Strona 256 z 274 PierwszyPierwszy ... 156206246254255256257258266 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,476 do 11,520 z 12329

Wątek: Co należy zmienić w rozgrywkach polskiego i światowego żużla?

  1. Powrót do góry    #11476
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez tande Zobacz posta
    Ty się może przeprowadź do Moskwy czy innego siewieropizdziecka i całuj stopy cara. Bo nie ma dnia żebyś nie pie*dolił o tych ruskich i jacy to oni są wykluczeni
    Fakt, że Piernik młóci non stop ten temat, fakt że jest przy tym groteskowy, zwłaszcza że na początku sam chciał ich banować, ale faktem jest też, że cywilizowany świat po prostu raz po raz opluwa te nawoływania państw środkowo-wschodniej Europy do powszechnego ostracyzmu względem wszystkich Rosjan i Białorusinów. I w sumie to zdjęcie z padoku F1 idealnie podsumowuje obecny stan rzeczy - motłoch się ciska, podnosi sztandary ze wzniosłymi hasłami, a elity żyją własnym życiem, nie zaprzątając sobie głowy opiniami pospólstwa ; ]

  2. Powrót do góry    #11477
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,612
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 743 w 541 postach
    Nie jest to dla mnie jednoznaczny temat, chciałem przede wszystkim, dyskusji, debaty, neutralnych flag, może faktycznie jakiegoś symbolicznego, krotkiego zawieszenia. List Dryly szybko nastroje społeczne w odpowiednią stronę skierował.

    Po prostu bawi mnie, że jacyś idioci będą wyzywać ruskow, pozbawiając ich człowieczeństwa, a za chwilę ubrani w biało czerwone flagi będą oklaskiwac Lewego na narodowym, który się z ruskiem fotografuje, a jego klub oficjalnie dziękuje rosyjskim kibicom. Ani Lewy ani Barca nic złego nie robią, po prostu warto się zastanowic czy ta mowa nienawiści, uprawiana zwłaszcza w naszym kraju, ma jakiekolwiek podstawy. Bo żadnych efektów poza zarznieciem cyklu GP nie przyniosła.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    mszat (06-06-2023)

  4. Powrót do góry    #11478
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    Podziękuj putinowi.

  5. Powrót do góry    #11479
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2019
    Postów
    428
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 132 w 75 postach

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Abrakadabra za jego przydatny post!

    grabarz (12-06-2023)

  7. Powrót do góry    #11480
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,612
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 743 w 541 postach
    2.9 mln zł kary dla PZM i około 2 milionów dla ekstraligi od UOKiK za regulamin finansowy. Oszczędzili ich, ale raczej dlatego ze jest jeszcze jedno postępowanie, gdzie kary będą dużo wyższe (jednostronne ucinanie kontraktów z racji covid).

    Bawi tłumaczenie PZM, który twierdzi że minister sportu jest organem nadzorującym i nie dopatrzył się nigdy nieprawidłowości. Trochę oczy przetarlem po tym fragmencie, minister sportu w zeszłym roku zarzucał PZM łamanie polskiego prawa (co prawda w innej sprawie), a PZM nic sobie z tego nie zrobił.

    Mamy około 5 milionów kar dla polskiego żużla, za jakiś czas będzie co najmniej drugie tyle z racji na covid, gdyby jeszcze UOKiK wziął się za kwestie zeszłorocznych wykluczeń (a może za pare lat się weźmie, temat ucichnie, różnie może być) to raczej mielibyśmy po polskiej lidze. Takie o to geniusze tym zarządzają.

  8. Powrót do góry    #11481
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,411
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Wtedy otworzysz szampana i pojedziesz oglądać swoich idoli do Władywostoku, Togliatti etc.

  9. Powrót do góry    #11482
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,475
    Kliknij i podziękuj
    676
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Wtedy może wymienią wyróżniających się głupotą i indolencją zarządzających. Choć osobiście nie liczyłbym na to.
    Jak zwykle zapłacą kluby, a biorąc pod uwagę zaangażowanie państwowych spółek, podatnicy.

  10. Powrót do góry    #11483
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    To jest masakra jak was skrzywdził w Czestochowie ten Emil domagając się zaległych pieniędzy. 10 lat minęło a wy dalej z bólem dudy. A przecież to byl inny klub xD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  11. Powrót do góry    #11484
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    bezczelny chcial dostac umowione wynagrodzenie, tak robia tylko ruskie onuce, wiadomo.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  12. Powrót do góry    #11485
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,612
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 743 w 541 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Wtedy otworzysz szampana i pojedziesz oglądać swoich idoli do Władywostoku, Togliatti etc.

    Naszym żużlem zarządzają osoby, które w niektórych kwestiach działają niezgodnie z polskim prawem. Napychaja sobie portfele publiczną kasą, do koryta próbują dopuścić swoje rodziny.

    Ale to ze mną jest problem, bo baran stojący na czele PZM kupił kibiców mówiąc ze Emil jest zły. To jest dramat.

  13. Powrót do góry    #11486
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Wtedy może wymienią wyróżniających się głupotą i indolencją zarządzających. Choć osobiście nie liczyłbym na to.
    Jak zwykle zapłacą kluby, a biorąc pod uwagę zaangażowanie państwowych spółek, podatnicy.
    Ale kto ich wymieni? Sami siebie tam powołali, to jest kółko wzajemnego wsparcia, oni sami siebie od koryta nie oderwą. Musieliby dostać bana na pełnienie funkcji publicznych czy wyrok, a to by chyba musieli im korupcję udowodnić, bo nie wiem czy są inne opcje na pozbycie się takich cwaniaczków ze struktur żużla.

    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Naszym żużlem zarządzają osoby, które w niektórych kwestiach działają niezgodnie z polskim prawem. Napychaja sobie portfele publiczną kasą, do koryta próbują dopuścić swoje rodziny.

    Ale to ze mną jest problem, bo baran stojący na czele PZM kupił kibiców mówiąc ze Emil jest zły. To jest dramat.
    Nie wiem czy zauważyłeś, ale to jest kopia strategii prowadzenia polityki przez obecny obóz rządzący. Działania sprzeczne z prawem, nepotyzm, wskazywania ludziom wroga publicznego... brzmi znajomo? xD
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    j-rules (06-06-2023)

  15. Powrót do góry    #11487
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,612
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 743 w 541 postach
    PZM akurat ma poparcie pewnie z 70% środowiska żużlowego. Złego słowa na Sikore powiedzieć nie można, bo wskazał palcem na złych ludzi.

  16. Powrót do góry    #11488
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    PZM akurat ma poparcie pewnie z 70% środowiska żużlowego. Złego słowa na Sikore powiedzieć nie można, bo wskazał palcem na złych ludzi.
    No widzisz, kolejna analogia. To poparcie to większość tych, którzy zgadzają się z limitami Polaków, ochronkami juniorów przez 10 lat itp. Część by chciała pewnie powrotu do czasów kiedy dozwolony był jeden obcokrajowiec w drużynie.... "komuno wróć" itp.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  17. Powrót do góry    #11489
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ale kto ich wymieni? Sami siebie tam powołali, to jest kółko wzajemnego wsparcia, oni sami siebie od koryta nie oderwą. Musieliby dostać bana na pełnienie funkcji publicznych czy wyrok, a to by chyba musieli im korupcję udowodnić, bo nie wiem czy są inne opcje na pozbycie się takich cwaniaczków ze struktur żużla.



    Nie wiem czy zauważyłeś, ale to jest kopia strategii prowadzenia polityki przez obecny obóz rządzący. Działania sprzeczne z prawem, nepotyzm, wskazywania ludziom wroga publicznego... brzmi znajomo? xD
    Co ty za bzdury tutaj pyerdolisz ? Poklasku gawędzi szukasz czy jak ?

    Zarówno regulamin finansowy jak i 50% redukcja kontraktów na skutek covidu to w zasadzie pomysł prezesów klubów. A sama SE czy PZM, jako podmiot prawny i zarządzający to tylko przyklepały.

    Generalnie jestem przeciwnikiem regulaminu finansowego. Ale nie uważam też, że wprowadzenie go było niezgodne z prawem. To są jakieś bzdury wymyślone przez urzędników którym się coś tam wydaje.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #11490
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Co ty za bzdury tutaj pyerdolisz ? Poklasku gawędzi szukasz czy jak ?

    Zarówno regulamin finansowy jak i 50% redukcja kontraktów na skutek covidu to w zasadzie pomysł prezesów klubów. A sama SE czy PZM, jako podmiot prawny i zarządzający to tylko przyklepały.

    Generalnie jestem przeciwnikiem regulaminu finansowego. Ale nie uważam też, że wprowadzenie go było niezgodne z prawem. To są jakieś bzdury wymyślone przez urzędników którym się coś tam wydaje.
    No jak...czyli UOKIK też pyerdoli bzdury twierdząc, że to było niezgodne z prawem?
    A kogo obchodzi czy to wymyślili prezesi, ich żony czy szatniarz Marek z klubu na śródmieściu? Klepnięte przez SE i PZM, więc na ich konto to wpada.

    Coś tam się wydaje to właśnie tym w PZM i SE, że mogą robić co chcą. Zresztą to właśnie ten regulamin finansowy był przyczyną patologii z "umowami sponsorskimi", które bywały także formą szantażu wobec zawodników, którzy nie mogli tych pieniędzy dochodzić przed Trybunałem PZM, bo po prostu PZM się od tego odcinał.

    Ja rozumiem, że Ty tęsknisz za komuną, ale k*rwa czasy kupowania na kartki już (mam nadzieję bezpowrotnie) minęły, a i "wszystkim po równo" też. Jak kogoś stać płacić 30k za punkt liderowi, to niech płaci, jak nie, to płaci 12k.
    Jakby Tobie upyerdolili połowę pensji "bo jest covid" to też byś pewnie nie miał z tym problemu, co? Ciekawe czy koszta zawodników i ryzyko odniesienia kontuzji też zostały zmniejszone o połowę...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  19. Powrót do góry    #11491
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,612
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 743 w 541 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Co ty za bzdury tutaj pyerdolisz ? Poklasku gawędzi szukasz czy jak ?

    Zarówno regulamin finansowy jak i 50% redukcja kontraktów na skutek covidu to w zasadzie pomysł prezesów klubów. A sama SE czy PZM, jako podmiot prawny i zarządzający to tylko przyklepały.

    Generalnie jestem przeciwnikiem regulaminu finansowego. Ale nie uważam też, że wprowadzenie go było niezgodne z prawem. To są jakieś bzdury wymyślone przez urzędników którym się coś tam wydaje.
    Redukcja kontraktów jest niezgodna z prawem i UOKiK dowala za to po kolei kary każdej dyscyplinie. Nie ma czegoś takiego jak jednostronne obniżenie umowy, umów, jakie by one nie były należy dotrzymywać. Pacta sunt Servanda, świętość każdego demokratycznego państwa to umowy. Jak Ci operator telekomunikacyjny jednostronnie zmieni umowę i będziesz płacił 2x tyle a czas trwania umowy się nie zmieni, to pierwszy polecisz do UOKiK. I każdy sąd Ci przyzna rację.
    Regulamin finansowy ogranicza konkurencje i tu faktycznie UOKiK też ma rację. Kto ile ma, to niech płaci. Pomijam już fakt ze ten regulamin to była fikcja, którą całkowicie się ugotowali. Może to był pomysł klubów, ale to PZM z ekstraliga decyduje co wchodzi a co nie.

    Znalazł się życzliwy prezes, doniósł do UOKiK, cały mechanizm wyłożył(no bo tu też kwestia tego że ten regulamin to była calkowita fikcja) i mamy 5 milionów wywalone w błoto, zapewne Termos który w zeszłym roku się wściekl i może pewne rzeczy robił bardzo impulsywnie.

  20. Powrót do góry    #11492
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta


    Generalnie jestem przeciwnikiem regulaminu finansowego. Ale nie uważam też, że wprowadzenie go było niezgodne z prawem. To są jakieś bzdury wymyślone przez urzędników którym się coś tam wydaje.
    To akurat nie dziwi.
    Masz takie samo pojęcie o prawie jak ZH.
    Co jest a co nie jest zgodne z prawem decyduje partyjny aparatczyk a w twoim przypadku forumowy cyrkusnik.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Powrót do góry    #11493
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No jak...czyli UOKIK też pyerdoli bzdury twierdząc, że to było niezgodne z prawem?
    A kogo obchodzi czy to wymyślili prezesi, ich żony czy szatniarz Marek z klubu na śródmieściu? Klepnięte przez SE i PZM, więc na ich konto to wpada.

    Coś tam się wydaje to właśnie tym w PZM i SE, że mogą robić co chcą. Zresztą to właśnie ten regulamin finansowy był przyczyną patologii z "umowami sponsorskimi", które bywały także formą szantażu wobec zawodników, którzy nie mogli tych pieniędzy dochodzić przed Trybunałem PZM, bo po prostu PZM się od tego odcinał.

    Ja rozumiem, że Ty tęsknisz za komuną, ale k*rwa czasy kupowania na kartki już (mam nadzieję bezpowrotnie) minęły, a i "wszystkim po równo" też. Jak kogoś stać płacić 30k za punkt liderowi, to niech płaci, jak nie, to płaci 12k.
    Jakby Tobie upyerdolili połowę pensji "bo jest covid" to też byś pewnie nie miał z tym problemu, co? Ciekawe czy koszta zawodników i ryzyko odniesienia kontuzji też zostały zmniejszone o połowę...

    Problem z tobą jest taki, ze ty nic nie rozumiesz i piszesz bzdury szukając taniego poklasku u lemingów. Pisałem wyraźnie przecież, że jestem przeciwny wszelkim regulaminom finansowym. Ale nie widzę tez logiki w tym co spłodzili ci UOKiK. Bo tak de facto nikt nie zabraniał zawodnikom zarabiać więcej skoro klubu potrafiły znaleźć środki poza budżetowe. Covid to jest inna historia. To była sytuacja nagła spowodowana epidemią na świecie. Więc powinna być traktowana jako sytuacja nadzwyczajna. Poza tym nie pisz głupot, ze zawodnikom upyerdolono połowe pensji. Bo gdyby zawodnicy byli na pensji w klubach to nikt by im nie upyerdalał niczego. Klub jako pracodawca dostałby pomoc z tarczy antycovidowej i nie trzeba by było niczego obcinać. Tak jak to miało miejsce z pracownikami zatrudnionymi w klubach na etacie.

    Ponadto, nie bierzesz pod uwagę, że można było zawiesić całkiem rozgrywki ligowe, chyba Józef z Leszna nawet to postulował. I wtedy zawodnicy nie zarobili by nawet tych 50%. Myślisz, że wtedy byliby bardziej zadowoleni z sytuacji ? Myśl matołku zanim napiszesz następną bzdurę.

    A klubom radze, ze przy następnej tego typu sytuacji, po prostu nich zawiesza rozgrywki ligowe. Wtedy może co niektórzy oprzytomnieją.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 06-06-2023 o 11:23
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #11494
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Problem z tobą jest taki, ze ty nic nie rozumiesz i piszesz bzdury szukając taniego poklasku u lemingów. Pisałem wyraźnie przecież, że jestem przeciwny wszelkim regulaminom finansowym. Ale nie widzę tez logiki w tym co spłodzili ci UOKiK. Bo tak de facto nikt nie zabraniał zawodnikom zarabiać więcej skoro klubu potrafiły znaleźć środki poza budżetowe. Covid to jest inna historia. To była sytuacja nagła spowodowana epidemią na świecie. Więc powinna być traktowana jako sytuacja nadzwyczajna. Poza tym nie pisz głupot, ze zawodnikom upyerdolono połowe pensji. Bo gdyby zawodnicy byli na pensji w klubach to nikt by im nie upyerdalał niczego. Klub jako pracodawca dostałby pomoc z tarczy antycovidowej i nie trzeba by było niczego obcinać. Tak jak to miało miejsce z pracownikami zatrudnionymi w klubach na etacie.

    Ponadto, nie bierzesz pod uwagę, że można było zawiesić całkiem rozgrywki ligowe, chyba Józef z Leszna nawet to postulował. I wtedy zawodnicy nie zarobili by nawet tych 50%. Myślisz, że wtedy byliby bardziej zadowoleni z sytuacji ? Myśl matołku zanim napiszesz następną bzdurę.
    Tobie się wydaje, że myślisz więcej niż wszyscy, a walisz bzdurę za bzdurą.

    A czy ja gdzieś mówię, że UOKIK zabraniał zawodnikom zarabiać? UOKiK stwierdził, że regulamin, który ogranicza wysokość stawek na kontraktach jest niezgodny z prawem. To nie ma nic wspólnego z tym, że poza tym mogą sobie zarabiać w jakikolwiek sposób chcą.
    Nie widzisz logiki w tym co spłodził UOKiK, ale widzisz logikę w regulaminie finansowym z jego limitami? Interesujące.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  23. Powrót do góry    #11495
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Dorabiasz jako ciec czy gdzie się wybierasz na stadion o 6:30 rano xD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    kingpin (10-06-2023)

  25. Powrót do góry    #11496
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,612
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 743 w 541 postach
    Sądziłem że Artiom dostanie DK na cykl GP 2024.
    Ale biorąc pod uwagę że za GP i żużel w Discovery zaczęło odpowiadać 3 menadżerów, patrzących tylko na słupki którzy o samym żużlu dużego pojęcia nie mają(w tym jeden z Torunia) to nie mam wątpliwości że dostaną obaj z Emilem chociażby ze względu na samą kontrowersje by skoczyla oglądalność i jestem w stanie się założyć że będą w cyklu 2024 obaj.

    Tak swoją droga to bardzo dziwne te zmiany w discovery. Ciekawe jak typowi nowocześni korporacyjni dyrektorzy odnajdą się w takich rolach.

  26. Powrót do góry    #11497
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    No nie wyobrazam sobie aby obaj nie dostali, skoro jezdza kapitalnie I zasluguja na to w kazdym aspekcie. Chyba kazdy fan dyscypliny sobie tego nie wyobraza, aby cykl IMS w dalszym ciagu byl tak oslabiany jak 2022/2023.

  27. Powrót do góry    #11498
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    Niestety są Rosjaninami i póki będzie wojna to mogą nie dostać. Polityka a nie sport.

  28. Powrót do góry    #11499
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Niestety są Rosjaninami i póki będzie wojna to mogą nie dostać. Polityka a nie sport.
    Żadna polityka.

    A wojna gdzie giną ludzie. Wojna rozpętana przez inne państwo które chce siłą zmienić granice innego kraju. To jest podstawowa różnica którą mało kto ogarnia. Gdyby chodziło o same poglądy polityczne nikt by sobie doopy nie zawracał jakimiś szlabanem dla sportowców. Właśnie Kreml stosuje taka narrację, że polityka nie powinna blokować sportowców. Świadomie mamiąc ludzi na świecie, że tu chodzi tylko o kwestie polityczne. A to jest nieprawda. Tu chodzi o to, ze kacapy wlazły ze swoimi brudnymi buciorami do suwerennego kraju gdzie mordują ludzi, gwałcą kobiety i kradną. I twierdzą, ze w tym samym czasie, przedstawiciele ich kraju powinni móc uczestniczyć w rozgrywkach sportowych. Nie, nie powinni. Dopóki dalej będa mordować, gwałcić i kraść, to ich reprezentantów powinno się wypyerdolić na zbity pysk z wszelkich zawodów sportowych na świecie. Tak aby mogli w swoich norach zastanowić się nad tym co robią. I czy chca tak dalej zyc. I nie interesuje mnie czy jakis rosyjski czy białoruski sportowiec nie jest winny tej wojny. Bo jako obywatel tej bandyckiej społeczności, jako sportowiec, jako celebryta, reprezentuje ten sam bandycki kraj.

    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    No nie wyobrazam sobie aby obaj nie dostali, skoro jezdza kapitalnie I zasluguja na to w kazdym aspekcie. Chyba kazdy fan dyscypliny sobie tego nie wyobraza, aby cykl IMS w dalszym ciagu byl tak oslabiany jak 2022/2023.
    Ty sobie najpierw odpowiedz na pytanie, jakie wartości są dla ciebie ważniejsze. Czy bycie fanem dyscypliny, czy może ważniejszy jest pokój na świecie. A ci wymienieni tutaj, obaj zadeklarowali w swoim czasie, że nie chca reprezentowac barw polskich an arenie międzynarodowej. Wolą reprezentować barwy rosyjskie. Więc niech spyerdalayą teraz do Putina a nie szukają dzisiaj furtki aby móc załapać się do SGP.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    LogTech (10-06-2023)

  30. Powrót do góry    #11500
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    Pod flagą neutralną nie pozwoliłbyś im jeździć?

  31. Powrót do góry    #11501
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Niestety są Rosjaninami i póki będzie wojna to mogą nie dostać. Polityka a nie sport.
    Oczywiście, że mogą i pojadą - tenis, hokej, boks, szachy, zapasy i wiele innych dyscyplin dało przykład. A niedługo do tego grona będzie można dołożyć najważniejsze wydarzenie sportowe na świecie czyli Igrzyska Olimpijskie. Zaściankowego żużla (na szczęście) nie stać na to żeby na dłuższą metę porywać się na romantyczną awangardę. Dryła z Majewskim mieli swoje 5 minut, ale niedługo nastąpi powrót do normalności.

  32. Powrót do góry    #11502
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,612
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 743 w 541 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Pod flagą neutralną nie pozwoliłbyś im jeździć?
    Ale jak wy sobie to wyobrażacie? Mają Polskie licencje PZM i pojadą w GP z neutralna? Czemu?
    Pojada w GP z Polskimi flagami, przecież to jedyna możliwość.
    PZM dogada się z FIM żeby nie grać im hymnu po zwycięstwie i tyle. Na neutralne flagi to był czas jak nie mieli licencji bo była zawieszona. jezeli chcieliście ich z neutralnymi flagami to było trzeba krzyczeć w zeszłym roku, teraz już na to za późno.
    Teraz to obaj mają biało czerwona licencje i ich można w tyłek pocałować a nie negocjować neutralną flagę.

  33. Powrót do góry    #11503
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Ale jak wy sobie to wyobrażacie? Mają Polskie licencje PZM i pojadą w GP z neutralna? Czemu?
    Pojada w GP z Polskimi flagami, przecież to jedyna możliwość.
    PZM dogada się z FIM żeby nie grać im hymnu po zwycięstwie i tyle. Na neutralne flagi to był czas jak nie mieli licencji bo była zawieszona. jezeli chcieliście ich z neutralnymi flagami to było trzeba krzyczeć w zeszłym roku, teraz już na to za późno.
    Teraz to obaj mają biało czerwona licencje i ich można w tyłek pocałować a nie negocjować neutralną flagę.
    Teraz to PZM może zablokować ich udział w SGP z licencją Polską. Nie dostana zgody naszej federacji na reprezentowanie barw Polski w zawodach międzynarodowych, choćby z tego powodu, ze sami zadeklarowali, mając podwójne obywatelstwo, że chcą reprezentować barwy Rosji. I co zrobią ? Do sądu pójdą ? A kogo to obchodzi, że dzisiaj nie mają innej możliwości ? Niech sobie kupią obywatelstwo jakiegoś innego kraju i taki kraj niech reprezentują. Ja sobie nie życzę aby ta dwójka reprezentowała mój kraj.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #11504
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Żadna polityka.

    A wojna gdzie giną ludzie. Wojna rozpętana przez inne państwo które chce siłą zmienić granice innego kraju. To jest podstawowa różnica którą mało kto ogarnia. Gdyby chodziło o same poglądy polityczne nikt by sobie doopy nie zawracał jakimiś szlabanem dla sportowców. Właśnie Kreml stosuje taka narrację, że polityka nie powinna blokować sportowców. Świadomie mamiąc ludzi na świecie, że tu chodzi tylko o kwestie polityczne. A to jest nieprawda. Tu chodzi o to, ze kacapy wlazły ze swoimi brudnymi buciorami do suwerennego kraju gdzie mordują ludzi, gwałcą kobiety i kradną. I twierdzą, ze w tym samym czasie, przedstawiciele ich kraju powinni móc uczestniczyć w rozgrywkach sportowych. Nie, nie powinni. Dopóki dalej będa mordować, gwałcić i kraść, to ich reprezentantów powinno się wypyerdolić na zbity pysk z wszelkich zawodów sportowych na świecie. Tak aby mogli w swoich norach zastanowić się nad tym co robią. I czy chca tak dalej zyc. I nie interesuje mnie czy jakis rosyjski czy białoruski sportowiec nie jest winny tej wojny. Bo jako obywatel tej bandyckiej społeczności, jako sportowiec, jako celebryta, reprezentuje ten sam bandycki kraj.,



    Ty sobie najpierw odpowiedz na pytanie, jakie wartości są dla ciebie ważniejsze. Czy bycie fanem dyscypliny, czy może ważniejszy jest pokój na świecie. A ci wymienieni tutaj, obaj zadeklarowali w swoim czasie, że nie chca reprezentowac barw polskich an arenie międzynarodowej. Wolą reprezentować barwy rosyjskie. Więc niech spyerdalayą teraz do Putina a nie szukają dzisiaj furtki aby móc załapać się do SGP.
    Hancock, Hamil czy obecnie Becker też reprezentują bandyckich kraj ale nikt ich nie wykluczał i nie wyklucza.
    Podobnie jak tureccy czy izraelscy sportowcy.
    Nie ma tu znaczenia kto reprezentuje bardziej bandycki, bo każdy z wymienionych dokonywał i dokonuje zbrodni.

    Trzeba mieć naprawde sieczkę we łbie aby widzieć związek z ich startem w GP a pokojem na świecie.
    Tu już nawet psychiatra nie pomoże.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 10-06-2023 o 16:21
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Powrót do góry    #11505
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Hancock, Hamil czy obecnie Becker też reprezentują bandyckich kraj ale nikt ich nie wykluczał i nie wyklucza.
    Podobnie jak tureccy czy izraelscy sportowcy.
    Nie ma tu znaczenia kto reprezentuje bardziej bandycki, bo każdy z wymienionych dokonywał i dokonuje zbrodni.

    Trzeba mieć naprawde sieczkę we łbie aby widzieć związek z ich startem w GP a pokojem na świecie.
    Tu już nawet psychiatra nie pomoże.
    Nie cyrkuśniku, bredzisz znowu. Pokaż mi jakikolwiek kraj który USA napadły w celu grabieży jego terytorium ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #11506
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Emil z Artemem otwarcie potepili wojne, nie maja wplywu na bandytyzm wiekszosci rosyjskiego pierdolnika.

    Czy jezelibTy Mario bylbys lekkoatleta, pilkarzem a kaczynski wraz z mateuszkiem klamczuszkiem zdecydowali sie napasc sasiadow to uznalbys swoje wykluczenie z wzzelkich imprez miedzynarodowych za wlasciwe I po prostu przeszedl wobec ddecyzji do dnia codziennego jakby nic sie nie stalo? Zastanow sie stawiajac sie w ich roli.

  37. Powrót do góry    #11507
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,612
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 743 w 541 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Teraz to PZM może zablokować ich udział w SGP z licencją Polską. Nie dostana zgody naszej federacji na reprezentowanie barw Polski w zawodach międzynarodowych, choćby z tego powodu, ze sami zadeklarowali, mając podwójne obywatelstwo, że chcą reprezentować barwy Rosji. I co zrobią ? Do sądu pójdą ? A kogo to obchodzi, że dzisiaj nie mają innej możliwości ? Niech sobie kupią obywatelstwo jakiegoś innego kraju i taki kraj niech reprezentują. Ja sobie nie życzę aby ta dwójka reprezentowała mój kraj.
    Ale Sikora mówił co innego. PZM może zablokować starty na arenie międzynarodowej, ale takie rozwiązanie jest wątpliwe prawnie co sami przyznają. I Sikora powiedział, że liczą że discovery nie da im dzikiej karty.
    Realnie to tylko i wyłącznie od discovery zależy czy pojadą czy nie. PZM dostał ostatnio dwa miliony kary, toczy się przeciw nim postępowanie UOKiK kolejne, oni nie będą ryzykować kolejnych problemów. Zresztą to już było widać z Wadimem. Ale nie ma co dywagować.
    Sikora powiedział w tym roku, że liczy na brak DK od discovery dla nich. I tyle. To decyzja promotora. A promotor pokazuje ich już w Anglii.
    Zresztą Artiom po meczu sam z siebie wczoraj powiedział, że ma nadzieję że zaraz wróci do GP. I jeździ w Anglii żeby wygrywać jak wróci. Wcześniej nawet nie podejmował tematu.
    Ich powrót jest klepnięty. Jedyne co PZM może zrobić, to ubłagać FIM by zmienili zasady dotyczące hymnu. I tak naprawdę to na tym proponowałbym się skupić, może to się uda ugrać.
    A jedynie Dryla Artiomowi będzie puszczał z telefonu Mazurek Dabrowskiego pod podium
    Ten temat powrotu raczej jest już klepnięty. Artiom sam przyznaje że po to jezdzi w Anglii. A Disvovery mogło spokojnie ugrać by pojezdzil w Anglii, to duza promocja ligi. A w zamian za ta jazdę DK na GP. Tu się biznesy robi, a nie jakieś pieprzenie o moralności
    Ostatnio edytowane przez Piernik ; 10-06-2023 o 17:29

  38. Powrót do góry    #11508
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Emil z Artemem otwarcie potepili wojne, nie maja wplywu na bandytyzm wiekszosci rosyjskiego pierdolnika.

    Czy jezelibTy Mario bylbys lekkoatleta, pilkarzem a kaczynski wraz z mateuszkiem klamczuszkiem zdecydowali sie napasc sasiadow to uznalbys swoje wykluczenie z wzzelkich imprez miedzynarodowych za wlasciwe I po prostu przeszedl wobec ddecyzji do dnia codziennego jakby nic sie nie stalo? Zastanow sie stawiajac sie w ich roli.
    Widać, że nie potrafisz spojrzeć na sprawę w szerszym kontekście. Widzisz tylko niedole rosyjskich zawodników. A postaw się na miejscu Ukraińskich sportowców czy zwykłych ludzi którzy stracili życie, żony, dzieci, domy, itd. Co oni są winni ? Cierpią tylko dlatego, że są Ukraińcami i jakiś chory typ postanowił na nich napaść. I twoim zdaniem którzy mają bardziej przyebane ? Emil z Artiomem, którzy żyjąc w PL otrzymali nasze obywatelstwo, mieli możliwość w tamtym czasie aby reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej, którzy siedzą w swoich ciepłych domach ? Czy może ci sportowcy i zwykli ludzie z Ukrainy ?

    Nie twierdzę, ze Emil z Artiomem popierają ta wojnę. Mówią, że nie popierają, choć co w sumie mają powiedzieć ? Ale powinni wiedzieć, ze są reprezentantami (z własnego wyboru) bandyckiego kraju. I jakieś konsekwencje ich również dosięgną jako przedstawicieli tego kraju.

    Dla mnie sprawa jest stosunkowo prosta, mieli okazję się zadeklarować aby jeździć w barwach Polski. Nie chcieli tego zrobić, wręcz zadeklarowali jazdę w barwach Rosji. Więc nie mają moralnego prawa aby się ubiegać teraz o reprezentowanie Polski w SGP. A jeśli nie mają na tyle honoru aby to zrozumieć to nasza federacja powinna im odpowiednio podziękować i im przypomnieć, że obaj deklarowali jazdę dla Rosji. Więc teraz niech spyerdalaya na drzewo.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #11509
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Widać, że nie potrafisz spojrzeć na sprawę w szerszym kontekście. Widzisz tylko niedole rosyjskich zawodników. A postaw się na miejscu Ukraińskich sportowców czy zwykłych ludzi którzy stracili życie, żony, dzieci, domy, itd. Co oni są winni ? Cierpią tylko dlatego, że są Ukraińcami i jakiś chory typ postanowił na nich napaść. I twoim zdaniem którzy mają bardziej przyebane ? Emil z Artiomem, którzy żyjąc w PL otrzymali nasze obywatelstwo, mieli możliwość w tamtym czasie aby reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej, którzy siedzą w swoich ciepłych domach ? Czy może ci sportowcy i zwykli ludzie z Ukrainy ?

    Nie twierdzę, ze Emil z Artiomem popierają ta wojnę. Mówią, że nie popierają, choć co w sumie mają powiedzieć ? Ale powinni wiedzieć, ze są reprezentantami (z własnego wyboru) bandyckiego kraju. I jakieś konsekwencje ich również dosięgną jako przedstawicieli tego kraju.

    Dla mnie sprawa jest stosunkowo prosta, mieli okazję się zadeklarować aby jeździć w barwach Polski. Nie chcieli tego zrobić, wręcz zadeklarowali jazdę w barwach Rosji. Więc nie mają moralnego prawa aby się ubiegać teraz o reprezentowanie Polski w SGP. A jeśli nie mają na tyle honoru aby to zrozumieć to nasza federacja powinna im odpowiednio podziękować i im przypomnieć, że obaj deklarowali jazdę dla Rosji. Więc teraz niech spyerdalaya na drzewo.
    Ale teraz już pojadą jako reprezentanci Polski, a nie Rosji.
    Moralne prawo kogokolwiek obowiązuje? Jeśli idzie o biznes, a takim jest SGP i dla zawodników i dla organizatora i dla promotora, to nikt nie patrzy czy to jest moralne, a ile z tego będzie kasy.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  40. Powrót do góry    #11510
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie twierdzę, ze Emil z Artiomem popierają ta wojnę. Mówią, że nie popierają, choć co w sumie mają powiedzieć ? Ale powinni wiedzieć, ze są reprezentantami (z własnego wyboru) bandyckiego kraju. I jakieś konsekwencje ich również dosięgną jako przedstawicieli tego kraju.

    Dla mnie sprawa jest stosunkowo prosta, mieli okazję się zadeklarować aby jeździć w barwach Polski. Nie chcieli tego zrobić, wręcz zadeklarowali jazdę w barwach Rosji. Więc nie mają moralnego prawa aby się ubiegać teraz o reprezentowanie Polski w SGP. A jeśli nie mają na tyle honoru aby to zrozumieć to nasza federacja powinna im odpowiednio podziękować i im przypomnieć, że obaj deklarowali jazdę dla Rosji. Więc teraz niech spyerdalaya na drzewo.
    To fajnie, że dla ciebie sprawa jest prosta - a teraz usiądź spokojnie i patrz jak temat rozwinie się w realnym życiu

    "Artem i Emil mówią, że nie popierają wojny choć w sumie co mają powiedzieć?" - idealny przykład naciągania pod tezę. Gdyby nie zajęli stanowiska w sprawie konfliktu to powiedziałbyś, że popierają wojnę, a jak ją skrytykowali to stwierdzasz, że po prostu nie mieli innego wyjścia. Wyślij CV do podkomisji smoleńskiej - Antek chętnie przyjmie oszołomów, którzy będą będą powtarzać z góry narzuconą narrację

  41. Powrót do góry    #11511
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie cyrkuśniku, bredzisz znowu. Pokaż mi jakikolwiek kraj który USA napadły w celu grabieży jego terytorium ?
    Choćby Kuba której ukradli Guantanamo i nie chcą stamtąd wy. alac choć Kubańczycy sobie ich obecności nie życzą.
    Ale rozumiem, że jak napadają, zabijają, plądrują, wsadzają swoich wasali na stołki aby uzależnić ich gospodarczo i wyssać co cenne lub po prostu zrobić rozpierduchę ale po jakimś czasie wrócą do swojego chlewa to wszystko ok?
    Lecz się przygłupie.

    Izrael i zachodni brzeg Jordanu. Mówi ci to coś nieuku?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 10-06-2023 o 19:24
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #11512
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Choćby Kuba której ukradli Guantanamo i nie chcą stamtąd wy. alac choć Kubańczycy sobie ich obecności nie życzą.
    Ale rozumiem, że jak napadają, zabijają, plądrują, wsadzają swoich wasali na stołki aby uzależnić ich gospodarczo i wyssać co cenne lub po prostu zrobić rozpierduchę ale po jakimś czasie wrócą do swojego chlewa to wszystko ok?
    Lecz się przygłupie.

    Izrael i zachodni brzeg Jordanu. Mówi ci to coś nieuku?
    Poczytaj sobie nieuku o Kubie i w jaki sposób Guantanamo dostało się w ręce jankesów. Czyli doucz się matole. Zastanów sie też czemu pod rzadami Castro z Kuby wyemigrowało do USA ok 1,5 mln ludzi. Izrael i zachodni brzeg to kwestia Żydów nie USA. Ale rozumiem, ze z braku argumentów dobre i to. A jak zepniesz poslady to może dołożysz do tego obecność jankesów w Europie zachodniej w czasie II WŚ. Od biedy papudraku też można podciągnąć to pod okupacje.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #11513
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Oho, Piernik się zdenerwuje.

    Międzynarodowa Unia Łyżwiarska (ISU) wydała komunikat, w którym przekazała, że decyzja o zawieszeniu Rosjan i Białorusinów w startach została podtrzymana i przedłużona. To wywołało w Moskwie już nie tylko wściekłość, lecz wręcz kompletny szok. Tatiana Tarasowa publicznie przyznaje, że jest zupełnie zaskoczona takim obrotem spraw. Puszczają jej hamulce. "To jest po prostu kpina z nas. Nikt nigdy nie został zawieszony na dwa lata" - irytuje się.
    Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/pilka-nozna...ampaign=chrome
    Powodem jest wojna jaka Rosja prowadzi na Ukrainie. Nie jakaś tam polityka czy operacja specjalna. Ale wojna gdzie giną ludzie. Wiem, wiem, te dzieciaki na łyżwach niczemu nie są winne. Ale winne są władze kraju który oni chcą reprezentować. Władze ISU oświadczyły, ze Rosja i Białoruś beda zawieszone dopóki nie skończy sie wojna na Ukrainie. I tak trzymać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #11514
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,612
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 743 w 541 postach
    Czemu mam się denerwować? U nas dzięki PZM (chwała Dobrodziejówi Sikorze) cześć "rosjan" jeździ, i w miarę upływu czasu tylko uzyskują prawa (starty w Anglii, a od 01.01.2024 możliwość jazdy na arenie międzynarodowej).

    Ja tam się cieszę że nie czekano na 2024 aż wygasną ich licencje, tylko PM zmienił regulacje w taki sposób byle tylko mogli wrócić i zdecydowano się nagiąć regulaminy, byle tylko ruscy mogli jeździ i zarabiać kilka milionów rocznie.

    I tym bardziej słowa uznania dla Sikory. Tylko i wyłącznie dzięki jemu osobistemu zaangażowaniu zawdzięczamy że oni jeżdżą. Bo przecież wystarczyłoby by powiedział "nie wracają" I do końca 2023 żużel oglądaliby tylko w telewizji.

  45. Powrót do góry    #11515
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Czemu mam się denerwować? U nas dzięki PZM (chwała Dobrodziejówi Sikorze) cześć "rosjan" jeździ, i w miarę upływu czasu tylko uzyskują prawa (starty w Anglii, a od 01.01.2024 możliwość jazdy na arenie międzynarodowej).

    Ja tam się cieszę że nie czekano na 2024 aż wygasną ich licencje, tylko PM zmienił regulacje w taki sposób byle tylko mogli wrócić i zdecydowano się nagiąć regulaminy, byle tylko ruscy mogli jeździ i zarabiać kilka milionów rocznie.
    Jeżdżą tylko farbowani Polacy, czyli ci Rosjanie (poza Tarasem ) którzy dostali nasze paszporty z powodów formalnych a chcieli być nadal Rosjanami. I nikt tu niczego nie naginał. W tym roku zdecydowali się przystąpić do rozgrywek z licencją polską i zgodnie z regulaminem, dostali zgodę na starty w lidze. I nie dorabiaj do tego ideologii, że ktoś naginał pod nich regulamin.

    I tym bardziej słowa uznania dla Sikory. Tylko i wyłącznie dzięki jemu osobistemu zaangażowaniu zawdzięczamy że oni jeżdżą. Bo przecież wystarczyłoby by powiedział "nie wracają" I do końca 2023 żużel oglądaliby tylko w telewizji.
    Bzdura wymyślona naprędce. Od strony formalniej Sikora nie mógł tu nic innego zrobić. Gdyby mógł, nie jeździli by dalej.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #11516
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,612
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 743 w 541 postach
    Guzik prawda. Oni mają licencje krajowe PZM. A takie licencje nie uprawniają do jazdy w lidze polskiej o czym było cały czas głośno. Potrzebują do tego licencji międzynarodowych PZM, które dostaną od 2024 roku.

    PZM zmienił przepisy, tak by mogli jeździć. Wiesz dobrze dlaczego, bo cały czas to tluklismy.
    Zgodnie z regulacjami, naskoczyć im mogli od początku 2024 roku, dlatego przywołuje start w GP, który będzie możliwy. By wrócić wcześniej, potrzebowali czyjejś łaski. PZM zmienił regulamin by mogli jeździć w lidze. A FIM nie miał nic przeciwko.

    Skoro dalej trzeba to wałkować to proszę cytat Sikory.

    Następnym krokiem będzie rekomendacja dla ZG PZM, aby umożliwić regulaminowo, w ramach nowych zapisów Regulaminu Przynależności Klubowej, występy w polskiej lidze zawodnikom również na podstawie licencji krajowych.

    Pamiętajmy, że zgodnie z Regulaminem Lig Międzynarodowych FIM we wszystkich rozgrywkach ligowych zawodnicy nie jeżdżą na licencji polskiej tylko na licencji międzynarodowej FIM - dotyczy to także Polaków w lidze polskiej i generalnie żużlowcy jeżdżą w ligach wyłącznie na podstawie licencji międzynarodowych, bo ich federacje, na przykład DMSB - niemiecka, nie wydają czegoś takiego jak licencje krajowe. Stąd ZG PZM będzie musiał podjąć decyzję w tej sprawie.

    I zarząd główny PZM zadecydował o zmianie regulaminu, po konsultacji z FIM. By umożliwić jazdę Emilowi i Artiomowi. Gdyby nie doszło do zmiany regulaminu, to nie mogliby jeździć do końca 2023 roku.

  47. Powrót do góry    #11517
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Emil z Artemem otwarcie potepili wojne, nie maja wplywu na bandytyzm wiekszosci rosyjskiego pierdolnika.

    Czy jezelibTy Mario bylbys lekkoatleta, pilkarzem a kaczynski wraz z mateuszkiem klamczuszkiem zdecydowali sie napasc sasiadow to uznalbys swoje wykluczenie z wzzelkich imprez miedzynarodowych za wlasciwe I po prostu przeszedl wobec ddecyzji do dnia codziennego jakby nic sie nie stalo? Zastanow sie stawiajac sie w ich roli.
    Buaha potępili wojnę, gdzie i kiedy? Ale niektórzy są naiwni.

  48. Powrót do góry    #11518
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Już za parę godzin otwiera się okno na prekontrakty.
    Kto pierwszy pochwali się współpracą z zawodnikami na sezon 2024?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  49. Powrót do góry    #11519
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,612
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 743 w 541 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Już za parę godzin otwiera się okno na prekontrakty.
    Kto pierwszy pochwali się współpracą z zawodnikami na sezon 2024?

    Z ekstraligi pewnie Stal Vaculem i Woźniakiem,ale czy już jutro, czy później ciężko powiedzieć.

    No i żadnych transferów raczej nikt nie będzie ogłaszał.

  50. Powrót do góry    #11520
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    toolowiec co zrobili? Tworzysz chyba alternatywną rzeczywistość. Rzeczywiście straszna rzecz się stała, bo gość z nacjonalistycznymi zapędami, chodzący w kurteczce z faszystowskimi naszywkami, propagandysta putina nie może występować w rozgrywkach międzynarodowych.
    Niedługo zostaną na tym forum tylko rusolubni.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •