Strona 249 z 274 PierwszyPierwszy ... 149199239247248249250251259 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,161 do 11,205 z 12329

Wątek: Co należy zmienić w rozgrywkach polskiego i światowego żużla?

  1. Powrót do góry    #11161
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,665
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Nie będzie mi żaden toruński piernik mówił jak mam żyć, o kim pisać i co pisać. Sam w takim razie nie powinieneś nigdy już zabierać głosu w sprawie finału ekstraligi z którego twój klub zakpił okradając kibiców w Zielonej Górze z finałowych emocji(jakie by nie były).

    Nic nie dociera twój klub, który posiada jak rozumiem Twoją sympatie nie zapłacił za pewne usługi konkretnym, określonym osobom. I te osoby od tego momentu są bardzo mocno krytykowane przez kibiców Włókniarza, mimo że te konkretne osoby nic złego nie zrobiły. Przecież i Emil i Grisza są krytykowani od wielu lat, odkąd odeszli. Po raz kolejny tylko wam cymbały przypominam że to chore krytykować kogoś, kogo się oszukało.
    U was rok temu to eskalowalo, mimo że sami zainteresowani nic złego nie zrobili konkretnie dalej. Krytyka ze strony kibixow akurat Częstochowy wygląda naprawdę groteskowo
    To już nawet ten parodysta Swiacik zachował resztki przyzwoitości, mimo że wyraził opinię o zawieszeniu to nie obrażał personalnie ani Emila, ani Griszy bo to byłoby kuriozum, ale kibice Włókniarza resztek przyzwoitości zachowac nie potrafią.

  2. Powrót do góry    #11162
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Piernik sprawdź pieluchę czy się nie zesraleś czasami bo śmierdzisz ruskim goownem. Mam ci kacapie przypomnieć, że jeden ruski żałobę nosił w lidze, ale w gp już jeździł i nie mial żałoby mimo że to Włókniarz oplacał jego starty. Tak na marginesie to był zawodnik który zrezygnował pozniej z jazdy w GP bo mu się nie opłacało! Teraz ma rozprawy w sądzie z kolejnymi klubami jak sądzę o pieniądze bo jest takim fajnym i uczciwym czlowiekiem. Mam nadzieję że zapłacicie odpływem ludzi ze stadionu za zatrudnienie ruskiego propagandysty putina w faszystowskiej kurteczce. Mam nadzieję że wszyscy w Polsce będą pluć na ruską !@#€%. Hej, hej anatop.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 17-02-2023 o 12:35
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  3. Powrót do góry    #11163
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,513
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Bo dopuszczenie jakiegokolwiek klubu do rozgrywek po nawet po karencji powinno być możliwe dopiero po uregulowaniu wszystkich zaległości.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (17-02-2023)

  5. Powrót do góry    #11164
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Od tego są sądy aby rozstrzygać tego typu sprawy, bo nie może być tak żeby jeden zawodnik sądził się z kilkoma klubami naraz i według twojego życzeniowego myślenia wycofać kluby do czasu wyjaśnienia sprawy która nie jest oczywista.
    Tak na marginesie to powinniście po ucieczce z finału byc traktowani jak Dauga. Bez możliwości awansu do ekstraligii a jeśli już to bez możliwości jazdy w P-O. Hej,hej anatop.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 17-02-2023 o 12:34
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  6. Powrót do góry    #11165
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,513
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Mentalny dzieciak, jak widzę gdzieś wyrazy typu "anatop" czy "troluń" to niezmiennie uśmiecham się wiedząc, jak infantylny jest móżdżek tego, kto tych słów używa.

  7. Powrót do góry    #11166
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jaki jest móżdżek kogoś kto zatrudnia ruskich w czasie wojny, a jeszcze jaki jest móżdżek takiego który mu kibicuje albo klaszcze. To jest totalne odmóżdżenie. Hej, hej anatop.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  8. Powrót do góry    #11167
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Nic nie dociera twój klub, który posiada jak rozumiem Twoją sympatie nie zapłacił za pewne usługi konkretnym, określonym osobom. I te osoby od tego momentu są bardzo mocno krytykowane przez kibiców Włókniarza, mimo że te konkretne osoby nic złego nie zrobiły. Przecież i Emil i Grisza są krytykowani od wielu lat, odkąd odeszli. Po raz kolejny tylko wam cymbały przypominam że to chore krytykować kogoś, kogo się oszukało.
    U was rok temu to eskalowalo, mimo że sami zainteresowani nic złego nie zrobili konkretnie dalej. Krytyka ze strony kibixow akurat Częstochowy wygląda naprawdę groteskowo
    To już nawet ten parodysta Swiacik zachował resztki przyzwoitości, mimo że wyraził opinię o zawieszeniu to nie obrażał personalnie ani Emila, ani Griszy bo to byłoby kuriozum, ale kibice Włókniarza resztek przyzwoitości zachowac nie potrafią.
    Powtarzam raz jeszcze - czy ja okradłem wyżej wymienionych zawodników? Jeśli nie to się odpie*dol i na przyszłość trzy ch*je w bok ode mnie.

  9. Powrót do góry    #11168
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Jaki jest móżdżek kogoś kto zatrudnia ruskich w czasie wojny, a jeszcze jaki jest móżdżek takiego który mu kibicuje albo klaszcze. To jest totalne odmóżdżenie. Hej, hej anatop.
    Co ty pleciesz przygłupie z blachowni. Jeżeli ciebie paparuchu dalej zatrudniają żeby dymac cię w odbyt to o czym to świadczy ? Albo jak ostatnio nie zapłacili za twoje usługi we Wrocławiu a mimo dalej tam jeździsz na nocki do pracy to śmieszki mają się obrażać na ciebie ? Nie, bo to ty jesteś paparuchem a nie pan z Wrocławia

  10. Powrót do góry    #11169
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Spartak napisz jeszcze raz po polsku, albo nie,
    nie pisz bo i tak nikt cię nie czyta brudny cyganie z pęgowa.
    Dobra kończę bo ktoś pomyśli, że się znamy.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  11. Powrót do góry    #11170
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Spartak napisz jeszcze raz po polsku, albo nie,
    nie pisz bo i tak nikt cię nie czyta brudny cyganie z pęgowa.
    Dobra kończę bo ktoś pomyśli, że się znamy.
    Ale dlaczego cały czas odpisujesz na moje posty dziewczyno. Zakochałes się czy co ? Zapamiętaj sobie ze mnie ciotki i paparuchu nie interesują

  12. Powrót do góry    #11171
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Spyerdolino cygańska chodzisz za mną w każdym wątku i pytasz dlaczego odpowiadam na twoje zaczepki. Jak mnie nie ma choojozo to pytasz innych dlaczego mnie nie ma. Jesteś zaburzony i szukasz u kazdego atencji, a ja mam z ciebie ubaw. Kopiuj/wklej, kopiuj/wklej.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  13. Powrót do góry    #11172
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Spyerdolino cygańska chodzisz za mną w każdym wątku i pytasz dlaczego odpowiadam na twoje zaczepki. Jak mnie nie ma choojozo to pytasz innych dlaczego mnie nie ma. Jesteś zaburzony i szukasz u kazdego atencji, a ja mam z ciebie ubaw. Kopiuj/wklej, kopiuj/wklej.
    Paparuchu brudny z blachowni powiedz wreszcie bo unikasz odpowiedzi czy jak jest sztorm na Bałtyku to masz więcej klientow czy nie ma to znaczenia

  14. Powrót do góry    #11173
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Czy uwazacie ze Miedziak powinien kontynouować kariere ?

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...ign=newswidget

    Ma być przebadany i potem podejmą decyzje co dalej

  15. Powrót do góry    #11174
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Oczywiście że nie powinien już jeździć. Nawet jak przejdzie te badania to klub który go weźmie o ile ktoś się na to zdecyduje to będzie sporo ryzykował

  16. Powrót do góry    #11175
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Nie jestem fanatycznym kibicem ani Adriana, ani KST,
    ale jak dla mnie to jest skandal, że ciecie rządzący polskim żużlem
    pieprzą o szacunku dla człowieka, o tolerancji, o równości,
    a zmuszają zawodnika, który po dzwonie wrócił do zdrowia
    do jakichś dodatkowych badań czy ekspertyz lekarzy specjalistów.
    Jeśli chłop jest zdrowy to niech jeździ,
    a dodatkowo(co nie jest może istotne)
    to nie jest jakiś kompletny noname
    reprezentując Polskę dwukrotnie był wraz z kolegami DMŚ.

    Myślę, że dodatkowe badania przydałyby się niektórym sędziom.
    Którym? Kibice wiedzą dobrze. Z pewnością Panu Meyze,
    który ma problemy ze wzrokiem i (lub)z psychiką(może tylko z samokrytyką),
    a swą nieuczciwość i nieudolność, próbuje przesłonić wpisami oszołomów na socialmediach.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 18-02-2023 o 22:36
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Buszmen (19-02-2023), lego (19-02-2023)

  18. Powrót do góry    #11176
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Nie jestem fanatycznym kibicem ani Adriana, ani KST,
    ale jak dla mnie to jest skandal, że ciecie rządzący polskim żużlem
    pieprzą o szacunku dla człowieka, o tolerancji, o równości,
    a zmuszają zawodnika, który po dzwonie wrócił do zdrowia
    do jakichś dodatkowych badań czy ekspertyz lekarzy specjalistów.
    Jeśli chłop jest zdrowy to niech jeździ,
    a dodatkowo(co nie jest może istotne)
    to nie jest jakiś kompletny noname
    reprezentując Polskę dwukrotnie był wraz z kolegami DMŚ.

    Myślę, że dodatkowe badania przydałyby się niektórym sędziom.
    Którym? Kibice wiedzą dobrze. Z pewnością Panu Meyze,
    który ma problemy ze wzrokiem i (lub)z psychiką(może tylko z samokrytyką),
    a swą nieuczciwość i nieudolność, próbuje przesłonić wpisami oszołomów na socialmediach.
    Przeczytałem Twoj wpis a później pierwszy lepszy art. o nim. 30 sek weryfikacji.

    "Adrian zastanawia się, czy kontynuować karierę, czy też nie. Dlatego poprosił o to spotkanie. Wspólnie ustaliśmy, że Adrian przejdzie jak najszybciej dodatkowe badania najprawdopodobniej w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej. Po zakończenie badań podjęta zostanie ostateczna decyzja - powiedział przewodniczący GKSŻ, cytowany przez polskizuzel.pl."

  19. Powrót do góry    #11177
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    A czytałeś, słuchałeś jego wcześniejsze wypowiedzi?
    Jakoś wcześniej takich rzeczy nie mówił.
    Przypuszczam, że ktoś mu to "podpowiedział" .

    EDIT: Gdyby tak podchodzono do Dzika po każdym jego dzwonie
    to pewnie +-10 lat temu miałby już zakaz jazdy...
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 18-02-2023 o 22:45
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  20. Powrót do góry    #11178
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Uwazasz ze po tej kontuzji z 2022 nie przeszedl szergu badan?

    Podpowiedzial mu moze ktos z jego otoczenia i co wtedy? Szukanie dziury w calym. Jak Jagus byl niezdolny do jazdy i lekarz nie dopuscil to ludzie byli wkurzeni a lekarz slusznie postapil jak sie okazalo. Pare badan wiecej nikomu krzywdy nie zrobi a i Ty bedziesz mial pewnosc ja kibice liga i cale srodowisko ze jest w 100% gotowy.
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 18-02-2023 o 22:49

  21. Powrót do góry    #11179
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    "Podpowiedział" czyli nakazał
    nie zajarzyłeś?

    Dzik to inna bajka
    temat rzeka...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  22. Powrót do góry    #11180
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Pamiętam historię pewnego polskiego zawodnika, który w wywiadach opowiadał, że miał 200 procent utraty zdrowia wedlug ówczesnego orzecznictwa. Nie chciałbym łączyć tych dwóch spraw, ale ten zawodnik potrafił stracić przytomność na prostej i uderzyć z całym impetem w bandę. Znane nazwisko w obecnych realiach żużlowych z Lublina.

    Żaden Dzik czy Miedziak, a raczej dżentelmen torów żużlowych.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 19-02-2023 o 00:39
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  23. Powrót do góry    #11181
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    A czytałeś, słuchałeś jego wcześniejsze wypowiedzi?
    Jakoś wcześniej takich rzeczy nie mówił.
    Przypuszczam, że ktoś mu to "podpowiedział" .

    EDIT: Gdyby tak podchodzono do Dzika po każdym jego dzwonie
    to pewnie +-10 lat temu miałby już zakaz jazdy...
    Jakis czas temu Ostaf czy inny pismak trabil o tym,ze Miedziak jak bedzie chial jezdzic,
    to dopiero po obowiazkowym przebadaniu go przez lekarzy wyznaczonych przez PZMłot.
    To mial byc warunek centrali a nie prosba Miedziaka.
    Zapewne Adrian otrzymal taka informacje wiec jednak jak postanowil sprobowac,podjal decyzje o przebadaniu
    narzuconym przez dzialaczy.
    Teraz przedstawiaja to tak,ze to niby sam zawodnik o tym zadecydowal a tabelkarz sie na to lapie.
    Zreszta nie wiem dlaczego to robia,bo skoro chce wrocic po takim urazie,kompleksowe badania
    powinny byc obowiazkowe.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #11182
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    https://przegladsportowy.onet.pl/zuz...-lidze/l363gm6

    Miedziak może chcieć się odbudować w 2 lidze

  25. Powrót do góry    #11183
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    ostatnie, czego mu zycze, to trafic do takiego klubu. Oni w ogole wystartuja? Dojada caly sezon? Jak ma jezdzic za drobne, to niech sie skupi na Szwecji
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Buszmen (19-02-2023)

  27. Powrót do góry    #11184
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    nie wiem gdzie go tam widza, ale ja w Tarnowie bym go nie chcial. W ogole druga liga? Trudniejsze tory, zawodnicy z malymi umiejetnosciami... to nie jest dobre miejsce na dochodzenie do siebie zwlaszcza gdy samemu ma sie problemy z plynna jazda.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Powrót do góry    #11185
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Nie jestem fanatycznym kibicem ani Adriana, ani KST,
    ale jak dla mnie to jest skandal, że ciecie rządzący polskim żużlem
    pieprzą o szacunku dla człowieka, o tolerancji, o równości,
    a zmuszają zawodnika, który po dzwonie wrócił do zdrowia
    do jakichś dodatkowych badań czy ekspertyz lekarzy specjalistów.
    Jeśli chłop jest zdrowy to niech jeździ,
    a dodatkowo(co nie jest może istotne)
    to nie jest jakiś kompletny noname
    reprezentując Polskę dwukrotnie był wraz z kolegami DMŚ.

    no właśnie nie wiadomo, czy jest zdrowy.
    a decyzja o powrocie na tor po takim wypadku, śpiączce i generalnie witaniu się już z bozią tylko potwierdza wątpliwości, czy z adrianem jest wszystko w porządku.

    w polsce można "wydrukować" wszystko.
    wyrok trybunału, potwierdzenie szczepienia, zaświadczenie ze stacji diagnostycznej, to z lewym dopuszczeniem do startów też nie powinno być problemu, bo zawsze znajdzie się znajomy lekarz z pieczątką.

    podczas zawodów na torze jest 4 zawodników, a nie tylko miedziak i bandy.
    jeśli miałby stwarzać zagrożenie tylko dla siebie, to proszę bardzo, niech jeździ nawet bez kasku. ale nie wiemy, w jakim faktycznie jest stanie, jak jego głowa, co ze zmianami neurologicznymi, które na pewno zaszły, więc chyba mu korona z głowy nie spadnie, jeśli podda się dodatkowym badaniom i wykluczy niepotrzebne spekulacje?

  29. Powrót do góry    #11186
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    no właśnie nie wiadomo, czy jest zdrowy.
    a decyzja o powrocie na tor po takim wypadku, śpiączce i generalnie witaniu się już z bozią tylko potwierdza wątpliwości, czy z adrianem jest wszystko w porządku.

    w polsce można "wydrukować" wszystko.
    wyrok trybunału, potwierdzenie szczepienia, zaświadczenie ze stacji diagnostycznej, to z lewym dopuszczeniem do startów też nie powinno być problemu, bo zawsze znajdzie się znajomy lekarz z pieczątką.

    podczas zawodów na torze jest 4 zawodników, a nie tylko miedziak i bandy.
    jeśli miałby stwarzać zagrożenie tylko dla siebie, to proszę bardzo, niech jeździ nawet bez kasku. ale nie wiemy, w jakim faktycznie jest stanie, jak jego głowa, co ze zmianami neurologicznymi, które na pewno zaszły, więc chyba mu korona z głowy nie spadnie, jeśli podda się dodatkowym badaniom i wykluczy niepotrzebne spekulacje?
    Jakie jest kryterium zatem kogo badać i dopuszczać przez władze, a kogo wystarczy na podstawie zakończenia leczenia? Bo ja jestem w stanie się zgodzić, że kontuzje są różne i różna może być sprawność po zdarzeniach, ale teraz to jest takie "na gębę" bo niby "troszczymy się o Adriana". Ale na jakiej podstawie wysyłają na badania Miedziaka, a już Pedersena nie, który chyba od czerwca był wyłączony z uprawiania dyscypliny i generalnie jego dochodzenie do zdrowia trwało dłużej niż u Adiego.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  30. Powrót do góry    #11187
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Jakie jest kryterium zatem kogo badać i dopuszczać przez władze, a kogo wystarczy na podstawie zakończenia leczenia? Bo ja jestem w stanie się zgodzić, że kontuzje są różne i różna może być sprawność po zdarzeniach, ale teraz to jest takie "na gębę" bo niby "troszczymy się o Adriana". Ale na jakiej podstawie wysyłają na badania Miedziaka, a już Pedersena nie, który chyba od czerwca był wyłączony z uprawiania dyscypliny i generalnie jego dochodzenie do zdrowia trwało dłużej niż u Adiego.

    nie znam przypadku pedersena, nie śledzę tego.
    natomiast miedziakowi bardzo kibicowałem w powrocie do zdrowia.
    podstawa prawna niezbyt mnie interesuje, ale nawet jeśli sprawa adriana miałaby być precedensem, to nie mam nic przeciwko.
    niech badają zawodników dodatkowo po każdym dzwonie.
    pamiętam jeszcze golloba i tego jego słynne: "tata, wygrałem?".

  31. Powrót do góry    #11188
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Trochę to zastanawiające bo Miedziak od wielu tygodni jeździł (jeździ?) na badania głowy do lecznicy pod Bydgoszczą. Tam go podłączali pod komputer i wszystko było bez zastrzeżeń. Teraz pytanie co ma niby wyjść w badaniach w innym miejscu? To jeden lekarz ma podważać opinie drugiego? Coś mi się wydaję, że może to być zrobione w ten sposób, aby w tym Poznaniu mu powiedzieli, że ryzyko jest zbyt duże ( wszystko jest dobrze, ale jak jeszcze raz byś upadł na głowę to istnieje wieksza szansa na
    kolejny uraz). Coś jak kiedyś Dzikowi powiedzieli po urazie szyi/kręgosłupa, że kolejna podobna kontuzja może posadzić go na wózek. Tylko że on wrócił Ot mocno zasugerować aby skończył pomimo tego, że stan zdrowia jest bardzo dobry

  32. Powrót do góry    #11189
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Trochę to zastanawiające bo Miedziak od wielu tygodni jeździł (jeździ?) na badania głowy do lecznicy pod Bydgoszczą. Tam go podłączali pod komputer i wszystko było bez zastrzeżeń. Teraz pytanie co ma niby wyjść w badaniach w innym miejscu? To jeden lekarz ma podważać opinie drugiego? Coś mi się wydaję, że może to być zrobione w ten sposób, aby w tym Poznaniu mu powiedzieli, że ryzyko jest zbyt duże ( wszystko jest dobrze, ale jak jeszcze raz byś upadł na głowę to istnieje wieksza szansa na
    kolejny uraz). Coś jak kiedyś Dzikowi powiedzieli po urazie szyi/kręgosłupa, że kolejna podobna kontuzja może posadzić go na wózek. Tylko że on wrócił

    słuchaj, ja mam prostą zasadę, że sprawdzam każdą diagnozę lekarską inną diagnozą i zawsze robię badania krzyżowe.
    nie chcę się rozwijać w tym temacie szczegółowo, ale są lepsi i gorsi lekarze, lepszy i gorszy sprzęt, czasem jest lepszy lekarz i ma gorszy sprzęt lub odwrotnie. jeden coś dojrzy na zwykłym badaniu usg, inny zbagatelizuje nawet jak zmiany widać gołym okiem.
    dla własnego dobra nie warto polegać na opinii jednego człowieka, od którego zależy twoje życie lub zdrowie. warto wydać pieniądze, czas i jeśli kolejny lekarz powie ci to samo lub coś zbliżonego, to dopiero wtedy można być spokojniejszym.
    dla mnie temat jest absurdalny, a oburzenie po prostu niezrozumiałe.
    niech się przebada dodatkowo dla swojego dobra, a jeśli mu ono zwisa, to niech utnie tym badaniem komentarze na temat swojego stanu zdrowia.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (21-02-2023)

  34. Powrót do góry    #11190
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Ja wątpie, by kolejne badania cokolwiek w jego kwestii zmieniły.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  35. Powrót do góry    #11191
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    nie znam przypadku pedersena, nie śledzę tego.
    natomiast miedziakowi bardzo kibicowałem w powrocie do zdrowia.
    podstawa prawna niezbyt mnie interesuje, ale nawet jeśli sprawa adriana miałaby być precedensem, to nie mam nic przeciwko.
    niech badają zawodników dodatkowo po każdym dzwonie.
    pamiętam jeszcze golloba i tego jego słynne: "tata, wygrałem?".
    A no ja też mu kibicowałem w powrocie do zdrowia.
    Żebyś nie zrozumiał mnie źle - ja Ciebie nie atakuje, czy nie neguje Twojej opinii. Po prostu gdzieś musi być postawiona jakaś linia w regułach, która będzie wymagała takich badań, a nie być od widzi-mi-się jakiegoś tam ziomeczka z GKSŻ, bo tak. Dla mnie luz - każdy kto był niezdolny do uprawiania sportu, czyli miał zwolnienie lekarskie dłuższe niż 30 dni powinien mieć obowiązkowe badania w ośrodku akredytowanym przez związek. I sprawa rozwiązana. Ale niech to będzie z jakąś logiką, a nie "na chłopski rozum", bo komuś w władzach związku wydaje się, że ta kontuzja jest wystarczająco poważna, a tamtą można zlać, bo to "tylko" się chłop połamał.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  36. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Spartan (21-02-2023), Staleczka 3 (21-02-2023)

  37. Powrót do góry    #11192
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A no ja też mu kibicowałem w powrocie do zdrowia.
    Żebyś nie zrozumiał mnie źle - ja Ciebie nie atakuje, czy nie neguje Twojej opinii. Po prostu gdzieś musi być postawiona jakaś linia w regułach, która będzie wymagała takich badań, a nie być od widzi-mi-się jakiegoś tam ziomeczka z GKSŻ, bo tak. Dla mnie luz - każdy kto był niezdolny do uprawiania sportu, czyli miał zwolnienie lekarskie dłuższe niż 30 dni powinien mieć obowiązkowe badania w ośrodku akredytowanym przez związek. I sprawa rozwiązana. Ale niech to będzie z jakąś logiką, a nie "na chłopski rozum", bo komuś w władzach związku wydaje się, że ta kontuzja jest wystarczająco poważna, a tamtą można zlać, bo to "tylko" się chłop połamał.
    nawet jak jestes zatrudniony na umowe o prace i masz dluzsze zwolnienie niz 30 dni to obowiazkowo dostajesz skierowanie na badania do lekarza medycyny pracy

  38. Powrót do góry    #11193
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    nawet jak jestes zatrudniony na umowe o prace i masz dluzsze zwolnienie niz 30 dni to obowiazkowo dostajesz skierowanie na badania do lekarza medycyny pracy
    Tak, dlatego to powiązałem i podałem przykładowo. Chodziło mi generalnie o to, że potrzeba jakiegoś kryterium w przepisach, a nie ot tak, bo się komuś uwidziało.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  39. Powrót do góry    #11194
    Początkujący
    Dołączył
    27-02-2023
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Żużel w Polsce

    Cytat Zamieszczone przez Ricardo Zobacz posta
    Oj nie zgodzę się z tobą. Owszem może w Polsce nie odniosłoby to sukcesu ale w innych krajach nie będących potęgami przyjazd takiej Unii Leszno np. byłby świętem. Poza tym łatwiej wtedy o promocję dyscypliny. Co do zainteresowania pamiętam finał KPE w Tarnowie, frekwencja coprawda gorsza ale niewiele gorsza niż na lidze
    Ogólnie żużel w polsce nie jest za bardzo powszechny, pula fanów tego sportu jest niesamowicie małą w naszym kraju w porównaniu do topowych sportów. Przydało by się trochę powiększyć świadomość o tym sporcie.

  40. Powrót do góry    #11195
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 22 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Menitoro Zobacz posta
    Ogólnie żużel w polsce nie jest za bardzo powszechny, pula fanów tego sportu jest niesamowicie małą w naszym kraju w porównaniu do topowych sportów. Przydało by się trochę powiększyć świadomość o tym sporcie.
    Jakieś badania? Czy nocne przemyślenia?

  41. Powrót do góry    #11196
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez ain Zobacz posta
    Jakieś badania? Czy nocne przemyślenia?
    Kolega trochę racji ma. Nawet Majewski powiedział, że robili jakieś badania w C+ odnośnie potencjalnej liczby widzów, jaką można wyciągnąć z żużla i wychodziło im to na około 200-300k jeśli dobrze zapamiętałem.
    Sposób na szerszą świadomość jest banalnie prosty - żużel w otwartej tv. Już pomijając piłkę, ale sport równie niszowy co żużel, jakim są skoki narciarskie nie zrobiłby takiego szału, gdyby nie otwarte transmisje w TVP. F1 za jazdy Kubicy też chyba był dostępny powszechnie? Imprezy siatkarskie pokroju MŚ czy ME puszczał chyba Polsat?
    I przez otwartą tv nie mam na myśli jakiegoś TTV czy innego kanału kablówkowego z programami typu "wojny magazynowe", ale właśnie coś z podstawowej wielkiej 4ki (TVP1/TVP2/Polsat/TVN). Nawet nie jestem pewien czy otwarty Eurosport jakoś by wpłynął na zwiększenie świadomości o żużlu - jakoś nie uświadczyłem wzrostu fanów snookera czy darta za sprawą ich transmisji, więc tutaj mam odczucia mieszane.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  42. Powrót do góry    #11197
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,665
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Te 200-300 k chyba trochę zaniżone, jedna z rund GP zebrała koła 500 tysięcy w zeszłym sezonie i to w kanale pobocznym, więc ten potencjał jakiś jest, z drugiej strony publicznie nie podano do wiadomości wyników oglądalności w samym playerze, tu raczej była katastrofa. Na pewno brakuje badań, z racji na demografię kibiców żużla oszacowanie liczby potencjalnych widzów jest bardzo trudne. Tak samo część kibiców ogląda tylko swoją drużynę, czy ligę, mając gdzieś chociażby GP. Tak samo sponsorzy, niby są obecni, ale wielu wspiera lokalnie, też ciężko coś na tej podstawie oszacować.
    Bardziej martwi demografia, żużel w internecie jest praktycznie niewidoczny, liczby na yt czy na socialach są bardzo niskie, to świadczy o tym że raczej więcej mamy kibiców starszej daty, a to nie najlepiej świadczy o dyscyplinie i jest to bardzo krótkowzroczne. Jest to idiotyczny brak myślenia włodarzy, szeroko zakrojone ogólno światowe badania (f1 czy piłka nożna) pokazują że młody kibic ma problem z dłuższym skupieniem, i oglądanie 2 godzin wyścigów f1, czy 90 minut meczu piłki w którym mało się dzieje jest trudne dla takich osób. W żużlu mamy krótkie wyścigi, trwające minutę i przerwę. Wydaje się że dyscyplina jest wprost adresowana do młodych osób, wystarczyłoby te przerwy między wyścigami jakoś sensownie obudowac w show i żużel mógłby się rozwijać medialnie atakując młodsze grupy odbiorców, które byłyby w stanie na minutę oderwać się od smartfona patrząc z zaciekawieniem na wyścig.
    Obecnie zamiast akcji marketingowych, rozwoju dyscypliny wykorzystujemy problemy Canal +, które nie ma wyjścia i musi żużel trzymać u siebie. To jest bardzo krótkowzroczne bo ten kurek, prędzej czy później zostanie zakręcony. Dochodzi też kwestia samych klubów, czy w Lesznie byłby żużel bez właścicieli obecnych? Czy byłby w Toruniu? Czy we Wrocławiu na takim poziomie bez Rusko? Odpowiedź powinna brzmieć "oczywiście że byłby", ale czy tak brzmi? Nie wydaje mi się. Dużo jest wyzwań przed włodarzami, którzy udają że wszystko gra, wszystko jest idealne.

  43. Powrót do góry    #11198
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    No tak się wypowiadał Majewski odnośnie badań kilka lat temu na potencjał ligowy. Wiadomo, że jak puścisz SGP w otwartym paśmie to tych widzów będzie więcej. Gdyby leciało nie w TTV, a w TVN to pewnie byłoby kolejne kilkaset tysięcy widzów.
    Żużel po prostu jest zbyt marginalny, że przyciągnąć większą grupę widzów spoza tych, którzy już się interesują żużlem. Bo powiedz komuś, że w czasie 2godzinnych zawodów zobaczy wyścigów na jakieś 18 minut. Co ma zaciekawić młodego człowieka, kiedy przeważająca część wydarzenia sportowego to są przerwy. W których co się dzieje? Traktory jeżdżą po torze. W tv też wg mnie nie rozwiązują tych przerw ciekawie. Bo co? Pokażą 18 raz te same powtórki, które pokazali zaraz po biegu? Czy mają się raczyć sepleniącym Cieślakiem i dukającym bez polotu TG, który nadal nie zawsze wie o kim mówi? Wywiady z parkingu są miałkie i o niczym. Nie chodzi mi o to, żeby się pastwić na realizacją w tv, ale ten sport to jest czysta adrenalina i emocje, a serwowane nam jest miałkie badziewie, byle tylko nie padło za dużo ostrych słów, byle nikt się nie zdenerwował, a każdy wybuch emocji jest komentowany "takich rzeczy to my nie chcemy oglądać". Jeszcze ta "kuchnia meczu" to ratuje, bo tam faktycznie ciekawie to wygląda.
    Ale nie o tym.
    Masz rację - włodarze patrzą krótkowzrocznie. I tutaj muszę się zgodzić z jakimś tam ziomkiem, który negocjował z ELigą z ramienia TVP. Gdyby ten sport za mniejsze pieniądze z kontraktu trafił do TVP (TVP Sport), które w zasadzie odbiera niemal każdy to korzyści w niedługim czasie same by przyszły. Sponsorów chcących się pokazać w ogólnopolskiej i otwartej stacji byłoby więcej, płaciliby więcej. Dyscyplina zyskałaby widzów i renomy. A tak kisimy to w C+ (czy jakiejkolwiek innej zamkniętej platformie), to wzrostu fanów nie będzie.
    Młody widz natomiast z tego co zauważyłem w ostatnim czasie to przesunął uwagę na np MMA i pomimo PPV, to jednak jakoś do tego ludzi przyciągają. Okazjonalne akcje typu Fame MMA z pewnością przyczyniają się do rozreklamowania wydarzeń. Nie mówię, żeby jakichś celebrytów wsadzać na motory, ale jak widać, można coś wymyślić.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  44. Powrót do góry    #11199
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,665
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    No i tutaj się zgadzamy, przerwy są do kitu. Naprawdę trzeba być nie do końca sprawnym umysłowo, żeby mieć kilkadziesiąt minut czasu antenowego podczas zawodów do dowolnego wykorzystania i nie potrafić tego sensownie zagospodarować mając do tego spore środki i zaplecze ludzkie. To jest ewenement na skalę światową.

  45. Powrót do góry    #11200
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Kolega trochę racji ma. Nawet Majewski powiedział, że robili jakieś badania w C+ odnośnie potencjalnej liczby widzów, jaką można wyciągnąć z żużla i wychodziło im to na około 200-300k jeśli dobrze zapamiętałem.
    Sposób na szerszą świadomość jest banalnie prosty - żużel w otwartej tv. Już pomijając piłkę, ale sport równie niszowy co żużel, jakim są skoki narciarskie nie zrobiłby takiego szału, gdyby nie otwarte transmisje w TVP. F1 za jazdy Kubicy też chyba był dostępny powszechnie? Imprezy siatkarskie pokroju MŚ czy ME puszczał chyba Polsat?
    I przez otwartą tv nie mam na myśli jakiegoś TTV czy innego kanału kablówkowego z programami typu "wojny magazynowe", ale właśnie coś z podstawowej wielkiej 4ki (TVP1/TVP2/Polsat/TVN). Nawet nie jestem pewien czy otwarty Eurosport jakoś by wpłynął na zwiększenie świadomości o żużlu - jakoś nie uświadczyłem wzrostu fanów snookera czy darta za sprawą ich transmisji, więc tutaj mam odczucia mieszane.
    "Otwartą telewizją" w obecnych czasach to jest Netflix, opcjonalnie YouTube.

  46. Powrót do góry    #11201
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    "Otwartą telewizją" w obecnych czasach to jest Netflix, opcjonalnie YouTube.
    Chyba na ideologię lewackią gender, lgbt i takie tam podobne bzdury.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #11202
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    To na chooj oglądasz?
    TVP i Trwam powinna ci wystarczyć.
    Chłoń póki możesz,bo od października szczujnia
    zjeżdża do podziemia.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Jap (27-02-2023)

  49. Powrót do góry    #11203
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Prezes Sikora wypowiedział się na temat startów Wadima w Polsce.
    Cytuję za SF:

    Jeśli Wadim Tarasienko uzyska polską licencję, to będzie traktowany jako polski zawodnik, z polską licencją i będzie wypełniał przepisy dotyczące limitu Polaków w rozgrywkach ligowych w Polsce. Uważam, że przepisy wyższego rzędu i konstytucja są najważniejszym organem ustawodawczym i musimy wszyscy się do nich stosować, podobnie PZM]
    Co za zakłamana ............. !!!
    Jakoś w zeszłym sezonie co innego mówił.
    Konstytucję miał w dupie.
    *****, wesz...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  50. Powrót do góry    #11204
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,388
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 257 w 185 postach
    PZM pokazuje, że te ich wszystkie regulaminy można sobie wsadzić w pupę bo i tak zrobią jak będą chcieli

  51. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi BeKs za jego przydatny post!

    Semen (01-03-2023), mszat (02-03-2023)

  52. Powrót do góry    #11205
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    PZM pokazuje, że te ich wszystkie regulaminy można sobie wsadzić w pupę bo i tak zrobią jak będą chcieli
    Chyba bardziej zesrali się, jak im RPO wytknął działania niezgodne z prawem. Rok temu Sikora był stanowczo na nie dla startu jakichkolwiek Rosjan, dziś nie widzi problemu, żeby byli liczeni jako Polacy w składzie jeśli mają polską licencję.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •