Strona 224 z 274 PierwszyPierwszy ... 124174214222223224225226234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,036 do 10,080 z 12329

Wątek: Co należy zmienić w rozgrywkach polskiego i światowego żużla?

  1. Powrót do góry    #10036
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    I jeszcze dyrektor klubu z tym napisem "Z". Przykład idzie od góry.

  2. Powrót do góry    #10037
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    niesamowity szok, jednak znaleźli się rosjanie popierający inwazję. Do tej pory wszyscy żyliśmy w przekonaniu, że 100% Rosjan jest przeciwko agresji na Ukrainę.
    GAMECHANGER.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  3. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Buszmen (18-05-2022), lego (19-05-2022), polewaczka (19-05-2022)

  4. Powrót do góry    #10038
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    co by nie napisac to glupi ci rosjanie jak but.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  5. Powrót do góry    #10039
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez gary Zobacz posta
    To zdjęcie rozwiewa wszystkie wątpliwości co do słuszności wykluczenia tej nacji z rywalizacji na żużlu. Taaa, wiem Artiom i Emil mają polskie paszporty. Ale tylko w celach zarobkowych. To z krwi i kości ruski. Panowie z fotki, mam nadzieję ban dożywotni na starty w Polsce.
    To tak jakby napisać, że wszyscy Polacy powinni być wykluczeni z życia społecznego, bo naziści zamordowali miliony osób, a są grupki kibolskie, które się z nimi utożsamiają i np. publicznie hajlują.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (18-05-2022)

  7. Powrót do góry    #10040
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    To tak jakby napisać, że wszyscy Polacy powinni być wykluczeni z życia społecznego, bo naziści zamordowali miliony osób, a są grupki kibolskie, które się z nimi utożsamiają i np. publicznie hajlują.
    A ty znowu bronisz ten biedny naród rosyjski. Kolego to nie są "grupki" tak jak napisałeś tylko cały naród rosyjski jest za Putinem i jego obecną polityką. Co więcej oni są nawet z tego dumni, że zaatakowali Ukrainę.

  8. Powrót do góry    #10041
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Po pierwsze nie cały naród rosyjski, a po drugie należy mieć na uwadze w jaki sposób rosyjskie społeczeństwo od pokoleń jest tresowane przez tamtejszą propagandę i jak zachód swoimi sankcjami w praktyce wzmacnia ten przekaz i wyświadcza przysługę Kremlowi. Ale nie chce mi się tracić czasu na tłumaczenia, bo i tak nic z tego nie zrozumiesz.

  9. Powrót do góry    #10042
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Po pierwsze nie cały naród rosyjski, a po drugie należy mieć na uwadze w jaki sposób rosyjskie społeczeństwo od pokoleń jest tresowane przez tamtejszą propagandę i jak zachód swoimi sankcjami w praktyce wzmacnia ten przekaz i wyświadcza przysługę Kremlowi. Ale nie chce mi się tracić czasu na tłumaczenia, bo i tak nic z tego nie zrozumiesz.
    Słuchaj odpowiedziałem CI grzecznie a ty od razu traktujesz mnie jak durnia i obrażasz. Jesteś zwykłym zadufanym w sobie imbecylem z wygórowanym ego. Spadaj

  10. Powrót do góry    #10043
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    a ty od razu traktujesz mnie jak durnia
    Każdemu według zasług

  11. Powrót do góry    #10044
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Każdemu według zasług
    https://m.youtube.com/watch?v=Kthy122fF8E

  12. Powrót do góry    #10045
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    To tak jakby napisać, że wszyscy Polacy powinni być wykluczeni z życia społecznego, bo naziści zamordowali miliony osób, a są grupki kibolskie, które się z nimi utożsamiają i np. publicznie hajlują.
    Na rany Huszczy, zgłupłeś już do reszty czy jak ? Co ty karwa w ogóle porównujesz ? jakie grupki kibolskie ? Wymyśliłeś je na poczekaniu czy jak ? Żadna z szanujących się grup kibiców kopanej, począwszy od Legi i Lecha a skończywszy na Pcimiu Dolnym, nie utożsamia się z żadnymi faszystami czy nazistami. Jest wręcz odwrotnie, przy każdej okazji, jakiejś rocznicy, swoimi oprawami odcinaja się od tego koorestwa.

    A jeśli już znajdziesz gdzieś w Polsce, jakąś patologie która gloryfikuje nazizm, to jakim cudem porównujesz ich do jak by nie patrzeć, poważnych działaczy i zawodników rosyjskiego klubu z tradycjami ? Na łeb już upadłeś ? Od działaczy i zawodników wymagam dużo więcej niż od jakiegoś przygłupa który w środku lasu, tortem z wafelkami, na zamówienie, organizuje urodziny hitlera.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 18-05-2022 o 17:25
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #10046
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,710
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 388 w 215 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    To tak jakby napisać, że wszyscy Polacy powinni być wykluczeni z życia społecznego, bo naziści zamordowali miliony osób, a są grupki kibolskie, które się z nimi utożsamiają i np. publicznie hajlują.
    Które grupy? Nie znam ani jednej.

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Po pierwsze nie cały naród rosyjski, a po drugie należy mieć na uwadze w jaki sposób rosyjskie społeczeństwo od pokoleń jest tresowane przez tamtejszą propagandę i jak zachód swoimi sankcjami w praktyce wzmacnia ten przekaz i wyświadcza przysługę Kremlowi.
    Mowa o bohaterach ze zdjęcia? Gafurowie, Gizatulinie, Borodulinie, Czałowie, co połowę życia spędziła na zachód od Bugu w miejscach nie opanowanych przez ruską propagandę i spokojnie mogła sobie ogarnąć jak wygląda świat?

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Daniello za jego przydatny post!

    Mariusz (18-05-2022), j-rules (18-05-2022)

  15. Powrót do góry    #10047
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Po pierwsze nie cały naród rosyjski, a po drugie należy mieć na uwadze w jaki sposób rosyjskie społeczeństwo od pokoleń jest tresowane przez tamtejszą propagandę i jak zachód swoimi sankcjami w praktyce wzmacnia ten przekaz i wyświadcza przysługę Kremlowi. Ale nie chce mi się tracić czasu na tłumaczenia, bo i tak nic z tego nie zrozumiesz.
    No właśnie m.in dlatego, trzeba to społeczeństwo odizolować od cywilizowanego świata. Bo nie mamy innej możliwości aby im przedstawić prawdziwy obraz sytuacji. Zresztą nawet jak byśmy mieli, to przykłady takiego głupka pokazują jasno, że to do nich nie dociera. Każdy z tych zawodników na fotce, z działaczami włącznie, mają nieograniczony dostęp do informacji na świecie. Ale oni wolą swoją wersję. A czym więcej będziesz ich próbował przekonywać, ze jest inaczej, tym oni mniej ci będą wierzyli.

    Generalnie można śmiało postawić tezę, że to nie jest tak, że Putin ich zmanipulował i ukształtował. Raczej odwrotnie to działa, to społeczeństwo rosyjskie, ta część najbardziej radykalna i największa w Rosji, stworzyła takiego Putina i go w pełni ukształtowała. I z tej grupy społecznej płynie do Putina największe poparcie. Co widać chociażby po tej fotce.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 18-05-2022 o 17:27
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #10048
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,475
    Kliknij i podziękuj
    676
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Wystarczy Dziadek, że TVPiS izoluje dość skutecznie ciebie od logicznego myślenia.

  17. Powrót do góry    #10049
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Wystarczy Dziadek, że TVPiS izoluje dość skutecznie ciebie od logicznego myślenia.
    Walnąłeś kosmicznego babola i zamiast bić się w pierś to jak zwykle spyerdalasz w stereotypy z jakimś TVPiS.

    Dzieciak jesteś i tyle.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #10050
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Daniello Zobacz posta
    Które grupy? Nie znam ani jednej.
    Grupki, frakcje. Chociażby w Krakowie na Puławach, generalnie na Śląsku (np. w Chorzowie) etc.

    Cytat Zamieszczone przez Daniello Zobacz posta
    Mowa o bohaterach ze zdjęcia? Gafurowie, Gizatulinie, Borodulinie, Czałowie, co połowę życia spędziła na zachód od Bugu w miejscach nie opanowanych przez ruską propagandę i spokojnie mogła sobie ogarnąć jak wygląda świat?
    Połowę życia? Nie wiem jak wygląda sytuacja z Gafurovem, ale pozostali większość czasu spędzali/spędzają w Rosji.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No właśnie m.in dlatego, trzeba to społeczeństwo odizolować od cywilizowanego świata. Bo nie mamy innej możliwości aby im przedstawić prawdziwy obraz sytuacji. Zresztą nawet jak byśmy mieli, to przykłady takiego głupka pokazują jasno, że to do nich nie dociera. Każdy z tych zawodników na fotce, z działaczami włącznie, mają nieograniczony dostęp do informacji na świecie. Ale oni wolą swoją wersję. A czym więcej będziesz ich próbował przekonywać, ze jest inaczej, tym oni mniej ci będą wierzyli.

    Generalnie można śmiało postawić tezę, że to nie jest tak, że Putin ich zmanipulował i ukształtował. Raczej odwrotnie to działa, to społeczeństwo rosyjskie, ta część najbardziej radykalna i największa w Rosji, stworzyła takiego Putina i go w pełni ukształtowała. I z tej grupy społecznej płynie do Putina największe poparcie. Co widać chociażby po tej fotce.
    Przedstawić nasz obraz sytuacji poprzez izolowanie na masową skalę - co może pójść nie tak?

    Przecież ja nie pisałem, że Putin ich ukształtował tylko, że to się odbywa z pokolenia na pokolenia czyli na długo przed Putinem. I jeśli w Rosji większość społeczeństwa jest bardziej zacofana niż np. Polacy w latach 90-tych to trudno się dziwić, że widzą w Putinie bohatera. Zresztą w Polsce, z zachowaniem proporcji, też to przerabiano gdzie około 30 lat temu dla ponad 3/4 społeczeństwa bohaterem był na przykład Wałęsa.

  19. Powrót do góry    #10051
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,710
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 388 w 215 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Grupki, frakcje. Chociażby w Krakowie na Puławach, generalnie na Śląsku (np. w Chorzowie) etc.
    Czyli które konkretnie? Pokaż coś konkretnego.

    Połowę życia? Nie wiem jak wygląda sytuacja z Gafurovem, ale pozostali większość czasu spędzali/spędzają w Rosji.
    Mówisz o tym Gafurovie, który do Polski przyjechał jeszcze jako junior i jeździł przez oprawie dwie dekady tu, jak i w innych krajach? On ma stanowić za przykład kogoś kto Europy nie widział i z ludźmi nie rozmawiał?

  20. Powrót do góry    #10052
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Daniello Zobacz posta
    Czyli które konkretnie? Pokaż coś konkretnego.
    Konkretnie czyli co? Zdjęcia? Możesz wygooglować.

    Cytat Zamieszczone przez Daniello Zobacz posta
    Mówisz o tym Gafurovie, który do Polski przyjechał jeszcze jako junior i jeździł przez oprawie dwie dekady tu, jak i w innych krajach? On ma stanowić za przykład kogoś kto Europy nie widział i z ludźmi nie rozmawiał?
    Mówię o tym Gafurovie z zaznaczeniem, że nie wiem jak akurat z nim wygląda sytuacja - nie doczytałeś?

  21. Powrót do góry    #10053
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    na zdjęciach była też sztuczna mgła w Smoleńsku, co niektórzy nawet na zdjęciach słyszeli strzały.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  22. Powrót do góry    #10054
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,700
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 318 w 174 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No właśnie m.in dlatego, trzeba to społeczeństwo odizolować od cywilizowanego świata. Bo nie mamy innej możliwości aby im przedstawić prawdziwy obraz sytuacji. Zresztą nawet jak byśmy mieli, to przykłady takiego głupka pokazują jasno, że to do nich nie dociera. Każdy z tych zawodników na fotce, z działaczami włącznie, mają nieograniczony dostęp do informacji na świecie. Ale oni wolą swoją wersję. A czym więcej będziesz ich próbował przekonywać, ze jest inaczej, tym oni mniej ci będą wierzyli.

    Generalnie można śmiało postawić tezę, że to nie jest tak, że Putin ich zmanipulował i ukształtował. Raczej odwrotnie to działa, to społeczeństwo rosyjskie, ta część najbardziej radykalna i największa w Rosji, stworzyła takiego Putina i go w pełni ukształtowała. I z tej grupy społecznej płynie do Putina największe poparcie. Co widać chociażby po tej fotce.
    Wybacz, Mario, ale głupoty pociskasz. Tzn. nie snuj domysłów nt. tego kto kogo ukształtował, bo trafiasz kulą w płot.

    Rosjanie jako społeczeństwo są urabiani od ponad 100 lat, to już tak wiele pokoleń, które żyje w przekonaniu, że wkrótce się spełni ich marzenie o Wielkiej Rosji, że "kupują" wszystko, co im się podsunie pod nos. Oni mogą trawę jeść na śniadanie, ale jak Rosja będzie potęgą, choćby tylko w ich głowach, to im takie posiłki przeszkadzać nie będą. Ale marzyć o wielkim kraju a popierać agresję to dwie różne rzeczy.

    Tzw. naziolskie spotkania w lasach przy świeczkach okazały się być ustawkami, a g*wno TVN-owskie (o pardon, teraz to chyba Discovery Channel) i ukrainofilstwo jest dla nas dalece gorsze niż jakiś margines, który utożsamia się z czymś, co i tak nie ma żadnej przyszłości i na nikogo nie działa.

    W Polsce są ludzie, którzy ślepo wierzą w PiS, dla innych wyznacznikiem jest PO, są i tacy, którzy - o zgrozo - wciąż głosują na komuchów z SLD czy kameleonów z PSL. Wytłumacz mi proszę, jakim prawem Polacy, którzy głosowali na potomków morderców naszych rodaków, a dziś - jak gdyby było ich wciąż za mało - sprowadzamy jeszcze takowych zza wschodniej granicy, mają w ogóle czelność wypominać Rosjanom ich zachowanie? Litości, naprawdę.

    Nasza świadomość historyczna jest na poziomie zerowym. A z niej w gruncie rzeczy wynika 99% zdarzeń, które mają miejsce na świecie. Czas nadrobić zaległosci, w przeciwnym razie dyskusje będą się toczyć na zasadzie "a mi się wydaje". Czyli droga donikąd, ale w sumie i o to komuś chodzi, więc keep on going. Divide et impera musi być.

  23. Powrót do góry    #10055
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2017
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 83 w 71 postach
    Ja to jestem ciekaw gdzie są Puławy w Krakowie .
    Dogrywka menadżerowa w postaci Menadżera SGP ? Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #10056
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kisik94 Zobacz posta
    Ja to jestem ciekaw gdzie są Puławy w Krakowie .
    Chyba, że przenieśli z woj. lubelskiego

  25. Powrót do góry    #10057
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,710
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 388 w 215 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Konkretnie czyli co? Zdjęcia? Możesz wygooglować.
    Aha, ja mam wygoglować. Pewnie tak jak mapy Wielkiej Lechii.

    Mówię o tym Gafurovie z zaznaczeniem, że nie wiem jak akurat z nim wygląda sytuacja - nie doczytałeś?
    No to napisałem - zachód zobaczył jeszcze w wieku nastoletnim i spędził na nim prawie dekady. Inni wyglądają podobnie.
    Co ich ma zatem tłumaczyć?

  26. Powrót do góry    #10058
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Daniello Zobacz posta
    Aha, ja mam wygoglować. Pewnie tak jak mapy Wielkiej Lechii.
    Załączyłem.


    Cytat Zamieszczone przez Daniello Zobacz posta
    No to napisałem - zachód zobaczył jeszcze w wieku nastoletnim i spędził na nim prawie dekady. Inni wyglądają podobnie.
    Co ich ma zatem tłumaczyć?
    Po raz trzeci - napisałem, że nie wiem jak wygląda sytuacja z Gafurovem, więc wyrzuciłem go przed nawias. Pozostali nie mieszkali w Polsce - wpadali tu z doskoku i wracali do Rosji gdzie spędzali większość czasu.
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez zabovsky ; 19-05-2022 o 17:08

  27. Powrót do góry    #10059
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,710
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 388 w 215 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Załączyłem.
    No i co załączyłeś? Część wykonuje salut, co nie musi oznaczać żadnych nazistowskich opcji a zdjęcie Wisły Puławy to akurat zwykły doping.

    Po raz trzeci - napisałem, że nie wiem jak wygląda sytuacja z Gafurovem, więc wyrzuciłem go przed nawias. Pozostali nie mieszkali w Polsce - wpadali tu z doskoku i wracali do Rosji gdzie spędzali większość czasu.
    Więc piszę po raz trzeci - każdy z nich miał kontakt z zachodem i to przez kawał czasu. Nic ich nie usprawiedliwia.

  28. Powrót do góry    #10060
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Po co kolego zabovsky się tutaj produkujesz jak ci pasują ruscy to jedź do Ługańska albo Doniecka i wspieraj ruskie onuce jako pielęgniarz itp bo walczyć nie chcesz ale rozumiem nie każdy ma do tego predyspozycje. W tym momencie zachowujesz się tak jak troll, który popiera inwazję na Ukrainę.

  29. Powrót do góry    #10061
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 76 w 45 postach
    2022, a tęgie głowy nie wpadły na to, aby na telebimach puszczać powtórki na stadionie.

  30. Powrót do góry    #10062
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Daniello Zobacz posta
    No i co załączyłeś? Część wykonuje salut, co nie musi oznaczać żadnych nazistowskich opcji a zdjęcie Wisły Puławy to akurat zwykły doping.
    Oczywiście - żadnych nazistowskich konotacji. Część pewnie zamawiała piwo, część kibicowała, część rozgrzewała prawy bark, a część po prostu przechodziła - z tragarzami. A mural z "R" w nazistowskich barwach i cytatem z Hitlera to pewnie powstawał po ciemku i intencje autorów były całkowicie inne

    Cytat Zamieszczone przez Daniello Zobacz posta
    Więc piszę po raz trzeci - każdy z nich miał kontakt z zachodem i to przez kawał czasu. Nic ich nie usprawiedliwia.
    Ciekawie definiujesz "kawał czasu" ale ok, nie będę się spierał - nic ich nie usprawiedliwia, w przeciwieństwie do kibiców wyklętych, których, jak widać, usprawiedliwia wszystko

    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Po co kolego zabovsky się tutaj produkujesz jak ci pasują ruscy to jedź do Ługańska albo Doniecka i wspieraj ruskie onuce jako pielęgniarz itp bo walczyć nie chcesz ale rozumiem nie każdy ma do tego predyspozycje. W tym momencie zachowujesz się tak jak troll, który popiera inwazję na Ukrainę.
    Wczoraj napisałem, że nic z tego nie zrozumiesz i nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie z twojej strony. Następnym razem jak ktoś cię trafnie zdiagnozuje to się nie obrażaj tylko przyjmij komunikat i postaraj się wyciągnąć wnioski - nigdy nie jest za późno na samodoskonalenie, zwłaszcza jeśli ktoś startuje z tak niskiego poziomu

  31. Powrót do góry    #10063
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Oczywiście - żadnych nazistowskich konotacji. Część pewnie zamawiała piwo, część kibicowała, część rozgrzewała prawy bark, a część po prostu przechodziła - z tragarzami. A mural z "R" w nazistowskich barwach i cytatem z Hitlera to pewnie powstawał po ciemku i intencje autorów były całkowicie inne


    Ciekawie definiujesz "kawał czasu" ale ok, nie będę się spierał - nic ich nie usprawiedliwia, w przeciwieństwie do kibiców wyklętych, których, jak widać, usprawiedliwia wszystko


    Wczoraj napisałem, że nic z tego nie zrozumiesz i nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie z twojej strony. Następnym razem jak ktoś cię trafnie zdiagnozuje to się nie obrażaj tylko przyjmij komunikat i postaraj się wyciągnąć wnioski - nigdy nie jest za późno na samodoskonalenie, zwłaszcza jeśli ktoś startuje z tak niskiego poziomu
    Niech tak będzie przynajmniej tutaj czujesz się dowartościowany.

  32. Powrót do góry    #10064
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,710
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 388 w 215 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Ciekawie definiujesz "kawał czasu" ale ok, nie będę się spierał - nic ich nie usprawiedliwia, w przeciwieństwie do kibiców wyklętych, których, jak widać, usprawiedliwia wszystko
    No dziesięć do dwudziestu lat to jest kawał czasu i nie da się temu zaprzeczyć.
    Kibiców usprawiedliwia jedno - brak możliwości udowodnienia intencji czynu i trzeba wymyślać jak w przypadku owej Wisły Puławy.

  33. Powrót do góry    #10065
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Kawał czasu wpadania na zawody i wracania do Rosji gdzie spędzali większość roku - faktycznie powinni przesiąknąć zachodem.

    Kibicowanie polegające na wyciąganiu w przód prawej ręki gdzie powszechnie wiadomo co ten gest oznacza (zwłaszcza w Polsce), grafitti z cytatami z Adiego H. i herbem w nazistowskich barwach, przybijanie zgód z Lazio, którego kibice regularnie manifestują swoje poglądy polityczne etc. Chcesz relatywizować to relatywizuj, zastanawiam się tylko kogo bronisz - tych szaraczków na dole pozbawionych zdolności samodzielnego myślenia, którzy bezrefleksyjnie wykonują to co im "góra" nakaże czy tej góry, która ma w pompie tą patetyczną miłość do klubu, a przynależność do grup kibicowskich stanowi tylko przykrywkę do prowadzenia interesów, nierzadko opartych na handlu dragami i tym podobnych historiach ; ]

  34. Powrót do góry    #10066
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    483
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Widzę, że tam bez "Z-etki" już się nie da.

    unknown.png
    Pogadajmy o żużlu na Discordzie - Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #10067
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Maveral Zobacz posta
    Widzę, że tam bez "Z-etki" już się nie da.

    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=6738
    Grisza lubi to.

    Co za matoły z tych kacapów.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #10068
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez Maveral Zobacz posta
    Widzę, że tam bez "Z-etki" już się nie da.
    my jesteśmy lepsi, bo mamy ZZ.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  37. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    j-rules (20-05-2022), kingpin (20-05-2022), zibly (20-05-2022)

  38. Powrót do góry    #10069
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,613
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 743 w 541 postach
    To jeszcze nic, w Gdańsku mają być półfinały imp, nie dość że sama impreza ma nazwę :
    Porter Domofony.pl Challenge Półfinał Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu Memoriał Zbigniewa Podleckiego.
    To jeszcze promotor na grafice umieścił rosyjskiego żużlowca. A cały turniej pod patronatem canal +.

  39. Powrót do góry    #10070
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Po wczorajszej kolejce nasuwa się jedno. Dlaczego w tym roku nie ma barazy? Zarówno Polonia jak i Falubaz myślę, że byli w stanie wygrać baraże z GKMem. Ekstralidze też by się przydało przewietrzenie, który sezon z rzędu można oglądać Grudziądz walczący o 7 miejsce? Dlaczego za wszelką cenę chce się zabetonować tą Ekstralige? Zróbmy 10 zespołów, 2 drużyny spadają i będzie rotacja. Wtedy i nawet 6 zespołowe play offy będą miały sens. Szkoda tylko, że nikt nie słucha kibiców.
    Polonia Bydgoszcz

  40. Powrót do góry    #10071
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,613
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 743 w 541 postach
    Władze żużlowe zapowiadają Var sędziowski w ekstralidze, i 1 lidze, podobno już nad tym pracują. Ma być jakiś zespół ludzi, z którymi sędzia ma się konsultować, w razie wątpliwości w czasie rzeczywistym.

  41. Powrót do góry    #10072
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    proponuje audio-tele... albo widzowie SMS'em niech wybiorą kto do wykluczenia.
    po co sie ograniczac... jak igrzyska to igrzyska.

  42. Powrót do góry    #10073
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Rozumiem, że na VARze będzie siedział Dryła z Jabłońskim? Czy może wszechwiedzący szef polskich sędziów?

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Leonidas za jego przydatny post!

    młody_piernik2 (23-05-2022)

  44. Powrót do góry    #10074
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,613
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 743 w 541 postach
    Wóz var ma już być na jednym z półfinałów imp. I w wozie będą byli sedziowie, i zawodnicy, którzy będą sedziemu podpowiadać.

  45. Powrót do góry    #10075
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Przecież VAR te głąby mają przynajmniej od kilkunastu lat a konkretnie od momentu profesjonalnych transmisji.
    telewizyjnych.
    Użytek z tego zaden, bo nawet oglądając zdarzenie 10 razy potrafią podjąć idiotyczna decyzję.
    Problem nie leży w dostepnosci do materiału dowodowego a jedyne w regulaminie i kompetencji ludzi którym się tylko wydaje, że są sędziami.
    Jakie ma znaczenie czy mecz będzie obsługiwał jeden Mejze czy trzech Mejze?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 23-05-2022 o 18:03
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Jap (23-05-2022), apator_uk (23-05-2022)

  47. Powrót do góry    #10076
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    ja prdl.... ja rozumiem wszystko ale żużel to prosty sport. do tego teraz mają jeszcze kamery itd. itp.

    to kuźwa może niech im okulary kupią. będą szkolić sędziów do ekstraligi na U24.... toż tam jest tyle upadków że jak tam wejdzie śedzia z ekstraligi toto będzie trwało po 6 godzin bo będzie powtórki oglądał żeby go dobrze ocenili...

    a na VAR byli zawodnicy... czyli co może Krzystyniak na mecz Torunia... ja prdl...

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...aniu-i-var-arb

  48. Powrót do góry    #10077
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,656
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Gdyby tylko istniało takie urządzenie, prostokątne, z ekranem, na którym sędzia może w trakcie meczu obejrzeć to co się działo kilkanaście sekund wcześniej.. no niestety, szkoda że technologia nie zaszła aż tak daleko... wobec tego rzeczywiście, niezbędne jest dodanie kolejnych osób funkcyjnych do meczu. Ciekawe czy od czasu do czasu przespacerują się po torze razem z komisarzem, kibice lubią to, zawsze widząc marynarki na torze tak żywiołowo reagują!
    BKS Polonia Bydgoszcz

  49. Powrót do góry    #10078
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Rozumiem, że na VARze będzie siedział Dryła z Jabłońskim? Czy może wszechwiedzący szef polskich sędziów?
    Jąkała z Łopatą.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  50. Powrót do góry    #10079
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2019
    Postów
    428
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 132 w 75 postach
    Dawac Cegle, na pewno bedzie "obiektywny"

  51. Powrót do góry    #10080
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Skoro zaraz będziemy mieli tylko 3 sędziów to na to wychodzi ze 1 sedziuje a 2 na var. Tym sposobem każdy obskoczy wszystkie mecze w kolejce. Chłopaki już zacierają ręce.
    #GetWellDarky

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •