Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 146

Wątek: Mistrzowie Europy 2009, brązowe "złotka" czyli Europa u naszych stóp

  1. Powrót do góry    #91
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bardzo dziwna wypowiedz. Taka polska. Jak to latwo idze umniejszyc komus zaslugi. Dla przypomnienia ten sam glupi trener, ktory popelnil tak glupie bledy w finale doprowadzil nas wtedy, jak pamietam do srebnego medalu MS. ehhh co za ludzie...
    Trenera Lozano dużo wyżej cenie od Castellaniego. To nie znaczy, że jest/był bez wad i jako świętej krowie należą mu się jedynie pochwały. Jeśli prześledzisz moje posty z czasu kadencji Lozano być może łatwiej Ci pójdzie interpretacja, bo ta powyżej jest zwyczajnym nieporozumieniem, a raczej niezrozumieniem. Wystawienie kontuzjowanego Gacka było głupotą, nie mniej jednak pozwolę sobie na stwierdzenie, że nie tylko głupcom się zdarza nią wykazywać. Podobnie daleko idącą niekonsekwencją było wpadanie w zachwyt przez Lozano nad drużyną Brazylijską i umniejszanie swoim chłopakom przed najważniejszym meczem w karierze. Siatkówka, mimo że rządzi się swoimi prawami, czasem pozwala sobie płatać figle utartym prawidłowościom. Podoba mi się, że drugi z Argentyńczyków, mimo iż pozornie wydaje się być człowiekiem "skromnym", wie lepiej jak się zwracać do Polaków przez media.. Zarówno Lozano , jak i nasz holenderski cudotwórca piłkarski mieli z tym problem...

    Nikomu nie umniejszam, porównuję jedynie klimat i okoliczności, jakie towarzyszyły naszym siatkarzom przed decydującymi starciami w mistrzostwach. Być może lepiej byłoby mieć dzisiaj ruskich po drugiej stronie siatki. NIkt by nas nie stawiał w roli faworytów, a to niestety ciąży naszej drużynie. Z drugiej strony, w obecnym układzie nie powinien ich przyćmić podświadomy defetyzm, wywołany w psychice siatkarzy przez rzekomo niedoścignioną wirtuozerię rywali. Będzie okazja na pokazanie swoich umiejętności, wykazanie przygotowania i sumienności, charakteru i konsekwencji. Choć może się skończyć tak jak zawsze... Nie mniej jednak tegoroczny wyczyn wydaje się być swojego rodzaju ewenementem. Ale o tym później...
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi sie, ze Castellani, mimo tego co sie jednak mowi, mial o wiele latwiej niz Lozano, czy Beenhakker, nawet mimo problemow kadrowych. Ten 1 wsiaknal juz w polski klimat w jednym z polskich klubow. Mial duzo czasu poznac ludzi, wiedziec co sie powinno mowic, jak sie powinno zachowywac. Ci 2 pozostali mysleli, ze wystarczy zadeklarowac, ze sie chce mocno pracowac, miec ponadprzecietny i nieosiagalny dla naszych trenerow warsztat i pragnac cos zmienic. Niestety, nie w Polsce...

    W Polsce, gdy zaczyna sie pod gorke, nagle zawsze tylko winny jest trener. W ogole super jezeli jest przy okazji obcokrajowcem, wtedy mozemy podleczyc wlasne kompleksy. Zaczynaja sie ataki ze strony kibicow, dzialaczy i co najgorsze, ze strony zawodnikow. Chcialbym zobaczyc jak DC zostatnie potraktowany za pare miesiecy...Oby lepiej niz Lozano, czy wymieniony przez Ciebie Beenhakker.

  3. Powrót do góry    #93
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale ja tego nie neguję... Sam jestem przeciwny tej standardowej obsesji i poszukiwania kozła ofiarnego przez przepełnionych megalomanią rodaków. Ty z kolei ustawiasz się na przeciwległym biegunie przesady i hołdujesz teorii "świętej krowy". W żadnym miejscu poprzedniej wypowiedzi nie oceniałem całokształtu pracy Lozano, gdyż uznaję ją za niezwykle cenną i z pewnością procentuje ona również teraz. Myślę, że dokonałeś nadinterpretacji z uwagi na bliżej niezrozumiałe uprzedzenia.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mozliwe, ze jest tak jak mowisz. Wole jednak pamietac te lepsze momenty, a nie byc czescia populacji pokroju Laty...

    Oczywiscie nie odnosc tego do siebie. Twoja krytyka napewno jest sluszna.



  5. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Huhu, ale mały finał stoi na niskim poziomie.
    Rosja - żenuj±co słabo. Cóż, oby nasi dzisiaj utrzymali wysoki poziom i pokonali Francję.

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    spark
    nie przesadzaj z tym ponadprzeciętnym i nieosiągalnym dla innych warsztacie Lozano. W grze Niemców jakoś tego błyskotliwego warsztatu nie zauważyłem.
    Lozano to dobry trener ale takich jak on jest kilkunastu
    Castellani też niech się nie zachłyśnie tym wynikiem bo los (czy napewno)był dla nas wyjątkowo łaskawy dając nam taką drabinkę do półfinałów
    Dodatkowo Bułgarzy wczoraj zagrali jak banda frajerów. Oczywiście nie umniejszam sukcesu Biało-Czerownych bo rzeczywiście w półfinale zagrali wyśmienicie i oby tak dzisiaj

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    spark
    nie przesadzaj z tym ponadprzeciętnym i nieosiągalnym dla innych warsztacie Lozano. W grze Niemców jakoś tego błyskotliwego warsztatu nie zauważyłem.
    Lozano to dobry trener ale takich jak on jest kilkunastu
    Castellani też niech się nie zachłyśnie tym wynikiem bo los (czy napewno)był dla nas wyjątkowo łaskawy dając nam taką drabinkę do półfinałów
    Dodatkowo Bułgarzy wczoraj zagrali jak banda frajerów. Oczywiście nie umniejszam sukcesu Biało-Czerownych bo rzeczywiście w półfinale zagrali wyśmienicie i oby tak dzisiaj
    Szczęście sprzyja lepszym :) ..... co ugra to jego. Ja swojego zadnia o nim nie zmienię, ale trzeba docenić to co zrobił. Z drużyną w którą mało tylko wierzyło osiągną wielki sukces. Kto po latach będzie pamiętał drabinka z kim graliśmy kogo pokonaliśmy a kogo nie /notabene jeszcze żadnego meczu nie przegraliśmy. W świat idzie wynik :)

    Oddajmy to co Cezara Cezarowi ..... czyli niezależnie od wyniku gratuluję.

  8. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    spark
    nie przesadzaj z tym ponadprzeciętnym i nieosiągalnym dla innych warsztacie Lozano. W grze Niemców jakoś tego błyskotliwego warsztatu nie zauważyłem.
    Lozano to dobry trener ale takich jak on jest kilkunastu
    fifok mialem na mysli nasze lokalne, polskie podworko.

  9. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    ale horror w perwszym secie

  10. Powrót do góry    #100
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Brawo Polska

    GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  11. Powrót do góry    #101
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    podziekowania dla Swidra, Wlazlego i Winairskiego za to ze sa kontuzjowani;)

    dobrze ze sie chlopcy nie musza zbytnio schylac na podium(prezydenta nie ma)


    GRUSZKA Piotrek!

  12. Powrót do góry    #102
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak!!

  13. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Guma ma koszulke Swidra, mial ktos koszulke Wlazlego?

  14. Powrót do góry    #104
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a kto o jest wlazly?

  15. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coś pięknego nie mogę uwierzyć Polacy mistrzami Europy.

  16. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BRAWO! BRAWO! BRAWO! BRAWO! BRAWO! BRAWO! BRAWO! BRAWO! BRAWO! BRAWO! BRAWO! BRAWO!

    Coś pięknego, ale to była walka :)

    Dziękuję naszym z te wspaniałe emocje ;)

  17. Powrót do góry    #107
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje !!!!!!!!!!! Jestesmy Mistrzami Europy !!!!!

  18. Powrót do góry    #108
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przed mistrzostwami nie wierzyłem że będziemy w czwórce....
    teraz jestem dumny z naszych chłopaków !!!!!!!!!
    Guma - czapki z głów !!!!!
    w wielkim sporcie rzadko zdarzają się przyjaźnie !!!!

  19. Powrót do góry    #109
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Gratulacje dla całej ekipy. Przeszli do historii. Bravo
    Wykonali mission impossible
    Jeszcze raz gratki

  20. Powrót do góry    #110
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ktory z was przypuszczałby że z prawie rezerwowym składem zajdziemy tak daleko? ktory z was my¶lał, że nie przegramy żadnego meczy? Wygramy do jaja z Bułgari± i Wkońcu Finał!? Ale kolejne pytanie to to czy aby napewno rezerwowym składem?
    Znacie Rozgrywaj±cego z tyloma nagrodami? od 2006 roku dzieli i rz±dzi.
    A Wlazły? nie umniejszaj±c..przyjmuj±cych mamy lepszych:)

  21. Powrót do góry    #111
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2005
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co tu pisac...
    Trzeba oddac Lozano, że dzieki niemu nastapił przełom w polskiej siatkówce.
    Chcąc nie chcąc jesteśmy czołową drużyną świata. Ten wynik to potwierdza.
    Sam nie wiem jak Castellani ulepił drużyne Mistrzów Europy.
    A wystarczyło wsdazic dwóch chłopców Mazura i w porównaniu z LŚ mamy drużynę inną o 180 stopni.

  22. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla całej drużyny, każdy tam był potrzebny!

    A teraz czas na na bezsenną noc!

  23. Powrót do góry    #113
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Hmm... moze niekoniecznie potrzeba wielomiesiecznych zgrupowan, skracania rozgrywek ligowych i innych cudaczynych pomyslow sfrustrowanego, argentyskiego kurdupla?

    Moze wystarczy spokojnie pogadac i... sprobowac wyciagnac z chlopakow to, co w nich najlepsze?

    Gratulacje za ME. To najwiekszy sukces polskiej siatki od wielu lat.
    Pzdr,
    Garfield

  24. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm... moze niekoniecznie potrzeba wielomiesiecznych zgrupowan, skracania rozgrywek ligowych i innych cudaczynych pomyslow sfrustrowanego, argentyskiego kurdupla?
    Tomek, tutaj masz przyklad polskiej konstruktywnej krytyki.

  25. Powrót do góry    #115
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm... moze niekoniecznie potrzeba wielomiesiecznych zgrupowan, skracania rozgrywek ligowych i innych cudaczynych pomyslow sfrustrowanego, argentyskiego kurdupla?
    Tomek, tutaj masz przyklad polskiej konstruktywnej krytyki.
    Taaak, zawsze tak jest. Jak wygrywają, to jest brawo Raul, viva Leo, Janas na prezydenta, a potem tylko "***********". Trochę szacunku dla Raula Lozano, Garfield. :>

  26. Powrót do góry    #116
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hahah, nie moge z Was, wszystko zasługa Lozano zatem:D to forum powinno mieć w nagłówku: Jedziemy na Skrę i wszystko, co z nią związane:)

    Zawiść króluje, a nie radość, jakież to polskie:D nawet mi się nie chce silić na jakieś wyszukane złośliwości pod Waszym adresem.

    może trzeba przyznać, że Castelani ze Stelmachem to dobry duet trenerski:) oczywiście zaraz powiecie, jaki jestem tępy, młody i nie znam się na siatkówce (ach, i jesczze nie umiem czytać ze zrozumieniem). Ale co to, nikt jeszcze nie pogratulował Castelaniemu złota, co najwyżej jakaś przestroga na przyszłość;)

    Panowie, piszecie, że forum się szmaci, ale przypominam: to Wy je tworzycie:)

    pzdr:)

  27. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurde dalej nie ma w necie tego meczu :| a moglem tylko 1 seta obejrzec...
    Nasi pokazali klase :) Gratulacje!

  28. Powrót do góry    #118
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Publicznie przepraszam Daniela Castellaniego za to, że miałam go za złego trenera. Z radością stwierdzam, że się co do Niego pomyliłam. Przepraszam Kurka, za to, że uważałam, że nie jest tak dobry jak mówią. Jest, a może być jeszcze lepszy

    co wiecej, brawa na stojąco dla wszystkich graczy Skry-medalistów ME

  29. Powrót do góry    #119
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to ty jesteś kobietą?

  30. Powrót do góry    #120
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2006
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziękujemy!!! Po prostu. Kiedy wydawało się, że nasza siatkówka wypadła z czołówki, Gruszki, Zagumni i Kurki pokazali, że tak nie jest. Wypada tylko życzyć płaczącej Brazylii za rok w finale.

  31. Powrót do góry    #121
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marcoos88 zapomniales dopisac, ze w polfinale kibicowalem Bulgarom, a w finale Francuzom. A wszystko to, aby dokopac Castellaniemu potem na forum.

    Z ta Skra Belchatow chyba Was powalilo. Zaraz bedziecie wszyscy na mecze Reprezentacji przychodzic w zolto-czarnych barwach i z czolkami na glowie. O Skrze Belchatow to mozemy cos popisac, jak ugraja cos w Europie.

    W osobie Daniela Castellaniego macie teraz na pewien czas nowego bohatera. Ciekawe tylko na jak dlugo. Zapewne za jakis czas okaze sie niedowidzacym argentynskim przyglupem, ktory gowno zrobil.

    Piotrek Gruszka wielki szacun !!!

  32. Powrót do góry    #122
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2009
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli ktoś na świecie chce oglądać największych frajerów sportowych to wystarczy popatrzeć na naszych siatkarzy!

    Czy w tej kadrze grali/grają Papke, Murki, Gruszki surki i Kurki jedno jest niezmienne - Ci ludzie nie mają instynktu killerów!

    Wczoraj udało się wygrać z Hiszpanią w pięciu setach, których nie powinno być. Dziś też nie powinno być piątego seta.

    Przegrajmy dziś ten mecz, jutro z Grecją i będzie dupa a nie 1/2 finału ME.

    Jeśli masz choć odrobinę honoru to powinien być twój ostatni post na tym forum

  33. Powrót do góry    #123
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zawsze było dla mnie zagadką to przejście Gruszki do Turcji. Teraz już wiem po co to zrobił. Poznał halę na maksa, przyzwyczaił się i zagrał w niej turniej życia :). Gratulacje.
    Takie przewietrzenie składu okazało się zbawienne. Zmiana trenera też na początku wyzwala w zawodnikach dodatkowe dawki energi (za Lozano też tak było) i dołożyło to cegiełkę do triumfu. Sukces jest też wynikiem coraz silniejszej rywalizacji w lidze. Jak widać jedno bez drugiego za bardzo nie może się obejść.

  34. Powrót do góry    #124
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli ktoś na świecie chce oglądać największych frajerów sportowych to wystarczy popatrzeć na naszych siatkarzy!

    Czy w tej kadrze grali/grają Papke, Murki, Gruszki surki i Kurki jedno jest niezmienne - Ci ludzie nie mają instynktu killerów!

    Wczoraj udało się wygrać z Hiszpanią w pięciu setach, których nie powinno być. Dziś też nie powinno być piątego seta.

    Przegrajmy dziś ten mecz, jutro z Grecją i będzie dupa a nie 1/2 finału ME.

    Jeśli masz choć odrobinę honoru to powinien być twój ostatni post na tym forum
    A to niby dlaczego miałby być mój ostatni post?
    Wyraziłem po prostu swoją opinię w trakcie meczu ze Słowacją. Zerknij na czas dodania tego postu. W meczach z Hiszpanią i Słowacją grali momentami jak "frajerzy". Nie wiem czy oglądałeś/aś "frajerskie" porażki Polskiej reprezentacji w siatkówce, tj. eliminacje IO w Katowicach oraz 1/2 finału LŚ, ale w trakcie tych dwóch spotkań ME zaczęły powracać "stare demony".

    Szacun dla naszych, że:
    - wygrali te dwa spotkania i nie powtórzyli "wyczynów" poprzedników,
    - później pokazali miejsce w szeregu Grekom i pewnym siebie oraz aroganckim Bułgarom,
    - grali jednak do końca i zwyciężali,
    - dostarczyli tylu emocji (dobrych i też tych złych),
    - na sam koniec ME zdobyli "to" czego nikt od nich nie oczekiwał, "to" o czy oni sami mogli tylko pomarzyć przed ME, "to" czyli ZŁOTO ME!

  35. Powrót do góry    #125
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Trochę szacunku dla Raula Lozano, Garfield. :>
    Szanuje Lozano za jego osiagniecia (srebro na MS), niemniej jego nazwisko kojarzy mi sie przede wszystkim z niedopuszczajacym zadnej krytyki, aroganckim, obrazajacym sie na dziennikarzy bufonkiem. On i Beenhakker sa klasycznymi przykladami syndromu "szkoleniowca-obcokrajowca", objawiajacego sie tym, ze po osiagnieciu sukcesu trener z zagranicy zaczyna uwazac sie za Boga i nie przyjmowac do siebie zadnego "ale", mimo ze golym okiem widac, ze jego metody przynosza coraz to gorsze efekty. Mam nadzieje, ze Castellaniego ta dolegliwosc oszczedzi. Oczywiscie nie oczekuje, ze jego passa bedzie trwac wiecznie, natomiast zyczylbym sobie, zeby w momencie, w ktorym przyjdzie kryzys, zareagowal jak czlowiek z klasa. A nie jak maly, obrazony na caly swiat furiat.
    Pzdr,
    Garfield

  36. Powrót do góry    #126
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2005
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BRAWO POLACY
    BRAWO GRUSZKA
    BRAWO ZAGUMNY!!

    Od wczoraj chodzę jak nakręcona, nie mogę wciaż uwierzyć, że mamy złoto.
    Cieszę sie, ze Gruszka wreszcie został doceniony i został najlepszym zawodnikiem mistorzystw.
    Co do Zagumnego - to wiedziałam, że zostanie najlepszym rozgrywającym, bo któż inny jak nie On miałby dostać to wyróżnienie? Tak samo jak na M.Ś. - po prostu jest najlepszy i długo długo nie ma nikogo ktoby mu dorównał.

    Ps. ale mnie dawno nie było na forum. Pozdrawiam starych forumowiczów, którzy może jeszcze mnie pamiętają, a niektórzy poznali osobiście :)

  37. Powrót do góry    #127
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ps. ale mnie dawno nie było na forum. Pozdrawiam starych forumowiczów, którzy może jeszcze mnie pamiętają, a niektórzy poznali osobiście :)
    Cześć :) Faktycznie długo Cię nie było ;)
    Pozdrawiam

    -----------------------

    Ciekawostka z realizacji ME przez telewizję turecką :)
    Nie wiem czy ktoś to zauważył ale po ostatniej piłce w finale (atak MVP turnieju) pojawił się wynik 27:24 :) Dostaliśmy extra punkt za tą akcję ;)

    Skrót meczu finałowego
    Popatrzcie na 6 min i 59 sek. :)

  38. Powrót do góry    #128
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    transmisja turecka byla zenujaca. Jakies perspektywy zza boiska. W czasie akcji pokazywanie VIP`ow na trybunach.

    "Pawel" zmienia "Nowakowski Piotr" WTF?

  39. Powrót do góry    #129
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ma ktoś nagranego (ew. dysponuje linkiem) do tajbreka Ruskich z Francuzami?

  40. Powrót do góry    #130
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rosja - Francja - ME2009, set 5.

    http://rapidshare.com/files/279562180/2009.09.12_Rosja_-_Francja_set5__www.sport-video.pl_.part1.rar
    http://rapidshare.com/files/279566272/2009.09.12_Rosja_-_Francja_set5__www.sport-video.pl_.part2.rar

    Linki pochodzą ze strony sport-video.pl >> http://sport-video.pl/Rosja-Francja-t19436.html

  41. Powrót do góry    #131
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Gratulacje dla Polaków.

    Mamy naprawdę wielką drużynę. Mieszankę doświadczenia z młodością i to jest siła tej reprezentacji. Oby tak dalej.

    POLSKA !!!

  42. Powrót do góry    #132
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wie ktos od kiedy maja zaczac sie wycieczki po zakladach pracy?

  43. Powrót do góry    #133
    Początkujący
    Dołączył
    23-06-2009
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Finał ME a na hali puste miejsca dramat! We Francji to pewnie nawet mało kto to oglądał.

  44. Powrót do góry    #134
    Początkujący
    Dołączył
    14-09-2009
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla Polaków, naprawdę wspaniały mecz !!!!

    Ale organizacja tych mistrzostw była beznadziejna.. Najbardziej chodzi mi tu o kamery- no bez przesady niektóre ujęcia były tak bezsensowne, że nie da się tego opisać. Przecież nic widać nie było.

    A to ile ludzi oglądało te mistrzostwa na trybunach to śmiech.. Jak to ktoś wyżej napisał..
    No sorry ale na cholerę robić w takich państwach mistrzostwa jak i tak nikt u nich nie przychodzi tego oglądać.

  45. Powrót do góry    #135
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Turcja to duzy rynek zbytu, moze jeszcze nie dzis ale za pare lat FIVB moze miec kokosy tak jak z Polski.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •