Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 303

Wątek: transparentnośc pzps i przedpełskiego

  1. Powrót do góry    #226
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 03-06-2013 o 17:35

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sledczy za jego przydatny post!

    BBTSPSYCHOFANS (03-06-2013)

  3. Powrót do góry    #227
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja myślę, że smród zaczyna intensywnieć i z każdym dniem zbliżamy się do jego eskalacji

    To jest przerażające co odkrywasz i opisujesz w każdym swoim poście. Oby niebawem post mieli również i panowie od machlojów!
    Jest jedna rzecz, dla której warto żyć .:SIATKARZ:. i nie zmienia się nic!!!

  4. Powrót do góry    #228
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 04-09-2013 o 17:59

  5. Powrót do góry    #229
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    Magia kłamstw czyli dobre imię PZPS

    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 04-09-2013 o 18:00

  6. Powrót do góry    #230
    Początkujący
    Dołączył
    15-05-2013
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sledczy,

    a może oni po prostu nie wiedzą kim ty jesteś?! Raz jesteś „sledcza”, innym razem „sledczy”… Pełna dezinformacja

  7. Powrót do góry    #231
    Początkujący
    Dołączył
    15-05-2013
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coś dawno się nie odzywałaś...booooring ....Ten watek umiera!! Może w końcu zobaczymy te osławione dokumenty?

  8. Powrót do góry    #232
    Początkujący
    Dołączył
    12-06-2013
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PZPS sie chwalilo pare miesiecy temu, gdy jechano PZPN, a teraz sie okazuje, ze tez maja swoje wystepki. Ehh... cala Polska, kazdy kombinuje jak moze.

  9. Powrót do góry    #233
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 04-09-2013 o 18:00

  10. Powrót do góry    #234
    Początkujący
    Dołączył
    15-05-2013
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    trochę cierpliwości[/QUOTE]

    A Ty czekasz kolejny rok, uczciwie pracujesz i pozwalasz by nasi „bohaterowie” prowadzili swoją działalność….. Skoro masz twarde dowody, a sprawą zainteresowały się nasze jakże udolne organy, to sądzę, że o lepszy moment na ich ujawnienie będzie trudno. Może już pora „utopić” kogoś w Bagnie

  11. Powrót do góry    #235
    Początkujący
    Dołączył
    21-06-2013
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam. jestem nowy na tym forum. To co przeczytałem wcześniej wtym temacie jakos nie specjalnie mnie zdziwiła, gdyż sam osobiście wiem o kilku sprawach. Dla tych którzy, uważają że sa to sprawy błache niech prześledzą co dzieje się w kadrze B siatkarzy i siatkarek uważanych przez niektórych za uniwersjadowe, gdyz kasa idzie prawdopodobnie z min. Sportu. Geniusz Pana Popika objawił się przy ustalaniu kadry na Kazań. okazało się ,że jedna rozgrywaczka wystarczy mu na cały turniej 14 dniowy. zaraził tym chyba kolegę po fachu czyli Pana Panasa ,który uważa że Łomacz jest tak dobrym sypaczem że, nie groźna mu żadna kontuzja i w podzięce za sam pomysł zabiera tam syna Pana Wiesława(dla nie wtajemniczonych sypacza najsłabszej drużyny 1 ligi). Oczywiście obaj Panowie będą bronić się później sytuacją i wieloma innymi niesprzyjającymi zdarzeniami.

  12. Powrót do góry    #236
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 04-09-2013 o 18:02

  13. Powrót do góry    #237
    Początkujący
    Dołączył
    15-05-2013
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sledczy,

    jak my mamy Ci pomóc, jeżeli to Ty masz wszystkie dokumenty? Jakieś propozycje?

  14. Powrót do góry    #238
    Początkujący
    Dołączył
    11-10-2012
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na Slasku, takze w siatkowce cos sie "Wladzy" pomieszalo, chyba nadciaga dyktatura

  15. Powrót do góry    #239
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 04-09-2013 o 18:01

  16. Powrót do góry    #240
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 04-09-2013 o 18:02

  17. Powrót do góry    #241
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 04-09-2013 o 18:03

  18. Powrót do góry    #242
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 04-09-2013 o 18:03

  19. Powrót do góry    #243
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 04-09-2013 o 18:03

  20. Powrót do góry    #244
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 04-09-2013 o 18:04

  21. Powrót do góry    #245
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To nie pierwsza i zapewne nie ostatnia sprawa z udziałem zawodników i kadry. Alka Akhrema też Przedpełski wpuścił w maliny. Oficjalnie to brak zapłaty odszkodowania do federacji Białorusi ... ale kwota o której mowa jest wielokrotnie mniejsza niż nie jedna umowa o ktróej wyżej mowa. Sledczy z ciekawości obiło Ci się coś o uszy?
    Zresztą Rzeszów też ma coś z tym wszystkim wspólnego. Wszak z Naszego regiony startował MP w pierwszych wyborach a obecnie Nasz region został spacyfikowany we władzach za popieranie niewłaściwego kandydata.

  22. Powrót do góry    #246
    Początkujący
    Dołączył
    12-08-2013
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Czy do Śledczego dotarła już informacja, że CBA umorzyło wszystkie postępowania przeciwko PZPS?

  23. Powrót do góry    #247
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 04-09-2013 o 18:04

  24. Powrót do góry    #248
    Początkujący
    Dołączył
    24-07-2013
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Oj Sledczy szukasz każdej nawet najbłachszej informacji by poprzeć założoną z góry tezę./////już od ponad czterech lat piszesz różne banialuki. Jesteś pewnie z jakiejś opozycji PZPS, której brakuje stołków.Zresztą jednym z punków programu kontrkandydata Przedpełskiego było zatrzymanie kasy w PZPS i pogonić firmy zewnętrzne.Tak ci zależy na mnożeniu stołków...Korytko za małe .
    Ostatnio edytowane przez Tim ; 13-08-2013 o 15:03

  25. Powrót do góry    #249
    Początkujący
    Dołączył
    12-08-2013
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez sledczy Zobacz posta
    „Aż do poniedziałku hotel jest zamknięty dla gości z zewnątrz i jest do jest do wyłącznej dyspozycji Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Co się nie robi dla komfortu i prywatności polskich siatkarek” kto zajął te 100 miejsc w hotelu Starzyński? Ekipa siatkarek i sztab szkoleniowy to tylko 30 osób?! Ciekawe, kto na krzywy ryj, a raczej na koszt podatnika (transparent wywieszony w płockiej hali informuje że sponsorem jest Ministerstwo Sportu i Turystyki) został „dopuszczony do pańskiego stołu”?!
    Z tego co się orientuję, to w turnieju grały jeszcze reprezentacje Japonii, Kazachstanu i Niemiec. Nie sądzę, że spały w namiotach...

  26. Powrót do góry    #250
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 04-09-2013 o 18:04

  27. Powrót do góry    #251
    Początkujący
    Dołączył
    12-08-2013
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez sledczy Zobacz posta
    Do ciebie Dociekliwy mam pytanie dotyczące miejsca pracy: prokuratura, CBA czy PZPS? Z gazet się przecież o umorzeniu sprawy przeciwko PZPS nie dowiedziałeś
    z noclegami w namiotach pewnie masz rację, ale poddając w wątpliwość moją (sprawdzoną w 100%) informację o rozpasaniu Mira, jednocześnie sugerujesz, że zawodniczki i oficjele towarzyszący ekipom musieliby spać na łóżkach piętrowych albo po cztery osoby w jednym łóżku ale. w czasach Mira nie takie rzeczy się zdarzały
    i jeszcze jedno
    Dociekliwy, mógłbyś zdradzić nazwisko prokuratora, który umorzył śledztwo? będziemy śledzić jego karierę
    To może od końca. Nazwiska prokuratora nie znam. Pracownikiem wymienionych instytucji nie jestem, ale dla łatwości przyszłej wymiany zdań proponuję przyjąć, że jestem którymś z atakowanych przez Ciebie osób. To właśnie coś, czego w środowisku siatkarskim nienawidzę. Szufladkowanie i dzielenie ludzi na obozy. Inna sprawa jest taka, że w żadnym miejscu swojego wpisu nie poddałem w wątpliwość informacji o "rozpasaniu Mira". Jeżeli mamy ze sobą normalnie w przyszłości rozmawiać i wymieniać poglądy, to myślę, że nadinterpretacja tego co piszemy nie jest właściwa...

  28. Powrót do góry    #252
    Początkujący
    Dołączył
    24-07-2013
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez sledczy Zobacz posta
    Dziś polecam wam artykuł w GW


    widzisz Timie i tu się różnimy! jak dla mnie to zupełnie normalne, że zarabiać na organizowaniu imprez powinien PZPS, a nie "zewnętrzne" firmy Mira, Artura vel parówy, syna przedpełskiego i kolegów typu Lipiec, Głuszyk itp.?!
    dzieki Bogu nie dla wszystkich w Polsce wielokrotne fakturowanie za tę samą usługę jest normą! to ty i tobie podobni pozwalacie niszczyć polską siatkówkę drobnym geszefciarzom jacy opanowali przed 8 laty Polski Związek Piłki Siatkowej!
    Ooo to w PZPS będzie wileka transparentność jak wprowadzisz swój pomysł w życie...Będzie niezły sposób na kręcenie lodów i zachęta dla działaczy do głosowania na kandydata jak mu obiecają stołek prezesa .Gratulacje...Wyżywić tyle gęb...to kosztuje...Jak się wyżywi działaczy to od razu będzie na wszystko...
    A tak na poważnie to jakoś prokuratura nie widzi przestępstwa.A że chciałaby to na to wskazuje wszęcie postępowania tóż przed wyborem prezesa i kampania negatywna wobec Mira w TVP.Politycy chcą się dochapać do kasy... i obstawić swoje miernoty tak jak w PZPN...
    Ostatnio edytowane przez Tim ; 17-08-2013 o 18:03

  29. Powrót do góry    #253
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 04-09-2013 o 18:05

  30. Powrót do góry    #254
    Początkujący
    Dołączył
    12-08-2013
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez sledczy Zobacz posta
    aleą człowieku pojechał po bandzie z tym tekstem o swojej nienawiści do szufladkowania i dzielenia siatkarskiego środowiska
    Mój Boże, gdzieś ty człowieku był przez ostatnich 8 lat?! protestowałeś kiedy twoi koledzy ubeckimi metodami usuwali Biesiadę ze stanowiska prezesa PZPS?! jesteś przeciw ich dzisiejszym działaniom mającym na celu dalsze deprecjonowanie jego osiągnięć?! ?!Gdzieś był kiedy Miro z parówą pozbawiali pracy ludzi naprawdę oddanych siatkówce, tylko za to, że znali Biesiadę?! Gdzieś ty był kiedy śp. Krzysztof Kowalczyk musiał w sądzie walczyć z PZPS o swoje ciężko i uczciwie zarobione pieniądze, a wszystko dlatego, że zatrudniał go Biesiada?! Gdzieś ty był kiedy Parówa z Mirem w najlepsze bawili się cudzym życiem nie wypłacając mu tych pieniędzy, pomimo nakazu sądowego?!?! A twój protest w sprawie tej farsy, jaką były ostatnie wybory prezesa PZPS?!
    I ty twierdzisz, ze to ja dzielę środowisko siatkarskie?! W takim razie rzeczywiście będzie nam trudno normalnie rozmawiać, tym bardziej, że polską siatkówkę i dzisiejsze środowisko siatkarskie najlepiej określają słowa:

    I skuczno, i grustno, i niekomu ruku podat`
    Tak. Właśnie dokonałeś podziału szufladkując mnie jako kolegę twoich przeciwników (jak sądzę). Po czym? Bo zadałem pytania? Bo miałem wątpliwości? Absurd. Nie protestowałem na wymienione przez Ciebie zachowania, bo o nich nie wiedziałem i nadal nie wiem. To, że piszesz o nich jako jeden z anonimowych użytkowników tego forum nie oznacza od razu, że tak jest. Na pytania o dowody powtarzasz coś, co już wcześniej wypisywałeś. Dokładnie się w to wszystko wczytałem. Tylko w żadnym miejscu nie znalazłem na to DOWODÓW...

  31. Powrót do góry    #255
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 25-10-2013 o 10:45

  32. Powrót do góry    #256
    Początkujący
    Dołączył
    12-08-2013
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez sledczy Zobacz posta
    Zastanawiam się czy nick dali ci z przydziału, czy sam, nie znając znaczenia słowa, przyjąłeś?
    To nic więcej jak dowód na to, co napisałem w poprzednim poście.

  33. Powrót do góry    #257
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 25-10-2013 o 10:43

  34. Powrót do góry    #258
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 25-10-2013 o 10:43

  35. Powrót do góry    #259
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 25-10-2013 o 10:45

  36. Powrót do góry    #260
    Początkujący
    Dołączył
    23-09-2013
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zastanawiam się czyja to wina, że ME, które rozpoczęły się w Polsce, są tak słabo rozreklamowane (wiadomo, że to nie Euro2012) ale nawet jeśli ktoś już słyszał, że mistrzostwa się rozpoczęły to robi zdziwioną minę, że współorganizatorem jest Polska. Ciekawi mnie, czy takie kwestie leżą bardziej po stronie pzps, czy może ministry Muchy.

  37. Powrót do góry    #261
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez niebałwan Zobacz posta
    Zastanawiam się czyja to wina, że ME, które rozpoczęły się w Polsce, są tak słabo rozreklamowane (wiadomo, że to nie Euro2012) ale nawet jeśli ktoś już słyszał, że mistrzostwa się rozpoczęły to robi zdziwioną minę, że współorganizatorem jest Polska. Ciekawi mnie, czy takie kwestie leżą bardziej po stronie pzps, czy może ministry Muchy.
    PZPS .. było już o tym wspomniane.

    A swoją drogą to powoli chyba kurka znosząca złote jajka się kończy. Baraż z Bułgarią 6 tyś ludzi /troszeczkę więcej niż połowa/. bilety 100 - 150 PLN a i forma kadry pod kreską. Na kadrze wielu ludzi jedzie a i liga zyskuje .... ale to co pokazuje kadra to już słabo jest.

    Najsłabszą frekwencję miał chyba mecz Słowacja - Turcja jakieś 500 osób.

    Co pokazuje, iż ludzie nie wszystko kupią i obrazki znane z innych krajów gdzie pustki na trybunach są i w Polsce. A na MŚ nie będzie tak dobrze i Polacy grają tylko w wybranych miastach. Ciekawe jak zapełni się kolosa w Częstochowie na meczu powiedzmy Wenezueli z Japonią. Jakieś pomysły co do frekwencji?

  38. Powrót do góry    #262
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 25-10-2013 o 10:44

  39. Powrót do góry    #263
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pytanie.

    Którego zawodnika z kadry menadżerem jest Ryszard Bosek?

    Czy nie grali tylko zawodnicy pana Boska? Czy ktoś od kogoś innego się zaplątał.

  40. Powrót do góry    #264
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 25-10-2013 o 10:44

  41. Powrót do góry    #265
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 25-10-2013 o 10:44

  42. Powrót do góry    #266
    Użytkownik
    Dołączył
    22-11-2011
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witaj śledczy,
    Przeczytałem dzisiejszy wywiad Gosi Glinki-Mogentale i zgadzam się z nią w 100%, że siatkówka nam się zwija, zamiast rozwijać. Już wcześniej pisałem, że siatkówka dla wielu ludzi to coś więcej niż tylko pieniądze i pensja co miesiąc, to UKOCHANA DYSCYPLINA SPORTU - POLSKA SIATKÓWKA. Do wywiadu Gosi możemy dorzucić sprawę trenera Niemczyka, czy zawodników z SMS ŁÓDŹ. Mam pytanie, głównie do opozycji: Jak długo jeszcze? Bo chyba nie 3 lata! Przygotowana kadra menedżerów, pasjonatów siatkówki czeka na sygnał.

  43. Powrót do góry    #267
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 25-10-2013 o 10:44

  44. Powrót do góry    #268
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]
    Ostatnio edytowane przez admin ; 25-10-2013 o 10:45

  45. Powrót do góry    #269
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    A czemuż to usunięto wszystkie wpisy @sledczy.

    Nawet na tym forum cenzura ma się dobrze!

    P>S
    Szmaciarze!

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zigi1976 za jego przydatny post!

    sledczy (26-10-2013)

  47. Powrót do góry    #270
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Wpis usunięty i zarchiwizowany w związku z otrzymanym wezwaniem do usunięcia wpisów naruszających dobra osobiste PZPS.
    [Administrator]


    Jeśli się dobrze wczytasz to zrozumiesz, że nic nie zostało usunięte, a jedynie "zabezpieczone" na potrzeby organów... Są one cały czas dostępne (na niewidzialnym forum).
    Pozdrawiam
    Marcin

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •