Strona 190 z 274 PierwszyPierwszy ... 90140180188189190191192200240 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,506 do 8,550 z 12329

Wątek: Co należy zmienić w rozgrywkach polskiego i światowego żużla?

  1. Powrót do góry    #8506
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Wypowiedziały. Ja nie kwestionuje że to są działania wojenne, czepiam się tylko semantyki.
    No wiem, ale to znaczy, ze skończyły ci się argumenty w dyskusji.

    Niemcy, nie wypowiedziały nam wojny, w 1939 roku. ZSRR również nie wypowiedział nam wojny 17 września 1939 roku. Oni nas po prostu najechali zbrojnie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #8507
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Skoro Rosja uznała suwerenność i granice Ukrainy, to chuy im do tego, gdzie i po co, chce wstąpić Ukraina. To jest decyzja samej Ukrainy.
    Tak, chyba w wirtualnym świecie. Pomijam już, że Ukraina to sztucznie utworzone państwo, podobnie jak Izrael. Co nie zmienia faktu, że oczywiście obecne działania, które tam trwają jednoznacznie potępiam. Ale świat nie dzieli się na złą Rosję i dobrą resztę. Z zasady wszyscy są tak samo źli, jeśli chodzi o polityków i elity.
    A ten festiwal nienawiści przerzucany na zwykłego szarego Rosjanina to okaz słabości psychiki i intelektu, uwolnienie zwierzęcych instynktów.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  3. Powrót do góry    #8508
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ..

    No nie wiem z tym zakazem startów to trochę mam mieszane uczucia ,rozumiem żeby pomóc danym klubom bo niby czemy mają z tego powodu cierpieć "zz" za tych zawodników do końca sezonu .
    No chyba że chodzi żeby im przy okazji przywalić

  4. Powrót do góry    #8509
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Dlatego napisałem, że to kwestia mocno problematyczna, zawieszenie takich zawodników. Przy woli ustawodawców(a taka będzie)szybko odpowiednie regulacje można wprowadzić. Skoro Majewski powiedział A, a od tego czasu giną dzieci, kobiety, bombardowane są szpitale, to nie wierzę by za miesiąc, jak gdyby nigdy nic na tor wyjechał Emil, Artiom, czy Grisza. Muszą być persona non grata, również w środowisku żużlowym. Za to że są Rosjanami.
    Czy Ty patrzysz na to co piszesz? Za to, że są Rosjanami? Brawo, no po prostu k*rwa brawo.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Buszmen (28-02-2022), lego (01-03-2022)

  6. Powrót do góry    #8510
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Czy Ty patrzysz na to co piszesz? Za to, że są Rosjanami? Brawo, no po prostu k*rwa brawo.
    Tylko zwykli Rosjanie, stanowczo protestując, mogą zakończyć tą wojnę. Pieprzenie że nie ma co ich karać, to zwykły populizm. Za kilka dni w Rosji może nie być za co chleba kupić dla zwykłego obywatela, uważasz ze to przesada?

    Wiesz ile ruskich Putina popiera ? To jest dramat, ich mentalność.

  7. Powrót do góry    #8511
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Skąd ty to wziąłeś ? RT się naoglądałeś ?

    Zachód, i cały cywilizowany świat, uznał suwerenność takiego państwa jak Ukraina. Podpisali z Rosją memorandum Budapesztańskie, gdzie sama Rosja uznała niepodległość Ukrainy w określonych granicach, z Krymem i Donbasem włącznie.

    I teraz słuchaj uważnie. Skoro Rosja uznała suwerenność i granice Ukrainy, to chuy im do tego, gdzie i po co, chce wstąpić Ukraina. To jest decyzja samej Ukrainy.

    Nikt Ukrainy za uszy do NATO czy UE nie wciąga. Ale każdy widzi, ze oni sami chcą wejść do NATO czy UE, bo się najzwyczajniej boją Rosji. I każdy widzi, że ich obawy nie są bezpodstawne. Każdy oprócz ciebie.
    Ukraina jest trochę sama sobie winna bo jedną nogą już była w UE tylko nie chciała zlikwidować korupcji (patrz oligarchia) i negocjację stanęły w miejscu. Odnośnie Krymu to chciałem Ci przypomnieć kto się zgodził i podpisywał ze strony Rosji, otóż wiecznie nayebany Pan Jelcyn. Już nie będę wspominał o 1954 roku i podarowaniu Krymu Ukrainie ale tj temat rzeka bo można mówić o Lwowie tak samo i Wrocławiu/Szczecinie ale to forum temu nie służy.

  8. Powrót do góry    #8512
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Odnośnie Pana Majewskiego to akurat będziemy mieli okazję się może co nieco dowiedzieć, gdyż będzie dzisiaj gościem w audycji "Pięć Jeden" lubelskiej stacji radiowej Radio Free, start o godz. 20. Zapraszam też na forum audycji można zadawać pytania. Później podeślę linka.
    stop making stupid people famous.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    mentikk (28-02-2022)

  10. Powrót do góry    #8513
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Tylko zwykli Rosjanie, stanowczo protestując, mogą zakończyć tą wojnę. Pieprzenie że nie ma co ich karać, to zwykły populizm. Za kilka dni w Rosji może nie być za co chleba kupić dla zwykłego obywatela, uważasz ze to przesada?

    Wiesz ile ruskich Putina popiera ? To jest dramat, ich mentalność.
    A Ty wiesz ile ruskich tak na prawdę Putina popiera? Przecież on sam siebie wybiera przywódcą przez te wszystkie lata, tam naród nie ma nic do powiedzenia.
    Co do populizmu, to chyba jednak to durne piep**enie "wykluczyć Rosjan. Za to, że są Rosjanami" jest populistyczne. Bo taki Majewski napisał posta na Twitterze. Majewski k*rwa! Gość normalnie ustanawia prawo przez twittera. Ja prdl!!
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Buszmen (28-02-2022)

  12. Powrót do góry    #8514
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No nagle wszystkie wartości takie jak prawa człowieka, równość etniczna zostają spuszczane w kiblu XD
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  13. Powrót do góry    #8515
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Tak, chyba w wirtualnym świecie. Pomijam już, że Ukraina to sztucznie utworzone państwo, podobnie jak Izrael. Co nie zmienia faktu, że oczywiście obecne działania, które tam trwają jednoznacznie potępiam. Ale świat nie dzieli się na złą Rosję i dobrą resztę. Z zasady wszyscy są tak samo źli, jeśli chodzi o polityków i elity.
    A ten festiwal nienawiści przerzucany na zwykłego szarego Rosjanina to okaz słabości psychiki i intelektu, uwolnienie zwierzęcych instynktów.
    Karwa, jakiś ty ułomny jednak jest, i jak mało co rozumiesz z tego wszystkiego.

    Chuy ciebie obchodzi czy Ukraina to sztuczne państwo czy nie ? To, ze nie mieli wcześniej swojej niepodległości jeszcze nie upoważnia ciebie do takich wniosków. Ważne jest to, ze Ukraina uzyskała status państwa w określonych granicach. I uznał to cały cywilizowany świat. Z Rosja na czele. I aby zachować porządek na świecie, tego nie wolno podważać. A tymczasem, taki Putin uznał, ze Ukraina to nie państwo, że to ludzie rosyjscy tylko trochę pogubieni, i postanowił sobie ich zagarnąć. Więc co stoi na przeszkodzie, aby za rok czy dwa uznał, że Polska to nie państwo, że to jego strefa wpływów, i można ją zagarnąć ?

    Takie rozumowanie prowadzi do chaosu w świecie. Dzisiaj żyjemy w takich czasach, że jakakolwiek zmiana granic, wbrew jakiemuś państwu, musi skończyć się wojną. Większość świata nie chce wojny. Więc agresorów trzeba poddawać ostracyzmowi. I czego tu jeszcze nie rozumiesz ? Że Emil z Artiomem sa niewinni tej sytuacji ? Ja czy ty też nie jesteśmy winni, ale i tak poniesiemy jakieś konsekwencje. Choćby te najprostsze, jak większa cena benzyny na stacji spowodowana tą wojną. I oby tylko na tym się skończyło.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #8516
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    stop making stupid people famous.
    Nie ma go tutaj zamiaru popularyzować ale warto obejrzeć.

  15. Powrót do góry    #8517
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A Ty wiesz ile ruskich tak na prawdę Putina popiera? Przecież on sam siebie wybiera przywódcą przez te wszystkie lata, tam naród nie ma nic do powiedzenia.
    Co do populizmu, to chyba jednak to durne piep**enie "wykluczyć Rosjan. Za to, że są Rosjanami" jest populistyczne. Bo taki Majewski napisał posta na Twitterze. Majewski k*rwa! Gość normalnie ustanawia prawo przez twittera. Ja prdl!!
    Wejdz na jakiekolwiek duże forum rosyjskie sobie przetłumacz wpisy, zdziwisz się bardzo ile jest poparcia. Może trolle ale skoro część młodych popiera Putina, to jak to musi wyglądać u starszej części społeczeństwa? Przecież oni muszą zrozumieć, że świat się na nich wypiął, bo ich Car przegina z imperializmem. Tuba propagandowa odpalona 24/7, ludzie na lotnisku z odwołanymi lotami do Egiptu zdziwieni dlaczego nie ma lotu, pracownik nie wyjaśnił. Trzeba ich całkowicie odizolować od świata na czas agresji ich cara, później się dogadać, pozwolić zrozumieć, może nawet pomoc odbudować gospodarkę. Nie chcą grać według reguł zachodniego świata, niech nie grają w ogóle.

  16. Powrót do góry    #8518
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Nie ma go tutaj zamiaru popularyzować ale warto obejrzeć.
    Ja akurat nie mam ani czasu, ani zamiaru, ale jak byś mógł to zadaj mu pytanie jaka wg niego byłaby korzyść z tego idiotycznego pomysłu i w jaki sposób ma się to jakkolwiek przyczynić do poprawy sytuacji. Realnie. Bez żadnego pie**lenia o "solidarności z światem sportu" czy "odpowiedzialności moralnej", czy jak to jeszcze tutaj koledzy próbują uargumentować swoje zapędy ksenofobiczne wobec wszystkich Rosjan.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  17. Powrót do góry    #8519
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Kurde przecież gdyby Pisiory najechały jakiś kraj, to by z 20 milionów ludzi było na ulicach, podobnie w każdym europejskim kraju.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    Maveral (28-02-2022)

  19. Powrót do góry    #8520
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Ukraina jest trochę sama sobie winna bo jedną nogą już była w UE tylko nie chciała zlikwidować korupcji (patrz oligarchia) i negocjację stanęły w miejscu. Odnośnie Krymu to chciałem Ci przypomnieć kto się zgodził i podpisywał ze strony Rosji, otóż wiecznie nayebany Pan Jelcyn. Już nie będę wspominał o 1954 roku i podarowaniu Krymu Ukrainie ale tj temat rzeka bo można mówić o Lwowie tak samo i Wrocławiu/Szczecinie ale to forum temu nie służy.
    Karwa, ludzie, przestańcie pisać takie kocopoły. Ile wy macie lat ? Dzieci jesteście czy jak ?

    Co mnie obchodzi, że :"wiecznie nayebany Jelcyn" podpisał papiery wyrażające zgodę na granice Ukrainy ? Ja Rosjanom wybierałem Jelcyna ? Ja z nim wódkę piłem ? Chcieli Jelcyna to mieli Jelcyna. Wyyebali Gorbaczowa, wybrali Jelcyna. kto to zrobił ? Sami Rosjanie. Więc teraz Rosjanie niech ponoszą tego konsekwencje. A co robią ci niewinni Rosjanie ? W doopie mają Ukrainę i fakt, ze Putin tam morduje ludzi. WIęc kto ich będzie traktował poważnie ? Skoro oni nie przestrzegają tego co sami podpisali. A ty ich jeszcze usprawiedliwiasz, bo rzekomo Jelcyn był "nayebany" jak oddawał Krym Ukrainie. Chłopie, ośmieszasz się.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #8521
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Wejdz na jakiekolwiek duże forum rosyjskie sobie przetłumacz wpisy, zdziwisz się bardzo ile jest poparcia. Może trolle ale skoro część młodych popiera Putina, to jak to musi wyglądać u starszej części społeczeństwa? Przecież oni muszą zrozumieć, że świat się na nich wypiął, bo ich Car przegina z imperializmem. Tuba propagandowa odpalona 24/7, ludzie na lotnisku z odwołanymi lotami do Egiptu zdziwieni dlaczego nie ma lotu, pracownik nie wyjaśnił. Trzeba ich całkowicie odizolować od świata na czas agresji ich cara, później się dogadać, pozwolić zrozumieć, może nawet pomoc odbudować gospodarkę. Nie chcą grać według reguł zachodniego świata, niech nie grają w ogóle.
    I doyebanie kary tym, którzy są z dala od Rosji, którzy pracują, płacą, zatrudniają i wydają w innych krajach jest rozwiązaniem? Really?
    Co to jest "duże forum rosyjskie"? Ja nawet dużego polskiego forum nie znam, które mówiłoby o poglądach całego narodu. Widzę jedynie, że bezmyślnie powtarzane są propagandowe treści nienawiści. To w naszym kraju jest zawsze podatna treść. Nie dziwota, że mamy takich rządzących - wszak doskonale potrafili wykorzystać tę ułomność polskiego społeczeństwa.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Karwa, ludzie, przestańcie pisać takie kocopoły. Ile wy macie lat ? Dzieci jesteście czy jak ?

    Co mnie obchodzi, że :"wiecznie nayebany Jelcyn" podpisał papiery wyrażające zgodę na granice Ukrainy ? Ja Rosjanom wybierałem Jelcyna ? Ja z nim wódkę piłem ? Chcieli Jelcyna to mieli Jelcyna. Wyyebali Gorbaczowa, wybrali Jelcyna. kto to zrobił ? Sami Rosjanie. Więc teraz Rosjanie niech ponoszą tego konsekwencje. A co robią ci niewinni Rosjanie ? W doopie mają Ukrainę i fakt, ze Putin tam morduje ludzi. WIęc kto ich będzie traktował poważnie ? Skoro oni nie przestrzegają tego co sami podpisali. A ty ich jeszcze usprawiedliwiasz, bo rzekomo Jelcyn był "nayebany" jak oddawał Krym Ukrainie. Chłopie, ośmieszasz się.
    No tak. Emil, Artiom czy Grisza, nie mając jeszcze 10 lat wybrali Jelcyna
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  21. Powrót do góry    #8522
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Że Emil z Artiomem sa niewinni tej sytuacji ? Ja czy ty też nie jesteśmy winni, ale i tak poniesiemy jakieś konsekwencje. Choćby te najprostsze, jak większa cena benzyny na stacji spowodowana tą wojną. I oby tylko na tym się skończyło.
    Sugerujesz,ze Emil z Artiomem na Orlenie beda miec specjalne znizki na podstawie miejsca urodzenia?
    Ciekawe ilu Januszy postaraloby sie wtedy o podwojne obywatelstwo a Wladimir pewnie chetnie by rozdal i naglosnil.
    W trybie ekspresowym.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 28-02-2022 o 14:51
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  22. Powrót do góry    #8523
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Kurde przecież gdyby Pisiory najechały jakiś kraj, to by z 20 milionów ludzi było na ulicach, podobnie w każdym europejskim kraju.
    Europejskim może, ale USA regularnie najeżdża inne kraje i jakoś obywatele amerykańscy nie wychodzą na ulice z tego powodu i nikt nie nawołuje żeby banować ich sportowców.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (28-02-2022)

  24. Powrót do góry    #8524
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Karwa, ludzie, przestańcie pisać takie kocopoły. Ile wy macie lat ? Dzieci jesteście czy jak ?

    Co mnie obchodzi, że :"wiecznie nayebany Jelcyn" podpisał papiery wyrażające zgodę na granice Ukrainy ? Ja Rosjanom wybierałem Jelcyna ? Ja z nim wódkę piłem ? Chcieli Jelcyna to mieli Jelcyna. Wyyebali Gorbaczowa, wybrali Jelcyna. kto to zrobił ? Sami Rosjanie. Więc teraz Rosjanie niech ponoszą tego konsekwencje. A co robią ci niewinni Rosjanie ? W doopie mają Ukrainę i fakt, ze Putin tam morduje ludzi. WIęc kto ich będzie traktował poważnie ? Skoro oni nie przestrzegają tego co sami podpisali. A ty ich jeszcze usprawiedliwiasz, bo rzekomo Jelcyn był "nayebany" jak oddawał Krym Ukrainie. Chłopie, ośmieszasz się.
    Nikogo nie bronię przedstawiłem tylko fakty ale tak jak pisałem tj temat rzeka. Chyba każdy by wolał dziesięciu takich Jelcynów niż jednego Putina.

  25. Powrót do góry    #8525
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak Putin zajumał Krym Ukrainie, to ponad 78% Rosjan chwaliło go pod niebiosa i okrzyknęło carem Rosji
    Łukaszenko w wyborach prezydenckich na Białorusi tez miał ponad 80 procent. Jako rasowy pisior powinieneś wiedzieć jak liczy się głosy.
    TYLKO FALUBAZ

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi xmanagerx za jego przydatny post!

    mentikk (28-02-2022)

  27. Powrót do góry    #8526
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    buszmen napisał:
    Nie wiem czy oszaleli czy nie, wiem że masz uraz do Emila, że was "zdradził'. I produkujesz tu jakieś debilizmy o "działalności propagandowej". Fakty są takie, że akurat Emil i Artem pojadą w polskiej lidze i tak. Jako obywatele Polski mogą wystartować z polską licencją, a wprowadzony rok temu przepis spowoduje tylko, że przez okres karencji, który wynosi bodaj 5(?) lat nie będą wliczani do wypełnienia limitu polskich zawodników w składzie. Po tym okresie karencji już tak. Co więcej, temu "propagandziście" pewnie zagrają jeszcze Mazurka Dąbrowskiego, jeśli wygra jakąś rundę GP.

    Gleb, Artem czy Emil mają takie same prawa w Polsce jak ja, ty, czy inni piszący na tym forum.
    Bez przesady, gość mi lata koło ch..ja centralnie.
    To jest tylko niszowy sport, który sukcesywnie popada w marazm. Coraz mniej mnie to interesuje szczerze powiedziawszy.

    Gość w czasie pokoju prowadził działalność propagandową (cokolwiek byś pisał), która nawet wtedy budziła ogólnie niechęć i obrzydzenie czytających.
    Spodziewam się, że portale sportowe opublikują treść tych wysrywów, a nie będą blokowały komentarzy ludzi tam piszących.
    Co do twojej sugestii że wystartują to znasz moje stanowisko i przyznam że twoje marzenia są mało realne.
    Z mazurkiem dąbrowskiego już totalnie odleciałeś. Nie sądzę, żeby ktoś chciał napluć Polakom w twarz.
    Zaangażowałeś się emocjonalnie w ten temat. Zupełnie niepotrzebnie bo twoje czy moje stanowisko nie ma tutaj żadnego znaczenia.
    Mam nadzieję, że sytuacja szybko się ustabilizuje i wszystko wróci do względnej normalności, bo są ważniejsze rzeczy niż żużel czy wyznawcy Putlera.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  28. Powrót do góry    #8527
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    I doyebanie kary tym, którzy są z dala od Rosji, którzy pracują, płacą, zatrudniają i wydają w innych krajach jest rozwiązaniem? Really?
    Tu raczej chodzi o wykluczenie sportowców z rywalizacji sportowej, a nie z możliwości pracy.
    Pogadajmy o żużlu na Discordzie - Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #8528
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    MKOL zalecił wszystkim federacjom niedopuszczanie do oficjalnych zawodów, zawodników z Rosji i Białorusi. Nie zmienił nazwy, nie zakazał hymnu, tylko zalecił niedopuszczenie. Prawnie musi to być trudne do realizacji, jak podnosił kingpin, skoro to zalecenie, a nie zakaz ale to idzie w tą stronę, by ruskich sportowców usunąć z całego świata. Liga nie ruszy z Ruskami w składach jeżeli wojna się nie skończy, nie ma szans. Żadne zmiany licencji nie przejdą.

  30. Powrót do góry    #8529
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Dokładnie. Buszmen fantazjuje o tym, że zagrają im mazurka dąbrowskiego,(zwykła prowokacja) a z drugiej strony podejrzewam, że organizatorzy nie będą w stanie zapewnić bezpieczeństwa ruskim zawodnikom.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  31. Powrót do góry    #8530
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No jeśli pojedzie w GP jako Polak to czemu mieliby nie zagrać Hymnu? Holcie grali. Emil i Artem w odróżnieniu od Holty, mieszkają w Polsce i mówią po polsku. A Artem Hymn to już nawet śpiewał ostatnio.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 28-02-2022 o 16:38
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  32. Powrót do góry    #8531
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    MKOL zalecił wszystkim federacjom niedopuszczanie do oficjalnych zawodów, zawodników z Rosji i Białorusi. Nie zmienił nazwy, nie zakazał hymnu, tylko zalecił niedopuszczenie. Prawnie musi to być trudne do realizacji, jak podnosił kingpin, skoro to zalecenie, a nie zakaz ale to idzie w tą stronę, by ruskich sportowców usunąć z całego świata. Liga nie ruszy z Ruskami w składach jeżeli wojna się nie skończy, nie ma szans. Żadne zmiany licencji nie przejdą.
    Nie wyciągałbym tak dalekich wniosków.
    Zalecenie rozumiem jako pozbawienie możliwości reprezentowania Rosji.
    Przynajmniej takie wnioski można wysnuć z interpretacji tego zalecenia.
    Wyraźnie mowa o tym, że np. Artem nie będzie mógł bronić tytylu IMŚ.
    Tego nalezalo sie spodziewać.

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...rosjan/bm4ntrc
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Powrót do góry    #8532
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta

    No tak. Emil, Artiom czy Grisza, nie mając jeszcze 10 lat wybrali Jelcyna

    dla mnie sprawa emila jest bardzo prosta.
    potrafił pisać usłużne pisma do putina, niech ma jaja i napisze mu teraz, że jest bandytą i nie zgadza się na mordowanie niewinnych ludzi.
    wkleił mapkę na twitterze, podlizał się kibicom apatora, jak wcześniej putinowi i myśli, że sprawa załatwiona - w toruniu może tak.

    w jakiejś nagłe zmiany poglądów jednak nie wierzę, dlatego sajfutdinow jest dla mnie skończony.
    jak się toruń z nim nie rozstanie, to się wybiorę pierwszy raz od 15 lat na wyjazd, żeby lżyć na trybunach tę ruską koorvę i polski klub, który go zatrudnia.

  34. Powrót do góry    #8533
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Buszmen napisał:
    No jeśli pojedzie w GP jako Polak to czemu mieliby nie zagrać Hymnu? Holcie grali.
    Holta nie wygrał w GP, także chyba mu nie grali...
    Chyba, że sądzisz że propagandist wystartuje w drużynówce jako reprezentant naszego kraju.
    Odleciałeś totalnie.
    p.s. Organizacje motosportowe zabraniają startów ruskich od F1 po mniejsze federacje także pozamiatane raczej.

    kolarz chyba jednak nie wybierzesz się na wyjazd, bo takich jak Ty jest zbyt dużo i nie ma możliwości zadbać o jego bezpieczeństwo.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 28-02-2022 o 16:50
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  35. Powrót do góry    #8534
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    dla mnie sprawa emila jest bardzo prosta.
    potrafił pisać usłużne pisma do putina, niech ma jaja i napisze mu teraz, że jest bandytą i nie zgadza się na mordowanie niewinnych ludzi.
    wkleił mapkę na twitterze, podlizał się kibicom apatora, jak wcześniej putinowi i myśli, że sprawa załatwiona - w toruniu może tak.

    w jakiejś nagłe zmiany poglądów jednak nie wierzę, dlatego sajfutdinow jest dla mnie skończony.
    jak się toruń z nim nie rozstanie, to się wybiorę pierwszy raz od 15 lat na wyjazd, żeby lżyć na trybunach tę ruską koorvę i polski klub, który go zatrudnia.
    A masz dostęp do tego pisma? Wiesz co w nim było? Pytam serio, bo tego pisma nie znam. Wiem, że pisał do Putina po wygraniu SoN odnośnie sytuacji/pozycji żużla w Rosji.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  36. Powrót do góry    #8535
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Buszmen napisał:

    Holta nie wygrał w GP, także chyba mu nie grali...
    Chyba, że sądzisz że propagandist wystartuje w drużynówce jako reprezentant naszego kraju.
    Odleciałeś totalnie.
    p.s. Organizacje motosportowe zabraniają startów ruskich od F1 po mniejsze federacje także pozamiatane raczej.
    Jak to nie wygrał? Wygrał i to nie raz i grali. Żebym ja znał lepiej karierę legendy Częstochowy...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  37. Powrót do góry    #8536
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Widocznie jesteś ukrytym fanem Włókniarza i jego legend.
    Niestety nie pamiętam, żeby wygrał w GP, a skoro tak mówisz to pewnie tak było.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  38. Powrót do góry    #8537
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A masz dostęp do tego pisma? Wiesz co w nim było? Pytam serio, bo tego pisma nie znam. Wiem, że pisał do Putina po wygraniu SoN odnośnie sytuacji/pozycji żużla w Rosji.

    pogoogluj.
    pisał do putina osobiste listy, bo go uznawał go za kogoś ważnego dla siebie, autorytet, ojca narodu, ch.j go tam wie, a treść schodzi na dalszy plan. nie pisze się do kogoś, kto ci zwisa albo uważasz go za komedianta - ja bym np. do anżeja nigdy nie napisał, chyba że sprayem na elżbietankach jakieś wyzwisko.

  39. Powrót do góry    #8538
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    W tym zakazie chodzi o starty zawodnikow jako reprezentantow rosji.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  40. Powrót do góry    #8539
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Niech napisze do swojego wladcy , autorytetu guru, cara i chooj wie co jeszcze że FIFA, MKOL wyyebala rosyjskich sportowców ze swoich struktur. Niech mu podziękuje od nas wszystkich.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  41. Powrót do góry    #8540
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,790
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Jedni się martwią jak dalej żyć bez ojca/męża, pieniędzy, domu, języka inni czy Rusek pojedzie w lidze w jakimś tam sporcie

    Z ciekawości wczoraj sobie sprawdziłem kilka forum ruskich i generalnie zdania są podzielone. Martwią się mocno sankcjami, ale o samych Ukraińcach jak wcześniej uważają, że to konie trojańskie USA. Są wpisy o Polakach, że na granicy są alfonsy którzy zabierają Ukrainki. Dzis np uważają, że Ukraińcy tacy z jajami a na delegacje latają z Polski co ich bardzo rozbawiło. Uważają, że Rosja była zawsze dla wielu celem i stąd takie zjednoczenie wielu państw
    A na wszystkie wpisy o wojnie rozpoczętej przez Putina odpowiadają czymś takim
    20220228_170009.jpg

  42. Powrót do góry    #8541
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    P.s. ze struktur czyli po calosci nie tylko repry.

    sparta mistrz przerzuciłeś się na fake newsy?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  43. Powrót do góry    #8542
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    pogoogluj.
    pisał do putina osobiste listy, bo go uznawał go za kogoś ważnego dla siebie, autorytet, ojca narodu, ch.j go tam wie, a treść schodzi na dalszy plan. nie pisze się do kogoś, kto ci zwisa albo uważasz go za komedianta - ja bym np. do anżeja nigdy nie napisał, chyba że sprayem na elżbietankach jakieś wyzwisko.
    No ale skoro masz to się podziel.
    Sportowiec nie musi zgadzać się z daną polityką, żeby starać się u niego o korzyści dla swojej dyscypliny.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  44. Powrót do góry    #8543
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Jedni się martwią jak dalej żyć bez ojca/męża, pieniędzy, domu, języka inni czy Rusek pojedzie w lidze w jakimś tam sporcie

    Z ciekawości wczoraj sobie sprawdziłem kilka forum ruskich i generalnie zdania są podzielone. Martwią się mocno sankcjami, ale o samych Ukraińcach jak wcześniej uważają, że to konie trojańskie USA. Są wpisy o Polakach, że na granicy są alfonsy którzy zabierają Ukrainki. Dzis np uważają, że Ukraińcy tacy z jajami a na delegacje latają z Polski co ich bardzo rozbawiło. Uważają, że Rosja była zawsze dla wielu celem i stąd takie zjednoczenie wielu państw
    A na wszystkie wpisy o wojnie rozpoczętej przez Putina odpowiadają czymś takim
    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=6561
    Nie musiałeś tego zdjęcia wbijać

  45. Powrót do góry    #8544
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez xmanagerx Zobacz posta
    Łukaszenko w wyborach prezydenckich na Białorusi tez miał ponad 80 procent. Jako rasowy pisior powinieneś wiedzieć jak liczy się głosy.
    Głupiś, te dane podawały niezależne zagraniczne sondażownie. Nie władze państwowe Rosji.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #8545
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No ale skoro masz to się podziel.
    Sportowiec nie musi zgadzać się z daną polityką, żeby starać się u niego o korzyści dla swojej dyscypliny.
    Próbowałem poszukać, ale oprócz informacji o liście w sprawie sytuacji rosyjskiego speedwaya nic nie znalazłem.
    Być może wysłał jakiś w butelce, ale nie wiadomo czy Putin już wyłowił,bo według doniesień węgierskiej telewizji, był zajęty ratowaniem delfinow.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  47. Powrót do góry    #8546
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Próbowałem poszukać, ale oprócz informacji o liście w sprawie sytuacji rosyjskiego speedwaya nic nie znalazłem.
    Być może wysłał jakiś w butelce, ale nie wiadomo czy Putin już wyłowił,bo według doniesień węgierskiej telewizji, był zajęty ratowaniem delfinow.
    U mnie te same rezultaty, ale koledzy którzy "wiedzą" co w tych listach było jakieś niechętnie chcą przekazać źródła. A ja chętnie bym się dowiedział.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  48. Powrót do góry    #8547
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,712
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 388 w 215 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Pomijam już, że Ukraina to sztucznie utworzone państwo, podobnie jak Izrael
    Bzdura. Jeśli było sztuczne, to pretensje należało zgłaszać trzydzieści lat temu. Dzisiaj to jest już po ptokach. Ukraina to normalny organizm z pełnymi, wynikającymi z tego tytułu prawami.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    ps. Jedyne bomby atomowe w historii konfliktów międzynarodowych zrzucili Amerykanie. A czy to było konieczne? Sam sobie odpowiedz.
    Tak, było. A co?

    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    negowanie ukraińskiego przekazu jest ruskim trollowaniem. eot.
    Chyba wg retoryki "kto nie jest komunistą, ten jest faszystą".
    Nonsens. Negowanie propagandowego przekazu jest definicją szukania prawdy.

  49. Powrót do góry    #8548
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Pozbawianie jazdy rosyjskich zawodników w Polsce to bzdura. Chodzi tylko o to, by pozbawić możliwości reprezentowania w barwach rosyjskich, czyli wszystko co z Rosją związane, barw, hymnu, umieszczania sponsorów rosyjskich itp.
    Jazda zawodników z Rosji, to ich zwyczajna praca. Pozbawiając żuzlowców jazdy, trzeba byłoby dalej pójść tym tropem i pozbawić pracy wszystkich Rosjan w Polsce, dalej Europie i cywilizowanym świecie. Czy ktoś normalny chce wydalić wszystkich Rosjan do domu? Bo pozbawienie możliwości ich zatrudnienia, oznacza pośrdnio ich wydalenie.
    Wszelkie sprawy typu takiego jakie prezentował swego czasu Emil, czyli oględnie mówiąc afiszowanie się z sympatiami do najeźdżcy i ludobójców, są załatwiane na poziomie pracodawca-pracownik, a nie państwową ustawą pozbawiania pracy ludzi. Wielu ludzi straciło pracę, za swoje np. antyżydowskie czy proputinowskie sympatie. nic nie stoi na przeszkodzie, by i Apator wręczył wilczy bilet Emilowi, jeśli na niego zasłużył. Ale nie dajmy się zwariować, pragnienia niektóych w postaci wyebania wszystkich Rosjan z pracy, grupowo i zbiorowo, to nie jest dobry pomysł. To mściwość i upust dla własnej nieokiełznanej żółci.
    Dajcie spokój, jeśli Apator chce, niech wywala Emil (zasłużenie), ale np. Czugunovovi trzeba dać spokój.

  50. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Buszmen (01-03-2022), antyprzemek (01-03-2022), kingpin (01-03-2022)

  51. Powrót do góry    #8549
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jazda zawodników z Rosji, to ich zwyczajna praca.
    Sport to także narzędzie propagandowe każdego kraju. Ja wiem, że żużel to tam w Rosji jest niczym, ale już np. hokej czy piłka nożna jak najbardziej jest narzędziem Kremla. Nie chcę żeby reżimowi dawać to narzędzie do ręki. Wkluczamy wszystkich albo nikogo, bo inaczej to nie ma sensu.

    Praca nie kończy się na sporcie - zdrowi są, mogą pracować gdziekolwiek indziej.
    Pogadajmy o żużlu na Discordzie - Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #8550
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Daniello Zobacz posta
    Tak, było. A co?
    Konieczne było zrzucanie broni nuklearnej na małą Japonię? Nieźle wyprany mózg. To jedna z większych zbrodni wojennych w historii ludzkości, tymczasem oficjalnie nie jest to potępiane w podręcznikach do nauki historii i Stany też nie przedstawiają tego jako hańbę i skazę. Taki właśnie relatywizm.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •