Strona 1 z 20 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 869

Wątek: STADION

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2009
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    STADION

    witam:)wie ktos moze jak na chwile obecna wyglada przejecie przez miasto naszego "pieknego" stadionu?trzeba by go wkoncu zaczac modernozowac....Narazie e-liga nam nie grozi ale gdyby...to potem by byla modernizacja na szybcika i nie wiadomo czy bysmy zdarzyli.A nawet nie o to chodzi bo mamy prawo nawet w I lidze miec piekny stadion.POZDRAWIAM:)


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Sprawa wygląda tak jak wyglądało nim powstał PSŻ.
    Mianowicie Policja nie odda stadionu za długi jak miało to być, bo liczy, że miasto przekwalifikuje te tereny na działki inwestycyjne, a co za tym idzie sprzeda je z ogromnym zyskiem (bo wiadomo, że tereny na Golęcinie są bardzo atrakcyjne). A miasto tak długo jak terenu nie przejmie to nie przekwalifikuje go na nic innego jak na działki rekreacyjne. No i koło się zamyka.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2009
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    dzieki za info.To faktycznie kiepsko to wyglada i chyba sie nie dogadaja....:(

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    dzieki za info.To faktycznie kiepsko to wyglada i chyba sie nie dogadaja....:(
    Raczej nie ma co liczyć, że miasto będzie robiło coś w sprawie przejęcia tego obiektu do 2012 roku. Maja inne wydatki przed euro, a wiadomo czego byśmy się domagali gdyby przejęli ten teren MODERNIZACJI :D

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    19-11-2008
    Postów
    159
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Raczej nie ma co liczyć, że miasto będzie robiło coś w sprawie przejęcia tego obiektu do 2012 roku. Maja inne wydatki przed euro, a wiadomo czego byśmy się domagali gdyby przejęli ten teren MODERNIZACJI :D
    Miasto ma chęć przejęcia. Piłka jest po stronie Komendanta Wojwódzkiego Policji. Inną sprawą jest to czy Miasto będzie inwestować w obiekt przed 2012, po ewentualnym przejęciu.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Śmiać mi się chce i płakać jak to Państwo sprzedaje firmy obcym inwestorom pozbywając sie corocznych zysków, bo brak kasy na emerytury, renty i............ policje. Jednoczesnie ta Policja utrzymuje (rujnuje) piekny stadion. K.......... o czym to swiadczy? Podwyższają podatki gdzie mogą, ale stac ich na marnotrastwo. Panie Schetyna!!!! Szukasz Pan kasy???!!! Przestań ją marnować póki co.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Śmiać mi się chce i płakać jak to Państwo sprzedaje firmy obcym inwestorom pozbywając sie corocznych zysków, bo brak kasy na emerytury, renty i............ policje. Jednoczesnie ta Policja utrzymuje (rujnuje) piekny stadion. K.......... o czym to swiadczy? Podwyższają podatki gdzie mogą, ale stac ich na marnotrastwo. Panie Schetyna!!!! Szukasz Pan kasy???!!! Przestań ją marnować póki co.
    To jest temat na osobny dział... ja akurat jestem za prywatyzacją co jednocześnie powinno iśc w parze z obniżeniem podatków, bo wtedy Państwo nie musi wykładać pieniędzy na to, co już sprywatyzowało.
    Co za tym idzie, policja (czyli państwo) nie powinno władać stadionem, ale cóż...

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik Awatar Rembik
    Dołączył
    13-04-2009
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...stadion to nasza chluba i nasz garb.Naprawdę szkoda, że w 700.000-nym mieście jakim jest Poznań,jest taki stadion jak Nasz. Powoli bo powoli rodzi się świadomosc kibocowania na Golęcinie, to bardzo cieszy.Są ludzie, którzy żyją i płynie w nich żółto-czarna krew. Ale sprawa stadionu boli mnie tak samo jak i wielu z nas. Ale pamiętajmy, że stadion to nie tylko beton,krzesełka i piękne ubikacje...lecz stadion to LUDZIE! a fajny stadion to dodatek to ludzi, którzy na nim zasiadają. Życzmy sobie fajnego stadionu bo fajnych kibiców jest już coraz więcej...!Hej PSŻ!

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego, co się orientuję, to problemem nie jest nasz stadion. Chodzi bowiem o przejęcie CAŁEGO obiektu Olimpii. A to są korty z całą infrastrukturą + stadion lekkoatletyczny, boisko do nogi treningowe i chyba te baseny - karpniki przy Niestachowskiej też. To jest za duże przedsięwzięcie nawet jak na nasze miasto.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Z tego co słyszałem to stadion lekkoatletyczny został wyremontowany za miejskie pieniądze, więc raczej nie jest on już własnością Policji, a miasta. Wiadomo, że miasto nie wyremontuje czegoś co nie należy do niego.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co słyszałem to stadion lekkoatletyczny został wyremontowany za miejskie pieniądze, więc raczej nie jest on już własnością Policji, a miasta. Wiadomo, że miasto nie wyremontuje czegoś co nie należy do niego.
    No dobra. A co z resztą?

  12. Powrót do góry    #12
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    No dobra. A co z resztą?
    Reszty nie trzeba. :D

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No dobra. A co z resztą?
    Reszty nie trzeba. :D
    Jak to nie trzeba:-) A zyski ze sprzedazy karpi...:-)

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    A zyski z wynajmu terenu dla Lewusów to co Basala ? :D

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Sprawa stadionu jest jedną z tych rzeczy, na którą "zwykli cywile" mogliby mieć naprawdę wpływ.

    Zdaje się, że obecna formuła własnościowa to wielka (finansowa) kula u nogi PSŻ i kompletna blokada dla ewentualnego rozwoju, aczkolwiek z pewnością w pełniejszy sposób mogliby się wypowiedzieć członkowie klubu czy zarządu.

    Co do wspomnianego wpływu zwykłych cywili - skoro kwestia stadionu rozgrywa się pomiędzy miastem i policją, czyli niejako ponad głowami klubu, to Głos Ludu mógłby mieć w niej jakieś znaczenie. Mógłby przynajmniej zaistnieć jako wyjaśnienie, jak kto woli "podkładka" dla jakiegoś działania. (Nawet policja czasem potrzebuje oficjalnego "zgłoszenia" żeby zadziałać.) Klub PSŻ do tego zadania niestety nie pasuje. Cywile natomiast to wyborcy etc.

    Lud może dać Głos w formie pisemnej petycji podpisanej przez jak największą liczbę osób.
    Wiele razy już widziałem takie akcje i nigdy nie pozostały one przynajmniej bez odpowiedzi.
    Okazji na zbieranie podpisów będzie jeszcze parę przed końcem roku. Choćby już w najbliższą niedzielę.

    Żeby nie marnować czasu, najlepiej byłoby wspomnianą petycję wystosować do wiadomości kilku adresatów, m.in. urzędu miejskiego (czy też prezydenta), rady miejskiej, komendanta wojewódzkiego policji, tudzież do MSWiA.
    Ów ostatni adresat ma o tyle sens, iż najwyraźniej sami policjanci pogrywają sobie nieco w kulki, więc warto byłoby odwołać się do zwierzchnictwa, o czym sami policjanci powinni zresztą wiedzieć - mogłoby to im dobrze zrobić na motywację. Aczkolwiek trzeba byłoby ustalić na które konkretnie biurko w MSWiA takie pismo powinno trafić.

    Macie tu na forum ciekawe pomysły, niektórzy z Was mają także zakulisowe informacje, krótko mówiąc macie Wenę i Chęć. :)
    Zatem proponuję Wam rozważenie takiej inicjatywy. Czy to w ramach Klubu Kibica, czy też zupełnie oddolnie (aczkolwiek w takich akcjach stowarzyszenia zawsze wypadają lepiej od osób fizycznych).
    W najgorszym wypadku może zainteresujecie kilku radnych i postraszycie komendanta policji. W najlepszym... no cóż, wiosna nasza.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    19-11-2008
    Postów
    159
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Policji brakuje (jak donoszą media) około 2 milionów na dokończenie remontu komendy przy Szylinga. Zwrócili się do Miasta o dotację. Może Pan Prezydent dokona transakcji: kasa na komendę za kompleks na Golaju?

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    12-11-2008
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Miasto zamierza przejąć tereny rekreacyjne na Golęcinie, które obecnie są własnością T.S Olimpii. Potrwa to trzy lata, a o tym, co tam powstanie, zadecyduje plan zagospodarowania przestrzennego, który jest tworzony.

    - Niestety jest to obiekt dość kosztowny, a mało dochodowy - mówi Ryszard Grobelny, prezydent Poznania. - Modernizacja kompleksu to wydatek ponad 100 mln. złotych. Póki co mamy zamiar go przejąć od T.S. Olimpia, a dalsze jego losy rozstrzygnie plan zagospodarowania przestrzennego, który jest realizowany. Rozważamy także powstanie na tym terenie hotelu."

    Źródło: Co dalej z Golęcinem?

    Pytanie tylko co Grobleny rozumie pod pojęciem "modernizacja kompleksu"

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Jak Grobelny mówi, że coś jest mało dochodowe to znaczy, że ma to gdzieś! No to o modernizacji stadionu za kadencji tego Pana możemy zapomnieć.
    W końcu piłka jest najważniejsza w Poznaniu.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dochodowy?.............. Mi się tylko z jednym kojarzy w jego wypadku. Stary Browar był dochodowy. Pytanie tylko dla kogo panie Prezydencie? Jak przestrzeń wypełniona zielenią gdzie tysiące tysiące mieszkańców Poznania sobie odpoczywa poprzez spacery, bieganie itd. może być dochodowa? Absurdalny żart czy ściema? Może w ramach naprawy tego stanu Prezydent zaproponuje wprowadzenie winiet na ścieżki na Sołczu i Golęcinie?? Chcesz spacerować płacisz! (emeryci i renciści płaca podwójnie,bo wolniej chodzą a co za tym idzie dłużej korzystają z alejek).Poszedłbym dalej i za pływanie po stawku i tym w Parku Sołackimi i na Golęcinie kaczki powinny opłacać stawkę w wysokości 2 zł za każdy dzień(łabędzie podwójna stawka z racji swojej wielkości). Za każdy kasztan lub żołędzia wynoszonego z parku każde dziecko płaci!! Co będą sobie wynosić kasztany i robić ludziki na lekcjach z nich za free??!!!! Nigdy!!! A i psy!!!! Te za spacery też niech bulą! Wszystko ma swoje granice absurdu i ktoś je przekracza. No ale tak to jest jak sie zarabia tysiące i stać kogoś na wyjazdy poza Polskę. Wtedy lasek na Golęcinie czy Park Sołacki to .............. to tylko biznes, a nie miejsce gdzie się odpoczywa jak tysiące, tysiące mieszkańców Poznania. Zamiast tych swoich wynaturzeń niech Prezydent wsiądzie w pociąg do Piły i zobaczy przez szybę bany jak wygląda ten teren. Wstyd!!!!

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Kazmierz rewelacyjna wypowiedz :) Ja proponuję naszemu Prezydentowi Grobelnemu (w końcu wielki z niego sportsmen) wycieczkę rowerową po Golęcinie. Może widząc na własne oczy (a nie oczyma wyobraźni, której mu brakuje jak widać) zobaczy możliwości tego terenu. Chyba, że Pan Grobelny oczekuje na pomysły mieszkańców Poznania co tu zrobić aby na tym terenie zarobić?!
    Nie ma problemu. Zapewne pomysły się pojawią i inwestorzy też!
    Ciekawi mnie jeszcze, że Panu Grobelnemu opłacało się przejmować od PKP tereny gdzie leży stadion Lecha. Jaki to biznes miasto na tym zrobiło? Po za tym, że wzbogaciło się o teren. Przecież tam też trzeba było wpompować ponad 100 mln złotych. A zysk jaki z tego miasto ma? Tą symboliczną złotówkę miesięcznie od klubu Lech Poznań.
    Śmiem twierdzić, że szanowny Pan Prezydent zmieniłby zdanie gdyby nagle na stadionie PSŻ-tu pojawiały się tłumy, a klub byłby w ekstralidze. W końcu kolejny elektorat by się pojawił i to całkiem nie mały. I tu koło się zamyka bo tłumów i ekstraligi nie będzie do puki nie ma porządnego stadionu.

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozwoliłem sobie i wkleiłem link Waszych wypowiedzi na bloga naszego Prezydenta.
    Wydaje mi sie że powinien o tym wiedzieć, powinien znać opinię ludzi którzy korzystają z terenów Olimpii (i nie chodzi tutaj tylko o kibiców żużla)

    Dołączam się równiez do Waszych wypowiedzi.
    Nasz prezydent to złotówa do potegi.
    Szkoda że wg niego wszystko jest na sprzedaż.

    PS A może tego typu opinię wyrażać bezpośrednio na
    http://ryszardgrobelny.blog.pl/

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    PS A może tego typu opinię wyrażać bezpośrednio na
    http://ryszardgrobelny.blog.pl/
    Wydaje mi się, że nie ma sensu produkować się na jego blogu bo go i tak nie czyta.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Śmiem twierdzić, że szanowny Pan Prezydent zmieniłby zdanie gdyby nagle na stadionie PSŻ-tu pojawiały się tłumy, a klub byłby w ekstralidze.
    Przecież już pojawiają się tłumy, zaś ekstraliga jeszcze nie czyni wiosny, vide WTS.

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Przecież już pojawiają się tłumy, zaś ekstraliga jeszcze nie czyni wiosny, vide WTS.
    Czy dla Ciebie tłumy oznaczają 5000-6000 ludzi na mecz? Bo dla mnie nie. Gdyby było co najmniej 15000 co mecz to Grobelny patrzyłby na to trochę inaczej (wyborcy - dużo wyborców), a tak ma to gdzieś.
    Ekstraliga przyciągnęłaby większe ilości ludzi wierz mi.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przecież już pojawiają się tłumy, zaś ekstraliga jeszcze nie czyni wiosny, vide WTS.
    Czy dla Ciebie tłumy oznaczają 5000-6000 ludzi na mecz? Bo dla mnie nie. Gdyby było co najmniej 15000 co mecz to Grobelny patrzyłby na to trochę inaczej (wyborcy - dużo wyborców), a tak ma to gdzieś.
    Ekstraliga przyciągnęłaby większe ilości ludzi wierz mi.
    Hhuunntteerr 15000 no...bez przesady;-) ja tyle na Golaju widze w najbardziej kolorowych snach...a i to rzadko sie zdarza!

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Huggo ja pisze jakie ilości zaczną interesować prezydenta Grobelnego dlatego wspominałem o 15000 (takie są mniej więcej na Lechu).
    A jak myślicie dlaczego miasto ma gdzieś taki klub jak Warta Poznań mający prawie 100lat? A no właśnie dlatego, że przychodzą tam małe ilości ludzi nie to co np. 15000 na Lechu to po co się interesować i działać coś w stronę klubów, za którymi stoi tak mały elektorat?!

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Gdyby było co najmniej 15000 co mecz
    ...to byłby rekord Ekstraligi. Pewnie wszechczasów. Nie przesadzajmy z wymaganiami.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Policja-pozbywa-sie-nieruchomosci,wid,11521068,wiadomosc_prasa.html

    Może ktoś tam wreście ruszy głową,że policja ciągle płacze że nie ma kasy a utrzymuje ruinę zwaną stadionem. A tak naprawdę to utrzymuje kilku starszych panów którzy nic nie robią tylko ciągną kasę.

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    To chyba zapaliło się zielone światło i sprawa przekazania stadionu wejdzie w końcu na odpowiednie tory. Bo po co Policji stadion i tereny wokół niego.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2009
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    nawet gdyby miasto przejelo obiekt to modernizacja bedzie duzo kosztowac....moze by sie lepiej zastanowic czy nie budowac nowego stadionu(wiadomo ze to tylko zyczenia ale lepiej budowac od nowa niz modernizowac).Jednakze cieszylbym sie gdyby na Olimpii bylyby wkoncu krzesela oswietlenie itd...mysle ze mecz ligowy przy sztucznym oswietleniu przyciagal by wiecej ludzi na stadion:))

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na pewno widmo nowego stadionu w innym miejscu to fantazja biorąc pod uwagę choćby koszta działki czy tez plany zagospodarowania miasta. Poza tym teren na Golęcinie idealnie nadaje się na żużel. W miarę daleko od siedzib :-)) ludzkich. Na pewno koszta modernizacji takiego stadionu to wielkie sumy ale małymi kroczkami .............. Jestem głęboko przekonany, że jeżeli stadion wraz z otoczką przeszedłby we władnia działaczy PSżtu to może nie w rok czy dwa ale może za 6-7 zyskałby sporo na uroku. Ale i nawet w rok można by dużo zmienić. Skrócić go to po pierwsze. Stworzyć porządny sektor- sektory dla gości to po drugie itd itd.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2009
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Mysle ze najpierw by trzeba bylo zrobic dobra podstawe pod krzeselka bo ten beton co mamy pod nogami to masakra.a tak na marginesie to pytanie do Ciebie Kazmierz...:)bedziecie potrzebowali jeszcze kogos do prowadzenia dopingu tam na prostej startowej gdzie siedzicie na meczach?bo ja chetnie:D

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmm................ każdy jest potrzebny. Na prostej startowej nie ma lepszych czy gorszych. Zatem zapraszamy każdego. Zapraszamy też Ciebie oczywiście!!! Na pewno się przydasz. Choć też zaznaczam,że ja tam jestem zwykłym kibicem. Jak Ty i tysiące innych.

    A co do stadionu to już dziś komunikuje,że wraz z towarzystwem chcemy przed sezonem zoorganizować akcje...... ,,Posprzątajmy nasz stadion,,. Wystarczy dobra wola choćby 10 osób i nie będziemy musieli oglądać na pierwszym meczu śladów poprzednich sezonów. Wierzę,że kilka osób się zjawi ze ,,sprzętemm,, czytaj miotłami i zrobimy jakiś ślad porządku na trybunach. Ale konkrety to w marcu.

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Z jakim towarzystwem?

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    :-))) choćby z Tobą!!!! hihihihhi

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Dzięki Kazmierz, że załatwiłeś mi robotę :D hehe

    A tak na poważnie to przydałoby się posprzątać nasz stadion przed nowym sezonem. Może uda się naprawić parę ławek jakby ktoś mógł załatwić jakieś deski.

  37. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    13-07-2009
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podano wymogi licencyjne. Na Golaju chyba nie ma 300 krzesełek.

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podano wymogi licencyjne. Na Golaju chyba nie ma 300 krzesełek.
    Masz okazję, żeby policzyć. :)

  39. Powrót do góry    #39
    Początkujący
    Dołączył
    13-07-2009
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiesz, mam bardziej interesujące zajęcia.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    19-11-2008
    Postów
    159
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Okazuje się, że przejęcie obiektów na Golaju uzależnione jest od decyzji w sprawie organizacji Igrzysk Olimpijskich Dzieci i Młodzieży.
    http://miasta.gazeta.pl/poznan/1,360...d_igrzysk.html

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Jak miasto będzie podchodziło w ten sposób do sprawy to nigdy się nie doczekamy remontu stadionu.
    Zastanawia mnie tylko czy faktycznie potrzeba wykładać aż 100mln z kasy miasta. Można przecież znaleźć inwestorów, którzy w zamian za możliwość postawienia hotelu wyremontują drogi dojazdowe i stadion. A teren mieliby dzierżawiony na kilkadziesiąt lat.

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    10-11-2009
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmm................ każdy jest potrzebny. Na prostej startowej nie ma lepszych czy gorszych. Zatem zapraszamy każdego. Zapraszamy też Ciebie oczywiście!!! Na pewno się przydasz. Choć też zaznaczam,że ja tam jestem zwykłym kibicem. Jak Ty i tysiące innych.

    A co do stadionu to już dziś komunikuje,że wraz z towarzystwem chcemy przed sezonem zoorganizować akcje...... ,,Posprzątajmy nasz stadion,,. Wystarczy dobra wola choćby 10 osób i nie będziemy musieli oglądać na pierwszym meczu śladów poprzednich sezonów. Wierzę,że kilka osób się zjawi ze ,,sprzętemm,, czytaj miotłami i zrobimy jakiś ślad porządku na trybunach. Ale konkrety to w marcu.
    Chętnie przyłącze się do akcji.

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2009
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    wlasnie przeczytalem na sportowych faktach, ze marma buduje trybune a potem modernizuje reszte stadionu.Chodzi mi o to, ze oni dostali(dostana) 6 mln euro z dotacji unijnej na jedna trybune...czy nasze miasto by nie moglo dostac dotacji?Za 6 mln euro to nasz stadion byl by nie do poznania...tylko teraz jak marma dostanie pieniadze to zaraz wszyscy by pewnie chcieli...
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2009/11/25/trybuna-na-stadionie-miejskim-w-rzeszowie-powstanie-w-pol-ro/

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    ...czy nasze miasto by nie moglo dostac dotacji?Za 6 mln euro to nasz stadion byl by nie do poznania...tylko teraz jak marma dostanie pieniadze to zaraz wszyscy by pewnie chcieli...
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2009/11/25/trybuna-na-stadionie-miejskim-w-rzeszowie-powstanie-w-pol-ro/
    Przeczytaj to uważnie jeszcze raz a sam znajdziesz odpowiedź. Stadiony są raczej MIEJSKIE....tylko nie PSŻ-tu.

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2009
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    ...czy nasze miasto by nie moglo dostac dotacji?Za 6 mln euro to nasz stadion byl by nie do poznania...tylko teraz jak marma dostanie pieniadze to zaraz wszyscy by pewnie chcieli...
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2009/11/25/trybuna-na-stadionie-miejskim-w-rzeszowie-powstanie-w-pol-ro/
    Przeczytaj to uważnie jeszcze raz a sam znajdziesz odpowiedź. Stadiony są raczej MIEJSKIE....tylko nie PSŻ-tu.
    http://miasta.gazeta.pl/poznan/1,36006,7248998,Losy_Golecina_zaleza_od_igrzysk.ht ml niedlugo moze byc miejski...jak bardzo dobrze pojdzie

Strona 1 z 20 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •