Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 344

Wątek: Co sadzicie o stronie WWW.PSZPOZNAN.PL?

  1. Powrót do góry    #226
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cenzure zdjęto bo dźwięk już jest :D

  2. Powrót do góry    #227
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Dziś uważniej przyjrzałam się stronie i muszę powiedzieć,że szału nie robi.Baner na górze jest ok,ale reszta w dół średnio mi się podoba.Gryzie się z górą,która naprawdę dobrze się prezentuje.Taki jakiś bidny ten dół wizualnie.

  3. Powrót do góry    #228
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    News z 26.05.2010

    "W środowe popołudnie poznaliśmy awziowane składy "

  4. Powrót do góry    #229
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze 4 dni temu na stronie była informacja o MDMW w piątek 11.06.
    Dziś informacji tej nie ma i nie ma też żadnego newsa w tej sprawie.
    Zawody są czy ich nie ma??

    Zarówno polityka informacyjna klubu jak i bystrość admina do poprawki!

  5. Powrót do góry    #230
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Większość jest bardzo bystra i zapewne zauważyła, że od środowego popołudnia nie ma już informacji o MDMW co należy odczytać, że ich nie będzie.
    Po drugie zawsze można napisać maila do klubu i zapytać. To nic trudnego!

  6. Powrót do góry    #231
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Wybacz Hunterze, ale to byłoby jakieś odwrócenie ról.
    Strona internetowa klubu sportowego, to nie miejsce, które skupia wokół siebie miłośników poezji, czytających między wierszami, szukających treści, których nie ma. Wyobrażasz sobie, że to czytelnicy piszą do gazet listy, w których pytają czy coś ciekawego wydarzyło się w kraju i na świecie? Była mała skucha, fakt, ale redakcja strony internetowej PSŻ błyskawicznie zadziałała.

  7. Powrót do góry    #232
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Basalo po części się zgodzę ale widziałeś co się działo jak tylko zniknęło nazwisko Górznego ze strony. Zaraz większość wiedziała o co chodzi :D
    Po drugie czy to jakiś wielki problem napisać maila z zapytaniem?

  8. Powrót do góry    #233
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Zaraz większość wiedziała o co chodzi
    Część tej większości, świadomie robiła ferment. Brak jasnej informacji dawał jej taką możliwość.


    Po drugie czy to jakiś wielki problem napisać maila z zapytaniem?
    Poniekąd podważa to sens istnienia strony internetowej.

  9. Powrót do góry    #234
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Większość jest bardzo bystra i zapewne zauważyła, że od środowego popołudnia nie ma już informacji o MDMW co należy odczytać, że ich nie będzie.
    Załóżmy, że nie jestem bystry i wobec braku komunikatu o odwołaniu poszedłbym dziś na szlakę.
    Po drugie zawsze można napisać maila do klubu i zapytać. To nic trudnego!
    Gdyby tak kazdy pisał: o cenę biletu, terminy ligowych spotkań, skład drużyny, sponsorów, dojazd, godzinę meczu to zapewne uzbierałoby się na dodatkowy etat. Po to jest strona by wydawać klubowe komunikaty.
    Jestem odbiorcą (klientem) klubowych komunikatów (i produktów). Czy mam pisać listy do Danona z pytaniem czy wprowadzają jakiś nowy produkt?

    Zachowujesz się jak odwrócony do góry nogami

  10. Powrót do góry    #235
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Gdyby tak kazdy pisał: o cenę biletu, terminy ligowych spotkań, skład drużyny, sponsorów, dojazd, godzinę meczu to zapewne uzbierałoby się na dodatkowy etat. Po to jest strona by wydawać klubowe komunikaty.
    Jeśli nie byłoby tylu podstawowych informacji, które wymieniłeś to fakt dodatkowy etat by się przydał. :) Takie informacje jednak są i klub nie musi narażać się na dodatkowe koszty. Jednak rozmawiamy tu o jednej informacji dot. imprezy o której nie widać nic na stronie od środy. Więc nie musimy się obawiać, że nagle do klubu spłyną miliony e-maili.

    Odnośnie założenia, że nie jesteś rozgarnięty.
    Hm... to przed wyjściem na Golęcin sprawdzasz jeszcze raz stronę klubową i się upewniasz czy odwołali czy też nie. Do tego nie trzeba być aż tak rozgarniętym. Gdybyś tak zrobił to byś zobaczył, że informacja o odwołaniu zawodów jest na stronie.
    Po co podnosić lament od samego rana. Może czasem warto zaczekać parę godzin nim się zacznie krzyczeć.

  11. Powrót do góry    #236
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po co podnosić lament od samego rana. Może czasem warto zaczekać parę godzin nim się zacznie krzyczeć.
    Lepiej zapytać wcześniej niż czekać z tym na ostatnią chwilę. Czasem może nie być później czasu na sprawdzenie tego, wypadnie coś i się człowiek niepotrzebnie denerwuje.

  12. Powrót do góry    #237
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak sobie czytam i nachodzi mnie myśl, że obecnie sprzedawane aparaty telefoniczne nadal mają funkcję rozmowy głosowej. Tak więc, zamiast maili i zbędnych uwag na forum, proponuję skorzystać z opcji telefonu. To tak jak kiedyś, tylko zamiast kręcić tarczą, wciska się klawisze oznaczone cyframi. Do klubu naprawdę można się dodzwonić i uzyskać informację. Sam z tego korzystam.

  13. Powrót do góry    #238
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    A ja Szanowni Państwo, będę jednak w opozycji do Waszych poglądów. Nic wielkiego odnośnie informacji o MDMW nie stało się, jednak uważam, że to mało profesjonalne, iż notka o odwołaniu zawodów nie pojawiła się na stronie w odpowiednim czasie. Nie mierzcie też swoją miarką innych kibiców. Nie każdy jest takim fanem, który najchętniej spałby w pomieszczeniach klubowych i to najlepiej z widokiem na park maszyn lub tor. Tych zwykłych kibiców jest więcej niż Was, żużlowych świrów. Czy według Was każdy kibic powinien potwierdzać informacje (lub ich brak) dotyczące wydarzeń na Golaju telefonicznie? Zlitujcie się. Uważacie, że jest to standard w europejskich klubach sportowych? To po kiego wała jest strona?

    Kurczę, wyszło na to, że walczę z klubem, a tak nie jest. :) My, PSŻetowskie wariaty, powinniśmy raczej dawać cynka do klubu o takich babolach.

  14. Powrót do góry    #239
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    No i od tego jest ten wątek, żeby dawać cynka o babolach :)

    Mi nie chodzi o to, że informacji o odwołaniu imprezy nie powinno być na stronie! Chodzi mi tylko o to, że jeśli było info, a zniknęło i nie ma żadnej wzmianki to można np. napisać maila do klubu z zapytaniem.
    Bo idąc tokiem myślenia jestem klientem i wymagam to zaraz każdy będzie się domagał, żeby na stronie pojawiały się interesujące go informacje. Podam głupi przykład ale adekwatny do takiego rozumowania. Ja chcę aby klub informował każdorazowo, że w klubie są do pobrania plakaty bo ja chcę je rozwieszać. Gdy taka sytuacja będzie miała miejsce to na stronie zrobi się śmietnik. A ważne informacje będą ginęły w gąszczu tych mało istotnych.
    To na tyle z mojej strony w tym temacie.

  15. Powrót do góry    #240
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Miszczuniu, ale chęć posiadania informacji o zawodach, które pierwotnie miały się odbyć (i były w kalendarzu żużlowym), a zostały odwołane, to nie są jakieś fanaberie upierdliwego kibica.

  16. Powrót do góry    #241
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy jak idziecie na dworzec z myślą że za chwilę odjedziecie nad morze, a przychodzicie na peron a pociągu brak, to będzie wam ,,fajnie,, jak na tablicy info. ktoś poprostu usunął pociąg czy raczej oczekujecie informacji (najlepiej i tej pisanej jaki tej przez megafon) o przyczynach jak i wszelakich ewentualnych zmianach w rozkladzie?
    To jakby każdy z was zaprosił kogoś do domu w sobotę na 18 a o 17 się wyprowadził i miałby gościa w ,,czarnej dziurze,,. Skoro się kogoś zaprosiło i z różnych przyczyn nie można, to wypada choćby poinformować tą samą drogą jak się zaprosiło o odwołaniu zawodów.

  17. Powrót do góry    #242
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Tak sobie czytam i nachodzi mnie myśl, że obecnie sprzedawane aparaty telefoniczne nadal mają funkcję rozmowy głosowej. Tak więc, zamiast maili i zbędnych uwag na forum, proponuję skorzystać z opcji telefonu. To tak jak kiedyś, tylko zamiast kręcić tarczą, wciska się klawisze oznaczone cyframi. Do klubu naprawdę można się dodzwonić i uzyskać informację. Sam z tego korzystam.
    To akurat nazywa się CYNIZM.
    Już widzę kogoś przy telefonie w biurze PSŻ, gdyby nagle zadzwoniło z 300 osób z tym samym pytaniem...
    Brak informacji o odwołaniu zawodów jest zwykłym brakiem poszanowania kibica i tyle. Prawda, że MDMW nie są super prestiżowym turniejem, ale chodzi o fakt.
    Hunter, a skąd ja mam wiedzieć, czy news lub info o MDMW było w ogóle na stronie? Nie wchodzę tam codziennie, ale wchodząc powinienem być dobrze poinformowany, czy nie? :)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  18. Powrót do góry    #243
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2010
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie! co wy się tu jeszcze wytrząsacie? 'babol' był, ktoś zwrócił na to uwagę (i dobrze bo takie informacje powinny pojawiać się wcześniej a nie chwile przed meczem),już jest po sprawie, a wy dalej temat męczycie;p
    czepiam się? jak tak to sorry i proszę o kontynuację;)

  19. Powrót do góry    #244
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie tylko ja sie pogubiłem z terminarzem przez tą pogodę,klub też :)nieaktualny terminarz i wyniki od początku maja

  20. Powrót do góry    #245
    Początkujący Awatar Bananowy_Joe
    Dołączył
    09-03-2010
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najbardziej aktualny i na bieżąco aktualizowany terminarz jest tutaj:

    http://skorpiony.org/index.php/termi...-i-wyniki-2010

    Są tam już nawet wyniki dzisiejszych rozegranych meczy:)

  21. Powrót do góry    #246
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2010
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A czy wyniki meczy które się odbędą też już macie?;)

  22. Powrót do góry    #247
    Początkujący Awatar Bananowy_Joe
    Dołączył
    09-03-2010
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewnie że mamy, ale żeby nie psuć kibicom widowiska, podajemy je zaraz po zakończeniu meczu:D

  23. Powrót do góry    #248
    Początkujący
    Dołączył
    24-09-2006
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za pszpoznan.pl

    Na wyjeździe:
    23 czerwca (środa), godz. 19.00
    MARMA HADYKÓWKA Rzeszów-PSŻ LECHMA POZNAŃ (I Liga)

    23 czerwca (niedziela), godz. 18.00
    Start Gniezno - PSŻ LECHMA POZNAŃ (I Liga)
    Do poprawy, ale to już ;)

  24. Powrót do góry    #249
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po co kopiować coś ze strony SF co jest bzdurą
    "Widzów: 6.000 (w tym 25 z Poznania)".

  25. Powrót do góry    #250
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokładnie ;) My podamy Wam tutaj dokładniejsze informacje co do naszej liczby na wyjeździe ;P

  26. Powrót do góry    #251
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do poprawy, ale to już ;)
    Przepraszam było to przed ostatni raz:)

  27. Powrót do góry    #252
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najnowszy skrót z meczu jest dziwnie pocięty... przynajmniej u mnie niektóre zdania powtarzają się po dwa razy, a dźwięk nie jest dopasowany do obrazu

  28. Powrót do góry    #253
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2009
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie tylko u Ciebie...

    ale za to czołówka nowa :)

  29. Powrót do góry    #254
    Początkujący
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Błędy w ligowej tabeli... pisałem maila do redakcji strony, ale nadal występują... to po co ten adres z prośbą o pisanie sugestii itp.?

  30. Powrót do góry    #255
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Błędy w ligowej tabeli... pisałem maila do redakcji strony, ale nadal występują... to po co ten adres z prośbą o pisanie sugestii itp.?
    O błędach na stronie poproszę również na mojego maila: m.bialek@pszpoznan.pl a będą usunięte wieczorem tego samego dnia co dostanę maila.

  31. Powrót do góry    #256
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Fajnie by było,gdyby osoba zajmująca się stroną,nie wklejała bzdur z SF,jak leci,a czasami poczytała kibicowskie relacje.
    Na meczu z GKS,nie było 25 osób jak podają SF,a 36.33 jadące autokarem i 3 autem.Przy tak małych liczbach pomyłka o 11 osób,to bardzo dużo!

  32. Powrót do góry    #257
    Początkujący
    Dołączył
    16-03-2010
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Błędy w ligowej tabeli... pisałem maila do redakcji strony, ale nadal występują... to po co ten adres z prośbą o pisanie sugestii itp.?
    O błędach na stronie poproszę również na mojego maila: m.bialek@pszpoznan.pl a będą usunięte wieczorem tego samego dnia co dostanę maila.
    Problem w tym że jako¶ maile nie chc± na ten adres przechodzić

  33. Powrót do góry    #258
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.pszpoznan.pl/news.php/id/583
    panowie redaktorzy a o PKP zapomnieliście!!!
    Jak nie zależy wam na kibicach na wyjazd to nic nie piszcie.


  34. Powrót do góry    #259
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.pszpoznan.pl/news.php/id/583
    panowie redaktorzy a o PKP zapomnieliście!!!
    Jak nie zależy wam na kibicach na wyjazd to nic nie piszcie.
    Widać że klub ma głęboko w .... gdzieś tych co nie mają samochodów :/

    I klub sobie myśli że każdy autem jedzie ... naprawde BRAWO!


    WYJAZD DO GNIEZNA !
    http://www.skorpiony.org/index.php/a...zna-27-06-2010

  35. Powrót do góry    #260
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Jak nie zależy wam na kibicach na wyjazd to nic nie piszcie.
    Widać że klub ma głęboko w .... gdzieś tych co nie mają samochodów :/

    I klub sobie myśli że każdy autem jedzie ... naprawde BRAWO!
    Nie dramatyzujcie. Po prostu wsiądźcie do wagonu PKP, autobusu PKS albo np. na rower Wigry 3 i ruszajcie w stronę Gniezna.

  36. Powrót do góry    #261
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie dramatyzujcie. Po prostu wsiądźcie do wagonu PKP, autobusu PKS albo np. na rower Wigry 3 i ruszajcie w stronę Gniezna.
    Bardzo śmieszne ;/ ... Tak trudno było dopisać: "Z kolei kibice, którzy będą jechali pociągiem zbierają się o 15:30 przed wejściem na dworzec główny PKP. Pociąg odjeżdża o 15:50, a w Gnieźnie jest o 16:42. Dalej żółto-czarni kierują się w stronę stadionu." Tak jak to napisała EKA .

  37. Powrót do góry    #262
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Żeby tak dopisać to wpierw trza wiedzieć, iż w ogóle planowana jest taka inicjatywa pociągowa... Sorry, ale pomimo moich wielu umiejętności :p, nie wyrobiłem jeszcze w sobie daru przewidywania i wróżenia...:)

  38. Powrót do góry    #263
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    polecam szklaną kulę i wróżkę :)

  39. Powrót do góry    #264
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żeby tak dopisać to wpierw trza wiedzieć, iż w ogóle planowana jest taka inicjatywa pociągowa... Sorry, ale pomimo moich wielu umiejętności :p, nie wyrobiłem jeszcze w sobie daru przewidywania i wróżenia...:)

    Wystarczy zerknąć na stronę SSSŻ i wpis jest: ''Wpisany przez Moderator Środa, 23 Czerwiec 2010 15:56''

    Eka wpisała:środa, 23 czerwca 2010 18:21

    Na stronie PSŻ : 24.06.2010
    Czarnym konwojem do Gniezna!

    ale jak się komuś nie chce ...

  40. Powrót do góry    #265
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Jest zasadnicza różnica pomiędzy "niechcieć czegoś zrobić" a "nie mieć na to czasu..."

    Drugi sezon prowadzimy stronę praktycznie w dwójkę + Jacek Dreczka, który wstawia wpisy "last minute". Czarny i ja traktujemy to jako czyn społeczny, nie mamy z tego tytułu żadnych gratyfikacji. Może tego tak nie widać, ale często spędza się wieczorami po kilka godzin w panelu tej strony, aby doprowadzić ją do załozonego przez nas wyglądu i działania.

    Wracając do tematu...

    Jeżeli "zorganizowanym" kibicom zależałoby na tym, aby takowe info sie pojawiło - wystarczy wyjść z inicjatywą i za pośrednictwem chociażby maila powiadomić o takim działaniu... Trudno wymagać, aby moniotrować co godzinę strony kilkudziesięciu grup i grupek kibicówskich, które sie ostatnimi czasy na Golęcinie wyrobiły... :)

  41. Powrót do góry    #266
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moniotrować co godzinę strony kilkudziesięciu grup i grupek kibicówskich, które sie ostatnimi czasy na Golęcinie wyrobiły... :)
    kilkudziesieciu...no tyle to jeszcze nie widzialem na Golaju:-)

  42. Powrót do góry    #267
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Jak się nie mylę to następny wyjazdowy mecz jest do Rybnika, a nie do Miskolca :)

    Widać, że niektórych ciągnie już na wakacje :D

  43. Powrót do góry    #268
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak się nie mylę to następny wyjazdowy mecz jest do Rybnika, a nie do Miskolca :)

    Widać, że niektórych ciągnie już na wakacje :D
    Dzięki za czujność już wstawiłem właściwą informację.

  44. Powrót do góry    #269
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2009
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiecie co boli? Że na oficjalnej stronie klubu nie ma ani słowa o programie "Ślizgiem w lewo", który jest poświęcony "Skorpionom". O emisji nowego odcinka dowiedziałem się pos factum - przeglądając stronę SSSŻ. Może jednak ktoś by o tym pomyślał. Dla chętnych - retransmisja dziś 16:45

  45. Powrót do góry    #270
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2009
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O telewizji poznanska.tv też nic na stronie nie ma. A z tego co zauważyłem to stworzyli cykl reportaży o zawodnikach PSŻu.

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •