Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 89101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 406 do 450 z 516

Wątek: Transfery 2009/2010

  1. Powrót do góry    #406
    Początkujący
    Dołączył
    12-09-2008
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do tej pory myślałem że to po prostu zawiść, a to brak dystansu

  2. Powrót do góry    #407
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kadziewicz w Biełgorodzie?

    Jak znam jego szczęście to pewnie Loko zbankrutuje ;)

  3. Powrót do góry    #408
    Początkujący
    Dołączył
    30-06-2008
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Gromadowski w Paris ... Chyba jeszcze nie było tutaj nic na ten temat ;)
    O ile będzie grał to chyba dobry wybór ...

  4. Powrót do góry    #409
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2008
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj, cos nam prestiz +ligi spada...
    W porownaniu z poprzednim sezonem na polskich parkietach nie zobaczymy juz takich zawodnikow jak:
    Janic, Samardzic, Zanuto, Kadziewicz, Kunnari, Zagumny, Bartman, Freriks, Samica, mozliwe ze Hernandez
    za to przychodza:
    Gruszka, Sammelvuo, Redwitz, Akhrem, Divis?. ma jeszcze przyjsc dwoch zagraniczniakow do Jastrzebia i pewnie Skra sciagnie jakiegos przyjmujacego z gornej polki

    czyli na razie jesli chodzi o glosne nazwiska to liga jest na minusie. oby nasze zepoly dobrze wypadly w pucharach to moze za rok bedzie lepiej z zaciagiem

  5. Powrót do góry    #410
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W porownaniu z poprzednim sezonem na polskich parkietach nie zobaczymy juz takich zawodnikow jak:
    Janic, Samardzic, Zanuto, Kadziewicz, Kunnari, Zagumny, Bartman, Freriks, Samica, mozliwe ze Hernandez
    Patrząc na grę tych zawodników to nie których mi nie szkoda, z dobrej strony pokazał się tylko Samardzic, Kunnari, Bartman, Samica i Hernandez. Reszta grała w tym sezonie poniżej swoich możliwości albo mieli kontuzje. Miejmy nadzieje że tegoroczne nabytki będą lepsze i będą stanowić o sile drużyn do których przyszli

  6. Powrót do góry    #411
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W porownaniu z poprzednim sezonem na polskich parkietach nie zobaczymy juz takich zawodnikow jak:
    Janic, Samardzic, Zanuto, Kadziewicz, Kunnari, Zagumny, Bartman, Freriks, Samica, mozliwe ze Hernandez
    Patrząc na grę tych zawodników to nie których mi nie szkoda, z dobrej strony pokazał się tylko Samardzic, Kunnari, Bartman, Samica i Hernandez. Reszta grała w tym sezonie poniżej swoich możliwości albo mieli kontuzje. Miejmy nadzieje że tegoroczne nabytki będą lepsze i będą stanowić o sile drużyn do których przyszli
    Samardzic miał chyba najsłabsze przyjęcie w całej lidze... Akurat on był moim zdaniem największym rozczarowaniem obok Zanutto (z tym że jego usprawiedliwia ciężka kontuzja).

  7. Powrót do góry    #412
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2008
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest jeszcze jeden aspekt tej sprawy: to sa znane nazwiska, takie ktore przyciagaja innych znanych zawodnikow. Giba w lidze nie gra na 100% swoich mozliwosci, ale gdyby przyszedl do Polski to automatycznie latwiej by bylo sciagac inne gwiazdy.

    Woicki jeszcze nie podpisal kontraktu, czekaja na podpis jednego z szefow Resovii ktory jest na urlopie

  8. Powrót do góry    #413
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Zarząd Spółki Akcyjnej pod nazwą Piłka Siatkowa AZS UWM S.A. w Olsztynie informuje, że od nowego sezonu barwy akademickiego klubu będą reprezentowali : Dawid Gunia i Tomasz Tomczyk.

    Gunia to 22-letni środkowy, który w poprzednim sezonie reprezentował barwy AZS-u Częstochowa. Tomczyk gra na pozycji przyjmującego i poprzedni sezon spędził w zespole BBTS-u Bielska Biała, z którym walczył o awans do PlusLigi. Zawodnik znalazł się także w składzie reprezentacji Polski B.

    Dawid Gunia:

    Data urodzenia: 01.01.1987
    Wzrost: 203
    Zasięg w bloku: 319
    Zasięg w ataku: 348

    Poprzednie kluby : AZS Racibórz, Skra II Bełchatów, Resovia Rzeszów, AZS Częstochowa.

    Tomasz Tomczyk:

    Data urodzenia: 24.5.1986
    Wzrost: 203
    Zasięg w bloku: 315
    Zasięg w ataku: 339

    Poprzednie kluby: MOS Będzin, Energia Sosnowiec, BBTS Bielsko- Biała."

    Lepszy rydz niz nic. Zna ktos tego Tomczyka?

  9. Powrót do góry    #414
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moj kuzyn go zna, chodzili razem do klasy do LO :)
    Ale to chyba niewiele Ci pomoze :D

  10. Powrót do góry    #415
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z Tomczyka bedziecie mieli wiecej pozytku niz z Guni. Tomczyk to młody zawodnik który razem z Kosokiem (byc moze i z G.Łomaczem - nie pamietam) zdobyli w barwach klubu MOS Będzin Mistrzostwo Polski Juniorów. Później grał w Sosnowcu, razem z Kosokiem, Grygielem. A kiedy Sosnowiec sie rozpadł to Tomczyk trafił do BB, gdzie całkiem dobrze sobie radził. Napewno ciekawy transfer. Nie pamietam jak tam u niego z przyjeciem, ale atak ok!
    Więcej na jego temat powiedzą zapewne kibice z Bielska czy z Sosnowca.

  11. Powrót do góry    #416
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fakt,pierwszy sezon u nas grał on na ataku i całkiem nieźle wywiązywał się ze swoich zadań. w zeszłym roku wagner przesunął go na przyjęcie z atakiem, atak dobry czasem nawet bardzo,ale jesli chodzi o przyjecie,juz gorzej duzo gorzej,choc na pewno w ciagu sezonu znacznie sie poprawil, o czym swiadczy powolanie do kadry B kierowanej przez Wagnera. W rozgrywkach playy-off z Wieluniem to on byl glownie obstrzeliwany zagrywka.skutecznosc przyjecia nie byla jakas rewelacyjna,ale na pewno transfer do Olsztyna to duzy sportowy awans dla tego zawodnika i na pewno rozwinie się pod skrzydlami Mariusza Sordyla.

  12. Powrót do góry    #417
    Użytkownik
    Dołączył
    10-03-2003
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pavel Abramov w Jastrzębskim Węglu!!!!!!!!!!!!!!

  13. Powrót do góry    #418
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    prawda...

    i to oficjalnie na www

  14. Powrót do góry    #419
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O ja ******** ale fajnie :)

  15. Powrót do góry    #420
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pavel Abramov w Jastrzębskim Węglu!!!!!!!!!!!!!!
    Zwracam honor :) Jestem mile zaskoczony.
    Gdy dziś dostałem SMSa do pracy z tą wiadomością byłem bardzo mocno zaskoczony. Dalsza treść wiadomości, którą otrzymałem brzmi: prowadzone są rozmowy z dwoma zawodnikami tej samej klasy co Abramov.

  16. Powrót do góry    #421
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i Jastrzębie miało być słabe... a znowu mają paczke:) Tylko niech mi ktoś wytłumaczy, jakim cudem przebili Iskre(finansowo)?

  17. Powrót do góry    #422
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rosjanie maja limity w lidze i dobrzy Rosjanie sa tam na wage zlota. Wiec mnie troche dziwi ze wogole go wszystkie rosyjskie kluby puscily a nie tylko Iskra.

  18. Powrót do góry    #423
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2008
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Iskra stracila sponsora

    Mnie zaskoczylo to, ze nie bylo absolutnie zadnych przeciekow na temat tego transferu, jak zobaczylem naglowek ze wielka gwiazda zawita do polskiej ligi to bylem pewien ze chodzi o Skre. A tu taka niespodzianka :)

  19. Powrót do góry    #424
    Użytkownik
    Dołączył
    06-11-2008
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszyscy są zdziwieni a Jastrzębie co roku w tajemnicy przed wszystkimi sprowadzają jakiegoś gwiazdora jeszcze bardziej wszystkim wary opadną jak przyjdzie jeszcze dwóch zawodników tego pokroju co Abramow

  20. Powrót do góry    #425
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydawało się że Jastrzębie po odejściu Samiki, Prygla i Jurkiewicza będzie słabsze. A tu proszę, Abramov. Wróble (jastrzębie) cwierkają że ma przyjść Soto. Gdyby tak było to Jastrzębie nadal będzie się liczyło w walce o medale. I jakoś tak zdewaluowały mi się transfery mojego Mosto (poza Gladyrem). Bo jak widać można kupić całkiem niezłych grajków za ...? No własnie, za ile? Czyżby Jastrzebie było takim mocarzem finansowym? Ale skoro Delectę, która wg niedawnego ogłoszenia że ma 4 mln budżet, było stać na kupienie Szymańskiego, Gruszki, Woickiego, Jurkiewicza to albo oni tak nisko się cenią albo te 4 mln to ściema. A Mosto jak chce się liczyc w walce o medale to koniecznie musi zwiększyć siłę ataku. Nie ma nic przeciwko Jaroszowi czy Witczakowi, ale czy będą oni w stanie pyknąc w meczu +20 pkt.? Sam Gladyr meczu nie wygra, a na przyjęciu nadal pozostają Ruciak z Martinem (ew.Samuelvuo). Z tego co wiem zespoły mogą liczyć 14 zawodników. O ile ZAKSA ma kasę niemniejszą niż w tamtym roku (mówiło się o większej, ale czy to prawda?) to może dobrze by było jeszcze coś pomysleć.

  21. Powrót do góry    #426
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2008
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:

    I Spark nie siej fermentu bo Jastrzebie bogate nie jest ale biedne tez nie.

    mhmmm, a na jakiej podstawie te wnioski? Znasz budzet na przyszly sezon? Porownalas go z budzetami innych klubow? Czy moze sa to takiego typu pieniadze, o jakim mowi Bosek, Murek, Prygiel - czyli fikcyjne.... Z tego co czytam to obecni zawodnicy wciaz czekaja na zalegle pieniadze, ktore maja otrzymac do konca czerwca. Wiedzialas o tym? To co jednego budzetu nie potrafia zamknac, a Ty juz wiesz, ze nastepny(kryzysowy) sezon moze nie bedzie bajeczny, ale przyzwoity ;-)


    Widzisz Sparku nie bede sie rozpisywać tylko powtórzę Ci to jeszcze raz:
    I Spark nie siej fermentu bo Jastrzebie bogate nie jest ale biedne tez nie.


  22. Powrót do góry    #427
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja nie bede sial fermentu. Poczekam na gornikow, ktorzy sie dziwia, czemu zyski z 2008 roku sa takie male... ;-)

    A tak na serio to niezly szok.;-)

  23. Powrót do góry    #428
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2008
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coś mi się przypomniało:
    Czy to nie ten sam Abramov pare lat temu po meczu w Jastrzębiu stwierdzil w wywiadzie: że na tej hali (szeroka) nie da się grać ?
    No proszę nagle bedzie się musiało dac , hala wielkością ni wząb od tego czasu się nie zmieniła

  24. Powrót do góry    #429
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2008
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale moze Abramow sie skurczyl :D

    Heeeej, pisza ze Werbow i Giba tez odchodza z Iskry. Ha, wlasnie pisalem ze moze Giba trafi do Skry ale na siatka.org napisali ze wrocil do Brazylii. Jesli ten wyplyw zawodnikow z ligi rosyjskiej odbedzie sie na wieksza skale to moze byc jeszcze ciekawiej na rynku :)

  25. Powrót do góry    #430
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak sobie pozwole szydzerczo napisać:

    A pietrzyk już trąbił, że bedzie miał 3 skład na papierze hehhehe ...
    A Delecta miała hit w postaci gruszki ;)

  26. Powrót do góry    #431
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie zaskoczylo to, ze nie bylo absolutnie zadnych przeciekow na temat tego transferu, jak zobaczylem naglowek ze wielka gwiazda zawita do polskiej ligi to bylem pewien ze chodzi o Skre.
    "własnie tak własnie tak ... Sie to robi na poludniu"
    :)

  27. Powrót do góry    #432
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abramow jest lepszy od Samici?

  28. Powrót do góry    #433
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To zalezy czy go omina kontuzje... Nie jest gorszy.

  29. Powrót do góry    #434
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    651
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm... no, no... szczerze mówiąc zdumiała mnie wiadomość o tym transferze, ale zaraz po dużym szoku i zdziwieniu, te odczucia zbiła inna myśl... Abramov? Fajnie... Gwiazda. Kto go nie zna?
    Jednak bez szaleństw :)
    Na pewno jest to zawodnik wybitny, ale pomimo to, umiejętności już nie te co kilka lat temu. Na pewno w Jastrzębiu mają się z czego cieszyć bo bez wątpienia będzie to wzmocnienie, ale mimo wszystko w moim odczuciu Samica ( przynajmniej na dzień dzisiejszy) jest lepszy. Szkoda że nie udało się utrzymać Samici i jednocześnie sprowadzić Abramova :) troche by ptaszki porządziły na przyjęciu w lidze :) Ale i tak nie macie źle... jeśli w ogóle można użyć takiego zwrotu mając Abramova w składzie :).

    Mogę jedynie pogratulować i pozazdrościć transferu :)

    Pozdrawiam.

  30. Powrót do góry    #435
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2008
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A to ciekawy i na pewno zaskakujący transfer, bo reprezentant Rosji będzie grał w naszej lidzie i to ten który nie za fajnie o nas mówił :) Kolejne pytanie skąd Jastrzębie wzięło kasę na Abramowa i przecież rozmowy z 2 innymi są prowadzone. Więc ciekawie się zrobiło.

  31. Powrót do góry    #436
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    teraz czekamy na transfer Winiarskiego...

  32. Powrót do góry    #437
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Skry czy do Jastrzębia? Jak do Skry to pewnie kogoś z reprezentantów kraju odpuszczą (Kurek/Bąkiewicz może Murek)np. do Częstochowy czy Wielunia.

  33. Powrót do góry    #438
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mi się wydaje prawdopodobny kierunek Bąkiewicza do Częstochowy jako roczne wypożyczenie, a po roku wróci, a Skra nie przedłuży wysokiego kontraktu z Murkiem .... i jego miejsce zajmie Bąkiewicz

  34. Powrót do góry    #439
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Super znawca siatkówki - P.I. - już ma jakieś "ale" do naszego klubu i transferu Abramowa :)

    ARTYKUŁ

    Tak się zastanawiam, co by się działo jakby Abramowa sprowadził do siebie najlepszy polski klub siatkarski ...., pewnie byłby ochy, achy, i tak dalej. A że to JW, to jest jakieś "ale" ze strony dziennikarzy sportowych, bo nie tylko P.I. ma zastrzeżenie ;)

    ARTYKUŁ-2

  35. Powrót do góry    #440
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No niestety, kibice Skry zazdroszczą, bo chyba większą gwiazdą jest Abramov od Antigi, ale napewn porównywalne postacie. Ale już w polsce, nikt nie będzie ochał tylko nad Antigą ze Skry, ale za Abramovem z Jastrzębia tak samo;] A Iwańczyk to g... a nie dziennikarz.

  36. Powrót do góry    #441
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skra w zyciu Bakiewicza nie pusci, nawet na wypozyczenie. Zalozmy ze sie Murek zdrowotnie rozsypie, kto wtedy wejdzie na poprawe przyjecia? Taki Bakiewicz albo Ruciak na rezerwie to prawdziwy skarb.

  37. Powrót do góry    #442
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mogę czytać tych achów nad Antigą ???
    Dla mnie to żadna gwiazda, a zawodnik porównywalny " sławą " do Janica ...

    A za plamenem to mógłby buty czyścić.
    I jaką on jest gwiazdą ??? zawodnik z górnej półki ale nie gwiazda, jego gra w ogóle mnie nie przekonuje, a to że on został najlepszym zawodnikiem PLS to chyba kondzia zasługa tylko. Dla mnie Samica jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem czy Kunnari, a jeśli chodzi o sławę to Abramow bije go na głowe !!!! A ludzie piszą druga gwiazda w Polsce po Antidze .... Dla mnie Antiga to nie jest zawodnik na wygranie LM, za te pieniądze co on i Murek biorą można mieć 2 o klase lepszych przyjmujących ! Ale Murek miał super sezon w Jastrzębiu, dopiero teraz g. gra, a wartość Antigi pokazała Iskra w tym sezonie w II meczu play-off LM :)

  38. Powrót do góry    #443
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No niestety, kibice Skry zazdroszczą, bo chyba większą gwiazdą jest Abramov od Antigi, ale napewn porównywalne postacie. Ale już w polsce, nikt nie będzie ochał tylko nad Antigą ze Skry, ale za Abramovem z Jastrzębia tak samo;] A Iwańczyk to g... a nie dziennikarz.
    kibicem Skry jest jakaś znawczyni z siatka.org czy redaktor Iwańczyk? Jeżeli Iwańczyk to nie schlebiaj mu - przypomnij sobie jak kiedyś zaszalał po rozgrywającym Skry. Nawet jakby się uważał za kibica Skry to wtedy przestał nim być ;)
    Natomiast muszę przyznać że mnie, jako kibica Skry, trochę niepokoją szaleństwa Jastrzębia. Nie tyle sam Abramov, bo bez kolejnych wzmocnień będzie trudno Węglowi o podium, ale zapowiedzi tych dwóch następnych brzmią groźnie :) Choć i tak chylę czoła przed Grodeckim, że udało się Abramova sprowadzić - bez znaczenia ile kosztował, to jest naprawdę wielka sprawa.

  39. Powrót do góry    #444
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2008
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Super znawca siatkówki - P.I. - już ma jakieś "ale" do naszego klubu i transferu Abramowa :)

    ARTYKUŁ

    Tak się zastanawiam, co by się działo jakby Abramowa sprowadził do siebie najlepszy polski klub siatkarski ...., pewnie byłby ochy, achy, i tak dalej. A że to JW, to jest jakieś "ale" ze strony dziennikarzy sportowych, bo nie tylko P.I. ma zastrzeżenie ;)

    ARTYKUŁ-2
    To juz wiemy dlaczego wielki Abramow zdecydował sie na Jastrzebie - tajemnicza pani

    Akredytacja na konferencje prasową jest tak duża jakby Jastrzebie zdobyło Lige Mistrzów :)

  40. Powrót do góry    #445
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Akredytacja na konferencje prasową jest tak duża jakby Jastrzebie zdobyło Lige Mistrzów :)
    Czyli to jest pierwszy mały sukces Grodeckiego w nadchodzącym sezonie ;)

  41. Powrót do góry    #446
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2005
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Atakujący Trufli i były zawodnik Jokera Wojciech Winnik od nowego sezonu w AZS UWM Olsztyn. Moim zdaniem, świetny ruch
    Źródło: http://www.azsuwmolsztyn.com.pl/nowy/?mod=news&act=news/216

  42. Powrót do góry    #447
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jasne ze swietny bo z taka kasa i bezrybiem kazdy transfer jest dobry. Atakujacych mamy lepszych niz w zeszlym sezonie:)

    Sebastian Świderski: Za rok wracam do Polski.
    http://www.reprezentacja.net/siatkow...alnosci/21077/

  43. Powrót do góry    #448
    Użytkownik
    Dołączył
    10-03-2003
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Szykują transferowy superhit. Do Polski ściągąją..."
    Taki nagłówek pojawił sie na sportowych wiadomościach WP.

    a chodzi o ..

    "Sprowadzenie Pawła Abramowa to prawdopodobnie nie jedyny spektakularne wzmocnienie Jastrzębskiego Węgla. Trzeci zespół PlusLigi w sezonie 2008/2009 jest bliski podpisania kontraktu z Portorykańczykiem Hectorem Soto.
    31-letni zawodnik rosyjskiego Lokomotiwu Nowosybirsk miałby grać w jastrzębskim klubie jako atakujący (może występować też na przyjęciu). Byłby to drugi zawodnik z ligi rosyjskiej, który zamienił Rosję na Polskę - pierwszy to Abramow.
    Najlepiej punktujący zawodnik pamiętnych mistrzostw świata 2006, na których Polacy zdobyli srebrne medale, byłby dużym wzmocnieniem ekipy Jastrzębskiego Węgla. Być może poza nim do zespołu trafi też jeszcze jeden gracz, przyjmujący wysokiej klasy."

    Zródło WP.pl


    PRAWDA CZY FAŁSZ - tego pewnie dowiemy się wkrótce!!


  44. Powrót do góry    #449
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Szykują transferowy superhit. Do Polski ściągąją..."
    Taki nagłówek pojawił sie na sportowych wiadomościach WP.

    (...)

    PRAWDA CZY FAŁSZ - tego pewnie dowiemy się wkrótce!!
    To jest na 99% PRAWDA :)
    Transfer Abramowa i przyszłe transfery do naszego klubu naprawdę mocno mnie zaskakują ;)

    W jednym z artykułów na siatka.org jest taki cytat:
    Tymczasem "Fakt" zastanawia się, skąd Jastrzębski Węgiel ma pieniądze na transfery, skoro Jastrzębska Spółka Węglowa ma duże problemy. Jej pracownicy w piątku nie pracują, bo na placach zalega 1,5 miliona ton niesprzedanego urobku, a na dodatek JSW przez problemy z opcjami walutowymi może odnotować straty w wysokości około 100 milionów złotych.
    To jest faktycznie zastanawiające :) Ale KS JW to nie tylko JSW SA. Są też inni sponsorzy. Spółka na 100% ograniczyła kasę na sport. Tak więc Z.G. musiał znaleźć innych sponsorów. W trawie piszczy, że prywatni sponsorzy wydali kasę tylko na transfer i kontrakt Abramowa.

    Pseudo gazeta "Fakt" nie znając Faktów pisze pierdoły.

  45. Powrót do góry    #450
    Początkujący
    Dołączył
    18-04-2009
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli to prawda o transferze Soto do JW to bardzo dobra wiadomość. Skład się powoli krystalizuje, ciekawe czy dojdzie jeszcze jeden środkowy.
    R: Łomacz (Pająk)
    A: Soto? (Kamiński)
    P: Abramow, Yudin (Hardy, Pęcherz, Dobosz)
    Ś: ?, Czarnowski (Nowik, Sobala)
    L: Rusek (drugim libero może zostać Hardy)

    Może ktoś z Kibiców BBTS-u napisać cos o Pająku, a Wielunia o Sobali czy to dobrzy zawodnicy, czy raczej melodia przyszłości. Dzięki.

    Wczorajsza gazeta "Sport" napisała że JSW zmniejszyła nakłady na hokeistów JKH o 70 %, ciekawe jak zachowała się w stosunku do JW.

    Właśnie na stronce "GW Katowice" ukazał się artykuł:

    http://www.sport.pl/sport/1,78978,6730351,Transfery_w_JW__Wiecej_hitow_racze j_nie_bedzie.html

    Yudin zostaje na Ataku, pomagac mu będzie Kamiński.
    Nowym środkowym będzie Sławomir Szczygiel, powrót po kilku latach do Jastrzębia.
    Dojdzie jeszcze jeden zagraniczny przyjmujący.

Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 89101112 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •