trzeba to zrobić...

    Bułgaria potwierdza ze ekipa dobra, po ograniu Serbów wzieli na tapete "zawsze silną" Italię która to przez ostatnie pare lat gra...słabo i az nie chce mi sie wracać do pamienego meczu rok temu...eh Europie;)


  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "A miało być tak (nie) pięknie..":)
    Wynik z Rosji poprawiony...

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Jak Niemce z takim przyjeciem i rozgrywajacym ugrali z nami seta to ja naprawde nie wiem :)
    Pzdr,
    Garfield

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurek zaskakuje z meczu na mecz :)
    Nawet Gruszka cos tam pograł...

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzieki dobremu losowaniu mamy szanse nawet na brąz. W tek grupie, jak i następnej wszyscy są do pokonania, jednak Bułgaria, Rosja i Serbia w mojej opinii są poza zasięgiem. Pamiętajmy że w czwórce będzie jeden zespół z "naszych" grup.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy może mi ktoś wytłumaczyć co na hali robili kibice skry poprzebierani w klubowe barwy na meczu reprezentacji. Co to ma wogóle być???

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nowa "jakosc" kibicowania....
    Tylko zeby nasi nie zlekcewazyli kebabow... Bo ich hala, ich kraj, ich temperament... A my juz nie raz takim "atutom" ulegalismy... No ale jest Bartek :) Jak poprawi przyjecie/obrone to szybko sie doczekamy zastepcy Michała. No moze Sebastiana bo Michal powinien wrocic...

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od Michała to On już w ataku jest kilka klas lepszy. A przyjmować tak raczej nigdy nie będzie.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kilka klas? Chyba lekka przesada. Kurek preferuje atak silowy, moze bardziej dla Ciebie widowiskowy. Winiarski atakuje bardziej technicznie. Oboje mysle, ze jednak graja na podobnej skutecznosci.


    Wracajac do wczorajszego meczu. Fajnie, ze wygrali, ale moze mi ktos wytlumaczyc zachowanie Castellaniego w koncowce 1 seta. Przegrywamy 4 punktami pod koniec seta. Wchodza zmiennicy. Czapa Bartmana doprowadza do wyrownania. Mamy gre na przewagi. Castellani sciaga zmiennikow. Przegrywamy 1 seta. Przeoczylem cos?

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    05-09-2009
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zmiany z Bartmanem i Ruciakiembyły po to , żeby wprowadzic zawodnika z lepszym atakiem do I-wsej linii i kiedy bartmanem znalazł się w II linii zmienił go bąku a do ataku wrócił kurek :)

    a co do kibiców w barwach pszczelarskich... żenada

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzieki. Tak myslalem, ze cos przeoczylem.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,065
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Zbyszek Bartman mógł zostać jeszcze w 3 secie meczu z Niemcami na placu, bo ciągle był w pierwszej linii tylko że na prawym ataku i w tym momencie został zmieniony przez Michała Bąkiewicza. Zdziwiła mnie ta zmiana, bo Zagumnemu odpadł jeden z wariantów rozegrania, posłanie piłki setowej do kulejącego w ataku Bąka było zbyt ryzykowne. Moim zdaniem to był błąd Castellaniego.

    Co do porównania ataku Michała Winiarskiego i Bartka Kurka, rzecz sprowadza się nie do samej procentowej skuteczności ataku, ale ilości prób jakie każdy z tych graczy może wykonać oraz pozycji z których może zaatakować. Z racji niesamowitych warunków fizycznych, wydolności i bardzo dobrej przy tym koordynacji ruchowej Kurek jest w stanie uderzać po 50 piłek na mecz, w przypadku Winiara jest to wykluczone, bo ma znacznie mniejszy potencjał fizyczny. Ponadto Kurkowi niejednokrotnie wystarczy "podrzucić" piłkę w górę, a ten dzięki ogromnemu zasięgowi jest w stanie pokonać blok rywala, Winiarowi pozostają wówczas tylko rozwiązania techniczne. Widać to było w meczu z Niemcami, kiedy Zagumny nawet niespecjalnie silił się na wyrafinowane rozegranie, tylko konsekwentnie posyłał kolejne piłki do Kurka. Przy odpowiednim ich pułapie były kończone.

    Niespodziankę sprawili Grecy. Po odprawieniu Hiszpanów ich apetyt wzrośnie, kto wie czy nawet nie na finałową czwórkę. Zobaczymy. Na razie do składu wrócił po arabskich wojażach (gra w Dubaju ZEA) Todor Baev, grą kieruje Prousalis zamiast nazbyt przewidywalnego Kournetasa, swoje robią doświadczeni Christofidelis i Roumeliotis. Dla nich to jedna z ostatnich szans zaistnienia na niwie reprezentacyjnej. Znakomitemu niegdyś Baevowi brakuje ewidentnie ogrania, dlatego liczę, że z każdym meczem jego boiskowa postawa będzie wyglądała lepiej. Do tego, o ile się nie mylę, kadrę prowadzi Alexandros Leonis- współautor największych klubowych sukcesów Iraklisu Saloniki, właściwy człowiek na właściwym miejscu. Pozdrawiam.

    AZS-CKM the leading polish teams

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w mojej opinii psychika naszych zawodnikow to podstawa aby myslec o medalu. Jezeli oni uwierza, ze spacerkiem dojda do polfinalu to skonczy sie na miejsach 5-8. Oczywscie pomijajac fakt, ze losowanie jest bardzo korzystne i przyzwoitosc nakazuje w tym polfinale sie znalezc. A moze wtedy znow fart i... trafimy na kogos z kim juz rozegrany bylby wczesniej mecz? Nie mam nic przeciwko temu, aby zagrac final na ME bez 3 najwazniejszych zawodnikow kadry.
    A na tych mistrzostwach poza zasiegiem moze byc Bulgaria i Rosja. Serbia owszem, ale bez przesady. Wlosi mnie zaskakuja niska forma...

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Sztefan dududu Sztefan dududu ....

    Kocham Belchatow :)

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy może mi ktoś wytłumaczyć co na hali robili kibice skry poprzebierani w klubowe barwy na meczu reprezentacji. Co to ma wogóle być???
    poniewaz nie mam technicznej mozliowsci ogladania spotkan Me mam pytanie, tj zart czy na prawde ich ************?

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chyba to drugie, ale co tu się dziwić skoro w czasie sezonu klubowego na hali skry mozna było dostrzec ludzi w biało - czerwonych barwach;/
    A co do meczu to pewnie zmierzamy do półfianłu, a tam podobno gdy zajmiemy 1 miejsce w grupie to będzie losowanie i możemy trafić tylko na drugi zespół z naszej grupy, albo drugi team z grupy przeciwnej. Przy takim układzie automatycznie ominęlibyśmy zwycięzce grupy przeciwnej. Choć nie wiem czy to do końca prawda. Może ktoś sprostuje.

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Kurek zaskakuje z meczu na mecz :)
    Nawet Gruszka cos tam pograł...
    Póki co chłopak gra wyśmienicie!!! Dzisiaj razem z Piotrkiem i Danielem zmietli Turków z parkietu. Jak narazie to Nasz najmocniejszy punkt

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chyba to drugie, ale co tu się dziwić skoro w czasie sezonu klubowego na hali skry mozna było dostrzec ludzi w biało - czerwonych barwach;/
    Jak z Resovią grali to się mogło tak zdarzyć ... tak się składa iż Nasze barwy są takie same jak narodowe. Na ich sektorze był też Siatkarz Wieluń, który też ma barwy biało-czerwone ...

    Nie czepiajcie się Skry ... jest sezon ogórkowy między rozgrywkami .. liga ruszy dopiero w październiku ...

    a żeby nie było całkowicie nie na temat to gratulację dla kadry Daniela ... idą póki co jak burza ... miejmy nadzieję iż nic się nie zatnie i dalej będzie wszystko się tak zazębiać jak teraz.

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja sie o nowej kadrze wypowiem dopiero jak zagramy z kims powaznym pokroju Rosji, Bulgarii czy Serbii.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:Czy może mi ktoś wytłumaczyć co na hali robili kibice skry poprzebierani w klubowe barwy na meczu reprezentacji. Co to ma wogóle być???



    poniewaz nie mam technicznej mozliowsci ogladania spotkan Me mam pytanie, tj zart czy na prawde ich ************?
    Tak chyba bylo w meczu z Francuzami. Po 2 stronach siatki Belchatow gral. ;-)

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy może mi ktoś wytłumaczyć co na hali robili kibice skry poprzebierani w klubowe barwy na meczu reprezentacji. Co to ma wogóle być???
    Nie Krzysztof niep*********lo ich. Wedlug najnopwszych doniesien barwz narodowe zostaja zmienione na zolto czarne! To nie jest zart!
    Wedlug przedlozonego w sejmie projektu nowe godlo ma przedstawiac pszczole w koronie na czarnozm tle, ma ono nawiazwac do wciaz jeszcze funkcjonujacego orla.
    Widocznie byly jakies przecieki i kibice z Belchatowa do nich dotarli. Trzeba przyznac ze w kazdej dziedzinie sa pierwsi...

    Powiem wam ze juz sobiezamowilem taka sliczna trabke zolta czarna i czapeczke z pszczolka.


  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak sobie patrze na ta grupe i chyba latwiejszej drogi do 1/2 finalu nie mozna bylo sobie wymarzyc :)

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie przesadzaj trzeba pokonac obecnych mistrzów staregokontynentu! nie wspominającoekipie któraich pare dni temu ogoliładozera tak więc łatwo nie bedzie.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2006
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie przesadzaj trzeba pokonac obecnych mistrzów staregokontynentu! nie wspominającoekipie któraich pare dni temu ogoliładozera tak więc łatwo nie bedzie.
    A ja się zgadzam. Co z tego że Hiszpanie to mistrzowie Europy, jak są słabsi od Rosjan, Serbów czy Bułgarów. W naszej grupie tylko Polskę można zaliczyć do drużyn mogących walczyć o złoto, ale wiadomo, to sport. Ja liczę na wspaniały powrót naszych do ścisłej czołówki.

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słabszy nie słabszy, wazne co wygrał, Hiszpanie w kosza tez sa lepsi od Serbów a wczoraj....

    II runda:

    POL 2-0 6-2
    Gre 2-0 6-2
    FRA 1-1 4-4
    ESP 1-1 3-5
    SVK 0-2 4-6
    GER 0-2 2-6

    Tak na prawde teoretycznie kazdy moze awansowac.
    załozywszy wsoką wygrana Polaków nad Hiszpanią mozna prognozowac ze Niemcy, Słoacy oraz Hiszpania nas juz nie przegoni, Grancja i Grecja teoretycznie tak ale pzy bardzo niekorzystnym układzie spotkań-jakby nie patrzec dzis....ćwierćfinał;)


    w drugiej połówce
    Ruscy pozbawili Serbóów złudzeń (3-1)...
    RUS 3-0
    BUL 2-0
    SER 1-2
    HOL 1-1
    FIN 0-2
    ITA 0-2

    Awans Rosjan raczej pewny a o drugie meijsce bic sie będzie Bułgaria mimo wszystko z Serbią ()Italii anwet 3 wygrane nie powinni pomóc a jesli Bułgarzy odprawia Finów to już dziś mozemy znac skład medalowych bojów..)

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No prosze Niemcy zdecydowanie pokonuja b.dobrze grajacych Grekow. A juz sie wysylali do domu..

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2006
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słabszy nie słabszy, wazne co wygrał, Hiszpanie w kosza tez sa lepsi od Serbów a wczoraj.
    W ogóle nie rozumiem, jeżeli to "ważne co wygrał" miało się tyczyć dalej tego, że Hiszpania zdobyła mistrzostwo europy to sam sobie przeczysz podając przykład mistrzów świata, wicemistrzów europy i olimpijskich pokonanych przez Serbię. Zgadzam się z tym, że wszystko w sporcie się może zdarzyć, ale to nie ma się do tego, że jesteśmy w słabszej grupie. Inna rzecz, że dotychczasowe zwycięstwa naszych to pozytywne zaskoczenie i sukces.


  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wróciliśmy w meczu z Hiszpanami z bardzo dalekiej podróży, w którą sami się wybraliśmy :)

    Już miałem ułożoną wiązankę na naszych po przegranym IV secie, ale sobie na razie daruję .

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O dziejszym meczu trzeba szybko zapomniec. Wymeczyli zwyciestwo z bardzo slabym zespolem. Jezeli mial nastapic jakis dolek to wolalbym, zeby to bylo teraz. Grajac tak jak dzis z zespolami w formie, nie ma co liczyc na medal.

  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    09-01-2009
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy może mi ktoś wytłumaczyć co na hali robili kibice skry poprzebierani w klubowe barwy na meczu reprezentacji. Co to ma wogóle być???

    Nie Krzysztof niep*********lo ich. Wedlug najnopwszych doniesien barwz narodowe zostaja zmienione na zolto czarne! To nie jest zart!
    Dopingowali w dalekiej Turcji w barwach Skry. To nie do pomyslenia w pilce noznej - barwy klubowe nie maja miejsca na meczach reprezentacji!!! ale kto mial dopingujacych kibicow Skry uswiadomic? Nieobecni i pierdzacy w domowy fotel internetowi napinacze z innych klubow? :D

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy może mi ktoś wytłumaczyć co na hali robili kibice skry poprzebierani w klubowe barwy na meczu reprezentacji. Co to ma wogóle być???

    Nie Krzysztof niep*********lo ich. Wedlug najnopwszych doniesien barwz narodowe zostaja zmienione na zolto czarne! To nie jest zart!
    Dopingowali w dalekiej Turcji w barwach Skry. To nie do pomyslenia w pilce noznej - barwy klubowe nie maja miejsca na meczach reprezentacji!!! ale kto mial dopingujacych kibicow Skry uswiadomic? Nieobecni i pierdzacy w domowy fotel internetowi napinacze z innych klubow? :D
    mialem gleboka nadzieje ze Ty to zrobisz... eh, niesttey...

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dopingowali w dalekiej Turcji w barwach Skry. To nie do pomyslenia w pilce noznej - barwy klubowe nie maja miejsca na meczach reprezentacji!!! ale kto mial dopingujacych kibicow Skry uswiadomic? Nieobecni i pierdzacy w domowy fotel internetowi napinacze z innych klubow? :D
    A porownanie do pilki noznej jaki mialo cel? Reprezentacja to reprezentacja. Barwy narodowe to barwy narodowe, no chyba ze "dobro narodowe" to jak reprezentacja B czy cos. Zreszta to i tak niezla patologia, zamiast przyznac ze wyszla wiocha to jeszcze sie broni "swoich". A co chodzmy na reprezentacje kazdy w klubowej koszulce :]

    Co do meczu, tak jak sparku pisal-oby to byl ten dolujacy mecz... Chociaz gdyby nie rozluznienie w 4 secie to calkiem niezly comeback by byl (z 0:1).

    p.s moze ktos napisac kto jak gral? Bo w pracy bylem i z "doskoku" ogladalem.
    pzdr

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moja subiektywna ocena. Wszystkim gralo sie ciezko. Kurek tragicznie w 1 secie, szybko zmieniony przez Bartmana, ktory jednak nie jest w najlepszej formie i wygladalo to tak, jakby zmiana miala na celu jedynie ostudzenie Kurka na lawce. Mysle, ze 4 set byl do lykniecia, gdyby Mr.C. zmienil wczesniej Bartmana Kurkiem.

    Bardzo dobry mecz Bakiewicza, ktorego niespodziewanie w 1 6 zastapil na poczatku Ruciak. Pare niepewnych przyjec i kilka nieskonczonych atakow przekonalo jednak trenera, ze Baku ma grac. I gral bardzo dobrze.

    Gruszka na poczatku nie istnial. Byla proba z wprowadzeniem Jarosza, ale bylo jeszcze gorzej. Po powrocie na boisku przyzwoicie.

    Mozdzonek i Plinski srednio. Na poczatku nie potrafili zaskoczyc w bloku. Zostawali na srodku, albo przelatywali.

    Na moje odczucie dobrze gralismy w przyjeciu i duza tu zasluga Gacka.

    Zagumny dobrze, ale bez specjalnych wodotryskow. Kilka razy rozegral do kolegow na zabicie. Trzeba sie jednak cieszyc, ze go mamy.

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze nic pewnego. Swoją drogą z taką grą jak wczoraj i dziś z Rosja czy Bułgarią nie ma czego szukać. Na szczęście w jednym meczu w czwórce trafimy na kogoś z naszej grupy co daje jakieś szanse medalowe.

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli ktoś na świecie chce oglądać największych frajerów sportowych to wystarczy popatrzeć na naszych siatkarzy!

    Czy w tej kadrze grali/grają Papke, Murki, Gruszki surki i Kurki jedno jest niezmienne - Ci ludzie nie mają instynktu killerów!

    Wczoraj udało się wygrać z Hiszpanią w pięciu setach, których nie powinno być. Dziś też nie powinno być piątego seta.

    Przegrajmy dziś ten mecz, jutro z Grecją i będzie dupa a nie 1/2 finału ME.

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    (nie)stety wygrali choc grali zle....
    co bedzie jak zagraja dobrze....Polska, naród pesymistów...zycze im by w tym turnieju odniesli nie wiecej niz 1 porazke
    gra sie jak przeciwnik pozwala...

    Bułgaria wygrala 3-1 i awansowala
    eh ta Grucha

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Do tej pory gre ciagneli nam w dwojke Gruszka i Kurek, konczac praktycznie wszystko, co sie da. Ostatnio tak skuteczni nie sa i od razu odbija sie to na wynikach. Do tego coraz czestsze bledy popelnia Guma. Powiem tak: cieszmy sie, ze jestesmy w czworce. Przy naszych klopotach kadrowych to juz tak jest bardzo duzy sukces. I takowym pozostanie, nawet jak juz do konca wszystko przesramy.
    Pzdr,
    Garfield

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •