Strona 250 z 274 PierwszyPierwszy ... 150200240248249250251252260 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,206 do 11,250 z 12329

Wątek: Co należy zmienić w rozgrywkach polskiego i światowego żużla?

  1. Powrót do góry    #11206
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Prezes Sikora wypowiedział się na temat startów Wadima w Polsce.
    Cytuję za SF:



    Co za zakłamana ............. !!!
    Jakoś w zeszłym sezonie co innego mówił.
    Konstytucję miał w dupie.
    *****, wesz...
    Rosjanie na sezon 2022 byli regulaminowo zgłoszeni jako Rosjanie a nie Polacy, więc automatycznie objął ich zakaz startów nałożony przez FIM.
    Wypowiedzi kogokolwiek z PZM nie miały tu nic do rzeczy.

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi AlterEgo za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (02-03-2023), spitt22 (02-03-2023)

  3. Powrót do góry    #11207
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Rosjanie na sezon 2022 byli regulaminowo zgłoszeni jako Rosjanie a nie Polacy, więc automatycznie objął ich zakaz startów nałożony przez FIM.
    Wypowiedzi kogokolwiek z PZM nie miały tu nic do rzeczy.
    Nie pisz takich postów, bo nie pasują im do narracji biednych pokrzywdzonych rucholi.

  4. Powrót do góry    #11208
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Rosjanie na sezon 2022 byli regulaminowo zgłoszeni jako Rosjanie a nie Polacy, więc automatycznie objął ich zakaz startów nałożony przez FIM.
    Wypowiedzi kogokolwiek z PZM nie miały tu nic do rzeczy.
    To co piszesz jest prawdą, ale ma się nijak do tego co napisałem.
    Pan boss mafijny, bo FIM to taka sama mafia jak np. FIFA
    nie raz i nie dwa wypowiadał się na temat rosyjskich żużlowców(ogólnie)
    w sposób autorytatywny i równający ich z błotem niezależnie od tego czy mają obywatelstwo polskie czy nie.

    To o czym piszesz zaczął mówić, dopiero gdy Tiomka(jak mniemam z inicjatywy AR) zaczął straszyć PZM-ot sądem.

    EDIT: Przecież to o czym piszesz to jest wypisz wymaluj jak kary dla KST za ucieczkę z finłu DMP.
    1)Kary z dupy, bez uwzględnienia obowiązujących w polskim żużlu przepisów.
    2)Kary z dupy bez uwzględnienia tak mało ważnych "przepisów" jak Konstytucja RP.

    I żeby nie było , zgłoszeni byli jako Ruscy, a czy ktoś nawet zapytał czy można zmienić ich status?
    Jakoś Rosjanie i Białorusini mogli grać w PHL, wiem uwarunkowania federacji świaotwych, ale można bł znaleźć z tego wyjście.
    Łatwiej było Motorowi podarować DMP, bo tam piniądz i polityka z Warszawki.

    Jak dla Ciebie to OK to spoko.
    Dla mnie to jest nie do przyjęcia.Za żadnym tytułem DMP nie było związanego takiego smrodu...

    EDIT2: Szkoda mi normalnych kibiców z Częstochowy,
    bo muszą się wstydzić za debili, którzy tu gardlują przeciw rosyjskim żużlowcom,
    a sami mieli ich za idoli prze jakieś +-10lat.

    EDIT3: Zyczę Bartkowi, żeby mimo tego, że wpadł w takie gówno, nadal był sobą...
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 02-03-2023 o 19:32
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  5. Powrót do góry    #11209
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    To co piszesz jest prawdą, ale ma się nijak do tego co napisałem.
    Pan boss mafijny, bo FIM to taka sama mafia jak np. FIFA
    nie raz i nie dwa wypowiadał się na temat rosyjskich żużlowców(ogólnie)
    w sposób autorytatywny i równający ich z błotem niezależnie od tego czy mają obywatelstwo polskie czy nie.

    To o czym piszesz zaczął mówić, dopiero gdy Tiomka(jak mniemam z inicjatywy AR) zaczął straszyć PZM-ot sądem.

    EDIT: Przecież to o czym piszesz to jest wypisz wymaluj jak kary dla KST za ucieczkę z finłu DMP.
    1)Kary z dupy, bez uwzględnienia obowiązujących w polskim żużlu przepisów.
    2)Kary z dupy bez uwzględnienia tak mało ważnych "przepisów" jak Konstytucja RP.

    I żeby nie było , zgłoszeni byli jako Ruscy, a czy ktoś nawet zapytał czy można zmienić ich status?
    Jakoś Rosjanie i Białorusini mogli grać w PHL, wiem uwarunkowania federacji świaotwych, ale można bł znaleźć z tego wyjście.
    Łatwiej było Motorowi podarować DMP, bo tam piniądz i polityka z Warszawki.

    Jak dla Ciebie to OK to spoko.
    Dla mnie to jest nie do przyjęcia.Za żadnym tytułem DMP nie było związanego takiego smrodu...

    EDIT2: Szkoda mi normalnych kibiców z Częstochowy,
    bo muszą się wstydzić za debili, którzy tu gardlują przeciw rosyjskim żużlowcom,
    a sami mieli ich za idoli prze jakieś +-10lat.

    EDIT3: Zyczę Bartkowi, żeby mimo tego, że wpadł w takie gówno, nadal był sobą...
    To co piszesz ma się nijak do tego, co napisałem.

    Semen,
    Tak, jak napisałem powyżej: słowa nie mają tu nic do rzeczy (bo jedynie ośmieszają ich autorów).
    Zapisy regulaminowe FIM były i nadal są jednoznaczne.
    Pozytywnym dla Rosjan wyjściem z sytuacji byłaby tylko i wyłącznie zmiana regulaminu FIM.
    A to nie jest taka rękawiczka, jak przepisy PZM.

    Nie wiem, po co próbujesz porównywać sport żużlowy do innych dyscyplin?
    Rozmydlasz temat?
    Czy tylko narażasz się na śmieszność?

    Tym bardziej nie rozumiem powrotu do zakończenia ligowego sezonu 2013.
    Przecież to nie ma nic wspólnego z tym, co mamy od roku.

    BTW:
    Zgadzam się, że kara za ucieczkę Apatora z rewanżowego meczu finałowego nie była wzięta z regulaminu.
    Ale kto by się wcześniej spodziewał, że jakiś klub może chcieć tak zepsuć sportowe święto?

  6. Powrót do góry    #11210
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    To co piszesz jest prawdą, ale ma się nijak do tego co napisałem.
    Pan boss mafijny, bo FIM to taka sama mafia jak np. FIFA
    nie raz i nie dwa wypowiadał się na temat rosyjskich żużlowców(ogólnie)
    w sposób autorytatywny i równający ich z błotem niezależnie od tego czy mają obywatelstwo polskie czy nie.

    To o czym piszesz zaczął mówić, dopiero gdy Tiomka(jak mniemam z inicjatywy AR) zaczął straszyć PZM-ot sądem.

    EDIT: Przecież to o czym piszesz to jest wypisz wymaluj jak kary dla KST za ucieczkę z finłu DMP.
    1)Kary z dupy, bez uwzględnienia obowiązujących w polskim żużlu przepisów.
    2)Kary z dupy bez uwzględnienia tak mało ważnych "przepisów" jak Konstytucja RP.

    I żeby nie było , zgłoszeni byli jako Ruscy, a czy ktoś nawet zapytał czy można zmienić ich status?
    Jakoś Rosjanie i Białorusini mogli grać w PHL, wiem uwarunkowania federacji świaotwych, ale można bł znaleźć z tego wyjście.
    Łatwiej było Motorowi podarować DMP, bo tam piniądz i polityka z Warszawki.

    Jak dla Ciebie to OK to spoko.
    Dla mnie to jest nie do przyjęcia.Za żadnym tytułem DMP nie było związanego takiego smrodu...

    EDIT2: Szkoda mi normalnych kibiców z Częstochowy,
    bo muszą się wstydzić za debili, którzy tu gardlują przeciw rosyjskim żużlowcom,
    a sami mieli ich za idoli prze jakieś +-10lat.

    EDIT3: Zyczę Bartkowi, żeby mimo tego, że wpadł w takie gówno, nadal był sobą...
    Największe gówno to toruńscy kibice zachowujący się jak bydło na stadionie oraz tutaj na forum.

  7. Powrót do góry    #11211
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    AlterEgo:

    Tak, jak napisałem powyżej: słowa nie mają tu nic do rzeczy (bo jedynie ośmieszają ich autorów).
    Zapisy regulaminowe FIM były i nadal są jednoznaczne.
    Pozytywnym dla Rosjan wyjściem z sytuacji byłaby tylko i wyłącznie zmiana regulaminu FIM.
    A to nie jest taka rękawiczka, jak przepisy PZM.
    O regulaminach mafii FIM i jej agendy PZM doskonale wiem.
    Właśnie nie o tym traktował mój pierwotny wpis, a o osobie imć Sikory,
    którą krytykuję komentując jego słowa.
    Słowa, więc w ocenie tego typa są ważne.

    ...a zapisy dotyczące praw obywatelskich to nie są też "regulaminy'?
    Konstytucja mówi o obywatelach Polski:

    "Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny."

    Nie wiem, po co próbujesz porównywać sport żużlowy do innych dyscyplin?
    Rozmydlasz temat?
    Nie, próbuję pokazać, że można było w obliczu sytuacji nadzwyczajnej próbować zrobić coś
    chociaż dla tych zawodników, którzy mają polskie obywatelstwo.

    Czy tylko narażasz się na śmieszność?
    Jeśli tak to odbierasz to twoja sprawa.


    Tym bardziej nie rozumiem powrotu do zakończenia ligowego sezonu 2013.
    Przecież to nie ma nic wspólnego z tym, co mamy od roku.
    No właśnie ma, bo to też była sytuacja, której nikt wcześniej nie przewidział i nie było paragrafów na taką okoliczność.
    Działacze wymyślili kary na kolanie, kary które tak naprawdę dały korzyści innym klubom.
    Tak jak w przypadku bana dla Rosjan.

    BTW:
    Zgadzam się, że kara za ucieczkę Apatora z rewanżowego meczu finałowego nie była wzięta z regulaminu.
    Ale kto by się wcześniej spodziewał, że jakiś klub może chcieć tak zepsuć sportowe święto?
    No właśnie...

    Do oburzonych:
    Pisząc o gównie, w które wdepnął Zmarzlik, mam na myśli chore układy pomiędzy władzami Motoru a politykami.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 03-03-2023 o 07:26
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  8. Powrót do góry    #11212
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Przepraszam, ale jeżeli w XXI wieku ktoś wierzy na słowo:
    - prezesowi klubu, że osobiście może odwołać mecz,
    - prezesowi PZM, że osobiście może zawiesić Rosjan po 24.02.2022,
    to powinien jak najszybciej wrócić do przedszkola.

  9. Powrót do góry    #11213
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,665
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Oczywiście że nie może osobiście, ale realnie nie ma nikogo kto sprawuje nadzór nad PZM. Sam sposób wyborów zarządu, jest mało demokratyczny. Skoro minister sportu rozkłada ręce, to w praktyce prezes PZM jest w swoich strukturach dyktatorem. Musi uwzględniać oczywiście pewne rację, bo byłby totalnym kretynem. Oczywiście że taka decyzja o przywróceniu Rosjan, czy ich zawieszeniu musiała zapaść po konsultacjach z ekstraliga i oczywiście telewizją.
    Wydaje się, że w praktyce to tv rozdaje karty w polskim żużlu dając kilkadziesiąt milionów rocznie, pewne decyzję po prostu może podejmować.
    Ciąg przyczynowo skutkowy podjętych decyzji, wydaje się że to faktycznie logiczne. Prezes PZM robi z siebie błazna, co chwilę zmieniając zdanie, więc on tu żadnej decyzyjności nie posiada, zgoda. Inaczej by się trzymał jednego, nawet idiotyzmu i szedł w zaparte. Jest tylko twarzą całej tej szopki, na którą nie ma żadnego wpływu, czy też marginalny wpływ.
    Korelacja między wyrzuceniem Majewskiego, a odwieszeniem rosjan i nagłą zmiana zdania przez PZM jest oczywista.
    Oczywistym jest też że tv dostała inny produkt, niż ten który kupiła, to mogło służyć do ewentualnych negocjacji. Odpowiadając na twój post, zgadzam się że prezes PZM nie może podejmować takich decyzji samodzielnie, więc zmienia zdanie co 5 minut. Według mnie telewizja utrzymująca Polska ekstraligę musi mieć decydujące zdanie w takich sprawach jak liczba drużyn, kształt regulaminu (czyli u24 i inne takie bzdety), liczba drużyn, czy wreszcie obsada ekstraligi. To jest przecież czysty biznes, który oni muszą sprzedać, muszą się zgadzać cyferki. Czy robił to Majewski (wiele wskazuje na to, że miał duży wpływ na żużel bo góra Canal +miała go gdzieś, byle były cyferki) czy jakiś dyrektor stojący nad Majewskim który nim sterował (tez się nie da wykluczyć, Majewski to idiota) nie wiem. Ale oczywistym jest, że kwestia powrotu Rosjan, czy ich braku w zeszłym sezonie to jest decyzja telewizji, czy decyzja którą musieli w pełni poprzeć. A prezes PZM musiał najpierw zawieszenie umiejętnie sprzedać (tutaj było łatwo bo się wewnętrznie zgadzał), a potem zrobić fikołka i firmować twarzą powrót niektórych. Gdyby Sikora miał realnie jakikolwiek wpływ na to zawieszenie, to oni by nie wrócili. To jest oczywiste.

    A co do samej telewizji, to było akurat straszne, Majewski stojący na jej czele. Każdy trzeźwo myślący wie, że telewizja ma bardzo dużo do powiedzenia sponsorujac ten cyrk.
    Nie jest trudno wyobrazić sobie sytuację że prezes jakiegoś klubu czy działacz, klepie Majewskiego po plecach i podsuwa genialne pomysły jak u24. Albo od momentu inwazji na Ukrainę zaczyna mu płakać do słuchawki jacy to rosjanie źli a zwłaszcza Emil z Artiomem i oni nie mogą jeździć na żużlu. I Majewski uderza pięścią w stol, zapewniając że ten kontrakt z tv będzie ostatnim jeżeli rosjanie pojadą w lidze.

    Oczywiście to bardzo satyryczne i obrazowe, ale takie sytuację, niekoniecznie w tej sytuacji, były przez lata możliwe i będą nadal, tu się nic nie zmieniło.
    Tak samo w drugą stronę, nowy zarządzający żużlem w tv mógł to samo powiedzieć PZM, albo Emil z Artiomem wracają albo radzicie sobie bez naszych milionów. Jest to zdrowe? Jest to niemożliwe? Tłumaczy dlaczego Sikora robi z siebie idiotę łamiąc słowo?

  10. Powrót do góry    #11214
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Na to wszystko wjeżdża - cały na biało - Bogusław Nowak i proponuje zwiększenie wymogu do 3 polskich seniorów w składzie. Czyli generalnie widać, że niektórym marzy się powrót do żużla w stylu '92 i max jeden obcokrajowiec w składzie.
    A przypominam, że u nas "szkoli się" na potęgę, ilość zawodników, jakiej się wymaga do szkolenia przekracza możliwości ich późniejszego zagospodarowania.
    Ale wyobraźmy sobie, że przechodzi przepis o 3 seniorach PL (wliczając nawet U24). Pozostawia nam to pole dla 16 obcokrajowców w ELidze. Czyli cała reszta gwiazd mniejszych i większych idzie ligę niżej. I teraz czy tym bardziej to nie wydrenuje budżetów klubowych? Bo o te największe gwiazdy byłaby wg mnie jeszcze większa licytacja, bo tacy zawodnicy jak Madsen, Michelsen, Doyle, Vaculik mogliby jeszcze bardziej podnieść oczekiwania. Wszak każdy chce w takich warunkach mieć jak najpewniejszego zawodnika zagranicznego w składzie. A co z tymi mniej lepszymi? Czy oni schodząc ligę niżej nie będą mieli za wysokich oczekiwań względem klubów I ligi? Ile tych klubów będzie stać na walkę o zawodników do tej pory ELigowych? No i czy to nie wpłynie na obniżenie poziomu rozgrywek? Przecież te miejsca będą musieli wypełnić Polacy...będzie ich tylu na takim poziomie, żeby nie odczuć zmiany?
    Dodatkowo - czy nie spowoduje to jeszcze większej marginalizacji żużla, jeśli zawodnicy spoza PL będą mieli jeszcze większy problem załapać się do jazdy w naszym kraju? Czy nie sprawi to, że będziemy robić żużel sami sobie?
    A wszystko to pod pretekstem wyjścia z twarzą przez PZMot odnośnie zawodników przyjmujących polskie obywatelstwo. A tych przecież na przestrzeni ostatniego gorącego roku było - z tego co kojarzę - aż 1 w osobie Wadima, który też będzie mógł wystartować nie wcześniej niż w 4 kolejce.
    To oczywiście moje prywatne rozważania tylko
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    mszat (03-03-2023)

  12. Powrót do góry    #11215
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Szkoda mi cię semen, że robisz z siebie takiego nędznego dziada. W sumie nie musisz robić bo nim jesteś. Jesteś czy byłeś nauczycielem, czyli jesteś życiowym zerem. Dorobiłeś się roweru, Teraz współczujesz kibicom z innych ośrodków (Częstochowa) , że protestują przeciwko startom rosjan mimo, że startowali w ich klubach chyba dekadę temu. Uprawiasz taki gwalt na logice że zastanawiam się kto pozwilił ci uczyć cudze dzieci. Życiowe pro rosyjskie zero pod Toruniem wspólczuje dumnym, zamożnym ludziom. Nie mogę przestać się z ciebie śmiać ty nędzarzu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  13. Powrót do góry    #11216
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,596
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    Co jest złego w byciu nauczycielem? Jak sobie wyobrażasz świat bez nauczycieli?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  14. Powrót do góry    #11217
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,513
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Nie potrzebował nauczycieli, podstawówkę jakoś dał radę skończyć, to generalnie jemu nauczyciele nie są potrzebni.
    Dzieci też pewnie nie ma, a jak ma to do ukończenia podstawówki jakoś sobie poradzą.
    ????

  15. Powrót do góry    #11218
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    kowljanko skończyłeś podstawówkę? W Rosji macie obowiązek ukończenia szkoły podstawowej?
    Ukończyłem najlepszą uczelnię w kraju. Moje dzieci też tam będą studiować.
    Pewnie to jest, że się zesrałeś w majty, bo zapomniałeś założyć pieluchy.
    Idź stąd teraz.
    młody może zostaniesz nauczycielem? Chociaż nie mam pewności czy cię przyjmą z twoimi zaburzeniami psychicznymi.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 03-03-2023 o 12:15
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  16. Powrót do góry    #11219
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,596
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    Taki światowy człowiek, a dzieci do krajowych uczelni posyła? Do placówek, które są daleko w szanowanych rankingach?

    Nie mogę przestać się śmiać.

    Żaden wstyd być nauczycielem, wręcz przeciwnie, godny szacunku zawód. Przecież też chodziłeś do podstawówki czy szkoły średniej, to wszyscy twoi nauczyciele byli zerami? Na wywiadówki dzieci też nie będziesz chodził, bo ogarnie cię obrzydzenie do pracowników oświaty?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  17. Powrót do góry    #11220
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    O czym ja mam z tobą rozmawiać? Masz MBA? Rozmowa jak ze ślepym o kolorach.
    Co do nauczycieli to oczywiście, że są różni, ale ten tutaj to jest zwykły rusolubny śmieć.
    Nie wiem jak to goowno wpuścili do szkoły. Zwykła stara łajza na starym rowerze.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  18. Powrót do góry    #11221
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Przepraszam, ale jeżeli w XXI wieku ktoś wierzy na słowo:
    - prezesowi klubu, że osobiście może odwołać mecz,
    - prezesowi PZM, że osobiście może zawiesić Rosjan po 24.02.2022,
    to powinien jak najszybciej wrócić do przedszkola.
    AlterEgo bardzo Cię szanuję, także twoją wiedzę, ale chyba niestety nie rozumiałeś tego co chciałem przekazać.
    Nie wykluczam faktu, że to ja wypowiadam się w mało zrozumiały sposób.
    Którakolwiek z tych opcji byłaby prawdziwa nie zmienia to jednak faktu, że mógłbyś sobie darować teksty o przedszkolu.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 03-03-2023 o 16:05
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  19. Powrót do góry    #11222
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    kowljanko skończyłeś podstawówkę? W Rosji macie obowiązek ukończenia szkoły podstawowej?
    Ukończyłem najlepszą uczelnię w kraju. Moje dzieci też tam będą studiować.
    Pewnie to jest, że się zesrałeś w majty, bo zapomniałeś założyć pieluchy.
    Idź stąd teraz.
    młody może zostaniesz nauczycielem? Chociaż nie mam pewności czy cię przyjmą z twoimi zaburzeniami psychicznymi.
    Ty urwiszonie nawet nie wiesz która uczelnia jest najlepsza w Polsce i coś bredzisz że jeszcze ja skończyłeś. Nie mogę przestać się śmiać tak samo jak twoja matka chciała mi się oddać ale jak wywaliłem na zbity pysk i oddałem brudnym cyganom . Paparuchu z blachowni

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Spartan za jego przydatny post!

    kobra102 (03-03-2023)

  21. Powrót do góry    #11223
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Idź już spać. Zastanawiam się w jakim urzędzie zatrudniają byłych więżniów i czubków.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 03-03-2023 o 18:00
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  22. Powrót do góry    #11224
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    Ty urwiszonie nawet nie wiesz która uczelnia jest najlepsza w Polsce i coś bredzisz że jeszcze ja skończyłeś. Nie mogę przestać się śmiać tak samo jak twoja matka chciała mi się oddać ale jak wywaliłem na zbity pysk i oddałem brudnym cyganom . Paparuchu z blachowni
    J*bać starego paparucha z blachowni
    Ostatnio edytowane przez kobra102 ; 03-03-2023 o 18:54
    Ukryta zawartość Ruda wrona orła nie pokona"

  23. Powrót do góry    #11225
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Idź już spać. Zastanawiam się w jakim urzędzie zatrudniają byłych więżniów i czubków.
    Mam dla ciebie paparuchu jurnego byczka z norylska. Może ciebie doginac trupie całą noc i kawałek wieczoru, maładiec pełną parą czyli taki jak jeździł we wlukniazu czensthowa . No to ciał dziewczyno u daj znać co i jak z tym Ruskiem

  24. Powrót do góry    #11226
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    spartak nie napisaleś dzisiaj jak tam twoja firma i co robileś na kiblu ty cwelu.

    kobra nie wiem czy stare baby z blachowni preferują trupy z breslau, wiesz jak jest padlino.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  25. Powrót do góry    #11227
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    spartak nie napisaleś dzisiaj jak tam twoja firma i co robileś na kiblu ty cwelu.

    kobra nie wiem czy stare baby z blachowni preferują trupy z breslau, wiesz jak jest padlino.
    Paparuchu co ty znowu pleciesz o jakiejś firmie. Tobie dziewczyno znowu wszystko się myli tak jak ostatnio że niby mieli ciebie na zleceniu posuwać Niemcy a okazało się że że to byli przesiedleńcy z konga

  26. Powrót do góry    #11228
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Poyebie cały czas kłamałeś że masz firmę, a ty siedziałeś na kiblu w celi.
    Nie mogę przestać się śmiać ty odpadzie ludzki, mistrzu szachowy.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  27. Powrót do góry    #11229
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Poyebie cały czas kłamałeś że masz firmę, a ty siedziałeś na kiblu w celi.
    Nie mogę przestać się śmiać ty odpadzie ludzki, mistrzu szachowy.
    Paparuchu niedomyty wklej te posty to się posmiejemy

  28. Powrót do góry    #11230
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Sam sobie wklej ty pyerdolony cwelu, najlepszy kibicu sparty i mistrzu szachowy. Wracaj na kibel i sobie coś doruchaj cyganie.

    Kopiuj/wklej, kopiuj/wklej brudna pało.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  29. Powrót do góry    #11231
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Sam sobie wklej ty pyerdolony cwelu, najlepszy kibicu sparty i mistrzu szachowy. Wracaj na kibel i sobie coś doruchaj cyganie.

    Kopiuj/wklej, kopiuj/wklej brudna pało.
    Paparuchu twój nos już jest tak długi jak bolce które przyjmujesz na zleceniach do swojego zadu

  30. Powrót do góry    #11232
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Wsadż sobie kij w doopę cwelu, tak jak lubisz najbardziej, bo chyba wszyscy mają obrzydzenie po twoich homoseksualnych projekcjach z odbytem, zadem i kałem ty pełzający syfie na czworakach.
    Opowiedz nam znowu co jeszcze sobie wkładasz do doopska ty staruchu na kiblu bo ostatnio pokasowaleś jak się ostatnio nachlałeś świnio. Lepiej było jak siedziałeś w więzieniu ty neandertalu.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 03-03-2023 o 20:43
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  31. Powrót do góry    #11233
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Wsadż sobie kij w doopę cwelu, tak jak lubisz najbardziej, bo chyba wszyscy mają obrzydzenie po twoich homoseksualnych projekcjach z odbytem, zadem i kałem ty pełzający syfie na czworakach.
    Opowiedz nam znowu co jeszcze sobie wkładasz do doopska ty staruchu na kiblu bo ostatnio pokasowaleś jak się ostatnio nachlałeś świnio. Lepiej było jak siedziałeś w więzieniu ty neandertalu.
    Widzę paparuchu że jak zostałeś przyłapany na kłamstwach to zaczynasz bluzgać jak najęty i nic na temat. Paparuch zaorany buhaha nie mogę przestać się śmiać

  32. Powrót do góry    #11234
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Idż pedale założyć sobie kolejne konto na niszowym forum żużlowym gdzie schronienie znaleleżli sobie ruchole z wrocka i torunia.

    Spartan, spartann, cukrzyca, skulek, kolchoz ty debilu.

    Może pisaleś o sobie znowu w 3 osobie ty spyerdolino?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  33. Powrót do góry    #11235
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Idż pedale założyć sobie kolejne konto na niszowym forum żużlowym gdzie schronienie znaleleżli sobie ruchole z wrocka i torunia.

    Spartan, spartann, cukrzyca, skulek, kolchoz ty debilu.

    Może pisaleś o sobie znowu w 3 osobie ty spyerdolino?
    Paparuchu ciapaty jak to napisałeś niszowe forum na którym nocujesz i klepiesz 24 godz na dobę swoje bzdury. Niezła mam z kretyna polewkę

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Spartan za jego przydatny post!

    Buszmen (04-03-2023)

  35. Powrót do góry    #11236
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Ty spleśniala spyerdolino załóż sobie 7 konto i opowiadaj dalej o odbycie i jelicie grubym swoim rosyjskim braciom. Dziel się równo z rucholamiz swoim goownem dopoki znowu nie wrócisz do wiezienia ty Cwelu.

    Jedż spyerdolino moczyć nogi w Kolobrzegu w grudniu zanim wrócisz pierdzieć w celi.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  36. Powrót do góry    #11237
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,713
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 389 w 216 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Łatwiej było Motorowi podarować DMP, bo tam piniądz i polityka z Warszawki.

    Jak dla Ciebie to OK to spoko.
    Dla mnie to jest nie do przyjęcia.Za żadnym tytułem DMP nie było związanego takiego smrodu...
    Z wieloma tytułami DMP w historii żużla wiąże się mniejszy, czy większy smród, więc nie wiem skąd taki wniosek.
    Tym bardziej, że z tytułem Motoru nie jest związany żaden smród i nikt lublinianom żadnego tytułu nie podarował.

    Myślałem, że takimi teoriami operują głównie forumowe doły typu pederasta z Wrocławia, czy ten oszołom z Torunia. A tu się jednak okazuje, że nie.

  37. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Daniello za jego przydatny post!

    dockm (04-03-2023), spitt22 (04-03-2023), zibly (04-03-2023)

  38. Powrót do góry    #11238
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    No to jak wolisz dosłownie:
    Wyeliminowano głównego faworyta do tytułu DMP czyli Spartę Wrocław i drużynę pretendującą do medali KS Toruń.
    Teraz lepiej brzmi?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Buszmen (04-03-2023)

  40. Powrót do góry    #11239
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,388
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 257 w 185 postach
    Bierz połowę bo odlatujesz.

  41. Powrót do góry    #11240
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    No to jak wolisz dosłownie:
    Wyeliminowano głównego faworyta do tytułu DMP czyli Spartę Wrocław i drużynę pretendującą do medali KS Toruń.
    Teraz lepiej brzmi?
    Karwa już skoncz pisać te swoje teorie spiskowe. A w Lublinie to nikogo nie wyeliminowano? Zapomniałeś o Griszy? Zaraz tu zacznie się pyerdolenie o ZZ, że na tym Motor skorzystał a to gówno prawda bo ZZ w Toruniu wyszła z lepszą średnią niż Emil uzyskał w ostatnim sezonie. Gdyby nie dobra jazda Hampela to Gorzów miałby złoto. A Wrocław jest sam sobie winny bo cieniowali Tai z Glebem.

  42. Powrót do góry    #11241
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    No to jak wolisz dosłownie:
    Wyeliminowano głównego faworyta do tytułu DMP czyli Spartę Wrocław i drużynę pretendującą do medali KS Toruń.
    Teraz lepiej brzmi?
    Nie no, odlatujesz. Wrocek i Toruń sami się wyeliminowali. Wrocek z powodu himerycznej postawy Janosia, Taia i Gleba, a Toruń z powodu chimerycznej postawy Dudka, Przedpełskiego i J. Holdera. Żaden z tych zawodników nie pojechał na poziomie na jaki liczono. A w szczególności zawiedli Gleb, J. Holder i P. Przedpełski.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #11242
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Srednia postawe Taja i Macka moglby niwelowac Laguta.
    W zwiazku z jego wykluczeniem nie mial kto.
    Sparta na absencji Artioma stracila jakies 30% swojej sily.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #11243
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Nikt im nie bronił dobrze jeździć teraz można powiedzieć, że Motor zyskał 30 procent na dobrej jeździe Hampela.

  45. Powrót do góry    #11244
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Stwierdzilem tylko fakt.
    Sparta na wykluczeniu Rosjan stracila dwa razy tyle co inne druzyny razem wziete.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Buszmen (04-03-2023)

  47. Powrót do góry    #11245
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Stwierdzilem tylko fakt.
    Sparta na wykluczeniu Rosjan stracila dwa razy tyle co inne druzyny razem wziete.
    Wyliczenia z dupy. Odejmujemy z Lublina i Wrocka po jednym Łagucie i mamy tak(po mistrzowskim sezonie Sparty przypominam):

    Woffinden, Janowski, Bewley, Czugunow vs Michelsen, Kubera, Hampel, Drabik. Który kwartet robił na Tobie większe wrażenie przed sezonem? Bo jak dla mnie zdecydowanie Sparta. Mieli kim jechać ZZ, a że pojechali sezon jak ostatnie piz*y to już inna sprawa.

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    spitt22 (04-03-2023), zibly (04-03-2023)

  49. Powrót do góry    #11246
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Srednia postawe Taja i Macka moglby niwelowac Laguta.
    W zwiazku z jego wykluczeniem nie mial kto.
    Sparta na absencji Artioma stracila jakies 30% swojej sily.
    Bredzisz Kingpin

    2021

    Janowski 2,58 x 5 = 12,9
    Łaguta 2,36 x5 = 11,8
    Woffinden 2,08 x5 = 10,04
    Bewley 1,74 x5 = 8,74
    Czugunov 1,69 x 4 = 6.76

    SUMA 50,24
    SUMA bez Łaguty (Janos,Woffi,Bew i Czug po x 6) wynosi 48,54

    Więc nie żadne 30 % siły ale tylko troche mniej jak 3,5%

    Odnoszę się tylko do roku 2021 bo nie da się przewidzieć:

    a.) jak łaguta pojechałby w 2022
    b.)Po fakcie to każdy mądry
    c.) widac kto zawiódł

    matematyki nie oszukasz i jakby każdy z Wrocławia powtórzył sezon to Wrocław miałby złoto nawet bez łaguty i tak jak napisał dockm przed sezonem lepiej kwartet Wrocka się prezentował
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 04-03-2023 o 11:45

  50. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    dockm (04-03-2023), zibly (04-03-2023)

  51. Powrót do góry    #11247
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Wyliczenia z dupy. Odejmujemy z Lublina i Wrocka po jednym Łagucie i mamy tak(po mistrzowskim sezonie Sparty przypominam):

    Woffinden, Janowski, Bewley, Czugunow vs Michelsen, Kubera, Hampel, Drabik. Który kwartet robił na Tobie większe wrażenie przed sezonem? Bo jak dla mnie zdecydowanie Sparta. Mieli kim jechać ZZ, a że pojechali sezon jak ostatnie piz*y to już inna sprawa.
    Jedynym pewnikiem kwartetu Motoru był MM.

  52. Powrót do góry    #11248
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Co za gwałt na logice. Słabej drużynie z Wrocławia i jeszcze slabszej z Torunia pozwolono jechać z ZZ za nieuprawnionego do startów zawodnika i w ten sposób podarowano innej drużynie MP. Niech nauczyciel nie odstawia leków a robotnik jak to robotnik jemu myslenie nie jest do niczego potrzebne.

    Oczywiście to jest prowokacja zyebanego nauczyciela i wtórujacego mu bezmóżgiego robola z Austrii. Zaraz wpadnie czopek i zrobi im dobrze, a oni każą mu iść stąd
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  53. Powrót do góry    #11249
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Wyliczenia z dupy. Odejmujemy z Lublina i Wrocka po jednym Łagucie i mamy tak(po mistrzowskim sezonie Sparty przypominam):

    Woffinden, Janowski, Bewley, Czugunow vs Michelsen, Kubera, Hampel, Drabik. Który kwartet robił na Tobie większe wrażenie przed sezonem? Bo jak dla mnie zdecydowanie Sparta. Mieli kim jechać ZZ, a że pojechali sezon jak ostatnie piz*y to już inna sprawa.
    Z dupy to jest to pseudozestawienie, które nie bierze pod uwagę najważniejszego czynnika mianowicie, że ze Sparty odejmuje się Artema Łagutę, a z Motoru Griszę.

  54. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (04-03-2023), Leonidas (04-03-2023)

  55. Powrót do góry    #11250
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Ciekawe, że do ww czwórki zawodników Sparty pokazuje się statystyki z 2021 roku, kiedy jeździli wspólnie z Lagutą. Wystarczy sobie spojrzeć na ich "siłę" we wcześniejszych latach, kiedy nie było Laguty w składzie. Transfer Artioma na 2021 rok to był gamechanger.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •