Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 344

Wątek: Co sadzicie o stronie WWW.PSZPOZNAN.PL?

  1. Powrót do góry    #181
    Początkujący
    Dołączył
    13-01-2010
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trojana nigdy nie było. Był pewien błąd w skrypcie, który został już poprawiony. Sprawdzałem BP wielokrotnie i nie wyświetla mi się już info o potencjalnym zagrożeniu.
    Jak nie ma jak jest.
    Firefox + Avast

  2. Powrót do góry    #182
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cały czas będę walczył o uruchomienie podstrony ze sponsorami Biznes Partnrów PSŻtu. Nadal działa tam koń.
    Możesz mi napisać w jakiej przeglądarce i który link?

  3. Powrót do góry    #183
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety, ale u mnie także wyskakuje alarm i to w każdym z linków dotyczących biznes partnerów.
    Używam Opery + avasta.

  4. Powrót do góry    #184
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Moja pierwsza uwaga jest taka:

    napisy: "Zapraszamy na zawody żużlowe w sezonie 2010"
    "Sponsorzy" i "Patronat medialny z logiem sportowychfaktów" to wszystko się zlewa. Jedno na drugim. Moim zdaniem nieciekawie to wygląda.

    Po drugie: wszystkie zamieszczone wydarzenia powinny być na czarnym tle tak jak "Wydarzenie dnia". Lepszy efekt.

    No i sponsorzy powinni być albo na górze albo na samym dole. W obecnym układzie wygląda to nieciekawie.

    Fakt trojan się juz nie pojawia, ale za to pod linkiem
    http://www.pszpoznan.pl/BP/psz_bp2.htm

    wyskakuje informacja, że witryna zgłoszona jako dokonująca ataków.

    Ja używam Firefoxa.

    Dodam, że można by napis "Patronat medialny" i logo SportowychFaktów umieścić we wcięciu między "Wydarzeniami dnia", a "Akcje". Tam pasowałby idealnie na samym środku pod logiem Lechmy.

  5. Powrót do góry    #185
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po drugie: wszystkie zamieszczone wydarzenia powinny być na czarnym tle tak jak "Wydarzenie dnia". Lepszy efekt
    Myślę, że właśnie po to wydarzenie dnia jest zaznaczone innym kolorem, żeby było od razu widoczne. W końcu jest najważniejsze toteż trzeba je jakoś wyróżnić. Inaczej nie miałoby to sensu.
    Do tego jeśli jest za ciemno na stronie to też nie dobrze. A teraz jest trochę przeciwwagi :)

  6. Powrót do góry    #186
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fakt trojan się juz nie pojawia, ale za to pod linkiem
    http://www.pszpoznan.pl/BP/psz_bp2.htm

    wyskakuje informacja, że witryna zgłoszona jako dokonująca ataków.

    Ja używam Firefoxa.
    Gdzie znajduje się ten link bo wszędzie powinny być
    http://pszpoznan.pl/Nowy%20folder/psz_bp3.htm


  7. Powrót do góry    #187
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Wejdź w to:



    http://www.pszpoznan.pl/info.php/sponsorzy,psz,.html

    Dokładniej to jak na głównej stronie klikniesz na logo BP (to zaraz za logiem Piotra i Pawął) to otwiera ci się link wyżej i jak na tej stronce co Ci się otworzy klikniesz na logo BP to wyskakuje stronka z tym co pisałem post wcześniej.

    Myślę, że właśnie po to wydarzenie dnia jest zaznaczone innym kolorem, żeby było od razu widoczne. W końcu jest najważniejsze toteż trzeba je jakoś wyróżnić. Inaczej nie miałoby to sensu.
    Do tego jeśli jest za ciemno na stronie to też nie dobrze. A teraz jest trochę przeciwwagi :)
    Dzikus ok, ale pod spodem nie masz napisane pozostałe wydarzenia. Osobiście zmieniłbym na napis "Wydarzenia" albo "INFORMACJE" lub "Wiadomości" i wszystko wrzucił na czarnym tle. Spokojnie za ciemno nie będzie bo masz jeszcze białe pola między jedną stroną, a drugą i do tego po bokach.

    Widze, że zdjęcia się zmieniają. Super. Tylko jak ostrość zdjęcia z IMP dochodzi do ideału to za sekundę jest już nowe zdjęcie i to o wiele dłużej. Może warto by to zrobić na odwrót. :D

  8. Powrót do góry    #188
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję że wszystkie loga BP są już z właściwymi linkami.

    Co do zdjęć to są w trakcie tworzenia i nad tym pracuję, ale wszelkie uwagi są jak najbardziej wskazane.
    Widze, że zdjęcia się zmieniają. Super. Tylko jak ostrość zdjęcia z IMP dochodzi do ideału to za sekundę jest już nowe zdjęcie i to o wiele dłużej. Może warto by to zrobić na odwrót.
    Mówisz masz

  9. Powrót do góry    #189
    Początkujący
    Dołączył
    13-01-2010
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję że wszystkie loga BP są już z właściwymi linkami.
    Niestety,nadal pokazuje trojana

  10. Powrót do góry    #190
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Wszystkie odnośniki do BP są ok.

    Co do zdjęć to jakby dało radę to niech one z jakieś 10 sekund pobędą na wizji, a po upływie tego czasu niech się zmienią.

    Wiem marudze już trochę. Na dzisiaj koniec marudzenia.
    Jutro zacznę dalej haha

  11. Powrót do góry    #191
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żeby nie było................

    Na głównej stronie wchodże w opcje.....sponosorzy a pózniej PSŻBiznes Partner. Po otwarciu wchodzę na dół strony na link odsyłający mnie do listy sponsorów.................... i wywala mi mi że ........................ Koń. Koń. Koń. sprawdzone 30 sekund temu. Może zamiast wymyślać co zrobić po prostu zmienić tą podstronę na dane teleadresowe wraz z linkami do firm. Prościej i uczciwiej wobec firm. A nie że temat maglujemy od roku??? Żeby............ Też prośba już do działaczy.............. Panowie. Tą płachte na stadionie ze sponsorami (za wieżyczką) to albo zwincie (bo jest cześciowo nieaktualna) albo uzupełnijcie. Inna sprawa że do konserwatora by się nadawała.

  12. Powrót do góry    #192
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Na głównej stronie wchodże w opcje.....sponosorzy a pózniej PSŻBiznes Partner. Po otwarciu wchodzę na dół strony na link odsyłający mnie do listy sponsorów.................... i wywala mi mi że ........................ Koń. Koń. Koń.
    Może warto zmienić antywira, ja na 4 kompach sprawdzałem i wszystko jest ok.

    Może zamiast wymyślać co zrobić po prostu zmienić tą podstronę na dane teleadresowe wraz z linkami do firm. Prościej i uczciwiej wobec firm. A nie że temat maglujemy od roku???
    Kazmierz, nie lubię takich sytuacji, ale weź Ty chłopie najpierw pomyśl. Byłeś w ogóle na tej podstronie?
    http://www.pszpoznan.pl/PSZ_BP_2008.pdf

    PSŻ BP w reklamie w internecie ma opcję wykupienia tzw. modułów. Myślę, że wiesz już o co biega?
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  13. Powrót do góry    #193
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stamper. Używam zwykłego avasta którego używa wielu uzytkowników zatem nie mam czegoś niezwykłego na kompie. Dziwne byłoby gdybym musiał zmieniać oprogramowanie żeby zobaczyć coś co powinno być łatwo dostępne. Co do modułów dla sponsorów to wyhamuj. Znam firme która została sponsorem (w pakiecie Partner Biznes) i w zamian tego jeden moduł (odsyłam Cię do strony którą sam mi wysłałeś co się komu należy choćby za 200 zł netto miesiecznie)powinna mieć na stronie swoje logo. Conajmniej do końca grudnia jej tam nie było (czyli pół roku). Jak dziś jest to trudno mi sprawdzić z racji .......konia. Zatem to nie do mnie pij tylko się ciesz (niestety skoro się odezwałeś to na Ciebie to zrzucam :-)))), że ta firma nie wkurza się za takie potraktowanie, bo jest to ewidentne złamanie umowy. I sam sobie odpowiedz z czyjej strony. I o takie przypadki mi chodzi.

  14. Powrót do góry    #194
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stamper. Używam zwykłego avasta którego używa wielu uzytkowników zatem nie mam czegoś niezwykłego na kompie. Dziwne byłoby gdybym musiał zmieniać oprogramowanie żeby zobaczyć coś co powinno być łatwo dostępne. Co do modułów dla sponsorów to wyhamuj. Znam firme która została sponsorem (w pakiecie Partner Biznes) i w zamian tego jeden moduł (odsyłam Cię do strony którą sam mi wysłałeś co się komu należy choćby za 200 zł netto miesiecznie)powinna mieć na stronie swoje logo. Conajmniej do końca grudnia jej tam nie było (czyli pół roku). Jak dziś jest to trudno mi sprawdzić z racji .......konia. Zatem to nie do mnie pij tylko się ciesz (niestety skoro się odezwałeś to na Ciebie to zrzucam :-)))), że ta firma nie wkurza się za takie potraktowanie, bo jest to ewidentne złamanie umowy. I sam sobie odpowiedz z czyjej strony. I o takie przypadki mi chodzi.
    Napisz mi czy otwierasz ten link
    http://pszpoznan.pl/Nowy%20folder/psz_bp3.htm

    Ten link jest podpięty pod logo BP chyba we wszystkich miejscach na stronie.
    Co do twojej znajomej firmy to od prezesa Tomasza Wójtowicza czy w tej chwili od nowego zarządu nie dostałem informacji o nowym sponsorze który ma być wstawiony na stronę BP. Jak dostanę wizytówkę firmy i link do strony to na pewna zrobię.

  15. Powrót do góry    #195
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie otwiera........... po otwarciu mam pasożyta na karku.

    JS:Bulered [Trj] koń trojański

    Co do drugiej sprawy, to raczej nie do mnie pisz tylko do zarządu. Czy starego czy nowego tego nie wiem. W sumie wystarczy wziąść do ręki program z meczu i ta firma tam występuje. Być może od końca grudnia już jest,ale jak mam to sprawdzić??? Nie mogę przez Trojana.

  16. Powrót do góry    #196
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Nie wiem Panowie gdzie tkwi problem z Trojanem.

    Powiem tak. Jak tylko padło hasło o trojanie sprawdziłem i też miałem. Po jakimś czasie już go nie było. Kiedy znów ktoś rzucił hasło, że trojan dalej jest sprawdziłem i znów miałem.
    Tak było jeszcze niedawno, Ty Mariusz wtedy pytałeś z jakiej przeglądarki korzystam bo Ty na Operze nie masz.
    Teraz trojana nie mam i wszystkie loga BP działają poprawnie.
    Przez cały czas używam Firefox-a i avast-a.
    Dziwne jest to, że jedni mają trojana, a inni nie. Chyba to nie wina przeglądarek.
    Może brak aktualizacji jakiegoś programu, który wykorzystywany jest przez system.
    Kaziu, czy ty aktualizujesz avast-a i firefox-a? Bo mi przynajmniej problem trojana znikał co jakiś czas, a z tego co czytam u Ciebie widnieje on cały czas.

  17. Powrót do góry    #197
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kazmierz nie jest sam. Mnie też nie działa. Musicie kombinować, bo faktycznie nie dobrze to wygląda, gdy nie da się otworzyć strony ze sponsorami

  18. Powrót do góry    #198
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aktualizuje Łowco. Co śmieszne używam kompa do wielu spraw czyli sporo. I jest to jedyna strona która mi wykazuje takie zakłócenia. Co dziwne mi też przez jeden dwa dni wykazywało wszystko ok (chyba w grudniu jak zasygnalizowałem problem i coś tam zrobiono). W sumie nie chodzi o mnie. Nie dla mnie jest ta podstrona bo ja ją znam na pamięć :-)). Gorzej że wiele innych osób może tam wchodzić i będzie miała ten sam problem. I co wtedy??? Do każdego będziesz pisał czy ma aktualizacje?? Czy ma taką a nie inną przeglądarkę? Czy masz takiego a nie innego antywirusa?? Wiele osób nie zna się na kompie jakoś wielce szczególnie. Zatem powinno być tak że wchodzę -otwieram-czytam............. chyba z tym się wszyscy zgodzimy. I nie ma znaczenia z jakiego kompa. Byłoby absurdalne,że trzeba posiadać jakiś szczególny (oczywiście poszedłem na skróty teraz)komp żeby otworzyć tą stronę. Co gorsza po takim komunikacie można dojść do wniosku,że lepiej całkowcie wyjść ze strony PSŻtu dla bezpieczeństwa kompa a chyba nie o to chodzi.

    Sam miałeś kłopoty z Trojanem na tej stronie. O czym to świadczy??? Że coś jest nie tak z tą stroną. Gdyby iść Twoim tropem, to mógłbym powiedzieć że nie masz go teraz (Trojana) bo nie masz antywirusa (lub jego aktualizacji) stąd masz spokój. Jeżeli mi go pokazuje to dobry objaw. Gdyby było wszystko ok, to mimo avasta (łatwo dostępny i często spotykany program) mógłbym swobodnie otwierać tą stronę.

  19. Powrót do góry    #199
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kazmierz nie jest sam. Mnie też nie działa. Musicie kombinować, bo faktycznie nie dobrze to wygląda, gdy nie da się otworzyć strony ze sponsorami
    Najgorsze jest to że na 4 przeglądarkach ( tradycyjnie firefox, opera, IE oraz safari) które mam nie wyskakuje mi od grudnia żaden trojan. Tylko że to są nowo po instalowane i może w plikach cookie tkwi błąd należy usunąć historię przeglądania i może będzie dobrze.

  20. Powrót do góry    #200
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Usuwałem............ co kilka dni to robię (dla zasady nie z powodu tej strony) i bez efektów. Zatem nie w tym problem.

  21. Powrót do góry    #201
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Kaziu ty się tak nie unoś i nie gorączkuj. Widzisz, że chłopaki starają się rozwiązać problem! Ja mam aktualizacje codziennie. Nikt tu nie olewa sprawy, a Ty się zachowujesz jak PIS-iorek, który za wszelką cenę chce dowalić PO.
    Chłopaki, pytają, poprawiają - jednym słowem działają bo ja już problemu z trojanem nie mam czyli coś zrobili. Problem polega na tym dlaczego niektórym osobom (w tym Tobie) dalej pokazuje sie alarm o trojanie. Zrozum, że informatyka to nie pikuś. Na pewno naprawią to tylko daj im czasu.

  22. Powrót do góry    #202
    Początkujący
    Dołączył
    13-01-2010
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oto koń,jaki jest ,kazdy widzi :)


  23. Powrót do góry    #203
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sam miałeś kłopoty z Trojanem na tej stronie. O czym to świadczy??? Że coś jest nie tak z tą stroną. Gdyby iść Twoim tropem, to mógłbym powiedzieć że nie masz go teraz (Trojana) bo nie masz antywirusa (lub jego aktualizacji) stąd masz spokój. Jeżeli mi go pokazuje to dobry objaw. Gdyby było wszystko ok, to mimo avasta (łatwo dostępny i często spotykany program) mógłbym swobodnie otwierać tą stronę.
    Kazmierz nie zadaję pytań tylko po to żeby kogoś wk.... tylko poszukuję rozwiązania aby strona działała poprawnie i ludzie(czyt. sponsorzy) którzy wyłożyli kasę byli zadowoleni.
    Dla mnie to strona może wyglądać tak jak strona naszych sponsorów

    http://www.pszpoznan.pl/info.php/sponsorzy,psz,.html
    Tutaj jest info o tym, że nie tylko my mamy z tym problem tj. z AVASTĄ
    http://forum.avast.com/index.php?topic=46176.0

  24. Powrót do góry    #204
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale ja się nie denerwuje. Ja stwierdzam tylko,żebyś nie pisał Łowco że ktoś ma nie taką czy inną przeglądarkę. Taki czy inny antywirus. Itd itd. Było pytanie co należy poprawić na stronie zatem walcze od kilku miesięcy o pełne i swobodne uruchominie dla każdego tej podstrony. I nie przyjmuje jako argument w/w fakty. Jeżeli tak musi być to należy uprzedzić zarowno sponsorów jak i użytkowników że strona jest dostępna dla posiadaczy komputerów zawierających następujące programy czy przeglądarki. I wtedy nie ma już problemu. W sumie jest ;-(( no ale nie ma :-))

    Czarny... ja wiem,że chcesz to uruchomić i wcale mnie nie wk............. hhihihi. Coś żle odebrałeś. Tylko skoro widzę co mam na kompie i inni też to mają, to .................... to to mam. I nie jest moją sprawą coś wymyślać. Dlatego proponuje aby zrobić tą podstronę od nowa. I pozbyć się problemu na zawsze i co ważne...................dla wszystkich. Działaj działaj Czarny :-)). Twoja propozycja jest idealna. Tylko zamiast tego logo BP po którego odsyłany jest człowiek dalej wystarczy loga tych małych firm zamieścić na tej głownej stronie. Może niżej od tych głownych sponsorów i zgrupowanych pod jednym szyldem i po sprawie.

  25. Powrót do góry    #205
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na tej stronie w celu usunięcia problemu mówią tyle:
    "2. If your site links to badware
    Remove all badware links from your website"

    Radziłbym zapoznać się z treścią podanej strony, bo jest tam sporo informacji i może dzięki temu na coś wpadniecie.

  26. Powrót do góry    #206
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na tej stronie w celu usunięcia problemu mówią tyle:
    "2. If your site links to badware
    Remove all badware links from your website"

    Radziłbym zapoznać się z treścią podanej strony, bo jest tam sporo informacji i może dzięki temu na coś wpadniecie.
    No właśnie nad tym pracuję ale bo nie jestem webmasterem i dlatego to może trochę potrwać dlatego proszę o wyrozumiałość.

  27. Powrót do góry    #207
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie otwiera........... po otwarciu mam pasożyta na karku.

    JS:Bulered [Trj] koń trojański
    Teraz działa poprawnie, antywirus nic nie raportuje. Taką informację dostałem od informatyka, poproszę o potwierdzenie czy w waszych przeglądarkach jest również tak samo.

  28. Powrót do góry    #208
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest dobrze. Brak komunikatu.

  29. Powrót do góry    #209
    Początkujący
    Dołączył
    02-09-2009
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mozna by bylo wpisac sklad na sezon 2010

  30. Powrót do góry    #210
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brakuje mi na stronie głównej jednej rzeczy, a mianowicie powiadomienia o ostatnim poście na forum.
    Dzięki temu użytkownik od razu po wejściu na stronę wiedziałby czy jest nowy wpis. Obecnie jest tak, że za każdym razem muszę wchodzić na forum, aby to sprawdzić.
    Takie rozwiązanie byłoby bardzo wygodne dla kibiców ;)

  31. Powrót do góry    #211
    Użytkownik Awatar Olimp
    Dołączył
    01-11-2005
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    trojana nawet niedawno miala bestbuy.com w co nie moglo uwierzyc pol ameryki

    avast jest dobry lecz jest darmowy wiec nieraz jest niestety klamliwy

    co do strony, ktos moglby naprawic licznik on line ktory jest na gorze, nie wierze zeby o 2:30 am siedzialo ponad tys osob :)

  32. Powrót do góry    #212
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiedyś wspominałem,że podstrona poświęcona Biznes Partnerom jest jakby czas się zatrzymał dwa lata temu. Od tego czasu nic się nie zmieniło. Zero postępu. Myślałem,że w związku ze zmianą władz coś się zmieni. Ale myliłem się. Co śmieszne cała robota przy opracowaniu tego i tak spadnie na kibica (który czeka i czeka) który zajmuje się tym. Problem w tym,że nie ma kogoś w klubie kto by albo poświęcił sprawie 10 minut i zweryfikował obecnie współpracujące firmy i był przy tym osobą decyzjalną (to wydaje się problemem). A przecież to taka mała sprawa (choć duża dla potwierdzenia wiarygodności). Uciekam od tego jak to się ma do oferty którą kieruje klub do sponsorów. Nijak. Może ktoś zamiast jedengo papierosa poświęci ten czas tej sprawie. Poprostu weżmie nazwy i adresy-kontakty firm które mają podpisane umowy z klubem (7 minut). Następnie napisze emaila i wyśle osobie która tym się zajmuje (3 minuty) i po sprawie. A póżniej to tylko kontrolować.

  33. Powrót do góry    #213
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tym ("Wyniki sondy: Misiek będzie groźny?") artykułem jest coś nie tak, gdyż części po "Pytanie: Który z nowych zawodników PSŻ Poznań jest, według Ciebie, najpoważniejszym wzmocnieniem zespołu?" nie widzę.

  34. Powrót do góry    #214
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Przy sondzie należałoby wprowadzić opcję: "aktualny wynik sondy" bo zeby sprawdzić sonde musze znów głosować - a wówczas sonda jest bez sensu!

  35. Powrót do góry    #215
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tym ("Wyniki sondy: Misiek będzie groźny?") artykułem jest coś nie tak, gdyż części po "Pytanie: Który z nowych zawodników PSŻ Poznań jest, według Ciebie, najpoważniejszym wzmocnieniem zespołu?" nie widzę.
    W tej chwili w Operze i Safari artykuł powinien być wyświetlany poprawnie.

  36. Powrót do góry    #216
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już jest dobrze. (Opera)

  37. Powrót do góry    #217
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę, że dodaliście hymn PSŻ-u na stronie. Bardzo fajnie, tylko można by go lepiej wkomponować. Wiem, że to może być trudne, bo sam nie bardzo mam pomysł gdzie by się lepiej prezentował. W każdym razie jest to warte zastanowienia :)

    Może dodając coś [pytanie co] w tą lukę obok lepiej by to wyglądało?

  38. Powrót do góry    #218
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety stronka podlega pewnym ograniczeniom. Filmik się pojawił i będą jak mam nadzieję następne. Takie........... agitujące. Tu podziekowania dla Magdy. I prośba o następne.

  39. Powrót do góry    #219
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  40. Powrót do góry    #220
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W newsie o przełożonym meczu z Miskolcem jest błąd, a mianowicie:
    "mecz PSŻ Lechma Poznań- Speedway Miszkolc zostaje owołany i przełożony". A przed myślnikiem powinna być spacja

  41. Powrót do góry    #221
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spacją bym się nie przejmował. Bardziej przeszkadza link do TŻ Lublin wśród drużyn I ligi. Proroctwo jakieś? :)

  42. Powrót do góry    #222
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spacją bym się nie przejmował. Bardziej przeszkadza link do TŻ Lublin wśród drużyn I ligi. Proroctwo jakieś? :)
    Taa. Pachnie żużlowym Nostradamusem :D

  43. Powrót do góry    #223
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Aaaa.Jak można napisać Gomólski przez u zwykłe!??
    Masakra i pośmiewisko!
    Zmieńcie to szybko bo żenada!

    (chodzi o filmik Psż-Start,skład do I biegu,dalej nie oglądałam)

  44. Powrót do góry    #224
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Zapraszacie do sondy, której nie ma! :P
    Filmik na głównej stronie nie posiada dźwięku podczas wszystkich wywiadów i większości biegów!!!

    Czyżby Jacek nie włączył mikrofonu? :D

  45. Powrót do góry    #225
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Filmik na głównej stronie nie posiada dźwięku podczas wszystkich wywiadów i większości biegów!!!
    Widocznie działa cenzura :D

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •