Generalnie , oczywiście upraszczając, wszystko kręci się wokół tematu stadionu.
Bez nowego lub totalnie nowocześnie przebudowanego obiektu
żużel w Gdańsku nie ma perspektyw rozwoju, żadnych perspektyw.
Oczywiście w tle są gierki, gierki polityczne, lobbystyczne, finansowe... itd.


Zarejestruj się w celu dodania odpowiedzi!



