Strona 53 z 67 PierwszyPierwszy ... 343515253545563 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,341 do 2,385 z 2990

Wątek: New speedway silencers

  1. Powrót do góry    #2341
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Buszmen.

    W TV będzie z piwkiem i dawnymi wspomnieniami (swoje odbębniłem od pamiętnych lat 94).

    Tak na serio, jak dobrze podkręcisz głośniki to ryk jako taki powinien być. :)


    Nie jestem człowiekiem, który lubi się obrazić i mówić jak bardzo został pokrzywdzony. Niestety miałem tą nieszczęsną przyjemność bycia na stadionie przy udziale nowych tłumików podczas ME i nie mam ochoty się denerwować i niszczyć sobie zdrowia. Wpływu na cały GKSŻ nie mam, a jedyną drogą protestu jest mój brak obecności na stadionie.

    Można było to wszystko zostawić.....

    Robi się jeszcze ciekawiej, bo nasza super władza ma zamiar zabronić wprowadzania sektorówek i opraw na stadionach. Czekam na posty za akceptacją tej super ustawy. Władza ma zawsze rację prawda ?

  2. Powrót do góry    #2342
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie mieszaj dwóch różnych spraw. Władza (polska) właśnie wyznaje populizm (niczym kibice żużlowi). Tego absolutnie nie popieram i cieszę się, że w PL żużlu tak jednak NIE JEST. Po prostu jak już napisał Reptile, kwestia tłumików została w Polsce wyolbrzymiona do granicy absurdu, za co winę ponoszą zawodnicy, media oraz łatwowierni i ulegający nadmiernym emocjom kibice.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  3. Powrót do góry    #2343
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    dla kogoś kto chodzi na żużel rok czasu nowe tłumiki nie robią znaczenie .
    No przykro mi stary. Ja chodzę na żużel 20 lat i jakoś mi nowe tłumiki nie przeszkadzają. Takie jest życie, czasy się zmieniają i trzeba się z tym pogodzić.

    Anglia ? Anglia to najlepsza liga na świecie :). Bez chorej wojny miast, zbyt dużej presji i preparowania torów pod siebie. Czysty speedway :).

  4. Powrót do góry    #2344
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Każdy ma swoje zdanie i musisz to uszanować.

    Jednemu to będzie się podobać, a drugiemu nie.

    Dla mnie nie ma żadnego poważnego uzasadnienia dlaczego te extra tłumiki muszą być wprowadzone. Wręcz przeciwnie, jestem urażony tym, że próbowano okłamać opinię publiczną z premedytacją, bo nie chodziło wcale o ograniczenie głośności na stadionach, bo UE to potwierdziła.

    Jak wspomniałem to jest moje zdanie.

  5. Powrót do góry    #2345
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo dobra decyzja o wprowadzeniu nowych tłumików. Niestety trochę spóźniona, bo one powinny obowiązywać już od początku sezonu. Ciekawe tylko po co był ten cały cyrk skoro tegoroczny sezon pokazuje bardzo dobitnie, że nie ma żadnej różnicy ?
    W pełni się zgadzam, dość już tego pitolenia. Wszyscy ulegli jakieś zbiorowej histerii !!!!
    "koniec żużla", "już mnie na stadionie nie zobaczą", kur.. co to jest??? Drugi Smoleńsk ???? Proponuje zorganizować zbiorową głodówkę albo marsz protestacyjny po kancelarie Prezesa Rady Ministrów!!!!
    Odbyły się już 2 GP, kilka turniejów eliminacji MŚ, dziesiątki meczy w różnych ligach. I co i nic!!!! Ofiar śmiertelnych nie ma, silniki nie wybuchają !!!!! Paradoksalnie najgorszy w skutkach wypadek w tym roku(R.Dobrucki) wydarzył się w Polsce na "starym" tłumiku.
    Ludzie nie dajcie się zwariować, każdy się martwi że biedni żużlowcy będą dokładać do interesu. A taki jeden z drugim co to po czarnym torze śmiga ma w dupie to że bilety są po 30-40 zł. Ważne żeby 5-6 tyś za punkt było. Słyszeliście o jakimś zawodniku który otwarcie by się wypowiadał że bilety są za drogie???? A to że parę decybeli będzie ciszej, Matko Boska Częstochowska!!!! Normalnie jak mawiał Popiołek "koniec świata" :-)))) Wszystko się zmienia, świat się zmienia, kiedyś jeździli bez tłumików, później weszły tłumiki, teraz będą cichsze, kto wie co nam jeszcze życie przyniesie.
    Wyluzujmy zwieracze i nie ulegajmy fałszywej propagandzie kilku spanikowanych gwiazdorów, którzy na myśl że będą musieli w ciągu roku wydać paręset złoty więcej, dostają sraczki.

  6. Powrót do góry    #2346
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2005
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wysiadam! 40 lat chodziłem na żużel, ale teraz to już mam dość tych wiecznych zmian. Tłumikami po-PRL-owski beton w granatowych marynarkach przegiął pałę! CIAO!

  7. Powrót do góry    #2347
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach


    Anglia ? Anglia to najlepsza liga na świecie :). Bez chorej wojny miast, zbyt dużej presji i preparowania torów pod siebie. Czysty speedway :).
    Moglbym tak niesmialo spytac na jakiej podstawie wyciagasz takie wnioski?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. Powrót do góry    #2348
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach
    za SF:
    Przewodniczący Głównej Komisji Sportu Żużlowego Piotr Szymański zapytany o uzasadnienie do tej decyzji odsyła dziennikarzy na środową konferencję prasową, która ma dotyczyć podpisania umowy ze sponsorem reprezentacji.
    No i wszystko jasne...

    Jak już pisałem kiedyś jeśli nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi...

    Cash rules everything around me



  9. Powrót do góry    #2349
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Moglbym tak niesmialo spytac na jakiej podstawie wyciagasz takie wnioski?
    Na podstawie wieloletniej obserwacji wszystkich wiodących lig żużlowych. Zaznaczam, że jest to moja opinia z którą nie musisz się zgadzać.

  10. Powrót do góry    #2350
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Na podstawie obserwacji ich ligi (lig). Oprócz tego, że nie ma tam czołówki GP i w ogóle, to ciągle jest czysty żużel bez wielkich napinek i wojen. No i te ich tory... Zaraz zaczynają w Lakeside, pooglądaj, to obaczysz, o co kaman :)

  11. Powrót do góry    #2351
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    Anglia ? Anglia to najlepsza liga na świecie :). Bez chorej wojny miast, zbyt dużej presji i preparowania torów pod siebie. Czysty speedway :).
    Sport bez meczowej stawki,presji kibiców ,to już o krok do rekreacji.

    Na podstawie obserwacji ich ligi (lig). Oprócz tego, że nie ma tam czołówki GP i w ogóle, to ciągle jest czysty żużel bez wielkich napinek i wojen. No i te ich tory... Zaraz zaczynają w Lakeside, pooglądaj, to obaczysz, o co kaman
    Takie to wspaniałe widowiska ,że większość kibiców wychodzi jak tylko skończą się wyścigi psów.
    Czasem mam wrażenie ,że więcej krów z okolicznych pastwisk niż kibiców ogląda te zawody.
    Te "rowerowe" wejścia w łuki zawodników na niektórych torach to już klasyk nie do oglądania vide dzisiejsza jazda na torze Lakeside z prędkościami walca drogowego.
    Do tego infrastruktura typu pks-owskie wiaty z lat '70.
    Wielka mi Elite Leauge ,niektóre z ich drużyn np. (Birmingham ,Eastbourne) miałyby problem uzyskać awans z II polskiej ligi.

  12. Powrót do góry    #2352
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Było sobie obejrzeć zeszłoroczny finał BEL i jazdę poszczególnych uczestników z Harrisem na czele, wtedy nie pisałbyś podobnych ... farmazonów :)

  13. Powrót do góry    #2353
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Bez chorej wojny miast, zbyt dużej presji i preparowania torów pod siebie. Czysty speedway
    Najgłupszy tekst w tym roku. Czysty zuzel bez presji, emocji, adrenaliny?
    Bez chorej wojny miast. no padam na ryj. Bo przeciez sportowe derby to tylko w Polsce. Nigdzie indziej.
    Ktos kto pisze ze jest to bardzo dobra decyzja (zmiana zasad w trakcie gry) jest tak po prawdze wlasnie tą ciemna masą.
    Do niektórych nie dociera za damski ch... ze innym sie taki zuzel nie podoba. I tego nie rozumiem. Jak ktokolwiek moze mi zarzucic ze jestem jakis gorszy bo mam wy****** na taki smieszny sport, na smiesznie brmziacych motorkach, skoro od wielu lat kocham ten masakryczny hałas, zapach i emocje (presje). Dla mnie sprawa jest prosta. Wy nie czujcecie tego sportu, wy tylko jestescie kalkulatorami srednich i wam jest obojetne jak przyjada na czym kiedy i gdzie. Najwazniejsze sa liczby, ułamki, pierwiastki. Na szczescie zdecydowanie wiecej na tym forum jest kibicow ZUZLA a nie matematytki, co widac po wpisach. To cieszy. Jest wielu, którym ten dzwiek bedzie przeszkadzał, ale kilku proroków uwaza ze to nie jest problem i ze TRZEBA isc z duchem czasu bo costam costam.
    A kazdego zuzlowca ktory byl przeciw nazwą klamcą czy cos. No nie kazdego, swoich idoli trzeba usprawiedliwiac ponad wszystko.
    Przez takich jak wy bedziemy miec pedalski zuzel dla ciot.
    Sport bez meczowej stawki,presji kibiców ,to już o krok do rekreacji.
    100% poparcia To JUZ jest rekreacja. W UK to widzimy na codzien, rozluznieni sredniacy przywoza sobie duzo punktow ( w atmosferze festynowego turnieju badmintona) by w prawdziwej walce w konkretnej lidze wozic ogony.

  14. Powrót do góry    #2354
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Widzę ze wszystkim sie zebrało na zwierzenia, to i ja sie dołącze :D


    21wszy rok chodze na speedway.........i bedę chodził dalej ;) Mimo iż od poczatku byłem przeciwny kosiarkom na torze. Chociaż musze przyznac z od kilku lat na zuzlu NIE JEST CIEKAWIEJ, a ta zmiana moze to tylko pogorszyć. Obym sie mylił.
    A więc w dobie lekko zaniżającej frekwencji, taki ruch moze tylko obniżyć grono sympatyków speedway'a.......ale co to obchodzi marynarkowców, przeciez mają to w głębokim powazaniu.


    PS . tak sobie pomyślałem, jak to teraz Roman w Lesznie będzie robił swoje zasieki....z nowymi tłumikami sie wszyscy pozabijają :O
    Ale to juz Leszna problem. Kluby które jezdziły dotąd na "twardym" będą lepiej usytuowane na początku tej zmiany.

  15. Powrót do góry    #2355
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-09-2009
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 91 w 60 postach
    Vicar,Reptile,Buszman,Pako. Zapraszam Panów do dyskusji w tym wątku powiedzmy za 3 kolejki. Na rodzimych torach w tym roku odbyły się tylko jedne zawody na nowych tłumikach. GP w Lesznie. Totalnie nudne.

  16. Powrót do góry    #2356
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Przez takich jak wy bedziemy miec pedalski zuzel dla ciot.
    Nie no skoro rzekomo na nowych tłumikach jeździ się trudniej, to chyba właśnie dopiero teraz będzie sport dla twardzieli :D (jeśli przyjąć pierwsze założenie za prawdziwe...).

    Na rodzimych torach w tym roku odbyły się tylko jedne zawody na nowych tłumikach. GP w Lesznie. Totalnie nudne.
    Na tle ligowych zawodów w Lesznie... mega ciekawe ;] A zawodów w 2011, jak i w 2010 na aktualnych :) tłumikach była cała masa (również w Polsce), a nie jedno GP w Lesznie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  17. Powrót do góry    #2357
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Nie no skoro rzekomo na nowych tłumikach jeździ się trudniej, to chyba właśnie dopiero teraz będzie sport dla twardzieli (jeśli przyjąć pierwsze założenie za prawdziwe...).
    Tak zdecydowanie. W Anglii juz mamy pokazy twardzieli, co to boja sie lokcia uzyc w Polsce (patrz Fredka)
    Edit:
    nie wierze co za argument. To tak jakbym napisał 6 lat temu:
    Znajdz mi Zawodnika ktory w Tarnowie objedzie Rempałe. No chyba tylko Gollob.
    PS. Ja Fredki nie oczerniam. ja tlyko widze jakim jest amatorem, wlasnie przez takie sielanki w UK. A Ty ogladasz go w PL na zywo? Nie? Ojej. To skoncz gadke co kto gdzie, zwlaszcza opeirajac sie na amatorskiej Anglii

  18. Powrót do góry    #2358
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Znajdź mi zawodnika, który wygra 5 na 10 biegów h2h z Fredką na Monmore to potem możesz go oczerniać. Chyba jedynie Sudden Sam mógłby aspirować :)

    ed: chodzi o to, że żużel nie kończy się na polskiej lidze i polska liga nie musi być wykładnikiem skillsów danego zawodnika (raczej jest wykładnikiem przygotowania sprzętowego). Tarnów to nie Monmore.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  19. Powrót do góry    #2359
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Na podstawie obserwacji ich ligi (lig). Oprócz tego, że nie ma tam czołówki GP i w ogóle, to ciągle jest czysty żużel bez wielkich napinek i wojen. No i te ich tory... Zaraz zaczynają w Lakeside, pooglądaj, to obaczysz, o co kaman :)
    Dobrze Sobotch,ze mnie uswiadomiles,bo ja glupi myslalem ,ze coroczne szopki i podchody regulaminowe aby udupczyc przeciwnika,ba proby zmiany regulaminu podczas trwajacego sezonu!!!; to takie brzydkie gierki i wojenki a grozenie paluszkiem slabym zawodnikom i czasem ich wymiana w trakcie sezonu to objaw presji na wynik.Teraz wiem,ze to ...no wlasnie co? Za glupi jestem.
    Tory? Widzialem nie raz i nie dwa.Czasem fajne,czasem wywracaja sie jak szkolkowicze i motocykla zlozyc na lukach nie potrafia.

    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #2360
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Tarnów to nie Monmore.
    Dokładnie. I dlatego w Tarnowie nie chcemy tych pierdziawek. Podobnie jak amatorów wychowanych na brytyjskich festynach zuzlowych w skladzie :)

  21. Powrót do góry    #2361
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Coś takiego :) Angielscy eksperci w osobach Pearsona i Tatuma raczyli właśnie stwierdzić, że zawodnicy startujący w BEL właściwie w ogóle nie narzekają na nowy sprzęt i jest całkiem wporzo. Napomknęli też, że bardzo dobrze się stało, że za chwilę nowości wejdą również do Polski, bo właśnie ci sami zawodnicy będą mieli mniej problemów ze sprzętem i ciągłym przestawianiem z jednego na drugi. Tylko ci cholerni kibice... :D

    Dla takich miast jak Tarnów i Rzeszów (patrząc na zawodników, którzy startują tam i w BEL z wiadomym skutkiem) najlepiej by było, gdyby ligę angielską zamknęli na cztery spusty :D

    Kingpin, dzięki za odpowiedź, spodziewałem się dokładnie takowej :)

  22. Powrót do góry    #2362
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2011
    Postów
    403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Ogladam te widowisko z Anglii. Dech w piersi zapiera! Co za emocje. A ta fanatyczna publcznosc. Szkoda ze u nas nie ma takiego czystego speedwaya!

    P.S Mysle, ze na wyscigach psow jest wiecej widzow. U nas na Zachodniej mlodziezowej lidze jest wiecej. No i dobrze ze te nowe tlumniki wprowadzili bo okoliczni mieszkancy nie wytrzymali by tego halasu w centrum miasta

  23. Powrót do góry    #2363
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    "Protest, bojkot kolejki ?"
    A może i zdemolowanie stadionów .. nie ma co się ograniczać ! :)

    "Co wy na to aby oprotestować najbliższą kolejkę, nie wybierając się na stadion, lub jakieś wspólne akcje i transparenty ?"

    OK ale pod warunkiem że będą najlepsze hostessy !
    Proponuję też akcję mającą na celu przywrócenie
    JAP-ów i FIS-ów !
    W ogóle to najważniejsze są stojące silniki, jak nie wrócą to zbojkotuję wszystko !

    Co do transparentu, ja mogę zasponsorować wykonanie szmaty z napisem
    "juniorzy won z e-ligi !" jeśli ten postulat zostanie zrealizowany ...


  24. Powrót do góry    #2364
    Użytkownik Awatar abarth
    Dołączył
    30-11-2009
    Postów
    405
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Ogladam te widowisko z Anglii. Dech w piersi zapiera! Co za emocje. A ta fanatyczna publcznosc. Szkoda ze u nas nie ma takiego czystego speedwaya!
    10/10 Skoro sami Anglicy mają coraz częściej w dupie swoje "żużlowe widowiska" to ciężko żeby Polacy się zachwycali tym "czymś".

    Co do nowych tłumików:
    Jak można zmieniać regulamin w trakcie gry?
    Czy można jakoś tych durni odwołać?

  25. Powrót do góry    #2365
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2008
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Najlepiej po prostu nie iść na stadion. Jeden , drugi , trzeci mecz a jak bedzie trzeba to do konca seznou,, w klubach zacznie robic sie cienko z kasa sponsorzy zaczna uciekac to wtedy dzialacze zancza myslec. To jest najlepszy sposob.

    Czasami trzeba troche przebolec i walczyc o swoje . A w Polsce o swoje to tylko gornicy potrafia walczyc. I prosze teraz grubo ponad 3 tys na reke to za malo.

  26. Powrót do góry    #2366
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    W ogóle to najważniejsze są stojące silniki, jak nie wrócą to zbojkotuję wszystko !

    Widzę, że ktoś ma problemy z łączeniem faktów. Stojące silniki nie są zabronione. Zawodnik ma możliwość wyboru czy jeździć na leżącym, czy stojącym. One wyszły samoczynnie. Zostały w naturalny sposób wyparte. A nie siłą i przy stoliku. K.wa jego w pi.de zaje.ana mać!!

  27. Powrót do góry    #2367
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-09-2009
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 91 w 60 postach
    Właśnie skończyłem oglądać BEL na Polsacie. Wymiatają :) Nie dalej jak dwa tygodnie temu puścili Premier. Od tego czasu nabrałem większego szacunku dla naszych drużyn drugoligowych.

  28. Powrót do góry    #2368
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Nie wiem Hain, czy jakakolwiek stojąca konstrukcja ma dziś homologację FIM ? Homologacje są wydawane na krótki okres.
    W Bułgarii pewnie amatorzy mogą sobie ich używać ale czy w FIM-owskich zawodach to wątpię ...

    "Jak można zmieniać regulamin w trakcie gry?"
    - teoretycznie w cywilizowanym świecie nie powinno się(choć żużel jako wiejski sport rządzi się swoimi prawami.)
    dlatego też wycofano się z tego faux pas i nakazano rozwiązania które pierwotnie miały obowiązywać.


  29. Powrót do góry    #2369
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2011
    Postów
    403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Nie oszukujmy sie za 10 lat zuzel bedzie jeszcze bardziej "elitarnym" sportem. Niech jeszcze ludzie w granatowych marynarkach pokombinuja.

    My nie powinnismy na innych patrzec! Gdybym tym matolom z GKSZ zalezalo na dobru speedwaya w Polsce napewno nie wprowadzaliby teraz tych nowych tlumikow. Jak ktos mial zatpliwosci, ze poszla kasa w lape to teraz juz ich chyba nie ma.

    Niech Skysport pusci jakis mecz naszej Speedway Ekstraligi (tylko nie na betonie) to Angole zobacza co to zuzel!

  30. Powrót do góry    #2370
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Myślisz, że Anglicy w dobie internetu, nie widzieli polskiej ligi ? :D
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  31. Powrót do góry    #2371
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Mysle ,ze nie.W tym czasie zawsze leciala relacja z wyscigow psow , krykieta lub slub ksiecia Williama.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  32. Powrót do góry    #2372
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No to po raz kolejny wychodzi na to, że mało wiesz. Poczytaj trochę forum brytyjskiego.

    A meczyk bardzo ciekawy :) Jak zwykle. W Lesznie takiego nie było od 2008 i 1/2 z Włókniarzem.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  33. Powrót do góry    #2373
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    "Niech Skysport pusci jakis mecz naszej Speedway Ekstraligi (tylko nie na betonie) to Angole zobacza co to zuzel!"

    Nie puszczą bo im zaleje ramówkę na cały dzień. :)
    Sam pierwszy bieg u nas odjeżdża się w czasie kilku (w zależności od ilości wznowień) angielskich.

  34. Powrót do góry    #2374
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-09-2009
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 91 w 60 postach
    No to po raz kolejny wychodzi na to, że mało wiesz. Poczytaj trochę forum brytyjskiego.

    A meczyk bardzo ciekawy :) Jak zwykle. W Lesznie takiego nie było od 2008 i 1/2 z Włókniarzem.
    Przestań słuchać komentatorów i zacznij oglądać mecz.

  35. Powrót do góry    #2375
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    A meczyk bardzo ciekawy Jak zwykle. W Lesznie takiego nie było od 2008 i 1/2 z Włókniarzem.
    Pomijajac juz to ,ze mecz jest nudny,to jak dla Ciebie Leszno jest wykladnikiem polskiej ligi , wiem skad te opinie .:)
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Powrót do góry    #2376
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    "Niech Skysport pusci jakis mecz naszej Speedway Ekstraligi (tylko nie na betonie) to Angole zobacza co to zuzel!"

    Nie puszczą bo im zaleje ramówkę na cały dzień. :)
    Sam pierwszy bieg u nas odjeżdża się w czasie kilku (w zależności od ilości wznowień) angielskich.
    No tak zapomnieliśmy po pięciu biegach zgasiliby światło i zarządzili ciszę nocną

  37. Powrót do góry    #2377
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Podobnie jak amatorów wychowanych na brytyjskich festynach zuzlowych w skladzie
    Dokladnie na takich festynach wychowal sie niegdaj Simon Wigg, Jeremy Doncaster, czy Mitch Shirra. A nawet najwieksza legenda Unii (w wymiarze sportowym) Tony Rickardsson jako zuzlowiec swiatowej klasy uksztaltowal sie własnie na angielskich festynach. I gdy zaczal dostawac w pałke 96-97, stwierdzil, ze aby wrocic na tron nie jest mu potrzebna jazda w Unii, lecz wlasnie na owym festynie. Zas dwoch Rempałow najmlodszy i najstarszy wybrali sie na angielski festyn i dlugo tam nie zabawili. ;)


    Taki luzny post - bez napinki i nerwow prosze. :)

  38. Powrót do góry    #2378
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2011
    Postów
    403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    No to po raz kolejny wychodzi na to, że mało wiesz. Poczytaj trochę forum brytyjskiego.

    A meczyk bardzo ciekawy :) Jak zwykle. W Lesznie takiego nie było od 2008 i 1/2 z Włókniarzem.
    Jak to co leci w tv jest ciekawe to ja nie wiem co mam sadzic. Tylko tyle, ze w maiare wyrownany jest (joker Lindgrena). Poza tym padaka jak w meczu Tarnow Falubaz.. To jest Speedway class2.

  39. Powrót do góry    #2379
    Użytkownik Awatar abarth
    Dołączył
    30-11-2009
    Postów
    405
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Tony Rickardsson jako zuzlowiec swiatowej klasy uksztaltowal sie własnie na angielskich festynach. I gdy zaczal dostawac w pałke 96-97, stwierdzil, ze aby wrocic na tron nie jest mu potrzebna jazda w Unii, lecz wlasnie na owym festynie.
    W dzisiejszych czasach po takiej akcji wypadłby z cyklu :]

  40. Powrót do góry    #2380
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    A meczyk bardzo ciekawy Jak zwykle. W Lesznie takiego nie było od 2008 i 1/2 z Włókniarzem.
    Buszmenie, za przeproszeniem, cóż Ty wiesz o meczach w Lesznie?
    Że nie było emocji? Na opinię złożyły się
    smutne widoki z racji obecności zawodników Torunia na 3
    i 4 miejscu, w co drugim biegu?
    ( analogicznie: mnie się nie podobał mecz Gorzowa z Unią i Falubazem... za bardzo gorzowianie odjeżdżali! )

    Na TVPS dostępny jest wciąż mecz z lania Torunia w Lesznie 2009, tor był dość twardy,
    z meczu Unia - Falubaz, tego samego roku, przy podobnym torze - również można obejrzeć, a potem porównać do tego super ścigania w Anglii
    ( wyprzedzi Lindgren Nieminena? Karlsson ucieknie czy może Maer lub inny as, który w Polsce miałby kosmiczne problemy ze Sławkiem Musielakiem,
    akuratnie wyjdzie lepiej i emocje z pościgu za nim Warda będą nieziemskie, czy gdyby Skóra zdecydował się na starty w tym roku w Anglii miałby 6 czy 7 średnią? ).

  41. Powrót do góry    #2381
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Raczej wisi mi czy i ile zbiera Apator na wyjazdach. Może na Waszą opinię składa się to, że zwyczajnie oglądać żużel w oparciu o instynkt kibicowania swojemu miastu, a nie jako rzecz ciekawą samą w sobie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  42. Powrót do góry    #2382
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Buszmen -chcesz być ekspertem, ale tym wpisem o atrakcyjności meczow w Lesznie od 2009 roku wyszło szydło z worka, niestety:p:p
    edit. sorry, nawet 2008 -o raju, się zagalapowałeś:p:p
    Każdy miewa slabsze dni:)
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  43. Powrót do góry    #2383
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    "Niech Skysport pusci jakis mecz naszej Speedway Ekstraligi (tylko nie na betonie) to Angole zobacza co to zuzel!"
    z Leszna, Wrocławia, Tarnowa, Rzeszowa czy Zielonej Góry?
    A dzisiaj kolejny świetny mecz w Anglii.

  44. Powrót do góry    #2384
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    myslalem ze jednak tlumiki wejda w nowym sezonie, a tu taki numer w polowie sezonu

  45. Powrót do góry    #2385
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    W dzisiejszych czasach po takiej akcji wypadłby z cyklu :]
    Wedle dzisiejszego newsa na SF, Tony przekonuje do festynu Emila. Podzielam zdanie Ricko. Od poczatku kariery Torpedy czekam az zawita na Wyspy. Emil w tym wzgledzie, to wypisz wymaluj Tomek - "bez jazdy" wszedl na szczyt. No bo co ten Emil do tej pory jezdzi? Cale g. Anglii niet, Szwecje liznal. Buja sie jeno w Polsce i u siebie na peryferiach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •