Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19

Wątek: Brhel jednak w Rzeszowie

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    14-02-2002
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Brhel jednak w Rzeszowie

    "... (RZESZÓW) Wczoraj odbyła się w Rzeszowie konferencja prasowa, na której Bohumil Brhel, podpisł kontrakt na kolejny rok. Tak więc skład Jasolu Rzeszow jest już praktycznie skompletowany. Są co prawda przymiarki do drugiego obcokrajowca, ale jeszcze jest na to czas. Przedstawiono również terminy sparringów: 10 marca Rzeszów - Wrocław, 17 marca Rzeszów - Lublin, 23 marca Rzeszów - Krosno, 24 marca Tarnów - Rzeszów, 28 marca Częstochowa - Rzeszów...."


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2001
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Shrek

    Tys jest jakis do tylu. Za nim wpiszesz jakis wpis przegladnij dokladnie forum a nie wpisujesz tematy ktore juz byly po 2 3 razy.

    Wiekszosc twoich wpisow to wpisy ktore juz tu byly z dwa tygodnie wczesniej

  3. Powrót do góry    #3
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Jaki jest obecnie skład Jasolu?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sklad Jasolu Rzeszow

    podstawowy sklad :
    1.Winiarz
    2.T.Rempala
    3.Wilk
    4.Trojanowski
    5.Brhel
    6.Baran
    7.Micał

    rezerwowi :
    Ł.Golonka (senior)
    P.Miesiac (junior)
    P.Prucnal (junior)
    T.Klis (junior)
    R.Suszczyński (junior)

    trudno w stali kogos pominac bo troche mamy mala kadre, ale na utrzymanie napewno wystarczy. Jeszczejkby sie udalo podpisac kontrakt z drogim obcokrajowcem to najprawdopodobniej T.REmpala polecialby ze skladu chyba ze w tym roku cos go odmieni jak winiarz w 2001.

    pozdrawiam
    ramelow

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    25-02-2002
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co myslisz ukraijcu ze unia poleci nie do czekanie twoje mieliscie kompleksy z UNIA TARNOW i zawsze je macie i bedziecie je miec psy

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hans

    co myslisz ukraijcu ze unia poleci nie do czekanie twoje mieliscie kompleksy z UNIA TARNOW i zawsze je macie i bedziecie je miec psy

    -----

    witam
    zamist zaczynac kogos wyzywac o ukraijcow (ukraincow heh) to bys sie najpierw przedstawil, gratuluje nowego wpisu, jezeli te "psy" to ma byc stal to zobaczymy po sezonie. Zbierajcie sklad, wypozyczajcie kupujcie a zobaczycie kto jest lepszy. A tak naprawde to w Tarnowie macie kompleksy, bo w Rzeszowie wasz awans nikogo nie zdziwil, nie wydaje mi sie abyscie byli tak nienawidzeni jak my u was, ale to wlasnie takie malutkie miasteczko. tylko upadajacy kosz i ten zuzel. Zreszta co ja bede wiele pisal. Przekonasz sie jak przyjedziesz do rzeszowa, ze do Uni u nas podchodzi sie objetnie tak jak do kazdego innego zespolu. Ale co wam pozostalo. Rozczarowani po kilku straconych sezonach :)

    pozdrawiam
    ramelow
    ps. pierwszy wpis i juz wyzywac od psow i jak ty to tam napisales "ukraijcow". buahaha

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    17-02-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ramelow !
    Na stronie internetowej Unii Tarnow grasuje ostatnio niejaki "greg" z Rzeszowa. Pisze bzdury i klnie jak szewc. Może to twój koleżka, więc przywołaj go do porządku, bo znów może być wojna tarnowsko-rzeszowska.
    W Rzeszowie byłem trzy lata temu. Właściwie z niczym mi się to miasto nie kojarzy, jak z autobusem linii "0" (koło), pomnikiem (rzeszowską c...ą) i stadionem przy rzece Wisłok. Muszę ci pogratulować, bo obecnie już, sądząc z twojego wpisu, jesteście metropolią. To chyba precedens, w ciągu trzech lat z nieciekawej mieściny stać się dużym ośrodkiem sportowo-kulturalno-akademickim. A Tarnowa nie obrażaj, jesteśmy miastem porównywalnym z Rzeszowem. Przepraszam, wy macie województwo. Gościu !!!! Gdyby nie wpływy partii w latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych, bylibyście dalej zapadłą mieściną na ścianie wschodniej, jak w okresie II Rzeczypospolitej. I błagam cię, przestań pisać wypociny o "małej mieścinie", bo u was też w sporcie się nic nie dzieje. No chyba, że masz na myśli I-ligowych piłkarzy Stali Rzeszów, którzy grają w ekstraklasowych derbach z Resovią, albo siatkarzy. Śmieszny jesteś. Nie zaczynaj zwady. Mimo wszystko życzę Stali utrzymania się w I lidze, bo derby będą ciekawe. Na razie wielkomiejski kibicu ...

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    norbert widze ze masz rowniej w glowie niz twoj poprzednik, ale jesli czytales wszystkie wpisy to chyba widziales kto rozpocza ten temat. A te twoje skojarzenia z miastem rzeszow jaknajbardziej prawidlowe :) Wielka c...a stoi na swoim miejscu, kolo nadal krazy po rzeszowskich ulicach, a stdion ten sam tylko od ostatniego meczu stali z unia zdarzyli park maszyn i mur dwa razy odmalowac.

    pozdrawiam
    ramelow

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    17-02-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cieszę się Ramelow, że się dogadujemy. Tak trzymać ! Miałem trochę znajomych w Rzeszowie przed laty. Teraz te kontakty się nieco urwały, ale mile je wspominam. Myślę, że się spotkamy na derbach ?? Nie napisałeś nic o tym "gregu". Popatrz na stronę http://republika.pl/unia-tarnow, to zobaczysz, że tacy goście, jak "greg" swoimi wypocinami zaogniają atmosferę, a przecież Tarnów i Rzeszów jadą na tym samym wózku i muszą się, jeśli nie wspierać, to nie przeszkadzać sobie nawzajem. Ale odeszliśmy nieco od tematu. Macie lepszego obcokrajowca, ale krajowy skład słabszy i będzie ciekawie. Odwiedzę więc znów Rzeszów. Kiedy te derby, bo nawet nie mam terminarza. Cześć.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe tez sie ciesze ze sie dogadujemy :)
    pierwszy mecz ligowy jest na poczatku maja w rzeszowie, a rewanz nawet niepamietam :)

    stal ma faktycznie lepszego obcokrajowca
    ale mysle ze ma rowniez lepszy sklad krajowy
    przeciez winiarz bedzie jezdzil swoje
    a wilk trojanowski i baran maja nowiutki sprzet, maja wielu sponsorow, w rzeszowie wszystko idzie ku dobremu, jest sponsor strategiczny, wszystko odbije sie na ich postawie. W tarnowie macie wlasciwie tylko 2 wartosciowych zawodnikow krajowych G.Rempala i J.Kolodziej. Kuzdzal prezentuje cos w stylu w/w trojki zawodnikow stali, ale czy bedzie kasa na sprzet dla roberta.

    a tego grega chyba nieznam, ale zobacze co da sie zrobic, wpadnij w najblizszym czasie na wasze forum to sie przekonasz.

    pozdrawiam
    ramelow

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    greg :)

    co ja bede grega uspokajal skoro kibice z tarnowa odpowiadaja tym samym.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2002
    Postów
    384
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Zgadza sie Ramelow, ale greg sam zaczął głupie gadki więc go nie broń. A jeśli chodzi o upadający kosz w Tarnowie, to jeszcze nie wiadomo kto spadnie i są duże szanse,że Unia się utrzyma. Ojj, coś mi się wydaje,że ta koszykówka w Tarnowie nie daje wam Rzeszowiakom spokoju :-))) Czyżby zazdrość ,że u was tylko upadający żużel??? Obecnie "wielki" Rzeszów nie może się pochwalić sportem na poziomie ekstraklasy. Więc dajcie sobie spokój z wyśmiewaniem tarnowskiej koszykówki do czasu gdy doczekacie się lepszej drużyny.Ale to chyba trochę potrwa.
    Pozdrawiam i do zobaczenia na derbach.

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    17-02-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poza tym, prawdziwi kibice żużla w Tarnowie nie zwracają nawet uwagi na coś takiego, jak koszykówka, bo gdyby kiedyś nie postawiono na koszykówkę, może dziś byłoby lepiej z żużlem.

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    17-02-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A wracając do porównania składów, to chyba jednak Ramelow się trochę mylisz. Przecież Kołodziej z waszymi asami wygra w cuglach. Zobaczysz. Goście nawet nie zdążą powąchać dymku z jego maszyny. Grzesiek Rempała też wydaje się lepszy od waszych gwiazd, a Kużdżał, Burza, czy Wardzała będą ziemię gryżć, żeby wam dołożyć. Mimo to, będzie nam rzeczywiście ciężko nawet z wami. Smutna prawda.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2002
    Postów
    384
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Norbert ja też jestem prawdziwym kibicem żużla i zwracam uwagę na koszykówkę:-)(ba, nie opuszczam żadnego meczu).Poza tym żużel spadł do II ligi zanim koszykówka weszła do ekstraklasy.
    Pozdrawiam!

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    17-02-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cześć Maczek !
    Może się lepiej zdecyduj, komu kibicujesz, żużlowcom czy koszykarzom. Zapytaj większości kibiców żużla, co sądzą o koszu. Ale oczywiście nie mogę potępiać twoich zainteresowań. Na razie to chyba musimy spadać, bo zmieniliśmy całkiem temat. Nie sądzisz ? Miało być o Brhelu w Rzeszowie.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1 sprawa - nie bronie grega, bo olewam takie osoby jak on, to nalezy zapamietac :)

    2 sprawa - norbert, kto bedzie lepszy to sie okaze na torze, mysle ze niema sensu kontynuowac tej gadki o krajopwych gwiazdach. Za wysokko cenisz Kolodziej, ale na tym koniec rozmowy, aha a burze to juz wogole :) - ale rzycze wam jak najlepiej.

    3 sprawa - mozemy podliczac poziom sportowy w rzeszowie i tarnowie jesli komus zalezy, wielki wasz atut to ta koszykowka, ale ... mozemy pogadac o sporcie w naszych miastach :)

    pozdrawiam
    ramelow

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1 sprawa - nie bronie grega, bo olewam takie osoby jak on, to nalezy zapamietac :)

    2 sprawa - norbert, kto bedzie lepszy to sie okaze na torze, mysle ze niema sensu kontynuowac tej gadki o krajopwych gwiazdach. Za wysokko cenisz Kolodziej, ale na tym koniec rozmowy, aha a burze to juz wogole :) - ale rzycze wam jak najlepiej.

    3 sprawa - mozemy podliczac poziom sportowy w rzeszowie i tarnowie jesli komus zalezy, wielki wasz atut to ta koszykowka, ale ... mozemy pogadac o sporcie w naszych miastach :)

    pozdrawiam
    ramelow

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2002
    Postów
    384
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cześć Norbert!
    Wiem, mieliśmy stąd spadać bo odeszliśmy od tematu, ale jeszcze jeden wpisik i już zmykam.:-)
    Norbert, ja jestem zdecydowany , kibicuję obu dyscyplinom i wiem co mówią kibice żużla o koszykówce. Wiem bo siedzę na głównej trybunie na każdym meczu i słyszę.Trochę mnie to martwi, ale mówi się trudno, skoro tak uważają to ich sprawa. To ,że Unia zleciała do 2 ligi w 1996r było tylko i wyłącznie zasługą działaczy i naszych zawodników, którzy nie potrafili się należycie przygotować do najważniejszego meczu ze Stalą Rzeszów (pamietasz jak J.Rempała pożyczał sprzęt od Rickardssona?). A Stal niestety była wtedy *****iście predysponowana, no i nam dokopała.Takie są fakty.
    Ok, ja już kończę.
    Pozdrawiam!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •