Strona 188 z 274 PierwszyPierwszy ... 88138178186187188189190198238 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,416 do 8,460 z 12329

Wątek: Co należy zmienić w rozgrywkach polskiego i światowego żużla?

  1. Powrót do góry    #8416
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Kurua pierwszy raz chyba moge pochwalic cokolwiek stworzone przez Pis.
    Odebralem z granicy rodzine pracownika, jak na tyle ludzi to ladnie ogarniają. Przynajmnjej w Medyce.

  2. Powrót do góry    #8417
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,228
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Kurua pierwszy raz chyba moge pochwalic cokolwiek stworzone przez Pis.
    Odebralem z granicy rodzine pracownika, jak na tyle ludzi to ladnie ogarniają. Przynajmnjej w Medyce.
    Wiesz co, ani PiS ani PO nie ma tutaj nic z tym wspólnego.

  3. Powrót do góry    #8418
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,175
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,870 w 4,882 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Kurua pierwszy raz chyba moge pochwalic cokolwiek stworzone przez Pis.
    Odebralem z granicy rodzine pracownika, jak na tyle ludzi to ladnie ogarniają. Przynajmnjej w Medyce.
    Raczej przez samorządy, ale to nie ma w sumie nic do rzeczy.
    Akurat w tej sprawie wszyscy zdali egzamin.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #8419
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,228
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Samorząd gminny by tego sam nie podźwignął. Tutaj wkroczyl wczoraj wojewoda lubelski i i teraz sami zobaczcie kto i w jakich jest ugrupowaniach partyjnych. Oprócz tego Lublin pomaga z resztą też jako inne ugrupowanie partyjnie, ale i tak pewnie zoztaniemy Sasinami.

  5. Powrót do góry    #8420
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Widze, ze najbardziej wzmozeni sa ci, co jeszcze kilka miesiecy temu wyzywali Wroclaw od ukrainskiego miasta)
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    lego (27-02-2022)

  7. Powrót do góry    #8421
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,228
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Widze, ze najbardziej wzmozeni sa ci, co jeszcze kilka miesiecy temu wyzywali Wroclaw od ukrainskiego miasta)
    sparta_mistrz to co zakopujemy topór wojenny? Przecież widzisz po komentarzach, że nie mam nic przeciwko Twojemu klubowi a to co było kiedyś niech pójdzie w zapomnienie.

  8. Powrót do góry    #8422
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,175
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,870 w 4,882 postach
    Ale po co?
    Przeciez bulwar sie sam nie zapelni.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Powrót do góry    #8423
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,435
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Bratać się troglodytą sparta_mistrz? oszczać i kopa w dupe co najwyżej.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kaman za jego przydatny post!

    rav_gorzow (27-02-2022)

  11. Powrót do góry    #8424
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    431
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 104 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tu zgoda, oficjalnie potępili ta agresję Rosji, nie utożsamiają się z nią. Nie mniej uważam, że wszystkich Rosjan i ich reprezentacje powinno się wykluczyć z rozgrywek międzynarodowych. Chyba, że startują nie pod flagą Rosji. Należy też zabrać Rosji wszystkie imprezy sportowe jakie mieli organizować. Jednym słowem, totalnie ich zbanować na arenie międzynarodowej. Niech sobie organizują rozgrywki z Białorusią i Kazachstanem.
    Po raz pierwszy przyznaję rację Mariuszowi.
    Moje zdanie na tą chwilę jest tożsame z tym co napisał.
    Szkoda mi Emila ale co zrobić. Tylko nie piszcie mi tu o paszportach bo to można kupić w każdym sklepie i o dzieciach w naszych szkołach. Zapraszam Emila do Apatora i w SGP jako Polaka, Łagutów też tak samo pod flagą Polski. Czogunowa przemilczę bo synek nie do końca podumał co podpisywał.

    Dawajcie minusy

  12. Powrót do góry    #8425
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,879
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chrostowicz Zobacz posta
    Po raz pierwszy przyznaję rację Mariuszowi.
    Moje zdanie na tą chwilę jest tożsame z tym co napisał.
    Szkoda mi Emila ale co zrobić. Tylko nie piszcie mi tu o paszportach bo to można kupić w każdym sklepie i o dzieciach w naszych szkołach. Zapraszam Emila do Apatora i w SGP jako Polaka, Łagutów też tak samo pod flagą Polski. Czogunowa przemilczę bo synek nie do końca podumał co podpisywał.

    Dawajcie minusy
    Emil i Łaguty niech jeżdżą pod flagą jaką zechcą, albo i bez flagi. Pod flagą Rosji nie powinno być dla nich miejsca. Kto chce się obnosić z barwami narodowymi, niech jeździ we Włądywostoku albo Bałąkowie.

  13. Powrót do góry    #8426
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    431
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 104 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Emil i Łaguty niech jeżdżą pod flagą jaką zechcą, albo i bez flagi. Pod flagą Rosji nie powinno być dla nich miejsca. Kto chce się obnosić z barwami narodowymi, niech jeździ we Włądywostoku albo Bałąkowie.
    Masz rację, z mojej strony to było tylko uproszczenie. Na moje mogą jeździć pod flagą fińską

  14. Powrót do góry    #8427
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nic nie zrozumieliscie. Jak mozna pozwolic propagandyscie startowac na polskich torach? Pisal listy pochwalne na czesc putlera, jezdzil busem wielka rossija a teraz bedziecie mu klaskac. P******o was rusofile?

    Europa odbiera majatki ruskim, brytole wywalaja ich z kraju a wy chcecie dawac mu zarobic? W imie jego haniebnej dzialalnosci? Żenada

    Co z tego że mają podwójne obywatelstwo? Wielu ruskich o wiele bardziej zamożnych ma podwójne obywatelstwa. Taka ich specyfika.
    Nie wierzę że ktoś chciałby ich oglądać obecnie na naszych torach.

    Podejrzewam, że władze Ekstraligi walczą w tym momencie o to żeby sezon w ogóle ruszył. Ciężko będzie załatać braki kadrowe niektórych drużyn, a z drugiej strony jest zastępstwo zawodnika.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 27-02-2022 o 13:56
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  15. Powrót do góry    #8428
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ich śmierć oprócz znaczenia PR-wego nie wniosła nic.
    13 osób zginęło niepotrzebnie.
    Jak tylko pojawiły się okręty lub nawet wcześniej jak jeszcze była możliwość , powinni otrzymać rozkaz wycofania się na stały lad lub jeśli nie mieli czym, zostać stamtad zabrani i na lądzie walczyć z okupantem.
    Mając do dyspozycji satelity, czy drony ich obecnośc na tej wysepce nie była aż tak konieczna.
    O ile zginęli, bo są poważne wątpliwości co do autentyczności nagrania. Jeśli zginęli to niepotrzebnie. Jak mawiał generał Patton:

    Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci s****iele umierali za swoją.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    kingpin (27-02-2022)

  17. Powrót do góry    #8429
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    sportowefakty wyłączyły komentarze pod wypowiedziami Cieślaka
    broniącymi ruskich żużlowców, a pociągi z uchodźcami z Ukrainy jadą bez świateł.
    Trzeba odciąć ruskich i ich propagandzistów od cywilizowanego świata.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  18. Powrót do góry    #8430
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Jeżeli przyjdzie jakaś odgórna decyzja co do wykluczenia ruskich z wszystkich rozgrywek, to mamy osłabienie wszystkich rywali do złota. Apator, Motor, Sparta bez liderów. Władysław już pewnie zaciera rączki. Będzie zadyma w tym temacie, chyba że sportu w ogóle nie będzie jak dureń wciśnie jakiś guzik. Grudziądz też z ręką w nocniku, cała licytacja o Tarasienkę w *****. W innych ligach to samo, Rybnik bez Łogaczowa , Gdańsk Kułakow, Bydgoszcz Lachbaum. W drugiej lidze gdy np. będzie mógł jeździć Kudriaszow a Karpov i Loktaev będą w kamaszach to też chyba będzie syf. Pewne jest jedno, cokolwiek się nie stanie ruscy mają u nas przeyebane.
    TYLKO FALUBAZ

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi xmanagerx za jego przydatny post!

    blacktop (27-02-2022)

  20. Powrót do góry    #8431
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Być może będzie można brać gości w zamian.
    Pogadajmy o żużlu na Discordzie - Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #8432
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Słyszałem już takie głosy, że będą stosowali zastępstwo zawodnika. Z drugiej strony to będzie koniec kariery dla niektórych ruskich zawodników. To może być poważny cios dla tej dyscypliny. Podejrzewam że wladze ekstraligi będą broniły sìę przed tym rękami i nogami o czym świadczy ruch w mediach.

    Z drugiej strony kto będzie chcial jezdzić z ruskimi czy ogladać ruskich i kto im zapewni bezpieczenstwo.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  22. Powrót do góry    #8433
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Ciekawe ile ofert otrzyma taki Holta, gdyby jednak zechcieli rosyjskich sportowców wykluczyć.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  23. Powrót do góry    #8434
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    Bratać się troglodytą sparta_mistrz? oszczać i kopa w dupe co najwyżej.
    Tak cie rodzice traktowali? To by wiele wyjasnialo, niedoruchancu umyslowy.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  24. Powrót do góry    #8435
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Z drugiej strony to będzie koniec kariery dla niektórych ruskich zawodników.
    Świat i zarabianie nie kończy się na żużlu. Może brutalnie, ale dopóki się to nie skończy potrzeba międzynarodowego ostracyzmu Rosjan.
    Pogadajmy o żużlu na Discordzie - Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Maveral za jego przydatny post!

    blacktop (27-02-2022)

  26. Powrót do góry    #8436
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Absolutnie się z Tobą zgadzam. Trzeba ruskich wyeliminować z cywilizowanego świata. Zwlaszcza, że niektórzy z nich przez wiele ostatnich lat sobie na to solidnie zapracowali.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  27. Powrót do góry    #8437
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Absolutnie się z Tobą zgadzam. Trzeba ruskich wyeliminować z cywilizowanego świata. Zwlaszcza, że niektórzy z nich przez wiele ostatnich lat sobie na to solidnie zapracowali.
    Emila, Artioma i innych można lubić, wielu z nich ma też nasz paszport. W wielu dziedzina rosja jest wielka, jakoś dziwnie zawsze dzięki pieniądzom z zachodu. Pozwolenie na dalsze czerpanie korzyści z cywilizowanego zachodu w imię budowy imperium zła musi się skończyć, i musi to zrozumieć każdy rosjanin. bez tego nie uda się niczego zmienić, a sytuacja się zmieni tylko i wyłącznie dzięki rosjanom. Dlatego ja sobie nie życzę ruskiej flagi w programie. Z polską licencją, z polskim obywatelstwem- bardzo proszę.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    Chrostowicz (27-02-2022)

  29. Powrót do góry    #8438
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Ale myśle, ze oni dla kasy i kariery bez zawahania wezmą obywatelstwo i licencje. Tylko czy o to nam chodzi? Może jeszcze do reprezentacji ich włączymy. Ależ by to była narodowa drużyna z Artiomem i Emilem oraz Grisza.

  30. Powrót do góry    #8439
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Wydaje sìę to mało realne pod względem wizerunkowym. Trudno sobie też wyobrazić reakcję kibiców na stadionie. Jedyną szansą jest szybkie zakończenie wojny i sensowna reakcja niosaca pomoc humanitarną samych zawodnikow. Chociaż wydaje się to malo realne na chwilę obecną.

    Myslicie, ze ruski zmieni flagę Rosji na Polską i wszyscy to zaakceptująbw tym momencie jeszcze w klubie senatora RP gdzie portale sportowe muszą blokować komentarze ludzi tam piszacych. Jak dla mnie to jest totalna abstrakcja.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  31. Powrót do góry    #8440
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    A to nie jest tak, że z polską licencją to już tylko Polacy z krwi i kości mogą startowac (co nie dotyczy tych, ktorzy uzyskali licencje przed wejsciem tych przepisow - jak Gleb).
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  32. Powrót do góry    #8441
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Widzę, ze chyba nie każdy zrozumiał. Pisząc o reprezentacji to był sarkazm z mojej strony. I to tak wyraźny w mojej ocenie, ze nawet nie okrasilem go wyraźnymi i adekwatnymi emotikonami.
    Dla mnie to jest jakies political fiction i byłoby robieniem idiotów z kibiców.

  33. Powrót do góry    #8442
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Widzę, ze chyba nie każdy zrozumiał. Pisząc o reprezentacji to był sarkazm z mojej strony. I to tak wyraźny w mojej ocenie, ze nawet nie okrasilem go wyraźnymi i adekwatnymi emotikonami.
    Dla mnie to jest jakies political fiction i byłoby robieniem idiotów z kibiców.
    Przeciez ja nie pisze o reprezentacji, tylko o startach w lidze z polską licencją.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  34. Powrót do góry    #8443
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,410
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 191 w 120 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Ale myśle, ze oni dla kasy i kariery bez zawahania wezmą obywatelstwo i licencje. Tylko czy o to nam chodzi? Może jeszcze do reprezentacji ich włączymy. Ależ by to była narodowa drużyna z Artiomem i Emilem oraz Grisza.
    Do reprezentacji ich oczywiście nie potrzebujemy.

    Ale potrzebujemy ich do innej rzeczy.

    Poprzez wprowadzenie odpowiednich przepisów zakazujących startowania i zarabiania w lidze polskiej , GP , SEC i innych zawodach , mają powodować nacisk na zmiany w strukturach państwa rosyjskiego .

    Sorki , dla mnie dwa serduszka w barwach rosjii i UA nie wystarczą .
    To że są niewinni i to nie ich sprawa to wiem.
    Podobnie niewinni są mieszkańcy Kijowa , Sumy , Ivano Frankowska .
    No to teraz się zacznie **********nka,
    To że mój klub może być o jedno czy dwa miejsca w tabeli nie ma dla mnie wielkiego znaczenia , wobec zagrożenia atomowego to schodzi na dalszy plan.
    Zagrożenia atomowego - tak , jeszcze tydzień temu nikt nie wierzył w najazd na Ukrainę (ja też)
    Ignoruję kilku ćwierćinteligentów z tego forum.

  35. Powrót do góry    #8444
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez rav_gorzow Zobacz posta
    Zagrożenia atomowego - tak , jeszcze tydzień temu nikt nie wierzył w najazd na Ukrainę (ja też)
    To zap**rdalaj na stacje benzyne tankowac do reklamówek. I koniecznie zrób zapasy płynu Lugola.

    Ten naród nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać xD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  36. Powrót do góry    #8445
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,410
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 191 w 120 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    To zap**rdalaj na stacje benzyne tankowac do reklamówek. I koniecznie zrób zapasy płynu Lugola.

    Ten naród nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać xD
    akurat do ciebie skierowany jest ostatni akapit mojego tekstu
    (to na samym dole)
    Ignoruję kilku ćwierćinteligentów z tego forum.

  37. Powrót do góry    #8446
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    O ile zginęli, bo są poważne wątpliwości co do autentyczności nagrania. Jeśli zginęli to niepotrzebnie. Jak mawiał generał Patton:

    Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci s****iele umierali za swoją.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    O jakim nagraniu piszesz? Bo ja nie widziałem żadnego filmu z bombardowania tej wyspy. Ani nie widziałem nagrania po wydarzeniu czyli pokazanie zbombardowanej wyspy. A to akurat nie powinien być żaden problem, bo są drony, satelity, a wyspa leży 50km od Rumunii członka NATO. Udokumentowanie tej ewentualnej zbrodni nie powinno być żadnym problemem dla świata. Później informacja, że Ukraina odbiła tę wyspę. Czym? Skoro wcześniej bez problemu obok latał rosyjski okręt, który rzekomo tę wyspę zbombardował? Sorry, ale to wszystko się kupy nie klei.

    Polecam stronę, na której Jan Kunert opisuje przeróżne fakenewsy, a ludzie to bezmyślnie rozpowszechniają. Hitem jest walka myśliwców, w której rzekomo ukraiński pilot zestrzeliwuje rosyjski myśliwiec, a okazało się to symulacją komputerową
    https://konkret24.tvn24.pl/
    Propagandowo Ukraina wygrywa tę wojnę zdecydowanie. Widocznie tak obecnie prowadzi się wojny.

    Nie zmienia to faktu, że Putin to bandyta i jego działanie to bandytyzm.
    A propos obstrukcji, wywalania rosyjskich sportowców.
    Czy bandyci z Czeczeni również zostaną wywaleni ze świata sportu?
    Choć nie musieli, wsparli inwazję. Czy te wszystkie Khalidovy i inne walczące w KSW itp dostaną bana?

  38. Powrót do góry    #8447
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    A to nie jest tak, że z polską licencją to już tylko Polacy z krwi i kości mogą startowac (co nie dotyczy tych, ktorzy uzyskali licencje przed wejsciem tych przepisow - jak Gleb).
    Btw Gleb to prawdziwy anty-putinowiec, który chodził na marsze opozycji w Rosji, zanim to było modne w Rosji, Ukrainie, Polsce czy na Zachodzie, a teraz i tak mu się obrywa od randomów w sieci.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  39. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Leonidas (28-02-2022), Rogerson (28-02-2022), kingpin (28-02-2022), sparta_mistrz (27-02-2022)

  40. Powrót do góry    #8448
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,410
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 191 w 120 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Btw Gleb to prawdziwy anty-putinowiec, który chodził na marsze opozycji w Rosji, zanim to było modne w Rosji, Ukrainie, Polsce czy na Zachodzie, a teraz i tak mu się obrywa od randomów w sieci.
    Oczywiście że tak , aż żal że tak młody światły człowiek musi się babrać w takim g*wnie . Ale to on jest ruski i cokolwiek może zrobić.
    Ignoruję kilku ćwierćinteligentów z tego forum.

  41. Powrót do góry    #8449
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    O jakim nagraniu piszesz? Bo ja nie widziałem żadnego filmu z bombardowania tej wyspy. Ani nie widziałem nagrania po wydarzeniu czyli pokazanie zbombardowanej wyspy. A to akurat nie powinien być żaden problem, bo są drony, satelity, a wyspa leży 50km od Rumunii członka NATO. Udokumentowanie tej ewentualnej zbrodni nie powinno być żadnym problemem dla świata. Później informacja, że Ukraina odbiła tę wyspę. Czym? Skoro wcześniej bez problemu obok latał rosyjski okręt, który rzekomo tę wyspę zbombardował? Sorry, ale to wszystko się kupy nie klei.

    Polecam stronę, na której Jan Kunert opisuje przeróżne fakenewsy, a ludzie to bezmyślnie rozpowszechniają. Hitem jest walka myśliwców, w której rzekomo ukraiński pilot zestrzeliwuje rosyjski myśliwiec, a okazało się to symulacją komputerową
    https://konkret24.tvn24.pl/
    Propagandowo Ukraina wygrywa tę wojnę zdecydowanie. Widocznie tak obecnie prowadzi się wojny.

    Nie zmienia to faktu, że Putin to bandyta i jego działanie to bandytyzm.
    A propos obstrukcji, wywalania rosyjskich sportowców.
    Czy bandyci z Czeczeni również zostaną wywaleni ze świata sportu?
    Choć nie musieli, wsparli inwazję. Czy te wszystkie Khalidovy i inne walczące w KSW itp dostaną bana?
    i to są właśnie te twoje rusofilskie wpisy, sfp.
    piszesz, że putin to bandyta, a na każdym kroku próbujesz podważać legendy, które budują ukraińców oraz świeżo tworzone mity odwagi i poświęcenia.
    co ci da, że zanegujesz wydarzenia na wyspie węży, znajdziesz mapki, zdjęcia, filmik i udowodnisz całemu sporstboardowi, a może nawet światu, że wyspa nie została zbombardowana? że znajdziesz odcienie szarości każdego wydarzenia tej wojny?

    serio, wykonujesz teraz robotę za ruskich trolli, a przecież czujesz się chyba polakiem, więc powinno to być dla ciebie jasne, co jest dziś czarne, a co białe.

  42. Powrót do góry    #8450
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    i to są właśnie te twoje rusofilskie wpisy, sfp.
    piszesz, że putin to bandyta, a na każdym kroku próbujesz podważać legendy, które budują ukraińców oraz świeżo tworzone mity odwagi i poświęcenia.
    co ci da, że zanegujesz wydarzenia na wyspie węży, znajdziesz mapki, zdjęcia, filmik i udowodnisz całemu sporstboardowi, a może nawet światu, że wyspa nie została zbombardowana? że znajdziesz odcienie szarości każdego wydarzenia tej wojny?

    serio, wykonujesz teraz robotę za ruskich trolli, a przecież czujesz się chyba polakiem, więc powinno to być dla ciebie jasne, co jest dziś czarne, a co białe.
    O czym ty bredzisz? W którym miejscu mój wpis był rusofilski? Ty masz chyba jakieś skrzywienie, zboczenie. W którym miejscu wykonuję robotę ruskich trolli? Przecież ty w tym momencie mnie bezpodstawnie obrażasz. Ruski troll sieje dezinformację, ja nie sieję fakenews, wręcz przeciwnie, pokazuję co jest fejkiem, konkretne przykłady, a odpisałem na konkretny wpis Carlitosa. Zaraz znowu mnie będziesz przepraszać? Serio, weź wyluzuj, bo lubię Ciebie, ale to jest strasznie słabe co teraz napisałeś

  43. Powrót do góry    #8451
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    O czym ty bredzisz? W którym miejscu mój wpis był rusofilski? Ty masz chyba jakieś skrzywienie, zboczenie. W którym miejscu wykonuję robotę ruskich trolli? Przecież ty w tym momencie mnie bezpodstawnie obrażasz. Ruski troll sieje dezinformację, ja nie sieję fakenews, wręcz przeciwnie, pokazuję co jest fejkiem, konkretne przykłady, a odpisałem na konkretny wpis Carlitosa. Zaraz znowu mnie będziesz przepraszać? Serio, weź wyluzuj, bo lubię Ciebie, ale to jest strasznie słabe co teraz napisałeś

    negowanie ukraińskiego przekazu jest ruskim trollowaniem. eot.

  44. Powrót do góry    #8452
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    negowanie ukraińskiego przekazu jest ruskim trollowaniem. eot.
    Serio, weź wyluzuj
    Ja nie neguję ukraińskiego przekazu, tylko neguję fejki.
    Jak dla mnie to bez sensu dyskusja, bo Ty się oburzyłeś, że ja napisałem prawdę Serio, to chore co Ty robisz.
    Obwinianie kogoś o dokonanie zbrodni, pomimo, że tej zbrodni nie było. Też jest niefajne. Nie uważasz?

  45. Powrót do góry    #8453
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Ha, ha, nieźle.

    sfp postawiony w jednym szeregu z Orbanem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #8454
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ha, ha, nieźle.

    sfp postawiony w jednym szeregu z Orbanem.
    Czemu łżesz? Moje wpisy nie pokrywają się w niczym z myśleniem tej proputinowskiej ***** jaką jest Orban
    I kolega kolarz nigdzie o tym nie pisał.

  47. Powrót do góry    #8455
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    238
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 22 w 15 postach
    Ciekawe, nie przypominam sobie żeby była taka dyskusja o wykluczeniu zawodników USA po ataku na Irak

  48. Powrót do góry    #8456
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez ain Zobacz posta
    Ciekawe, nie przypominam sobie żeby była taka dyskusja o wykluczeniu zawodników USA po ataku na Irak
    To samo wspominałem kilka dni temu. To mnie tutaj niektórzy zaatakowali, że to nie było to samo, że amerykańskie ataki na bliskim wschodzie były uzasadnione -> życie obywateli tamtych rejonów można poświęcić (bo trochę ich jednak zginęł) i nikomu nie przeszkadzało wówczas, że Hancock z amerykańskim uśmiechem na ustach walczy o IMŚ i zarabia polskie miliony.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  49. Powrót do góry    #8457
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    To samo wspominałem kilka dni temu. To mnie tutaj niektórzy zaatakowali, że to nie było to samo, że amerykańskie ataki na bliskim wschodzie były uzasadnione -> życie obywateli tamtych rejonów można poświęcić (bo trochę ich jednak zginęł) i nikomu nie przeszkadzało wówczas, że Hancock z amerykańskim uśmiechem na ustach walczy o IMŚ i zarabia polskie miliony.
    O czym ty w ogóle piszesz, tamtejszy Irak porównujesz do dzisiejszej Ukrainy ? Husajn mordował Kurdów i groził powtórną grabieżą Kuwejtu i jego pól naftowych. A co komu zrobili Ukraińcy ? Zostali najechani i są mordowani, tylko dlatego, ze Putinowie się ubzdurało, że jest carem. Żadnego życia nie powinno się poświęcać, jednak wojny mają to do siebie, że je poświęcają.

    Ale stawiać znak równości pomiędzy atakiem koalicji na Irak, a atakiem Rosji na Ukraine, to trzeba mieć nieźle nasrane we łbie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #8458
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    W USA Indianie bili Murzynów, a na Wołyniu Polacy mordowali Żydów.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  51. Powrót do góry    #8459
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Poziom absurdu został przekroczony. Chłopaki w imię startów ruskiego propagandzisty będą wychwalać zaraz putina i pisać razem z emilem listy do putina. Trudno sobie wyobrazić żeby ci zawodnicy wystartowali w nadchodzacym sezonie na polskich torach.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  52. Powrót do góry    #8460
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    O czym ty w ogóle piszesz, tamtejszy Irak porównujesz do dzisiejszej Ukrainy ? Husajn mordował Kurdów i groził powtórną grabieżą Kuwejtu i jego pól naftowych. A co komu zrobili Ukraińcy ? Zostali najechani i są mordowani, tylko dlatego, ze Putinowie się ubzdurało, że jest carem. Żadnego życia nie powinno się poświęcać, jednak wojny mają to do siebie, że je poświęcają.

    Ale stawiać znak równości pomiędzy atakiem koalicji na Irak, a atakiem Rosji na Ukraine, to trzeba mieć nieźle nasrane we łbie.
    A ja Tobie PONOWNIE tłumaczę, że odnoszę się do podejścia wobec sportowców z obu krajów.
    A po drugie to USA nie pojechało tam ratować Kuwejtu, a tym bardziej Kurdów. Pojechali tam bronić własnych interesów pt. ropa i argumentując to tym, że Irak zagraża światu bronią jądrową. Której przez ten cały czas okupacji nie znaleźli. Więc ich podstawowy argument się rypnął.

    I jak zwykle sobie wymyślasz to, że ja stawiam znak równości pomiędzy oboma konfliktami, gdzie ani razu nie dałem do zrozumienia, że coś takiego mam miejsce.
    Atak Rosji uważam za ohydny, godny potępienia. Ale to nie jest wina tychże żużlowców, piłkarzy, siatkarzy czy hokeistów, którzy są w drużynach sportowych na całym świecie i karanie ich za decyzje polityczne prezydenta kraju jest bez sensu. Dlaczego jest bez sensu? Bo nie ma to na nic wpływu, a tylko buduje falę nienawiści wobec rosyjskich obywateli.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  53. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (28-02-2022), Buszmen (28-02-2022)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •