Strona 10 z 20 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 406 do 450 z 869

Wątek: STADION

  1. Powrót do góry    #406
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Coś oprzejęciu Golaja

    Czyli miasto by chciało, Policja też, ale...
    właśnie ale dalej nic nie wiadomo. Najbardziej dobijajace jest ostatnie zdanie!

  2. Powrót do góry    #407
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    To jest akurat całkiem dobra wiadomość.
    Daje podstawy by nawet myśleć o walce o 1. ligę.

    Zabawne jak się zbiegają w czasie te wszystkie informacje. Z jednej strony miasto ma w końcu przejąć Golęcin, z drugiej vice już myśli o wyprowadzce.

    SD, ciekawe kiedy członkowie zarządu nauczą się szanować swoją własną stronę klubową i tam przede wszystkim publikować swoje wypowiedzi...

  3. Powrót do góry    #408
    Początkujący
    Dołączył
    15-06-2011
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W sumie to nie chciałem już nic pisać,ale jako zwykły szary kibic nie mogę już czytać tych wszystkich idiotyzmów-mam na myśli wywiad pana Lewandowskiego.

    Czy ten człowiek ma nas kibiców za jakiś przygłupów którzy jak pelikan łykną każdą bzdurę.Nawet jak taki wywiad ma być pewną formą nacisku na władze miasta to nie można przekraczać pewnych granic,bo zostaje wtedy tylko śmieszność.

    Mogę jako kibic dużo wytrzymać ale kiedy czytam o wyprowadzce do innego miasta,a nawet budowie tam toru co podobno kosztuje 220 tys. to zaczynam szukać adresu okulisty albo psychiatry,bo nie wierzę własnym oczom.

    Może panie prezesie prościej te pieniądze jednak zainwestować tutaj,może jednak warto dogadać się z Olimpią,pospłacać długi i zawodników,przejeździć przyszły sezon nawet w drugiej lidze,postarać się o jakiś sponsorów.Chyba,że znowu mówimy o jakiś wirtualnych,mitycznych sumach,istniejących tylko w bujnej wyobraźni.

    Nigdy w Poznaniu łatwo klubowi nie było,ale ostatnie dwa sezony to nieustanny zjazd w dół.Sportowy,organizacyjny i finansowy.

    Jeżeli już naprawdę dalej nie można tego ciągnąć to trzeba jasno o tym powiedzieć,a nie opowiadać bajki w które nikt rozsądny i tak nie uwierzy.

  4. Powrót do góry    #409
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Dokładnie. Odnośnie wypowiedzi powyżej. Nie Golaj - ok! Ale do jasnej K! Czy nie znajdzie się teren w Poznaniu? Trzeba przenosić NASZ żużel, NASZ klub na jakieś wy*******jewo?
    I miasto i włodarze lecą ostro w bambuko. Mi już słów brakuje. Musiałbym od razu granatami rzucać!

    Trochę zdjęć z akcji. Malowanki nie moje, plakaty owszem.













  5. Powrót do góry    #410
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    W sumie to nie chciałem już nic pisać,ale jako zwykły szary kibic nie mogę już czytać tych wszystkich idiotyzmów-mam na myśli wywiad pana Lewandowskiego.

    Czy ten człowiek ma nas kibiców za jakiś przygłupów którzy jak pelikan łykną każdą bzdurę.Nawet jak taki wywiad ma być pewną formą nacisku na władze miasta to nie można przekraczać pewnych granic,bo zostaje wtedy tylko śmieszność.

    Mogę jako kibic dużo wytrzymać ale kiedy czytam o wyprowadzce do innego miasta,a nawet budowie tam toru co podobno kosztuje 220 tys. to zaczynam szukać adresu okulisty albo psychiatry,bo nie wierzę własnym oczom.
    Te same myśli mam. Skoro o takie pieniądze chodzi, to dlaczego jeszcze do tego nie doszło. Po co ten Golaj?

  6. Powrót do góry    #411
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  7. Powrót do góry    #412
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Tylko, że nikt nie chce pieniędzy od miasta!
    Niech się wypchają!

    Chcemy stadionu! Tutaj w Poznaniu! Tyle!

  8. Powrót do góry    #413
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Ty chcesz Magda. Ja wole Tarnowo Pdg.

  9. Powrót do góry    #414
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Ty chcesz Magda. Ja wole Tarnowo Pdg.
    Ok. Ale w takim układzie można sobie na żużel do Gniezna, Piły, Ostrowa czy Leszna pojechać. Dla mnie to już nie będzie klub z Poznania.

  10. Powrót do góry    #415
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko Golęcin nic innego, a za 220 to można zrobić sobie mini tor :)

  11. Powrót do góry    #416
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ty chcesz Magda. Ja wole Tarnowo Pdg.
    Ok. Ale w takim układzie można sobie na żużel do Gniezna, Piły, Ostrowa czy Leszna pojechać. Dla mnie to już nie będzie klub z Poznania.
    Strasznie głupio gadasz.
    Golęcin 80 lat temu to też nie był Poznań.
    Żyjemy w aglomeracji skupiającej ponad milion ludzi z czego nieco ponad połowa tylko w granicy administracyjnej miasta Poznań. Trzeba mieć nieco szerszy horyzont by zauważyć, że dziś "Poznań" to coś więcej niż obszar od tabliczki do tabliczki, a poznaniacy mieszkają w Poznaniu, Luboniu, Swarzędzu i Tarnowie Podgórnym.
    Z Koziegłów i Lubonia jest o połowę bliżej na Stary Rynek niż Kiekrza (część administracyjna Poznania).
    Skoro gmina Poznań robi pod górę żużlowi to trzeba przyjąć z godnością pomoc gminy która uzna pomoc za zaszczyt i okazjedo autopromocji. Oby tylko była to gmina ościenna, a nie np. Wronki czy Nowy Tomyśl.

  12. Powrót do góry    #417
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Trzeba mieć nieco szerszy horyzont by zauważyć, że dziś "Poznań" to coś więcej niż obszar od tabliczki do tabliczki
    Słusznie zwracasz uwagę, że Tarnowo to nie Rawicz.
    Niemniej jednak zauważ, że tam "PSŻ" nie będzie już miało prawa bytu. Bo to będzie co najwyżej "TPSŻ". Tak to działa w żużlowej Polsce.

    Jak to by się odbiło na frekwencji na meczach, to jeszcze kolejna bajka. Nie każdy ma samochód.

    Ponownie, proszę bez małostkowego obrażania się na "gminę Poznań". Jeśli w przyszłym sezonie Golęcin będzie miejski, to wyprowadzka z Poznania będzie objawem braku rozumu.

    Jeśli ktoś w Tarnowie Podgórnym ma chęć na żużel i miejsce na tor, to nie powinien się oglądać na PSŻ tylko robić swoje. Na początek najlepiej miniżużel. Takich rzeczy brakuje.

  13. Powrót do góry    #418
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Ludzie normalnie zachowujecie się jak małe dzieci!
    Jeszcze niedawno wszyscy płakali i panikowali, że nie wyobrażają sobie, że PSŻ zniknie! Teraz gdy jest szansa by klub przetrwał (przenosząc sie do np. Tarnowa Podgórnego) krzyczycie, że albo Poznań albo wcale.
    Kierujecie się waszym własnym kaprysem niczym małe dziecko, które wrzeszczy, ze chce grabki, a gdy mama mówi, że dostanie łopatkę to ono wrzeszczy w niebogłosy, że chce grabki i już.

    Ludzie czy Wy nie rozumiecie, że w Poznaniu nie ma szansy na normalny klub żużlowy?! Czy Wy nie obserwujecie naszego wspaniałego miasta?
    W Poznaniu nigdy nie było łatwo o sponsorów bo ci lokalni wolą reklamowac się w innych częściach naszego kraju niż tu lokalnie (od taka wyjątkowość nasza poznańska).
    Do tego Tarnowo Podgórne to niczym jedna z dzielnic Poznania. Dojazd w 15 min. samochodem. Autobusem z 20-25 min. to prawie tak jakby jechać z jednego końca miasta na drugi!
    Magda piszesz, że nie masz samochodu. Wiele osób nie ma i co z tego? Czy to znaczy, że nie będzie jak dojechać? Nie! Dam sobie głowe ściąć, że Tarnowo Podgórne podstawi autobusy w dniu meczu z Ogrodów by dowiozły kibiców na mecz. Ba wcale bym się nie zdziwił gdyby jeździły za free.

    Zrozumcie, że nawet w innym miejscu niż Golecin w naszym mieście nie powstanie stadion. Bo po pierwsze - klub nie ma na to terenu, a po drugie miasto terenu nie da. To gdzie w Poznaniu ma być tor?

    To teraz przedstawie Wam kilka plusów ewentualnej przeprowadzki do Tarnowa Podgórnego:

    1.Najbogatsza gmina w Polsce

    2.Dzięki żużlowi będzie się promować jeszcze bardziej, a co za tym idzie będzie robić wszystko by klub jak najlepiej funkcjonował i by miał jak najlepsze wyniki (w miare możliwości rzecz jasna) - jednym słowem będzie dbać o klub.

    3.Klub ma szanse na większe wsparcie sponsorów - mało to firm jest w gminie Tarnowo Podgórne? A co za tym idzie więcej pieiędzy i stabilizacja finasowa.

    4.Tarnowo P. daje działkę pod budowę toru ("stadionu"), a co za tym idzie klub nie wydaje ogromnych pieniedzy za ruinę i jest na swoim nie martwiac sie o to czy jutro bedzie mogl startowac.

    5.O kibicow sie nie martwcie bo poukladany i dobrze funkcjonujacy klub przyciaga kibicow. Przyciagnie i Was wizja stabilnosci i walki o najwyzsze cele.

    6.Najwazniejsze, ze nie bedziemy musieli jezdzic na zuzel do Gniezna, Piły czy Ostrowa udajac ich kibicow - tylko bedziemy mieli dalej swoj klub tylko 15km dalej niz teraz.

    Tarnowo Podgórne daje nam szansę na normalne funkcjonowanie i realne patrzenie na coś więcej niż tylko walkę o utrzymanie w I lidze.
    Czy to takie straszne, że będzie np. Skorpiony Tarnowo P. - przecież i tak dla nas zawsze ten klub będzie klubem z Golęcina!


  14. Powrót do góry    #419
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Następne obiecanki, po co Tarnowo ma brać Skorpiony z ich długami?
    Jak sobie zrobią tor to sobie zrobią klub np. pod tytułem:
    Najbogat$i w Pol$ce "$$ TPSŻ"
    Pożyjemy zobaczymy, z jednym trzeba sie pogodzić, to już jest koniec żużla w Poznaniu

  15. Powrót do góry    #420
    Początkujący
    Dołączył
    15-06-2011
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ludzie normalnie zachowujecie się jak małe dzieci!
    Jeszcze niedawno wszyscy płakali i panikowali, że nie wyobrażają sobie, że PSŻ zniknie! Teraz gdy jest szansa by klub przetrwał (przenosząc sie do np. Tarnowa Podgórnego) krzyczycie, że albo Poznań albo wcale.
    Kierujecie się waszym własnym kaprysem niczym małe dziecko, które wrzeszczy, ze chce grabki, a gdy mama mówi, że dostanie łopatkę to ono wrzeszczy w niebogłosy, że chce grabki i już.

    Wybacz,ale tylko małe dzieci mogą uwierzyć w przeniesienie klubu z Golęcina do Tarnowa Podgórnego,Szczepankowa czy innego tego typu miejsca.

    Interesując się czymś bardzo poważnie –mam na myśli fanatyków żużla nie można tracić zdrowego rozsądku i trzeba dostrzegać ,że speedway to niestety sport marginalny i popularny właściwie tylko w Polsce.Na żadnych poważnych i bogatych sponsorów raczej nie może liczyć.Również w takim Tarnowie.

    Czy uważasz za realne wybudowanie stadionu od zera na jakimś kawałku pola?Na to potrzebne są olbrzymie pieniądze i czas.

    Klub nie ma kilkuset tysięcy na zapłacenie raty za wynajem stadionu i spłatę bieżących zobowiązań wobec zawodników,a Ty mówisz o milionowych inwestycjach.

    Czas zejść na ziemię i realnie oceniać sytuację.Klub ma szansę funkcjonować tylko na Golęcinie i tylko tutaj może liczyć na te kilka tysięcy kibiców.Na najciekawszych spotkaniach,bo na innych już zdecydowanie mniej.

    Miasto w końcu ten stadion przejmie i etapami w ciągu kilku lat wyremontuje.Sprawy jak słychać są już finalizowane i w przyszłym roku po Euro będą zakończone.


    Niestety,jestem prawie pewny,że PSŻ do tego czasu będzie tylko wspomnieniem.W 1991 była prawie dokładnie taka sama sytuacja.Skończyły się fundusze,zawodnicy Poloneza przeszli do reaktywowanej Polonii Piła i zabawa się skończyła.

    Cholernie smutne,ale wobec tego z czym teraz mamy do czynienia w moim przekonaniu nieuniknione.

  16. Powrót do góry    #421
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Następne obiecanki, po co Tarnowo ma brać Skorpiony z ich długami?
    Jak sobie zrobią tor to sobie zrobią klub np. pod tytułem:
    Najbogat$i w Pol$ce "$$ TPSŻ"
    Pożyjemy zobaczymy, z jednym trzeba sie pogodzić, to już jest koniec żużla w Poznaniu
    A wiesz Wiktor po co? Chociażby po to by dowalić Poznaniowi ;) Inna sprawa,że niby dla kogo mieliby zrobić ten swój klub w Tarnowie? Dla trzech wiosek z okolicy? Biorąc klub z Poznania biorą również kibiców, a co za tym idzie wielu potencjalnych mieszkańców i podatnkiów ich gminy!

    Wcale nie jest powiedziane, że klub pójdzie tam z długami ;)

  17. Powrót do góry    #422
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Na żadnych poważnych i bogatych sponsorów raczej nie może liczyć.Również w takim Tarnowie.
    No jesteś w wielkim błędzie. To powiedz mi co za firmy są w Tarnowie P.? To że nie znasz ich nazw nie oznacza, ze są one małe! Niestety ale tu wychodzi Twoja niewiedza.

    Czy uważasz za realne wybudowanie stadionu od zera na jakimś kawałku pola?Na to potrzebne są olbrzymie pieniądze i czas.
    Człowieku ogarnij się! A kto tu mówi o stawianiu Moto Areny?!

    Klub nie ma kilkuset tysięcy na zapłacenie raty za wynajem stadionu i spłatę bieżących zobowiązań wobec zawodników,a Ty mówisz o milionowych inwestycjach.
    Jakie milionowe inwestycje? Kto powiedział, że za ewentualną budowę toru zapłaci klub?!

    Czas zejść na ziemię i realnie oceniać sytuację.Klub ma szansę funkcjonować tylko na Golęcinie i tylko tutaj może liczyć na te kilka tysięcy kibiców.Na najciekawszych spotkaniach,bo na innych już zdecydowanie mniej.
    Kilka tysięcy? Jakoś ostatnio nie widzę tych kilku tysięcy!
    Może zacznijmy od tego, że Ty nie wiesz gdzie jest Tarnowo Podgórne, bo z tego co piszesz wnioskuję, że to dla Ciebie miejscowość oddalona od Poznania o co najmniej 50km!

    Miasto w końcu ten stadion przejmie i etapami w ciągu kilku lat wyremontuje.Sprawy jak słychać są już finalizowane i w przyszłym roku po Euro będą zakończone.
    Hahahaha to się uśmiałem. No cóż żyj sobie dalej z tymi marzeniami. Widzę, że niespełnione obietnice ciągnące się już kilka dobrych lat nie otworzyły Ci oczu.



  18. Powrót do góry    #423
    Początkujący
    Dołączył
    15-06-2011
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]
    No jesteś w wielkim błędzie. To powiedz mi co za firmy są w Tarnowie P.? To że nie znasz ich nazw nie oznacza, ze są one małe! Niestety ale tu wychodzi Twoja niewiedza.
    [quote]

    A jakie znaczenia ma co to za firmy?Każdej zależy na promocji i dotarciu do jak największej liczby ludzi.Nie mogą sponsorować PSŻ w Poznaniu a będą w Tarnowie?
    Jest już po Wieczorynce ,czas na bajki się skończył.


    [quote]
    Kilka tysięcy? Jakoś ostatnio nie widzę tych kilku tysięcy!
    Może zacznijmy od tego, że Ty nie wiesz gdzie jest Tarnowo Podgórne, bo z tego co piszesz wnioskuję, że to dla Ciebie miejscowość oddalona od Poznania o co najmniej 50km!
    [quote]


    Sam sobie zaprzeczasz.Jak w Poznaniu na stadion nie przychodzą tysiące,to w takim Tarnowie zjawi się ich kilkuset i to tylko na początku.

    Jestem już duży i wiem gdzie jest ta metropolia.Byłem tam nawet niedawno na rowerku :)Widziałem dużo ładnych domków i samochodów.Podobno co bogatsi ludzie mają nawet prąd w zagrodzie.


    Tak naprawdę nie mamy o co się spierać.Wyraziłem tylko swoje wątpliwości i brak wiary w tego typu działania.Czas pokaże jak będzie.

  19. Powrót do góry    #424
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tam z chęcią bym się wybierał do tarnowa P. na mecze. Miłe miasto. Ładne. No i bliskie moim terenom :-). Póki co sceptycznie na to patrzę, bo aż trudno w to uwierzyć, ale oczywiście jestem jak najbardziej za. W tym mieście przy tej władzy, nie da się nic zrobić. A Akademia Słowa jest przykładem, że poza Poznaniem dali sobie świetnie radę.

  20. Powrót do góry    #425
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    A jakie znaczenia ma co to za firmy?Każdej zależy na promocji i dotarciu do jak największej liczby ludzi.Nie mogą sponsorować PSŻ w Poznaniu a będą w Tarnowie?
    Jest już po Wieczorynce ,czas na bajki się skończył.
    Widzisz problem tkwi w czymś innym. Sponsor nie chce być utożsamiany z klubem mającym problemy finansowe itd. Super przykładem jest tu Lech z czasów gdy o Amice nikt nawet nie myślał. Kiedy Lech wyszedł na prostą sponsorzy zaczęli walić drzwiami i oknami.


    Sam sobie zaprzeczasz.Jak w Poznaniu na stadion nie przychodzą tysiące,to w takim Tarnowie zjawi się ich kilkuset i to tylko na początku.
    Pytanie dlaczego teraz jest tak mało kibiców w Poznaniu? Bo wyników nie ma, bo mecz za meczem jest w tyte, bo jest czarny PR. Kiedy wszystko idzie ok to i kibice są.



  21. Powrót do góry    #426
    Początkujący
    Dołączył
    15-06-2011
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wybacz,ale dla mnie ta dyskusja zaczyna przypominać fantasmagorie.

    Na teraz " to już jest koniec nie ma już nic,
    jesteśmy wolni możemy iść,
    to już jest koniec możemy iść,
    jesteśmy wolni bo nie ma już nic. "

  22. Powrót do góry    #427
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiście, że miejscowe firmy wolą wspierać miejscowe atrakcje. Takie miejscowości jak Tarnowo to jak małe ojczyzny. Niby blisko do dużych miast a kompletnie inny świat. Kto żył tam, to wie. To czy by się to przyjęło to inna sprawa, ale sporo osób by dojeżdzało z Poznania. To że dziś jest jak jest, to wina tego szumu, zamieszania i braku perspektyw. I to nie jest kwestia roku. To się od 3 lat tak ciągnie i pękło. Brak uregulowania spraw stadionowych przyniósł efekty dzisiaj ale żniwo zbierał od 3-4. Oczywiście nie chodzi o sam stadion, co też zamiesznaie wokół klubu, brak marketingu, słynna sprawa wody :) przekładania spotkań rok temu, czy też zadymy na Wybrzeżu, bo ochrona jest jaka jest czyli jej nie ma tam gdzie powinna być.

  23. Powrót do góry    #428
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach

  24. Powrót do góry    #429
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na działanie policji trzeba złożyć doniesienie do prokuratury o zdewastowanie mienia publicznego bo przecież widząc że dzierżawca nie dba właściwie o powierzone mienie powinni zerwać umowe najmu.

    A tak swoją drogą ciekawe jak inspektor sprawdził stan masztów, był na nich czy tylko wzrokowo obejrzał. :)
    Co tym razem spadało bo reflektorów dawno nie ma.


  25. Powrót do góry    #430
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chodziło o słupy na lekkiej. tam też są takie że ledwo się trzymją. A na piłkarkim wystarczy spojrzeć na podstawy. To się ledwo trzyma. Co śmieszne słupy mają swoją długość więc tak naprawdę powinno się zamknąć cały teren rażenia! jaby się to wy...... to by nawet Strzykałe w jego budce trafiło. Cały teren do zamknięcia. Z chęcią podpiszę się we wniosku do prokurtury za brak działań które zapobiegłby dewastacji terenu Golęcina. Może ktoś ma jakiego prawnika.

  26. Powrót do góry    #431
    Początkujący
    Dołączył
    04-05-2010
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli można przyjąc za prawdopodobny następujący scenariusz. Stadiony Olimpii zostaną zamknięte z powodu złego stanu technicznego. Miasto przejmie obiekt ale stwierdzi że nie ma pieniędzy na tak ogromny remont wszystkich kompleksów na Golęcinie. PSŻ i tak nie wystartuje na Golaju bo dopóki nie będzie wykonany remont to stadion będzie zamknięty, a jak wiadomo na remont kasy nie ma. Żeby tereny nie "leżały odłogiem" będzie trzeba zmienić je na działki budowlane. Działki zostaną sprzedane w "rozsądnej cenie" w zamian za adaptację terenów wokół kortów tenisowych i miasto ma problem z głowy. Oczywiście PSŻ dostanie stosowną notkę z ratusza, że oczywiście miasto się starało ze wszystkich sił ale sami widzicie co się porobiło :D

  27. Powrót do góry    #432
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    No i Grobel dopnie swego! No ale co tam zajmiemy sie jaśnie nam panującym i znów będzie miał sprawę w sądzie.

  28. Powrót do góry    #433
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2007
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiście PSŻ dostanie stosowną notkę z ratusza, że oczywiście miasto się starało ze wszystkich sił ale sami widzicie co się porobiło :D
    PSŻ dostanie ciekawszą notkę - skoro nie umieliście zapłacić za stadion i nie płaciliście zawodnikom, a do tego rozgrywaliście mecze poza Poznaniem to my (Miasto) nie wiedząc czy wam zależy na tym stadionie stwierdziliśmy, że trzeba go sprzedać, bo wizerunek Poznania psują zdewastowane obiekty, a przecież stadionu na Golęcinie nie było sensu remontować.

  29. Powrót do góry    #434
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Kapitalny artykuł Pana redaktora Wesołka w dzisiejszej Wyborczej! Pierwszy rzetelny tekst ukazujący w pełni postkomunistyczną patologię jaką jest T.S Olimpia. Zachęcam do lektury!

  30. Powrót do góry    #435
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    brawo p.Wesołek nic dodać nic ująć
    scan http://imageshack.us/photo/my-images/94/002rcw.jpg/

  31. Powrót do góry    #436
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SAMA PRAWDA O TYM WSZYSTKIM. POSTKOMUNISTYCZNA OLIMPIA Z PSEUDODZIAŁACZAMI JEST UTRZYMYWANA PRZEZ KAŻDEGO Z NAS. MIASTO ZAMIAST TO PRZEJĄĆ DOTUJE LEŚNYCH DZIADKÓW. WYRZUCIĆ RAZ A DOBRZE TO TOWARZYSTWO KTÓRE ZE SPORTEM NIE MA NIC WSPÓLNEGO. CO NAJWYŻEJ OLIMPIA KOJARZY SIĘ Z RUINĄ CZY TEŻ Z KORUPCJĄ (WYSTARCZY PRZECZYTAĆ WYWIAD Z BYŁYM PIŁKARZEM OLIMPII CO PRZYSZEDŁ Z ŁODZI) A I UPADEK KOSZYKÓWKI CZY INNYCH DYSCYPLIN JEST PRAWDZIWYM OBRAZEM TYCH LUDZI.

  32. Powrót do góry    #437
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach

  33. Powrót do góry    #438
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Blic, kurcze, po co ja gazetę kupowałem? :(

  34. Powrót do góry    #439
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aż się prosi o wizytę Wesołka u komendanta Policji. Może on odpowie na pytanie jak mogła Policja doprowadzić do takiej ruiny i z czego są utrzymywani eks-milicjanci.

  35. Powrót do góry    #440
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Kazmierz, ten klawisz o który, mam nadzieję, niechcący oparłeś się, to CapsLock. Forma w jakiej pojawił się Twój wpis, można podciągnąć pod trollowanie. Proszę Cię, abyś w przyszłości był bardziej uważny, zwłaszcza że pod nickiem masz wciąż umieszczone: Moderator. :)

  36. Powrót do góry    #441
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    No to dziś kolejne 33mln rada miasta przeznaczyła na stadion. Co prawda nie na ten, o którym mowa w wątku, ale na stadion.
    http://www.epoznan.pl/index.php?sect...=news&id=26866

    jest tam też poniżej sonda

  37. Powrót do góry    #442
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    hmmm
    Poznańscy radni podczas poniedziałkowej sesji nadzwyczajnej postanowili przeznaczyć dodatkowe 33 miliony złotych na dokończenie modernizacji Stadionu Miejskiego. Pieniądze są niezbędne do wyposażenia obiektu i dostosowania go do wymogów Euro 2012.
    Najwięcej z tych środków - 25 milionów złotych - zostanie przeznaczonych na budowę kiosków gastronomicznych. W budżecie miasta zakładano, że koszty tej inwestycji poniesie przyszły operator stadionu. Lech Poznań i Marcelin Management, który we wrześniu ma przejąć zarządzanie obiektem, nie zgodziły się. Operator natomiast wyłoży 11 mln na wyposażenie punktów gastronomicznych. (...)
    25mln na kioski:o. Ile z tych milionów starczyłoby na komunalizację i remont Golęcina? Jak ktoś z zarządu może jeszcze chwalić miasto? Chyba tylko tak, aby załapać się na fuchę w magistracie...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  38. Powrót do góry    #443
    Początkujący
    Dołączył
    27-06-2009
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuje wpisywac sie na blogu Grobelnego, to on wnioskowal o dodatkowa kase na stadion Lecha. Pokazmy nasze niezadowolenie: http://ryszardgrobelny.blog.pl/xiega/index.php

  39. Powrót do góry    #444
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Interesuje mnie jeszcze jedna kwestia. Czy na nadzwyczajnym posiedzeniu Rady pojawiła się reprezentacja SSSŻ, tak jak było mówione wcześniej?

    Pytam, ponieważ dziwi mnie bardzo apolityczność całego Stowarzyszenia względem ostatnich wydarzeń związanych z poznańskim speedwayem. Rozumiem, iż prowadzenie zorganizowanego dopingu nie jest głównym celem statutowym Stowarzyszenia, ale promocja żużla w mieście już tak...

  40. Powrót do góry    #445
    Początkujący
    Dołączył
    15-06-2011
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    25mln na kioski:o. Ile z tych milionów starczyłoby na komunalizację i remont Golęcina? Jak ktoś z zarządu może jeszcze chwalić miasto? Chyba tylko tak, aby załapać się na fuchę w magistracie...
    Wśród tych przyznanych z budżetu miasta/czyli naszych/ 33 dodatkowych milionów plus 10 na bieżące utrzymanie najciekawsze jest przeznaczenie 25 tys na zbudowanie schodów, którymi szef UEFA Michel Platini zejdzie z loży VIP na murawę :D
    A dla tych krytyków prezydenta dowód na jego racjonalne podejście-na prośbę radnych wycofał 2,3 mln pierwotnie przeznaczone na odśnieżanie dachu i to najciekawsze-zabezpieczenie klatek schodowych przed zalewającym je deszczem :)

  41. Powrót do góry    #446
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    A dla tych krytyków prezydenta dowód na jego racjonalne podejście-na prośbę radnych wycofał 2,3 mln pierwotnie przeznaczone na odśnieżanie dachu i to najciekawsze-zabezpieczenie klatek schodowych przed zalewającym je deszczem :)
    Jakie to szlachetne ze strony ryżawego! Szkoda, że zrezygnował z dość istotnych rzeczy. No ale to nic nowego u tego kolesia!

  42. Powrót do góry    #447
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na tym stadionie już nic nie objedziemy. Może więc wypadałoby abyśmy ściągli bandę i ją odp. zabezpieczyli.

  43. Powrót do góry    #448
    Początkujący
    Dołączył
    13-07-2010
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na tym stadionie już nic nie objedziemy. Może więc wypadałoby abyśmy ściągli bandę i ją odp. zabezpieczyli.
    Przecież o bandę upomniał się POSiR (czy może UM). Niech przyjedzie, ściągnie i zabezpieczy.

  44. Powrót do góry    #449
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Poza bandą zostało jeszcze parę innych rzeczy. Np. laweta na prezentację, budki, wieżyczki i inne pierdółki.
    Ciekawe czy nikogo nie interesuje los tej infrastruktury klubowej.

    SD, przydałoby się nam coś takiego:
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...owcow-z-czech/

  45. Powrót do góry    #450
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SD, przydałoby się nam coś takiego:
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...owcow-z-czech/
    A kogo by to w Poznaniu interesowało?

Strona 10 z 20 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •