Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 117 z 117

Wątek: Liga Światowa 2009

  1. Powrót do góry    #91
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Daniel Castellani (trener Polski): Zagraliśmy zdecydowanie lepiej, niż przed tygodniem w Tampere. Cóż jednak z tego, skoro rywale po raz kolejny potwierdzili, że są w znakomitej formie i potrafią ją utrzymać przez dłuższy czas. Już podczas ostatniej konferencji podkreśliłem, że mamy młody zespół i dopiero trwa jego budowanie. Temu służą właśnie rozgrywki Ligi Światowej, dlatego porażkę braliśmy pod uwagę.
    Panie trenerze, pragnąłbym pana poinformować, iż trenowanie kadry nie ma nic wspólnego z trenowaniem klubu. Nie będzie miał pan tyle czasu ile pan chce. Tu nie potrzeba przygotowywać formy na play-off. Tu trzeba grać na 100 % w każdym meczu. Jeżeli pan nie zauważył jest to już 11 oficjalny mecz w Lidze Światowej /na warunki +Ligi to już runda rewanżowa/ ... wiece już powinno coś zaskoczyć ... nie trenuje pan ich od wczoraj. Oni są już pod pana opieką od pewnego czasu.

    O jakim budowaniu zespołu pan mówi? Przecież większość z zawodników nie będzie więcej powołanych. Co oni mają do stracenia? Powinni dać z siebie wszystko aby spróbować dostać się do kadry ... chyba, iż już jest zdecydowane kto jedzie i reszta się nie stara .... tylko w takim przypadku czemu pan ich wpuszcza na boisko? Lepiej aby się ogrywał tan skład który będzie później grał .... rezerwowi niech dostaną wolne i czas spędzą z rodziną, więcej będzie z tego pożytku.

    Przed losowaniem nikt z kibiców raczej nie kalkulował takich występów na własnych parkietach. Tu liczyliśmy na zwycięstwo z Finami a nie lanie 3-1 !

    Panie trenerze, pana Fiński kolega powiedział
    Mauro Berruto (trener Finlandii): W fińskiej drużynie też grają młodzi zawodnicy, którzy nie przekroczyli 24 roku życia. Dla nich występ przed taką publicznością, to najważniejsze mecze w karierze.
    Czyli młodość to nie przeszkoda :)

    ps. A do reprezentantów Polski, mam takie zdanie, parafrazując słowa używane przez kibiców Górnika Zabrze

    Nie wystarczy tylko skakać lub trochę się starać, z orzełkiem na sercu trzeba zap...!

    Nie wiem, może najlepsi kibice w Polsce przy ewentualnej kolejnej wtopie z Finami wygwiżdżą w końcu Polskie Gwiazdy.

    Ktoś sprzedaje wybrakowany towar. Trener kadry traktuje rozgrywki jako sparing .... i jak taka gra Polaków ma zachęcić kogokolwiek do zainteresowania się siatkówką. Jakbym był pierwszy raz na meczu i zobaczył takich "cienkich Bolków" w barwach Polski, którzy dostają lanie od Finów to bym więcej na mecz nie przyszedł. Przeciętny kibic ma wpojone że Polacy to vice-mistrzowie świata wiec powinni dzielić i rządzić .... a tu taki Zonk :)

    ps. W Rzeszowie eliminacje do MŚ kobiet ...... Rzeszów to nie jest dobre miejsce na te rozgrywki. Bilety się bardzo źle sprzedają ... cena 80 zł za dobre miejsce to lekka przesada .... a miasto to żyje męską siatkówką .... oj będą pustki na trybunach.

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    i znowu świeta racja

    do tego wszystkiego co napisał Abdul warto dodac pytanie, niejako, fundamentalne;)
    gdzie są zyski z ligi ąwiatowej
    bo nie widzę innego, jak finansowy powodu, ktorym podporzadkowano tegoroczne rozgrywki!

  3. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trojca przenajswietsza dziala...
    Popko-Piechocki-Przedpelski
    PPP;)

  4. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ps. W Rzeszowie eliminacje do MŚ kobiet ...... Rzeszów to nie jest dobre miejsce na te rozgrywki. Bilety się bardzo źle sprzedają ... cena 80 zł za dobre miejsce to lekka przesada .... a miasto to żyje męską siatkówką .... oj będą pustki na trybunach.

    eee chyba to nie jest impreza tylko dla lokalnej publicznosci...

    gdzie są zyski z ligi ąwiatowej
    bo nie widzę innego, jak finansowy powodu, ktorym podporzadkowano tegoroczne rozgrywki!
    oczywiscie, ze jest inny. Przeciez to trening i poligon doswiadczalny.

  5. Powrót do góry    #95
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gdzie są zyski z ligi ąwiatowej
    poszło na zorganizowanie love parady;p

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    dobre:)

    ale w zeszłym roku nie było i parady, i zysków
    :)

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w takim razie może poszły na pokrycie wpisowego??

  8. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    może

    to jest to "cacuszko" o którym mówi przedpełski

  9. Powrót do góry    #99
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wow adhd dostał em vi pi, finczycy sprawili niespodziewanke a nowy nabytek kedzierzyńskiego klubu rozpierniczył mi kupon...;)

  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I jak wrażenia po dzisiejszym meczu?

    Ja mam mieszane uczucia. Nie wiem na co naprawdę stać tą drużynę. Czy jest to drużyna z 1 seta, walcząca i potrafiąca przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść /świetna zmiana Bartmana/ czy jest to drużyna z 2 seta zbierając lanie od Finów. Chyba trener nie zna swoich chłopców .... bo dzisiaj w paru momentach pokazali się jako drużyna. Widać jak chcę to potrafią ... czyli ich słabsza dyspozycja nie leży w braku umiejętności. Problem jest gdzie indziej. Może psychika? Muszą też popracować nad wytrzymałością bo w końcówce sił im brakło .... ale LŚ była wyczerpująca, ciągle te podróże.

    4 set to była raczej już anty-siatkówka .... tyle błędów i niedokładności to dawno nie było ..... źle się to oglądało

    Tie-break dla Nas ... więcej szczęścia mieliśmy niż rozumu. Nam wszystko wychodziło a Finowie się podpalili i wygraliśmy z nimi.

    Tak na gorąco to na pozycji atakującego póki co to Marcel .... ale tak na 2 sety bo później brakuje mu pary. Kuba chyba raczej stracił już pozycje pierwszego :)

    Woicki udowodnił, iż na pozycję pierwszego to one raczej nie będzie brany pod uwagę ... nawet chyba na drugiego ..... czyżby ostatni występ Pawła w tym sezonie?

    Nowakowski też raczej wyleci z kadry /tzn. nie dostanie powołania. Kadziewicz i Możdżonek są zdecydowanie lepsi a dotego dojdzie jeszcze Pliński/

    Przyjęcie .... na pewno z tego składu to Bartman i .... nie wiem jaki będzie skład reszty ekipy na przyjęciu. To chyba zależy kto będzie grał, jeżeli Winiarski + Świderski to zapewne powołanie dostanie Bąkiewicz. Jeżeli kogoś z dwójki Winiarski/Świderski zabraknie to powołanie dostanie Kurek. Ruciak to jeszcze chyba nie.

    Będzie zmiana libero .... Igla ciągle nie odnajduje swojej formy, choć dziś lepiej ..... jednak Gacek może już się pakować ... będzie pierwszym.

    ps. I były pierwszy raz gwizdy dla Naszych i jakoś ich zmobilizowało.

  11. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po wygraniu przez Finow 2 seta wczoraj to jak dzis zagraja nie mialo dla mnie zadnego znaczenia.
    Finowie swoje zrobili, odprawili pseudo reprezentacje 3 razy a na koniec zeby byc "goscinnym" dali szanse naszym zeby wygrac 3:2.
    Mecz zupelnie bez emocji jak dla mnie.

  12. Powrót do góry    #102
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no zacznijmy zwalac wszystko nagle na psychike ;-) A mecz tragiczny znow..

  13. Powrót do góry    #103
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abdul - jak widzę nie wszyscy wiedzą/pamiętają, że LŚ to turniej towarzyski. Finowie to nie są ogórki, oczywiście gdybyśmy grali pierwszym składem byłoby inaczej, ale w porównaniu do naszej młodzieży no nie są to chłopcy do bicia. Castellani właśnie tak traktuje LŚ - ogrywa młodych, starszym dał wolne i wiedział, że nie będzie różowo z wynikami. To oczywiście inna filozofia prowadzenia kadry niż Raula, który cyklicznie dawał odpoczywać po dwóm zawodnikom, a trzon kadry był nienaruszony. Z ocenami i narzekaniami poczekajmy do turnieju O STAWKĘ!

    ps. W Rzeszowie eliminacje do MŚ kobiet ...... Rzeszów to nie jest dobre miejsce na te rozgrywki. Bilety się bardzo źle sprzedają ... cena 80 zł za dobre miejsce to lekka przesada .... a miasto to żyje męską siatkówką .... oj będą pustki na trybunach.
    Z tego co widziałem, to nie było źle :> Tj widziałem tylko mecz z Turczynkami i dość sporo osób na trybunach.

  14. Powrót do góry    #104
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko widzisz, Lozano nie mial plecow w postaci Piechockiego i bandy wiec kazdy jego mecz byl o zycie. Castellani ma slodko jak w ulu w porownaniu z poprzednikiem.

  15. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abdul - jak widzę nie wszyscy wiedzą/pamiętają, że LŚ to turniej towarzyski. Finowie to nie są ogórki, oczywiście gdybyśmy grali pierwszym składem byłoby inaczej, ale w porównaniu do naszej młodzieży no nie są to chłopcy do bicia. Castellani właśnie tak traktuje LŚ - ogrywa młodych, starszym dał wolne i wiedział, że nie będzie różowo z wynikami. To oczywiście inna filozofia prowadzenia kadry niż Raula, który cyklicznie dawał odpoczywać po dwóm zawodnikom, a trzon kadry był nienaruszony. Z ocenami i narzekaniami poczekajmy do turnieju O STAWKĘ!
    Ufffffffffffff, odetchnelem z ulga.

  16. Powrót do góry    #106
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko widzisz, Lozano nie mial plecow w postaci Piechockiego i bandy wiec kazdy jego mecz byl o zycie. Castellani ma slodko jak w ulu w porownaniu z poprzednikiem.
    Beeez przesady.... Uwazam, ze nawet gdyby Lozano spieprzyl swoja pierwsza edycje LS to nic by sie nie stalo :> A na ME zajal 5 miejsce, co bylo wynikiem przecietnym i tez krzyku nie bylo. Nie wiadomo skąd, ale w Polsce było po prostu ciśnienie na LŚ, ale moim zdaniem Raul nie odpuszczał LS z innychych wzgledów - po prostu taka mial filozofie prowadzenia kadry, zeby jak najwiecej czasu pracowac z graczami pierwszoplanowymi. Teraz dostajemy w dupe i nie powinno byc krzyku, bo gra drugi garnitur. LS to nie MS ani ME!

    Uwazam, ze Castellani zadnego sukcesu nie osiagnie i z kadra pozegna sie dosc szybko (obym sie mylil!) ale poczekajmy do turnieju o cos, zanim zaczniemy oceniac!

    Uszat - staram sie odwolac do zdrowego rozsadku czyli czegos, co Tobie jest zupelnie obce. Nic dziwnego, ze ich nie rozumiesz. :)

    I na przyszlosc: "odetchnalem", nie "odetchnelem" (wiem, ze jestes dyslektykiem i nie ma w tym zadnej zlosliwosci).

  17. Powrót do góry    #107
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    19-stka na turniej kwalifikacyjny do MŚ

    1. Piotr Nowakowski
    2 . Michał Winiarski
    3 . Piotr Gruszka
    4 . Daniel Plinski
    5 . Paweł Zagumny
    6 . Bartosz Kurek
    7 . Karol Kłos
    8 . Jakub Jarosz
    9 . Zbigniew Bartman
    10 . Marcel Gromadowski
    11 . Łukasz Kadziewicz
    12 . Paweł Woicki
    13 . Sebastian Świderski
    14 . Michał Ruciak
    15 . Piotr Gacek
    16 . Krzysztof Ignaczak
    17 . Michał Bąkiewicz
    18 . Marcin Możdżonek
    19 . Grzegorz Łomacz

    Wg mnie pierwsza 6 to:
    Gruszka, Zagumny, Winiarski, Świderski, Pliński, Możdżonek + Gacek

    Rezera:
    Gromadowski, Łomacz, Bartman, Bąkiewicz, Kadziewicz, Nowakowski

  18. Powrót do góry    #108
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uwazam, ze Castellani zadnego sukcesu nie osiagnie i z kadra pozegna sie dosc szybko (obym sie mylil!) ale poczekajmy do turnieju o cos, zanim zaczniemy oceniac!
    Jak sam piszesz, obys sie mylil!
    W zasadzie zgadzam sie z Toba co do kwestii przedwczesnej oceny, niemniej jednak taka nasza przywara ludza ze oceniac lubimy, gdyby nam kolo ucha latala siatkowka i jej dobro, zapewne nikt by sie nie scieral.

    pozdr

  19. Powrót do góry    #109
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    za nami kolejna edycja Ligi Światowej oraz jeden z najlepszych meczy międzypaństwowych ostatnich lat, a na forum cisza. To forum umarło już dawno śmiercią naturalną. Niestety.

  20. Powrót do góry    #110
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2003
    Postów
    271
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To forum umarło już dawno śmiercią naturalną. Niestety.
    Nic dodać, nic ująć. Głównie przepychanki o to, kto jest lepszym kibicem, albo jaka to Skra Bełchatów jest paskudna itp. Coraz mniej o samej siatkówce. :( A mecz był faktycznie fantastyczny. Do tego ta "konsultacja sędziowska" w 4 secie. Chyba nie przypominam sobie tak fajnego finału LŚ.

  21. Powrót do góry    #111
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2005
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli chcesz na tym forum dyskusji to napisz, że kibice skry są lepsi od tych z Kędzierzyna. Co faktycznie jest prawdą, ale nie to było sednem mojej wypowiedzi.

  22. Powrót do góry    #112
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co w ogóle było sednem tej wypowiedzi?

  23. Powrót do góry    #113
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To napisz Ty lub inny kolega z obozu "lpszych" cos na temat siatkowki co nie bedzie peanem dla waszych zawodnikow lub waszego klubu. Cos o siatkowce nie zwiazanej z Belchatowem.

    Jak sam napisales jestescie "najlepsi kibice". I tacy tez z was znawcy;) "Najlepsi, a napewno lepsi od Kedzierzyna";)
    Oj chyba ktos ma kompleks.

    Pozdrawiam serdecznie, gratuluje dobrego samopoczucia.

  24. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Umrzec nie umarlo... Ale jak mam wybierac miedzy poziomem na siatka.org a czestotliwoscia pisania tutaj to przeboleje to ze tu mamy 1000 razy mniej wypowiedzi.
    Tam jest onet....

  25. Powrót do góry    #115
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2005
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ojej. Marna prowokacja a się nabraliscie. Świetny finał LŚ-jedna wypowiedz, mój głupi, nieprawdziwy wywód- 2 wypowiedzi w 3 godziny. Sednem było to, że chciałem oddac klimat tego forum i to o czym się tu dyskutuje i co wzbudza emocje a wy mi pomogliście. Nie miejcie mnie za ignoranta. Cenię to jak potraficie zebrac sie na wyjazdy i jak na własnej hali zagłuszacie "zakse na makse". Subiektywnie i obiektywnie nie ma co was porównywac z bełchatowskimi kibicami. Oczywiscie na waszą korzyśc. Pozdrawiam i na drugi raz życzę trochę dystansu.

  26. Powrót do góry    #116
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sportowo natomiast bijecie cala lige na calej linni i to trzeba wam oddac, niewatpliwie najlepszy zespol ostatnich lat i jeden z najlepszych w historii naszej krajowej siatkowki.
    Chapeaux bas!

    Zgadzam sie rowniez z Kuba, tutaj na SB jest gro uzytkownikow znajacych sie naprawde na tym sporcie. Jesli juz dyskutujemy na jakis temat, sportowy oczywiscie lub organizacyjny, wypowiedzi sa rzeczowe i konkretne. Znamy sie tez nie od wczoraj, wielu pamieta jeszcze czasy hogi.
    Absolutnie wole przeczytac tutaj cos raz na dzien niz stek bredni i dyrdymalow na siatce, faktach czy innych onetach.

    Pozdrawaiam all.

  27. Powrót do góry    #117
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2005
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj, uszat, ale ja nie lubię Skry! Może nie tak jak ty, ale nie lubię. To była tylko prowokacja, taka malutka a ty tak strasznie serio. Dobra, wyszło na to, że sam się nabrałem i kontynuuje dyskusję. Już kończę. Ku poprawie forum!

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •