Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 233

Wątek: XIII runda Falubaz - Apator 26 lipca godz. 19.30

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach

    XIII runda Falubaz - Apator 26 lipca godz. 19.30

    To bedzie jeden z ciekawszych meczy w ostatnim czasie. Mocny u siebie, magiczny Falubaz kontra lider i obronca tytulu.

    Przejdzmy do napinki.

    wypoczeci reprezentanci krajow, odrodzony Jagus, Kosciecha, ktory juz gorzej nie pojedzie. Wszystko w motorach Sullivana i juniorow.

    Moj typ: 43:47

    Nie nalezy zapominac, ze to TYLKO FALUBAZ ;)


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Miało być tak, że przedwczoraj odbywa się Zgora-Leszno (z jakimś tam wynikiem) i dziś mieliśmy być mądrzy przed meczem z Toruniem. A jednak ciągle nic nie wiemy.

    Co do napinki: w związku z tym, że Toruń zawsze elegancko ciśnie przy Wrocławskiej i w związku z tym, że Toruń potrafi wygrać wyjazdowy mecz dwoma zawodnikami, a poza tym Kus zaczyna jeżdzić na poziomie Zengoty, obstawiam wynik 51:39 dla Gospodarzy :):). Generalnie elegancka wygrana Falubazu za dwa, ale rzecz jasna do bonusa daleko.

    W przypadku słabszej formy któregoś z liderów Aniołów, przewidujemy wynik podobny do tego z Leszna :)

  3. Powrót do góry    #3
    Zbanowany
    Dołączył
    03-04-2006
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie widze wiekszej szansy aby Apator uzbierał wiecej pkt niż w Lesznie
    Mecz bedzie nudny, jednostronny, wiec Apatorek nie bedzie godnym przeciwnikiem dla nas :)

    Falubaz niczym El Nino zmiecie Torun z W 69 :)

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Apator przeważnie jeździł u nas świetnie. Widać, że ten tor im leży. Jaguś, Sullivan czy Miedziński przeważnie latają na W69 :). Z Holderem bywało różnie, z kolei Kościecha to raczej coś koło zera jak zawsze w Zielonej :). Falubaz w tym sezonie u siebie bardzo silny, jednak pierwszym poważnym sprawdzianem będzie chyba dopiero Leszno i wtedy będzie można powiedzieć coś więcej. Mecz bardzo istotny, bo zwycięstwo przybliża nas do 2 miejsca po RZ(bonus wg mnie jest nierealny).
    TeamLindgren

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Nie wiadomo czy warto być na drugim miejscu po RZ, bo może się okazać, że trafi się w pierwszej rundzie na być może kompletny już CKM.

  6. Powrót do góry    #6
    Super Typer Hop - Bęc 2012 Awatar Jarro
    Dołączył
    08-03-2009
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 118 w 55 postach

    Bilans Apatora w Zielonej Górze w ostatnich 15 latach to 7 zwycięstw i 3 porażki... ło matko :P Chyba nigdzie Apator nie ma tak korzystnego bilansu na wyjeździe w ostatnich latach :o
    Niemniej jednak w niedzielę będzie bardzo trudno poprawić ten wyjazdowy bilans. Typuję coś około 47:43 dla Zgrz... Dla Falubazu :P

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    E tam, nie ma takiej sytuacji żeby zardzewiała zrobiła jakiś mądry wynik pod Jasną Górą. Nawet najwięksi gorzowscy optymiści w to nie wierzą. Przecież to niemożliwe, bo kto tam ma zrobić przewagę, Ruud i Zagar? Bez przesady.

    Nasi też raczej w Cz-wie zrobią tylko bonusa, tak więc swobodnie kroi się Leszno - Cognor (czy jakoś tak) w pierwszej rundzie PO.

    Nie żebym dzielił skórę na niedźwiedziu, ale inaczej być nie chce :)

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    My bysmy woleli jechac z Lesznem lub Czewa dopiero w finale, a w przypadku drugiego miejsca Falubazu raczej nie bedzie to mozliwe (pomijajac, ze w ogole jest to malo prawdopodobne). Dlatego mamy jakas tam motywacje, zeby wygrac w niedziele i dac sobie chocby nikla nadzieje na jeszcze jeden polfinal obu ekip. Ale jak chce sie byc mistrzem, to trzeba wygrywac wszedzie i z kazdym.

    Co do przytoczonego powyzej bilansu z Falubazem, to z Gorzowem mamy od 2002 10-0. Wciaz rzadzicie na Ziemi Lubuskiej :D

    Rzeczywiscie, szczegolnie w ostatnich dwoch latach swietnie nam sie jezdzilo na W69, ale w tym roku Zielona to zupelnie inna ekipa, a i tor jest inaczej przygotowywany. Mysle jednak, ze sobie poradzimy i wstydu, takiego jak w Lesznie, nie bedzie.

    edit: Semen, dzieki, juz poprawilem. Duzo tego i pogubic sie mozna ;)

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Zapomniałem o ostatniej kolejce wtedy to dopiero mogą być "szachy".

    XIV runda: 2 sierpnia 2009 (niedziela)
    Atlas Wrocław - Polonia Bydgoszcz
    Caelum Stal Gorzów - Unia Leszno
    Złomrex Włókniarz Częstochowa - ZKŻ Zielona Góra
    Unibax Toruń - Lotos Gdańsk

    W drugim i trzecim z tych spotkań może być tak, że nikt nie będzie chciał wygrać...

    Faktycznie ten mecz dla torunian jest o pietruszkę, a dla zielonogórzan o..., no właśnie tego chyba nikt nie wie.

    Mam nadzieję, że zawody będą ciekawe i zawodnicy po sportowemu powalczą o ... zwycięstwo.

    EDIT: Mazjek a ze Stalówką znad Warty nie mamy czasem w ostatnich 10 meczach bilansu 10-0 ?

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    BFM (05-11-2015)

  11. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    no i zapowiada sie wreszcie ciekawy mecz w lesie...
    Powiem krótko : cała sportowa Polska sercem za Apatorem ..
    Zle sie stało dla polskiego zuzla ze zgrzeblarki bedą w PO , ale najwyzszy czas konczyc ten kabaret..........
    ================================================== ===
    Nadchodzi normalnosc ........
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    no i zapowiada sie wreszcie ciekawy mecz w lesie...
    Powiem krótko : cała sportowa Polska sercem za Apatorem ..
    Zle sie stało dla polskiego zuzla ze zgrzeblarki bedą w PO , ale najwyzszy czas konczyc ten kabaret..........
    ================================================== ===
    Nadchodzi normalnosc ........
    Boisz się, prawda? Wcale się nie dziwię :)

  13. Powrót do góry    #12
    Super Typer Hop - Bęc 2012 Awatar Jarro
    Dołączył
    08-03-2009
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 118 w 55 postach

    Co do przytoczonego powyzej bilansu z Falubazem, to z Gorzowem od 2001 mamy 10-2, a od 2002 8-0. Wciaz rzadzicie na Ziemi Lubuskiej :D
    No tak , ale ja brałem pod uwagę tylko wyjazdowe spotkania. Ze Stalą na wyjazdach to będzie 5-2 od 2001 i 5-0 od 2002.

  14. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-02-2006
    Postów
    588
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    To bedzie jeden z ciekawszych meczy w ostatnim czasie. Mocny u siebie, magiczny Falubaz kontra lider i obronca tytulu.

    Przejdzmy do napinki.

    wypoczeci reprezentanci krajow, odrodzony Jagus, Kosciecha, ktory juz gorzej nie pojedzie. Wszystko w motorach Sullivana i juniorow.
    Ciekawy, nieciekawy, ale dla Apatora to mecz o pietruszkę, więc nie oczekiwałbym przez toruńczyków gryzienia granitu ;) Co do Kostka, obawiam się, że jednak można pojechać jeszcze gorzej :P

    Z drugiej jednak strony należy już być przygotowanym na play-off. Takie porażki, jak w Lesznie nie mogą się już do końca sezonu przytrafić. W Zielonce dobrze się jeździ Jagusiowi i Sullivanowi - oni powinni pociągnąć wynik. Niech wszyscy zrobią tyle, co w ub. roku w RZ plus KusKus 3 punkty i 3 punkty pojadą do Torunia.

    Falubaz jest u siebie mocny, ale obecny MISTRZ POLSKI jest w Zielonej Górze jeszcze mocniejszy i udowodni to ponownie. Typ: 44:46 :D


  15. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    814
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 11 w 10 postach
    Zapomniałem o ostatniej kolejce wtedy to dopiero mogą być "szachy".

    XIV runda: 2 sierpnia 2009 (niedziela)
    Atlas Wrocław - Polonia Bydgoszcz
    Caelum Stal Gorzów - Unia Leszno
    Złomrex Włókniarz Częstochowa - ZKŻ Zielona Góra
    Unibax Toruń - Lotos Gdańsk

    W drugim i trzecim z tych spotkań może być tak, że nikt nie będzie chciał wygrać...

    Faktycznie ten mecz dla torunian jest o pietruszkę, a dla zielonogórzan o..., no właśnie tego chyba nikt nie wie.

    Mam nadzieję, że zawody będą ciekawe i zawodnicy po sportowemu powalczą o ... zwycięstwo.
    Zgadzam się w 100%. Wszystko wskazuje, że o rozstawieniu miejsc 2-5 będzie decydowała ostatnia kolejka. Wtedy to może być dopiero kolejka cudów. Wygrać czy przegrać,oby mieć łatwiejszego rywala na play-offy.
    Dlatego z mojej strony nie ma większej podniety że Falubaz musi wygrać najbliższe mecze z Unią czy z Apatorem. Oczywiście zwycięstwa cieszą i bycie niepokonanym na swoim torze również, ale w przypadku porażek na tym etapie rozgrywek nie będzie tragedii.

  16. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Jeżeli jakaś drużyna celuje w medale, a przede wszystkim w ten z najcenniejszego kruszcu( bo chyba to jest celem czołowych ekip) to musi wygrać z każdym. Dlatego śmieszy mnie takie ***********, że nie zajmujmy 2 miejsca po RZ, bo trafimy na Włókniarza i będzie "och, ach". Zawsze trzeba jechać na maksa i walczyć o zwycięstwo. A nie kombinować.
    TeamLindgren

  17. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    No wiesz, to była trochę inna sytuacja :P.
    TeamLindgren

  18. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar bananio
    Dołączył
    30-10-2007
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 114 w 59 postach
    ja bede zadowolony jak nasi riderzy ugraja tak ze 40 pkt i wywioza z ZG bonusa. na zwyciestwo raczej widokow nie ma, po Kusie mozna sie spodziewac zarowno 10 jak i 1 punktu, Sullivan i Kostek na wyjazdach przecietnie (ten drugi w sumie nawet nie przecietnie, a kiepsciutko; na marginesie zastanawiam sie jaki tor wyjazdowy mu pasuje, ZG nie, Gorzow nie, Czewa nie, nawet w Gdansku szalu nie bylo :( )
    licze na trio Jagus, Holder, MIedzinski i na to, ze ich przyzwoita postawa zapewni nam bonusa.

    co do gospodarzy mam pytanie, dzis za Pepego bylo zastepstwo w Szwecji; jak u nich wygladaja przepisy z z/z, tez 9-dniowe zwolnienie lekarskie? (az mi sie nie chce w to wierzyc:) )

    pozdr

    edit: Zieloni musza koncowke rundy zasadniczej odpowiednio rozegrac, bo nie daj boze w I rundzie trafi sie Wlokniarz w pelnym skladzie i bedzie niezly zonk :)

  19. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    NA stronie speedway ekstraligi jest ogłoszenie komisarza, że mecz XIV kolejki Stal Gorzów - Unia Leszno sędziować będzie sędzia Laguna.


    Bolo "łącznik" odwiedza zainteresowane ośrodki i zbiera fundusze.


    Oj będzie się działo ;)

  20. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    o do gospodarzy mam pytanie, dzis za Pepego bylo zastepstwo w Szwecji; jak u nich wygladaja przepisy z z/z, tez 9-dniowe zwolnienie lekarskie? (az mi sie nie chce w to wierzyc
    Z tego co sobie przypominam to tam wystarczy zaświadczenie lekarskie o niezdolności do jazdy w danym dniu. Mogę sie mylić ale tam chyba nie wymagają z góry określonej ilości dni.

    Pepe juz w ubiegłym tygodniu mówił, ze chce po DPŚ odpocząć od Szwecji, kwalifikacji MPPK. Miał startować w meczach z Lesznem, finał IMP i w meczu z Toruniem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    na zwyciestwo raczej widokow nie ma, po Kusie mozna sie spodziewac zarowno 10 jak i 1 punktu
    Blagam Cie... Kus 10? Chyba w snach. To, ze u siebie ostatnio ladnie pociagnal to zupelnie inny swiat. Niech zrobi 3 i bedziecie mogli byc zadowoleni.

    Mecz powinni wygrac okolo 50-40 zielonogorzanie.
    pzdr

  22. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar bananio
    Dołączył
    30-10-2007
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 114 w 59 postach
    na zwyciestwo raczej widokow nie ma, po Kusie mozna sie spodziewac zarowno 10 jak i 1 punktu
    Blagam Cie... Kus 10? Chyba w snach. To, ze u siebie ostatnio ladnie pociagnal to zupelnie inny swiat. Niech zrobi 3 i bedziecie mogli byc zadowoleni.

    Mecz powinni wygrac okolo 50-40 zielonogorzanie.
    pzdr
    chodzilo mi raczej o jego "sinusoidalna" forme, widac niezbyt jasno sie wyrazilem :) moze z tymi 10 przesadzilem ale na kilka punktow go stac, szczegolnie w parze z Holderem jakos ladnie sobie panowie radza. Kus widac, ze lubi przyczepne tory, starty ma calkiem calkiem, nawet w Lesznie w naszym malo chlubnym wystepie :) pokonal Balinskiego, Pavlica i Hampela

  23. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2009
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na pewno Kusa stać na objechanie tego chimerycznego, ponurego, słabego jak sik pająka na polskich torach Duna, z 5 - 6 pkt byłbym zadowolony.

  24. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Diabli wiedzą co siedzi w głowach zawodników ale wydaje mi się, że zdają sobie sprawę z tego, że już raz w tym roku d... dali i więcej raczej nie wypada.
    Uważam, że Zielonka wygra ale gdzieś w okolicach 50:40, raczej nie więcej (zwłaszcza, że Wiechu złapał wiatr w żagle).

    Do składu koniecznie musi trafić EMIL P. Ten chłopak z dnia na dzień robi postępy. Będzie z niego pociecha. Jak pojedzie to wygramy :). Sam zdobędzie jakieś 15 pkt (z bonusem ;)).

  25. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 38 w 19 postach
    Bolo "łącznik" odwiedza zainteresowane ośrodki i zbiera fundusze.
    no to koniecznie musi odwiedzić Białą Białystok tylko co na to powie "Łapówka" :)

  26. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach

    Troche prywaty

    Ciesiel, a skad ty znasz takie historyczne filmy sprzed ponad dwoch dekad? ;)

    Pytanko: w zwiazku z informacja w innym watku odnosnie przedsprzedazy biletow na Torun, chcialbym sie upewnic jak jest naprawde. Czy rzeczywiscie sprzedaz dopiero od soboty? I gdzie, bo przeciez klub nasz profesjonalny w sobote zamkniety i odpoczywa.

    Prosbe swa motywuje wzgledami osobistymi. Leze bowiem zadekowany nad jeziorami lagowskimi, zasieg internetu gorszy jak u Hermenegildy nad Wisla, nie chce mi sie wczesniej zjezdac do Zielonej, a gnac specjalnie... nie te lata, za wygodny sie zrobilem. Z gory dzieki za wiarygodne info.

    edit; juz wiem, prosze nie reagowac

  27. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Nie wiadomo czy warto być na drugim miejscu po RZ, bo może się okazać, że trafi się w pierwszej rundzie na być może kompletny już CKM.
    Mam nadzieję, że dzisiejszy mecz co niektórym otworzy oczy i przestaną demonizować siłę Częstochowy. Liga jest w tej chwili tak wyrównana, że kto na kogo trafi nie jest zbyt istotne(oprócz którejś z 3 ostatnich drużyn). Trzeba jechać swoje :).
    TeamLindgren

  28. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wygra Falubaz 48 – 42

    A dlaczego? A jakoś mi tak wyszło :p A tak na poważnie to ciężko coś wytypować bo z tymi najsilniejszymi jeszcze na W69 nie jechaliśmy. Chociaż akurat w tym roku tor jest faktycznie naszym atutem i ciężko będzie tu komuś wygrać. Nawet aniołom.
    Oba składy są wyrównane. Falubaz ma lepszych juniorów co już zresztą Dudek w Toronto pokazał. Na swoich śmieciach powinno być jeszcze lepiej i Kus raczej nie powtórzy swojego ostatniego wyskoku. W statystyki się nie zagłębiam ale seniorzy chyba podobnie (odstaje tylko PUK) i gdyby tak średnie porównać to pewnie by wyszedł wynik w okolicach remisu. Na szczęście statystyki nie jadą.

    Ja to myślę, że wystarczy biegi wygrywać i mecz będzie do przodu:p chyba właśnie tajemnice sukcesu odkryłem!!

    O tym że walczymy w tym roku o medal (nie powiem jaki bo to już będzie napinka:p) nie ma co ukrywać więc nie ma sensu kalkulować i celować w któryś konkretny zespół na PO. Żeby być najlepszym trzeba z każdym wygrać! A co tam… trzeba patrzeć z optymizmem w przyszłość:)

    Pozdro


  29. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    O właśnie, a propo statystyk.

    Toruń na wyjeździe:

    Jaguś 1,800
    Kościecha 1,400
    Sullivan 1,889
    Miedziński 1,607
    Holder 1,900
    Kus 0,900
    Lampkowski 1,000

    Falubaz u siebie:

    Dobrucki 2,440
    Iversen 1,571
    Protasiewicz 2,600
    Lindgren 2,292
    Walasek 2,280
    Zengota 2,100
    Dudek 1,000



    No i takie też awizowane składy :P

    Unibax Toruń:
    1. Wiesław Jaguś
    2. Robert Kościecha
    3. Ryan Sullivan
    4. Adrian Miedziński
    5. Chris Holder
    6. Matej Kus

    Falubaz Zielona Góra:
    9. Rafał Dobrucki
    10. Niels Kristian Iversen
    11. Piotr Protasiewicz
    12. Fredrik Lindgren
    13. Grzegorz Walasek
    14. Grzegorz Zengota

    Szykuje się chyba jedyny ciekawy mecz w Zielonej Górze jeśli chodzi o RZ :).
    TeamLindgren

  30. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A to w takim razie pomyliłem się... wg statystyk na naszym torze wypadamy o niebo lepiej:p szczególnie Jaguś mnie zaskoczył że taką niską średnią ma!
    no ale jak już mówiłem na szczęście statystyki nie jadą:)

  31. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Alexbart - podrzucili mi ten film, gdy gwizdałem kiedyś w jakimś Pierdziszewie ;)


    Przed nami weekend cudów yyy tzn prawdy odnośnie magii i *****istości Falubazu przy W69.

    Przytaczane są statystyki, gdzie mało kto spada poniżej 2,0. Pamiętać należy jednak, że nie spotkaliśmy się jeszcze z bezpośrednim rywalem do medalu (osłabionej Częstochowy nie liczę). Mamy więc podkręconą statystykę dzięki ekipom, broniącym się przed spadkiem + niedysponowanemu wtedy Gorzowowi.

    Ze statystyk wynika, że po weekendzie bogatsi powinniśmy być o 6 punktów. Jeśli jeszcze z osłabionym Lesznem (według zapowiedzi) perspektywa 3 pkt wydaje się realna, o tyle zrobić bonus z Toruniem to będzie wyczyn i wtedy z całą stanowczością stwierdzę, że Falubaz u siebie jest magiczny ;)


    Realnie jednak patrząc 5 punktów po weekendzie biorę w ciemno, a i 3 nie będą tragedią. Czas na przeglądanie statystyk mecz-wyjazd nadejdzie właśnie w poniedziałek (choć i wtedy pojawią się pewnie głosy, że Cze-wa zamazuje obraz)



  32. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Mam nadzieję, że dzisiejszy mecz co niektórym otworzy oczy i przestaną demonizować siłę Częstochowy.
    Otóż to - otwórz oczy i wstaw za Drabola Nikusia.

  33. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-02-2006
    Postów
    588
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    szczególnie Jaguś mnie zaskoczył że taką niską średnią ma!
    no ale jak już mówiłem na szczęście statystyki nie jadą
    Za czasów B98, Jaguś miał wyższe średnie biegowe na wyjazdach, aniżeli u siebie. W tym roku Wiechu się na wyjazdach "zakisił", jakby to ujął redaktor Szaranowicz.


    Toruń na wyjeździe:

    Jaguś 1,800
    Kościecha 1,400
    Sullivan 1,889
    Miedziński 1,607
    Holder 1,900
    Kus 0,900
    Lampkowski 1,000
    Co do statystyk, trochę się mylisz...
    Otóż:
    Jaguś 2,000
    Kościecha 1,263
    Sullivan 1,903
    Miedziński 1,594
    Holder 2,038
    Kus 0,900
    Lampkowski 0,750 - z tym, że na tej pozycji być może wystartuje Emil Pulczyński.


  34. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Moim zdaniem szykuje sie walka o bonus.O zwyciestwo w Zielonej bedzie bardzo ciezko.Nie jedziemy juz z takim animuszem jak na poczatku sezonu,co jest chyba normalne.W ktoryms momencie musialo przyjsc spowolnienie aby na najwazniejsze mecze sezonu ponownie naladowac akumulatory.
    Dodatkowo dla naszych to mecz wlasciwie tylko o prestiz i mamonke.To wazne rzeczy ,bo kazdy ma sportowa ambicje i nie lubi byc kopany w tylek a i kasa sie przydaje,jednak nie ma potrzeby gnania po punkty za wszelka cene.
    Duzo bedzie zalezec od toru.Jesli ponownie w Zielonce beda hopki tak jak w zeszlym roku ,( te Mariuszowe lekko pod kolo :):) ) mozemy sie spodziewac,ze akurat w tym meczu Apatorianie poswiecac sie za bardzo nie beda.Nie pozwoli na to Gajewski,Zabik i zdrowy rozsadek.
    Licze jednak na nawiazanie walki z Falubazem,ktory na swoim torze jest naprawde mocny a jak tor i forma naszych pozwoli,na wyrownany mecz do ostatniego biegu.
    Jak zwykle na zielonogorskim torze ,decydujace bedzie spasowanie motorkow pod start.Z tym elementem,na obcych torach radzimy sobie ostatnio slabiutko.

    Moj typ 36-54 :):):)

  35. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    szczególnie Jaguś mnie zaskoczył że taką niską średnią ma!
    no ale jak już mówiłem na szczęście statystyki nie jadą
    Za czasów B98, Jaguś miał wyższe średnie biegowe na wyjazdach, aniżeli u siebie. W tym roku Wiechu się na wyjazdach "zakisił", jakby to ujął redaktor Szaranowicz.


    Toruń na wyjeździe:

    Jaguś 1,800
    Kościecha 1,400
    Sullivan 1,889
    Miedziński 1,607
    Holder 1,900
    Kus 0,900
    Lampkowski 1,000
    Co do statystyk, trochę się mylisz...
    Otóż:
    Jaguś 2,000
    Kościecha 1,263
    Sullivan 1,903
    Miedziński 1,594
    Holder 2,038
    Kus 0,900
    Lampkowski 0,750 - z tym, że na tej pozycji być może wystartuje Emil Pulczyński.
    Takie statystyki, które podałem są na SF :).
    TeamLindgren

  36. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2007
    Postów
    402
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Anny wchodzą na Unibax za darmo


    Jak co roku Babska Agencja Rozwoju w przede dniu kalendarzowych imienin Anny organizuje na zielonogórskim deptaku „Imieniny Anny”. W tym roku Anny świętować będą 25 lipca od godziny 16.00. pod zielonogórskim Ratuszem. ZKŻ SSA każdej Annie, która przyjdzie pod zielonogórski Ratusz na swoje święto wręczy w prezencie zaproszenie na niedzielny mecz z Unibaksem Toruń.
    http://www.sport.zgora.pl/zuzel/anny...mo,d16713.html

  37. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach

    Wynik przeczy tresci postu

    Moj typ 36-54
    Kingpin, ciebie chyba nie musze uczyc, ze na miejscu pierwszym umieszcza sie gospodarza, a drugim gosci. Chyba, ze ty Torun zawsze, tak z przyzwyczajenia, plasujesz na jedynce :P

    Swoja droga, ostrozny sie zrobiles, jakis taki zachowawczy, inny...

  38. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach

    Wynik przeczy tresci postu
    Calkowicie zamierzone.Stad te usmieszki na koncu.
    Przypomnial mi sie poprostu wpis jednego z czestochowskich forumowiczow na temat innego meczu Apatora.Tlumaczyl szczegolowo nie bede,bo w sumie temat nie o tym.

    Swoja droga, ostrozny sie zrobiles, jakis taki zachowawczy, inny...
    Moze nie ostrozny,ale jakos nie mam przeczucia,ze ewentualna napinka bedzie uzasadniona.Poprostu widze co potrafi w Zielonce Falubaz i co my jedziemy w tej chwili.
    Co innego w poprzednich sezonach.Moglem sobie pozwolic na mala napinke przed meczami w Zielonce,bo wiedzialem ,ze Falubaz ogolnie jedzie na ten moment straszna kiche.
    Teraz jakos tego przeczucia nie mam.;)
    Co nie oznacza,ze.... 36-54 :P

  39. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Swoja droga, ostrozny sie zrobiles, jakis taki zachowawczy, inny...
    lubi pisac "a nie mowilem" ;)

  40. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Jestesmy po zaleglym meczu Falubazu z Unia L i mozna pokusic sie o pewne wnioski.
    Porownajmy wczorajsza Unie z Apatorem.
    Jeden lider z prawdziwego zadarzenia.
    Hampel - Jagus

    To ,ze Jagusia stac na podobny wynik jak Jarka to chyba oczywiste.Nie musi tak jednak byc.Zobaczymy.

    Dwoch mocnych zawodnikow
    Adams,Kasprzak - Miedzin,Holder

    Leszczynianie wywalczyli wczoraj 17 pkt + jakies bonusy.
    Wynik w zasiegu Miedzina i Holdera.

    Dwoch srednich Batchelor,Pawlicki - Sully,Kus

    Unisci zrobili 9 + bonusy.Taki wynik powinien zrobic sam Sully,ale forma nie ta ,wiec dokladamy do tego Kusa.

    Jeden slaby czyli Bali - Kostek .

    Bali wczoraj bez punktu.Kostek powinien byc o ten jeden,dwa punkty lepszy.;)
    Ktos musi w koncu nadrobic zero Celmera i odciazyc Jagusia.Pavlic wywalczyl jeden.

    Potencjal mamy chyba podobny do leszczynskiego,wiec jesli nikt nie da ciala,powinnismy ogladac wyrownany pojedynek.
    Kurcze,tylko dlaczego ciagle wychodzi mi 36-54 :P
    Czytam Falubaz , widze 36. Chyba z przyzwyczajenia. ;)

  41. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zjeść i zwymiotować pierniki w niedzielę.

    Falubaz ma obecnie słabe punkty w postaci Dobruckiego i Iversena. Wciąż zadaję sobie pytanie, dlaczego Dobrucki zawsze w meczu musi mieć dwa zera i po nawet dobrych biegach ma żenujące ?

    Iversen jeżdzi obecnie jakimś Matizem po rondzie, a nie ściga na żużlu. Mijają go po trasie ostatnio wszyscy.

    Przy lepszej postawie Zengiego możemy być bardziej spokojni o wynik konfrontacji juniorskiej. Znów mamy przewagę juniorów.

    Choć o wynik nie jestem spokojny, z uwagi na jednak dobrą jazdę Jagusia, Holdera oraz Miedziaka bez względu na konsystencje toru, Sullivan też może zrobić kilka lub jeden bieg. U nas niestety liczy się start.

    Choć nie oszukujmy się, musi być przyczepniej, tory "łatwiuśkie" sprzyjają zawodnikom toruńskim co pokazali w "twardym" Gorzowie ale i we Wrocławiu gdzie już też tak nie trzyma jak rok temu.
    Niech nikt nie liczy na powtórkę z play-offów ub. roku, takiej gliny nie da się już zrobić, tak tak wtedy dopiero trzymało :-) ...

    Toruń ma bezsprzecznie najchujowszych i najcichszych kibiców w Polsce (70 % tamtejszej populacji to sami rudzielce z trąbkami), z tym obsranym i starym stadionem aż mnie trzęsie jak sobie przypomnę te chamskie festyny z ub. lat, zarozumiałego spaślaka z nalanym ryjem jako menedżera i sponsora który robi interesy z Rydzykiem, chyba nie może być gorszej i parszywej mieszkanki polskiego kołtuństwa , stąd wygrana w niedziele dla mnie jest najważniejsza.
    I to obrzydliwe''jo''... bue .

    TYLKO FALUBAZ !




    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  42. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    Czego my się pierniki boimy... w końcu to tylko falubaz

  43. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Toruń ma bezsprzecznie najchujowszych i najcichszych kibiców w Polsce (70 % tamtejszej populacji to sami rudzielce z trąbkami), z tym obsranym i starym stadionem aż mnie trzęsie jak sobie przypomnę te chamskie festyny z ub. lat, zarozumiałego spaślaka z nalanym ryjem jako menedżera i sponsora który robi interesy z Rydzykiem, chyba nie może być gorszej i parszywej mieszkanki polskiego kołtuństwa , stąd wygrana w niedziele dla mnie jest najważniejsza.
    I to obrzydliwe''jo''... bue .
    Za to Falubaz ma najwięcej Trolli
    na tym forum...

    Zresztą...miejsce pierwsze po rundzie
    zasadniczej mamy raczej pewne. Chłopaki
    jadą o kasę i jakiś tam prestiż. Kompletnie
    nie wiadomo, w jakim stanie na stadion dotrą
    Jaguś, Miedziak, Walasek i Panna :) .
    Kostek znowu pojedzie popelinę- jak
    bardzo szkoda, że nie możemy wypróbować
    Worda przed PO :/. Koleś poniżej 6 punktów
    nie schodził w przeciwieństwie do Kostka...

    to TYLKO FALUBAZ! :P

  44. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2006
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 175 w 85 postach
    hmmm...czy wy tam w Zielonej Górze wstydzicie sie za takich kretynów jak falubazinii? Czy moze to u was częste przypadki i takie wła¶nie zwyczaje?
    Bo gdyby kto¶ z Torunia dawał takie popisy chamstwa i debilizmu, to raczej na naszym w±tku długo by nie zabawił....

  45. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach


    Toruń ma bezsprzecznie najchujowszych i najcichszych kibiców w Polsce (70 % tamtejszej populacji to sami rudzielce z trąbkami), z tym obsranym i starym stadionem aż mnie trzęsie jak sobie przypomnę te chamskie festyny z ub. lat, zarozumiałego spaślaka z nalanym ryjem jako menedżera i sponsora który robi interesy z Rydzykiem, chyba nie może być gorszej i parszywej mieszkanki polskiego kołtuństwa , stąd wygrana w niedziele dla mnie jest najważniejsza.
    I to obrzydliwe''jo''... bue .

    TYLKO FALUBAZ !



    Starego stadionu juz nie ma,wiec nie wiem dlaczego spuszczasz sie tu nad tym kurnikiem.
    Nie oszukujmy sie ,zielonogorski do dzis jest taki obsrany jak byl torunski i bedzie jeszcze przez wiele lat.Oprocz trybunki dla VIP-ow rzecz jasna.
    Kibice pewnie nie tak fanatyczni jak Falubazy ale ma to tez swoje plusy.Stapamy mocno po ziemi i nie uwazamy sie za pepek swiata.
    Gajewski przystojniakiem nie jest,to fakt,ale nie wiem czy akurat tobie o tym wspominac.Wklejales na tym forum kiedys swoje zdjecie.O ile mnie pamiec nie myli,wygladasz tez jakos tak niespecjalnie.Karkowaty króciok z twarza gejo-żula.Taki zielonogorski Stefan z reklamowka z biedronki w reku.Jakos tak cie zapamietalem.



  46. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    :D po tym co zgrzeblarki pokazały z Unia wynik raczej łatwy do przewidzenia...
    Aha , prosze nie pisac ze oni sa tylko falubazem oni są tylko zgrzeblarkami... Kazdy klub dązy do korzeni zielonogórcy podązaja do najstarszego korzenia tzw "gnata".
    Wiec torunczyki w góre serducha i pamietajcie to tylko zgrzeblarki i nic wiecej .........
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •