Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 516

Wątek: Transfery 2009/2010

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Transfery 2009/2010

    Temat troche na oderwanie sie od play off.
    Liga jeszcze trwa ale dzialacze nie proznuja. Oficjalnych informacji jeszcze nie ma i podejrzewam ze dlugo nie bedzie ale mozna juz troche pospekulowac co komu brakuje.

    Skra-w sumie mogliby nikogo nie kupowac i nie sprzedawac no ale gora kasy w sejfie świerzbi...
    Podobno Wnuk ma odejsc do Wielunia a na jego miejsce Kłos z Polibudy. Nie zdziwilbym sie gdyby Kurek tez poszedl za Wnukiem.

    Resovia-tu sprawa jest bardzo skomplikowana. Na LM moga nie wystarczyc Gawryszewski czy Gierczynski.
    Zainteresowanie Zagumnym i Grzybem gdyby Perlowski nie podniosl sie po kontuzjach. Do tego ma byc jakies duze nazwisko na przyjeciu. Kasy maja duzo...

    Kedzierzyn-w sumie to malo jest tu do zmiany. Na gwalt przydalby sie solidny przyjmujacy pokroju Kunnariego czy Samiki ktory wrzucilby Mostostal na jeszcze wyzszy poziom. Ten pierwszy wcale nie jest bez szans by zawitac do KK.

    Jastrzebie-ciezka sprawa i to bardzo. Podziekowac Freriksowi? Postawic na Yudina w ataku i Lomacza na rozegraniu? Ale najbardziej chyba potrzeba dobrego srodkowego, tylko gdzie takiego znalezc (i to Polaka)?

    Czestochowa-AZS poradzi sobie nawet bez wzmocnien co pokazal ten sezon. Mlodziez ma kontrakty na przyszly sezon wiec zmiany beda raczej kosmetyczne. Byc moze przyjdzie solidny przyjmujacy i atakujacy, moze Szymanski? Odejsc moze chyba Bartman jesli pozwala mu na to kontrakt.

    Olsztyn-Zagumnym nie pogardziliby w Rzeszowie i Jastrzebiu, Grzybem to samo. Kunnariego wzielaby pewnie polowa ligi, Szymanski Czestochowa (do ktorej mial trafic zanim nie zdecydowal sie na Olsztyn) albo Turcja. Kasy w Olsztynie nie bedzie duzo i zakupy raczej na miare spokojnego utrzymania sie w lidze.

    Delecta-slyszalem ze Bydgoszcz ma calkiem niezle plany transferowe, m.in. Siezieniewski czy Samika ;)

    Polibuda-a tu to zalezy od przyszlego budzetu. Ale jak ktos sypnie kasą to Buszek czy Gladyr moga odejsc.

    Jadar-tu niewiele moge powiedziec. Jeden czy dwa rozsadne transfery powinny sprawic ze za sezon bedzie spokojne utrzymanie.

    Wielun-zaplecze Skry ;) Odszedl jakis zawodnik do Skry na trenera asystenta. Mysle ze ten klub pojdzie droga Czestochowy jesli chodzi o budowanie druzyny i ogolnie calego klubu.

    Ogolnie nie spodziewam sie zeby do Polski trafily jakies wielkie gwiazdy swiatowej siatkowki, mamy kryzys a poza tym jest to pierwszy rok kiedy w klubach zaszly spore zmiany kasdrowe (szczegolnie w bogatszych Skra, Resovia, Mosto, JW) i duza rotacja nie wplywa korzystnie na zgranie i ogolna atmosfere.

    PS Ciekawe ktory klub zaryzykuje Kadziewicza.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Resovia najpewniej bedzie chciala wzmocnic srodek i przyjecie. Mysle, ze tutaj kandydatami bedzie jakis zagraniczny zawodnik, moze nawet Kunnari i ktos z dwojki: Grzyb, Kadziewicz. Stawiam na Grzyba.
    Czy ktos sie pokusi o Kadziewicza? Mysle, ze jedynie na jakis roczny kontrakt... Ale gdzie? MOze JAstrzebie, moze zagranica.
    Jesli chodzi o Czestochowe, to nic nie wiadomo. Sa prognozy, ze budzet nieznacznie wzrosnie, ale zatrzymanie BArtmana bedzie szalenie trudne. Wystarczy, ze do walki o niego wlaczy sie w lidze Ajstrzebie, ZAKSA czy Resovia i juz zostaniemy przelicytowani. A byloby sweitnie gdyby zostal. Prawdopodbnie odejdzie Mlyakov, Michalczyk, Gradowski, Bartman, Stelmach i Gunia wiec zmiany nie beda takie kosmetyczne, szczegolnie na przyjeciu. Bedzie sie dzialo.
    Tak zupelnie bawiac sie w zgadywanki widze taki sklad AZS-u w przyszlym roku (wersja bardzo optoymistyczna - czyli jak to bywa - niemozliwa :) ):
    R: Stelmach, Drzyzga
    Ś: Nowakowski, Wisniewski, Wrona, Gunia
    P: BArtman, Samica, Buchowski, Wierzbowski(gdzies na wypozyczenie lu rozwiazanie umowy najlepiej), Gradowski
    A: Szymanski (odrodzi sie), Janeczek
    L: Zatorski + jakis drugi łebek (od przyszlego sezonu bedzie mozna miec dwoch libero)

    ;)

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Resovii tak na prawdę to trudno powiedzieć co Travica wymyśli, ma wolną rękę i zapewne wykorzysta swoje znajomości aby sprowadzić jakiegoś byłego podopiecznego. Zapewne będzie to ktoś na przyjęcie. Zmiany mogą być także na środku i rozegraniu.

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    22-09-2006
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do AZS'u to wydaje mi się że Bartman ma kontrakt ważny jeszcze na kolejny sezon. Jeżeli się mylę to mnie poprawcie.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Konczy mu sie umowa. Info pewne

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2008
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kędzierzyn: narazie tyle co w KK piszczy odchodzą kanadyjczycy i Szczygieł, może ktoś z dwójki rozgrywających i może Witczak... założę sięże Stelmach zmieni GÓRA 4 zawodników w swojej ukłądance...
    Mówi się o Karolu Kłosie... to narazie tyle...

    A Kurek do Wielunia ;) Bedzie tam miałststut gwiazdy ;)

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2008
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to moze Swiderski do KK? :). Co roku o tym ktos wspomina, to tym razem mamy to juz z glowy. Szkoda Martina i Lewisa, fajne z nich chlopy sa. Ale co poradzic, Martin ma za duze wahania formy a Lewis poza przyjeciem praktycznie nie istnieje. A na drugiego libero pewnie za drogi. Mam nadzieje, ze Witczak jednak zostanie, widac ze beda z niego ludzie

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Martin zagrał w całej lidze ze 3 mecze na normalnym poziomie a wiele w waznych momentach spieprzyl, więc nie szkoda mi go, Levis dobre przyjecie ale widac ze nie wrocił tak naprawdę do zdrowia więc trudno wymagać aby miał forme, na libero byłby super ale to fakt ze za drogi, chociaz slyszałam ze chcialby się zakotwiczyc w Polsce własnie na libero bo zdaje sobie sprawę ze skakac juz nie moze. Nam przydałby się klasowy środkowy i dobry przyjmujący, co do ataku Witczak powinien zostac. Nie wiadomo jak z Kubą czy po operacji wróci do pełni sił i zdrowia - czego mu szczerze zyczę. Jeżeli nie musimy szukac " pierwszej armaty". Czas pokaze co z tego bedzie ale myslę ze Kaziu bedzie trzymał rękę na pulsie, mając takiego trenera szkoda byłoby nie wzmocnic składu

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2008
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Novotny zostaje o tym nie ma mowy by odszedł, Mierzejewski z Szczerbaniukiem tak samo ;)

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lewis niestety powinien odejść, bo sie nie sprawdza. Pytanie, co z resztą przyjmujących Mosto. Ruciak zostaje i dobrze, Martin i Kacprzak powinni się nadać na rezerwowych, zatem jeden wakat. I to najlepiej Polak. Nadmienione zostało, że Świder by się przydał :) echhh Bartman byłby dobry, gdyby troche dorósł, i przestał przykładać palec do ust przy każdym asie... w ogóle jakoś brakuje solidnych polskich przyjmujących (już nie mówię: młodych, perspektywicznych)
    Środek - niby wszystko w porządku u nas, stary, dobry Benek, obiecujący Kaźmierczak, a na rezerwie solidny i grający zawsze swoje Szczygieł. Ale przydałby się ktoś z solidnym kopem, z tym że byle nie Kadzio, bo rozwali drużynę od środka. Mówi się, ze Benek gra rewelecyjnie co drugi rok, więc może nic nie trzeba zmieniać:)
    Atak - oby został taki jaki jest, nie zamieniłbym sie z żadną drużyną z PLS. Pokażcie mi rezerwowego atakującego, który wchodzi i gra jak doświadczony reprezentant Polski.
    Libero - Mierzej świetnie w obu meczach z Jastrzębiem, ale z Resovią to trochę blado wyglądało (w moich oczach w każdym razie). Jednak mam wielką sympatię do tego nie skromnego zawodnika i za jego oddanie drużynie powinien zostać i zdobyć z nami mistrza za rok:)
    aaaaa no i rozegranko - Masny troche uparty, co pokazał w półfinale, ale wielkie zasługi położył w fazie zasadniczej, i nie boi się grać z teoretycznie lepszymi, więc niech zostanie, zwłaszcza że zagrywką też straszy. Pilarz dobry na zmiennika, nic nie zawalił, a nawet zmieniał obraz gry na lepszy, pogonił Skrę, więc ok.

    Czyli z mojego opisu wynika, ze dobry przyjmujący i możemy podbić świat, więc przesadzam. Ale możliwości klubu są ograniczone, więć pozostaje nam starać się szarpać Skrze, i walczyć w Challenge Cup o FF.

    Cokolwiek się nie stanie, wierze, że KS i KP zrobią tak, że w przyszłym sezonie pokażemy, ze to nie kasa sie liczy:)

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym sie za duzo nie wywodzil.
    Jak trafnie zauwazyles w pierwszej kolejnosci potrzeba nam srodkowego, jakiegos "z jajem".
    Kombinacja Ruciak&Martin jest idealna bo jeden swietni eprzyjmuje, drugi jest jak atakujacy, problem polega na tym ze nie mozemy tracic w wypadku absencji jednego z nich, tudzierz na przyjeciu, tudziez w ataku, z czego plynie wniosek, potrzeba konkretnego przyjmujacego za Lewisa ktory fajnym chlopem jest jednak nie blyszczy.
    Absolutnie trzeba zatrzymac i Kacprzaka i Witczaka bo obaj sa o dwie klasy lepsi od pseldo gwiazdek Kurka i Jarosza. Chlopcy wchodzili w kluczowych momentach, w meczach z trudnymi przeciwnikami i za kazdym razem sie znakomicie sprawdzali, to swietny material na klasowych grajkow i mam nadzieje ze za pare latek znajda sie w reprezentacji.
    Padaly tu jeszcze spekulacje na temat swiderskiego, "dementuje i sprowadzam na ziemie", Sebastian na 400% nie nie wroci w przyszlym sezonie ani do K-K, ani do Polski, informacja z "pierwszej reki". Nie pompujmy wiec balona niepotrzebnie.

    Tak wiec w Mosto.

    Out-Lewis
    In-srodkowy i przyjmujacy

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wg zapowiedzi wladz klubu siegniemy po libero pochodzacego z KK, mam nadzieje ze chlop sie nauczy czegos dobrego przy Mierzeju.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kombinacja Ruciak&Martin jest idealna bo jeden swietni eprzyjmuje, drugi jest jak atakujacy, problem polega na tym ze nie mozemy tracic w wypadku absencji jednego z nich, tudzierz na przyjeciu, tudziez w ataku, z czego plynie wniosek, potrzeba konkretnego przyjmujacego za Lewisa ktory fajnym chlopem jest jednak nie blyszczy.
    Absolutnie trzeba zatrzymac i Kacprzaka i Witczaka bo obaj sa o dwie klasy lepsi od pseldo gwiazdek Kurka i Jarosza. Chlopcy wchodzili w kluczowych momentach, w meczach z trudnymi przeciwnikami i za kazdym razem sie znakomicie sprawdzali, to swietny material na klasowych grajkow i mam nadzieje ze za pare latek znajda sie w reprezentacji.
    Nie zgodzę się co do Martina. On się nie nadaje, jeśli chcemy walczyć o najwyższe trofea. Jest słaby w obronie, czasami bardzo nie pewny w przyjęciu, a w ataku nawet jeżeli ma w okolicach 50% to jego dużym mankamentem jest to, że to drugie 50% to albo od razu bloki punktowe (brak umiejętności jakiegoś obicia bloku), albo duży aut. Ja uważam, że lepszy jest ktoś, kto nawet 5% mniej skończy, ale 25% mniej zepsuje, a z tych piłek można zawsze punkt zdobyć.
    Tak więc moim zdaniem, Martin i Lewis out (chyba, że Lewis na libero) oraz Szczygieł out, a za niego jakiś fajny środkowy (taki Gladyr by chyba pasował - szczególnie z charakteru wygąda na walczaka). Tak jak piszesz Kacprzak i Witczak koniecznie muszą zostać, bo tak wartościowych zmienników dawno nie mieliśmy. Obawiam się tylko, że "słabsze" ekipy, mogą próbować ich ściągnąć oferując im granie w pierwszej szóstce. Pozostanie kwestia czy wolą grać regularnie o niższe cele, czy w lepszej ekipie robić postępy w stylu Kurka i JArosza ;).
    Co do przyjęcia, to przydał by się taki Ba(r)tman może, w każdym razie musi mieć dobry atak. Może Stelmach by okiełznał tego gościa trochę i wtedy byłby z niego super grajek.
    Ale to oczywiście tylko takie życzenia. Co z tego wyjdzie zobaczymy..

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2008
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uszat ale raczej odejście MArtina przesądzone, pamiętam jak ja i Daniel rozmwialiśmy o MArtinie z Panem Pietrzykiem w Rzeszowie powiedzial chłop w KK jużraczej nie zagra i szkoda że musiał zakończyć przygodę w Kędzierzynie w taki sposób... macie arcję nie ma co dużo kombinowaćale zaufajmy Stelmachowi gostek wie co robi ;) a teraz WSZYSCY DO JASTRZEBIA:)

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podobno w gazecie "Super Volley" jest duzo o transferach min. Kadzia do Mosto, Bartmana do Rosji, Gumy do Resovii. Czyta ja ktos?

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2008
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    News z siatka.org - Jadar Radom chce zatrzymac kubanczykow, to priotytet. Poza tym maja liste zawodnikow jakim sie przygladaja, sa tam min. Gabrych, Prygiel. Ale tez Pampel i Granvorka.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uszat ale raczej odejście MArtina przesądzone, pamiętam jak ja i Daniel rozmwialiśmy o MArtinie z Panem Pietrzykiem w Rzeszowie powiedzial chłop w KK jużraczej nie zagra i szkoda że musiał zakończyć przygodę w Kędzierzynie w taki sposób... macie arcję nie ma co dużo kombinowaćale zaufajmy Stelmachowi gostek wie co robi ;) a teraz WSZYSCY DO JASTRZEBIA:)
    jak czytam takie rzeczy typu "pietrzyk mi mowil" to mnie **** strzela!

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2008
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Świder tam nie pisze że mi mówił tylko gadał o tym a myśmy słuchali jak ktoś zapytał... pozatym temat o transferach jest więc trzeba dyskutować... jeśli Cięzdenerwowałem no to Przepraszam.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Świder tam nie pisze że mi mówił tylko gadał o tym a myśmy słuchali jak ktoś zapytał... pozatym temat o transferach jest więc trzeba dyskutować... jeśli Cięzdenerwowałem no to Przepraszam.
    "ja i Daniel rozmwialiśmy o MArtinie z Panem Pietrzykiem"


    zdecyduj sie na jakas opcje.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Druzyna z Kedzierzyna na przyszly sezon (moje zyczenia) :)

    rozegranie: Masny, Pilarz
    Atak: Novotny, Witczak
    srodek: Benek,Gladyr, Kazmierczak
    przyjecie:Bartman, Kunnari, Ruciak, Kacprzak
    libero: Mierzejewski, ?

    Out: Lewis, Martin, Szczygiel
    In: Bartman, Kunnari, Gladyr

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rozegranie: Zagumny, Pilarz
    Atak: Szymański, Witczak
    srodek: Benek,Grzyb/Kadziewicz , Kaźmierczak
    przyjecie:Bartman, Kunnari, Ruciak, Kacprzak
    libero: Mierzejewski,
    ktos z pary Masny/Novotny bo anstepnego sezonu razem nie rozegrają;)



  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2008
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rozegranie: Zagumny, Pilarz
    Atak: Novotny, Witczak
    srodek: Benek,(Kłos-Gladyr) , Kaźmierczak
    przyjecie:(...), Kunnari, Ruciak, Kacprzak
    libero: Mierzejewski

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niezapominajcie ze od nast sezonu klub ma prawo wystawiac 2 libero:) wiec prezesie rob wszytsko zeby Swaczyna gral w KK!!

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2008
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rozegranie: Zagumny, Pilarz
    Atak: Szymański, Witczak
    srodek: Benek,Grzyb/Kadziewicz , Kaźmierczak
    przyjecie:Bartman, Kunnari, Ruciak, Kacprzak
    libero: Mierzejewski,
    ktos z pary Masny/Novotny bo anstepnego sezonu razem nie rozegrają;)

    Szymański, Zagumny, Kadziewicz, Bartman mieszanka wybuchowa oj by się działo :)

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    01-05-2009
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Asseco ma wyłożyć grubą kaske więc :

    odchodza
    Mitrovic , Ilic , Hernandez(?)

    zainteresowanie
    Zagumny , Ricardo , Miljkovic , Kadziewicz , Grzyb





  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i do Sovi pewnie dojdzie też Giba, Schoeps, i Dante... dobra spokjnie;]

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2003
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ktos z pary Masny/Novotny bo anstepnego sezonu razem nie rozegrają;)
    na jakiej podstawie tak sądzisz?

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Karuzela transferowa na strefie siatkowki:
    http://www.siatka.org/?wyniki.lp.2009.t

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    06-11-2008
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co by Radom nie skończył jak Gdańsk w tym sezonie

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    24-02-2005
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rozegranie: Zagumny, Pilarz
    Atak: Szymański, Witczak
    srodek: Benek,Grzyb/Kadziewicz , Kaźmierczak
    przyjecie:Bartman, Kunnari, Ruciak, Kacprzak
    libero: Mierzejewski,
    ktos z pary Masny/Novotny bo anstepnego sezonu razem nie rozegrają ;)
    Szymański nie pójdzie do Kędzierzyna.
    Zagumny raczej znajdzie się w Rzeszowie.
    Na środku z tego co wiem, to będzie na bank Kadziewicz i inny niżeli Benek.
    Michal Masny przecież ponoć podpisał kontrakt na następny sezon... (?)

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    06-02-2006
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zagumny z Woickim w jednym zespole...
    gratuluje pomyslowosci...

    juz wieksze szanse wydaje mi sie ze falasca sie pozegna z belchatowem o ile mial na 1 sezon kontratk i w to miejsce wpadnie zagumny

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2008
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli Bełchatów chce Samike to bedzie go miał . wrrrrrrrr

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Falaska zostaje, Woickiemu mozna powiedziec: idzie Guma wiec albo siadasz na lawie albo rozwiazujemy kontrakt. I tak pewnie bedzie.

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    24-02-2005
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zagumny z Woickim w jednym zespole...
    gratuluje pomyslowosci...
    A kto powiedział, że będą w jednym zespole...?

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    01-05-2009
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oj bedzie sie działo :) oby kazdy klub sie wzmocnił :) w Rzeszowie obiecuja 2 glosne nazwiska ponoc jeden z nich to Serb polecany przez Ljubo:)

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Samik w Skrze... :||| Tylko nie to...

    Co do skladu Jastrzebia... sypacz+ drugi srodkowy (oprocz Patryka-Nowik papa) do tego duel Yudin/Prygiel mi pasuje tylko ciezko rozwiazac problem ktory bylby numerem jeden... Oby zostal Rusek.... Rafa, Pecherz niech zostana. Benio emeryturka. Freriks niestety pudlo.

    Srodkowi: Czarnowski + ktos + Wojtek zmiana
    Rozegranie: ktos+ Łomacz.
    Przyjecie: Samik, Rafa, Sebo + ktos do pierwszego skladu
    Libero: Rusek z Rafa na zmiane..
    Ataj: Prygiel/Yudin- mozna to pogodzic bo jest Liga/puchary/PP...

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rozegranie: Zagumny, Pilarz
    Atak: Szymański, Witczak
    srodek: Benek,Grzyb/Kadziewicz , Kaźmierczak
    przyjecie:Bartman, Kunnari, Ruciak, Kacprzak
    libero: Mierzejewski,
    ktos z pary Masny/Novotny bo anstepnego sezonu razem nie rozegrają ;)
    Szymański nie pójdzie do Kędzierzyna.
    Zagumny raczej znajdzie się w Rzeszowie.
    Na środku z tego co wiem, to będzie na bank Kadziewicz i inny niżeli Benek.
    Michal Masny przecież ponoć podpisał kontrakt na następny sezon... (?)
    a z tego co ja wiem "na bank" to zostaje dwojka srodkowych i w zaleznosci co Gladyr zalatwi z obywatelstwem, dolaczy albo on albo Kadziewicz, ktory bedzie miec przejeb... niczym Kaczorowski w Legii:)

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    albo Kadziewicz, ktory bedzie miec przejeb... niczym Kaczorowski w Legii

    taa....

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko nie Kadziu.... to już wole Sławka od niego... bo zniszczy całą atmosfere wytworzoną w tym sezonie... co ten Kaziu robi

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    24-02-2005
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a z tego co ja wiem "na bank" to zostaje dwojka srodkowych i w zaleznosci co Gladyr zalatwi z obywatelstwem, dolaczy albo on albo Kadziewicz, ktory bedzie miec przejeb... niczym Kaczorowski w Legii:)
    Z tego co ja wiem "na bank" to Kadziu będzie w Kędzierzynie razem z drugim nowym środkowym...
    Takie chodzą słuchy.

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakim cudem Kadziu i jakiś nowy środkowy jak Kaz i Benek mają ważne kontrakty, a konczy się tylko Sławkowi. Więc nie wiem o co chodzi

    PS: Już Kadzia nie będzie, Gladyr w KK!
    http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.wszystkie.35471

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2008
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Iurij Gladyr, środkowy J.W. Construction OSRAM AZS Politechniki Warszawskiej porozumiał się z działaczami kędzierzyńskiej ZAKSY. Wstępnie obie strony ustaliły, iż zwiążą się dwuletnim kontraktem.

    :D:D:D:D

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No no no, transfer *****ioza to malo powiedziane.

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niezly transfer w KK. gratki.

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    zaksa na nastepny rok

    Woicki,Pilarz- Riuciak, Kacprzak, Bartman Kunnari/Martn(opcjonalnie Gierek lub Wika jesli nie zostana w rzeszowie na ławce)-Szczerbaniuk, Każmierczak Gladyr-Witczak, Novotny-Mierzejewski

    kiedys dzialacze Mosto stwierdzili spotkan nie wygrywa sie srodkiem a pzrez 2 lata kupili chyba 3 najwieksze "gwiazdy" danego sezonu na pozycji srodkowy bloku.

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •