Strona 14 z 20 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 586 do 630 z 869

Wątek: STADION

  1. Powrót do góry    #586
    Początkujący Awatar Goldener
    Dołączył
    05-10-2011
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magda81 Zobacz posta
    "Kibice odpoczywają", część tak, cześć nie. Ja cały czas działam na FB, mam bloga, chodzę w gadżetach klubowych. SSSŻ, ciągle ma stronę, też nie śpi.
    Amen..., uważam że temat został wyjaśniony

  2. Powrót do góry    #587
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magda81 Zobacz posta
    wyczuwa się bardzo pretensjonalny ton w tym wszystkich.
    Pretensjonalny ton w prośbie o pomoc?
    Błagam...

  3. Powrót do góry    #588
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez blic Zobacz posta
    Pretensjonalny ton w prośbie o pomoc?
    Błagam...
    Pretensjonalny ton nowych "kibiców" na forum, zarejestrowanych raptem parę dni temu. Nagle, znaleźli się obrońcy klubu. Nie dziwi Cię to ?
    Napisałam. Nie ma nic złego w prośbie o pomoc. Natomiast te wszystkie posty, które "jadą" po kibicach, a bronią usilnie klubowe władze, wydają mi się bardzo podejrzane.

    Zastanawiające, że nagle pojawiają się osoby, które mają pretensje do nas, że nie przyszliśmy demontować boksów. Matrix.

    No właśnie ! Gdzie jest Matrix ?!

    I jeszcze jedno, Blic. Może wstąpiłeś w szeregi władz, nie wiem. Ale musisz - musicie wiedzieć jedno. Bardzo duża ilość kibiców ma pretensje i żal do osób, które są w Stowarzyszeniu. Ludzie byli maksymalnie wkur...i tym co się działo między Spółką, a Stowarzyszeniem. I ludzie oczekują, że to Stowarzyszenie do nich wyciągnie rękę, a nie na odwrót.
    Ostatnio edytowane przez Magda81 ; 12-03-2012 o 15:44
    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  4. Powrót do góry    #589
    Początkujący
    Dołączył
    12-03-2012
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ojoj, dyskusja idzie w złym kierunku.
    Pretensjonalny ton szło wyczuć w postach osób "gardzących" (sorki za słowo, nie przyszło mi nic lepszego do głowy) pomysłem pomocy w rozbieraniu band a nie odwrotnie. Nikt nikomu nie zarzucał, że nie idzie na Golęcin pomagać przy porządkach i nikt nikomu dawnych zasług dla klubu nie odbiera. Rozmowa rozpoczęła się tym, iż spadła lawina krytyki na pomysł PSŻ aby zwrócić się o pomoc do kibiców, czego nie rozumiem. Jak ktoś chce pomóc (po raz kolejny, non profit, bo widzi w tym sens i cel) niech pomaga, a inni niech go od tego nie odwodzą. Nie idziesz rozbierać boksów- Twoja sprawa, Twoje zdanie, nikt Cię za to nie krytykuje.

    A co do mnie- forum odwiedzałem już od dłuższego czasu, zarejestrowałem się dopiero teraz, bo dużo cisnęło mi się na język. A działaczem nie jestem, za co ręczę własnymi klejnotami (ręka i głowa zbyt oklepane).

    A powiedzeniu o prawdziwym kibicu- nic, tylko prawda. Sobotnia pomoc to tylko dowód na to, że wciąż wiele jest się w stanie poświęcić dla poznańskiego żużla i że wciąż ma się nadzieję. Jednak jak ktoś się nie zjawi to nie znaczy, że nie jest prawdziwym kibicem... namotałem, ale mam nadzieję, że mnie rozumiesz...

    I na koniec: na pewno nikomu nie zarzucam braku pomocy dla żużla, a jedynie nadto wrogi ton niektórych postów.

  5. Powrót do góry    #590
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Jesteśmy w stanie szybko zorganizować kilkadziesiąt osób do pomocy. Dziś deklarujemy wsparcie przy zakładaniu band, przygotowaniu toru i innych rzeczach organizacyjnych. Czekamy tylko na sygnał! - kontynuował członek Ultrasów."
    U nas to jest jeden ultras, a właściwie ultraska, więc niestety więc nie bardzo ma kto się za to zabrać SSSŻ ledwo "zipie", Eka chyba mam nadzieję zawiesiła swoją działalność i po reaktywacji speedwaya w Poznaniu(o ile takowa nastąpi) to będą dalej działać szczególnie w strefie kibicowskiej.

    Kibice odpoczywają." - znasz przysłowie "prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie"? Skoro pomoc jest potrzebna teraz, to teraz. Prawdziwy kibic jest kibicem "czy wygrywasz czy nie"- w przenośni i dosłownie.
    Pozwolę sobie to skomentować.Jestem kibicem, jak wielu z nas chodzę na stadion bez względu na wynik, choćbyśmy wszystko mieli do 30 w dupę dostawać.Jak każdy z nas płacę za bilet.Niektórzy mają ochotę zjedzą sobie kiełbaskę, wypiją piwo, pomachają szaliczkiem, pokrzyczą PSŻ albo zatrąbią sobie na trąbce, co kto chce.I na tym moja rola się kończy.Nie jestem murzynem, żeby za przeproszeniem **********ć rozbierać bandy podczas, gdy w Poznańskim Stowarzyszeniu Żużlowym siedzi 40 osób i nie mogą się za to zabrać ? Jak ktoś już słusznie zauważył siedzenie w Stowarzyszeniu to nie tylko zbieranie laur i pochwał, ale także ciężka praca.Moją pomocą dla klubu jest to, że płacę za bilet i ewentualnie na wyżej wymienionych przeze mnie czynnikach moja działalność w tym zakresie powinna się kończyć.Także nie dziel na tych "murzynów" i tych co nie mają zamiaru odwalać niewolniczej pracy.

    Nie udało się dogadać z Olimpią (problem pojawiał się co roku) i w końcu jest szansa aby rozwiązać kwestię stadionu raz na zawsze.
    Od przekazania projektu do jego realizacji jest daleka droga.Wiele było projektów żużla w Poznaniu.Niestety może być bariera nie do przejścia, miasto widzi tylko piłkę.

    Koncepcje itp. są robią z myślą o przyszłości, a nowy obiekt ma służyć wiele lat.
    Rozumiem, że pod stwierdzeniem na wiele lat rozumiesz działalność klubu na 10-20 lat, tak ? No to ze stadionem z pojemnością nieco ponad 5000, to daleko nie zajedziemy, a z tego co patrzyłem z google maps, to tam miejsca na rozbudowę nie bardzo ma, więc niestety jest to wizja krótkowzroczna.Chyba, że Stowarzyszenie widzi nasz klub za 10 lat nadal w II lidze, ewentualnie w I.

    I ludzie oczekują, że to Stowarzyszenie do nich wyciągnie rękę, a nie na odwrót.
    Dokładnie tak to Stowarzyszenie/klub powinno/powinien być dla kibiców, a nie odwrotnie.
    Ostatnio edytowane przez Kaltort ; 12-03-2012 o 17:18

  6. Powrót do góry    #591
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaltort Zobacz posta
    Od przekazania projektu do jego realizacji jest daleka droga.Wiele było projektów żużla w Poznaniu.Niestety może być bariera nie do przejścia, miasto widzi tylko piłkę.
    Gwoli wyjaśnienia: to co jest na Harcerskiej, to nie projekt, tylko koncepcja! A to znaczy, że jesteśmy jeszcze bardziej w d**ie.
    Spidłej to nie fszysko, ale fszysko bez spidłeja, to...

  7. Powrót do góry    #592
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Tzn ze bandy tez będą demontowane?.Trzeba było to wszystko zostawić bo a nóż znów po roku wróci żużel na Golęcin.Chyba ze nakazał to właściciel stadionu.Ktoś coś wie?
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #593
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [QUOTE=Jam_Misza;1423221]
    A powiedzeniu o prawdziwym kibicu- nic, tylko prawda. Sobotnia pomoc to tylko dowód na to, że wciąż wiele jest się w stanie poświęcić dla poznańskiego żużla

    Przepraszam że pytam, poświęcenie dla jakiego żużla???
    Poznańskiego???
    Gdzie on dokładnie jest, gdzie będą mecze???
    Sezon się zbliża i chętnie wybiore się na mecze w Poznaniu a nie jeżdził za żużlem po całej Polsce!!!

  9. Powrót do góry    #594
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trudno się z Urbim się mi nie zgodzić. Myślę, że walcząc o żużel w Pooznaniu Stowarzyszenie pierwsze powinno uderzyć się w pierś. Jakoś przez te lata gdy na wiosnę zwykli kibice w żaden sposób nie związani z tymi czy z tamtymi chodzi i sprzątali stadion (kupując worki, rękawice itd. za swoje), nie widziałem członków Stowarzyszenia. Ba. Odnosiłem wrażenie, że wszelakie inicjatywy są sprzeczne z ich patrzeniem. Zawsze będę popierał wszelakie inicjatywy na rzecz żużla w Poznaniu, ale trudno abym nagle uznał, że nie ma tematu. I jak rzekł Urbi. Jeden przyjdzie i posprząta a drugi pozostanie przy zakupie biletu. Tym razem będę tym co kupuje bilet.

  10. Powrót do góry    #595
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaltort Zobacz posta
    SSSŻ ledwo "zipie", Eka chyba mam nadzieję zawiesiła swoją działalność i po reaktywacji speedwaya w Poznaniu(o ile takowa nastąpi) to będą dalej działać szczególnie w strefie kibicowskiej.
    Może i wygląda że ledwo zipie ale działalności nie zawiesza jak Eka a wręcz wszyscy członkowie zdecydowali aby istnieć i działać.Pokazać że Skorpiony istnieją i jadą dalej.

  11. Powrót do góry    #596
    Początkujący
    Dołączył
    15-06-2011
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zwyczajnie nie wierzę w możliwość reaktywacji poznańskiego żużla w 2013 roku ani tym bardziej w budowę toru na Harcerskiej.

    Moim zdaniem po rezygnacji z Golęcina żużel zniknął z naszego miasta na następne dwadzieścia lat tak jak Polonez w 1991roku.

    I rzecz najważniejsza.Elementarne poczucie przyzwoitości nakazuje uregulować wszystkie długi,zwłaszcza wobec zawodników.Dla mnie nie ma dużego znaczenia,kto je zrobił-spółka czy stowarzyszenie.Był to po prostu PSŻ.Przykro to mówić,ale możliwość startów i przyznanie licencji przez GKSŻ jest skandalem,przekrętem i z moralnego punktu nie może być akceptowane.To promowanie cwaniactwa i przyzwolenie na podobne praktyki w przyszłości.

    Nawet gdyby jakimś cudem PSŻ wystartował w przyszłym sezonie dla mnie niestety nie będą to już te same Skorpiony co kiedyś,a PSŻ mimo starej nazwy będzie zupełnie innym klubem.

  12. Powrót do góry    #597
    Początkujący
    Dołączył
    05-09-2011
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Latosi79 Zobacz posta
    Tzn ze bandy tez będą demontowane?.Trzeba było to wszystko zostawić bo a nóż znów po roku wróci żużel na Golęcin.Chyba ze nakazał to właściciel stadionu.Ktoś coś wie?
    Ja mam pytanie , co z nawierzchnią , za którą zapłacił klub , czy ona nadaje się do użytku i czy można ją gdzieś przechować i wykorzystać jako np. spodnią warstwę przyszłego toru , jeśli dojdzie to do skutku ?

  13. Powrót do góry    #598
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Jeśli ktoś ma zamiar puszczać w eter informacje dotyczące funkcjonowania Eki może wpierw powinien się dowiedzieć u źródła jak wygląda sytuacja! To, że strona nie funkcjonuje nie oznacza, że Eka zawiesiła swoją działalność.

    A pan prezes Stowarzyszenia mógłby się bardziej postarać skoro chce się z Eką skontaktować, a nie wysyłać maila na adres niedziałający o czym się na pewno dowiedział bo dostał maila zwrotnego z automatu. I niech później w WTK pierduł nie opowiada.

    A wracajac do tematu to ja zadam pytanie: Panowie ze Stowarzyszenia gdzie byliście przez ostatnie 2 lata?!!! Wtedy Wam się nie chciało pomagać i Wy teraz macie czelność prosić o pomoc?! Żenada!!!
    EKA Z GOLAJA
    www.ekazgolaja.pl

  14. Powrót do góry    #599
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez hhuunntteerr Zobacz posta
    macie czelność prosić o pomoc?! Żenada!!!
    Kolejny głos na temat prośby.
    Mało koncyliacyjnie.

  15. Powrót do góry    #600
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    HUNTER.
    Zechciałbyś przybliżyć? Nie wiem co było w WTK, nie wiem nic n/t kontrowersyjnej sytuacji.

  16. Powrót do góry    #601
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez blic Zobacz posta
    Kolejny głos na temat prośby.
    Mało koncyliacyjnie.
    Blic, ale dlaczego to kibice mają być tymi, na których "wymusza się" bezgraniczne oddanie Stowarzyszeniu? Myślę podobnie, jak Łowca. Przez ostatnich parę lat nie widziałem przy wszelakich pracach stadionowych Pana Prezesa Ładzińskiego. Dlaczego kibic ma udowadniać na każdym swoją ludzką dojrzałość, a członkowie Stowarzyszenia nie?

    P.S Blic. Niepokoję się o Ciebie. Z obiektywnego uczestnika życia tego forum, stajesz się powoli stowarzyszeniową tubą...
    Ostatnio edytowane przez urbi_et_orbi ; 16-03-2012 o 23:26
    Ponoć nie popełnia błędów tylko ten, co nic nie robi. Jestem zatem idealny! Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #602
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez urbi_et_orbi Zobacz posta
    Z obiektywnego uczestnika życia tego forum, stajesz się powoli stowarzyszeniową tubą...
    Wychodzi na to, że masz już z góry wyrobione zdanie na temat członków i osób popierających działanie stowarzyszenia.

    Skąd wziąłeś to "wymuszanie" - niebo raczy wiedzieć. Ja opieram swoje opinie wyłącznie na podstawie komunikatów ze strony PSŻ. Trzeba naprawdę ostrej gimnastyki semantycznej żeby znaleźć w nich wymuszanie czegokolwiek.
    Rozliczanie prezesa za to, czego nie zrobił? Nie podejmuję się oceny. Nie posiadam wiedzy na temat tego kto i kiedy mógł coś zrobić. Ba, nie mam zamiaru w ogóle w temat wnikać. Takie myślenie za bardzo przypomina mi słowa klasyka "my jesteśmy tu, gdzie wtedy, oni tam, gdzie stało ZOMO".

    Uważam także, że można prosić o pomoc i nie wolno rozliczać kogokolwiek za to, że z pomocą nie przyszedł. Jak dotychczas wszystkie komunikaty PSŻ idą dokładnie wg tej linii. Być może masz jednak jakiś cytat, który potwierdza Twoje słowa. Chętnie bym się z nim zapoznał.
    Ostatnio edytowane przez blic ; 17-03-2012 o 14:13

  18. Powrót do góry    #603
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Blic. Na ostatnią wypowiedź Łowcy odnośnie zaangażowania Stowarzyszenia w rozwój speedwaya w ostatnich latach, stwierdziłeś, iż jest ona "mało koncyliacyjna". Więc napisałem, że oczywiście że nie jest, bo zwyczajnie być nie może. Jeżeli kibic przez 2 bite sezony widzi, co dzieje się w środowisku czarnego sportu w stolicy Wlkp. i jaką w tym wszystkim rolę odgrywają władze Stowarzyszenia, a później (po upadku Spółki) słyszy o prośbach tych samych ludzi o pomoc ze strony środowiska kibicowskiego, to nóż się w kiszeni otwiera. Nie wymagaj zatem prób koncyliacji ze strony tych, którzy zasiadali przez 5 sezonów na trybunach golęcińskiego stadionu.

    Natomiast co do Pana Prezesa Ładzińskiego. Przyznam się, że Pana Prezesa znam zasadniczo tylko z widzenia.Pamiętam czasy, kiedy Pan Ładziński pełnił rolę kierownika drużyny, bodajże w pierwszym sezonie funkcjonowania klubu. Pamiętam jednakże również wpis marka_psz na tym forum, będącym odpowiedzią na informacje o zmianach we władzach Stowarzyszenia, cyt.:

    "No to już KONIEC !
    Osoba która została wyrzucona z hukiem ze Stowarzyszenia PSŻ przez Ś.P. Prezesa Tomka, zostaje teraz prezesem tego Stowarzyszenia !! żenada !!"

    Przyznam się, że nie wiem za dużo o tej sprawie. Natomiast, jeżeli prawdą jest, iż aktualny prezes PSŻ, został dyscyplinarnie wyrzucony przez Ś.P. Prezesa Wójtowicza, zwykła ludzka przyzwoitość względem ogółu zainteresowanych wymagałaby, aby Zarządzający namiastką poznańskiego speedwaya zapoznał opinię publiczną z powodami, które miały wpływ na podjęcie takiej a nie innej decyzji ówczesnych władz, bądź zwyczajnie zdementował tą informację. W przeciwnym razie, trudno mówić w tym miejscu o możliwości owocnej współpracy na linii kibice - Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe.

    Pozdrawiam i życzę spokojnego wieczoru.
    Ponoć nie popełnia błędów tylko ten, co nic nie robi. Jestem zatem idealny! Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #604
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SS SŻ Skorpiony poszły na współpracęz ludźmi, którzy przez ostatnie dwa lata nie przynieśli chluby poznańskiemu speedwayowi.
    Widać takie czasy

  20. Powrót do góry    #605
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Machito Zobacz posta
    SS SŻ Skorpiony poszły na współpracęz ludźmi, którzy przez ostatnie dwa lata nie przynieśli chluby poznańskiemu speedwayowi.
    Widać takie czasy
    O co ci chodzi, jaka współpraca.
    Ostatnio edytowane przez Edek07 ; 20-03-2012 o 09:34

  21. Powrót do góry    #606
    Początkujący Awatar Goldener
    Dołączył
    05-10-2011
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Edek07 Zobacz posta
    O co ci chodzi, jaka współpraca.
    Jeśli mogę to coś poradzę:

    Najlepiej dowiedzieć się u źródła...!

  22. Powrót do góry    #607
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  23. Powrót do góry    #608
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Usiadłem sobie wczoraj na chwilę na trybunach na Golaju. Cisza, ptaki i .......... siedziałem z 15 minut i w tym czasie przychodzili ludzie którzy dochodzili do bandy od strony parkingu i spoglądali na tor. Jakby chcieli zobaczyć czy jeszcze jest tor czy już łąka. Same trybuny, to ruina ruiny. O ile od strony głównego wejścia połamane ławki można liczyć na palcach dwóch rąk o tyle po drugiej stronie katastrofa. Tony liści a deski z ławek walają się wszędzie. Nawet jakby była drużyna, to nikt nie powinien wpuszczać tam ludzi. Nadzór budowlany powinien zamknąć cały obiekt Don Strzykały.

  24. Powrót do góry    #609
    Początkujący
    Dołączył
    05-09-2011
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Też niedawno byłem na stadionie , i zupełna cisza, obok na lekkoatletycznym parę osób biegało dwóch modelarzy bawiło się modelami samochodów (to mnie zainteresowało) i poza tym nic obiekt się rozpada w oczach . Założyłbym się o piwo , że nim minie kadencja prezydenta miasta to na Golęcinie zawarczą motory maszyn... budowlanych i zostaną korty tenisowe dla nowobogackich ,którzy tam zamieszkają . Chociaż korty to też niepewna sprawa bo Porche wycofał się ze sponsorowania turnieju tenisowego .

  25. Powrót do góry    #610
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byłem dzisiaj na Golaju i spodziewałem się, że gorzej będzie "stadion" wyglądać.Ławki w niektórych miejscach są w niezłym stanie, na vipowskiej trybunie trochę połamanych ławek, ale ogólnie nie jest źle, myślałem, że będzie to gorzej wyglądać.Tor o dziwo, jak i trybuny nie wyglądają jak pole kukurydzy, jednak chyba najwięksi optymiści wierzą, że jeszcze zawarczą motory przy Warmińskiej, chyba że Grobelny podjedzie tam na harleyu...

  26. Powrót do góry    #611
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach

  27. Powrót do góry    #612
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Ten pomysł AlterEgo umarł dawno, aby było finansowanie był pomysł połączenia stadionu z centrum handlowym - Grażynie Kulczyk w tamtym okresie niepotrzebna była dodatkowa konkurencja, stąd małe zainteresowanie magistratu.. A szkoda, bo lokalizacja idealna - za parę lat ma powstać tam tzw. trzecia rama komunikacyjna, blisko autostrada, tramwaj, pociąg...
    Oficjalnie napuścili mieszkańców, że niby za duży hałas już na etapie opiniowania... A szkoda, teraz ten teren jest największa chyba w Poznaniu pijalnią wszelkich trunków wyskokowych pod chmurką. Sam pamiętam protest załogi Cegielskiego - najpierw gromkie "Prezesie wyjdź do nas" a potem cztery browce w pełnym słońcu na wspomnianym terenie... ech, co za czasy, ale to se nie wrati..
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  28. Powrót do góry    #613
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Co z tym nowym stadionem? Naprawdę nigdzie nie ma kawałka ziemi żeby wysypać tor? I kilka wywrotek ziemi przy prostej startowej pod trybuny

  29. Powrót do góry    #614
    Początkujący
    Dołączył
    05-09-2011
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bonjo Zobacz posta
    Co z tym nowym stadionem? Naprawdę nigdzie nie ma kawałka ziemi żeby wysypać tor? I kilka wywrotek ziemi przy prostej startowej pod trybuny
    Również się pytam co ze stadionem . Czy ktoś z zarządu mógłby się wypowiedzieć na ten temat , jeśli nie na stronie oficjalnej PSŻ , to może tu na forum . Bo jak na razie zarząd prosi o jeden procent z podatku , a informacji na temat przyszłości to nie widać

  30. Powrót do góry    #615
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2010
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oby władze klubu nie zaspały...

    http://www.poznan.pl/mim/main/poznan...574,23652.html

  31. Powrót do góry    #616
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Podobno jutro policja ma przekazać stadion miastu.
    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  32. Powrót do góry    #617
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Miasto będzie zainteresowane jakąkolwiek inwestycją w ten obiekt? I co wtedy z T.S. Olimpia (bodajże tak to się zwie) - pozostaną właścicielem?

  33. Powrót do góry    #618
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Jak juz to zuzel w Poznaniu tylko na Golecinie nigdzie indziej sobie zuzla nie wyobrażam.Wyremontować wszystkie siedziska i zamienić je na krzesła to stadion by sie pięknie prezentował + oświetlenie w okolo toru bo masztowe nie jest potrzebne a to połowa kwoty.
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #619
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2010
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Magda czy to jakieś żarty?
    Nie pomyliłaś daty z 1 kwietnia?

  35. Powrót do góry    #620
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez kamel Zobacz posta
    Magda czy to jakieś żarty?
    Nie pomyliłaś daty z 1 kwietnia?
    Przekazano mi takie info. Czy się okaże prawdziwe - nie wiem.
    Jednak, przekazanie stadionu nie oznacza, że my będzie na nim startować.
    Przy tej dziurze jaka jest w budżecie, nie zdziwię się, jeśli miasto sprzeda obiekt.

    P.s. Pewnie to plota, ale ploty muszą być
    Ostatnio edytowane przez Magda81 ; 10-09-2012 o 21:10
    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  36. Powrót do góry    #621
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Kurcze...A ja co tydzień jestem na Harcerskiej i patrzę, czy już stoją te złote filary czy nie
    Ponoć nie popełnia błędów tylko ten, co nic nie robi. Jestem zatem idealny! Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #622
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    I jak prezentuje się temat?

    Dalej mnie trapi, dlaczego stowarzyszenie nie może usypać gdzieś toru i zrobić nieduże trybuny. Kilkadziesiąt wywrotek ziemi i dużo pracy własnej Na szkółkę i rozgrywki juniorskie (być może też II ligę) by wystarczyło, a koszt spokojnie do pokrycia przez sponsorów w zamian za reklamę

  38. Powrót do góry    #623
    Początkujący Awatar Goldener
    Dołączył
    05-10-2011
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może masz rację..., ale jaki sponsor przyjdzie.... na kilkadziesiąt wywrotek "ziemi", (...) zobaczy swoją firmę na banerze z plandeki...?
    Może ktoś ma jakiś pomysł, co do sponsorów..., lub lokalizacji ...

  39. Powrót do góry    #624
    Użytkownik
    Dołączył
    19-11-2008
    Postów
    159
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przecież pomysły to mają ponoć Państwo ze Stowarzyszenia. Nawet widziałem plany stadionu przy Harcerskiej.

  40. Powrót do góry    #625
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldener Zobacz posta
    Może masz rację..., ale jaki sponsor przyjdzie.... na kilkadziesiąt wywrotek "ziemi", (...) zobaczy swoją firmę na banerze z plandeki...?
    Może ktoś ma jakiś pomysł, co do sponsorów..., lub lokalizacji ...
    Możliwości reklamowe w XXI w. nie ograniczają się do krzywo powieszonej plandeki na płocie

  41. Powrót do góry    #626
    Użytkownik
    Dołączył
    19-11-2008
    Postów
    159
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bonjo Zobacz posta
    Możliwości reklamowe w XXI w. nie ograniczają się do krzywo powieszonej plandeki na płocie
    Oni nawet płotu pewnie nie mają?

  42. Powrót do góry    #627
    Początkujący Awatar Goldener
    Dołączył
    05-10-2011
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ejber Zobacz posta
    Oni nawet płotu pewnie nie mają?
    dobre !

  43. Powrót do góry    #628
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Taaa... Urbi_et_orbi gapi się na Harcerskiej jak Bonjo szaleje wywrotką wyładowaną ziemią i Ejber poszukuje płotu, a Stowarzyszenie przywraca żużel na... Golęcinie.

    "Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe w dalszym ciągu będzie zabiegać by komunalizacja „Golęcina” nastąpiła w jak najszybszym czasie, by ŻUŻEL powrócił na swoje miejsce w lasku golęcińskim." -to ze strony internetowej Stowarzyszenia.

    Jestem za, a nawet przeciw.

  44. Powrót do góry    #629
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Cytuję z pamięci" wypowiedź jednego z włodarzy Stowarzyszenia (nie pamiętam, kto to był) z imprezy czerwcowej w Auchan Komorniki: "...o Golęcinie należy zapomnieć". To znaczy, że coś się zmieniło, czy że nadal nic nie wiadomo?
    Spidłej to nie fszysko, ale fszysko bez spidłeja, to...

  45. Powrót do góry    #630
    Początkujący
    Dołączył
    15-01-2012
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez pavel Zobacz posta
    To znaczy, że coś się zmieniło, czy że nadal nic nie wiadomo?
    dzisiaj ukazal sie w Glosie Wielkopolskim artykul na temat Golecina i jest takze na stronie Stowarzyszenia ....,
    http://pszpoznan.com.pl/
    hmm może to jakaś "jesienna" jaskółka w tym temacie ?

Strona 14 z 20 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •