Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 344

Wątek: Co sadzicie o stronie WWW.PSZPOZNAN.PL?

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2008
    Postów
    150
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co sadzicie o stronie WWW.PSZPOZNAN.PL?

    Witam! Temat urodzil sie po ktoryms z kolei odwiedzeniu oficjalnej strony klubu w celu zasiegniecia informacji z zycia klubu, jakis newsow czy chociazby kadry zespolu na sezon 2009 z opisem zawodnikow. A tu zastalem ''cmentarz'', o ktorym nawet gospodarz nie pamieta. Informacje dodawane sa co 10 dni i rzadziej, a brak aktualnej kadry zespolu na sezon 2009 to totalna klapa. Pozatym wszystkie informacje to ''kopiuj-wklej'' z SF-ow. Czy tak trudno o jakies newsy, ciekawe informacje z klubu? Czy niema o czym pisac? Mam nadzieje, ze klub nie popada w agonie tak jak oficjalna strona klubu?! Zamieszczajcie swoje opinie na ten temat.



  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Mnie nasuwa się utwór Edyty Geppert........lekko przerobiony..:)

    "Jaka strona, taki klub....nie dziwi nic"


  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    11-04-2008
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mało tego jak dzisiaj chciałem wejść na tą stronę to pojawił się komunikat że zawiera konia trojańskiego...

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    A mało tego jak dzisiaj chciałem wejść na tą stronę to pojawił się komunikat że zawiera konia trojańskiego...
    No bo zawiera......Trojana

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Na stronie bieda i nędza,żadnego powiewu świeżości.
    Informacje wklejane z SF,wiadomo kopiuj - wklej,po co dwa razy pisać w sumie to samo?
    Mamy najbrzydszą i najsmutniejsza stronę ze wszystkich portali ligowych.
    Ten sezon coś trupem zajeżdża.
    Przepływ informacji na poziomie miernym,relacja zarząd-rzecznik prasowy-kibice nijaka.Info o sparingach i biletach brak.Gdyby nie pojawiło się krótkie info w temacie Wybrzeża i jego "sparingowiczów",to nadal nikt by nie widział,że jedziemy z nimi pod koniec marca.Generalnie odczucia mam takie,że już się wszystkim w Poznaniu znudziła zabawa w żużel i chcą mieć święty spokój.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po co strona PSŻ ma być na bieżąco skoro gdzieś indziej więcej piszą o klubie

    http://www.mmpoznan.pl/3162/2009/1/2...ry=interwencje

    www.skorpiony.org skład drużyny też mają.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do strony zdążyłem juz przywyknąć.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2008
    Postów
    150
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z calym szacunkiem Panie Damianie, ale gdzie zostala zamieszczona informacja, ze klub poszukuje osob do wspolpracy w redagowaniu strony? Bo na rzeczonej stronie chyba nie, a jezeli byla taka informacja na stronie, to z gory przepraszam. pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2008
    Postów
    150
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak widac umieszczenie kilku informacji i aktualizacja kadry to nic trudnego. Miejmy nadzieje ze teraz aktualizacje beda czesciej zamieszczane.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Co do kopiowania to rozumiem Magdo, że lepiej w sytuacji gdy nie ma chętnych do pisania na stronie, żeby nic się nie pojawiało?
    Dobrze rozumiesz.Bo ludzie,a przynajmniej ja,przyzwyczajeni do stagnacji i akcji "kopij-wklej",zaglądają wpierw na różnorodne portale,by znaleźć jakieś info o PSŻ.Wtedy zaglądanie na stronę klubową już jest niepotrzebne.Tym bardziej,że przeczyta się to samo co znalazło się w sieci.
    Także jak dla mnie strona w obecnej formie mogłaby nie istnieć.

    Jak widać narzekanie czasem przynosi skutki.
    Cieszę się,że znaleźli się chętni do pomocy :)
    Przydałoby się zdecydowanie zmienić szatę graficzną.
    Brakuje też ciekawostek,wywiadów i innych pierdółek z życia klubu.Ale takich o których wcześniej nie przeczytamy na SF chociażby ;)
    Pzdr

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Wchodzę tu tylko, by poczytać forum. Reszta to obraz nędzy i rozpaczy.
    Na tworzeniu czegokolwiek w necie czy komputerze się nie znam; ledwo umiem myszką klikać, więc ja pomocny nie będę.
    Wychodzi na to raczej, że jacy kibice- taka strona, bo w innych klubach zazwyczaj strony klubowe są tworzone przez/przy udziale kibiców.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    497
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Chyba przeczytałam coś na opak.
    Skoro nie ma ciągle chętnych,to trzeba dalej narzekać ;)
    A może po prostu wystarczy częstsze aktualizowanie strony?
    Nie mi działać w tym kierunku,by kibiców do siebie zachęcać,a nie zrażać.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2005
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie strona jest żałosna.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja sądze tyle, że od kilku dni jak chcę sobie ją obejrzeć dostaje info, że stona jest ............... koń koń koń trojański. I tyle.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2007
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh ja tez miałem z tym problem, ale myślałem że to antywirus wariuje. Ale już mi wszystko pięknie działa :D

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2006
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe komu składał propozycje pan Damian? ;) Ja już rok temu stwierdziłem co wy teraz. Nawet byłem chętny żeby coś podziałać w tym kierunku ale oczywiście zostałem skrytykowany i spławiony. W naszym klubie jest jak jest i nic tego nie zmieni :)

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2008
    Postów
    95
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mala uwaga, czy szlachetni redaktorzy moga zmienic juz ta sonde na stronie PSZ?
    Spotkanie bylo w srode, a my mamy sobote, chyba ze przenioslem sie w przyszlosc :]

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    17-05-2009
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i uśmiechnięte "twarzyczki" prezesa... bo aż mdli.. cała strona jego :))bóg słońce czy co ?

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i uśmiechnięte "twarzyczki" prezesa... bo aż mdli.. cała strona jego :))bóg słońce czy co ?
    Ein PSŻ - Ein Fuhrer

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    17-05-2009
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    co racja to racja :D

    łubu dubu łubu dubu niech żyje nam prezes naszego klubu :)))

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2009
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sądząc po kolejnych działaniach PSŻ to nie zdziwiłbym się wodzowskim i jedynie oświeconym charakterem decyzji klubu

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i uśmiechnięte "twarzyczki" prezesa... bo aż mdli.. cała strona jego :))bóg słońce czy co ?
    Mówisz masz inna uśmiechnięta buzia. www.pszpoznan.pl/news.php/id/160

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2009
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mówisz masz inna uśmiechnięta buzia. www.pszpoznan.pl/news.php/id/160
    Lepiej jakby skupił się na lidze a nie na uśmiechach w turniejach o pietruchę, bo póki co nie zachwyca, a wręcz zniesmacza swoją postawą.

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Wiecie co, źle się człowiekowi robi jak się to czyta.

    Nie pasuje wam wszystko i wszędzie. Jak nie butelki, to krzywe ławki, jak nie ławki to co innego. Prezes zrobił spotkanie to teraz przeszkadza Wam uśmiech na zdjęciu Wójtowicza i Suchego.

    Może PSŻ ma przepraszać niedługo za deszcz który będzie padał?? Opanujcie się, bo śmiech na sali jak się to czyta. Naprawdę nie macie innych problemów??

    Strona do dupy, pogoda do dupy, ochrona do dupy, zawodnicy do dupy, zarząd do dupy... A co wam się do cholery podoba?? Biadolicie ludzie jak stare baby pod kioskiem w kolejce za Expressem Poznańskim...

    FUJ!!
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Może PSŻ ma przepraszać niedługo za deszcz który będzie padał?? Opanujcie się, bo śmiech na sali jak się to czyta. Naprawdę nie macie innych problemów??

    Strona do dupy, pogoda do dupy, ochrona do dupy, zawodnicy do dupy
    Raczej nie śmiech. To po prostu jest żenująco przykre, a do dupy te wpisy nieco wyżej.

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2009
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiecie co, źle się człowiekowi robi jak się to czyta.
    Zauważyłem, bo Twoje posty nie różnią się zbytnio od siebie.
    Za każdym razem gdy wstawiasz posta marudzisz i prawie wymiotujesz w związku z tym, że komuś nie spodobało się coś związanego z działalnością PSŻ.
    Każdy widzi jak jest i to ocenia i pisze o tym, bo od tego jest forum.
    Mam nadzieję, że nie jest Twoja ambicją by trzymać wszystkich użytkowników na pasku by stali się klakierami PSŻ i pisali wazeliniarskie posty.

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    17-05-2009
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no faktycznie ... zaraz pojawi sie cenzura :))) będą pojawiać się tylko pozytywne wpisy , że Prezes cacy... stronka super (co prawda są jakieś błędy, trochę nieaktualna... ale o tym sza..) zawodnicy są wspaniali i wszyscy sie do siebie uśmiechamy :D i jesteśmy jedną szczęśliwą rodziną :)) tylko strona milczy o fakcie, że Kajoch i Trojan jeździli w minionym tygodniu w eliminacjach ..ups...może to już nie są nasi zawodnicy ?

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Wiecie co, źle się człowiekowi robi jak się to czyta.
    Zauważyłem, bo Twoje posty nie różnią się zbytnio od siebie.
    Za każdym razem gdy wstawiasz posta marudzisz i prawie wymiotujesz w związku z tym, że komuś nie spodobało się coś związanego z działalnością PSŻ.
    Każdy widzi jak jest i to ocenia i pisze o tym, bo od tego jest forum.
    Mam nadzieję, że nie jest Twoja ambicją by trzymać wszystkich użytkowników na pasku by stali się klakierami PSŻ i pisali wazeliniarskie posty.
    Ciekawe co piszesz. Z resztą jako czołowy malkontent ostatnich dni nie spodziewałem się innego posta z Twojej strony w moim kierunku. Ale nie o tym chciałem.
    Jestem, ostatnią osobą, po której można spodziewać się miłości do wazeliniarstwa, choć przyznam, że wytykanie tu na forum (no przecież od tego jest to forum) wszystkiego co złe, ale pomijane milczeniem co dobre (no od tego forum już nie jest) jest mało przyjemne. Ale przecież mamy demokrację, wolnośc słowa. każdy mówi i robi co mu wolno, czyli wszystko.

    Kończąc w podobnym do Twojego tonie życzę miłego marudzenia (ja marudzę na forum to lepszy z ostatnio słyszanych żartów - ale kwestia poczucia humoru).

    P.S. maruder, jak chcesz zabłysnąć to dowal bardziej do pieca, bo to co napisałeś jest za słabe...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    17-05-2009
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    za słabe ??? dla kogo dla Ciebie ??? ja nie chce błyszczeć niech zabłysną odpowiedzialni za stronę... i przestana pisać wszystko za sporotwymifaktami tylko sami piszą o swoich zawodnikach... inf.własna :D

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    P.S. maruder, jak chcesz zabłysnąć to dowal bardziej do pieca, bo to co napisałeś jest za słabe...
    Stamper jesteś tutaj moderatorem a krytykantem od krytykowania są tutaj inni. :D
    A tak na poważnie to mogłem wkleić zdjęcie ponurego Suchego ale wtedy by marudzili że jest ponury. :(

    A do "maruder" bardzo chętnie zacytuję Ciebie pojedziesz następnym razem jako korespondent to wstawię źródło: "maruder".

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    17-05-2009
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale tylko z moją uśmiechniętą "twarzyczką":D

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale tylko z moją uśmiechniętą "twarzyczką":D
    Nie boisz się że będziesz rozpoznawalny na ulicy jako ten co ... :D

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    17-05-2009
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy na spotkanie kibiców z prezesem też musi być wysyłany korespondent ?? bo źródło... to samo ... sportowefakty :D


  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy na spotkanie kibiców z prezesem też musi być wysyłany korespondent ?? bo źródło... to samo ... sportowefakty :D
    Łukasz Czechowski jest redaktorem www.sportowefakty.pl jak również osobą współpracującą z redakcją ww.pszpoznan.pl a to on jest autorem tekstu. :)

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy na spotkanie kibiców z prezesem też musi być wysyłany korespondent ?? bo źródło... to samo ... sportowefakty :D
    Łukasz Czechowski jest redaktorem www.sportowefakty.pl jak również osobą współpracującą z redakcją ww.pszpoznan.pl a to on jest autorem tekstu. :)
    Jak już gdzieś mi się powiedziało:
    Mafia SF czuwa!

  37. Powrót do góry    #37
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Oczywiście Maruder to uważny czytelnik informacji zarówno ze strony SF jak i PSŻ. Z pewnością zdążył zauważyć, że relacja ze spotkania z Prezesem najpierw ukazała się na stronie PSŻ, a następnie w portalu SF. Nieważne. Otóż zapytuję Cię drogi kibicu poznańskich Skorpionów, co Ty zrobiłeś dla odradzającego się w Poznaniu żużla?

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak już gdzieś mi się powiedziało:
    Mafia SF czuwa!
    Jak sam zauważyłeś powtarzasz się a ja nie jestem pracownikiem sportowychfaktów.pl, ale mafia to fajnie brzmi.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    08-04-2009
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja jestem pewien, że o wypożyczeniu Hliba pierwsze poinformują SF, a pszpoznan.pl zaczerpnie informację ze "źródła" ;)

  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    17-05-2009
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z pewnością zdążył zauważyć, że relacja ze spotkania z Prezesem najpierw ukazała się na stronie PSŻ, a następnie w portalu SF.
    aaa to ciekawe.. jak to możliwe, że informacja pojawiła sie najpierw na stronie psż-tu a posiada źródło sportowefakty ... to nielogiczne ...ale to ja jestem wyzywana od prostaków , więc może to tylko dla mnie jest zastanawiające :D

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    A ja jestem pewien, że o wypożyczeniu Hliba pierwsze poinformują SF, a pszpoznan.pl zaczerpnie informację ze "źródła"

    Jest to całkiem możliwe, chocaż głową bym raczej za to nie ręczył ;)

    Prosze pamietać, iż w SF są również pracownicy etatowi, którzy żyją z prowadzenia portalu sportowego. Stronę klubową prowadzą zaś zwykli społecznicy, którzy musza wygospodarować skrawek wolnego czasu, by moderować zasób witryny.

    Osobiście nie mam możliwości dokonywania wpisów w czasie mojej pracy, dlatego musze liczyć na pomoc moich kolegów z redakcji. :)

    Pozdrawiam

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2009
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie lub Panie obsługujący naszą stronę.

    Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd.

    Podajecie informację o występie Zbigniewa Sucheckiego w Lwowie a zapomnieliście napisać, że 16 maja w Natschbach-Loipersbach w półfinale IME Rafał Trojanowski zdobywając 12 punktów zajął II miejsce i pewnie awansował do finału w Togliatti.

    To Nasz kapitan i najlepszy zawodnik więc należy mu się trochę szacunku i informacji na stronie klubowej.

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    W tej akurat kwestii biję się w pierś. Splot nieszczęśliwych wydarzeń spowodował, iż do dnia dzisiejszego jestem pozbwiony dostępu do moderowania stroną. Nie jest to jednak żadne wytłumaczenie braku tego konkretnego newsa.

    Ze swojej strony moge jedynie obiecać, iż postaramy się, aby do podobnych wpadek nie dochodziło w przyszłości.


    Pozdrawiam

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Panowie lub Panie obsługujący naszą stronę.
    Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd.
    Podajecie informację o występie Zbigniewa Sucheckiego w Lwowie a zapomnieliście napisać, że 16 maja w Natschbach-Loipersbach w półfinale IME Rafał Trojanowski zdobywając 12 punktów zajął II miejsce i pewnie awansował do finału w Togliatti.
    To Nasz kapitan i najlepszy zawodnik więc należy mu się trochę szacunku i informacji na stronie klubowej.
    http://www.zuzelend.com/news,rafal-t...s-stac,1357,26

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2007
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh podoba mi się pomysł że tabela ligowa nie jest na stronie głównej ale w zakładce xd Sprytny manewr, bo nie każdy kto wejdzie na stronę będzie wiedział że jesteśmy na szarym końcu tabeli. To na pewno zagwarantuje kilku kibiców więcej.

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •