Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 389

Wątek: Fotografia w naszym żużlu

  1. Powrót do góry    #181
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Jaca to akurat jest Robert Kościecha ,a nie Emil ;)
    Ehh, ale kucha :(
    Basala - dzięki za porównawcze foto.
    Zainteresowanych przepraszam za pomyłkę.
    Pochodzę jeszcze przyszły sezon to pewnie też będę wszystkich rozpoznawał :)
    Nie masz za co przepraszać :). Nie zwróciłeś tylko uwagi na dwa szczegóły.
    1. Napis Unibax na motorze
    2. Dolna część kasku jest czarna, a Emil ma w barwach narodowych.
    Szczerze to gdyby nie te dwa szczegóły to też bym się złapał, a gdyby doszła do tego złota felga to już wogule hehe :D

  2. Powrót do góry    #182
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2009
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jaca to akurat jest Robert Kościecha ,a nie Emil ;)
    Ehh, ale kucha :(
    Basala - dzięki za porównawcze foto.
    Zainteresowanych przepraszam za pomyłkę.
    Pochodzę jeszcze przyszły sezon to pewnie też będę wszystkich rozpoznawał :)
    Nie masz za co przepraszać :). Nie zwróciłeś tylko uwagi na dwa szczegóły.
    1. Napis Unibax na motorze
    2. Dolna część kasku jest czarna, a Emil ma w barwach narodowych.
    Szczerze to gdyby nie te dwa szczegóły to też bym się złapał, a gdyby doszła do tego złota felga to już wogule hehe :D
    dołożę jeszcze coś
    3. Piętnastka na osłonie Emila (z tyłu przy błotniku) - jego numer w tegorocznym GP.

  3. Powrót do góry    #183
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Ale Twój obiektyw ma taki mały, z czasem coraz trudniej się przesuwający, przełącznik rodzaju stabilizacji. I wersja numer 2 stabilizacji bardzo się przydaje w żużlu.
    Tylko, że to nie ja przechodzę ostatnio fazę zachwytu panoramowaniem. ;) Robię fotki z trybun i ciężko mi jest stosować tę technikę. Przeszkadzają mi reklamy ustawione na murawie i ludzie na niej stojący (w tym fotografowie profi :P). Oczywiście da się coś tam ustrzelić, ale przy moich umiejętnościach jest to emocjonalnie wyczerpujące. :D

    PS Przełącznik trybu stabilizacji jest tej samej wielkości co jej wyłącznik. :)


    Basala w głębi szuflady to ma same z serii ,,XXXX,,;)heheh
    Chciałem stanowczo zaprotestować! Nośniki z tzw. XXX trzymam zawsze na wierzchu. Często z nich korzystam, a nie mam czasu na szperanie. ;)

  4. Powrót do góry    #184
    Początkujący
    Dołączył
    15-06-2009
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Basala a to nie wiedziałam;) w takim razie ja też czekam na te z dna szuflady ( te z nośników na wierzchu też;) )

  5. Powrót do góry    #185
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    [...]( te z nośników na wierzchu też;) )
    Taaa... akurat: "też". Wam (kobietom) tylko jedno w głowie! ;)


    Polecam fotki żużlowe tego gościa:

    http://www.sebafoto.com/

    Genialna plastyka obrazu i światło. Jedyna rzecz która mi nie pasuje, to zbytnie zamrożenie ruchu. Ale on o tym wie. :)

  6. Powrót do góry    #186
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko, że to nie ja przechodzę ostatnio fazę zachwytu panoramowaniem. ;)
    Cóż, ja tylko odniosłem się do tego co napisałeś, że stabilizacja nie przydaje się w żużlu. Przydaje się.

  7. Powrót do góry    #187
    Początkujący
    Dołączył
    13-07-2009
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja popieram basale. Stabilizacja przy tych czasach jest zbędna. Dobierzesz przesłonę, czas i jest ok. Wolę to niż stabilizację. Na stabilizacji uchwycisz ładne tło a jeźdźca rozmytego.

  8. Powrót do góry    #188
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cóż, ja tylko odniosłem się do tego co napisałeś, że stabilizacja nie przydaje się w żużlu. Przydaje się.
    Jesteś prawnikiem? ;)


    A gdybyś miał do focenia żużla polecić mi jedno z dwóch nw. szkieł, które to by było:

    1. Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS USM.
    2. Canon EF 70-200 mm f/2.8L USM?

  9. Powrót do góry    #189
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS USM.
    Chyba jasne, że to właśnie. Żużel to nie tylko wyścigi w zawrotnym tempie na torze. To również na przykład zawodnik ukryty w swoim boksie. Boksie, gdzie lampa tylko narobi szkód (bo nie będzie czasu, by ja odpowiednio ustawić) a stabilizacja pomoże :-)

    Reasumując - lepiej mieć niż nie mieć stabilizator. Bo nie przeszkadza a może pomóc.

  10. Powrót do góry    #190
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Chyba jasne[...]
    Zdecydowanie jasne. Takie światło w całym zakresie ogniskowych robi wrażenie, a największe na długim końcu. :)

    Pytałem trochę prowokacyjnie, bo jest grupa użytkowników systemu Canona, która twierdzi, że wersja bez ISa jest optycznie lepsza od tej z. Nawet jeśli w stabilizowanym szkle wyłączy się IS.

  11. Powrót do góry    #191
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zdecydowanie jasne.
    Jak najbardziej. Ale zdarza mi się też czasem wypić Portera. Za zdrowie fotografów. Prosit!

  12. Powrót do góry    #192
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Pavle, zajrzyj TU. Już pojutrze będzie można wypić zdrowie fotografów i nie tylko ich. ;)


  13. Powrót do góry    #193
    Stały bywalec Awatar Lorens
    Dołączył
    13-06-2005
    Postów
    698
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Galeria Grand Prix Polski 2009 - część IV - ZAWODY:



    www.speedway-photography.pl

    Grand Prix Polski w 4 odsłonach:

    Cz I - Trening
    Cz II - Prezentacja + występ teatru Buffo
    Cz III - Kibice
    Cz IV - Zawody

    Zapraszam :-)

  14. Powrót do góry    #194
    Stały bywalec Awatar Lorens
    Dołączył
    13-06-2005
    Postów
    698
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sezon 2009 za nami... Zapraszam do podsumowania tegorocznych zmagan na torach zuzlowych - "Z obiektywem przez rok 2009" :-)



    www.speedway-photography.pl

  15. Powrót do góry    #195
    Użytkownik
    Dołączył
    14-06-2009
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zdjęcia z Turnieju Par

    Witajcie,

    To już prawie 6 miesięcy jak ostatni raz na Golęcinie gościłem z aparatem. A ponieważ dziś właśnie zaczyna się dla mnie sezon postanowiłem przypomnieć o tym wątku :)


    Poniżej zdjęcia z dzisiejszego Turnieju Par, zapraszam do oglądania i komentowania :)

    1.



    2.



    3.



    4.





    Więcej zdjęć z turnieju:


    www.photosport.com.pl/Turniej Par


    Dziękuję i pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #196
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Jaca, no i znowu progres jeśli chodzi o umiejętności. "Trochę" zazdroszczę (świetna plastyka fotek, trochę przyczepiłbym się tylko do kadrowania). Ja niestety drepczę w miejscu. :( Aż wstyd coś wrzucić. Tradycyjnie kilka z trybun:

    1.



    2.


    3.


    4.

  17. Powrót do góry    #197
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trzeba było się skupić na robieniu zdjęć a nie bez przerwy wydzierać się E. E. E.E.
    Czekam na to jedyne zdjęcie w swoim rodzaju. Czyli jak Golaj działa na kibiców. Czyli trzej kibice w trzech jakże różnych szalach. Oby tak zawsze.

  18. Powrót do góry    #198
    Początkujący Awatar kiwi19
    Dołączył
    30-06-2006
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej!
    A dlaczego /co widać na fotce nr 2/ zawodnicy jadą w tych samych kolorach kasków???!!! sedzia to puscił?
    pzdr
    p.s. chodzi o fotę "jacy"

  19. Powrót do góry    #199
    Użytkownik
    Dołączył
    14-06-2009
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Fotki z treningu PSŻ Lechma - ŻKS Polonia Bydgoszcz

    Zapraszam do oglądania fotek z dzisiejszego meczu :)

    1.



    2.




    3.



    4.




    I więcej foto z treningu znajduje się na mojej stronie- zapraszam:

    http://www.photosport.com.pl/PSZ-Polonia/

  20. Powrót do góry    #200
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.pszpoznan.pl/news.php/id/470


    Już dziś mogę napisać,że jedną z nagród będzie profesjonalna ładowarka do baterii z możliwością ładownia w samochodzie jak i w domu. Idealna sprawa dla każdego fotografa.

  21. Powrót do góry    #201
    Użytkownik
    Dołączył
    14-06-2009
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witajcie,

    Jedno "ciasne" z dzisiejszego treningu:




    Zawodnicy trenowali to i ja poćwiczyłem trochę ciasnych kadrów, co z tego mi wyszło można zobaczyć tu :

    http://www.photosport.com.pl/

    Dziękuję i pozdrawiam,


  22. Powrót do góry    #202
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Ta powyższa fotka fajnie "ciasna", no i kompozycyjnie bez zarzutu.

  23. Powrót do góry    #203
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    No musze ci powiedziec kolego *jaca1976* ze robisz foteczki rewelacyjne:).Jakość pierwsza klasa:).Pewnie masz sprzet jak Crump na GP;)

  24. Powrót do góry    #204
    Użytkownik
    Dołączył
    14-06-2009
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki Wam chłopaki za pozytywne opinie i ciesze się że zdjęcia Wam się podobają i jeszcze chcecie je oglądać - przecież ja je dla Was robię by było co oglądać i wspominać w zimowe wieczory :)
    Odnośnie sprzętu to powiem szczerze że wcale to wypas nie jest. Jedyne co zmieniłem w stosunku do ubiegłego sezonu to puszkę z D80 na D90.
    Obiektyw pozostał ten sam niestety czyli Tamron 55-200 za jedyne - uwaga!!! 120 złotych polskich :)
    Ale podobno to fotograf robi zdjęcia a nie sprzęt :)

    Bardzo dziękuję za wizytę w wątku i zapraszam na moją stronę gdzie znajdują się zdjęcia nie tylko żużlowe :)

  25. Powrót do góry    #205
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żeby nie dokładąc ciagle do tego samego postu kolejnych info. Wczoraj informowałem,że oprócz nagród ufundowanych przez zakład Fotografii Ślubenej pana Krzysztofa Śniocha www.fotoblack.pl dodatkowymi nagrodami będą gadżety klubowe ufundowane przez klub (podziękowania). Zaznaczałem jednocześnie,że kolejne nagrody w drodze. Zatem aby zmotywować fotografów do ,,działania,, (choć chyba i tak największą motywacją dla nich jest chęć pokaznia swoich prac i radość ich robienia) mogę ich poinformować, że kolejną nagrodą w jednej z kategorii będzie romantyczna kolacja (zaproszenie) dla dwojga :-)). Fundatorem nagrody jest pan Karol właściciel sieci Pizzerni Tivoli, któremu chciałbym podziękować za okazaną pomoc.

  26. Powrót do góry    #206
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Wszystko ładnie,pięknie,ale jakie szanse mają amatorzy w rywalizacji z basalą,Jacą,czy innymi bawiącymi się fotografią na co dzień?
    Sama nie zamierzam startować w konkursie,ale mam nadzieję,że Panowie dadzą innym trochę forów i w pierwszych kilku edycjach,nie będą brać udziału w zabawie.

  27. Powrót do góry    #207
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Magda. Sama wiesz,że czasami siedząc na trybunach widzisz rzeczy których inni nie widzą. Choćby stali na murawie z super aparatem. To nie jest konkurs na jakoś fotek tylko na reakcje ludzi czy też wydarzenia na torze. Stąd powstały kategorie. Poza tym nie należy zapominać o kilku sprawach podstawowych. Po pierwsze cały ten konkurs to zabawa. Po drugie ja twierdzę, że sezon trochę trwa, zatem dajemy szanse nowym ludziom którzy pojawią się na meczach z aparatem. Po trzecie chodzi o emocje zatem coś czego nie da się ustawić. Coś na co można uchwycić całkiem przypadkowo choćby telefonem komórkowym. I ostatnia sprawa. To wszystko jest zabawa :-)).

    Sam zresztą ( w sumie moja druga połowa)też wezmie mój aparacik i jeden meczyk poświęci sobie na takie szukanie ,,emocji i piękna,, na torze. I wcale się nie załamuje że mamy Zenita i jeszcze na film, którego obsługuje na zasadzie - do czego są te pokrętła i liczby na nich?? :-)) Ot tajemnica od kiedy go mamy :-).

    Nasz konkurs dopiero się zaczyna. I może zdarzy się tak że z racji tego,że grono ofiarodawców nam się powiększa postaramy się nagrodzić więcej osób.

  28. Powrót do góry    #208
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Ja mogę ofiarować zestaw vlepek,po 30 ze wzoru ;).

  29. Powrót do góry    #209
    Początkujący Awatar kiwi19
    Dołączył
    30-06-2006
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cze!
    skoro zrobił się tu ruch to ja też się powtórzę z moim pytaniem bo niedoczekałem odpowiedzi... :(
    Chodzi mi o fotkę (nr2) "jacy" z postu z dn30.03.br g.23.04 z Turnieju Par.
    Jest tam dwóch kolesi w niebieskich kaskach i dwóch w czerwonych. I pytam jak to mozliwe że sędzia to puscił ??- chyba, ze o czymś nie wiem....
    pzdr

  30. Powrót do góry    #210
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O. Bardzo miło z twojej strony. Należy tylko podziękować. Zatem doszła nam kolejna nagroda drodzy uczestnicy. I nie ostatnia. Bo kolejną jest zestaw do czyszczenia komputera ufundowana przez jedną z firm (nazwę póki co sobie odpuszczę).

    Zresztą jeżeli wśrod forumowiczów są osoby które chciałbym coś ,,zafundować,, w ramach nagrody w konkursie foto proszę o info na pw.

    Nagrody:
    - Profesjonalna ładowarka oraz albumy do zdjęć - fundatorem Zakład Fotografii Ślubnej Krzysztof Śnioch www.fotoblack.pl

    - Gadżety klubowe - PSŻ Sp. z o.o. www.pszpoznan.pl

    - Kolacja dla dwojga - Sieć Pizzeri Tivoli http://www.pizzeriativoli.pl/nowe/

    - zestaw 30 vlepek - Magda81 (Krzykacze na wyjeżdzie) http://krzykaczenawyjezdzie.tnb.pl/news.php

    - zestaw do czyszczenia komputera oraz kibicowski szal Polski - fundatorem jest sklep MATMAJSTER Poznań ul. Obornicka 300
    http://www.mat-majster.com.pl/

    - t-shirt PSŻ Poznań z podpisami zawodników i trenera oraz program z GP na Łotwie z 2009r. Dodatkowo program ligowy- EzG. www.ekazgolaja.pl

    - 4 parasole oraz 4 zawieszki do auta - SSSŻ Skorpiony http://www.skorpiony.org/

    - zestaw bezprzewodowy ,,mysza+klawiatura,, - http://www.teamworks.pl/



  31. Powrót do góry    #211
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    I pytam jak to mozliwe że sędzia to puscił ??- chyba, ze o czymś nie wiem....
    Jest to ewidentny przewał i ktoś wziął za to grube siano. ;)

    Chyba zdajesz sobie sprawę jakiej rangi były to zawody?

  32. Powrót do góry    #212
    Początkujący Awatar kiwi19
    Dołączył
    30-06-2006
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote Chyba zdajesz sobie sprawę jakiej rangi były to zawody? [/quote]

    okejas,
    ale o arbitrze dobrze nie świadczy...
    bo gdzie jak nie na "podwórkowych"[czytaj -ranga zerowa] zawodach szlifować doswiadczenie i umiejętności?
    oki, dzięki za wyjasnienia w tym OT...

  33. Powrót do góry    #213
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    [
    ale o arbitrze dobrze nie świadczy...
    bo gdzie jak nie na "podwórkowych"[czytaj -ranga zerowa] zawodach szlifować doswiadczenie i umiejętności?
    O jakim arbitrze mówisz?? O Kaczmarku, który już zakończył pracę na wieżyczce, ładnych parę lat temu??

  34. Powrót do góry    #214
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nasz konkurs nabiera rumieńców :-)) Wspominałem,że grono naszych ofiarodawców się powiększy. I się powiększa. Zatem następną nagrodą jest żółty t-shirt PSŻt Poznań. Dodatkową jego wartością jest to,że złożyli na nim swoje autografy zawodnicy oraz trener Skorpionów. Fundatorem nagrody są dziewczyny i chłopaki :-) z EzG.

    Nieoficjalnie mogę też wrzucić,że kolejne nagrody pojawią się po meczu z Gnieznem. Za co już dziękuje osobie która skontaktowała się ze mną na gg. Ale kto i co to po derbach.

    Zatem jak widać oprócz radości robienia fotek i ich pokazywania jest o co walczyć :-) Dlatego namawiam wszystkich co mają aparaty czy też zwykłe telefony o ich robienie przez cały sezon. Na pewno sprawi wszystkim to wiele satysfakcji a przy okazji może przyniesie też mozliwość odebrania na ostatnim meczu w sezonie nagrody.


    Jeszcze raz regulamin w skrócie. Zaczynamy od derbów. Kończymy na przedostatnim meczu u nas. 3 kategorie. Każdy z uczestników może wysłać po 3 prace z każdej z nich. Wręczenie nagród na ostatnim meczu.

  35. Powrót do góry    #215
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    W Krakowie mają tych samych sponsorów co w Poznaniu:



    ;)

  36. Powrót do góry    #216
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może i tak. Ale na pewno nie mają tych samych sponsorów w konkursie foto. A tu kolejne nagrody nam się pojawiły. 4 parasole oraz 4 mini-kevlary do auta, to nasze nowości. Za te gadżety PSŻtu chciałbym w swoim i w imieniu uczestników podziękować bardzo członkom SSSŻ Skorpiony, którzy to wszystko nam przekazali.

    A to dowód na to,ze grono fotografów nam sie powiększa. Zdjęcia wykonane przez Oliwke przy pomocy taty. Co ważne ,,moja,, faworytka w konkursie foto ma coś około 6-7 lat (jak pomyliłem się o rok to wybacz Oliwio). Zatem pilnujcie się stare wilki fotografii. Młode wilczki nadchodzą :-)

    http://www.ekazgolaja.pl/galeria/trening-24042010

    Kolejna nagrodą jest ,,czysty,, program z GP na Łotwie z 2009r oraz program ligowy łotewskiej drużyny. Szczególnie to pierwsze wydawnictwo wydaje się być rarytasem. Fundatorem jest EzG.


  37. Powrót do góry    #217
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Post pod postem,ale inaczej się nie da bo się tu zaraz wszystko zleje.

    W niedzielę pierwszy mecz. I wtedy ruszu już tak fizycznie nasz konkurs fotograficzny. Dziś pozwolę sobie przedstawić ostatnią nagrodę jaką udało nam się pozyskać. Jest nią zestaw bezprzewodowy ,,mysza+klawiatura,,. Za jej ufundowanie chciałbym podziękować Piotrowi z firmy TEAMWORKS. http://www.teamworks.pl/

    No cóż. Co mi zostaje? Wszystkim życzyć udanego ,,strzelania,, fotek. Abyście naprawdę uwierzyli że jury nie będzie się kierowało tym z czego kto robił zdjęcia, ale czy autor uchwycił emocje i piękno żużla. Zarówno na torze, parkingu jak i na trybunach. Zatem aparaty jak i zwykłe komórki w dłoń. Nagród jest sporo zatem będą te główne jak i te pocieszenia. Udanej zabawy :-).


  38. Powrót do góry    #218
    Początkujący
    Dołączył
    10-03-2010
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abyście naprawdę uwierzyli że jury nie będzie się kierowało tym z czego kto robił zdjęcia, ale czy autor uchwycił emocje i piękno żużla.
    Mysle, ze ta kwestia jest jednoznacznie sprecyzowana w regulaminie konkursu pkt 8, ktory brzmi:

    "Fotografiom zakwalifikowanym do konkursu zostaną nadane nowe nazwy, a z plików zostaną usunięte metadane zawarte w EXIF (m.in. dotyczące marki i modelu aparatu oraz obiektywu którym zostało wykonane zdjęcie)."

    Takze nikt, z jury nie bedzie mial nawet dostepu do informacji jakim sprzetem fotografia zostala zrobiona, wiec zachecam rowniez fotografow-komorkowiczow do przesylania swoich prac.

  39. Powrót do góry    #219
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Czy pomyślelibyście, że obiekt na którym mecze rozgrywa Wasz ukochany klub, może być miejscem pleneru fotograficznego z udziałem pięknej modelki? :) Nie? A jednak.
    Młody, dobrze zapowiadający się fotograf rodem z Bydgoszczy stworzył na Golaju takie oto dzieło:




    fot. Michał Leśniewski, www.micles.neostrada.pl

  40. Powrót do góry    #220
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Dzieło jak dzieło ale jaka modelka :P

    A tak na poważnie zdjęcie rewelacja :)

  41. Powrót do góry    #221
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Takie sesje zawsze mile widziane, choć z racji tego,że nasz konkurs zaczyna się w niedzielę, tej foty nie uznajemy jako konkursowej:-)) Sugeruje tylko na drugi raz szalik jako dodatkowy element. Nagrody już znamy zatem zobaczmy co będzie do wygrania w poszczególnych kategoriach:

    - Kibice - zestaw bezprzewodowy klawiatura plus mysz, parasol w barwach PSŻtu, album do zdjęć oraz szal Polski.

    - Zawodnicy - ładowarka do batetrii, parasol, album oraz komplet vlepek.

    - Pozostałe - kolacja dla dwojga, parasol, program z GP oraz zestaw do czyszczenia komp.

    Oprócz pierwszego miejsca w każdej z kategorii będą nagrody za drugie i trzecie miejsce. Będą nimi gadżety PSŻtu.

    Najmłodszy uczestnik naszego konkursu nagrodzony będzie t-shirtem z podpisami zawodników PSŻt Poznań. Stąd prośba o przesyłanie oprócz prac konkursowych oraz swoich danych osobowych, ile uczestnik konkursu ma wiosen za sobą.

    Jeszcze raz chciałbym wszystkim ofiarodawcom podziękować za nagrody. No i Tobie moja druga połówko za pomysł :-)

  42. Powrót do góry    #222
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Zdjęcie bez szału,ale jakie wspomnienia!
    Dauga 2008!


  43. Powrót do góry    #223
    Użytkownik
    Dołączył
    14-06-2009
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostatni trening przed derbami - 2010-04-30




    Zapraszam również tu:

    http://www.photosport.com.pl/Trening%2030%2004/


    Pozdrawiam,

    Jacek

  44. Powrót do góry    #224
    Początkujący
    Dołączył
    30-04-2010
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cześć!
    Mam kilka zdjęć z wczorajszego treningu zrobione przeze mnie :)








    Pozdrawiam
    Sandra

  45. Powrót do góry    #225
    Użytkownik
    Dołączył
    14-06-2009
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Derby, derby i po derbach :)
    Skorpionom gratuluję wygranej!!!


    A na pamiątkę te foty:






    Reszta zdjęć z derbów tutaj:

    http://www.photosport.com.pl/PSZ-Gniezno/


    Dzięki za wizytę i pozdrawiam,

    Jacek


Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •