Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 117

Wątek: Liga Światowa 2009

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    Abdul ma rację

    w telewizji było widać również, a i statystyki na stronach FIVB o tym świadczą
    opowieści przedstawicieli pzps-u o tym, że FIVB podaje te liczby samo , a informacje bierze z mertyczki budowy obiektu ;))należy włożyć między bajki, najlepszym dowodem absurdalności takiego tłumaczenia są róznice w ilości miejsc pierwszego i drugiego dnia ;) np. w Łodzi 11850 i 11460 osób

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tragedia...oni nie potrafia dograc pilki do siatki

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Czy w blisko 40 mln kraju nie ma lepszego zawodnika na pozycji przyjmującego niż Ruciak? Być może jestem uprzedzony do Michała, ale nijak mi nie pasuje ten zawodnik w trykocie narodowym na boisku. Tak naprawdę to drugi garnitur jest mega słaby i nie chodzi mi o same wyniki, ale o styl gry. Ja jestem rozczarowany.

    pozdro


    TYLKO JEDYNA

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    :) ale Mikko fajnie grał ... blok na Jaroszu i ten ostatni as :) ....

  5. Powrót do góry    #50
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spokojnie spokojnie, charyzmatyczny Castellani opie**** dzieci w szatni i jutro wygramy na bank.

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    06-11-2008
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po co tego Gromadowskiego powołuje do kadry ten synek pokazał już w paru meczach że jest daremny jak nie wiem co ci włosi w nim widzieli to ja nie wiem.4-3 lata temu zapowiadał się dobry zawodnik ale ten gość od 2 lat cofa się w rozwoju

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale Mikko fajnie grał ...
    Tak, to powinno nas wszytkich cieszyc...

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    ale juz sie dorabia ideologię

    że przegralismy z "pogromcami Brazylii"


    ;))

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale Mikko fajnie grał ...
    Tak, to powinno nas wszytkich cieszyc...
    Oj zdziwiłbym się gdyby to kogokolwiek poza kibicami Resovii i Finlandii cieszyło :) .... Mnie jako kibica Sovii to cieszy iż Mikko jest w formie i coraz lepszy .... martwi to iż Wojtek Grzyb tak mało gra :( ....

  10. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Oj zdziwiłbym się gdyby to kogokolwiek poza kibicami Resovii i Finlandii cieszyło .... Mnie jako kibica Sovii to cieszy iż Mikko jest w formie i coraz lepszy .... martwi to iż Wojtek Grzyb tak mało gra ....
    Komu Ty kibicujesz?? Z tego co widze to tylko poszczegolnym zawodnikom grajacym w Resovii co wydaje sie byc conajmniej smieszne bo siatkowka to jednak sport druzynowy...

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2003
    Postów
    271
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy w blisko 40 mln kraju nie ma lepszego zawodnika na pozycji przyjmującego niż Ruciak? Być może jestem uprzedzony do Michała, ale nijak mi nie pasuje ten zawodnik w trykocie narodowym na boisku.
    Chyba jesteś. Ruciak może nie jest wybitnym graczem, ale w dotychczasowych meczach w LŚ (fakt, wiele ich nie było) pokazał, że radzi sobie co najmniej poprawnie, zwłaszcza na przyjęciu. We wczorajszym meczu zagrał też na dobrym poziomie w ataku. A kogo byś widział na boisku zamiast niego?

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i odpadliśmy w walce o finał.

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Imo to był fatalny, bojaźliwy mecz w wykonaniu Łomacza. Niedociągane, wrzucane w sieć & odrzucane od sieci (cudowne pojedyncze bloki), czy za niskie piłki, z których musieli się produkować Ruciak (pokłony za to co robił z piłek 1.5m od antenki i 0.5m w amplitudzie), Jarosz, Bartman czy Kurek (atak zza siebie, atak z piłką w bloku) - masakra. Potem siadł jeszcze środek. Czekam na Woickiego dzisiaj.

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czekam na Woickiego dzisiaj.
    :) .... ciekawe jak Paweł się spisze. Jest kapitanem więc może go to jakoś uskrzydli.

    ps. Co sądzicie o pogłoskach o kontuzji Wlazłego i Winiarskiego. Na sportowych faktach jest artykuł iż Mariusz na pewno nie zagra a Michał też jest raczej nie pewny. Jak w świetle tego widzicie Nasze szanse ..... wróci Guma ... ale pytanie jest w jakiej jest formie .... troszeczkę nie grał ale dzięki temu będzie dysponował świeżością, podobnie Gacek, który najprawdopodobniej zmieni Igłę, który jest bez formy. W ataku będzie chyba bez zmian Jarosz jednak zostanie na tej pozycji zwłaszcza, jak informację o Wlazłym sie potwierdzą.

    Na bloku wróci Pliński i razem z Możdzonkiem będą podstawową parą środkowych. Kadziewicz chyba nie dostanie powołania.

    Problem jest na przyjęciu. W kręgu zainteresowań będą napewno Świderski /o ile będzie zdolny do gry/ i mimo wszystko Gruszka. Wika nie wróci chyba jeszcze po kontuzji :) a inni są za słabi chyba :)

    ps2. Dziś mecz prawdy .... jak Team Polska zagra tak jak w 3 i 4 secie to mamy szansę. Inaczej to już dziś prysną nadzieję o dzikiej karcie. Kartę otrzyma Rosja.

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wika jest zawodnikiem srednim, slabym psychicznie, nie myslacym, slabym technicznie.
    Winarski i Swiderski potem dlugo dlugo nic.

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam nadzieje, ze nie dostana dzikiej karty, bo wstyd bedzie...

    fajna mamy mlodziez ;-) przeplacane gwiazdki.

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niedobrze sie robi patrz±c na grę naszej druzyny Marcel Kurek Bartman nie powinni byc w kadrze, a po dzisiejszym dniu to sie zastanawiam czy super trener zapomniał ze w kwadracie stoi Woicki??? Kłos zamiast trzymac ręce w gaciach powinien trzymac nad siatka. Nasze gwiazdy dostaja za duzo kasy w lidze i potem mysl± ze sa swietni a cał± ich grę widac w reprezentacji. Polska liga moze jest i silna ale tylko dlatego ze graja w niej obcokrajowcy, zreszta patrz±c na osi±gniecia na arenie miedzynarodowej Skry to jestesmy cieniutcy jak zyletki Polsilwer. Mam nadzieje ze nie znajdzie sie idiota i nie da nam dzikiej karty

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ktoś kiedyś zadał pytanie, gdzie jest reprezentacja Polski w hierarchii światowej siatkówki? Czy jesteśmy 2 drużyną świata czy 11 drużyną Europy ... myślę iż teraz to jesteśmy 11 drużyną Europy. Mecze z Finlandią miały dać odpowiedź gdzie jesteśmy ... i chyba niestety dały .... świat zrobił krok na przód a my stoimy w miejscu w glorii sukcesu. Zmiennicy nie unieśli póki co ciężaru jaki na nich spoczął. Można mówić iż to są zmiennicy, ale klucza bomba to nie są ułomki.

    Zbigniew Bartman - podstawowy zawodnik AZS-u Częstochowa, która wraz z nim w składzie tak świetnie zaprezentowała się w Lidze Mistrzów.

    Paweł Woicki - rozgrywający II drużyny +Ligi

    Grzegorz Łomacz - rozgrywający III drużyn +Ligi

    Krzysztof Ignaczak - bardzo doświadczony libero, uznawany za jednego z najlepszych na świecie. W ubiegłym sezonie zdobył Vice-mistrzostwo Polski.

    Marcin Możdżonek - Podstawowy zawodnik Mistrzów Polski.

    Piotr Nowakowski - podstawowy zawodnik AZS-u Częstochowa, która wraz z nim w składzie tak świetnie zaprezentowała się w Lidze Mistrzów.

    Michał Ruciak - zawodnik przyjmujący IV drużyny +Ligi

    Ci zawodnicy to nie są debiutanci. To są zawodnicy, którzy mają status zawodników podstawowych w swoich drużynach. W siatkówkę umieją grać, co udowodnili w zeszłym sezonie

    Do tego Jakub Jarosz i Bartosz Kurek - zawodnicy rezerwowi Mistrza Polski, ale szkolenie przez obecnego trenera kadry.

    Ta drużyna na prawdę nie jest taka zła. Przynajmniej nie na tyle aby dostać baty od Finlandii, która dopiero wchodzi do międzynarodowych rozgrywek.

    W tym kontekście martwi mnie troszeczkę turniej eliminacyjny do MŚ który odbędzie się w sierpniu. Jest ryzyko iż go nie wygramy i Francja będzie za silna. Mam też nadzieję, iż ktoś z pary Słowacja - Słowenia nie okażę się czarnym koniem rozgrywek i nie zrobi jakiejś nam niespodzianki. Bo znowu będzie wstyd, jak podczas ostatnich eliminacji do Mistrzostw Europy.

    Wracając do meczu .... to nie wiem jakie pozytywy były dla Polski. Popełniliśmy mniej błędów niż przeciwnik a i tak przegraliśmy. Esko robił z nami co chciał ..... blok jakoś się zagubił i nie wiedział co ma robić. Igła jest już cieniem samego siebie. Widocznie nie leży mu współpraca z Castelanim.

    Kiedy, była nominacja Argentyńczyka na funkcję trenera kadry, wiele osób /w tym ja/ zadawało sobie pytania, czy jego osiągnięcia ze Skrą są jego zasługą czy wynikiem tego jacy zawodnicy tam grają i ta drużyna jest tzw. samograjem .. czyli nie ważne kto prowadzi, ale jak im nie będzie przeszkadzał to sukces będzie. Na dzień dzisiejszy nie widać jakiś efektów pracy trenera kadry. Pomysł jakiś na drużynę ma ale chyba coś na linii komunikacji idzie nie tak.

    Ps. Kolejny świetny występ Mikko :) Rozwija się Resoviacka gwiazda siatkówki Europejskiej. W takim tempie to za 2 lata to będzie niesamowity zawodnik.

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiedy, była nominacja Argentyńczyka na funkcję trenera kadry, wiele osób /w tym ja/ zadawało sobie pytania, czy jego osiągnięcia ze Skrą są jego zasługą czy wynikiem tego jacy zawodnicy tam grają i ta drużyna jest tzw. samograjem .. czyli nie ważne kto prowadzi, ale jak im nie będzie przeszkadzał to sukces będzie. Na dzień dzisiejszy nie widać jakiś efektów pracy trenera kadry. Pomysł jakiś na drużynę ma ale chyba coś na linii komunikacji idzie nie tak.
    ja sie wstrzymam z ocena do czasu, gdy zawali wszystko co jest do zawalenia...ale mysle, ze jeszcze bedziemy plakac za Lozano...

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Czy w blisko 40 mln kraju nie ma lepszego zawodnika na pozycji przyjmującego niż Ruciak? Być może jestem uprzedzony do Michała, ale nijak mi nie pasuje ten zawodnik w trykocie narodowym na boisku.
    Chyba jesteś. Ruciak może nie jest wybitnym graczem, ale w dotychczasowych meczach w LŚ (fakt, wiele ich nie było) pokazał, że radzi sobie co najmniej poprawnie, zwłaszcza na przyjęciu. We wczorajszym meczu zagrał też na dobrym poziomie w ataku. A kogo byś widział na boisku zamiast niego?

    Właśnie chciałem podkreślić naszą dziurę kadrową na pozycji przyjmującego. Nie mamy żadnego młodego zawodnika grającego na przyzwoitym światowym poziomie (nie licząc Winiarskiego) na tej pozycji. Bo z całym szacunkiem dla Ruciaka nie prezentuje on takiego poziomu.
    Odnośnie Twojego pytania to myślę że znalazłbym ze 3;).
    Wika, Gierczyński, Murek. Ostatnia dwójka najmłodsza nie jest, ale i tak pewniejsza niż Ruciak, szczególnie jeśli chodzi o atak, a z tym elementem obecna drużyna ma mały problem.

    pozdro

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po dzisiejszym meczu nikt mnie nie przekona że Castellani jest odpowiednim człowiekiem na trenera naszej reprezentacji.
    Przykład naszego przeciwnika - drużyna znikąd po odpowiednim szkoleniu zaczyna grac
    nasze gwiazdeczki zostały sprowadzone brutalnie na ziemie
    mam nadzieje że to Finowie dostaną dzika kartę bo aż serce rośnie jak się patrzy na ich gre
    czapki z głów przed finami !!!!!!!
    ps. panie trenerze drużyna to nie tylko 6 na boisku są jeszcze zmiennicy
    STELMACH NA PIERWSZEGO TRENERA !!!!!

  22. Powrót do góry    #67
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Nie rozumiem, po co ten skowyt. Przeciez od dawna wiadomo bylo, ze Castellani kladzie na tegorocznej LŚ lache. Czy naprawde ktos z Was wierzyl, ze z Bakiewiczami, Gromadowskimi i Kurkami bedziemy w stanie nakopac Brazylii i mimo wszystko mocnej Finlandii? Na dodatek wystawiajac co mecz inna szostke? Ja nie. Dlatego z ocena poczynan naszego treneiro wstrzymam sie do ME. Albo chociaz do momentu ogloszenia kadry, ktora na nie pojedzie. Poki co jedyny mozliwy do wysnucia wniosek jest taki, ze nasze "mlode, utalentowane pokolenie" jest zdecydowanie mniej utalentowane, niz nam sie to wmawia (wiadomo przez kogo). Ale to przeciez nie wina Castellaniego, he?

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie rozumiem, po co ten skowyt. Przeciez od dawna wiadomo bylo, ze Castellani kladzie na tegorocznej LŚ lache. Czy naprawde ktos z Was wierzyl, ze z Bakiewiczami, Gromadowskimi i Kurkami bedziemy w stanie nakopac Brazylii i mimo wszystko mocnej Finlandii? Na dodatek wystawiajac co mecz inna szostke? Ja nie. Dlatego z ocena poczynan naszego treneiro wstrzymam sie do ME. Albo chociaz do momentu ogloszenia kadry, ktora na nie pojedzie. Poki co jedyny mozliwy do wysnucia wniosek jest taki, ze nasze "mlode, utalentowane pokolenie" jest zdecydowanie mniej utalentowane, niz nam sie to wmawia (wiadomo przez kogo). Ale to przeciez nie wina Castellaniego, he?
    Co do Brazylii to ja osobiście nie wierzyłem w Naszych i np. jadąc do Łodzi zakładałem, że będzie 2 razy w d... ale myślałem, iż Nasi stawią większy opór. Co do zawodników których wymieniłeś, to grali bardzo rzadko. Nie są to podstawowi zawodnicy kadry. Skład Łomacz, Możdzonek, Nowakowski, Ignaczak, Jarosz, Bartman i Ruciak mógł wygrać.

    Nie mniej uważam, iż Finowie to jest drużyna w Naszym zasięgu. A w tych meczach nawet w niektórych momentach się do nich nie zbliżyliśmy, a że wygrać z nimi da się, to ta drużyna pokazała w piątkowym 3 secie. 4 set też nie był zły, grali na przewagi. Czyli potencjał mają i nie można się tłumaczyć iż na przeciwko była drużyna zdecydowanie lepsza.

    Co do trenera to pomimo iż nie jestem z niego zadowolony jako kibic, to jednakże byłbym daleki od odwoływania go. Dostał pewne zadanie do wykonania i dopiero po nim będzie można powiedzieć czy go zrealizował czy nie .... na ten rok ma chyba dwa cele.

    1/ Awansować do Mistrzostw Świata
    2/ Poprawić lokatę z ME

    Częściowa ocena będzie już w sierpniu

    Zastanawiam się kto jeszcze został do powołania, który odmieni tą drużynę:

    Środkowi:

    Pliński - myślę iż będzie to znaczne wzmocnienie bloku

    Kadziewicz - myślę, iż nie dostanie powołania. Nawet jak dostanie to nie przebije się do pierwszej "6"

    Libero:

    Gacek - Igła jest bez formy, wiec zmiana na tej pozycji jak najbardziej potrzebna.

    Rozgrywający:

    Zagumny - oczekiwany niczym Gandalf we Władcy pierścieni w drugiej części. Ma troszeczkę dłuższe wakacje i pytanie jest o jego formę. Czy będzie w stanie wejść na pełnych obrotach do kadry, bo o jego umiejętności to jestem spokojny. Nie ma w tej chwili drugiego Polskiego zawodnika nawet o troszeczkę gorszych umiejętnościach .. Zagumny ... i długo, długo nic.

    Żygadło - myślę iż nie będzie miał powołania. Potencjał ma, ale trener postawi na Łomacza.

    Atakujący:

    Wlazły - duże wzmocnienie o ile zagra. W tej chwili Nasz atak nie budzi postrachu wśród przeciwników. Jarosz nie należy do zawodników, na których blok jakoś specjalnie się szykuje. Wlazły samą swoją obecnością absorbuje blok :) Ale Mariusz jest chory i grać nie będzie /chyba że Castelani użyje swoich mocy/ i jakoś dzięki temu Mariusz nagle ozdrowieje.

    Szymański - czy on ma jeszcze jakąś formę? Sezon stracony bo jak nie ma miedzi to na d... siedzi. Umiejętności ma, jakoś specjalnie sezonem nie jest zmęczony tylko pytanie czy jest w stanie szybko odzyskać formę?

    Przyjęcie:

    Winiarski - podobnie jak Zagumny i Wlazły, duże wzmocnienie kadry, jak zagra. A wiele wskazuje na to iż nie zagra.

    Świderski - powołanie go wzmocni drużynę, ale z któryś wywiadów czytałem iż tą przerwę chciał wykorzystać na wyleczenie jakiejś kontuzji, nawet na operację. Czy zagra nie wiem.

    Murek - stary ale jary :) Za Ruciaka wzmocnienie. Układem koleżeńskim Daniel jest go w stanie ściągnąć do kadry, aby ratować swoje 4 litery

    Wika - zawodnik z potencjałem, ale za ubiegły sezon nie zasłuży na powołanie. MA kontuzje i nie zagra.

    Jeżeli kogoś pominąłem to dopiszcie. Potencjał jest ... tylko nie wszyscy będą w stanie grać.

    Jeżeli można bawić się w futurologię to kadra 2012 moze będzie wyglądać tak:

    Rozegranie:
    Łomacz, Drzyzga

    Przyjęcie:
    Kurek, Bartman, Buszek, Winiarski

    Libero:
    Zatorski

    Atak:
    Wlazły, Jarosz/Janeczek/Gromadowski

    Środkowi
    Możdżonek, Nowakowski, Wrona, Kłos

    ps. Nasi młodzieżowcy pod kierunkiem Grześka Wagnera zajęli 7 miejsce na Uniwersjadzie.

  24. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli można bawić się w futurologię to kadra 2012 moze będzie wyglądać tak:

    Rozegranie:
    Łomacz, Drzyzga

    Przyjęcie:
    Kurek, Bartman, Buszek, Winiarski

    Libero:
    Zatorski

    Atak:
    Wlazły, Jarosz/Janeczek/Gromadowski

    Środkowi
    Możdżonek, Nowakowski, Wrona, Kłos
    Na przyjeciu musi byc dwoch bardzo dobrze przyjmujacych, nie wyobrazam sobie zeby na poprawe przyjecia wchodzil np. Kurek. Nie zdziwie sie jak Bakiewicz wytrwa przy Castellanim do Igrzysk w Londynie.

    Wlazly jest juz pół kaleką i na bank nie dotrwa do 2012 roku. Na ataku stawiam na Janeczka/Jarosza/Witczaka.
    Podejrzewam ze za 3 lata wszyscy zawodnicy z listy wyzej beda graczami Skry.

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bez Winiarskiego i Wlazlego jestesmy w glebokiej dupie i tyle.

    Mami nas sie gadaniem o jakims tajemniczym pierwszym skladzie, ktory gdzies tam jest gotowy na wskoczenie za ta "ogrywajaca" sie mlodziez na czas najwazniejszych dla nas imprez. ;-)

    Ja wiec prosze trenera o nazwiska. Tak, zeby mi sie lepiej ta tragedie podczas LS ogladalo, wiedzac, ze tak slabo grajacych zwodnikow wiecej nie zobacze.

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na przyjeciu musi byc dwoch bardzo dobrze przyjmujacych, nie wyobrazam sobie zeby na poprawe przyjecia wchodzil np. Kurek. Nie zdziwie sie jak Bakiewicz wytrwa przy Castellanim do Igrzysk w Londynie.
    Fajnie by było ... oznaczało by to iż Daniel niczego po drodze nie zawalił :) I to przez 3 lata :)

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przykład naszego przeciwnika - drużyna znikąd po odpowiednim szkoleniu zaczyna grac
    :D Cóż - wg mnie drużyną znikąd to była tutaj nasza reprezentacja. Była drużyną znikąd bez "odpowiedniego szkolenia".
    nasze gwiazdeczki zostały sprowadzone brutalnie na ziemie
    Ja nie wiem czy sobie przypominacie, ale nasz juniorski złoty rocznik, Świderski i inni osiągnęli swój pierwszy sukces seniorki po prawie 10 latach grania! A wcześniej dostawali cięgi na prawo i lewo z wyjątkami na ogranie Rosji czy Brazylii. Zajmowali jakieśtam miejsca 5. w Europie, których nikt nie chciał uznać za sukces poza samymi wykonawcami.
    mam nadzieje że to Finowie dostaną dzika kartę bo aż serce rośnie jak się patrzy na ich gre
    czapki z głów przed finami !!!!!!!
    Zdejmowałbyś czapkę przed naszymi zawodnikami gdyby Esko sypał naszym a Łomacz Finom :) I przyjęcie by się poprawiło o jakieś 20%, bo z 3. metra gralibyśmy krótką. Dodatkowo wysoką formą zaimponowałby Jakub Jarosz a Mikko Oivannen zbierałby czapy na pojedynczym - Ruciak patrzyłby na swoje ręce przecierając oczy z niedowierzaniem... Cóż - czoła chylimy Finom, ale twierdzę, że z Gumą w średniej formie oba mecze byłyby nasze.

  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolego Swarowski,
    nie wiem jak bliska Ci jest siatkowka i jak dlugo ogladasz mecze reprezentacji "na zywo" bo moje spostrzezenia nieco roznia sie od twoich a nie zajmuje sie tym sportem od wczoraj.

    Juz chyba o tym pisalem pare dni temu. Pokolenie Gruszkow, Swiderskich, Zagumnych, Nowakow, Prusow, Murkow...etc. Ci zawodnicy stanowili niegdys o sile reprezentacji i nie mieli ze tak to nazwe "wyjscia awaryjnego" w postaci doswiadczonych innych zawodnikow. Lat temu kilka chlopaki grali z jajem, nikt nie mowil o tym ze jest mlody ze sie musi ogrywac. Owszem zajmowali 5, czy tez 7 miejsca ale od poczatku do konca to oni stanowili ta reprezentacje, i stanowia do dzis co jedynie pokazuje ze od paru dobrych lat mamy posuche a ci zdolni o ktorych sie wciaz tak klapie na lewo i prawo wcale tacy zdolni nie sa.
    O ile pamietam to zawodnicy Ci mieli dokloadnie tyle samo lat co obecne Kurki i inne Mozdzonki, mieli glowy pelne marzen i sportowa ambicje, wlasni edlatego dzis nadal stanowia o sile naszej reprezentacji, sa marka sami dla siebie, ich nazwiska rozpoznaje sie w siatkarskim swiecie. To jednak szytko praca i ogormna wola walki.
    Coz wiec brakuje obecnym "mlodym zdolnym"? A moze trzeba zadac sobie pytanie "czego maja za duzo"?
    Pisalem o tym ze juz wmowiono im status gwiazd, posiedzieli na lawce w Belchatowie, jednej jedynej slusznej druzynie, zarabiaja tyle co caly budzet druzyny serii B. Jak sie wygra to sie wygra, jak nie to nie. Oni nie musza walczyc o swoja kariere, intratne kontrakty i otoczka zakwasily im glowy i zmanierowaly do tego stopnia ze zwyczajnie traktuja gre w kadrze jako "fajan przygode".

    Pamietam dokladnie, w 1999 roku jeden z kadrowiczow (nie chce pisac kto) jezdzil VW GOLF 2 rocznik 1984... pamietam jak sie chlopak cieszyl...

  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cóż - wg mnie drużyną znikąd to była tutaj nasza reprezentacja. Była drużyną znikąd bez "odpowiedniego szkolenia".
    tutaj masz calkowita racje. Widac bylo reke Castellaniego. Rok czasu pod jego okiem w najlepsiejszym klubie przyniosl niesamowite efekty dla co poniektorych.

    Ja nie wiem czy sobie przypominacie, ale nasz juniorski złoty rocznik, Świderski i inni osiągnęli swój pierwszy sukces seniorki po prawie 10 latach grania! A wcześniej dostawali cięgi na prawo i lewo z wyjątkami na ogranie Rosji czy Brazylii. Zajmowali jakieśtam miejsca 5. w Europie, których nikt nie chciał uznać za sukces poza samymi wykonawcami.
    no mysle jednak, ze w ciagu tych 10 lat to ogrywali by Finow jednak regularnie...

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolego Swarowski,
    nie wiem jak bliska Ci jest siatkowka i jak dlugo ogladasz mecze reprezentacji "na zywo" bo moje spostrzezenia nieco roznia sie od twoich a nie zajmuje sie tym sportem od wczoraj.
    Heheh, wiem wiem, odbierałeś porody co po niektórych starszych kadrowiczów ;) Spoko, jak dla mnie różnica spostrzeżeń to żaden problem - nie musisz swoich podpierać wirtualnymi dziesiątkami lat twardego kibicowania. A czy się zajmujesz siatkówką czy nie mogę sobie pownioskować z pozostałej treści Twoich postów :) Kolego
    Juz chyba o tym pisalem pare dni temu. Pokolenie Gruszkow, Swiderskich, Zagumnych, Nowakow, Prusow, Murkow...etc. (...)a ci zdolni o ktorych sie wciaz tak klapie na lewo i prawo wcale tacy zdolni nie sa.
    To wszystko prawda, z tym, że jak wymienieni mieli po 21 lat to byli po prostu młodzi i zdolni a lepszych nie było. Teraz oni są lepsi i młodzi muszą się ogrywać. I wg mnie młodsi są zdolni. Kurek, Jarosz, Bartman, Nowakowski.
    O ile pamietam to zawodnicy Ci mieli dokloadnie tyle samo lat co obecne Kurki i inne Mozdzonki, mieli glowy pelne marzen i sportowa ambicje, wlasni edlatego dzis nadal stanowia o sile naszej reprezentacji, sa marka sami dla siebie, ich nazwiska rozpoznaje sie w siatkarskim swiecie. To jednak szytko praca i ogormna wola walki.
    Coz wiec brakuje obecnym "mlodym zdolnym"? A moze trzeba zadac sobie pytanie "czego maja za duzo"?
    Praca, sportowa ambicja, ogromna wola walki. OK. Nazwiska rozpoznawalne w siatkarskim świecie. OK. Oni mają 30 lat na karku i sporo osiągnęli. Młodzi zdolni są na razie młodzi i zdolni. Przegrali z 4. drużyną Europy (nasi uznani, też na ME przegrali) I co? Przestali być zdolni?
    Pamietam dokladnie, w 1999 roku jeden z kadrowiczow (nie chce pisac kto) jezdzil VW GOLF 2 rocznik 1984... pamietam jak sie chlopak cieszyl...
    Dla mnie bomba. Teraz kupują nówkę Passata. Ale co z tego??

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cóż - wg mnie drużyną znikąd to była tutaj nasza reprezentacja. Była drużyną znikąd bez "odpowiedniego szkolenia".
    tutaj masz calkowita racje. Widac bylo reke Castellaniego.
    Dobre dobre :D Btw. jak długo Berutto "odpowiednio szkoli" swoją kadrę? :)
    Ja nie wiem czy sobie przypominacie, ale nasz juniorski złoty rocznik (...)
    no mysle jednak, ze w ciagu tych 10 lat to ogrywali by Finow jednak regularnie...
    Fińczyków, a nie Finów ;) By ogrywali, też tak mi się wydaje. Ale ostatnio (ME) jednak nie ograli. Bo Finowie, odbierali "odpowiednie szkolenie" i zrobili spory postęp :D

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To wszystko prawda, z tym, że jak wymienieni mieli po 21 lat to byli po prostu młodzi i zdolni a lepszych nie było. Teraz oni są lepsi i młodzi muszą się ogrywać. I wg mnie młodsi są zdolni. Kurek, Jarosz, Bartman, Nowakowski.
    To z tego ze na ogrywanie jest miejsce w KLUBIE a nie w reprezentacji! Dla mnie ************ uklad, siedzimy na lawce w Belchatowie a kadra to poligon doswiadczalny. Fenomenalnie.

    Heheh, wiem wiem, odbierałeś porody co po niektórych starszych kadrowiczów Spoko, jak dla mnie różnica spostrzeżeń to żaden problem - nie musisz swoich podpierać wirtualnymi dziesiątkami lat twardego kibicowania. A czy się zajmujesz siatkówką czy nie mogę sobie pownioskować z pozostałej treści Twoich postów Kolego
    Zle sie wyrazilem, nie zajmuje a interesuje.
    Ty natomiast zamiast odniesc sie do sedna zdania probojesz wykpic mnie jako osobe za co wszyscy ze mna na czele skladamy ci poklon.
    A tak wracajac do tematu, pewnie pierwszy mecz obejzales na zywo po pierwszym mistrzostwie pewnego "energetycznego klubu". Nie zdziwil bym sie.

    Dobre dobre Btw. jak długo Berutto "odpowiednio szkoli" swoją kadrę?
    No widocznie dobremu trenerowi strcza, a sredniakowi raczej nie. Ogolnie to nie spinaj sie moj dorgi tak, pan Deniele juz nie jest zolto-czarnym pszczelim trenerem. Z reszta taki z niego trener jak z koziej dupy trampki.

    Dla mnie bomba. Teraz kupują nówkę Passata. Ale co z tego?
    A to z tego ze 19 latek zarabia za podbijanie pileczkiw miesiac, z wyrazna niechecia i brakiem zaangazowania, tyle co moj biedny dziadek przez 45lat zarobil w stoczni, charujac w pocie czola jak wol.
    A to z tego, ze kiedys zawonik musial gryzc parkiet bo wiedzial ze inaczej nie dojdzei do niczego.
    Tak przy okazji, pokaz mi no kto jezdzi passatem?

    Odnosze nieodparte wrazenie ze nie tyle bronisz reprezentacji co swojego wlasnego podworka dla ktorego kadra to taki fajny poligon. Jak to sie mawiala "sami swoi w swoim gronie, swoj ze swoim"

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobre dobre Btw. jak długo Berutto "odpowiednio szkoli" swoją kadrę?
    szkoli? trener Kadry to raczej selekcjoner. Trenuje to sie na codzien w klubie. Na Kadrze to sie glownie wpaja taktyke oraz motywuje/mobilizuje. Dlatego tym bardziej mnie dziwi, ze zawodnicy, ktorzy na codzien trenowali z obecnym trenerem Kadry, z najlepszymi fachowacami, zawodnikami, w najlepsiejszym klubie, z "wielkich nadziei polskiej siatkowki" stali sie "nie martwcie sie, bo i tak o cos zagraja inni".

    Ja sie jednak martwie. Tym bardziej, ze taktyki to tam za cholere nie widzialem.


  34. Powrót do góry    #79
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na przerwach technicznych to raczej Stelmach mobilizuje chlopakow niz Castellani. Castellani ma ladnie wygladac :)

  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To z tego ze na ogrywanie jest miejsce w KLUBIE a nie w reprezentacji! Dla mnie ************ uklad, siedzimy na lawce w Belchatowie a kadra to poligon doswiadczalny. Fenomenalnie.
    Dwóch młodych zdolnych siedziało na ławie. Zaokrągliłeś na resztę? To Ci dwaj i ta reszta ma się ogrywać w kadrze, nie w lidze. Hehehe, zaraz dojdziemy do podstaw siatkówki :D
    Zle sie wyrazilem, nie zajmuje a interesuje.
    Ty natomiast zamiast odniesc sie do sedna zdania probojesz wykpic mnie jako osobe za co wszyscy ze mna na czele skladamy ci poklon.
    Nie no, bądź sprawiedliwy waść, obszernie odniosłem się do każdego sedna jakie zdołałem znaleźć. A btw. czyim jesteś adwokatem, że tak często piszesz w imieniu wszystkich?
    A tak wracajac do tematu, pewnie pierwszy mecz obejzales na zywo po pierwszym mistrzostwie pewnego "energetycznego klubu". Nie zdziwil bym sie.
    Jak zacznę pisać ileż to lat kibicuję, co widziałem i kogo znam, żeby podeprzeć wartość swoich postów to daj znać. To będzie mój ostatni post :D
    Ogolnie to nie spinaj sie moj dorgi tak, pan Deniele juz nie jest zolto-czarnym pszczelim trenerem. Z reszta taki z niego trener jak z koziej dupy trampki.
    Do tego też bym się odniósł, ale nie znalazłem "sedna" :D
    Dla mnie bomba. Teraz kupują nówkę Passata. Ale co z tego?
    A to z tego ze 19 latek zarabia za podbijanie pileczkiw miesiac, z wyrazna niechecia i brakiem zaangazowania, tyle co moj biedny dziadek przez 45lat zarobil w stoczni, charujac w pocie czola jak wol.
    Demagogia. Co to ma do rzeczy?
    A to z tego, ze kiedys zawonik musial gryzc parkiet bo wiedzial ze inaczej nie dojdzei do niczego.
    No, teraz już nie musi. Cieszyć się a nie narzekać!
    Tak przy okazji, pokaz mi no kto jezdzi passatem?
    A sam się porozglądaj :D
    Odnosze nieodparte wrazenie ze nie tyle bronisz reprezentacji co swojego wlasnego podworka dla ktorego kadra to taki fajny poligon. (...)
    Heheh. To dlatego tak zażarcie dyskutujesz? :D Powiem Ci coś w tajemnicy: jednak nie posiadłeś prawdy o świecie ;)

  36. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zaskoczyles mnie trafnoscia i bezwzglednoscia.
    Brawo, brawo, brawo.

    Ze jestes "stary wiarus" i wyjadacz wiedzialem od poczatku.

    Chapeaux bas, za te madrosci kiedys ktos postawic ci pomnik, zolto czarny ze zlota korona.

  37. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najlepszy polski atakujący na pewno nie zagra ani w sierpniowych kwalifikacjach do mistrzostw świata, ani we wrześniowych mistrzostwach Europy. - Jego zaległości są tak duże, że nie ma szans, aby mógł wzmocnić reprezentację - powiedział trener kadry.

    No to teraz jest jasne, po co w Kadrze znalazl sie byly trener Skry Belchatow. To nie kontuzja, ale zaleglosci nia spowodowane beda przyczyna absencji naszego najlepszego atakujacego na najwazniejsze imprezy w tym roku. Mysle, ze nawet jakby wszedl z marszu to bylby 100 razy lepszy od jego zmiennikow.

    Tak, czy inaczej Skra zrobila swietny interes z Castellanim w Kadrze. Pozbyla sie sredniego trenera i zabezpieczyla sie przed bezsensownym powolaniem i eksploatowaniem kluczowych zawodnikow. Czekac tylko, jak Plinski lub Mozdzonek poczuja zmeczenie Kadra i Castellani bez szmerania ta Kadre im odpusci. Plus Kadra jest rowniez poligonem treningowym, dla zawodnikow siedzacych caly sezon na lawce Skry. Pan Piechocki to jednak ma leb.

  38. Powrót do góry    #83
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To juz wiedzielismy na dwa miechy przed wyborem trenera. Prywatny folwark paru osob i tyle, podzielili sie tortem.

  39. Powrót do góry    #84
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podpisuję się pod słowami uszata o ogrywaniu się. Słusznie ktoś zauważył, iż trener kadry to teraz raczej selekcjoner, którego zadaniem jest zebranie kilku dobrych "grajków" i zrobienie z nich zespołu. Czas treningów jest w klubie .... i wg. mnie do kadry nie powinni być powoływani zawodnicy, którzy w swoich drużynach nie są podstawowymi zawodnikami. Jeżeli są za słabi w klubie i nie potrafią się przebić to znaczy nie są tacy dobrzy jak im się wydaje.

    Problem jaki jest tego trenera to jest to, iż bardziej zależy mu na Skrze niż na kadrze .... i nie da tej drużyny skrzywdzić. Czasem nawet troszeczkę pomoże /czytaj wyciągnięcie Woickiego z Resovii/ i troszeczkę osłabi przeciwników dając powołania zawodnikom którzy i tak nie zagrają w żadnym meczu.

    Castelani moze intensywanie uczy się języka Polskiego i dlatego nei mówi do zawodników, albo calkowicie się zdał na Krzyśka Stelmacha i to Kris prowadzi kadrę a Daniel to taka przykrywka, aby Kris mógł być trenerem kdry nie przestając być trenerem Kędzierzyna. Kurczę zaczynam pisać jak śledczy, wszędzie widzę afery i spiski .... może on ma rację :)

  40. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tam nie mam zludzen jesli chodzi o Stelmacha, predzej czy pozniej trafi do Belchatowa to tylko kwestia czasu.

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    mam nadzieje że to Finowie dostaną dzika kartę bo aż serce rośnie jak się patrzy na ich gre
    czapki z głów przed finami !!!!!!!

    Zdejmowałbyś czapkę przed naszymi zawodnikami gdyby Esko sypał naszym a Łomacz Finom I przyjęcie by się poprawiło o jakieś 20%, bo z 3. metra gralibyśmy krótką. Dodatkowo wysoką formą zaimponowałby Jakub Jarosz a Mikko Oivannen zbierałby czapy na pojedynczym - Ruciak patrzyłby na swoje ręce przecierając oczy z niedowierzaniem... Cóż - czoła chylimy Finom, ale twierdzę, że z Gumą w średniej formie oba mecze byłyby nasze.
    powtarzam jeszcze raz - czapki z głów przed Finami
    Równy poukładany zespól z egzekutorem Mikko Oivannenem
    Nasi to znowu zespół który błądzi w mgle. Kurek z ADHD bije na siłe w 3 m zamiast uderzać na zasięgu, zero odbioru z resztą szkoda gadać
    Kolego svarowski troche obiektywizmu trzeba oodać finom że zagrali bardzo dobrze i ich wygrana z Brazylią to nie był przypadek. Oni mają wolę wygrywania a nasi niestety nie. Ale jeżeli chodzi o obiektywizm to chyba hałdy kopalni wegla brunatnego zasłaniają zdrowy rozsądek !!!!!

  42. Powrót do góry    #87
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Równy poukładany zespól z egzekutorem Mikko Oivannenem
    Równy i poukładany zespół to był na tle naszych niemal juniorów. Oglądałeś ich w spotkaniu z Brazylią zakończonym 0:3 (19:25, 15:25, 23:25)? Jaki był wtedy poukładany i równy?
    Nasi to znowu zespół który błądzi w mgle. Kurek z ADHD bije na siłe w 3 m zamiast uderzać na zasięgu, zero odbioru z resztą szkoda gadać
    Kolego svarowski troche obiektywizmu trzeba oodać finom że zagrali bardzo dobrze i ich wygrana z Brazylią to nie był przypadek. Oni mają wolę wygrywania a nasi niestety nie.
    Co raz więcej kolegów mam tutaj :D
    mitam, nie bez przyczyny wyciągnąłeś Kurka co ;) Ale niech będzie i on. Żeby bić na zasięgu to trzeba mieć piłkę na zasięgu. I wg mnie to rozgrywający tworzył różnicę na boisku. U nas Łomacz, który starał się grać poprawnie i nic więcej (i niestety nie wychodziło) a tam Esko, który bawił się piłką i urządzał wrzutki swoim środkowym. Zgrali się tak w klubach oczywiście :D
    Nasi przyjmujący też grali gorzej niż Finowie - jasne - ale tak jak mówię - Guma by to podciągnął. Tylko, że nie Gumie się pałętać po LŚ.
    Ale jeżeli chodzi o obiektywizm to chyba hałdy kopalni wegla brunatnego zasłaniają zdrowy rozsądek !!!!!
    A to co? Podpórka dla argumentów?

  43. Powrót do góry    #88
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oni juz chyba w ogole nie sluchaja co ma do powiedzenia Castellani...Nie znam jezyka wloskiego, ale wedlug mnie Stelmach mowi calkiem cos innego ;-)

    no, a ogolnie to znow tragedia...

  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiesz, Svarovski, ja widziałem jak nasi sie zaprezentowali w pojedynkach z Brazylią, i uważam, że wogóle nie ma o czym gadać.
    Tam jest Kunnari, Oivanenowie, Esko, środkowi też nie w kij dmuchał, więc trza mieć szacunek do przeciwnika.

    Ale fakt, na rozegraniu jest różnica. I w zasadzie nie ma co gadać o Łomaczu jako jakimś talencie, bo nim nie jest, ma słabą wyobraźnię, jest asertywny, sztywny i schematyczny, a do tego często niedokładny (widać nieraz było, jak wystawia Nowakowskiemu, Możdżonkowi czy Kurkowi na wysokość łokcia, słabe wyczucie tempa z Ruciakiem i takie tam niuanse). Chyba lepiej byłoby postawić na Drzyzgę, bo ten przynajmniej ma jakiś pociąg do kombinowania i układania niebanalnych akcji. W porównaniu z Freriksem to może i był ok, ale tutaj jest troche inna konkurencja.

    Bartman przeciętnie, łatwo się podpala, za dużo zadufania, za mało umiejętności. Za dużo robi na siłę,bo chce pokazać, jaki jest groźny.

    Kurek całkiem całkiem, tylko przyjęcie leży (dwa asy w ciągu 3 minut? jakoś tak).

    Ruciak momentami myli się z libero. Mało atakuje i nie wiem, czy to Łomacz ma problem z tym tempem, czy takie jest jego zadanie. No ale jak ktoś jest przyjmującym, nawet z naciskiem na odbieranie zagrywki, to też może atakować. W każdym razie trudno myśleć o czymś innym niż dwublok jeżeli atak ciągnie tylko przyjmujący i skrzydłowy.

    Do Marcela nie mam zastrzeżeń, swoje zrobił nawet z nawiązką.

    Możdżonek - tej ostatniej zagrywki mu nie zapomne. Kiedyś udzielił wywiadu, w którym mówił, że im gorzej trafi w piłke tym lepiej. To może serwuj, chłopie, dołem? Pozatym środek ciężko ocenić, bo za dużo dzisiaj nie grał:)

  45. Powrót do góry    #90
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Utalentowani to byli, ale Swider, Papke czy Guma. Obecna nasza mlodziez jest mocno szaronijaka.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •