Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 87 z 87

Wątek: Speedway Liga 2009 - Nowa gra Techlandu

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec Awatar BIRUT
    Dołączył
    21-06-2003
    Postów
    683
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jest najbardziej wkurzajace,niby gra ok,ale glupie detale psuja caly efekt.
    To nie pierwsza taka gra.
    Statystyki w tej dziedzinie sportu sa bardzo wazne.
    Jest to nieodlaczna czesc speedwaya.
    Po to sie jezdzi ,zeby w trakcie sezonu jak i na jego koncu,czy tez po paru latach porownac statystyki swoje do innych zawodnikow.
    Wzorem jest tu menadzer Manskich,jak narazie nic lepszego nie stworzono.
    Ale Techland cos probuje,zobaczymy moze za rok za dwa bedzie lepiej.
    Wazne ze jest liga na ktora tak dlugo wszyscy czekali.

  2. Powrót do góry    #47
    Początkujący
    Dołączył
    01-04-2007
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja osobiscie jestem bardzo zadowlony ze ktos chce wogole robic takie gry, i poki beda wychodzic takie gierki bede kupowal :D i mam tez nadzieje ze chlopaki z techlandu z kazda czescia beda znacznie ulepszac gre :)

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,935
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Ponawiam pytanie: Czy wyprzedzanie tylko przy krawezniku? Czy da sie cos pokombinowac po dlugiej?

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2006
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    savage w fim sgp 3 bylo mozna po malej i po duzej

  5. Powrót do góry    #50
    Początkujący
    Dołączył
    01-04-2007
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gram na trybie symulacji, i jeszcze nie nauczylem sie plynnie pokonywac lukow, wiec w moim przypadku nie mam mowy o przemyslanych atakach, tak wiec ja tobie nie odpowiem :D
    minus jaki jeszcze zauwazylem, to ilosc defektow, jest bardzo duza :/

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2003
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na defekty ma wpływ dobór sprzętu, choć trochę to dziwne, jak na trzy biegi treningowe notuje się trzy defekty, gdy ich ryzyko wynosi ok. 25%.

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba ze to ryzyko odosi sie dla jednego okrazenia.

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,379
    Kliknij i podziękuj
    1,808
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Dlatego warto na początku zainwestować w smary ;) szybko się zwróci ;)

  9. Powrót do góry    #54
    Początkujący
    Dołączył
    01-04-2007
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja kupilem najlepszej jakosci, i bylo nie wiele lepiej :)

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    277
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kupiłem dziś tę gre, i mam ogromne proglemy zeby wogle dojechac do mety. Czy ktoś może jakieś rady dać, jak dobrze pokonywać łuki, bo mi rzadko zdarza sie dojechac, dopiero jak kombinuje ze zwalnianiem na łuku strzałką w dół to coś tam wychodzi.
    Pozdro

  11. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Ta giera obsługuje pada? Można drążkiem pochylać mniej lub bardziej zawodnika?

    Edit: tak przeczytałem ten temat, o tych stałych składach, braku zmiany barw klubowych, braku licencji i łeeee... gra za 20 zł to może, ale nie więcej. :/

    Dlaczego Techland nie może się jak do Call of Juarez do żużla przyłożyć?

  12. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Niby stałe składy to jest jakas wada ale z drugiej strony edytor pozwala stworzenie własnych i tak np po latach w moim przypadku powraca armia KKŻ Krosno z Bogusiem Ciupakiem i spółką .. gra się przyjemnie jak już się opanuje jazde to bardzo fajnie to się prezentuje cena wiadomo do małych nie nalezy ale patrząc na to że nie mamy do wyboru tylu gier co fani kopanej ( Fifa, PES, CM, FM itp ) to raz na jakiś czas można nawet i tyle zapłacić .. ;)
    Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    580
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ta gra ma zabezpieczenie jak w przypadku FIM Speedway 3 ?

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Czy ta gra ma zabezpieczenie jak w przypadku FIM Speedway 3 ?
    Z tego co wiem to ta gra jest jeszcze lepiej zabezpieczona niż FIM

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2003
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ta gra ma zabezpieczenie jak w przypadku FIM Speedway 3 ?
    Z tego co wiem to ta gra jest jeszcze lepiej zabezpieczona niż FIM
    Jakby się do tworzenia gier żużlowych tak przykładali jak do zabezpieczeń pewnie fani speedwaya od dawna mieli by już żużlowego Championship Managera. A tak skoro 90% ludzi wychodzi z założenia, że co by nie wydali to i tak kupię, bo gier żużlowych mało to po co się starać. Z tych opisów, co ta gra oferuje wynika, że koło LIGI to chyba nawet nie leżało. Odgrzanie 4 razy tego samego GP mogłoby się już nie przyjąć, więc drobne korekty, zmiana tytułu i mamy "nową" grę... Zobaczymy, jakie zapowiedzi przyniesie druga część tej gry, bo pewnie powstanie biorąc pod uwagę dłuuuga listę rzeczy do poprawki, żeby rzeczywiście można było się pochwalić stworzeniem menadżera ligi z prawdziwego zdarzenia.

  16. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,379
    Kliknij i podziękuj
    1,808
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Witam wszystkich! ;)

    Dzisiaj ukończyłem pierwszy zestaw(kevlar + obszycia) dla Wybrzeża Gdańsk :)



    Do ściągnięcia będzie niebawem

    Pozdro!

  17. Powrót do góry    #62
    Początkujący
    Dołączył
    10-07-2006
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Świetna robota dockm;)Czekam na następne:D

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec Awatar Sensej
    Dołączył
    16-01-2002
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Właśnie odpakowałem, zainstalowałem i pierwsze wrażenie... jest słabe, zawiodłem się. Zaczynając od powymyślanych nazwisk, poprzez stadiony, które w ogóle nie odzwierciedlają rzeczywistości aż do dźwięku motoru przypominającego bardziej skuter. Mega słabizna. Po tym co zobaczyłem nie mam już dzisiaj ochoty dalej tego ruszać. Mam nadzieję, że jutro produkcja nadrobi grywalnością. Jak nie to leci za okno.

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec Awatar BIRUT
    Dołączył
    21-06-2003
    Postów
    683
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to opinie nie zachecaja.
    Czy oni do jasnej hoelry nie moga sie przylozyc do gry.
    Jestem ciekaw czy sami w to grali i jakie byly ich odczucia,podobno testerami byli kibice speedwaya,no i co czyzby nie posluchali ich rad,po co ich brali.
    No chyba ze ci testerzy sami nie wiedzieli o co chodzi.

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec Awatar Sensej
    Dołączył
    16-01-2002
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Dzisiaj cały dzień spędziłem grając i powiem wam, że się gra uratowała. Włączyłem tryb zręcznościowy a nie symulację i naprawdę całkiem miło się ściga. Patrząc na całokształt to nie żałuję zakupu. Oczywiście kilka niedoróbek jest dalej, do tego co pisałem wczoraj można dodać wykluczenia dwóch zawodników na raz (!) czy bardzo ubogą muzykę, która nudzi się szybko.

    Na całe szczęście użytkownicy pracują nad różnymi patchami, jak autentyczne nazwiska, oryginalne loga klubów czy zespołowe kevlary. Niestety po wrzuceniu jednego z nich musiałem przeinstalować grę bo wyskakiwał napis o błędnym numerze seryjnym...

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Czy tak gra już jest w sprzedaży?

  22. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,677
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 906 w 459 postach
    ja nie mogę z tym rowerem. ja jestem za wolny, rower jest dla mnie za szybki... jak mawial pewien bohater.

    kolejna odslona speedwaya techlandu i kolejna wtopa (niestety). brawa za checi, brawa za lige, bura za brak statystyk i programu w trakcie meczu, i jedna wielka bura za fizyke (choc brawa za tryb symulacji sie naleza- tak, gra obsluguje pad i joy'e sie sprawdzaja przy kontrolowaniu). tak po krotce.
    kolejny raz 400 metrowe tory jezdzi sie w 50 sek. to jest spora przesada, nie ma czasu ani na planowanie atakow, ani na walke w kontakcie, zadnej finezji tylko jedno wielkie **********nie do mety. szkoda. kto choc raz pogral w live for speed (lub na innym symulatorze tworzonym przez zapalencow) i przejechal sie na rallycrossie wie, ze mozna (i to jak!). czekam dalej a nadzieja umrze ostatnia ;)

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2004
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Patch Music Speedway Liga by tom123

    Mod zmieniający w grze Speedway Liga muze na bardziej żużlową
    hymny klubowe przyśpiewki kibiców

    Link:

    http://www.sendspace.pl/file/HS0IQolw/

  24. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,935
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Najbardziej mnie dziwi jedna rzecz: Brak licencji- rozumiem, ale czemu nie mogli zrobic jak w Demonicu: Tomek Glob, itd. a nie, ze niedosc, ze nazwiska sa z totalnego kosmosu, to nawet nei zgadza sie ilosc obcokrajowcow w teamie ;/

    W Unii Tarnow- Daniells jakis, Grabowski - co to k**wa ?

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec Awatar BIRUT
    Dołączył
    21-06-2003
    Postów
    683
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokladnie czemu nie zrobili T.Golob zamias Gollob ,Protasewicz zamiast Protasiewicz itp ,tez tego nie czaje ,przeciez wystarczy zmienic jedna litere .

  26. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany Awatar djkarol1983
    Dołączył
    18-09-2006
    Postów
    2,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    probowaliscie grac sieciowo moze?? ja probowalem i za kazdym razem kiedy juz sie polaczylem to mnie wywalalo a jak probowalem z kumplem pograc to nie widzial on mojego serwera ktory zalozylem wie ktos moze jak rozwiazac ten problem??

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    14-06-2003
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    probowaliscie grac sieciowo moze?? ja probowalem i za kazdym razem kiedy juz sie polaczylem to mnie wywalalo a jak probowalem z kumplem pograc to nie widzial on mojego serwera ktory zalozylem wie ktos moze jak rozwiazac ten problem??
    Nie stoisz za jakims firewall'em?

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2005
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mam jeszcze inny problem. Może ktoś z Was się z podobnym spotkał. Otóż nie mogę rozegrać nawet jednego meczu, nie wspominając o całym sezonie, gdyż przed rozpoczęciem biegu wywala mi blue screena. :/
    Pisałem do Techlandu, jak na razie odpowiedzi się nie doczekałem :/

  29. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    a jaki masz sprzęt? może za słabego kompa masz lub co¶ nie tak ze sterownikami ...
    Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

  30. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec Awatar BIRUT
    Dołączył
    21-06-2003
    Postów
    683
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znajomy mial to samo,mial Pentium III ,u mnie wszystko smiga mam Core 2 duo,chyba za wolny sprzet

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2005
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Raczej nie jest to wina sprzętu. Sam mam core2 duo, 2GB RAM i 512MB na grafie.
    Problem blue screena udało się rozwiązać przez zmianę sterownika dźwięku z DIRECTX na OPENAL ustawieniach(swoją drogą powinno być chyba opengl :D) Mniejsza o nazwę, po zmianie błędu nie ma :)

  32. Powrót do góry    #77
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    OpenGL jest od grafiki, a OpenAL od dzwieku.

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Dlaczego Techland nie może się jak do Call of Juarez do żużla przyłożyć?
    W Call of Juarez gra i kupuje cały świat (sprzedaż jedynki była chyba blisko miliona, a na pewno dobiła do 500 tysięcy), natomiast żużel od Techlandu kupuje może kilkanaście tysięcy sympatyków żużla. Nie jestem pewien, ale to może być przyczyna...

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2003
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego Techland nie może się jak do Call of Juarez do żużla przyłożyć?
    Być może wpływa na to brak konkurencji na tym polu. Takich gier jak CoJ wychodzi kilka rocznie z różnych obozów i każdy chce zrobić jak najlepszy produkt. Żużel robi jeden producent i cokolwiek by nie zrobił, to lud i tak to kupi. Nie jest to ich pierwsza żużlowa gra, więc tłumaczenie gniota tym, że to niby pierwsza "liga" w ogóle nie trafia. Mając taką pozycję w sumie to by się taką grę wstydzili wydawać. Sądząc po powyższych wpisach błędów w niej co nie miara. I to nie tylko jeżeli chodzi o realizm działania, ale w ogóle o jej samo funkcjonowanie.

  35. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,677
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 906 w 459 postach
    ciekawa sprawa: w czasie niedawnej zabawy (bo powaznie tej gry nie traktuje) odnotowalem defekt i nie naprawilem silnika (0%). w kolejnym biegu przyjechalem oczywiscie ostatni, ale... dalo sie jechac :) czas w okolicach rzeczywistych, chociaz ulamek sekundy na rozegranie luku etc. problemem byla (chyba) za duza przyczepnosc bo ciezko sie bylo zlamac (ja tez gdzies w parametrach trzeba wytropic), nadzieja jest, mooooze cos z tej gry jeszcze bedzie.

  36. Powrót do góry    #81
    Użytkownik
    Dołączył
    14-08-2007
    Postów
    242
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    http://www.gryzuzlowe.pl/forum/viewt...p?f=102&t=1015 -> wersja beta nowej fizyki jazdy ;)

    Przejdźcie na 4 stronę - tam jest drugi link :)

  37. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,935
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    1. Debilne przyspieszenie na swiecy
    2. Brak skillow poszczegolnych zawodnikow
    3. Jedziesz dobrze- to nawet Krosnem objedziesz Apator w Toruniu.

    To tak na szybko... Nasuwa sie tylko jedna refleksja- lepszego od DS-a jeszcze nie bylo!

    DEMONIC 4EVER!

  38. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec Awatar BIRUT
    Dołączył
    21-06-2003
    Postów
    683
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po tym poscie nawet za 10zl bym tej gry nie kupil.
    PSuje caly efekt ty jedziesz dobrze caly zespol jezdzie dobrze.
    Czyli rozumiem ,ze zanim sie nauczysz jezdzic to spadek murowany.

  39. Powrót do góry    #84
    Użytkownik
    Dołączył
    14-05-2006
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak zaczynałem przygodę z tą grą miałem wrażenie:
    1. fajna (jak się gra dłużej to jest ciekawa mimo wszystko, walka o awans itd.)
    2. trudna do opanowania (do czasu...)
    3. dźwięk do bani (motor=skuter. cięcie kosztów chyba było :D na szczęście pojawił się patch mp3 z normalnymi dźwiękami)

    Później, wpisałem sobie prawdziwe nazwiska, bo jednak była fajna.

    Grałem, upadałem albo wjeżdżałem na tor, moja grudziądzka drużyna dawała radę wygrać czasem. Lecz kiedy nauczyłem się jeździć to w Lublinie wygrywam 62:28. Oba teamy mają po jednej gwiazdce. Z czego zostaję na starcie niesamowicie z tyłu to już na prostej jestem zaraz za kołem trzeciego, albo wyżej.

    Ścieżka na wszystkich torach jest taka sama. Wychodzisz na szeroką i w połowie łuku zaczynasz przycinać do kredy, zawodnik jest nadal złożony a napędza się jak na prostej. Drobna korekta na wyjściu nie zabiera prędkości dlatego możemy odzyskiwać niesamowite odległości.

    Jak w DS przewagę prostej odrobić można było w 1,5-2 okrążenia jadąc po szerokiej i spinając się najbardziej jak można było, tak tutaj, taka przewaga to kwestia 1 łuku, bo na prostej na poziomie łatwym i normalnym zazwyczaj jest się szybszym od rywali, więc na niej dużo odrabiamy, później na łuku przycinamy i znowu jesteśmy za resztą zawodników. Jeszcze jak dobrze pojedziesz drugi łuk to jesteś pierwszy albo drugi...

    Bardzo fajne że jest możliwość złotej rezerwy. Na trudnym poziomie naprawdę przydaje się, zwłaszcza jak trafiasz na słabą parę rywali.

    Jeśli nie naprawiasz motoru w trakcie meczu, możesz zapomnieć o wystartowaniu w biegu nominowanym, a nawet pewnie o zwycięstwie w biegu 12-13...

    Teraz po wgraniu kevlarów, ścieżek mp3, nowych dźwięków motorów, gra nabrała większego sensu, jednak dalej martwi że zawodnicy często jadą środkiem toru na prostych i lekki kontakt z innym zawodnikiem powoduje że wypada się z toru bądź uderza w bandę. Niekiedy można wyskoczyć w powietrze jak dobrze najedzie się na koło.

    Ogółem gra sympatyczna, ale jeszcze trochę do poprawienia jest i proponuję Techlandowi zamiast zainwestować w grafikę to zadbać o realizm i inteligencję zawodników. Ogółem gra dla mnie: 4/6, ale ta czwórka z duuużym minusem.

  40. Powrót do góry    #85
    Początkujący
    Dołączył
    22-05-2009
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapraszamy do zapisów do wirtualnej ligi gry: Speedway Liga...
    www.virtualleague.dbv.pl

    Naprawdę zapewniamy dobrą zabawę... Więcej info na: 853834.

  41. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Pytanko

    Gdzie można kupić w.w gierkę?

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Empiki, MediaMarkty, Saturny, Allegro, lub prosto od Techlandu na http://www.wirtualnypunkt.pl/

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •