Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 869

Wątek: STADION

  1. Powrót do góry    #91
    Początkujący
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    help!!!

    witam wszystkich:)
    jestem studentką gospodarki przestrzennej na UE i robię projekt rewitalizacji obiektów sportowych olimpii. niestety nie udało mi się spotkać z nikim z władz klubu oraz policji więc mój projekt stoi w miejscu jak by ktoś miał jakieś info w sprawie przejęcia stadionu przez miasto to proszę o kontakt gg 3675219 z góry dzięki :)

  2. Powrót do góry    #92
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    [...]niestety nie udało mi się spotkać z nikim z władz klubu oraz policji
    Co to znaczy nie udało?

  3. Powrót do góry    #93
    Początkujący
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    byłam kilka razy a żadnego prezesa Olimpii nie zastałam rozmawiałam tylko przez tel, z jakąś niby panią dyrektor, która stwierdziła, że nie mają planów na przyszłość :)

  4. Powrót do góry    #94
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    [...]z jakąś niby panią dyrektor
    Zlituj się. Pracuj po poznańsku: nie idź na żywioł, tylko przygotuj sobie plan działania (zorientuj się jaka jest sytuacja prawna obiektów sportowych znajdujących się na Golęcinie, kto nimi bezpośrednio zarządza, kto jest we władzach podmiotów prawnych związanych z tzw. Golęcinem -po prostu przygotuj się merytorycznie :)).

  5. Powrót do góry    #95
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zlituj się. Pracuj po poznańsku: nie idź na żywioł, tylko przygotuj sobie plan działania (zorientuj się jaka jest sytuacja prawna obiektów sportowych znajdujących się na Golęcinie, kto nimi bezpośrednio zarządza, kto jest we władzach podmiotów prawnych związanych z tzw. Golęcinem -po prostu przygotuj się merytorycznie :)).
    A jeżeli ona potrzebuje to na wczoraj? :)

  6. Powrót do góry    #96
    Początkujący
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chodzi o to że mam plan działania wiem kto jest właścicielem terenu itp. ale nikt nie wie jaka będzie przyszłość tego terenu a na tym mi najbardziej zależy poza tym żeby uzyskać jakieś info. to trzeba złożyć podanie na piśmie:(

  7. Powrót do góry    #97
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    poza tym żeby uzyskać jakieś info. to trzeba złożyć podanie na piśmie:(
    Kwit to podstawa!* Nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Dla Ciebie będzie to też dowód, że robiłaś coś w sprawie. Powodzenia!


    *Ja: Panie kierowniku, obiecał Pan, że...
    Mój były kierownik: A masz to na piśmie? :)

  8. Powrót do góry    #98
    Początkujący
    Dołączył
    01-05-2010
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jestem nowy

    Czytałem niektóre wypowiedzi pobieżnie.Nasuwa się pytanie.Dlaczego PSŻ nie spróbuje przejąć jednego z dwóch stadionów,które leżą odłogiem.Były stadion Warty oraz Lecha na dębcu.Niezaprzeczalnym faktem jest,iż potrzeba dużych inwestycji,aby doprowadzić je do stanu używalności.Ale nie ma przeszkód nie do pokonania,prawda?Poznań mógł by zasłynąć nie tylko piłką nożną.Pozdrawiam wszystkich fanów Skorpionów.

  9. Powrót do góry    #99
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odp. jest taka,że stadion na Dębcu jest własnością PKP. Próbowano ten teren sprzedać, ale chętnych brak. Kasa jaką sobie życzy PKP jest z innej bajki. Były stadion Warty został kupiony z tego co wiem. problem w tym,że inwestor chciał wybudować ,,chaty,, a tu się okazało,że miasto na to nie wyraża zgody. Chce aby ten teren nadal służył wypoczynkowi. Zatem fizycznie koszty ewentualnego przejęcia tych terenów to gruba gruba kasa. Stadion (ta ruina na Golęcinie) byłby do przejęcia. Czego zatem brak?? Determinacji ze strony miasta, aby tak się stało. Dobrej woli. Wybory wkrótce i pewnym ludziom powiemy za to - NIE! Bo to porażka jak wygląda ta część Poznania. Jaki widok widzą goście którzy jadą pociągiem od strony Kołobrzegu do Poznania. Wstyd!!! Wstyd!!! Wstyd!!!

  10. Powrót do góry    #100
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Ale nie ma przeszkód nie do pokonania,prawda?
    Prawdą jest też to, że łatwiej rzucić hasło niż je zrealizować.

  11. Powrót do góry    #101
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Były stadion Warty został kupiony z tego co wiem. problem w tym,że inwestor chciał wybudować ,,chaty,, a tu się okazało,że miasto na to nie wyraża zgody. Chce aby ten teren nadal służył wypoczynkowi.
    Jeżeli zakupy na pobliskich straganach można uznać za wypoczynek... A na stadionie, to chyba tylko ptaki wypoczywają. :P A wyobrażacie sobie żużel prawie w centrum Poznania?

  12. Powrót do góry    #102
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Były stadion Warty został kupiony z tego co wiem. problem w tym,że inwestor chciał wybudować ,,chaty,, a tu się okazało,że miasto na to nie wyraża zgody.
    Prostując to inwestor, który kupił dawny stadion Warty chciał tam postawić market, a nie chaty. Tyle, że przed transakcją nie sprawdził w Urzędzie Miasta jakie są plany zagospodarowania tego terenu.

  13. Powrót do góry    #103
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Ty, Wuja, taki elokwentny jesteś pierwszego maja po 21.00? Myślałem, że marzysz już tylko o wyrze...

  14. Powrót do góry    #104
    Użytkownik Awatar Rembik
    Dołączył
    13-04-2009
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  15. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://gloszuzlowy.pl/Community/Blog...gEntryId=39789

    Co do trybun i ich jakości autor artykułu raczej się nie popisał się wiedzą. I na jego miejscu bym milczał. Pisanie czegoś na zasadzie nie podoba mi się i już bez spojrzenia na przyczynę tego stanu rzeczy świadczy tylko o tym,że autor chciał się pokazać. Proponuje napisać część 2 ale po przeczytaniu choćby z tego forum wątku- Stadion. I ewentualne zresztą słuszne uwagi kierować do odpowiednich osób w tym mieście. Równie dobrze autor artykułu mógby zalić się że on woli mecze przy sztucznym świetle którego u nas brak. Być może o tym przeczytam w części 2. Pisanie o tym,że PSŻt (takie jest przesłanie autora w kontekście kluby-kibice) jest mało przyjazny kibicom jest jak dla mnie wynaturzeniem autora. Za bardzo jest przyjazny raczej bym powiedział. Przez tą przyjażń do kibiców wkrótce nie będziemy mieli na czym siedzieć. A dzieciaki będą biegały pomiędzy połamanymi dechami. Zresztą jak domniemuje autor pochodzi z Gniezna. Zatem podwójnie bym milczał na jego miejscu. I wszyscy wiemy dlaczego.

  16. Powrót do góry    #106
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Nie wiem czy zwróciłeś uwagę Kaziu na fakt, że to pisał kibic, a nie zawodowy dziennikarz. Ba pisał to co widział i to co mu się nie spodobało tzw. spostrzeżenia.
    Akurat ta częśc tego portalu umożliwia kibicom pisania co chcą stąd nazwa "szpryca kibica".

  17. Powrót do góry    #107
    Początkujący
    Dołączył
    04-05-2010
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli zakupy na pobliskich straganach można uznać za wypoczynek... A na stadionie, to chyba tylko ptaki wypoczywają. A wyobrażacie sobie żużel prawie w centrum Poznania?
    Niektórzy wypoczywają w marketach w końcu to nowoczesny "aktywny wypoczynek" bieg z wózkiem z przeszkodami :) a jeśli chodzi o stadion Warty to w dalszym ciągu mecze graja tam młodziki Warty.

  18. Powrót do góry    #108
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    (...)jeśli chodzi o stadion Warty to w dalszym ciągu mecze graja tam młodziki Warty.
    Ale hałasu robią chyba mniej niż cztery motocykle żużlowe (przyjmując nawet, że wyposażone w nowe tłumiki;)). No i jednak na tych treningach nie ma też takiego przepływu kibiców jak podczas ligowych zawodów na Golaju (z tego co się orientuję, to oficjalnie w ogóle go nie ma).

  19. Powrót do góry    #109
    Początkujący
    Dołączył
    04-05-2010
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    (...)No i jednak na tych treningach nie ma też takiego przepływu kibiców jak podczas ligowych zawodów na Golaju (z tego co się orientuję, to oficjalnie w ogóle go nie ma)
    Gdyby usłyszeli to rodzice dzieciaków trenujących w Warcie to byłbyś napiętnowany :D wracając jednak do tematu stadionu to moim zdaniem miasto będzie finansowało projekty które przyniosą kasę, czyli korty i może stadion lekkoatletyczny. Korty wiadomo czemu Porsche Open i wszystko jasne :) skoro miasto zapłaciło kasę Porsche żeby nie stracić sponsora tytularnego to i w obiekt wpompują środki.

  20. Powrót do góry    #110
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    PO obiecuje rewitalizację kompleksu na Golęcinie.
    Trzymajmy kciuki.

    http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,360..._Poznaniu.html

  21. Powrót do góry    #111
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rysiu już raz nam obiecywał gruszki na wierzbie

  22. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2009
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Typowe dla polskich polityków - zbliżają się wybory - wielkie obietnice z których wielkie g.... wychodzi. To jest jedno co łączy PO, PiS, SLD, PSL, LPR i inne partie.

  23. Powrót do góry    #113
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Plan bardzo ciekawy, tylko jak Grobelny będzie dalej prezydentem to jakoś nie widzę tego aby PO zrobiło coś z Golęcinem. Nie oszukujmy się Grobelny nam w tym nie pomoże.

  24. Powrót do góry    #114
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2009
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Zaprosić Pana Prezydenta na mecz (najlepiej ten z dużym prawdopodobieństwem wygranej;)).Zobaczyłby,jak jest na stadionie,jaka panuje atmosfera..Wtedy Jego serce na pewno zmięknie..

  25. Powrót do góry    #115
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2010
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Grobelny już był na spotkaniu żużlowym dwa lata temu i od tamtej pory nic sie nie dzieje

  26. Powrót do góry    #116
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Grobelny ma gdzies żużel. Dla niego ten sport to badziewie, daje temu przykład cały czas. Wydaje mi się, że lepiej już zaprosić na mecz kilkunastu radnych może załapią i łatwiej wtedy będzie lobbować sprawę Golęcina.

  27. Powrót do góry    #117
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Grobelny już był na spotkaniu żużlowym dwa lata temu i od tamtej pory nic sie nie dzieje
    Wtedy było z Ostrowem 25:66, to co się dziwisz.

  28. Powrót do góry    #118
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2009
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szopka z stadionem trwa nadal.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2010/11/16/kolejne-problemy-z-poznanskim-stadionem-zuzlowym/

  29. Powrót do góry    #119
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Tego stadionu nie da sie juz uratować.Jakby była taka szansa ze mozna by było zagospodarować jakieś miejsce na nowy kameralny stadion 6-7tys tor okolo 320 metrow;).Z tym stadionem to Skorpiony nigdy nie zobaczą ekstraligi bo nie dostaną pozwolenia.

  30. Powrót do góry    #120
    Użytkownik
    Dołączył
    08-04-2009
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tego stadionu nie da sie juz uratować.Jakby była taka szansa ze mozna by było zagospodarować jakieś miejsce na nowy kameralny stadion 6-7tys tor okolo 320 metrow;).Z tym stadionem to Skorpiony nigdy nie zobaczą ekstraligi bo nie dostaną pozwolenia.
    Mam nadzieję, że wróci temat deklaracji Tarnowa Podgórnego o możliwości budowy stadionu żużlowego.
    Przenosiny klubu z miasta które od 3 lat zwodzi klub w sprawie przejęcia obiektu i pozwala na jego gnębienie swoistym haraczem to konieczność!

  31. Powrót do góry    #121
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2009
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chodzę na mecze poznańskiej drużyny, a nie tarnowsko podgórskiej :) Mieszkam w Swarzędzu i dojazd na Warmińską to jest godzina, a do Tarnowa Podgórnego to sobie nie wyobrażam wogóle jeździć.

    A zresztą myślę że warto wykorzystać świetne położenie jakie ma ten stadion i szkoda by było gdyby poznański żużel miał opuścić golęcin a tor miałby się znowu pokryć chwastami.
    Cały czas mam nadzieje że jeśli chodzi o stadion to się coś zmieni na dobre. Pozdrawiam :)

  32. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A zresztą myślę że warto wykorzystać świetne położenie jakie ma ten stadion i szkoda by było gdyby poznański żużel miał opuścić golęcin a tor miałby się znowu pokryć chwastami.
    Cały czas mam nadzieje że jeśli chodzi o stadion to się coś zmieni na dobre. Pozdrawiam :)
    Dokładnie.Jest to najpiękniej położony stadion żużlowy w Polsce i ja nie wyobrażam sobie, aby stadion żużlowy miał być gdzieś indziej.

    Nie dość, że spółka ma problemy z miastem, to jeszcze kłody pod nogi rzuca spółce Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe.Nieciekawie to wygląda.

  33. Powrót do góry    #123
    Początkujący
    Dołączył
    21-10-2009
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z pewnego zródła wiem ze stadion nie zostanie napewno przez miasto przejety do euro 2012 i to jets napewno duzy problem dla poznanskiego zuzla.

  34. Powrót do góry    #124
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanie czy w tej sytuacji jest sens oddania głosu na kogokolwiek ze starujacych w wyborach.Czy którykolwiek z nich ma jakieś zamiary co do stadionu.Jeśli tak to proszę o wskazanie kto :)
    Moim zdaniem to do Euro możemy zapomieć o jakichkolwiek ruchach związanych ze stadionem.
    Oby klub i kibice tylko tego doczekali.

  35. Powrót do góry    #125
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Problemem są postmilicyjne grupy czerpiące zyski (choć to czysty eufemizm) z cudzej pracy.
    Grupy pączkują i uwłaszczają się na kolejnych polach.
    Jak ktoś idzie na wcześniejszą emeryturę to mu potem głupoty w głowie się rodzą od "nicnierobienia".

  36. Powrót do góry    #126
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Mam nadzieję, że wróci temat deklaracji Tarnowa Podgórnego o możliwości budowy stadionu żużlowego.
    Przenosiny klubu z miasta które od 3 lat zwodzi klub w sprawie przejęcia obiektu i pozwala na jego gnębienie swoistym haraczem to konieczność!
    Nie znałem tego tematu. Ale przychyliłbym się do tego pomysłu. Chociażby na przeczekanie. Może kiedyś przy sprzyjających okolicznościach powrócimy?
    Panowie z obecnego zarządu spółki!!! Zróbcie coś z tym, jeśli istnieje jakakolwiek alternatywa. W tej chwili wygląda to tak, jak u psa ogrodnika. Sam nie zje, a drugiemu nie da. Czym prędzej rozpędzić na 4 strony świata tych panów, którzy wiem, że byli przy zakładaniu klubu, ale dziś już dawno spoczywają na laurach i chcą mieć możliwość jeszcze zagarnięcia coś dla się. Wiem o kogo chodzi, bo niektórych tych panów znam. Złamanego grosza nie wkładają, a jeszcze wejściówka za free. Gdyby mieli zapłacić choćby za bilet, połowa z nich nie przychodziłaby już nawet na mecze. To jest SKANDAL, by takie osoby mieniły się członkami Stowarzyszenia.
    Nie piszę o wszystkich, ale kilku z tych, których znam.

    Mówię (piszę) tylko za siebie. Może warto upaść (do ligi niżej lub na zaściankowy stadionik), by kiedyś powrócić. Niech ten żużel tutaj trwa. Dziś już wiecie ilu macie kibiców pewnych.

    Kiedyś wielokrotnie odnosiłem się wrogo i nieprzyjemnie do wielu działań włodarzy klubu. Kiedyś zbyt mocno zawierzałem tym panom od siedmiu boleści. Tylko krowa nie zmienia poglądów, ja też kilka rzeczy zrozumiałem. Ten ostatni sezon, choć w sumie nieudany, zaszczepił u mnie duże poparcie dla Waszych działań.

    Opuśćmy ten stadion jeśli będzie taka możliwość. Macie 1500 kibiców pewnych i na tym bazujcie.

    I jeszcze jedno. Nie chciałbym źle być zrozumiany przez SSSŻ. Mają swoje składki na bieżącą działalność i to się chwali (sam dwukrotnie z wyjazdu korzystałem). Czy klub mógłby dla chętnych też coś takiego wprowadzić? Wiem, że dla chętnych zawsze jest dostępne konto. Chodzi o coś, co by działało non stop na korzyść tych, którzy opłacają jakieś regularne składki. To może budować dodatkowo tożsamość z klubem.
    Przykład: wpłacam co miesiąc 10zł, (120 wychodzi na rok), korzystam z rabatu na jeden bilet na mecz 10%, mam zniżkę na gadżety 10%, może nawet na piwo czy inne napoje na stadionie (jedna tylko z opcji do wyboru). Tak, żeby Wam się również opłacało lub wychodziło na zero. Dodatkowo jakaś karta kibica czy coś? Ale żeby w ten sposób budować większą tożsamość z klubem. Oczywiście byłoby to tylko dla kibiców, którzy regularnie opłacają składki przez ostatni rok, czyli na dobrą sprawę weszłoby w życie dopiero od sezonu '11. Taki mi się pomysł włączył. Byłbym zainteresowany. Nie mam jednak pojęcia ilu takich delikwentów znaleźć się jeszcze może.

  37. Powrót do góry    #127
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czym prędzej rozpędzić na 4 strony świata tych panów, którzy wiem, że byli przy zakładaniu klubu, ale dziś już dawno spoczywają na laurach i chcą mieć możliwość jeszcze zagarnięcia coś dla się. Wiem o kogo chodzi, bo niektórych tych panów znam. Złamanego grosza nie wkładają, a jeszcze wejściówka za free. Gdyby mieli zapłacić choćby za bilet, połowa z nich nie przychodziłaby już nawet na mecze. To jest SKANDAL, by takie osoby mieniły się członkami Stowarzyszenia.
    Nie piszę o wszystkich, ale kilku z tych, których znam.
    Na chwilę obecną (według stanu mojej wiedzy) w strukturze Stowarzyszenia nie działa już żaden z członków-założycieli. W większości są to osoby przyjęte w pierwszym lub kolejnych "naborach" do PSŻ.
    Obecnego Prezesa Stowrzyszenia nie było wśród nas nawet 2 lata potem gdy wystartowała liga w Poznaniu.
    Członkowie-założyciele w znakomitej większości są aktualnie poza Stowarzyszeniem, D.Górzny działa jako pełnomocnik w Spółce, a Tomka Wójtowicza niestety nie ma już z nami.

    Dobrze byłoby przed napisaniem komentarza sprawdzić FAKTY, a nie insynuować coś wobec członków-założycieli PSŻ którzy swoją ideę wcielali poświęcajac własne pieniądze, czas i oddali sporo serca by przebić mur niemocy zbudowany latami nieobecności żużla na poznańskim owalu.


    A co do samego stadionu i działań stowarzyszenia to przynać muszę iż odbieram to z wielkim zażenowaniem.
    Partykularne interesy lub próba zaistnienia w niedookreślonej sferze swoich chorych ambicji to przyczynki degradacji wszelkich działań o charakterze społecznym (a w gruncie rzeczy taką działalnością jest PSŻ).
    Jedno co mogę tylko powiedzieć to fakt, iż sytuacja Golęcina w mieście które "stawia na sport" jest nie do pomyślenia. Kiepski styl pracy obecnego prezydenta widać również na kilku innych płaszczyznach ale nie o tym miałem pisać. Ten pat będzie trwał przez przynajmniej 3 lata tj. do kolejnej próby ubiegania się o dużą imprezę (oby skuteczną). 3 lata to jednak za dużo by trwać bez aspiracji w środku tabeli 1 ligi. Jeżeli są samorządy gminne chętne zagospodarować potencjał żużla i uczynić z niego swoją firmową markę to ja jestem bardzo na TAK.
    Przykład siatkarek z upadłej drużyny poznańskiej, które przytuliła Murowana Goślina. Dziewczyny przy pełnej hali (nie jest to gabarytowo Arena, ale hala jest nowa i ładna) walczą i mają sponsora.
    Sądzę, że te 5-10 km od granicy miasta nie jest problemem dla kibiców, a przy niedzielnym ruchu w mieście nawet z Rataj da się dotrzeć na stadion w przykładowym Tarnowie Podgórnym w 30 minut.
    Wiązanie się z Golęcinem bez żadnej alternatywy jest, co pokazuje rzeczywistość, stawianiem się pod murem. Nie sądzę aby na forum spółki ten temat traktowany był bezrefleksyjnie. Mam dużą dozę zaufania do działań osób związanych ze spółką i liczę, że w porozumieniu z kibicami (i ich jasnym poparciem) alternatywę da się stworzyć.
    Miasto Poznań uosobione decyzjami prezydenta Grobelnego nie jest partnerem do rozwiązania golęcińskiego pata.

  38. Powrót do góry    #128
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cd http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...-jest-sponsor/
    czarne chmury nad Golecinem

    W Tarnowie P. czy gdziekolwiek indziej to już nie będzie to.

  39. Powrót do góry    #129
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ale chwileczke, powoli. Przecież kolega Szewach pisze o "deklaracji Tarnowa Podgórnego o możliwości budowy stadionu żużlowego". A od deklaracji do budowy jest baaaaardzo daleka droga. Przecież budowa stadionu to nie jest hop siup i już. To trwałoby zapewne dość długo, jakby zdążyli z tym do sezonu 2012 to by już był duży sukces. Ale przecież rok 2012 to już euro, a jak ktoś tam powyżej pisał, są szanse że po zakończeniu najważniejszego na te chwile projektu miasta jakim jest euro 2012, coś sie wreszcie w kwestii przejęcia stadionu ruszy.

    Poza tym, tak jak mówi Kaltort obecny stadion żużlowy ma świetne położenie, lepszego wymarzyć sobie nie można. To miejsce naprawde ma niesamowity urok. Do dziś pamiętam przedmeczowe spacery po lasku golęcińskim, kiedy do meczu było jeszcze kilka godzin, gdzie można sobie usiąść na ławeczce, odetchnąć świeżym powietrzem, nasycić oczy pięknym widokiem i to wszystko w akompaniamencie okrzyków zmierzających na mecz kibiców PSŻ.

    I tu zgadzam sie z Kaltortem, że nie warto z tego rezygnować. Bo ten stadion wraz ze swoją otoczką ma niesamowity urok.

  40. Powrót do góry    #130
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2009
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No super. Kibice się nie mogą zgrać (EKA i SSSŻ), konflikt z trenerem i jego odejście/zwolnienie, problem finansowe, problemy ze stadionem i jeszcze nieporozumienia na linii stowarzyszenie - spółka. Czego jeszcze się doczekamy? Odejścia sponsorów, zawodników, odebrania licencji?

  41. Powrót do góry    #131
    Początkujący
    Dołączył
    22-07-2010
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wczoraj się przeszedłem na stadion, porobiłem troszkę zdjęć i powiem wam że jednak sobie nie wyobrażam żużla w innym miejscu jak na Golęcinie, jednak to miejsce ma jakiś urok.

    Zapraszam do obejrzenia zdjęć stadiony ze wczoraj.
    http://picasaweb.google.com/10520320...wyNaGolecinie#

  42. Powrót do góry    #132
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najlepsze są te gwoździe "wdupowłazy". Ale Basala pewnie zaraz powie, że nie, bo źle naświetlone. ;)

  43. Powrót do góry    #133
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiepsko to wygląda. Jedno jest pewne. Wiemy kto nam już kiedyś pomógł z rady miasta. I że nic nie może trwać wiecznie. Bo najgorsze jest zasiedzenie. To psuje każdego człowieka. Poznań zasługuje na to co najlepsze.

  44. Powrót do góry    #134
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Stadion wygląda tragicznie,remont całego stadionu pochłonie grube miliony.Czy jest sens to remontować?i za jakie pieniądze.

  45. Powrót do góry    #135
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stadion wygląda tragicznie,remont całego stadionu pochłonie grube miliony.Czy jest sens to remontować?i za jakie pieniądze.
    Miasto w stadion Lecha pakuje wiele milionów, to i mogą zrobić stadion żużlowy na poziomie XXI wieku.Jest sens to remontować, bo jest to najpiękniej położony stadion żużlowy w Polsce.

Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •