Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 118

Wątek: X kolejka Ekstraligi: Unia Leszno - GKS Wybrzeże Gdańsk

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    X kolejka Ekstraligi: Unia Leszno - GKS Wybrzeże Gdańsk

    Nasi bezpośredni rywale w walce o szóste miejsce ugrali w Lesznie 41 punktów, taki wynik nie dawał by nikomu bonusa, ale
    coś czuje, że po tych wszystkich nie najlepszych meczach ze strony Unii wreszcie będzie się mogła na kimś wyżyć, bo trudno być optymistą, kiedy nasi w Bydgoszczy tak łatwo przegrali bonusa, a i na innych stadionach poza Wrocławie przegrywali gładko.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    O ile Leszno nie należy do koalicji antywrocławskiej (wg Cieślaka) i nie podłoży się Wybrzeżu. :P
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,415
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Ja uważam, że w Unii nadal jest gorąco, a przy takiej atmosferze ciężko o dobre wyniki. Zapewne kolejny raz przez swoje głupie błędy, nieporozumienia na torze itd. wynik będzie do końca oscylował wokół remisu, a ja stawiam na 48:42. Chyba, że nie będzie jeszcze Vaculika to bonus raczej dla Unii :) i wynik >50 ;) Ciekawy jestem frekwencji na Smoku...

    Pozdro!

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik Awatar leigh_adams_fan
    Dołączył
    01-01-2007
    Postów
    460
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje,że wymęczymy te 52 pkt i ugramy bonusa.

    Generalnie to w wybrzezu dobry wynik zależy od:
    -Vaculika a w zasadzie od jego formy po kontuzji.
    -Formy Skóry na smoku(Chyba nie musze przypominac IMP 2008)

    Jeśli oni zaskoczą,to biorąc pod uwagę forme naszych rowerzystów,50 pkt będzie cudem.

    Mam nadzieje,że to koniec kombinowania z torem i wreszcie ****a mać uda się zrobic optymalny,pasujący nam a nie rywalom.
    Inna sprawa że jaki to ma byc tor,jak cała familiada zjeżdża na smoka na ostatnią chwile w niedziele?

    Cholernie trudno wytypować wynik.

    52-38 ;)

    Max 6 tys.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Kibice obu zespołów jak widzę nastawieni b. negatywnie.
    Wybrzeże może sobie odbić bonus stracony w Bydgoszczy, ale to raczej mało realne.

    U nas nie ma takiego kozaka jak Jonsson, czy Crump, żeby w pojedynke trzymać wynik, ani Bjerre, ani Andersen nic nei gwarantują, a na pewno nie wyniku powyżej 12 pkt.
    Przed sezonem liczyłem na wyjazd roku w wykonaniu Skórnickiego, uważam że powinien jechać, ale jak zrobi powyżej 5-7 punktów będę w ciężkim szoku, a nie zdziwi mnie jego olimpiada. Zorro ma chyba taki kontrakt, że nie da się go odstawić, a w Lesznie pewnie kilka punktów dorzuci Kylmaekorpi.
    Przydałby się Vaculik, ale nie traktowałbym go w kategoriach zbawcy gdańskiego speedwaya.
    Ciężko nam będzie wyjść z 35 punktów, niezależnie od tego jak zawiedzenie postawą swoich pupili są leszczyńscy kibice.
    Żeby powalczyć o bonus trzeba by się kręcić koło walki o meczowe zwycięstwo, a tutaj pojawia się krótkie pytanie "z czym do ludzi?".
    Tor w Lesznie jest banalny, ale dzięki temu gdańszczanie mogą dalej kontynuować trwonienie dobrych pozycji wywalczonych na starcie w dalszej części wyścigu.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,525
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 252 w 134 postach
    Nie ma się co łudzić, bonus pozostanie w Lesznie.
    Andersen nie odnotował do tej pory przyzwoitego meczu wyjazdowego. W ostatnim meczu w Bydgoszczy dał się przewieść dwa razy na 5-1. Udało mu się wygrać z Chrzanowskim, który jeździ tragicznie w tym sezonie, Jędrzejewskim, który pół sezonu spędził na ławce oraz Davidssonem. Do tego wypie... swojego partnera z pary. Lider z prawdziwego zdarzenia :) Jak to jest ta zwyżka formy to ja dziękuje.
    Jedyna nadzieja w Czecze, który przygotuje taki tor, gdzie decydującym elementem będzie start. O ile ze startu nasi zawodnicy się zabierają to na dystansie jest tragedia. Na gdańskim torze nasi kolarze są dopasowani, wiedzą gdzie jechać. Niestety dobór ścieżek, spasowanie sprzętu w meczach wyjazdowych woła o pomstę do nieba.
    Bjerre, Vaculik wyrwą kilka punktów Uni ale nie wierzę w fajerwerki reszty drużyny. Może jakąś pojedynczą trójeczkę wśród zer i jedynek dopiszemy na konto Zetterstroema i Andersena. Drużyna GKSu nie istnieje na wyjazdach , jedyny wyskok we Wrocławiu ale to był początek sezonu i jestem przekonany, że dzisiaj wygraliby z nami wysoko.
    Ten mecz niczego też nie wyjaśni leszczynianom.
    Hampel, Adams, Kasprzak plus spółka rozgromią nas ale nie będzie to żaden wykładnik tego czy wrócili na właściwe tory. Za pewne frekwencja szału też nie zrobi , więc same straty dla Leszna.
    Jeżeli GKS obroni bonusa w co sam osobiście nie wierzę to Unia Leszno w tym sezonie udowodni, że jest na prawdę słaba.
    Drużynę z Gdańska czeka ciężka batalia o 6 miejsce. Jeżeli się uda, to musimy wymienić połowę drużyny (3-4 zawodników) inaczej znowu czekać nas będzie tylko walka o utrzymanie statusu ekstraligowca

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    60-30 chyba, że Czernicki włączy się do walki. :)

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Drużynę z Gdańska czeka ciężka batalia o 6 miejsce. Jeżeli się uda, to musimy wymienić połowę drużyny (3-4 zawodników) inaczej znowu czekać nas będzie tylko walka o utrzymanie statusu ekstraligowca
    Bez przesady. Zostal by Bjarne zamiast Renaty i bylibysmy juz na 99% pewni play-off'ow.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    prognozy na ten mecz:

    Kasprzak wykręci swoje wymażone +10
    Adams walnie cos kolo kompletu
    Hampel po anginie walnie też dwócyfrówke
    Balon się odrodzi i będzie znowu solidną druga linią
    Pawilcki nabierze kolejne doświdczenie
    Musielak dalej będzie kaleczył ten sport

    hmmm same plusy

    a teraz kamyczek do naszego baśniowego ogródka :
    skarbnik na glowe dostanie po tym meczu
    Dworakowski i spółka zoo policzą kibiców na palcach
    jednej ręki ( coś okolo 5 tysięcy bedzie )

    a my zostaniemy sprowadzenie kolejny raz po tym meczu na
    ziemie przez tym razem kolejnego klasowego przeciwnika

    aha


    jakby nie było to tylko w lewo

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,525
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 252 w 134 postach
    Pewnie i tak ale obecność Bjarne nie zmieniłaby faktu , że wszystkie mecze wyjazdowe są do tyłu. Po za tym Pedersen nie ma ambicji na ekstraligę. Czekam w Gdańsku na zawodników z najwyższej półki- Crump, Nicki Pedersen.
    Wow wątek cieszy się niesamowitym zainteresowaniem :P
    Widać, że kibice z obu stron mają dołek psychiczny :)

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Do meczu z Lonią jeszcze miałem jakieś nadzieje na walkę o bonusa w Lesznie. Ale już nie mam mimo, że Unia u siebie ostatnio nie błyszczy. CzeCze zrobi beton i po nas. Skóra nie powtórzy ubiegłorocznego wyniku z IMP, Zorro też przywiezie góra 1 pkt. Vacul po kontuzji nie wiadomo co pokaże. I nie mamy Crumpa na 15 bieg. Wynik obstawiam około 55:35 dla Unii.

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Zapowiada się ogólnie dość nudna kolejka ,która zachowa aktualny układ tabeli . Nasze zadanie jest jak najwięcej ugrać w Lesznie bo w końcowym rozrachunku małe punkty mogą mieć duże znaczenie . Wyjść powyżej 35 uważałbym za b.dobry wynik ale nie wyjść z 30 to już byłby wstyd.
    Co można więcej napisać może Damianowi dać szansę na pełny start ? Co nam po paru punktach Adama ... który pewnie nie będzie u nas w next sezonie ? a Damian miałby okazje do pojeżdzenia .

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 14 w 10 postach
    A po tym meczu Józef spełni swą obietnicę z ruchomymi cenami biletów...bo tydzień poźniej przyjeżdza Unibax

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Zapowiada się ogólnie dość nudna kolejka ,która zachowa aktualny układ tabeli . Nasze zadanie jest jak najwięcej ugrać w Lesznie bo w końcowym rozrachunku małe punkty mogą mieć duże znaczenie . Wyjść powyżej 35 uważałbym za b.dobry wynik ale nie wyjść z 30 to już byłby wstyd.
    Co można więcej napisać może Damianowi dać szansę na pełny start ? Co nam po paru punktach Adama ... który pewnie nie będzie u nas w next sezonie ? a Damian miałby okazje do pojeżdzenia .
    Kto jak kto, ale Sztucer zeby taki blad merytoryczny popelnil? Uuu chyba wygrana z zakladu byla kupiona na bazarku i strulo pana ;).

  15. Powrót do góry    #15
    Zbanowany
    Dołączył
    20-04-2006
    Postów
    1,478
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ide o flaszke ze ta miernota zwana skórą nie zrobi wiecej
    niz 2 punkty w Lesznie w niedziele...

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    Kto jak kto, ale Sztucer zeby taki blad merytoryczny popelnil? Uuu chyba wygrana z zakladu byla kupiona na bazarku i strulo pana ;).
    A ja się w tym wszystkim zgadzam. Mecz do jednej bramki, szczerze mówiąc, to punktów Skórnickiego brakuje wszędzie na wyjazdach. Rozumiem słabszy dzień, słabszy drugi dzień ale 3 wyjazdy z rzędu dawać dupy to "wyczyn". W kręceniu "bączków" jest najlepszy ale na Boga, nie o to tutaj chodzi. Kresy Czerwonej Latarni mam nadzieję że dobiegną końca. Skoro rozmowa nic nie daje czas przejść do poważniejszych metod.
    Bydgoszcz już naprostowała Chrzanowskiego i proszę jak śmigał na meczu z nami, Sztucer prawie flaszke przegrał !
    Przejdźmy zatem do porównań, zaznacze te macze wyjazdowe na których byli i startowali bezpośrednio w/w zawodnicy, o których poczęta dyskusja jest :
    "Indywidualny Mistrz Polski" :
    Częstochowa
    5. Adam Skórnicki - 0 (d,0,-,0)
    Bydgoszcz
    5. Adam Skórnicki - 1 (d,1,-,0,-)
    A nasz wychowanek, Sperz :
    Częstochowa
    7. Damian Sperz (0,0) 0
    Bydgoszcz
    6. Damian Sperz - 6 (2,2,0,1,0,1)

    Powiedz mi Kamilo :)
    Co z tym fantem :D
    Ps. Ładne imię, bardzo ładne :) Szacunek :)

    Edit :
    Slammer
    Ide o flaszke ze ta miernota zwana skórą nie zrobi wiecej
    niz 2 punkty w Lesznie w niedziele...
    Wątpię żeby się jakiś kozak znalazł.
    Obniż chociaż do jednego punkta :P

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Kamilko flaszki kupione w porządnych sklepach :) i jeszcze stoją nietknięte :P
    Mnie poprostu już zaczyna wkurzać indolencja wyjazdowa Adasia domyślam się ,że w Lesznie jest jakaś nadzieja na pare punktów ale gwarancji takowych nie ma . Damian miał przebłysk w Bydgoszczy i może akurat nadszedł odpowiedni moment . Czy to będzie (hipotetycznie) 4 pkt Skóry ,czy 1-2 pkt Damiana co to może zmienić ? a młodemu daje szanse. Wiem może bezsensu to zabrzmiało tu mamy zbierać każdy mały punkt a jednocześnie eksperymentować z Damianem ok ale póki co ani jeden ani drugi nie trzymają nam wyniku na wyjazdach pomijając występ Damiana w Bydgoszczy.

    Całe szczęście ,że nie mam wpływu na ustalanie składu :);)

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ide o flaszke ze ta miernota zwana skórą nie zrobi wiecej
    niz 2 punkty w Lesznie w niedziele...
    Ja czuję że zrobi więcej, u nas często nawet cieniujący zawodnicy się odradzają i jadą mecz roku. W ubiegłym roku nikt nie spodziewał się że skóra zdobędzie IMP. Poza tym Bjerre zrobi 2 cyfrówkę Vaculik jak pojedzie też coś koło tego, Hans zapunktuje. U nas Czesiu zrobi małe bagienko które sędzia każe ubijać nasi pojadą miernotę, nie zdziwię się jak będą 3 pkt dla Gdańska, w bonusa dla nas nie wierzę, chciałbym się mylić. Nie ma dobrej atmosfery w drużynie, poziom też nie najlepszy, Damian się nie odrodzi w Szwecji zrobił 4 pkt. Chyba że CzeCzena zamkną i wypuszczą przed meczem aby nic nie kombinował z torem :D

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    03-12-2008
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Analogia Grzegorza Kłopota z 2005 roku. Faktycznie Adam je¼dzi słabo (przynajmniej w polskiej lidze), natomiast w Lesznie może mieć mecz sezonu - podobnie jak Dżordż w Zielonej Górze w sezonie'05. Jak będzie to się okaże już w niedzielę.
    Ja jestem skłonny postawić na to, że bonusa nie będzie - w Bydgoszczy katastrofa, więc czemu w Lesznie miałby nie być podobnie.
    Jednak jako kibic będę wspomagał drużynę swoim dopingiem możliwie najwięcej i najlepiej jak tylko będę mógł. Liczę na znajomo¶ć macierzystego toru Sqóry przez niego samego, ustabilizowania formy Hansiora i poszukania mu odpowiedniego partnera do pary bo ani Martin ani Magnus jechać z nim nie mog±, utrzymania dobrej dyspozycji Kenia, występ Joonasa w miejsce Renata Gafurov'a i chociaż połowę tego co przywiózł Damian w Bydgoszczy - czyli jest sporo czynników które decyduj± o w miarę godnej postawie GKS'u na leszczyńskim owalu.
    Z drugiej strony tacy zawodnicy jak Kasper, Mały, Leigh, Pawlicki, Pavlic s± zawsze gro¼ni i obojętnie w jakiej znajduj± się formie to będ± walczyć i stawiać duży opór naszym żużlowcom.
    hmmm... 31:59?

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-04-2008
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ide o flaszke ze ta miernota zwana skórą nie zrobi wiecej
    niz 2 punkty w Lesznie w niedziele...
    Nie byłbym taki pewny... Skóra potrafi w Lesznie jechać, co udowodnił na IMP 2008. Choć kompletu z pewnością nie zdobędzie ;)
    Ja osobiście po tej wpadce we Wrocku boję się o formę rajderów Unii. A wcześniej mało przekonujące zwycięstwa u siebie z jakby nie było outsiderami e-ligi. Wygrana pewnie będzie ale czy z bonusem... Mam wątpliwości... :/

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    29-12-2008
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do tej pory byłem przeciwnikiem opcji z Vaculikiem pod 7, ale teraz wydaje mi się że może być dla nas korzystniejsza, zwłaszcza na wyjazdach. Puszczamy 4 biegi bez zmian, patrzymy kto jechał najgorzej - za niego Vaculik. Vaculik ma jeden bieg zapasowy na wypadek ta¶my lub jeżeli pójdzie dobrze będziemy mieli warto¶ciowego zawodnika na bieg 14:)

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    03-12-2008
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na bonusa macie szansę... w końcu jak widziałem to w jakim stylu nasi roztrwonili w Bydgoszczy przewagę dwudziestocztero punktow± to mam duże obawy o ten punkt. Mam nadzieję że tak się nie stanie jednak :)

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    666
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    ta miernota zwana skórą nie zrobi wiecej
    niz 2 punkty w Lesznie w niedziele...
    przed meczem z Bydzia w Lesznie uwazalem ze kazdy jeden punkt Chrzanowskiego i Jedrzejewskiego to bedzie skandal tak samo jak Travisa Elvisa McGowana we Wrocku i co? rozczarowalem sie... dlatego nie zdziwie sie jak taki wynalazek jak Adam S "Mistrz Polski" znowu doprowadzi mnie do stanu przedzawalowego jak 11 miesiecy temu - choc mawiaja ze nic dwa razy sie nie zdarza...

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    19-07-2008
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 6 postach
    Mam nadzieję, że nasze byczki w końcu się przebudzą i wygrają z Gdańskiem.

    Adams 13
    Jaro 12
    KK 10
    Bali 6
    Shields 6
    Przemek 5
    Sławek 3

    czyli wychodzi z tego 55 punktów nierealne ?

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    03-12-2008
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czyli wychodzi z tego 55 punktów nierealne ?
    Nie! :D :D :D Albo będzie więcej albo mniej ;]

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    19-07-2008
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 6 postach
    czyli wychodzi z tego 55 punktów nierealne ?
    Nie! :D :D :D Albo będzie więcej albo mniej ;]
    Dlaczego tak myślisz ?

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    wersja optymistyczna :)
    Andersen - 10
    Bjerre - 12 lub odwrotnie
    Vaculik - 8
    Zorro - 3
    Kilokarpi- 5
    Skórnicki - ?
    Sperz - ?

    nierealne ? 38 + ? = ? ;):P

    wersja pesymistyczna :(

    Andersen - 4
    Bjerre - 13
    Zorro - 3
    Kilokarpi - 2
    Vaculik - 7
    Skórnicki - 1
    Sperz - 0

    nierealne ? 30

    Wersja huraoptymistyczna :D



    brak przesłanek :)


  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba nie ma wyniku nierealnego jeżeli chodzi o ten mecz, ciekawe jak tam u bukmacherów? Mnie osobiście nie zdziwi żaden wynik nasze Asy pokazały że potrafią przegrać z każdym tak samo potrafią z każdym wygrać jednak chyba nie w tej dyspozycji.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik Awatar gawronex85
    Dołączył
    12-03-2009
    Postów
    368
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wersja optymistyczna
    Andersen - 10
    Bjerre - 12 lub odwrotnie
    Vaculik - 8
    Zorro - 3
    Kilokarpi- 5
    Skórnicki - ?
    Sperz - ?

    nierealne ? 38 + ? = ?

    wersja pesymistyczna

    Andersen - 4
    Bjerre - 13
    Zorro - 3
    Kilokarpi - 2
    Vaculik - 7
    Skórnicki - 1
    Sperz - 0
    w tym wypadku zauwazam sprzecznosc :P a tak na powaznie nie mam sil zeby gdybac jaki bedzie wynik meczu. widzow max 6 tys. i powiem szczerze ze wolalbym widziec meczaca sie i nabieraja doswiadczenia juniorke niz meczarnie naszych gwiazdeczek ;/ jakby sie ktos chcial dosiasc do mnie bo pewnie znowu sam pojade z powodu blyskotliwych wynikow oraz mentalnosci przecietnego kibica leszczynskiego to zapraszam na priv.

    pozdrawiam

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Wszyscy w Lesznie oczekujemy aby Unia ten mecz wygrała w piękny i zdecydowany sposób. Tym razem bez torowych komplikacji. Czy tak się stanie?? Uważam, że trzy punkty zostana w Lesznie, po bardzo fajnym meczu po którym znów wszyscy pokochamy naszą Unię. Na meczu będę na pewno mimo tego, że mieszkam w Poznaniu. Na Unię chodzę od zawswze i mimo tego, że nie raz wychodziłem ze smoka wkur... to na następnym meczu pojawiałem się obowiązkowo. Mam już dość wysłuchiwania, że ceny biletów zbyt duże (podejrzewam, że większość z was i tak wchodzi jeszcze na ulgowe), albo na temat gwiazdorzenia KK i innych. Dla mnie taką prawdziwą perełką wśród gwiazd był np. Jurga. Jak skończył wszyscy wiemy. Można by tu jeszcze dodać Łabędzia ale to temat na innny wątek.
    Bardzo lubię drużynę z Pomorza i życzę im utrzymania w e-lidze ale nie kosztem naszego złota:)

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Bardzo lubię drużynę z Pomorza i życzę im utrzymania w e-lidze ale nie kosztem naszego złota
    Ale ten mecz nie jest istotny dla waszego złota, na punkty i tak Torunia nie dogonicie w rundzie zasadniczej. Ani w małych ani w dużych punktach. Więc może zapiszecie się do spółki antycieślakowskiej, której celem jest spuszczenie Sparty z Elipy? :P
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    No i mamy awizowane składy:

    Lotos Wybrzeże Gdańsk:
    1.Kenneth Bjerre
    2.Renat Gafurow
    3.Hans Andersen
    4.Adam Skórnicki
    5.Magnus Zetterstroem
    6.Martin Vaculik

    Unia Leszno:
    9.Krzysztof Kasprzak
    10.Damian Baliński
    11.Leigh Adams
    12.Adam Shields
    13.Jarosław Hampel
    14.Sławomir Musielak
    15.Przemysław Pawlicki

    Czyżby Kilokarpi poszedł na dłużej w odstawkę ?

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Bardzo lubię drużynę z Pomorza i życzę im utrzymania w e-lidze ale nie kosztem naszego złota
    Ale ten mecz nie jest istotny dla waszego złota, na punkty i tak Torunia nie dogonicie w rundzie zasadniczej. Ani w małych ani w dużych punktach. Więc może zapiszecie się do spółki antycieślakowskiej, której celem jest spuszczenie Sparty z Elipy? :P

    Sorry ale ja i wielu pewnie woli WROCEK...

    Atmosfera wyjazdu ,do tego te piękne oprawy wykonywane przez grupę "Frajerzy spod Wieży", i te "prawie derby"...

    A wy? Ani nas grzejecie ,ani ziębicie...

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    sorry noski ale po ostanich latach wole odpocząć sobie od wts'u i jego kibiców.to co sie dzieje na lini kibicowskiej pomiedzy lesznem a wroclawiem nie ma nic wspolnego z kibicowaniem w przeciwieństwie np. do falubazu.poza tym ciągle pamiętam '91 i to w jaki sposób podpieprzyli nam łabędzia

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    CENY BILETÓW BEZ ZMIAN!


    http://unia.leszno.pl/index.php?action=news&news=1099


    Ciekawe czy będzie 5 tys??? ;)

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik Awatar gawronex85
    Dołączył
    12-03-2009
    Postów
    368
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Noski ja uwazam ze koniec ery sparty w ekstralidze juz nadszedl. jak sie dorobia wychowankow to niech wroca. tak samo stadion...i ci kibice... ja wole gdansk w najwyzszej klasie rozgrywkowej. podejrzewam ze tak samo jak wiekszosc naszych ;)

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Wasze wolenie w tym wątku ch.. nas obchodzi:P. A spadnie i tak Polonia:).

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    19-07-2008
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 6 postach
    CENY BILETÓW BEZ ZMIAN!


    http://unia.leszno.pl/index.php?action=news&news=1099


    Ciekawe czy będzie 5 tys??? ;)
    I gdzie te ruchome ceny biletów panie prezesie ?

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z Łabędzkim to już historia, poszedł do Wrocka bo zaświeciły mu się złotówki, zapowiadał się nieźle ale niestety. Zresztą Skóra swojego czasu odszedł do Częstochowy w której i tak siedział na ławce bo rewelacji nie robił. Sadzę że gdyby został w Lesznie był by dobrze punktującym średniakiem a tak jest różnie.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-04-2008
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo lubię drużynę z Pomorza i życzę im utrzymania w e-lidze ale nie kosztem naszego złota
    Ale ten mecz nie jest istotny dla waszego złota, na punkty i tak Torunia nie dogonicie w rundzie zasadniczej.
    Niestety racja. Gdyby był bonus z klejami to (w kontekscie meczu u siebie z Toruniem, który jest do wygrania za 3 punkty) można by jeszcze wierzyć w wyprzedzenie aniołów na finiszu. W tej chwili jest to juz raczej w sferze marzeń...
    Ale ten mecz jest mimo wszystko istotny. Bo nie bez znaczenia jest czy zajmiemy przed fazą play-off 2 czy 3 miejsce...

    Więc może zapiszecie się do spółki antycieślakowskiej, której celem jest spuszczenie Sparty z Elipy? :P
    Ejże... Kibic Wybrzeża namawiający do zapisania się do spółki antycieślakowskiej? :D
    Myslałem, że miedzy Atlasem i Wybrzeżem panuje niczym niezmącona, powszechna i dozgonna miłość ;).
    Ja jestem za powstaniem takiej spółki. Tej swołoczy spod wieży z zegarem dobrze zrobiłoby parę latek w niższej lidze ;)

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Ejże... Kibic Wybrzeża namawiający do zapisania się do spółki antycieślakowskiej?
    Ironizowałem. Chodziło mi o słowa Cieślaka, który rzucał się niesamowicie podczas meczu Wybrzeża z Włókniarzem...
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    kurde, internet obecnie dorywczo, nastepny dworzec kolejowy 30 kilometrow.

    wybieram sie, prosba do kolegow o sprawdzenie ponizszego polaczenia:

    wyjazd z Tczewa pociagiem, niedziela. O ktorej by zdarzyc na mecz?
    po meczu relacja Leszno - Poznan, pociagiem. chyba ze ktos jedzie samochodem do Poznania to dorzuce sie do Benzyny.

    prosze o krotkie wklejenie polaczenia

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jednak jako kibic będę wspomagał drużynę swoim dopingiem możliwie najwięcej i najlepiej jak tylko będę mógł.
    Mar0 bez urazy, ale na sektorze gości to ja Ciebie jeszcze nie widziałem... Na bank się nie pomyliłeś pisząc, że będziesz dopingował Wybrzeże w Lesznie?

    Co do meczu - pewnie w plecy, ale może jakieś pojedyncze biegi będą dawały nadzieję;) Kto żyw do Leszna!

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2004
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CENY BILETÓW BEZ ZMIAN!


    http://unia.leszno.pl/index.php?action=news&news=1099


    Ciekawe czy będzie 5 tys??? ;)
    Kibice pokażą zarządowi Unii,
    że nie do końca da się ich doić

    Będą pustki na trybunach
    jakich nie było w Lesznie od kilku lat

    Jeszcze miesiąc albo dwa i okaże się, że marketingowcy
    z Unii będą musieli się wziąś do prawdziwej pracy

    Przez ostatnie 4 lata budżet to byli głównie kibice.

    Zobaczymy jak sobie poradzą w nowych warunkach.

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CENY BILETÓW BEZ ZMIAN!


    http://unia.leszno.pl/index.php?action=news&news=1099


    Ciekawe czy będzie 5 tys??? ;)
    I gdzie te ruchome ceny biletów panie prezesie ?
    Ruchome to będą dopiero na Toruń i Czewe ;) proponuje już odkładać!

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •