Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 131

Wątek: Z E-ligi spadnie..., ponieważ...

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2007
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Strasznie chciałbym , aby Wybrzeże się utrzymało.
    Wiadome jest , że dwie z tych 3 drużyn będ± w elidze za rok.
    Wydaje mi się , że Wybrzeże wygra jeszcze jeden mecz za 3 ze Sparta i to starczy.
    Sparta pokona za 3 Polonie i to będzie za mało na 6-tke.
    Polonia wygra jeszcze jeden mecz za 2 u siebie z Gorzowem.
    Licze , że spadnie Polonia , ale dla Ekstraligi jednak lepiej by chyba było , gdyby
    poleciała Sparta , chociaż frekwencje na wyjazdach maj± te ekipy podobne...


    Pozdro.

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    Wątku oczywiście nie zamykam, ale już teraz dzięki wszystkim za tak szeroki odzew, za Wasze opinie, oraz - a może przede wszystkim - za to, że udało się na moment schować wzajemne animozje do kieszeni i temat trzyma poziom.

    Osobiście cieszę się, że jest parę osób, które widzą WTS nawet na 6 miejscu.

    Mnie się w tej chwili wydaje, że cała gdybologia stosowana odnośnie podziału punktów w ostatnich spotkaniach weźmie w łeb, bowiem...bowiem dostaniemy u siebie w tyłek od Bydgoszczy.
    To nie żart.

  3. Powrót do góry    #48
    Początkujący
    Dołączył
    25-10-2008
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spadnie ktos z trójki: Bydgoszcz, Sparta, Wybrzeze
    (kolejnosc alfabetyczna)

    Patrząc na tych nieudaczników w skladzie:
    Andersen, Skórnicki i pozostala reszta, na te progi ONI się nie nadają :(

  4. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Wiele scenariuszy można zapisać w tym momencie, bo piękno sportu polega na tym, że potrafi być nieprzewidywalny, więc nie skreślałbym żadnego z zespołów, jednak najrealniej oceniając sytuacja może wyglądać następująco:

    Wybrzeże - 0p, 3p, 0p
    Polonia - 0p, 0p, 2p, 0p
    Sparta - 0p, 0p, 3p

    Absolutnym oczkiem w głowie jest więc pojedynek o bonusa w Gdańsku, bo jeżeli Sparta go zdobędzie, to ma otwartą drogę do 6 miejsca, bo nie sądzę, by Bydzia dała radę pokonać zarówno Czewę, jak i Gorzów u siebie (a tym bardziej nie wygra w Toruniu, czy w meczu o życie we Wrocławiu imo), choć stawiam na to, że Gollob krzywdy im nie zrobi, stąd 2p do dorobku można Polonii dopisać (choć są jeszcze wątpliwości apropo tego w jakim sładzie przyjedzie Włókniarz).

    Ale jak będzie, to się okaże - niech wygra piękno sportu ;)

  5. Powrót do góry    #50
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach
    Licze , że spadnie Polonia

    Lepiej licz kase na kolejne wizyty u lekarza głupi napinaczu.

    Na chwilę obecną wydaje mi się,że spadnie Sparta.Dlaczego?Za duże dziury w składzie porównując z innymi drużynami walczącymi o utrzymanie

  6. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Na prawde loteria i to duża Gdański może wygrać w Gorzowie i wszysko się wyjaśni :) Dla mnie pozycja Wybrzeża jest bardo dużym zaskoczenie Niki mi nie powie że Hans Bjere Zoro Vaculik Skóra zapomnieli jak się używa manetke gazu mecz z Falubazem przegrali już na starcie przygotowaniem toru dokładnie takiego jaki jest przy W69 Jeszcze Gorzów może być w barażach ....... :P

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2005
    Postów
    197
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 20 w 5 postach
    Na prawde loteria i to duża Gdański może wygrać w Gorzowie i wszysko się wyjaśni :) Dla mnie pozycja Wybrzeża jest bardo dużym zaskoczenie Niki mi nie powie że Hans Bjere Zoro Vaculik Skóra zapomnieli jak się używa manetke gazu mecz z Falubazem przegrali już na starcie przygotowaniem toru dokładnie takiego jaki jest przy W69 Jeszcze Gorzów może być w barażach ....... :P
    O. To jest wlaśnie wieszcz z Zielonej. Mojego ukochanego miasta. Złotousty Kiki. Dziecko daj sobie siana z tym Gorzowem. Ja rozumiem, że nie lubisz sąsiadów z północy ale nie róbmy jaj. Gorzów to naprawde nie jest Wrocław z całym szacunkiem dla tych drugich. Dla mnie kandydatem do spadku jest Sparta a zaraz po niej - niestety Wybrzeże. Jakoś mam przeświadczenie, że znienawidzona przez większość (głównie za napinkę na SB) "Apolonia" pozostanie w Ekstralidze.

    Mam prawo mieć swoje zdanie ale czytanie o barażach Gorzowa, pisane z klawiatury kogoś z ZG nastraja mnie radośnie do życia. To tak jak ktoś z Apolonii pisałby, że "...mówcie co chcecie ale w barażach pojedzie Apator". No jakaś szajba przecież.

    Wszystkim wymienionym przeze mnie życze utrzymania.

  8. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj tam ansi przesadzasz:P
    Jeszcze pare dni temu realista wykazywał się również wyjątkowym "realizmem" i również skazywał nas na baraże o utrzymanie:)
    A to przeciez bydgoszczanin jest.Także ta domena błądzenia we własnym wyimaginowanym świecie w którym Stal Gorzów spada do 1 ligi lub w ogóle przestaje istnieć zdarza się nie tylko zielonogórzanom ;)

    Co do samego spadku najbardziej zależało by mi aby utrzymało się Wybrzeże.
    Potem jest mi obojętne czy SParta czy Polonia.Ze względu na frekwencje napewno lepiej żeby została Bydzia ale mam obawy czy Atlas Wrocław nie skończy jak koszykarski Śląsk?

    Trzymam kciuki za Wybrzeże.

    Z "forumowego" punktu widzenia lepiej żeby "Realiści" znów trafili do I ligi.

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Potem jest mi obojętne czy Sparta czy Polonia.Ze względu na frekwencje napewno lepiej żeby została Bydzia ale mam obawy czy Sparta Wrocław nie skończy jak koszykarski Śląsk?
    Jak coś to Sparta a nie żadne kleje czy developerzy:P

    Jest to wielce prawdopodobne, że żużel skończy się jak koszykówka. Przemawia za tym obecna polityka Dutkiewicza. Koszykarski Śląsk chciał się odrodzić, ale miasto powiedziało, że kasy nie da. Siatkarki czy Szczypiorniści awansowali po ciężkich bojach do najwyższej klasy i teraz kluby muszą się wycofać, bo miasto kasy nie da. Jestem załamany postawą władz miasta.
    Kase pompują w piłkarski Śląsk i w EURO tylko, że EURO to inwestycja na 4 mecze i co dalej? Ciężko później będzie odbudować sport na Dolnym Śląsku. Wątpie, żeby Sląsk grał na Maślicach będą to za duże koszty.

    Jeśli spadniemy to mam nadzieję, że Klocowa odejdzie. Tylko czy znajdzie się osoba, która będzie wstanie wyłożyć kase na udźwignięcie klubu...możliwe.

    Nie podpisaliby kontraktu z Madsenem na następny rok gdyby nie byli pewni, że klub nie upadnie.

    Wtedy mam nadzieję chłopacy, którzy u ans zdają egzamin na licencje Ż bedą jeździć w turneijach juniorskich.



  10. Powrót do góry    #55
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Licze , że spadnie Polonia

    Lepiej licz kase na kolejne wizyty u lekarza głupi napinaczu.

    Na chwilę obecną wydaje mi się,że spadnie Sparta.Dlaczego?Za duże dziury w składzie porównując z innymi drużynami walczącymi o utrzymanie
    ta sparta z tymi poteznymi dziurami prawie wygrala z wami w bydgoszczy, moze lepiej zamknac ten watek bo jeszcze troche i beda klotnie takie jak ze zgrzeblarkami

  11. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Licze , że spadnie Polonia

    Lepiej licz kase na kolejne wizyty u lekarza głupi napinaczu.

    Na chwilę obecną wydaje mi się,że spadnie Sparta.Dlaczego?Za duże dziury w składzie porównując z innymi drużynami walczącymi o utrzymanie
    ta sparta z tymi poteznymi dziurami prawie wygrala z wami w bydgoszczy, moze lepiej zamknac ten watek bo jeszcze troche i beda klotnie takie jak ze zgrzeblarkami
    Najlepiej nie pieprzyc takich bzdur, jak ty to masz w zwyczaju i wygrac we Wrocku, udowadniajac, ze strata jednego sezonu byla sprawa tymczasowa.

    Sparta leci na bank.

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tylko Falubaz

    chciałbym zeby poleciała bydgoszcz !!! pasowali do 1 ligi i tam jest ich miejsce

    sparta-falubaz-wybrzeze.....kiedys bylo przymierze, mimo wszystko chcialbym by zostali w lidze

    a do bydgoszczy policyjnej nigdy nie chcialo mi sie jechac, lepiej zuzel ogladac we wrocku i gdansku

  13. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    chciałbym zeby poleciała bydgoszcz !!! pasowali do 1 ligi i tam jest ich miejsce

    sparta-falubaz-wybrzeze.....kiedys bylo przymierze, mimo wszystko chcialbym by zostali w lidze

    a do bydgoszczy policyjnej nigdy nie chcialo mi sie jechac, lepiej zuzel ogladac we wrocku i gdansku
    Chcialbym, zeby z hukiem spadl milicyjny fallu(ba)s, jak pewnie 3/4 kibicow w Polsce.
    No i, rzecz jasna, zeby nigdy do ekstraligi nie powrocil, poki co to pobozne zyczenia, ale czas pokaze :D:D:D.

  14. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja np. do teraz się zastanawiam jak to się stało że tak słaba drużyna jak Polonia potrafiła powieźć u siebie Falubazów.
    Ja rozumiem Twoje obawy, że jak przegracie w Bydgoszczy to jedziecie z 5 miejsca i trafiacie na Leszno lub Zieloną Górę. A od sąsiadów ostatnio dostawali łomot na torze i na trybunach.. I kolejny sezon tylko skończony na nadziejach;)
    Skoro tak słaba drużyna jak Polonia pokonała u siebie Falubaz to myślę, że z Gorzowem będzie łatwiej.. ;)

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Te 3 drużyny prezentują bardzo zbliżony poziom sportowy tak więc ciężko jest kogoś wytypować. Zacznę może od tego kto ma z tej trójki największe szanse na utrzymanie a wg mnie jest to Polonia. Wydaje się, że skład mają najrówniejszy z najlepszym juniorem ligi i Jonssonem, który jest teraz w dobrej formie. No i do tego tor na którym jakimś cudem z przeciętnego zawodnika który normalnie jeździ do tyłu to u siebie okazuje się, że jednak coś tam umie (np. Jędrzejewski - bez obrazy). Jeśli wygrają z Czewą a myślę że dadzą radę to utrzymanie mają na spokojnie.
    Dalej to mam dylemat. Do minionej kolejki byłem pewny że Sparta utrzyma się bez problemu no ale legenda o słynnym Cieślakowym torze poszła w *****. Mimo trochę słabszego składu niż Wybrzeże to jednak w moim planie:p ten tor miał przeważyć na ich korzyć a tu taka dupa.

    Ktoś jednak musi polecieć i mimo wszystko typuje Wybrzeże, które poza Bjerre nie mają pewnego zawodnika ani też toru, który w tym sezonie sprawiałby trudności rywalom:/ Sparta co prawda nazwisk nie ma (poza Crumpem i Janowskim oczywiście) ale wystarczy jeden udany mecz Nichollsa i Watta i to powinno wystarczyć. Tyle ode mnie.

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,255
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 126 w 72 postach
    LambOfGod666 vel Wolff czy jak ci tam teraz. A ty jesteś pusty jak bęben. Nigdy nie wypowiadasz się rzeczowo tylko rzucasz szarżą. Z tych Twoich tysięcy nabitych pustych postów nie wynika nic sensownego. "Sparta leci na bank". Ciekawe i naprawdę wyczerpane argumentami stwierdzenie. Weź tylko jedno pod uwagę. Zużel to jest sport bardzo urazowy i nie przewidywalny. Ostatni przykład masz ze Szwecji. Twój guru żużla niejaki kacap Sajfutdinov tak chciał wygrać ostatni bieg, że pojechał zupełnie bez głowy i mózgu i za jednym zamachem rozpieprzył by siebie (to by było najsprawiedliwsze, może trochę by później przemyślał swoją nieprzemyślaną jazdę) i na dodatek Andersena i Jonssona. Nie muszę ci przypominać co byście wtedy znaczyli bez tych dwóch zawodników jako zespół. Więc jak masz pisać w ten sposób to lepiej nie rób tego wcale. Do końca zostały trzy kolejki (dla was 4 mecze) i tor wszystko zweryfikuje. Mecz meczowi nierówny. Zapamiętaj to sobie.

  17. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    ło matko.. prosze mi sie tu nie kłucic !
    Pisałem juz gdzies tam wyzej ze liga jest w tym roku nie przewidywalna :o w duzej mierze za sprawą boskiego Włókniarza bo jakby na to nie patrzec to własnie biało-zieloni wirtuozi speedway'a rozdaja karty w tym roku.
    Pozostali muszą z pokorą sie dostosowac do szachowych zagran Dumy południa.......
    Dostały prezent zgrzeblarki,dostało Wybrzeze czyz nie inaczej wygladałaby tabela ? Zastanawiam sie czy nie dostanie prezentu Polonia ?
    Nie ma sie co kłucic, prawda jest taka te trzy druzyny zrobiły wiele dla naszego zuzla i powinny zostac w e-lidze ! Jest jedna "ekipa" :D która nie pasuje pod wzgledem sportowym ,organizacyjnym i kazdym innym do elity no ale coz :( w tym sezonie nie udało sie jej pozbyc moze za rok :D :D
    ===============================
    całuski dla brunetek
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie ma to jak kłutnie emilu

  19. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    LambOfGod666 vel Wolff czy jak ci tam teraz. A ty jesteś pusty jak bęben. Nigdy nie wypowiadasz się rzeczowo tylko rzucasz szarżą. Z tych Twoich tysięcy nabitych pustych postów nie wynika nic sensownego. "Sparta leci na bank". Ciekawe i naprawdę wyczerpane argumentami stwierdzenie. Weź tylko jedno pod uwagę. Zużel to jest sport bardzo urazowy i nie przewidywalny. Ostatni przykład masz ze Szwecji. Twój guru żużla niejaki kacap Sajfutdinov tak chciał wygrać ostatni bieg, że pojechał zupełnie bez głowy i mózgu i za jednym zamachem rozpieprzył by siebie (to by było najsprawiedliwsze, może trochę by później przemyślał swoją nieprzemyślaną jazdę) i na dodatek Andersena i Jonssona. Nie muszę ci przypominać co byście wtedy znaczyli bez tych dwóch zawodników jako zespół. Więc jak masz pisać w ten sposób to lepiej nie rób tego wcale. Do końca zostały trzy kolejki (dla was 4 mecze) i tor wszystko zweryfikuje. Mecz meczowi nierówny. Zapamiętaj to sobie.
    Lepsze jedno zdanie, niz pieprzenie, podparte pseudoargumentacja.
    Dziekuje, ze przeorales i wyciagnales wnioski z moich tysiecy postow, jakie by one nie byly :D.

    Emil Sajfutdinow jednak poki co nikogo nie rozpieprzyl i wszyscy jada dalej, pomijajac fakt, ze AJ i Emil to przyjaciele od zawsze.
    To ty powyzsze sobie zapamietaj, bo u mnie z pamiecia nie najgorzej, co do kacapstwa to masz wielkie zadatki na prawdziwego kacapa.
    Ogolnie rzecz biorac, to chce mi sie rzygac, jak rzuce okiem na posty w twoim stylu.

  20. Powrót do góry    #65
    Początkujący
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Największe szansę na utrzymanie ma Polonia, wystarczy wygrać mecze u siebie. Aczkolwiek przeciwnik wymagający. Przy dwóch wygranych Polonii to Wybrzeże lub Sparta by musieli wygrać na wyjeździe co jest według mniej niemożliwe. Bym chciał by Wrocław zleciał, bo według mniej tak się ślizga i ślizga a rok na zapleczu im się przyda. My spadliśmy krzywdy nie było wróciliśmy. Bardziej się obawiam Częstochowy niż Gorzowa w meczach u nas. Czas pokaże ale po co otwierać jeden wątek jeżeli drugi jest Prognozy e-ligi..

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,255
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 126 w 72 postach
    Lepsze jedno zdanie, niz pieprzenie, podparte pseudoargumentacja.
    Dziekuje, ze przeorales i wyciagnales wnioski z moich tysiecy postow, jakie by one nie byly .

    Emil Sajfutdinow jednak poki co nikogo nie rozpieprzyl i wszyscy jada dalej, pomijajac fakt, ze AJ i Emil to przyjaciele od zawsze.
    To ty powyzsze sobie zapamietaj, bo u mnie z pamiecia nie najgorzej, co do kacapstwa to masz wielkie zadatki na prawdziwego kacapa.
    Ogolnie rzecz biorac, to chce mi sie rzygac, jak rzuce okiem na posty w twoim stylu.
    :D:D:D Dobry jesteś. Nie ma to jak mieć klapki na oczach. W sumie to już nie będę z tobą polemizował bo nie ma z kim. Uprawiasz istny fanatyzm a do takich nic trafia. Tak jak powiedziałem, tor wszystko zweryfikuje a twoje "na bank Sparta leci" na szczęście jest tylko i wyłącznie twoim paplaniem. I nie zrzygaj się czasem bo sobie klawiaturę zabazgrzesz.
    Kamikadze Sajfutdinov

  22. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Sparta leci na bank.
    Powiedzialem to juz wczesniej, z fanatyzmem nie ma to nic wspolnego.
    Nazywanie Emila kacapem to dopiero fanatyzm.

  23. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Wszystkie 3 drużyny (Sparta, Polonia, Wybrzeże) finansowo i organizacyjnie spełaniają ekstraligowe oczekiwania. Ale któraś z tych drużyn będzie musiała spaść z ligi (albo 2 z nich). Kto to będzie? Zobaczymy.

    Natomiast w ekstraklasie piłkarskiej od dawna wymogów finansowych i organizacyjnych nie spełniał ŁKS. Powinien był opuścić najwyższą klasę rozgrywkową dawno temu, ale to nie nastąpiło. Ale co się odwlekało to nie uciekło. Szkoda ŁKSu, ale decyzja PZPNu była jak najbardziej uzasadniona. W piłce nożnej niestety takie sytuacje spotykane są często. Dobrze, że naszej ukochanej dyscypliny to nie dotyczy.

    Pozdrawiam

  24. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Emil
    Dostały prezent zgrzeblarki,dostało Wybrzeze czyz nie inaczej wygladałaby tabela ? Zastanawiam sie czy nie dostanie prezentu Polonia ?
    Ej, kibicu boskiego Włókniarza.

    Ja tylko Ci przypomnę, że Falubaz żadnego prezentu nie dostał ponieważ w czasie jak Czewa zameldowała się w Zielonej przy W69 to boski Włókniarz nie wiedział jeszcze czy tacy kolarze jak Pedersen i Hancock w ogóle są (będą) w składzie boskiego :D
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kto spadnie a kto się utrzyma dowiemy się wkrótce. W grę wchodzą trzy zespoły Bydgoszcz, Gdańsk, Wrocław. Nikomu nie życzę spadku ale niestety przynajmniej jeden z nich będzie musiał pożegnać się z EL.

    Bydgoszcz ma jeszcze 4 mecze do rozegrania, w tym dwa trudne mecze u siebie z Czewą i Gorzowem. Dużo zależy od tego w jakim składzie Częstochowa pojawi się w Bydgoszczy. Jeżeli będzie z Gregiem i Nickim to Bydgoszcz będzie miała ciężką przeprawę. Z Gorzowem może być różnie ostatnio widać u nich wzrost formy. Poza tym mają jeszcze mecz w Toruniu i Wrocławiu. W Toruniu sensacji nie będzie we Wrocławiu może być różnie choć Wrocław ma nóż na gardle i nie może tego meczu przegrać.

    Gdańsk ma trzy mecze w Gorzowie, u siebie z Wrockiem i w Toruniu, zakładam mecz w Gdańsku za 3 pkt.

    Wrocław trzy mecze , w Czewie, Gdańsku i u siebie z Bydgoszczą, wydaje się że u siebie z Bydgoszczą za 3 pkt.


    Reasumując

    Gdańsk 7 + 3 = 10
    Wrocław 6 + 3 = 9
    Bydgoszcz ????? aby się utrzymać musieli by zdobyć min 3 pkt.

    W chwili obecnej chyba Polonia ma najgorszą sytuację





  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 6 w 6 postach
    Moim zdaniem 6 miejsce dla Gdańska.
    Sparta i Polonia powalczą o baraż.
    Mniej dziur, wydaje się mają Poloniści.Jednak Jonas D. różnie jeździ w naszej lidze,kacap też miewa wpadki,a poza tym,to murzyn w drugiej części sezonu mocno spuścił z tonu.

  27. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach

    W chwili obecnej chyba Polonia ma najgorszą sytuację



    Dlaczego najgorszą??? Wygraliśmy z vice mistrzami 2009 Falubassem, zremisowaliśmy z vice mistrzami 2008, a Gorzów jak i Czewa to gorsze drużyny. Wydaje mi się, że Gorzów polegnie ze względu na to, że dobrze im sie jezdzi na torach mocno przyczepnych.

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do końca zostały trzy kolejki (dla was 4 mecze) i tor wszystko zweryfikuje. Mecz meczowi nierówny. Zapamiętaj to sobie.
    Dokładnie.
    Jeszcze kilka dni temu wszyscy głośno trąbili jak to zdobędziemy bonusa w meczu przeciwko Stali i wyszły wielkie baty. Podobnie mało kto wierzył, że Falubaz wygra pierwszy mecz na wyjeździe. Ileż było drwin, że to zespół swojego toru. Jak widać żużel jest nieprzewidywalny, a to sprawia, że ciężko wytypować spadkowicza. Boję się, że będzie to Sparta, ale gdzieś tam głęboko wierzę, że chłopaki się wybronią i uratują e-ligę na Dolnym Śląsku.

  29. Powrót do góry    #74
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dlaczego najgorszą??? Wygraliśmy z vice mistrzami 2009 Falubassem, zremisowaliśmy z vice mistrzami 2008, a Gorzów jak i Czewa to gorsze drużyny. Wydaje mi się, że Gorzów polegnie ze względu na to, że dobrze im sie jezdzi na torach mocno przyczepnych.
    wroclaw tez wygral ze zgrzeblarkami, do tego wygral z lesznem, wiec takie wrozenie nic nie daje, liga w tym roku jest nieobliczalna i naprawde pasc moze kazdy wynik

  30. Powrót do góry    #75
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach

    Dlaczego najgorszą??? Wygraliśmy z vice mistrzami 2009 Falubassem, zremisowaliśmy z vice mistrzami 2008, a Gorzów jak i Czewa to gorsze drużyny. Wydaje mi się, że Gorzów polegnie ze względu na to, że dobrze im sie jezdzi na torach mocno przyczepnych.
    wroclaw tez wygral ze zgrzeblarkami, do tego wygral z lesznem, wiec takie wrozenie nic nie daje, liga w tym roku jest nieobliczalna i naprawde pasc moze kazdy wynik
    W ogóle ten wątek jest bez sensu. Poczekajmy parę tygodni i się wyjaśni. Na dzisiaj wszystkie trzy ekipy mają takie same szanse na wylot, ale również takie same szanse na sprawienie niespodzianki.

  31. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Wszystkie 3 drużyny (Sparta, Polonia, Wybrzeże) finansowo i organizacyjnie spełaniają ekstraligowe oczekiwania. Ale któraś z tych drużyn będzie musiała spaść z ligi (albo 2 z nich). Kto to będzie? Zobaczymy.

    Natomiast w ekstraklasie piłkarskiej od dawna wymogów finansowych i organizacyjnych nie spełniał ŁKS. Powinien był opuścić najwyższą klasę rozgrywkową dawno temu, ale to nie nastąpiło. Ale co się odwlekało to nie uciekło. Szkoda ŁKSu, ale decyzja PZPNu była jak najbardziej uzasadniona. W piłce nożnej niestety takie sytuacje spotykane są często. Dobrze, że naszej ukochanej dyscypliny to nie dotyczy.

    Pozdrawiam
    Decyzja PZPN uzasadniona ... machlojami przy zielonym stoliku Laty Grzegorza :).
    Co mozesz wiedziec o LKS-ie :).
    Poki co jeszcze nie spadl, wiec nie zamartwiaj sie zbytnio. :)

  32. Powrót do góry    #77
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Natomiast w ekstraklasie piłkarskiej od dawna wymogów finansowych i organizacyjnych nie spełniał ŁKS. Powinien był opuścić najwyższą klasę rozgrywkową dawno temu, ale to nie nastąpiło. Ale co się odwlekało to nie uciekło. Szkoda ŁKSu, ale decyzja PZPNu była jak najbardziej uzasadniona. W piłce nożnej niestety takie sytuacje spotykane są często. Dobrze, że naszej ukochanej dyscypliny to nie dotyczy.
    To w końcu dobrze czy niedobrze, bo już się pogubiłem ?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-10-2008
    Postów
    580
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 35 w 25 postach
    STAWIAM,ŻE SPADNIE WYBRZEŻE-CHCIAŁBYM CHOCBY DLATEGO,ŻE JEZDŻĄ 2 POLAKAMI Z CZEGO JEDEN TYLKO 1-2 WYSCIGI W MECZU.
    jAK BĘDĄ POLSKĄ DRUZYNĄ,TO ZAPRASZAM DO S.L.
    PRECZ ZE ZBIERANINA DUŃSKO-SZWECKĄ.

  34. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    STAWIAM,ŻE SPADNIE WYBRZEŻE-CHCIAŁBYM CHOCBY DLATEGO,ŻE JEZDŻĄ 2 POLAKAMI Z CZEGO JEDEN TYLKO 1-2 WYSCIGI W MECZU.
    jAK BĘDĄ POLSKĄ DRUZYNĄ,TO ZAPRASZAM DO S.L.
    PRECZ ZE ZBIERANINA DUŃSKO-SZWECKĄ.
    a to się nam koleżanka podekscytowała :P

    zerknijmy na ekipę, której kibicuje:
    Polacy - Gollob + 1 junior
    poza tym - Szwedzi, Słoweniec, Norweg..
    wychodzi na to, że jeżdżą dwoma Polakami z czego jeden tylko 1-2 wyscigi w meczu..

    czyli co..?
    JAK BĘDĄ POLSKĄ DRUŻYNĄ TO ZAPRASZAMY DO S.L..?
    PRECZ ZE ZBIERANINĄ SZWEDZKO-NORWESKO-SŁOWEŃSKĄ..?

    ochłoń dzieciaku..

  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-10-2008
    Postów
    580
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 35 w 25 postach
    UMBERTO-masz prawie racje ,tylko jakiego hymnu słucha Holta po wygraniu GP albo PŚ. Poza tym,jak ja chodziłem na żużel to o tobie nie wiedziano nawet w gwiazdach. Jak chcesz kogos wyśmiać za poglądy,to poszukaj takich samych g....arzy,jak ty ś sam. Nie pozdrawiam.

  36. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    UMBERTO-masz prawie racje ,tylko jakiego hymnu słucha Holta po wygraniu GP albo PŚ. Poza tym,jak ja chodziłem na żużel to o tobie nie wiedziano nawet w gwiazdach. Jak chcesz kogos wyśmiać za poglądy,to poszukaj takich samych g....arzy,jak ty ś sam. Nie pozdrawiam.
    aha..
    czyli to Holta robi różnicę..?
    w takim razie nie mam więcej pytań..

    a resztą wpisu tak mi dopieprzyłeś, że aż nie wiem co napisać :P
    no bo jak tu dyskutować z taaakim doświadczeniem :P

  37. Powrót do góry    #82
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    UMBERTO-masz prawie racje ,tylko jakiego hymnu słucha Holta po wygraniu GP albo PŚ.
    Nic nie mam do Holty ale Polak z niego żaden. Co z tego że słucha hymnu jak nie potrafi zaśpiewać. :D

  38. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    Ktoś musi opuścić ekstraligę, nikomu tego nie życzę, nawet Bydgoszczy :P, a taka ekipa jest najlepsza bo wszystko jest na swoim miejscu.
    Wrocław zawsze mi się kojarzył z E-Ligą
    Bydgoszcz stabilnie zawsze w e-lidze,i może ze względu na Golloba, i te wszystkie GP.
    Gdańsk może dlatego że ciągle marzy się nam mistrz Polski i chcemy go zdobyć. A jak nie to przecież od przyszłego roku będzie Unia Tarnów, i choćby dlatego że wchodzą trzeba będzie ich sp.... z ligii, a my mamy tu pierwsze miejsce chociażby za baraże w 2003 :)

  39. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,519
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 249 w 132 postach
    STAWIAM,ŻE SPADNIE WYBRZEŻE-CHCIAŁBYM CHOCBY DLATEGO,ŻE JEZDŻĄ 2 POLAKAMI Z CZEGO JEDEN TYLKO 1-2 WYSCIGI W MECZU.
    jAK BĘDĄ POLSKĄ DRUZYNĄ,TO ZAPRASZAM DO S.L.
    PRECZ ZE ZBIERANINA DUŃSKO-SZWECKĄ.
    szwedzką :)
    Chyba kolega Adas albo kolezanka Ada zapomniała jaki skład zapewnił wam awans. GKS ma mistrza Polski Skórnickiego w składzie ale gdyby była możliwość w regulaminie to i on byłby zastąpiony przez obcokrajowca. Proste jak drut, jak zaczną Polacy punktować to zaczną więcej startować. Kto broni Balińskiemu, Okoniewskiemu, Skórnickiemu lepiej jeździć ? Są słabsi od obcokrajowców to do 1 ligi. W ekstra jeżdżą najlepsi. Jeżeli podniesiemy ilość Polaków w składzie to poziom ekstraligi spadnie jak cholera.
    ps o tym kto spadnie zadecyduje mecz Bydgoszczy z Częstochową lub Gorzowem. Jeżeli Polonia przegra jedno z tych spotkań to utrzymamy 6 miejsce

  40. Powrót do góry    #85
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    STAWIAM,ŻE SPADNIE WYBRZEŻE-CHCIAŁBYM CHOCBY DLATEGO,ŻE JEZDŻĄ 2 POLAKAMI Z CZEGO JEDEN TYLKO 1-2 WYSCIGI W MECZU.
    jAK BĘDĄ POLSKĄ DRUZYNĄ,TO ZAPRASZAM DO S.L.
    PRECZ ZE ZBIERANINA DUŃSKO-SZWECKĄ.
    Przygadał sagan garnkowi u kogoś zdźbło zobaczy a u siebie głazów nie widzi . Mnie ta Wasza zbieranina norwesko/polsko-słoweńsko-szwedzka w podeszłym w wieku emerytalno-rentowym koło tyłka lata i wisi ... i niczego Wam nie życzę :D ani żle ani dobrze. Co za koleś jaka druzyna tacy kibice czy to czarna owca ?.

  41. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Wydaje mi się, że Gorzów polegnie ze względu na to, że dobrze im sie jezdzi na torach mocno przyczepnych.
    Tak, tak a w Zielonej skąd ta kosmiczna przegrana ?

    Nie sugeruj się czasami ostatnim meczem we Wrocku. W tym meczu tor na pewno nie był mocno przyczepny. W miarę przyczepna była wewnętrzna która bardzo szybko odsypywała się na zewnętrzną. Co umożliwiło ataki po zewnętrznej.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    STAWIAM,ŻE SPADNIE WYBRZEŻE-CHCIAŁBYM CHOCBY DLATEGO,ŻE JEZDŻĄ 2 POLAKAMI Z CZEGO JEDEN TYLKO 1-2 WYSCIGI W MECZU.
    jAK BĘDĄ POLSKĄ DRUZYNĄ,TO ZAPRASZAM DO S.L.
    PRECZ ZE ZBIERANINA DUŃSKO-SZWECKĄ.
    Wylacz se capslocka, medrku skadstam.
    To taki przycisk, najczesciej po lewej stronie klawiatury.

  43. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Tyfusy lecą z ligi Emil i AJ sami ligi nie uratują Bardzo ważne z pozycji baraży Falubaz już tam pare razy był :P gdzie pierwszy mecz się odbedzie Bardziej wieże że np na baraże odbuduje się Jedrzejak Jeleń czy Szkot np z pomocą Crumpowych silników niż Chrznowski Buczkowski ten Szwedzki Davi.coś tam :P [b]Tyfusy lecą tam gdzie ich miejsce ..:)

  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    12-11-2008
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widze kolezżko jestes z Wrocławia.Ale o jakich barazach z Bydgoszczą piszesz.Niezaprzeczalnie macie na koniec 8 miejsce i w barazach z Lotosem Lecicie. A gdybanie o przebudzenieu to sobie mozesz miedzy bajki wsadzic.

  45. Powrót do góry    #90
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach
    Lewy - kiki jest chyba z dziury.

    Nie ma co się stresować debilami od rana. Moralnie znowu mają samych mistrzów i 1 miejsce na koniec sezonu 2009.
    Praktycznie - nie zmieszczą się na pudle :)

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •