Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 495 z 516

Wątek: Transfery 2009/2010

  1. Powrót do góry    #451
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i gwiazdy serbskiej siatkówi lądują w... Rumunii. Mitrović i najprawdopodobniej Samardźić zagrają w Tomisie Constansa, a i Hernandez jeszcze jest, czyli Tomis się wzmacnia na Cev Cup. Mosto ma się na baczności;]

    http://marcinlew.blox.pl/2009/06/Siatkarze-ida-do-Rumunii.html

  2. Powrót do góry    #452
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba raczej dobrej wiadomości dla JW nie będzie. Mam na mysli ewentualny transfer Soto.
    Proponuję przeczytać: http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,35024,6730351,Transfery_w_JW__Wiecej_hitow_racze j_nie_bedzie.html
    Wiadomo za to gdzie w przyszłym sezonie zagra Sławek Szczygieł.

  3. Powrót do góry    #453
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ufaj GW :)

  4. Powrót do góry    #454
    Początkujący
    Dołączył
    27-10-2004
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zobaczymy z tymi transferami JW oto co na zakończenie konferencji powiedział Z. Grodecki „Spotkamy się jeszcze niejeden raz, może nie w tym miejscu, ale przed rozpoczęciem sezonu... Okres transferowy w PlusLidze trwa..!"[i]

  5. Powrót do góry    #455
    Użytkownik
    Dołączył
    06-11-2008
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a kto powiedział że Soto to gwiazda

  6. Powrót do góry    #456
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i Łuka na rok w Czewie

    Zarząd Klubu Sportowego "AZS Częstochowa" Sportowa Spółka Akcyjna informuje o zawarciu w dniu dzisiejszym umowy z Panem Piotrem Łuką na sezon 2009/2010.
    Źródło: http://www.azsczestochowa.pl/

  7. Powrót do góry    #457
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Boze co za wstyd...Prymityw, a do tego zupelna mizeria siatkarska. Niniejszym oglaszam iz nie jestem juz kibicem AZSu Czestochowa.

  8. Powrót do góry    #458
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Borys - dzisiejszy kibic, wierny barwom klubowym:) Oj łaska kibica na pstrym koniu jeździ....

  9. Powrót do góry    #459
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Łuka jest od przyjecia, punkty bedzie ciapał zagraniczny gwiazdor.

  10. Powrót do góry    #460
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Borys - dzisiejszy kibic, wierny barwom klubowym:) Oj łaska kibica na pstrym koniu jeździ....
    Chłopcze - bylem wierny tym barwom jak Ty jeszcze nie rozróżniałeś kolorów....Teraz jednak miarka się przebrała. Dość robienia ze mnie durnia.

    Jakim siatkarzem jest Luka to dla mnie sprawa drugorzedna. Chodzi o to co soba reprezentuje. Taki Gabrych drugi.

  11. Powrót do góry    #461
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    on chyba Ci kobiete odbil :-)

  12. Powrót do góry    #462
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    on chyba Ci kobiete odbil :-)
    No coz - swego czasu kochalem ten klub niczym kobiete ;) A teraz nasz nowy "nabytek" te milosc zbrukal ;)

  13. Powrót do góry    #463
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,008
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    No i stalo sie. W 6-tce AZS bedzie gral Gradowski badz Luka.

    A pomyslec, ze ten klub byl kiedys wielki...

  14. Powrót do góry    #464
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i stalo sie. W 6-tce AZS bedzie gral Gradowski badz Luka.

    A pomyslec, ze ten klub byl kiedys wielki...
    Nic nie trwa wiecznie, kiedyś to Resovia z Olsztynem walczyła o najwyższe laury. Resovia po 20 latach dopiero wraca w kierunku medali, a Olsztyn będzie walczyć o utrzymanie.

    Każdy zespół przeżywa dołki, jedne z nicb wychodzą (Resovia, Mosto), a inne nie. Kibic powinien być z drużyną na dobre i złe, nie ważne czy gra o MP czy w 3 lidze. Być zawsze z klubem i tyle.

    Podejście Borysa zaprzecza temu co zawsze twierdzili kibice Czewy, że są z klubem a nie zawodnikami i wynikami. To w końcu jak jest z waszym podejściem ? Liczy się klub czy wyniki ?

  15. Powrót do góry    #465
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ej borys co ty chłopcze masz, kibicem się jest a nie się bywa.... gdy wygrywają to jesteś kibic, cool i wszystko git. A teraz przychodzi Łuka a ty już nie jestem kibicem.... takie podeście jak u dziecka. Ale wiesz twoja sprawa, ale jak Mosto grało o 7 miejsce z Resvią to byłem na meczu w azotach, gdzie ludzi było ze 400 osób na hale 4 tys, i co jakoś nie zwątpiłem, ale wiesz twoja sprawa i pokazujesz jakim jesteś kibicem... z kibicowskim pozdrowieniem;]

  16. Powrót do góry    #466
    Użytkownik
    Dołączył
    06-11-2008
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakoś pan Grodecki nie ujawnia tych dwóch zawodników co niby ma załatwionych ale nie mógł powiedzieć nazwisk bo mieli ważne kontrakty do 30 czerwca

  17. Powrót do góry    #467
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ej borys co ty chłopcze masz, kibicem się jest a nie się bywa.... gdy wygrywają to jesteś kibic, cool i wszystko git. A teraz przychodzi Łuka a ty już nie jestem kibicem.... takie podeście jak u dziecka. Ale wiesz twoja sprawa, ale jak Mosto grało o 7 miejsce z Resvią to byłem na meczu w azotach, gdzie ludzi było ze 400 osób na hale 4 tys, i co jakoś nie zwątpiłem, ale wiesz twoja sprawa i pokazujesz jakim jesteś kibicem... z kibicowskim pozdrowieniem;]
    Lesiu - dziecko drogie naucz sie czytac ze zrozumieniem. Olewam wyniki. Jest mi obojetne co AZS osiagnie byle byl dalej AZSem, a nie zbieranina odpadkow i przytuliskiem dla roznych dziwadel pokroju Michalczyka, Kardosa(ten troche odstaje in plus) czy Luki. Ludzie bedacy u steru tego klubu rozmienili jego jakosc i ducha na drobne. Nie ******* mi tu truizmow o wiernosci...Ja swojej reki nie doloze do degrengolady tego klubu, a chodzac na mecze i placac za bilety to wlasnie bym zrobil.Jednoczesnie byloby to legitymizowanie poczynan tego pseudo-zarzadu.
    Luka jest prymitywem, burakiem i przecietnym siatkarzem o nadmiernie rozbudowanej muskulaturze. Nie takich ludzi (mowie o ludziach - nie o zawodnikach) mielismy zawsze w Klubie.Tym sie szczycilismy - ze u nas jest kolektyw i fajni ludzie, ktorzy do spolki z kibicami stanowili o ponadprzecietnosci tego zespolu(nie tylko w wymiarze sportowym). Jesli nie rozumiesz o czym mowie - Twoja sprawa. Moze jak dorosniesz to pojmiesz.

  18. Powrót do góry    #468
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Borys a co powiesz na to?

    Kandydatem do gry w AZS-ie jest także doświadczony 32-leni Andy Rojas, który w minionym sezonie występował w ukraińskim Lokomotivie Charków. To reprezentant Wenezueli, która w piatek i sobote zmierzy się z Polską we Wrocławiu w kolejnych meczach Ligi Światowej.

    http://www.sport.pl/siatkowka/1,65069,6786642,Siatkowka__Luka_juz_jest__Rojas_by c_moze_bedzie.html

    I co ty na to? Wogóle co na to Czestochowscy kibice

  19. Powrót do góry    #469
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Boze co za wstyd...Prymityw, a do tego zupelna mizeria siatkarska. Niniejszym oglaszam iz nie jestem juz kibicem AZSu Czestochowa.


    borys ja ci nie wierzę

  20. Powrót do góry    #470
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Borys a co powiesz na to?

    Kandydatem do gry w AZS-ie jest także doświadczony 32-leni Andy Rojas, który w minionym sezonie występował w ukraińskim Lokomotivie Charków. To reprezentant Wenezueli, która w piatek i sobote zmierzy się z Polską we Wrocławiu w kolejnych meczach Ligi Światowej.

    http://www.sport.pl/siatkowka/1,65069,6786642,Siatkowka__Luka_juz_jest__Rojas_by c_moze_bedzie.html

    I co ty na to? Wogóle co na to Czestochowscy kibice
    Jaki ty jestes głupi Lesio !!!!

  21. Powrót do góry    #471
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chłopie jak? Panters? Człowieku o co ci ****a chodzi? Zaczynasz zbędną napinke, na to co napisałem, jak ci się nie podoba, to się wyloguj i będzie dobrze. A jak ci nie pasuje to zapraszam do kk i możemy sobie pogadac, bo ja do Czewy nie mam zamiaru jechać, bo nie mam po co.

    PS: Guza nie szukam lecz też nie pękam

  22. Powrót do góry    #472
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osobiscie uwazam ze jak mamy skumulowac srodki ktore pozostaly w budzecie, a podobno moze nas stac nawet na dwoch sredniej klasy zawodnikow, to postawilbym na jednego... z pewnoscia nie na Rojasa! To sredniak ktory bylby strzalem w piete. Slabo atakuje, ma najgorsza z mozliwych zagrywek. Dobrze przyjmuje jednak nie takiego zawodnika szukamy. Od ostatniego nazwiska w kadrze wiele zalezy a przyjscie Rojasa spowodowaloby, ze zmniejsza sie nasz potencjal w porownianu z rokiem ubieglym. Lpesy zawodnik moglby jednak to zmienic. To bardzo wazny tranfer i trzymam kciuki, aby dzialacze sie powstrzymali od popisywania kontraktu z Rojasem. Z reszta, niech chlop czeka. Nikt go nie zwinie chyba ze Lokomotiv Charkow :D

  23. Powrót do góry    #473
    Początkujący
    Dołączył
    28-06-2009
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 4 razy w 1 poście
    Odnośnie Andy Rojas`a Bosek.

    Prowadzimy z nim rozmowy, ale szanse jego gry w naszym klubie oceniam pięćdziesiąt na pięćdziesiąt - powiedział na łamach portalu plusliga.pl. - Na razie jednak nie podpisaliśmy z nim kontraktu, a ostatnie informacje na ten temat są dowodem, że to co piszą portale nie zawsze jest zgodne z prawdą - dodał Bosek, dementując tym samym doniesienia jednego z siatkarskich portali.

  24. Powrót do góry    #474
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lesiu, kolego. Spusc moze ciutke z tonu, ok? To taka mala, dyskretna prosba z mojej strony.
    S na tym forum kibice ktorzy chodzili na mecze siatkowki gdy ty wcinales mleczko z cycusia, z nie jednego pieca chleb jedli i powinienes chyba okazac kszte jakiegos szacunku a jesli nie potrafisz to chocby trzymaj dystans, nie klep na lewo i prawo co Ci slina na jezyk przyniesie.

    Z gory dziekuje.
    Pozdrawiam.

  25. Powrót do góry    #475
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panathinaikos Ateny ma podobno kłopoty finansowe.
    Może jakieś powroty do PLS? :)

    Artykuł

  26. Powrót do góry    #476
    Początkujący
    Dołączył
    30-06-2008
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A tak odbiegając trochę od tematu, to wie może ktoś, co się dzieje z Adrianem Patuchą??
    Bo jakoś słuch o nim zaginął od kiedy odszedł z Kędzierzyna ...

  27. Powrót do góry    #477
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2008
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A tak odbiegając trochę od tematu, to wie może ktoś, co się dzieje z Adrianem Patuchą??
    Bo jakoś słuch o nim zaginął od kiedy odszedł z Kędzierzyna ...
    Patucha w Jastrzębiu, jeszcze nieoficjalnie

  28. Powrót do góry    #478
    Użytkownik
    Dołączył
    06-11-2008
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gościu chyba cię nawiedziło z ty Patuchom w Jastrzębiu

  29. Powrót do góry    #479
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szatański inteligenciku, spójrz na nick zanim co¶ powiesz

  30. Powrót do góry    #480
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może zamiast bezsensownej napinki na linii sledczy-reszta świata, jakaś merytoryczna dyskusja?

    Olsztyn i Wieluń skompletowały składy, ściągając Brazylijczyków. Do AZS-u trafił środkowy Marcelo Hargreaves z Paris Volley (w miejsce Steve'a Brinkmana, który mimo podpisanej umowy spieprzył do Japonii) i przyjmujący Paulo Anchieta z Dynama Jantar Kaliningrad. Siatkarz sprowadził natomiast Daniela Ferreirę. Wygląda na to, że niezłą lipą okazały się zapowiadane hity w JW. Zamiast Soto czy Schoepsa przyjść mają ponoć Patucha i Ukrainiec Babkow, który może grać jako przyjmujący lub atakujący. Do klubu już wcześniej trafił Szczygieł. Cisza w Częstochowie, podobno mają już nagranego zawodnika, ale starają się jeszcze zejść z ceny kontraktu. Nic nie słychać na temat ewentualnego wzmocnienia przyjęcia w Politechnice, a obecnie jest tam tylko 3 przyjmujących (Buszek, Kapelus, Radomski), jakiś czas temu mówiło się o Nathanie Robertsie, który był też przymierzany do Wielunia, a obecnie cisza, czyżby Wojtaszek na stałe miał zagościć w 12-tce jako czwarty przyjmujący, który wchodzi do drugiej linii na poprawę przyjęcia?

  31. Powrót do góry    #481
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tym Patucha to prawda. Podpisal.

  32. Powrót do góry    #482
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Soto to on nie jest. ;-) Ale to kolejny po Szczygle piorunujacy zakup. Czekam na kolejny. Brakuje mi tylko pana Grodeckiego i jego konferencji prasowych, tak jak to bylo po pozyskaniu Abramova ;-) Czyzby nagle lekki obciach pokazac sie publicznie? Nie jest tak zle w koncu. Zamienilismy zabe na Ruska. Moze znow cos powalcza.

  33. Powrót do góry    #483
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze dowiedzialem sie ze tam z jakims atakujacym rozmawiaja ale nie padlo zadne konkretne nazwisko. Jedyne czego mozna byc pewnym ze to mezczyzna :D

  34. Powrót do góry    #484
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Michał Winiarski zawodnikiem Skry Bełchatów? Jak dowiedział się portal supervolley.pl rozmowy w sprawie pozyskania „Winiara” przez mistrzów Polski zostały wznowione. I są bardzo zaawansowane.
    Po raz pierwszy informacja o tym, że Michał Winiarski chce wrócić do Skry pojawiła się gdy bełchatowianie walczyli w finale PlusLigi z Resovią. Rozmowy w sprawie transferu trwały, mimo że „Winiar” ma ważny kontrakt z Itasem Trentino. – Być może pojawi się możliwość, że Michał będzie mógł odejść z Trento.

    Ale są na to małe szanse – mówił w czerwcu Ryszard Bosek, menedżer siatkarza. Winiarski pojawił się na liście życzeń Skry, ale szybko z niej zniknął, bo Trento nie chciało puścić jednego ze swoich najlepszych siatkarzy. Winiarski przeszedł zabieg kontuzjowanego barku i pojechał do Włoch na rehabilitację.

    Niespodziewanie do rozmów jednak wrócono, o czym portal supervolley.pl dowiedział się od zaprzyjaźnionego włoskiego dziennikarza. Informację postanowiliśmy zweryfikować u źródła. Niestety, telefon Michała Winiarskiego od kilku dni jest wyłączony i z siatkarzem nie mogliśmy się skontaktować.

    Przez chwilę udało nam się porozmawiać z Ryszardem Boskiem, menedżerem zawodnika. – Jestem we Włoszech, nie mogę rozmawiać – usłyszeliśmy w słuchawce. Na pytanie o Winiarskiego Bosek rzucił tylko: „Nic na ten temat nie wiem” i poprosił o telefon w sobotę, po powrocie z… Włoch. Także prezes Skry Konrad Piechocki przez kilka dni był nieuchwytny. Wysłał nam tylko sms: „Na tę chwilę nie mam nic do powiedzenia. Proszę o kontakt w sobotę”.


    Na razie możemy więc powołać się tylko na nieoficjalne, ale pewne źródła. Według naszego włoskiego informatora Ryszard Bosek przebywa w Trentino, gdzie rozmawia w sprawie transferu Winiarskiego. Do negocjacji wrócono po tym jak zdyskwalifikowany za doping Kubańczyk Osmany Juantorena dostał zgodę na grę w barwach wicemistrza Włoch. W tej chwili Itas ma aż pięciu zawodników na pozycję przyjmującego: oprócz Juantoreny i Winiarskiego są to Bułgar Matej Kazijski, Włoch Michelle Ferdizzi i Francuz Renaud Herpe.

    W tej sytuacji wrócono do negocjacji o anulowanie kontraktu Winiarskiego z Itasem. Być może rozmowy zostaną sfinalizowane do soboty.

    Kamil Drąg, supervolley.pl, fot. FIVB

    ***************************

    Po co do tego tematu wracać, i odgrzebywać i tak nic z tego nie będzie, choć niewątpliwie news brzmi ciekawie, ale mając Bąkiewicza i Antigę, Kurka czy Murka to już sam powiem, że to chyba lekka przesada.

  35. Powrót do góry    #485
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze Bosek zalatwia Skrze Winiara, aby ta wypozyczyla do Czestochowy Murka. Nie sadze aby Kurek zostal puszczony... To tylko gdybanie, ale realne gdyby doszlo do tranferu Winiarskiego.

  36. Powrót do góry    #486
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kamil Drąg? To ten co wczoraj zrobil wywiad sponsorowany z Castellanim? Widocznie chce zarobic na nowy piórnik do szkoly.

  37. Powrót do góry    #487
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mając Bąkiewicza i Antigę, Kurka czy Murka to już sam powiem, że to chyba lekka przesada.
    Masz absolutna racje nie mniej jednak Winiarski jest o dwie klasy lepszy od Kurka, Bakiewicza i Murka wiec jakis sens w tym jest, pod warunkiem oczywiscie ze jeden z trojki wymienionych zmieni barwy. Niestety obawiam sie ze chciwosc pana P. wezmie jak to bylo w przypadku Novotnego...

  38. Powrót do góry    #488
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uszat - jak Cie Szanuje, tak stwierdzenie, że Winiarski jest 2 klasy lepszy niż Murek to spore nadużycie z Twojej strony. Jeśli chodzi o atak, to 2 klasy lepszy jest Murek, minimalnie lepszy też w zagrywce. Murek to zawodnik który "robi różnice", i nie zmieni tego jeden bardzo słaby sezon w Jego wykonaniu. I jeśli chodzi o Winiarskiego, to skoro jest taki wspaniały to czemu spośród 5 przyjmujących Trentino właśnie jego bez żalu się pozbędzie?

  39. Powrót do góry    #489
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli Winiar do Skry to Murek do Czestochowy?

  40. Powrót do góry    #490
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ide o zaklad ze zostaja obaj zostana:)
    Trzeba spojrzec na to z innej strony. Lepiej miec 6 przyjmujacych u siebie niz jednego z nich u przeciwnika, jeszcze mogli by krwi napsuc, a po co;)

    Coach, co racja to racja, rzeczwiscie ponioslo mnie.

  41. Powrót do góry    #491
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak - Winiar wrócił.

  42. Powrót do góry    #492
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2005
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie trochę dziwny ruch, ale ok.
    Boję się tylko, że przy obecnej dysproporcji sił w PLS-ie pomiędzy Skrą a resztą drużyn, która w tym sezonie się jeszcze wzmocni rozwój Winiara zostanie zahamowany.

  43. Powrót do góry    #493
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A wedlug mnie on sie cofnie w rozwoju. Wlochy to super zawodnicy, super trenerzy, odnowa na super poziomie, mozna sobie wysoko powiesic poprzeczke itp. U nas pewnie wogole sie nie zmeczy.

  44. Powrót do góry    #494
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,008
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Winiara dopadl chyba syndrom Mariuszka - latka leca (we wrzesniu skonczy 26), plecki tez juz nie te... trzeba odpoczac. A jak odpoczywac, to tylko w PlusLidze. Mistrzostwo Polski na stojaco z paluszkiem w dupie i slona pensyjka z pewnego zrodla (spolka Skarbu Panstwa). No i nie zapominajmy, ze kariera sportowca nie trwa wiecznie :)
    Pzdr,
    Garfield

  45. Powrót do góry    #495
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stracił resztki mojego szacunku. Ten sam typ co Wlazły. Co więcej można powiedzieć? Mam tylko nadzieje, że Kurek zrobi wszystko, żeby powalczyć o wypożyczenie.

Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •