Pokaż wyniki od 1 do 36 z 36

Wątek: Problemy forum, uwagi merytoryczne,pytania do moderatorów - forum PSŻ !!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2009
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Problemy forum, uwagi merytoryczne,pytania do moderatorów - forum PSŻ !!

    Przed chwilą ktoś usunął założony godzinę temu temat.
    Wnioskowałem w nim o nałożenie bana na pana Badcośtam.

    Rozumiem ,że osobnik ten nadal jest bezkarny i może wylewać tu swój jad i wszystkich obrażać.

    Gdzie w takim razie mamy zgłaszać takie wnioski?

    Podobne wątki:

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    08-04-2009
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed chwilą ktoś usunął założony godzinę temu temat.
    Wnioskowałem w nim o nałożenie bana na pana Badcośtam.
    Na jakiej podstawie mam dostać bana na ogólnopolskim forum sportsboard? Na podstawie tego, że jakiemuś pluszowemu poznaniakowi jestem cierniem? Nie masz argumentów bo nie łamię nigdzie regulaminu i dobrze o tym wiesz!
    Rozumiem ,że osobnik ten nadal jest bezkarny i może wylewać tu swój jad i wszystkich obrażać.
    Podaj zatem przykłady pluszowy misiaczku, bo ja jakoś nie przypominam sobie swoich słownych wycieczek, które wychodziłyby poza temat rozmów i kogoś obraziły.
    Póki co to obrażano tutaj MNIE używając wulgaryzmów (sankt1910, urbi_etorbi) i jakos dla nich o bana nie wnioskujesz. Zachowujesz sienei jak kibic a jak obrażalska panienka. Fuj

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2006
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kazmierz czemu usuwasz tematy a obok piszesz że mają sobie taki temat zalozyc? Nie rozumiem was wcale...


    .

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jaki watek niby usunąłem Logan???? daj sobie chłopie na wstrzymanie. W opisanym czasie gnałem na Szamotuły. Milczenie jest złotem..... zatem jak masz pier...... głupoty to lepiej zamilcz. Bo własnie przez takie teksty rozpierdalą to forum. Nie wiesz czegoś to po ch........ piszesz?

    Sorry Logan za ciśnienie w poście,ale trudno abym przeszedł na tym co piszesz spokojnie do porządku. I sorka za przypadkowe zedytowanie Cię. Nie usuwałem żadngo wątku i staraj się czytać co napisałem prędzej. Mam w............ styl tego forum skoro większości On pasuje.

    A co da bana dla ów jegomościa...... dawno byłem za usunięciem go z forum. Problem w tym,że są tu ludzie którzy uwielbiają z nim ,,konwersować,,. Nie bedę przytaczał nicków tych osób, bo po co??? Każdy z nas wie czy prowadzi polemikę z Badem. I na jakim poziomie jest ów dyskusja. Skoro tym osobą to pasuje, to usuwanie go byłoby ..... głupotą. Po co??? Żeby pózniej przeczytać, że łamie się ,,wolność,, słowa??? Że tłamsi się opozycje??? :-)))) Że jak można usuwać posty czy choćby część z nich w których roi się ....... Ty wieśniaku!!! Ty buraku!!!Itd itd. Wcale nie trzeba go banować. Wystarczy być tylko ........mądrym i nie odpisywać na jego wpisy. Sam ze sobą pisać nie będzie. Niestety jak widać tej mądrości niektórym brak. I tyle ode mnie.

    No może jeszcze coś............. to forum jest takim jakim chcecie żeby było........... sami je kszatałtujecie swoim wpisami. Pytanie tylko jedno mam - o czym ono dziś świadczy i kto odnosi z tego korzyść???? Jak znajdziecie odpowiedż na to pytanie, to może wreście będzie .......... Czyli na forum będzie tak samo jak było w niedzielne popołudnie. Normalnie.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2009
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kazmierz,za mało działania,za dużo filozofowania :)

    Na każdym innym forum tego pana już dawno by nie było.Tylko tutaj jakoś nikomu ten typ nie przeszkadza.Liczenie,że nikt jemu nie będzie odpowiadał jest naiwne i mało prawdopodobne.

    Niech realizuje się na forum Startu.Tutaj jego erudycja jakoś do nikogo nie trafia.
    To prawda,jak ktoś napisał że „bad**** ma włosy miedzy palcami i onanizuje się za każdym razem gdy wejdzie na forum”? Fuj :D

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żebyśmy się dobrze zrozumieli........... ja też jestem za. Problem w tym,że ja już raz zaczęłem usuwać posty jego i jego adwerszarzy z Poznania (wstrzymam się od podawania nicków). I co się działo??? Larum,że naruszam wolność. A najśmieszniejsze było to że wzajemnie się obrażają, ale jak usunąłem część postów (tą poniżej wszelakiego poziomu), to było............. żebym nie usuwał, bo nie wiadomo o co chodzi w wątku???? :-)))) No tak........... Prawda...... można się zgubić......... nagle zniknęły ,,buraki,, ,,wieśniaki,, i adwersarze nie wiedzą co ten drugi napisał o nich i jak go teraz nazwać. Ot problem. A że wątek jest o meczu Strat-PSŻ- Kogo to obchodzi......? Ważne było to, że śmiałem usunąć kogoś post lub jego część (tą chorą) a to już boli. Bo innych usuwać można ale mnie????? Veto!! I tyle............ ale zgadzam się z Tobą w pełni...... co do usunięcia gościa.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    08-04-2009
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uważam, że sytuacja jest chora.
    Nawet jeśli przeszkadzam Wam na Waszym forum to jednak po to macie to forum na ogólnopolskim żeby inni kibice też zaglądali.
    Zastanówcie się sami czego chcecie.
    Mogę Wam przeszkadzać na forum PSŻ, ale to jest forum ogólnopolskie i jak sądzę o banowaniu nie decydują użytkownicy tylko obiektywne kryteria wynikające z regulaminu, którego nie złamałem i nie łamię.
    Sportsboard to otwarte dla wszystkich forum.
    Jakim prawem zatem chcecie zabraniać mi pisać na ogólnie dostępnym forum? Spodobało mi się tu i chętnie z Wami podyskutuję.
    Jeśli chcecie pieścić się we własnym gronie to załóżcie sobie forum zamknięte dla innych, gdzie zweryfikujecie czy chcecie ze mna gadać czy nie według własnego widzimisie.

    Co do "wieśniaków" i "buraków" o których pisze Kazmierz przypominam, że były to odzywki wypisywane przez kibica PSŻ (poznaniaka) i obrażał nie tylko mnie, ale wszystkich Gnieźnian. (Piszę to tylko tak, żeby nie było, że to ja kogokolwiek obraziłem)

  8. Powrót do góry    #8
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    BadMadafaka - jeszcze jeden wyskok i ban, to jest forum PSŻ korzystające tylko z infrastruktury SportsBoard (tak jak forum Startu korzystające z infrastruktury gniezno.com.pl, bo to przecież nie jest tylko forum Startu). I zapewniam Cię, że wszystko będzie zgodne z regulaminem...

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Wiesz o co chodzi Kazmierz? Na chwilę obecna w temacie START-PSŻ naliczyłem 62 wpisy, z czego 18-20 dotyczy tematu meczu. O czym to świadczy? Potem postrzegają nas w innych ośrodkach tak, jak nas postrzegają? Nie potrafimy o żużlu dyskutować prawie wcale. Był wątek INWAZJA... ale po kilkunastu wpisach zauważyłem, że posty są o wszystkim, tylko nie o meczu, więc założyłem wątek dot. typowo meczu. Niestety niewiele to wniosło i tą samą dyskusję można ciągnąć było jednak w INWAZJA...
    Dodatkowo tamat START-PSŻ na chwilę, gdy piszę te słowa spadł na plan dalszy, pomimo że to już za parę dni i temat powinien być gorący. Wcześniej założyłem wątek PSŻ-START, ZGODA CZY NIE i został zablokowany. Nie mam o to pretensji, ale właśnie tam można było wylewać swoje żale i przekleństwa, które niestety przeniosły się na inne wątki. Sytuacja mam wrażenie nie jest w żaden sposób kontrolowana i moderatorzy nie panują nad tym.
    Jest ktoś, kto Was prowokuje? BadMadaFaka? Po pierwsze prowokacja jest skuteczna tylko wtedy, gdy się na nią odpowiada, a po drugie w temacie meczu START-PSŻ to nie on wiedzie prymat w postach nie na temat. Warto się zastanowić więc kto, wobec kogo prowokatorem i kto ma, akto nie ma racji.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2006
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jaki watek niby usunąłem Logan???? daj sobie chłopie na wstrzymanie. W opisanym czasie gnałem na Szamotuły. Milczenie jest złotem..... zatem jak masz pier...... głupoty to lepiej zamilcz. Bo własnie przez takie teksty rozpierdalą to forum. Nie wiesz czegoś to po ch........ piszesz?
    Oki to kto usunął ten temat w którym teraz pisze? (Kazimierz czytasz w ogole tresc pierwszego postu?)



    Może na wyrost napisałem ale byłes jedynym moderatorem w tamtym czasi piszacym na forum i jedynym co usuwa tematy.
    Stamper zamyka zawsze tamaty... :P

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    08-04-2009
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BadMadafaka - jeszcze jeden wyskok i ban, to jest forum PSŻ korzystające tylko z infrastruktury SportsBoard (tak jak forum Startu korzystające z infrastruktury gniezno.com.pl, bo to przecież nie jest tylko forum Startu). I zapewniam Cię, że wszystko będzie zgodne z regulaminem...
    Czyli mam rozumieć, że jak zrobie wyskok na forum PSŻ to dostanebana tylko na PSŻ, a forum ogólnopolskie nadal będę mógł używać?

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Molineux mi się nawet nie chce komentować. Proszę czytaj. Czy to ja sobie tam (w temacie meczu) urządziłem pyskówkę??? Piszesz ,że moderatorzy nie utrzymują porządku?? A jak to mają zrobić skoro jak zaczęły się kasowania postów o wszystkim i o niczym to zrobił się larum (dlaczego są kasowne moje posty??) . Powtarzam się, ale jak tego nie robić skoro padają zarzuty wobec kogoś. Potwierdzam Twoją tezę o braku merytorycznych wpisów w temacie meczu. Ale kto je wypisuje????? Właśnie WY forumowicze!!!! Nie kto inny.

    Logan. Też czytaj. Nie wiem kto usunął i dlaczego. Zatem skoro Ty tez nie wiesz to na drugi raz nie wypisuj cos co jest bzdurą. Forum jest dla forumowiczów a nie dla moderatorów.

    A już inna sprawa że już po meczu z Rybnikiem pisałem, że teraz zapanuje tu............... i się nie myliłem. Demony ożyły. Taka Polska prawidłowość. Jak od wieków.

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    16-06-2009
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po co się kłócić ? to ma być rozmowa o żużlu. lubicie oglądać przekrzykujące się gęby w sejmie ? ja nie. tak samo nie chce mi się czytać kłótni tutaj....... :/

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Czyli mam rozumieć, że jak zrobie wyskok na forum PSŻ to dostanebana tylko na PSŻ, a forum ogólnopolskie nadal będę mógł używać?
    Nie - dostaniesz bana na forum Sportsboard, którego nieodłączną częścią jest forum PSŻ :)

    Zaraz pewnie wysłucham co ma do powiedzenia Kazmierz i będzie ciekawie :)

    P.S. Wróciłem:)

    P.S.2. logan - muszę Cię zmartwić, nie uciekłem tylko jako człowiek pracujący wyjechałem na należny mi urlop.
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odkopię ten temat ze względu na tak zwany 'syf', który może i jest, a może to trochę za mocne słowo jak na to, co obecnie tutaj mamy.

    Proponowałbym usunięcie kilku zamkniętych tematów, bo nic sob± nie wnosz±:
    "Znane nazwiska liderów na nowy sezon! ! !",
    "Rzeszów",
    "PSZ Poznan - Stal Rzeszow Zdjecia",
    "Po spotkaniu z Prezesem...",
    "Id± zmiany?! Pan Wiencek zrezygnował!",
    "Buractwo z Grudzi±dza".


  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzikuss. Napiszę tak:
    - po pierwsze, to nowe wątki wrzucają tu zwykli użytkownicy (tacy jak Ty). To ważne, bo czasami mam wrażenie jakby moderatorzy tak robi.
    - po drugie, to nie jest tak, że moderatorzy siedzą i tylko czekają na wpisy aby je kasować chocby (czasami trzeba pracowować itd) zatem czasami potrzeba czasu.
    - po trzecie kiepski temat sam się zakończy (choćby jak ten bezsennsowny z nazwiskami liderów) wystarczy aby tylko nic nie dopisywać do niego.
    - a po czwarte. Jeżeli ktos chce wiedzieć jak wygląda ów słynny ,,syf,, na forum ( zapraszam choćby na forum kibiców. Wpisz sobie w google kibice i forum. Weż sobie choćby komentarze do jakieś kolejki ligowej wtedy dowiesz się co to znaczy ,,syf,, bo jeżeli na tym forum jest syf............ to oznacza tylko, że sezon ,,ogórkowy się zaczął :-)))
    - a po piąte............. po co kasować wątki które na swój sposób się same zamknęły??? Zaraz ktoś inny się odezwie,że on chce aby wykasować 5 innych. Ja rozumiem,że żyjemy w Polsce gdzie dwóch Polaków, a trzy zdania ale może skupmy się na żużlu i jego problemach a nie na ...ogórkach.

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Poza tym, dodając coś do wpisu kolegi powyżej, każdy, wchodząc na forum może u góry, po prawej stronie wyświetlić sobie wątki aktywne z ostatnich 2 dni lub 10 dni jak woli...:)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ogólnie zgadzam się i rozumiem Was. Wyrazu 'syf' użyłem ze względu na to, co wczoraj przeczytałem w wątku 'o wszystkim i o niczym'.
    A z drugiej strony... niektóre tematy zajmują tylko niepotrzebne kilobajty, bo są to wątki powielone albo takie, które najwidoczniej uznaliście za bezsensowne i je zamknęliście.

    pozdro!

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Jak dla mnie wszystkie tematy zamknięte powinny być usunięte,bo tylko zajmują niepotrzebnie miejsce.
    Chyba,że można je przenieść w inne miejsce,do jakiegoś archiwum np o ile takowe istnieje.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2009
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy możnaby utworzyć podforum do PSŻ tak, aby można było posegregować tematy w kategoriach:
    1. PSŻ
    2. Żużel reszta
    3. OT
    4. Kosz
    5. Uwagi techniczne

    Jeśli tak to dlaczego jeszcze tak nie jest?

    I jeszcze jedno - dlaczego nie zmienia mi się oznaczenie wątku na przeczytany (żółty) i od zamkniętego wątku o Sqórze mam wszystko czerwone?
    Już ok.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Są rzeczy które się powinno załatwiać w zaciszu domowym ale też są chwile że ........... że się nie da. Jak wiecie udzieliłem Ostrzeżenia Matrixowi. Za....... cytowanie fragmentów czyiś postów oderwanych kompletnie od całości co powodowało,że autor za chwilę musiał coś prostować..... i tak mieliśmy jazdę na forum. Nie było chyba osoby na tym forum (chyba poza mną) która nie miała jazdy z Matrixem..... tylko z ostatnich dni wymienię Latosińskiego, Urbiego, Łowce czy mb. Nie da się ukryć,że otrzymałem skragi na to, że Matrix wybiórczo traktuje posty innych co powoduje że................ nie chce się tu pisać.

    To że Matrix jest już proszony aby nie cytować czyiś postów zostawiam już jego dobrej woli. Choć Matrix prośby innych ma w ......... Zatem powtórzę Tobie Matrix jeszcze raz. Dostałeś ostrzeżenie za notoryczne fragmetaryczne cytowanie postów wbrew ich autorom. Cytownie które wybacza kompletnie sens ich wypowiedzi. Cytowanie które służy udowodnieniu twoich czasami dziwacznych (to moja opinia) myśli.

    I jeszcze coś. Ponieważ również wobec mnie przekroczyłeś granicę przyzwoitości. Masz prawo skrgi na mnie do admir. to twoja wola. Ale niże życzę sobie abyś wysyłał mi na pw mase postów od sibie w których prowokujesz mnie do wymiany zdań....... jak to napisałeś np. Aby podniósł rękawice......... Masz admira. I tam kieruj uwagi a nie mnie zarzucasz postami od siebie na które z powodu ich treści nie otrzymujesz odpowiedzi (dokładnie dziś dostałeś jedną na ileś postów do mnie z inf. gdzie masz się udać z tematem). Wiem,że do Ciebie nic nie trafia i zaraz coś tu wyśmyczysz. Ale sensem mego postu jest pokazania wszystkim jak trudno czasami być............... moderatorem.

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytowanie postów wbrew woli autorów nie jest na tym forum zabronione Kazmierz. I sprawa została już załatwiona i to tam gdzie jest na to miejsce.

    Tam wszystko wyjaśniłem i otrzymałem odpowiedź od admina. Dla mnie sprawa zakończona i absolutnie nie ma o czym rozmawiać.

    I jaką mase postów? Jeśli jeden czy dwa posty na PW to dla Ciebie "masa" Kazmierz, to nie mam więcej pytań :D

    I na koniec - ujawnianie na forum treści korespondencji prywatnych (a więc w tym również PW) bez zgody adwersarza jest akurat na tym forum zabronione Kazmierz. Jak widać znam regulamin lepiej od Ciebie, od moderatora. Zmusiłeś mnie do zapoznania sie z nim, dając mi ostrzeżenie za coś, czego regulamin robić nie zakazuje, tymczasem sam powyżej zrobiłeś coś, czego na tym forum robić nie wolno. Ujawniłeś treść naszej korespondencji prywatnej.

    Co do cytatów, w odpowiednim miejscu wyjaśniłem już (wiedziałbyś to, gdybyś raczył tam zajrzeć), że mój styl cytowania wynika m.in. z zaleceń władz forum, które jakiś czas temu wydały zalecenie, by nie cytować postów w całości. To też stosuje sie do tego i cytuje tylko te fragmenty, do których chce sie odnieść.

    I napisałem tam również, że skoro niektórym to przeszkadza, to postaram sie ograniczyć cytaty. Bo ja potrafie spełnić czyjąś prośbe, pod jednym wszak warunkiem - jeśli jest ona grzeczna. A nie, że ktoś pisze do mnie w lekceważącym tonie a jednocześnie kieruje do mnie prośbe o niecytowanie go i liczy na jej spełnienie.

    Dziękuje za uwage i pozdrawiam.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Matrix. Powtórzę Tobie jeszcze raz i ostatni. Może zrozumiesz (ty nie zrozumiesz bo Ty wiesz wszystko najlepiej). Cytujesz wybrane wybiórczo fragmenty czyiś postów i intrepretujesz je wbrew woli piszących (jeszcze ra Tobie powtarzam. Cytowanie nawet wbrew woli nie jest zakazane. Ale interpretowanie ich i to notoryczne już tak). Co gorsza nie reagujesz na prośby abyś tego nie robił. Czy powtórzyć Tobie jeszcze raz??? Nie..................... A fakt,że prowokujesz mnie na pw (potrafisz tą samą wiadomość wysłać kilka razy do mnie) nie jest objęty żadną tajemnicą (boisz się czy wstydzisz tego co piszesz? ). Fakt,że próbujesz i to wrzucić do admin. świadczy że celowo prowokujesz innych na tym forum i wolisz się asekurować. Czas aby ktoś zakończył tego rodzaju praktyki z twojej strony (nawet jeżeli się narażam). I szkoda,że tak oficjalnie to trzeba robić. Ale na Ciebie nie ma rady.

    I jeszcze coś. Dostałem informacje już jako moderator,że potrafisz zmieniać własne stare posty po dłuższym czasie aby pasowały do twojej teori w danej chwili. Czekam na dokładne informacje od osoby która przekazała mi to, bo sprawa jest świeża a ja nie mam czasu na takie sprawy od razu. Z dokładnymi opisami i przykładami. Chce wierzyć,że to pomyłka................. jeżeli nie jest to pomyłka to zostaniesz zgłoszony przez moją osobę do ................

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niczego nie interpretuje, tylko odpowiadam na posty adwersarzy. A cytuje tylko te fragmenty, do których chce sie odnieść. Co Ty w tym widzisz dziwnego, bo nie rozumiem. Co mam cytować fragmenty, na które nie mam nic do powiedzenia i zostawić pod nimi puste pole? No Kazmierz zastanów sie co Ty piszesz, naprawde.

    I na żadnym PW Cie nie prowokuje. Żadnych wiadomości nie wysyłałem Ci pare razy. Jeśli cokolwiek doszło więcej niż raz, to napewno nie z mojej winy. Albo błąd systemu, albo powodem było zamulanie kompa, który nie jest już pierwszej młodości. Tak samo dzieje mi sie czasem na forum gdzie zawieszanie komputera powoduje, że post wchodzi mi 2 razy i musze usuwać drugi powtórzony post. A napisałem Ci na PW, to co napisałem z dobrej woli, bo uważam, że skoro w odpowiednim temacie zaskarżyłem Twoją decyzje to masz prawo sie do tego odnieść. A nie byłem pewny, czy zauważyłeś ten fakt. Więc zrobiłem to w dobrej wierze.

    Ale widze, że jesteś miłośnikiem teorii spiskowych, a do tego bardzo do mnie uprzedzonym, dlatego mylnie wydaje Ci sie, że wszystko co robi matrix ma jakiś złośliwy podtekst. Kazmierz opanuj sie i uwierz że tak nie jest.

    Co do treści PW to są one objętą tajemnicą. Cytowanie i omawianie treści korespondencji prywatnych jest na tym forum zabronione. Ale przejrzyj regulamin Kazmierz, bo jako moderatorowi wypadałoby Ci choć troche go znać. Jak chcesz moge Ci nawet ten punkt regulaminu tutaj wkleić. A ja sie niczego w tych PW nie wstydze, bo nie mam czego. Stwierdzam tylko fakt, że nie wolno tych korespondencji omawiać ani cytować na forum, bo zabrania tego regulamin.

    I Kazmierz, teraz już przeszłeś samego siebie, naprawde. Widze, że Twoje uprzedzenie do mnie jest tak daleko posunięte i tak niezdrowe, że najchętniej zakazałbyś mi nie tylko cytowania postów, ale już nawet ich edycji! Nic, pozostaje mi tylko czekać, aż rzucisz pomysł, by zabronić matrixowi oddychać. Przekraczasz granice absurdu, naprawde Kazmierz.

    Każdy użytkownik - czy to Twój kolega którego lubisz, czy też znienawidzony przez ciebie matrix - ma takie same prawo do cytowania postów i takie samo prawo do ich edycji. Czy Ci sie to podoba czy nie. I to sie nazywa wolność słowa Kazmierz. To tak dla wyjaśnienia.


    I owszem, edytuje również czasem posty po "dłuższym" czasie, choćby po godzinie. I co z tego? Czy to jest zabronione? Nie. Jeśli przyjdzie mi do głowy nowy dodatkowy argument, to go dodaje. I nie ma w tym nic złego.


    I druga rzecz. Nie wiem, co masz na myśli mówiąc o "starych postach", które rzekomo zmieniam. Bo jeśli dla Ciebie stary post, to post który napisałem powiedzmy dziś o 15, a zedytowałem go o 16, to wówczas tak - w takim sensie zdarza mi sie edytować "stare" posty. Ale w tym nie ma nic złego, wszak sam powyżej zmieniłeś posta po 40 minutach! Ale jeśli mówiąc "stare" masz na myśli posty sprzed miesięcy, tygodni czy nawet dni, to czegoś takiego napewno nigdy nie robiłem. Takich postów nigdy nie zmieniałem. Absurd.

    No ale wiadomo, jak ktoś jest do kogoś uprzedzony tak jak Ty do mnie Kazmierz, wówczas każda normalna czynność zostaje wyolbrzymiona przez antypatie i urasta do rangi "zbrodni".

    Ale cóż, jestem człowiekiem, który zawsze mówi co myśli, nawet moderatorom. Więc nie po raz pierwszy spotykam sie z szykanami moderatora wobec mnie. Tylko akurat po kim jak po kim, ale po Tobie Kazmierz sie tego nie spodziewałem. Bo zawsze Cie szanowałem, choćby za kulture dyskusji.

    Niestety teraz wykazujesz daleko posunięty brak obiektywizmu, niegodny moderatora.

    Dziękuje i pozdrawiam.




  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    08-04-2009
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Matrix dostajesz kolejne ostrzeżenie za obrażanie mnie. Zarzucasz mi kolesiostwo, poczułem się obrażony i daje Ci drugie ostrzeżenie! Nim coś teraz napiszesz to się zastanów dwa razy bo każde obrażenie kogoś bądź notoryczne powtarzanie tego samego będzie skutkowało banem dla Ciebie!
    Proszę moderatora, który chce być sędzią we własnej sprawie, aby nabrał do siebie nieco dystansu, a jak to nie pomaga to aby zechciał zlecić ocenę sytuacji innemu moderatorowi, gdyż powyższy komentarz bardziej przypomina obrażone dziewczątko niż tekst moderatora.
    Moderator powinien mieć nieco autorytetu na forum a takie działania jak ocena utarczek słownych z własnym udziałem (a utarczek nikt nie broni - moderator też człowiek) raczej autorytet podważa.

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz racje, ale sprawa została już wyjaśniona pomiędzy mną, Hunterem i innym rozjemcą, tak jak proponowałeś. Sprawa jest więc zamknięta i nie wracajmy do tego.

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    08-04-2009
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chodzi też o to, żeby co do zasady nie było w przyszłosci tego typu wykorzystywania funkcji do traktowania zwykłych userów z góry.
    Potraktujmy mój post jako luźną uwagę na przyszłość

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2007
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy faktycznie jest gdzieś jakiś czat na którym można komentować mecze.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam problem z tematem off topic.Nie chce mi wyświetlać 18 strony wyskakuje ,że czas przetworzenia jest 0,2456320.... i po odświeżeniu i ponownym wejściu ,nadal jest ten sam problem.

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Mam problem z tematem off topic.Nie chce mi wyświetlać 18 strony wyskakuje ,że czas przetworzenia jest 0,2456320.... i po odświeżeniu i ponownym wejściu ,nadal jest ten sam problem.
    Każda kolejna strona pojawia się chyba z lekkim wyprzedzeniem,bo wszystkie bieżące posty są na stronie 17.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kto i dlaczego zamknął wątek "PSŻ - klub nr 3 w Poznaniu"?
    Wątek w żaden sposób nie łamał regulaminu i miałem nadzieję, że będzie zaczątkiem do dyskusji o uatrakcyjnieniu imprez na Golęcinie.
    Proszę o wyjaśnienie i odblokowanie wątku!
    PS
    Zamykajac wątek moderator sam z siebie powinien włożyć minimum wysiłku i dopisać post uzasadniajacy decyzję. A tak wygląda to jak forum sportowe na Białorusi

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    18-06-2010
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak samo zmiana tytułu. Jeżeli jeden temat ma jeden tytuł i jest w nim sporo wpisów to jaki cel jest w zmianie? Chyba tylko taki żeby już się w nim nie wpisywać... tym bardziej, że tytuł tematu dotyczył konkretnej dyskusji (ściśle związanej z tytułem)...

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proszę o odpowiedź.
    Tematy są zamykane w godzinę, ale przez dwa dni nie można doprosić się dpowiedzi i wyjaśnienia

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Ups, to do mnie :)

    Odpowiadam.
    Wątek zamknąłem, ponieważ nie ma żadnych przesłanek aby posty w nim zawarte odbiegały w jakikolwiek sposób od tematu ogólnego o PSŻ ---> [url=http://www.sportsboard.pl/Forum/viewthread.php?FID=43&TID=39260&pagenumber=4]klik
    tudzież o dopingu --->klik.
    Nasze forum niestety jest bardzo mało przejrzyste i kolejne wątki tylko pogarszają ta sytuację...
    Jeśli się z tym nie zgadzasz chętnie wysłucham Twoich argumentów.

    Zyzio
    Temat zmienia się wtedy, gdy dyskusja zaczyna odbiegać od głównego tematu ale jest na tyle wykształcona, że nie ma potrzeby tworzenia nowego wątku.
    Chciałbyś o każdej plotce, informacji etc. dyskutować w innym wątku?
    Nie ma szans.


    Poza tym jeśli forum wygląda jak na Białorusi to nie mam nic przeciwko, aby ktoś wreszcie porozumiał się z klubem i zrobił forum PSŻ z prawdziwego zdarzenia: na nowym silniku, z dobrą grafiką, na dobrym serwerze...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    18-06-2010
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stamper forum jest w porządku i wszyscy się tutaj dobrze odnajdują, gdyby nie pewne czynności moderatorów...
    Chcecie zmienić temat- ok, ale czy w takim wypadku ja mam zaglądać do każdego wątku i szukać tego co szukam, bo któryś z was zmienił temat? bezsens...

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Piszę w razie, gdyby ktoś nie czytał całego forum SB.

    Z dniem wczorajszym zrezygnowałem ze wszystkich funkcji na forum. Pozostali moderatorzy, myślę, pozostają do waszej dyspozycji.

    Pozdrawiam i życzę miłej zabawy na forum.
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •