Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 118 z 118

Wątek: X kolejka Ekstraligi: Unia Leszno - GKS Wybrzeże Gdańsk

  1. Powrót do góry    #91
    Użytkownik Awatar killus
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    nie ma tragedii. po wczorajszym GP myślałem, że będzie gorzej:)
    Najważniejsze, że Krzysiu sie obudził i zaczął jechać. Podobnie z Jarkiem.
    Jeszcze tylko Bally jakiś nie nasz... Ale ciągle wierzę, że znajdzie formę, albo zainwestuje w motorki:)
    No i juniorzy... To ich punktów brakuje chyba najbardziej...

    Na Toruń warto zaryzykować Troya. Olimpiady raczej nie pojedzie, a w granicach 4 pkt jest w stanie zrobić:)

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    1. Unia zrealizowała cel = 3 pkt.
    2. Cieszę się, że kibice z sektora "S" próbowali prowadzić doping.
    3. Skóra dobrze się zaprezentował a w krytycznym momencie zrobił T ;).
    4. Hans to drewno i nie chciałbym go nigdy tutaj.

    Liczę na medal w tym sezonie... a wystarczy wygrać u siebie o 1 pkt. więcej, niż się przegra na wyje¼dzie.

    Unia DMP 2009 :)

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Maro,

    Twoje cotygodniowe wywody o hotelach, konntuzjach gowno tutaj obchodza. Wiec zamknij ten twoj pysk i pisz jak trzeba o zuzlu a nie o twojej cotygodniowej ciocie.

    Jestesmy frajerami i tyle. Unia byla dzisiaj do objechania (tutaj wylacznie w kontekscie bonusa a nie meczu) i ***********smy to. Dla mnie to nie ta tasma, dla mnie to nie taktyk. Jezeli sie nie myle to bieg 12sty, Bjerre i Vaculik wychodza na 5:1 i i i, no i.

    Ogolnie calkiem wesola atmosfera w klatce. A i z kolegami z Leszna da sie pogadac.

    Pozdro

    edit:

    Moze jedno slowo o wielkiej oprawie? :P:P

  4. Powrót do góry    #94
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Niestety przegraliśmy najgorzej jak można. Bo pozostał spory niedosyt. Od początku byliśmy w meczu. Co prawda bodajże po raz drugi (Zengota) w sezonie Martin przegrał pierwszy bieg, ale już chwile później Bjerre pokazał, że znowu tanio skóry nie sprzeda i będzie walczył o każdy punkt. Nieźle też Gafurov. Jak w Zielonej Górze, trzymał koło, dwa punkty na przeciwniku zdobył. Zabrakło startu, który był decydujący, bo mijanek mało. Trochę żałuje, że nie dostał szansy w 14 biegu. Zobaczymy kto pojedzie w kolejnych meczach. W nominowanym pojechał Vaculik. Słabszy mecz Słowaka, nie mógł rozgryźć leszczyńskiego toru, chyba tylko raz płynnie, z odkręconą manetką, pokonał łuk. Odzyskując pozycje, po szerokiej, na rzecz Pawlickiego. Być może też trochę strachu po ostatnim dzwonie. Zabrakło tych punktów, bo razem z Magnusem nie byli żadną siłą. Ten ostatni, poza pierwszym dobrym startem, bez pomysłu na wyprzedzenie rywali. A powinien choćby wolnego Shieldsa w 13 biegu.

    Na pochwałę na pewno zasłużył "Skóra". Wynik punktowy słabszy niż jazda. Widać Adam czuje się na tym torze jak ryba w wodzie. W każdym biegu stanowił zagrożenie dla rywali, ładnie wybierając najlepsze ścieżki. Szkoda tej taśmy. W tym meczu poza Bjerre największy kozak w naszym zespole. Warto dodać, że dzięki niemu remis w 11 biegu, gdzie po słabym starcie gdańszczan, wywiózł Balińskiego, co wykorzystał Hans.

    Andersen wolny. Miał możliwość kilkukrotnie w tym sezonie pojeździć w Lesznie, ale na niewiele to się zdało. Nie będę się pastwił, bo i tak, był to bodajże Jego najlepszy wyjazd. Tylko kogo on pokonał?. "Skóra" zrobił mu robotę. W 14 pojechał indywidualnie i dał sobie wjechać pod rękę. Była szansa na 3-3 gdyby mądrze puścił Martina. W biegu 9 wzięty na starcie w kleszcze. Znalazł się za Sperzem. Damian najpierw przez jedno okrążenie wybierał najlepszy tor jazdy, w końcu puścił Anderesen, gdy już było po ptakach. Trudno mieć do Niego pretensje, bo przyszło mu jechać z "liderem". Ostatecznie Hans dojechał do Balińskiego, ale tylko tyle. Te biegi po 5-1 nas załatwiły, a szkoda, bo Unia nieprzypadkowo ma takie trudności w tym sezonie. Okazało się też, po laniu w Bydgoszczy, że gdy tylko tor nie jest zaskoczeniem, można powalczyć z najlepszymi. Niedosyt pozostał, spory niedosyt.


    Stadion leszczyński lepsze na mnie wrażenie sprawił, niż to ma miejsce na obrazkach. Trochę więcej krzesełek i będzie ok. Denerwujące reklamy i głośnik stojący za płotem, którego nie ma jak "uciszyć":). Ładna oprawa gospodarzy, grupka dopingująca przez cały mecz. Chociaż miało się wrażenie, jakby z resztą stadionu miała kosę;). Słabo to wyglądało, nawet bardzo, choćby przypominając sobie trybuny częstochowskie, gdzie też przyszli tylko najwierniejsi. No, ale rozumiem, że przeciwnik słaby;).

  5. Powrót do góry    #95
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W sumie jestem mile zaskoczony bo nie liczyłem na bonusa, Jarek, Adams i KK pojechali całkiem nieźle nie można mieć zastrzeżeń, Musielak na plus, Damian jeszcze nie to ale w 1 swoim biegu nie potrzebnie wywieziony przez KK, widać że jak dobrze nie wyjdzie ze startu to dupa, sprzęt chyba nie ten. Shields trochę słabiej, Przemek chyba był przemęczony wybitnie nie poszło mu wczoraj ale wierzę że to był tylko jednodniowy kryzys. W sumie brakuje czwartego punktującego czyli Balona, mam nadzieje że się obudzi. W Lotosie na pewno Bjjere duzy plus, poza tym Skóra, wiedziałem że w Lesznie pojedzie dobrze, Hans raczej bez błysku jak na finalistę GP, Vaculik przyzwyczaił gdańskich kibiców do większych zdobyczy punktowych.

  6. Powrót do góry    #96
    Początkujący
    Dołączył
    02-05-2008
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  7. Powrót do góry    #97
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Maro,

    Twoje cotygodniowe wywody o hotelach, konntuzjach gowno tutaj obchodza. Wiec zamknij ten twoj pysk i pisz jak trzeba o zuzlu a nie o twojej cotygodniowej ciocie.

    Jestesmy frajerami i tyle. Unia byla dzisiaj do objechania (tutaj wylacznie w kontekscie bonusa a nie meczu) i ***********smy to. Dla mnie to nie ta tasma, dla mnie to nie taktyk. Jezeli sie nie myle to bieg 12sty, Bjerre i Vaculik wychodza na 5:1 i i i, no i.

    Ogolnie calkiem wesola atmosfera w klatce. A i z kolegami z Leszna da sie pogadac.

    Pozdro

    edit:

    Moze jedno slowo o wielkiej oprawie? :P:P

    Dokładnie tak jak kolega napisal!

    Pytanie czy bardziej zaszkodzi nam trener w parkingu (zmiany,a raczej ich brak) czy na torze ?:P

  8. Powrót do góry    #98
    Użytkownik Awatar Syn_Tura
    Dołączył
    13-11-2006
    Postów
    486
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...a szkoda, bo Unia nieprzypadkowo ma takie trudności w tym sezonie...
    Rozwiń, proszę, myśl, bo odnoszę wrażenie, że wydaje się wam, że Unia jest słabsza JAK DOTYCHCZAS w tym roku bardziej niż jest faktycznie:
    Według zapewnień trenera Sawiny GKS jechał do Leszna PO COŚ WIĘCEJ NIŻ TYLKO BONUS, BO UNIA TO JUŻ NIE TA SAMA UNIA. A tymczasem, nawet do bonusa pół hektara i dwa łokcie brakło.
    Mój Boże, co się jeszcze stanie jak Unia faktycznie złapie formę?!

  9. Powrót do góry    #99
    Użytkownik
    Dołączył
    06-02-2005
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zdjęcia z tego meczu można już znaleźć na Galeria.CzarnySport.pl! Zapraszam i pozdrawiam ;)

  10. Powrót do góry    #100
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,686
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 318 w 194 postach

    Ogolnie calkiem wesola atmosfera w klatce. A i z kolegami z Leszna da sie pogadac.

    Pozdro

    edit:

    Moze jedno slowo o wielkiej oprawie? :P:P
    Fajna atmosfera?? To możesz wyjaśnić czym były spowodowane te bluzgi skierowane w strone leszczyńskich kibiców??

    Mecz mógł się podobać. Zdecydowane zwycięstwo Unii, ale czy przekonywujące? Według mnie zawiedli przede wszytkim Balon i Shilds. Na tą nieporadność i bezradność Damiana aż żal patrzeć. Obawiam się nieststy, że w tym roku już nic lepiej nie pojedzie. Cieszy dobra postawa KK, Hampela i Adamsa.
    Sqra po meczu dostał owacje na stojąco. Takiego Adama w Lesznie wszyscy pamiętamy. Okiem kibica z Leszna Gdańszczan chyba najbardziej zawiedli Vaculik (chociaż on jest po kontuzji i to może go usprawiedliwiać) i Hans. W porównaniu do wyniku z GP to w Lesznie pojechał starszna padake.

  11. Powrót do góry    #101
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 131 w 80 postach
    Na zdjęciach z linka wyżej widać ze na meczu był Jurica :) co widać ile dla niego znaczy Unia. W sobote mógł zostać z rodzina a mimo to przyjechał na zawody do Leszna w któych nie brał udziału. Szacunek. A Damian do Bydzi miał bliżej a nie pojechał dopingować kolegów.

  12. Powrót do góry    #102
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Na zdjęciach z linka wyżej widać ze na meczu był Jurica co widać ile dla niego znaczy Unia. W sobote mógł zostać z rodzina a mimo to przyjechał na zawody do Leszna w któych nie brał udziału.
    Nie gloryfikuj, bo śmiać się chcę. Pojawił się na meczu, mimo że nie jechał. Szacuneczek. I tyle. Zetterstroem na mecze do Gdańska przyjeżdża ze swoimi dziećmi. Mamy mu pomnik za to wystawić?

  13. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 131 w 80 postach
    Jak chcesz to możesz mu nawet ołtarz postawić twoja sprawa, ja naomiast byłem zdziwiony obecnością OBCOKRAJOWCA na meczu w którym nie jedzie bo to napewno rzadkość. A co do rodziny to Adamsa też jest i jakoś nikt nie robi szumu. Jak nie dostrzegłeś intencji mojego wpisu to nie moja wina.

  14. Powrót do góry    #104
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-02-2006
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witajcie !

    Oglądałem dokładnie tabelę i zastanawiam się, czy to Unia jest taka słaba, czy Lotos coraz mocniejszy.

    51-39 ? To bardzo słaby wynik ze strony Leszczyńskiej. W Lotosie zawiódł Zorro i gdyby on dorzucił tylko 2 pkt + Vaciliuk, który mimo tego, iż jest juniorem przyzwyczaił nas do świetnej jazdy, dodał 2-3 pkt to wynik oscylowałby wokół remisu.

    A chyba 2 drużyna w Polsce na swoim torze powinna stwic większy opór.
    Teraz Leszno ma mecz z Toruniem. Może po tym spotkaniu będzie wiadomo na czym stoją obie ekipy.

    Pozdrawiam serdecznie !

  15. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    GKS jechał do Leszna PO COŚ WIĘCEJ NIŻ TYLKO BONUS, BO UNIA TO JUŻ NIE TA SAMA UNIA. A tymczasem, nawet do bonusa pół hektara i dwa łokcie brakło.
    Do bonusa zabrakło nam 3 pkt - słownie TRZY PUNKTY. Jeśli to są dla Ciebie dwa łokcie to chyba jesteś inwalidą po amputacji ręki? Nie przesadzajmy. Unia przy podobnej sile rażenia zdobyła Mistrzostwo Polski i później srebro. Wczoraj męczyli się ze słabym Wybrzeżem. Niestety loty obniżyliście w tym roku znacznie i to jest fakt nie zaprzeczalny.

    A nasi kolejny raz po frajersku gubią punkty. Niby drużyna zgrana, niby jest atmosfera. A nie ma współpracy na torze. Gwiazda Andersen wywozi swoich jak chce pod płot. W dodatku kolejny raz nie ma punktów, które były na wyciągnięcie ręki (na dwa łokcie:d). Z Gorzowem zabrakło 2 punktów do szczęścia bo daliśmy się objechać w 15 biegu. W Bydgoszczy zabrakło 1 punkcika żeby zdobyć bonus. Wczoraj zabrakło co prawda 3 pkt ale bonus był jak najbardziej w zasięgu.

    Wiem, że nie mamy dream teamu ale sytuacja jak dla mnie jest mega w****iająca. Znowu 2/3 składu powinny pójść do wymiany. W zasadzie pozostać powinni Bjerre, Vaculik i Zetterstroem. No i nie mamy lidera z prawdziwego zdarzenia. Co z tego, że Bjerre ciuła nieźle punkty skoro w kluczowych momentach zawodzi...

    Trzymam kciuki za niedzielę. Z Wrockiem wygramy z paluszkiem więc niedzielny mecz będzie drugim, w którym są do zdobycia punkty dające nam 6 miejsce po rundzie zasadniczej.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  16. Powrót do góry    #106
    Początkujący
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Damian_net

    Twoj stary Lotos

  17. Powrót do góry    #107
    Początkujący
    Dołączył
    29-06-2009
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widac optymisci z Gdanszczan:) no ale nie mozna zabronic im tego:)
    moze liczyli na tajna bron Skornickiego:) wygrac w Lesznie....to tylko Skornicki potrafil jak Byczki zrobily tor pod niego:)

  18. Powrót do góry    #108
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Vaculik by pojechał tak jak na wcześniejszych wyjazdach i Andersen w połowie tak, jak w GP to byśmy spokojnie wygrali, no ale cóż nie można mieć wszystkiego.

    Mecz całkiem spoko, fajni mili ludzie przechodzący po meczu koło sektora (pozdrawiam serdecznie tego pana który się tak ładnie rzucał, może to czyta - jesteś hardkorem!), ogólnie wynik lepszy niż zakładałem i po tym meczu wiadomo, że jak każdy z zawodników Wybrzeża będzie w odpowiedniej dyspozycji, to można wygrać z każdym - nawet na wyjeździe:)

  19. Powrót do góry    #109
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Trzymam kciuki za niedzielę. Z Wrockiem wygramy z paluszkiem więc niedzielny mecz będzie drugim, w którym są do zdobycia punkty dające nam 6 miejsce po rundzie zasadniczej.
    Teraz Zielona Gora przyjezdza :). Mecz o byc albo nie byc dla nas...

  20. Powrót do góry    #110
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    863
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Adaś to jest gość- w Gdańsku pomagał Unii- skutecznie bezskutecznie, w Lesznie pokazywał jak jechać. szacun :D

  21. Powrót do góry    #111
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Fajna atmosfera?? To możesz wyjaśnić czym były spowodowane te bluzgi skierowane w strone leszczyńskich kibiców??
    akurat nie bluzgam i nie wtracam sie w to co koledzy krzycza.

    Zreszta czy swinka to bluzga??? :P:P

  22. Powrót do góry    #112
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-02-2006
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Damian_net

    Twoj stary Lotos
    Możesz rozwinąć wypowiedz ?

  23. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Witajcie !

    Oglądałem dokładnie tabelę i zastanawiam się, czy to Unia jest taka słaba, czy Lotos coraz mocniejszy.

    51-39 ? To bardzo słaby wynik ze strony Leszczyńskiej. W Lotosie zawiódł Zorro i gdyby on dorzucił tylko 2 pkt + Vaciliuk, który mimo tego, iż jest juniorem przyzwyczaił nas do świetnej jazdy, dodał 2-3 pkt to wynik oscylowałby wokół remisu.

    A chyba 2 drużyna w Polsce na swoim torze powinna stwic większy opór.
    Teraz Leszno ma mecz z Toruniem. Może po tym spotkaniu będzie wiadomo na czym stoją obie ekipy.

    Pozdrawiam serdecznie !
    Twoj stary Lotos, a stara Unibax ;).

  24. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-02-2006
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    KamilaGKS domyślałem się o co mu chodziło, ale rzucanie takim tekstem "Twój stary Lotos" świadczy co najmniej o braku wychowania. Jeśli razi go używanie nazwy Lotos to może napisać to w inny sposób.

  25. Powrót do góry    #115
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    KamilaGKS domyślałem się o co mu chodziło, ale rzucanie takim tekstem "Twój stary Lotos" świadczy co najmniej o braku wychowania. Jeśli razi go używanie nazwy Lotos to może napisać to w inny sposób.
    W inny sposob gdanscy forumowicze probuja nauczac innych kibicow juz od lat. Skoro to nie dalo efektow to po skierowanym do Ciebie poscie "Twoj stary Lotos" widze szanse, ze wiecej nie obrazisz w ten sposob kibicow Wybrzeza i nauczysz sie szacunku dla histori i tradycji klubowych. Nikt z Gdanska nie pisze Unibax Torun, tylko Apator. Oczekujemy jedynie wzajemnego szacunku.

  26. Powrót do góry    #116
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,519
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 249 w 132 postach
    Jak dla mnie to Toruń rozniesie Leszno. Unia wygrała dwa ostatnie mecze u siebie z Gdańskiem i Bydgoszczą ale nie były to przekonywujące zwycięstwa , zwłaszcza z takim dziurami w składzie jakie posiada GKS i Polonia. Apator przyjedzie najprawdopodobniej w najsilniejszym zestawieniu. W Torunia nie ma słabych punktów , według mnie w tym meczu Leszno boleśnie zostanie sprowadzone na ziemię

  27. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Jak dla mnie to Toruń rozniesie Leszno. Unia wygrała dwa ostatnie mecze u siebie z Gdańskiem i Bydgoszczą ale nie były to przekonywujące zwycięstwa , zwłaszcza z takim dziurami w składzie jakie posiada GKS i Polonia. Apator przyjedzie najprawdopodobniej w najsilniejszym zestawieniu. W Torunia nie ma słabych punktów , według mnie w tym meczu Leszno boleśnie zostanie sprowadzone na ziemię
    Chyba w±tki pomyliłe¶...

  28. Powrót do góry    #118
    Początkujący
    Dołączył
    24-03-2021
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Test.

    Test.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •