Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 303

Wątek: transparentnośc pzps i przedpełskiego

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    transparentnośc pzps i przedpełskiego

    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]

    Ostatnio edytowane przez admin ; 03-06-2013 o 16:58

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak sobie czlowik szuka w internecie ...to i znajdzie ;) np. to:


    Gmina Miasto Mrągowo przystąpiła do Spółki „Pro Country – Mrągowo” Sp. z o. o. w dniu 29 grudnia 2000 r., obejmując w kapitale zakładowym Spółki 40 udziałów po 50 zł każdy udział o łącznej wartości 2000 zł. Poza Gminą Miasto Mrągowo wspólnikami spółki byli: Spółka „Pro Country – Warszawa, która objęła w kapitale zakładowym 160 udziałów o wartości 8000 zł oraz Pan Mirosław Przedpełskiktóry objął 40 udziałów o wartości 2000zł. Kapitał zakładowy spółki wynosił 12 000zł.
    Wobec nieporozumień wśród wspólników reprezentujących udziałowców poza Gminą Miastem Mrągowo i trudnościami finansowymi Spółki, wspólnicy wyrazili wolę rozwiązania Spółki poprzez jej likwidację.
    Po podjęciu uchwały w dniu 27 maja 2004 r. przez Radę Miejską w Mrągowie w sprawie wyrażenia zgody na rozwiązanie spółki, wspólnicy zmienili zdanie, w miesiącu lipcu i listopadzie 2004 r., uregulowali zaległości finansowe i 31 marca 2006 r. podjęli uchwalę na mocy której, Spółka jest prowadzona pod firmą „MUSIC SPORT PROMOTION” Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Kapitał zakładowy Spółki uzupełniono do 50 000 zł.
    MUSIC SPORT PROMOTION” organizuje parady w Łodzi;)

    czy to prawda? może ktos z dziennikarzy posiadajacych akredytacje na LŚ zapyta przedpełskiego
    jak ktoś zapyta to zapewne więcej akredytacji nie dostanie :) .... Jesteś osobą /jak mniemam/ bardzo dobrze poinformowaną ..... nie znam Cię osobiście i nawet nie będę zgadywał ktoś Ty ... bo i po co .... ale skoro dużo wiesz .... to i zapewne wiesz, iż środowisko jest bardzo hermetyczne i nikt z zewnątrz do niego nie ma wstępu o ile nie zostanie wprowadzony przez kogoś z towarzystwa, który za niego poręczy ..... po tych imprezach typu Liga Światowa, Memoriał Wagnera ciągle są te same twarze wśród oficjeli .... a reszta jest gdzieś z boku .... mam rację? ... Jestem prostym kibicem i nie bardzo chcę się zajmować tym co się dzieje w związku .... bo i po co? ... z tej wiedzy nic dobrego nie wynika ..... jeżeli się mylę to mnie popraw.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Śledczy! co z ciebie za śledczy jak nie wiesz co z tą sprawą zrobić? Chcesz aby za ciebie zrobił to ktos inny? Walczysz z PZPS-em, Przedpełskim, Biesiadą i kimś tam jeszcze wykorzystując do tego internautów? Jak masz aspiracje zająć czyjeś miejsce to walcz oficjalnie pod swoim imieniem i nazwiskiem. A w ogóle to uważam, że tworzone przez ciebie wątki dyskusyjne, może nawet dla zainteresowanego grona tropicieli "wszystkiego i wszedzie", są ciekawe, ale nie na tym forum. I żeby sprawa była jasna. Nie jestem zwolennikiem ani Pana Przedpełskiego, ani Pana X, Y czy Z.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 03-06-2013 o 19:22

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten znow swoje!
    Nie masz wlasnego zycia? Rodziny? Dzieci? Zainteresowan?
    To jest tak typowo polskie ze az sie zygac chce.
    Zal Ci?
    Niech maja, niech piora, defrauduja kombinuja.
    A jesli masz do tego jakies ale i jak napisal Zbyszek, masz na tyle cywilej odwagi to zacznij dzialac i cos z tym robic, podkreslam jezeli cu to tak nadzwyczajnie przeszkadza.

    Puki co robisz sztuczny szum na forum ktore jest tematycznym i zajmuje sie sportem w pelnym tego slowa znaczeniu. Szukanie poplecznikow i poklasku w srod anonimowych internautow, niejednokrotnie nie bedacy na biazaco z dana tematyka jest bynajmniej SLABE!
    A moze uwazasz ze czytajacy twoje przemadre wywody 14 letni Adas ma wziac sprawy w swoje rece? Albo pani Magda, zona pana Staszka ktora towarzyszy mezowi w czasie meczow siatkowki, interesuje sie tym sportem w sposob umiarkowany i pisuje tu na forum? Moze powinnismy zrobic manifestacje, wyjsc "na barykady" by wiecej sie nie "szmacic":///

    Wiesz rece opadaja! Ide sie polozyc bo wlasnie wrocilem z pracy, mielismy ciezka noc, cztery opoznienia w tym miedzyladowanie HongKongu, mialem za malo pracownikow i ogolnie duzo stresu. Po dordze do domu kupilem swieze pieczywo, jak zona wstanie bedzie miala rogaliki. Wlasnie przyszedl moj kot po nocnych wojazach i sie dobija.
    Ide sie polozyc bo o 15 jestesmy umowieni ze znajomymi na obiad u chinczyka a pozniej moze jakis wypad do knajpki, a jutro trzeba do pracy wiec za dlugo balowac tez nie mozna.

    Tak, tym wlasnie zyje sobie ja, takie sobie przyziemne sprawy i wiesz kolego W DUPIE mam Przedpelskiego, Ciebie i calego ten cyrk.

    Wczoraj rozlosowano puchary, napisz moze w tej kwestii cos madrego.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 03-06-2013 o 17:38

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z kad to wiedzialem...
    Mam Ci poczta wyslac zawsiadczenie o dysortografii? Mam je od 7 klasy szkoly podstawowej.
    Qurwa, zdemaskowales mnie!

    A jak sie nie godzisz, to dzialaj, walcz!

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 03-06-2013 o 16:59

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uffff...
    Bede teraz spal spokojnie.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Z kad"
    Chlopie dysortografia czy inna wymowka... Litosci pewnych podstaw to mozna kazdego nauczyc...

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak? Dziwne ze ludzie ktorzy sie na tym znaja uwazaja inaczej...hmmm

    Zmienmy nazwe watku.

    Swoja droga, kolo ucha mi lataja te czy inne bledy ktore robie. Przywyklem natomiast ze taka mamy narodowa ceche ze raczej nie skupiamy sie na sednie a na wcisnieniciu komus palca w oko.

    Milej niedzieli.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Z kad"
    Chlopie dysortografia czy inna wymowka... Litosci pewnych podstaw to mozna kazdego nauczyc...
    wlasnie! litosci!! bo od roku czasu szukasz byle pretekstu zeby do***** komus z K-K.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    piszę o tym:) mam nadzieję, że wśród ;) czytających sa kibice myslący inaczej niż ty
    Tak, są - mnie to interesuje.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jest was dwóch. Najlepiej wyślij meila do niego albo pogadajcie sobie na gadu-gadu czy skype. Nie pisz tylko, że po to m.in. jest forum internetowe i nikt nie będzie tobie rozkazywał co masz robić. I z tym się zgadzam.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 03-06-2013 o 17:00

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak masz czas i ochotę to sprawdzaj. Widocznie nie masz nic innego do roboty. O ile mnie moja skleroza nie myli to nigdy nie obrzucałem błotem ani Biesiady ani Przedpełskiego ani nikogo innego z tego grona. Nie mój cyrk nie moje małpy.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak masz czas i ochotę to sprawdzaj. Widocznie nie masz nic innego do roboty.
    Spoko :) to zajmij się czymś innym a ten topic zostaw zainteresowanym.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skoro jest was az 2 to moze jednak lepiej mailem.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 03-06-2013 o 17:00

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdzie masz racje tam masz racje, niemniej wielu z nas nie chce sie roztrzasac tematu bo nie ma na to czasu i checi.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Raz jeszcze zabiorę głos w tej sprawie i koniec, kropka. Wychodzi na to, ze jestem jakims goracym oredownikiem Przedpełskiego, PZPS i kogokolwiek tam jeszcze. A tak nie jest. A teraz do sprawy:
    - słownik języka polskiego okresla transparentość jako przejrzystość, przeźroczystość.
    I w tym kontekscie, czy Przedpełski będąc udziałowcem spółki MSP ukrywa ten fakt? Chyba nie skoro kazdy moze to sprawdzić?
    - celem działania spółek kapitałowych, a taką jest sp. z o.o, jest generowanie zysku. Działanie władz spólki w innym zakresie jest działaniem na szkodę spółki a skutkiem tego są (moga byc) konsekwencje prawne.
    I w tym kontekscie. Spółka MSP jak sie domyslam organizuje różne imprezy a nie tylko tą paradę w Łodzi. Czy wobec tego Przedpełski mial na ten czas sprzedać swoje udziały w tej Spółce?
    I na koniec, bo "śledztwo" tego nie wykazało, a ja nie wiem tego; "Kto zlecił firmie MSP organizację parady i kto za nią płącił?", "Kto był jej organizatorem?"
    Podkreslam, tego nie wiem. O ile PZPS, to nie tylko nie ma to nic współnego z transparentością ale jest cos więcej na rzeczy (sam sobie wystawia zlecenie?), ale nie wykluczam ze np. organizatorem całej tej zabawy było np. miasto i wtedy cały ten wywód jest o kant d... rozbic.
    I jeszcze taka mała dygresja dot. poruszanych kwestii. Nie tak dawno media przez kilka dni informowały opinię publiczną o zlecaniu, zatrudnianiu itp. usług przez jednego z wicepremierów swojej firmie, czy tez firmie swojej konkubiny, swojej mamy, swoicm kolegom. Czy ktos wie jak sie to wszystko zakonczyło? Sorry, ze w watek siatkarski wkradła się polityka, ale załozony watek dokładnie ma taki sam kontekst.
    Śledczy do sledzenia, kibice do kibicowania. W tym watku wiecej głosu nie zabieram. Pozdrawiam przekonanych i nie przekonanych.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 03-06-2013 o 17:00

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 03-06-2013 o 17:00

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 03-06-2013 o 17:01

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może go ktoś w końcu zablokuje ile można w
    kółko to samo pier.... rzygać się chce.

    Może wyedukowany śledczy poczyta regulamin - 3 ostatnie posty

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 03-06-2013 o 17:01

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiecie kto i o czym pisze w tym watku-niektórzy czytaja inni ignoruja, kolegom z Jastrzebia polecam to drugie. ja śledczemu nie bede wchodził wparade bo przepraszam za porównanie, smrodu nie tykam-podziwiam te jego poroniona pasje...

    od moderatora-wiem ze piszesz sam z soba ale regulamin regulaminem więc prosze albo edytowac swojeposty albo "czekać" azktoś ci odpowie...

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 03-06-2013 o 17:01

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak umiesz uzywac HTMLa to załóż jakąś zwykłą strone, zapłać za reklame na onecie i tam pisz to wszystko. Niewiele osob to co piszesz obchodzi a ty na upartego...

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niewiele osob to co piszesz obchodzi a ty na upartego...
    A Ci, których to nie obchodzi mają najwięcej do powiedzenia w sprawie. Ja to czytam z zaciekawieniem, nie widzę powodu, żeby wszystko komentować, ale regulamin regulaminem - będę przytakiwał.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niewiele osob to co piszesz obchodzi a ty na upartego...
    A Ci, których to nie obchodzi mają najwięcej do powiedzenia w sprawie. Ja to czytam z zaciekawieniem, nie widzę powodu, żeby wszystko komentować, ale regulamin regulaminem - będę przytakiwał.
    Mi też się mimo wszystko podobają posty śledczego. Widać iż jest pasja w tym co robi. Co prawda dziwna i pokrętna ale zawsze. Forum służy wymianie poglądów. Nawet tak oderwanych od wszystkiego jak w/w użytkownika. Nie banować go :)

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie ta nagonka na niego smieszy na maxa :D
    Kazdy zna nazwe tematu. Ja w temat o 1 lidze nie wchodze bo mnie nie interesuje. Jednego z drugim to nie obchodzi to po "ptaszek meski" tu wchodzi?

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 03-06-2013 o 17:02

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak chcesz moge nabić ci 2000 czytających...
    Wiesz może czemu w kadrze są kontuzje? PZPS może coś złego zrobił..

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 03-06-2013 o 17:38

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sledczy jak oceniasz zawarta umowe miedzy PZPS a PKN Orlen?

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 03-06-2013 o 17:02

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a znasz hotele, ktore przyjmuja gosci za darmo?

    a moze jestes jakos polaczony z tym hotelem, bo robisz im darmowa reklame wlasnie ;-) Hotelik calkiem przyjemny, ladne okolice.

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 03-06-2013 o 17:03

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie tylko dysleksja

    ale i czytanie bez zrozummienia
    ale jestes ignorantem. Od dysleksji jest kolega Uszat. Czytanie bez zrozumienia tez chyba nie ten adres.

    I to raczej Ty naucz sie czytac ze zrozumieniem moje posty. Wcale nie zarzucam Ci "czarnego" PR. Mi sie ten osrodek naprawde podoba i ciesze sie, ze mi go poleciles. Mam nadzieje, ze OldBoy`e milo spedza czas podczas turnieju. Wiecej takich inicjatyw !!!

    Jakie masz dowody, ze remont sfinansowano z funduszu SMS`u?

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 03-06-2013 o 17:03

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    poczytaj jak zarabiaja na pls i pzps ich wiceprezesi :) uczciwość i transparnentość w wydaniu pzps!
    Ehh kolejny napinacz internetowy- niby Biesiada jest krystalicznie czysty? LOL. Nie wiem na jakim ty swiecie zyjesz ale czy to politycy, prywatne firmy niezaleznie od wielkosci czy to zwiazki zawodowe wiele jak nie wiekszosc umow biznesowych jest zawierana po znajomosci albo z polecenia. Oczywiscie mozna sie doszukiwac afer i ukladow tylko nic z tego nie winiknie. Niedlugo dowiemy sie ze kawa w budynkach PZPS jest kupowana od znajomego Przedpelskiego a sprzataczka to kolezanka ze szkoly jego mamy :P

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 03-06-2013 o 17:03

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ambicja twoja nie zna granic..Czemu nie uczepisz się piłki nożnej, sejmu i reszty tych brudnych zwi±zków? Ciagle gadasz o tym jaki to Przedpelski jest brudny i fe.
    A tak poza tematem. Ostatnio jak powiedziałem, żeby ¦ledczy skończył swe wypowiedz kto¶ mnie opieprzył, że je¶li nie chce, nie musze, bo to jest taki w±tek i nie mam po co na niego wchodzić. A tu co? wchodzę na w±tek o 1 lidze i..NO WŁA¦NIE!

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 03-06-2013 o 17:03

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •