Strona 154 z 274 PierwszyPierwszy ... 54104144152153154155156164204254 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,886 do 6,930 z 12330

Wątek: Co należy zmienić w rozgrywkach polskiego i światowego żużla?

  1. Powrót do góry    #6886
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Canal+ płaci taki hajs, jakiego nigdy w żużlu nie było. Dodatkowo fajnie to opakowuje.
    Nie zdziwłbym się, gdyby nawet oni nacisnęli o KSM, by "uatrakcyjnić?" / "wyrównać?" widowiska.

    Ciekaw jestem jakiego komisarza nowego wprowadzą od nowego sezonu? Może to będzie jakaś nowa fucha dla marynarek, komisarz pogody? Wygłaszania opinii do kamer?

    Dlaczego jak kiedyś żużlok w wywiadze przy kamerach palił fajki, przeklinał, mówił, że sędzia to yebany frajer, a teraz cisza, nikt nic nie może powiedzieć, że sędzia popełnuł błąd?
    To już zabija żużel. Kiedyś fajnie się tym żyło, jak wściekły żużlok w padoku przeklina na wszystkich i na sędziów. W tych czasach nawet nie można powiedzieć "mudzinek bambo z Afrika", ale murzyn z Afryki jakoś może mówić: "Pan dolar białas".
    Sędziowie mogą mówić, a zawodnicy już nie.
    Pytanie brzmi, gdzie są lewaki? Lewaki nie widzicie? Żużlokom zabrania się wolności słowa, zróbcie coś z tym. Jakieś sądy, itp.

  2. Powrót do góry    #6887
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez amstaf Zobacz posta

    Dlaczego jak kiedyś żużlok w wywiadze przy kamerach palił fajki, przeklinał, mówił, że sędzia to yebany frajer, a teraz cisza, nikt nic nie może powiedzieć, że sędzia popełnuł błąd?
    To już zabija żużel. Kiedyś fajnie się tym żyło, jak wściekły żużlok w padoku przeklina na wszystkich i na sędziów..
    ale tak jest na całym świecie w kazdej dyscyplinie. taki standard.

  3. Powrót do góry    #6888
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    ale tak jest na całym świecie w kazdej dyscyplinie. taki standard.
    Kiedyś był piłkarz, który palił w czasie meczu, czy na ławce W tych czasach nawet bąka nie możesz puścić od tej poprawności politycznej.

    Przy żużlu fajne było to, jak żużlok mieszał z błotem sędziego. To miało swój smaczek, budowało atmosferę. Teraz nie ma tego. Stadion cichy, kurnik.

    Wystarczy pojechać do Hiszpanii na mecz w LaLidze. Byłem i to był najgorszy mecz w moim życiu. Poziom może i spoko, ale zero dopingu, zero. Kurnik. Jakiz chińczyk obok śpi, jeden wpyerdala chipsy, drugi pije piwo z kija, brak ultrasów, brak oprawy.
    W Polsce jest zdecydowanie lepiej. Wystarczy 20 chłopa z polskiej żylety by zakrzyczało cały stadion w LaLidze Hiszpanów.

    Ale to mowa o piłce. Bo już na corridzie było inaczej Dostojnie, gwizdy, opinie, przekleństwa, OLE' To był raj na jakim byłem A potem byczka pyk i go nie ma. Dla środowisk lewackich to nie dopuszczenia, że tam byki zabijają, ale to było coś...mmm
    Tam ludzie bardziej żyją corridą

    Byłem też kiedyś na gonitwie byków Emocje zajeybiste Ucieczka tłumu ludzi, a z tyłu wypuszczają byki a Ty uciekasz. Coś wspaniałego

  4. Powrót do góry    #6889
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A skąd ta pewność, ze będzie ten KSM ? Czyżby Unia się rozmyśliła ?

    Jak wprowadzą ten KSM to ja przestaję chodzić na żużel.


    A nie zmienisz zdania , jak się okaże ,że jest to grunt pod 10-cio drużynową EL od 2022 r. ?

    Mam takie przeczucie.

  5. Powrót do góry    #6890
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    A nie zmienisz zdania , jak się okaże ,że jest to grunt pod 10-cio drużynową EL od 2022 r. ?

    Mam takie przeczucie.
    wtedy KSM "pomógłby" zbudować 2 dodatkowe druzyny. jedyne sensowne (???) wytłumaczenie.

  6. Powrót do góry    #6891
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Cytat Zamieszczone przez amstaf Zobacz posta
    Kiedyś był piłkarz, który palił w czasie meczu, czy na ławce W tych czasach nawet bąka nie możesz puścić od tej poprawności politycznej.

    Przy żużlu fajne było to, jak żużlok mieszał z błotem sędziego. To miało swój smaczek, budowało atmosferę. Teraz nie ma tego. Stadion cichy, kurnik.

    Wystarczy pojechać do Hiszpanii na mecz w LaLidze. Byłem i to był najgorszy mecz w moim życiu. Poziom może i spoko, ale zero dopingu, zero. Kurnik. Jakiz chińczyk obok śpi, jeden wpyerdala chipsy, drugi pije piwo z kija, brak ultrasów, brak oprawy.
    W Polsce jest zdecydowanie lepiej. Wystarczy 20 chłopa z polskiej żylety by zakrzyczało cały stadion w LaLidze Hiszpanów.

    Ale to mowa o piłce. Bo już na corridzie było inaczej Dostojnie, gwizdy, opinie, przekleństwa, OLE' To był raj na jakim byłem A potem byczka pyk i go nie ma. Dla środowisk lewackich to nie dopuszczenia, że tam byki zabijają, ale to było coś...mmm
    Tam ludzie bardziej żyją corridą

    Byłem też kiedyś na gonitwie byków Emocje zajeybiste Ucieczka tłumu ludzi, a z tyłu wypuszczają byki a Ty uciekasz. Coś wspaniałego
    No niestety, ale palenie jest szkodliwe i żaden sportowiec nie powinien tego robić. A kiedyś większość paliła, bo były inne czasy i nie było wiedzy o tym jakie to szkodliwe.

    Co do Hiszpanii to wiadomo, że na Camp Nou czy Santiago Bernabeu siedzą pikniki, bo przyjeżdżają ludzie z całego świata na mecze. Real Madryt ma ultrasów, ale zostali wypędzeni ze stadionu przez Florentino Pereza. Jednak na innych stadionach już jest zupełnie inna atmosfera i piknik mniejszy. Wystarczy w Sevilli pójść na mecz Betisu czy Sevilli CF.

  7. Powrót do góry    #6892
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    Okazuje się ,że działacze i decydenci planują nie tylko KSM w nowym wydaniu( będzie na 99%) ale i większe rundy finałowe w ligach.


    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...alidze/hlfgxtc



    2 dodatkowe mecze ? Ok. Ale trzeba coś zrobić aby tzw .pre play-offy odbywały się we wrześniu. Tylko wówczas może to mieć sens.

    Poza tym 7 i 8 dr. powinna rozgrywać mecze o utrzymanie się w lidze.

    Dlatego konieczne jest przeniesienie FDMP na październik, na jeden weekend piątek-niedziela (najlepiej pierwszy).Byłby to termin

    prawdziwego święta speedwaya w Polsce.

    Marzę o tym aby sezon dla połowy zespołów nie kończył się w sierpniu. W 2020 będzie to 23.08. Chore, prawda?
    W kontekście ostatniego zdania: urzekł mnie fragment z tego artykułu:

    Największy mankament jest jednak taki, ze w pewnym przypadku drużyny z miejsc 3-6 w sezonie mogą rozegrać nawet po 20 meczów, a teraz największą możliwą liczbą jest 18 spotkań.

    Jak widać dla autora 20 meczów to za dużo. Może reprezentuje podejście że każdy mecz generuje tylko straty i im mniej tym lepiej

    A ja ogólnie jestem przeciwny systemowi w którym jakaś drużyna (zwłaszcza niżej klasyfikowana) rozgrywa więcej meczów niż inna. Sezon jest krótki i uważam że żużla nie stać na takie rozwiązania. Terminy trzeba wykorzystywać do maksimum, a nie fundować klubom odpoczynek - zwłaszcza w "nagrodę" za dobrą jazdę. Ale tak ogólnie to nie dziwi mnie żadna zmiana systemu rozgrywek. Mam taką teorię że zima jest zdecydowanie za długa i za dużo dziwnych pomysłów przychodzi do głowy prezesom i dziennikarzom.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  8. Powrót do góry    #6893
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    W kontekście ostatniego zdania: urzekł mnie fragment z tego artykułu:

    Największy mankament jest jednak taki, ze w pewnym przypadku drużyny z miejsc 3-6 w sezonie mogą rozegrać nawet po 20 meczów, a teraz największą możliwą liczbą jest 18 spotkań.

    Jak widać dla autora 20 meczów to za dużo. Może reprezentuje podejście że każdy mecz generuje tylko straty i im mniej tym lepiej
    Takie podejście jeszcze do niedawna prezentowali prezesi, widzę że juz się udziela dziennikarzom. 20 spotkań w sezonie - normalnie dramat. Jeszcze dojdzie do tego, że w każdym miesiącu w sezonie będą aż 2 spotkania u siebie. Niedopuszczalne.

    Parę razy chciałem nieżużlowych znajomych zabrać na ligę. Ale przy tak małej ilości spotkań to jest praktycznie niemożliwe zgrać jakieś terminy.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  9. Powrót do góry    #6894
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,927
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    A nie zmienisz zdania , jak się okaże ,że jest to grunt pod 10-cio drużynową EL od 2022 r. ?

    Mam takie przeczucie.
    Nie, nie zmienię. W jakimkolwiek wydaniu, KSM to trucizna dla tego sportu.

    Za PS:

    Osobiście bardzo jestem za KSM. Nie tylko wyrówna składy, ale pozwoli klubom na ich zbudowanie za dużo mniejsze niż obecnie pieniądze. Współczuję PGG ROW-owi Rybnik, który jako beniaminek PGE Ekstraligi stanął przed ekstremalnie trudnym zadaniem zbudowania konkurencyjnego zespołu. Byli w jeszcze trudniejszej sytuacji niż był Włókniarz wchodząc do ligi w 2017 roku - stwierdził prezes forBet Włókniarza Częstochowa, Michał Świącik, który chciałby jednak, żeby nowy przepis wszedł dopiero od sezonu 2022.
    Ten Świącik to niezły cymbał. Skalkulował sobie, ze od 2022 roku, skład mu się nie spina, i chce od 2022 KSM.

    I niech mu ktoś tam powie, że KSM już był kilak sezonów w SE. I nikt na tym nie zaoszczędził, bo trzeba był przepłacać średniaków, a gwiazdy i tak brały swoje. No i nie wiem kto mu nagadał bzdur, że KSM wyrównuje poziom drużyn.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #6895
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Takie podejście jeszcze do niedawna prezentowali prezesi, widzę że juz się udziela dziennikarzom. 20 spotkań w sezonie - normalnie dramat. Jeszcze dojdzie do tego, że w każdym miesiącu w sezonie będą aż 2 spotkania u siebie. Niedopuszczalne.

    Parę razy chciałem nieżużlowych znajomych zabrać na ligę. Ale przy tak małej ilości spotkań to jest praktycznie niemożliwe zgrać jakieś terminy.
    No cóż, świat (żużlowy) jest mały, w końcu tematy się kończą a różne pomysły kręcą się wokół... ktoś coś zarzuci i po chwili żyje tym całe środowisko.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  11. Powrót do góry    #6896
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/85...-jazdy-od-nowa

    Najpierw tłumiki, teraz ograniczenie obrotów, za rok ograniczą prędkość do 30km. A można jeszcze spróbować z silnikami elektrycznymi, bo takie ekologiczne
    Ostatnio edytowane przez amstaf ; 13-12-2019 o 15:41

  12. Powrót do góry    #6897
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2019
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 47 w 35 postach
    No cóż ,w nadchodzącym sezonie czeka nas jakiś pseudo mecz północ-południe o zgrozo na najbardziej niebezpiecznym torze w Polsce.

  13. Powrót do góry    #6898
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,540
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,882 w 1,765 postach
    Na torze Monza?

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    lemur6666 (21-12-2019), ursus (21-12-2019)

  15. Powrót do góry    #6899
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Opcje są dwie. Żadnego ksm i zostaje 8 klubów lub wprowadzamy ksm i jedzie 10.

  16. Powrót do góry    #6900
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,927
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Opcje są dwie. Żadnego ksm i zostaje 8 klubów lub wprowadzamy ksm i jedzie 10.
    W doopę sobie wsadź ten KSM. A nie do żużla.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #6901
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Nie zrozumiałeś

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ursus za jego przydatny post!

    lemur6666 (21-12-2019)

  19. Powrót do góry    #6902
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,927
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Nie zrozumiałeś
    Chyba jednak zrozumiałem. Obwieściłeś nam, że na tą chwilę centrala ma dwie opcje. Czyż nie ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #6903
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    W doopie mam centralę. To moje dwie opcje.

  21. Powrót do góry    #6904
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,927
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    W doopie mam centralę. To moje dwie opcje.
    No to ja mam w doopie twoją opcję z KSM.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #6905
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,191
    Kliknij i podziękuj
    6,534
    Podziękowania: 8,881 w 4,885 postach
    Czy moze ktos racjonalnie wyjasnic dlaczego rozklad jazdy w pierwszej czy pierwszych kolejkach musi byc az do czasu
    ogloszenia jakas wielka tajemnica? Co sie stanie jak kluby dowiedza sie pare dni wczesniej z kim pojada w 1 kolejce?
    Swiat upadnie,zaleja nas oceany czy moze szarancza zniszczy plony?
    Czy ta banda nie ma naprawde innych problemow?

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...rmacji/8ynghg3
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    el_kwas (22-12-2019)

  24. Powrót do góry    #6906
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Boją się Wielkiego Apatora hehehe

  25. Powrót do góry    #6907
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2019
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 47 w 35 postach
    Z tego co dowiedziałem się ,układają nowy terminarz ponieważ był wyciek informacji do kilku klubów.Tego by nie wymyślił sam Bareja.

  26. Powrót do góry    #6908
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Wyciek informacji. Normalnie już w 1 lidze robi się ściek. Tam gdzie Apator tam zaczyna liga się pyerdolić.
    Tam gdzie Apator tam kończy się logika.

  27. Powrót do góry    #6909
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,927
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Hmm, za SF:

    W nowym Regulaminie Sportu Żużlowego weszła zmiana, o której trąbiono po sprawie z wystawieniem L-4 przez reprezentantów. Od sezonu 2021 będzie obowiązywała regulacja, że tylko zawodnik powołany do kadry będzie mógł startować w GP.
    To teraz zabili ćwieka. Dajmy na to taki Protas w sezonie 2020 będzie walczył w eliminacjach do SGPCh, i jeśli w SGCh da radę się załapać do cyklu SGP na sezon 2021, to co zrobią ? Dopiszą go do kadry żeby mógł wystartować w SGP ? Czy powiedzą Protasowi, spadaj na drzewo, nie ma ciebie w kadrze więc w SGP nie możesz jechać ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #6910
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    będzie w szerokiej kadrze ale nie oznacza żę musi pojechać w zawodach SoN czy DPŚ ale np. w meczach towarzyskich.

  29. Powrót do góry    #6911
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, za SF:



    To teraz zabili ćwieka. Dajmy na to taki Protas w sezonie 2020 będzie walczył w eliminacjach do SGPCh, i jeśli w SGCh da radę się załapać do cyklu SGP na sezon 2021, to co zrobią ? Dopiszą go do kadry żeby mógł wystartować w SGP ? Czy powiedzą Protasowi, spadaj na drzewo, nie ma ciebie w kadrze więc w SGP nie możesz jechać ?
    No i to jest debilizm, jak nie dogada się z Cieślakiem to w GP pojedzie np. jako Czech.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi darsen za jego przydatny post!

    kingpin (22-01-2020)

  31. Powrót do góry    #6912
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,898
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,136 w 1,491 postach
    Już raz wykolegowali Protasa ze SGP przy zielonym stoliku, dlaczego nie miałoby się to zdarzyć ponownie? Choć po prawdzie, to te SGP potrzebne mu jak kula u nogi.
    Co ogólnie nie zmienia faktu, że to spłodzony kolejny idiotyzm, nie wiadomo po co i dla kogo.

  32. Powrót do góry    #6913
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,191
    Kliknij i podziękuj
    6,534
    Podziękowania: 8,881 w 4,885 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    No i to jest debilizm, jak nie dogada się z Cieślakiem to w GP pojedzie np. jako Czech.
    W tym roku to nikomu nie grozi ale od 2021 istnieje takie ryzyko.
    Zuzlowcy chcacy cos osiagnac na arenie miedzynarodowej beda muslieli
    tanczyc tak tak jak im PZM-ot zagra.Cieslaka pewnie juz nie bedzie.
    Charaktery sa rozne,wiec kto wie czy jakis zuzlowiec w przyszlosci
    nie pojdzie droga Ciegielskiego i nie zalatwi sobie np.niemieckiej licencji.
    PZM-ot bedzie dzialal z pozycji sily a wiedzac jaki to beton,roznie moze byc.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Powrót do góry    #6914
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,046
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    No i to jest debilizm, jak nie dogada się z Cieślakiem to w GP pojedzie np. jako Czech.
    Tak już widze jak polscy sponsorzy opłacają jego jazde jako Czech. Totalnie nie opłacalne

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, za SF:



    To teraz zabili ćwieka. Dajmy na to taki Protas w sezonie 2020 będzie walczył w eliminacjach do SGPCh, i jeśli w SGCh da radę się załapać do cyklu SGP na sezon 2021, to co zrobią ? Dopiszą go do kadry żeby mógł wystartować w SGP ? Czy powiedzą Protasowi, spadaj na drzewo, nie ma ciebie w kadrze więc w SGP nie możesz jechać ?

    Przeciez tu chodzi o zawodników olewaczy jak Drabik czy Pawlicki. Nikt nie skrzywdzi takiego Protasa który zawsze się stawiał jak trzeba było

    Taki Lewandowski opierdziela 34 mecze w lidze niemieckiej,puchar niemiec,lige mistrzów i repre Polski i nic mu nie jest a kilku żuzlowcom nie pasuje 1 czy 2 imprezy wiecej ?

  34. Powrót do góry    #6915
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,927
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Tak już widze jak polscy sponsorzy opłacają jego jazde jako Czech. Totalnie nie opłacalne




    Przeciez tu chodzi o zawodników olewaczy jak Drabik czy Pawlicki. Nikt nie skrzywdzi takiego Protasa który zawsze się stawiał jak trzeba było

    Taki Lewandowski opierdziela 34 mecze w lidze niemieckiej,puchar niemiec,lige mistrzów i repre Polski i nic mu nie jest a kilku żuzlowcom nie pasuje 1 czy 2 imprezy wiecej ?
    No o co chodzi to ja wiem. Tyle tylko, że sytuacja zrobiła się komiczna. Bo teraz, jeśli taki Pepe by awansował to trzeba będzie go na siłę do szerokiej kadry wpisać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #6916
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,046
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No o co chodzi to ja wiem. Tyle tylko, że sytuacja zrobiła się komiczna. Bo teraz, jeśli taki Pepe by awansował to trzeba będzie go na siłę do szerokiej kadry wpisać.
    A czemu na siłe ? skoro awansował do GP to znaczy że jest w czołowce polskich żużlowców

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (22-01-2020)

  37. Powrót do góry    #6917
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,927
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A czemu na siłe ? skoro awansował do GP to znaczy że jest w czołowce polskich żużlowców
    Daj spokój, dobrze wiesz przecież, ze Pepe ze swoją metryką, w normalnej sytuacji, nie będzie powoływany do kadry. I nie zmieni tego stanu nawet taki fakt, jak awans do SGP.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #6918
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Tak już widze jak polscy sponsorzy opłacają jego jazde jako Czech. Totalnie nie opłacalne
    Oczywiście, że będą wspierać, tak jak wspierają Sayfutdinova, Madsena, Doyla, Lindgrena i wielu innych.
    Dlaczego uważasz, że na "obcokrajowcu" reklama jest mniej opłacalna?

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi darsen za jego przydatny post!

    cukrzyca (22-01-2020)

  40. Powrót do góry    #6919
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Te pomysły (w sensie żużlowych władz) to trochę gaszenie ognia benzyną...
    BKS Polonia Bydgoszcz

  41. Powrót do góry    #6920
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    Oczywiście, że będą wspierać, tak jak wspierają Sayfutdinova, Madsena, Doyla, Lindgrena i wielu innych.
    Dlaczego uważasz, że na "obcokrajowcu" reklama jest mniej opłacalna?
    ba mało tego. pierwszymi czeskimi zawodnikami będą drabik janowski i Piotrek p. i trzymam za nich kciuki. spokojnie na tym przejściu będą mieli więcej kasy i wreszcie będą mogli pojechać razem. szkoda tylko że nie w sparcie bądź lesznie.

  42. Powrót do góry    #6921
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    ponoć zmieniono w tym roku przepis odnośnie przygotowania toru i dopuszcza się możliwość przygotowania zewnętrznej części bardziej przyczepnej. coś ktoś wie o tym ?

  43. Powrót do góry    #6922
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    ponoć zmieniono w tym roku przepis odnośnie przygotowania toru i dopuszcza się możliwość przygotowania zewnętrznej części bardziej przyczepnej. coś ktoś wie o tym ?
    Na stronie PZM regulaminy na rok 2020 wiszą już od jakiegoś czasu. Interesująca cię treść znajduje się w poniższym dokumencie (str. 219, pkt. 7).

    https://www.pzm.pl/pliki/zg/zuzel/20...zalaczniki.pdf

  44. Powrót do góry    #6923
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    dzieki

  45. Powrót do góry    #6924
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Ktoś wie czy nadal obowiązuje przepis, że finał IMP nie może przez 3 lata z rzędu odbywać się w tym samym mieście? Czy to zniesiono już dawno?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  46. Powrót do góry    #6925
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Ktoś wie czy nadal obowiązuje przepis, że finał IMP nie może przez 3 lata z rzędu odbywać się w tym samym mieście? Czy to zniesiono już dawno?

    https://www.pzm.pl/pliki/zg/zuzel/20...28-01-2020.pdf

    Z tego wynika że nie zniesiono.

  47. Powrót do góry    #6926
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,633
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Ktoś wie czy nadal obowiązuje przepis, że finał IMP nie może przez 3 lata z rzędu odbywać się w tym samym mieście? Czy to zniesiono już dawno?
    Ponoć w 2020 ma być na najbardziej widowiskowym torze w Gorzowie, ale nie może w nim wystąpić żaden zawodnik z Leszna.

    - Trudno powiedzieć dlaczego akurat nam się udało - wspomina Chomski. - Może byliśmy po prostu sprytniejsi? A może Unia może miała słabszy dzień? Każdy zespół coś takiego dopada, ale sztuką jest to wtedy wykorzystać, a nam się udało. Sam mecz był bardzo widowiskowy, ale dla nas bardzo trudny. Kluczowe punkty zdobyliśmy w samej końcówce. Oby w sezonie 2020 takich pojedynków było więcej, bo to kwintesencja żużla.
    Źródło: Przegląd Sportowy

  48. Powrót do góry    #6927
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    Właśnie wynika, że zniesiono, bo jako gospodarz IMP wpisane jest Leszno
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  49. Powrót do góry    #6928
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach

    icon10.gif

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Właśnie wynika, że zniesiono, bo jako gospodarz IMP wpisane jest Leszno

    Masz rację, moje "przejęzyczenie".

  50. Powrót do góry    #6929
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Odnośnie nowinki regulaminowej na 2020 rok czyli limiterów obrotów - zbankrutował producent, jeden z dwóch liczących się na rynku i ten częściej wybierany. Raz ceny poszybują w górę za ich limitery, dwa - ci co będą zmuszeni kupić włoszczyznę mogą się dłużej do niej przyzwyczajać.

    https://po-bandzie.com.pl/wprowadzil...zbankrutowala/
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    polewaczka (22-02-2020)

  52. Powrót do góry    #6930
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Od wielu lat piętnowałem nabijanie w butelkę kibiców przez kluby, które brały kasę za wejście na treningi punktowane,
    które nie były oficjalnymi zawodami. Zaledwie kilka klubów rzetelnie informowało kibiców o charakterze
    i formie(np. ilości biegów) biorąc jednocześnie kasę za wstęp.

    W komunikacie NR 2/2020 GKSŻ wreszcie podała wykładnię do Art. 63 Regulaminu Zawodów Motocyklowych na Torach Żużlowych.
    Kluby mają teraz obowiązek zgłaszać takie zawody do centrali i zobligowane są do pewnych ustalonych zasad dotyczących osób funkcyjnych, programów i kilku innych spraw, które traktowały często niepoważnie.

    Ważne jest także to, że będzie można te spotkania traktować jako zawody w ujęciu historycznym i statystycznym.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 22-02-2020 o 11:52
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •