Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 869

Wątek: STADION

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Drogi Olimpie. W swoim pierwszym poście piszesz:

    czy nasze miasto by nie moglo dostac dotacji?Za 6 mln euro to nasz stadion byl by nie do poznania...tylko teraz jak marma dostanie pieniadze to zaraz wszyscy by pewnie chcieli...
    Z powyższej wypowiedzi wynika, iż traktujesz (traktowałeś) stadion jako OBECNĄ własność miasta.

    A teraz podajesz newsa w stylu "co by było, gdyby babcia miała wąsy..." :)

    Reasumując: nie można starać się o dotację dla czegoś, co nie należy (jeszcze) do podmiotu starającego sie o fundusze :)

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niedlugo moze byc miejski...jak bardzo dobrze pojdzie
    Postawię Ci dobry trunek (jeżeli jesteś dorosły) jak to przejdzie. Ty Niepoprawny Optymisto. :D
    Żółtki ostatnio biorą wszystko.

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2009
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Kazdy moze inaczej to zinterpretowac...Wy zinterpretowaliscie to tak i ok....spoko...:)

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://poznan.naszemiasto.pl/wydarze...html#skomentuj


    Namawiam was do zalogowania się i skomentowania tej wiadomosci

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    23-10-2009
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ładnie położony macie ten kompleks po Olimpii. Niestety coś czuję, że w "nagrodę" za zostanie miastem Euro 2012 przez wiele lat nic poza piłką i pieniędzmi jaki zeżarł i jeszcze długo będzie żarł stadion Lecha/stadion Euro reszta obiektów w mieście będzie zaniedbana. Kolejorz jest fenomenem w polskiej Ekstraklasie, ale szkoda żeby Poznań był kojarzony tylko z jednym "sportem" o jednym klubem.

    3mam kciuki za PSŻ :)

  6. Powrót do góry    #51
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Ładnie położony macie ten kompleks po GKS Olimpii[...]
    Rzeczywiście, jest to nasz kompleks... ;)

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    23-10-2009
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co Golęcin to nie jest część Poznania? Zdaje mi się, że na Jeżycach to jest? Napisałem "Wasz" czyli Poznaniaków. Bo to poznański wątek :) Poza tym skorpiony tam jeżdżą nie?

  8. Powrót do góry    #53
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Nie lubię tłumaczyć dowcipów, tym bardziej własnych... Cóż... Może był słaby. ;)


    Chodziło mi o to:
    Rzeczywiście, jest to nasz KOMPLEKS...

    Nie o to:
    Rzeczywiście, jest to NASZ kompleks...


    Fersztejen? :)


  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    23-10-2009
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja teraz fresztejen :) Wybacz jestem wczorajszy :) Niezłą gra słów wyszła :) Pzdr

  10. Powrót do góry    #55
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Wybacz jestem wczorajszy :)
    Nooo... każden by tak chciał. ;) Ale wybaczam. :D

  11. Powrót do góry    #56
    Początkujący
    Dołączył
    20-01-2006
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Golęcin miejski już w 2010 roku?


  12. Powrót do góry    #57
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Tylko żeby tym razem wyszło coś więcej ponad deklaracje. Ja naiwnie wierzę, że tak właśnie się stanie.

  13. Powrót do góry    #58
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Chyba będę pesymistą w tym temacie. A to dlatego, że miasto nagle zmieniło podejście do sprawy. Wpierw warunkiem było otrzymanie przez Poznań jakiejś tam imprezy młodzieżowej, a teraz gdy jeszcze tamten warunek się nie spełnił, słyszymy coś innego. Coś się za tym kryje. Tylko co? Ponoć miasta nie stać na remont obiektów, a tu nagle takie info. Zastanawiające. Nie dopatruję się w tym żadnej teorii spiskowej, ale znaki zapytania mi się załanczają. Coś czuję, ze Pan Grobelny ma plan nie koniecznie taki, który nam się spodoba.
    Może za czarno to za czarno to widzę. Obym się mylił :)

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie też nie chce się wierzyć w szlachetne, tzn. żużlowe intencje pana prezydenta. Tu musi być jakieś drugie dno. A może to tylko moja nadwrażliwość?

  15. Powrót do góry    #60
    Początkujący
    Dołączył
    28-07-2009
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pamiętajmy, że Olimpia to nie tylko tor żużlowy.
    To przecież korty tenisowe, stadion lekkoatletyczny, hotel (?). I ogólnie obiekt jest w bardzo atrakcyjnym położeniu...
    Może faktycznie są plany jakiejś reorganizacji, ale likwidować toru żużlowego nik się raczej nie odważy. Tak myślę.
    Modernizować od razu też pewnie nie będą, ale klub też będzie miał większe pole do popisu- sytuacja będzie bardziej klarowna i każdy bedzie wiedział tak +/- co i jak na przyszłoć ....

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2009
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Propozycja dla zarządu

    Czy istnieje możliwość umówienia się z policją i zamiast zapłaty finansowej np. wyremontować ławki? Wtedy kibice mogliby się uaktywnić i przyjść na coś w stylu prac społecznych, a materiał (deski, gwoździe) załatwiłby klub. Wyszłoby chyba taniej.

  17. Powrót do góry    #62
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Czy istnieje możliwość umówienia się z policją i zamiast zapłaty finansowej np. wyremontować ławki? Wtedy kibice mogliby się uaktywnić i przyjść na coś w stylu prac społecznych, a materiał (deski, gwoździe) załatwiłby klub. Wyszłoby chyba taniej.
    Fajny pomysł, ale problem polega na tym, że klub wynajmuje stadion od TS Olimpia a nie od Policji. Dwa TS ma zapewne gdzieś w jakim stanie jest stadion.

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od wielu lat ma to gdzieś. Za tą dewestacje a właściwie brak opieki nad powieżonym mieniem w Chinach były jeden wyrok............... Kto zna tych ludzi ten wie,że z nimi nie ma żadnej rozmowy. Dawno powinno zabrać się im te zabawki. Po ich rządami stały się ruiną. Co gorsza za chwilę i tą riunę zrujnują.

  19. Powrót do góry    #64
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Czy istnieje możliwość[...]
    Zazdroszczę Ci jednego -idealistycznego podejścia do życia. Chyba jestem już zblazowanym prykiem. :)
    Tobie wydaje się, że panowie z TS Olimpia przechadzają się po Golęcinie i snują np. takie wizje: "Och, gdyby tak stadion, na którym mecze rozgrywa PSŻ miał piękne z trybuny z plastikowymi siedziskami, sztuczne oświetlenie i wieżyczkę sędziowską z prawdziwego zdarzenia..."? ;)

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2009
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy istnieje możliwość[...]
    Zazdroszczę Ci jednego -idealistycznego podejścia do życia. Chyba jestem już zblazowanym prykiem. :)
    Tobie wydaje się, że panowie z TS Olimpia przechadzają się po Golęcinie i snują np. takie wizje: "Och, gdyby tak stadion, na którym mecze rozgrywa PSŻ miał piękne z trybuny z plastikowymi siedziskami, sztuczne oświetlenie i wieżyczkę sędziowską z prawdziwego zdarzenia..."? ;)
    I HAVE A DREAM!!!

  21. Powrót do góry    #66
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    I HAVE A DREAM!!!
    :)

    No, na świecie musi być zachowana swoista równowaga między idealistami a pragmatykami. Dzięki temu funkcjonujemy i rozwijamy się, a raczej rozwijamy i funkcjonujemy. :)

    Podobno Mostostal od dziś ma wolne terminy jeśli chodzi o budowlankę stadionową. ;) :P

    Dobra, koniec OT. :)

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.epoznan.pl/index.php?sect...=news&id=17980 no i jestesmy w d...., czyli punkcie wyjscia.

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2009
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Golęcin tak czy tak będzie miejski.Niestety bez Olimpiady proces przejęcia sie wydłuży,o dwa trzy lata?JEŚLI PSŻ by awansował w tym sezonie to jestesmy w kropce...szybka modernizacja, ale za co???

  24. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Tutaj nawet nie chodzi o sam awans. W przyszłym sezonie obligatoryjny wymóg w I lidze to oświetlenie. I niech nikt się nie łudzi, że uda się uzyskać w tej kwestii vacatio legis. Ono już trwa...

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2009
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    to kto załatwi oświetlenie?miasto?a jeśli do tego czasu golęcin bedzie nadal "policyjny"?to dobre pytania jeśli chodzi o przyszłość tego klubu...

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Dlatego właśnie ten sezon będzie kluczowy dla przyszłości speedwaya w Poznaniu. Wynikami oraz (a może przede wszystkim) frekwencją trzeba przekonać Miasto co do zasadności wsparcia tej dyscypliny. Jeżeli nie będzie jednego i drugiego czynnika, Grobelny otrzyma "na tacy" argument przeciwko przejęciu stadionu dla potrzeb rozwoju "nieefektywnego" żużla.

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2009
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jeśli chodzi o te dwa czynniki, czyli wyniki i frekwencję to trzeba przyznać, że mamy potencjał.W tym sezonie mamy naprawdę niezły skład(brawa i uznania dla zarządu).W drugim czynniku kibice pokazali, że potrafią przyjść na trybuny w liczbie 12 tysiecy(patrz mecz z Ostrowem)czy nawet w tym sezonie z Tarnowem(9tys). Nie wiem jak bylo w poprzednich sezonach bo sezon 2009 był moim pierwszym:D:D w 2008 bylem tez na jednym czy dwóch spotkaniach.Reasumując: MARKETING I REKLAMA!!! Np. w "Głosie Wielkopolskim" raz w tygodniu Leszno ma całą stronę poświęconą temu klubowi.Czemu ta gazeta nie zrobi tak ze "skorpionami"?

  28. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Ja sobie Skorpiony wykupią stronę to będą ją miały.

  29. Powrót do góry    #74
    Początkujący
    Dołączył
    03-03-2010
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy istnieje możliwość umówienia się z policją i zamiast zapłaty finansowej np. wyremontować ławki? Wtedy kibice mogliby się uaktywnić i przyjść na coś w stylu prac społecznych, a materiał (deski, gwoździe) załatwiłby klub. Wyszłoby chyba taniej.
    A co z plastikowymi krzesełkami ze "starego" stadionu z Bułgarskiej? Inne stadiony też są remontowane. Pewnie wywalone na złom, zniszczone byle tylko komuś się nie przydały;/

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik Awatar Rembik
    Dołączył
    13-04-2009
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Jak ogłosił wiceprezydent Poznania Sławomir Hinc, stadion przy ul. Bułgarskiej będzie docelowym miejscem rozgrywania meczów przez piłkarzy Warty Poznań. "Zieloni" przeniosą się na Bułgarską w lipcu. I to na wiele lat.

    Wczoraj w urzędzie miejskim na rozmowy stawiła się delegacja klubu z Drogi Dębińskiej. Głównym poruszanym problemem był brak stadionu do rozgrywania meczów, bowiem obecny obiekt Warty w przyszłym sezonie przestanie spełniać podwyższone wymogi licencyjne. Miasto znalazło rozwiązanie - od lipca Warta będzie dzielić z Lechem stadion przy ul. Bułgarskiej. Dotyczyć ma to jednak tylko meczów, bowiem jeśli chodzi zaplecze treningowe i biurowe, konkurencyjny klub ma nadal korzystać z dotychczasowych obiektów.

    Czy Wartę stać będzie na korzystanie ze stadionu przy Bułgarskiej? Nie jest przecież tajemnicą, że dotychczas traktowany preferencyjnie Lech, po całkowitym oddaniu do użytku nowych trybun dostanie gigantyczną podwyżkę czynszu. "Póki co to miasto decyduje o tym, kto będzie użytkował w najbliższym czasie stadion i my dajemy zgodę Warcie" - wyjaśnia wiceprezydent Hinc. Oznacza to, że przyszły operator obiektu, bez względu czy będzie im podmiot zewnętrzny, czy, jak się spekuluje, Lech, będzie musiał na starcie zaakceptować przyjęty przez miasto stan rzeczy. "Dla przyszłego operatora rozwiązanie, w którym ze stadionu korzysta więcej drużyn, jest więcej widzów i większe zainteresowanie, jest bardziej korzystne z ekonomicznego punktu widzenia" - podsumowuje polityk PO.

    Miasto zaznaczyło też wyraźnie, że Warta nie ma co liczyć na nowy stadion za pieniądze miejskie, bowiem priorytetem dla miasta będzie rewitalizacja obiektów Olimpii. W grę wchodzi więc tylko odnalezienie przez Wartę na własną rękę inwestora, albo przeprowadzka na Golęcin. Wszystko to jednak nie jest perspektywą najbliższych lat."
    źródło" Gazeta Wyborcza


  31. Powrót do góry    #76
    Początkujący Awatar Lukas_Scorpio
    Dołączył
    16-12-2009
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 6 w 3 postach
    Powiem to tak: mamy atmosferę, mamy dobrą drużynę, mamy fachowca Jądera oraz zaradny zarząd. Ale jest jedno wielkie "ale", NASZ STADION POPADA W RUINĘ!!! Dlaczego miasto(szczerze mówiąc) nie potrafi negocjować z szkiełami ws. stadionu?! Niestety, ale miasto ma naszą golęcińską dumę gdzieś!!! Wolą podlizywać się Lechowi (do niego nic nie mam, broń Boże) albo zbudować kolejną bezużyteczną "galerię"!!! Dobrze, że śp. pan Wójtowicz wiele zrobił dla PSŻu!!! Dzięki Niemu żużel w Poznaniu nadal trwa!!! Jak będą najbliższe wybory na prezydenta, to nie zagłosuję na Grobelnego!!! Szkieły oddały miastu dawne kino "Olimpia" na teatr, a co z PSŻ?! Po prostu mam dosyć tego grobelnizmu!!! A ponoć "Poznań stawia na sport"...Jedynie na wiadomo kogo. Wykopać Ryśka ze stołka!!! Miejmy jednak nadzieję, że nowy prezydent będzie na żużel patrzył z innej (bardziej sprzyjającej) perspektywy. Mam pytanie (chociaż nie na temat): czy ktoś jutro będzie na prezentacji PSŻu (godz.11, hala nr5 MTP) ?

  32. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Na pewno bedzie sporo kibiców :)

  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    19-11-2008
    Postów
    159
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem to tak: mamy atmosferę, mamy dobrą drużynę, mamy fachowca Jądera oraz zaradny zarząd. Ale jest jedno wielkie "ale", NASZ STADION POPADA W RUINĘ!!! Dlaczego miasto(szczerze mówiąc) nie potrafi negocjować z szkiełami ws. stadionu?! ... ?
    Poczytaj chociażby piątkową poznańską wkładkę do Wyborczej to ci się trochę rozjaśni.

  34. Powrót do góry    #79
    Początkujący Awatar Lukas_Scorpio
    Dołączył
    16-12-2009
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 6 w 3 postach
    Powiem to tak: mamy atmosferę, mamy dobrą drużynę, mamy fachowca Jądera oraz zaradny zarząd. Ale jest jedno wielkie "ale", NASZ STADION POPADA W RUINĘ!!! Dlaczego miasto(szczerze mówiąc) nie potrafi negocjować z szkiełami ws. stadionu?! ... ?
    Poczytaj chociażby piątkową poznańską wkładkę do Wyborczej to ci się trochę rozjaśni.
    Tylko nie Wyborczą, ja tego "czegoś" nie czytam. Kojarzysz pewnie bojkot kibiców Lecha? ;)

  35. Powrót do góry    #80
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Lukas nieoficjalny bojkot Wybiórczej jest na Golęcinie od zeszłego roku :)

  36. Powrót do góry    #81
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2009
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem to tak: mamy atmosferę, mamy dobrą drużynę, mamy fachowca Jądera oraz zaradny zarząd. Ale jest jedno wielkie "ale".
    "Ale" kiedy na tym okazałym i jednym z największych (pod względem liczebności trybun) w Polsce stadionie odbędą pierwsze tegoroczne treningi Młodzi Zawodnicy.

    R.Dąbrowski, P.Głowania, A.Kozłowski.


  37. Powrót do góry    #82
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Kociuuu, mówiąc po poznańsku, musisz wdusić przycisk "Cytat" dwukrotnie. Pierwszy raz na początku cytowanej wypowiedzi, drugi raz na jej końcu.

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2009
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]
    mówiąc po poznańsku, musisz wdusić przycisk "Cytat" dwukrotnie. Pierwszy raz na początku cytowanej wypowiedzi, drugi raz na jej końcu.

    Specjalnie usuwam drugi cytat "guote".

    Staram się w ten własnie sposób uniknąć sytuacji że moja wypowiedż była zrozumiana jako cytat.

    Moim skromnym zdaniem (wcale nie muszę mieć racji) drugi "Cytat" jest niepotrzebny.


  39. Powrót do góry    #84
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Staram się w ten własnie sposób uniknąć sytuacji że moja wypowiedż była zrozumiana jako cytat.
    Ale właśnie jest wbrew Twoim zamierzeniom! Spójrz powyżej: skąd ktoś ma wiedzieć gdzie kończy się cytat mojej wypowiedzi, a zaczyna Twój komentarz do niej?

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2009
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Staram się w ten własnie sposób uniknąć sytuacji że moja wypowiedż była zrozumiana jako cytat.
    Ale właśnie jest wbrew Twoim zamierzeniom! Spójrz powyżej: skąd ktoś ma wiedzieć gdzie kończy się cytat mojej wypowiedzi, a zaczyna Twój komentarz do niej?
    W Twojej odpowiedzi jest idealnie.
    Tak powinno być.
    Często spotykałem się z powtórnym "Cytat na końcu" zmieniało to sens wypowiedzi.
    Jeżeli tak będzie zawsze nie widzę zadnych powodów do wprowadzania zmian i "ulepszeń".

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2009
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem to tak: mamy atmosferę, mamy dobrą drużynę, mamy fachowca Jądera oraz zaradny zarząd. Ale jest jedno wielkie "ale".
    "Ale" kiedy na tym okazałym i jednym z największych (pod względem liczebności trybun) w Polsce stadionie odbędą pierwsze tegoroczne treningi Młodzi Zawodnicy.

    R.Dąbrowski, P.Głowania, A.Kozłowski.
    Ażeby zachować przyjętą "Formę"

  42. Powrót do góry    #87
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Kociuuu, nie wiem czy lejesz ze mnie, czy piszesz poważnie :), powiem tylko, że rzeczywiście problemy pojawiają się przy wielokrotnym cytowaniu. Nasze forum jest trochę ułomne, brakuje ksywek użytkowników przy słowie "Cytuję" i brakuje też opcji "podgląd wiadomości". Cóż, jedziemy na tym, co mamy. :)

  43. Powrót do góry    #88
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2009
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kociuuu, nie wiem czy lejesz ze mnie, czy piszesz poważnie :), powiem tylko, że rzeczywiście problemy pojawiają się przy wielokrotnym cytowaniu. Nasze forum jest trochę ułomne, brakuje ksywek użytkowników przy słowie "Cytuję" i brakuje też opcji "podgląd wiadomości". Cóż, jedziemy na tym, co mamy. :)
    Nigdy w życiu nie poniżałem ludzi.
    Mam pełen szacunek dla Wszystkich ludzi.
    Dziwi mnie że coś takiego przyszło Ci na myśl.

    Prowadzenie Forum nie jest łatwe i naprawdę dzięki Tym, którzy to robią poświęcając Swój Cenny Czas.

    Szczerze życzę powodzenia i sukcesów.

    Jestem z Wami


  44. Powrót do góry    #89
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    No dobra... Koniec OT.
    To co z tym stadionem?;)

  45. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2009
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No dobra... Koniec OT.
    To co z tym stadionem?;)
    Niech korzysta z niego jak najwięcej młodzierzy.

    Klub bedzie miał nie tylko satysfakcję ale również powód do dumy naprawdę bardzo małym kosztem finansowym.

Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •