Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 344

Wątek: Co sadzicie o stronie WWW.PSZPOZNAN.PL?

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh podoba mi się pomysł że tabela ligowa nie jest na stronie głównej ale w zakładce xd Sprytny manewr, bo nie każdy kto wejdzie na stronę będzie wiedział że jesteśmy na szarym końcu tabeli. To na pewno zagwarantuje kilku kibiców więcej.
    Gdyby miało tak być jak zasugerowałeś nie byłoby informacji gdzie jest tabela :). Niestety tabela na stronie głównej ma przekłamania, których chwilowo nie daje się usunąć.
    Jak tylko problem zostanie rozwiązany tabela powróci na właściwe miejsce.[b]

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2006
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego pod naszą strone zostało podpięte te forum?
    Czemu nie mamy własnego?

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego pod naszą strone zostało podpięte te forum?
    Czemu nie mamy własnego?
    A jakie forum ma być podpięte? Tutaj jest umiejscowione nasze forum. Chyba :)

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego pod naszą strone zostało podpięte te forum?
    Czemu nie mamy własnego?
    Tym forum zarządza
    http://www.sportsboard.pl/Forum/supe...hp?dzial=konta
    a we władzach PSŻ jest
    http://www.pszpoznan.pl/info.php/wla...2b4ced676.html

  5. Powrót do góry    #50
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Dlaczego pod naszą strone zostało podpięte te forum?
    Czemu nie mamy własnego?
    Tym forum zarządza
    http://www.sportsboard.pl/Forum/supe...hp?dzial=konta
    a we władzach PSŻ jest
    http://www.pszpoznan.pl/info.php/wla...2b4ced676.html
    Można by do tej wyliczanki dodać jeszcze pewnie sponsoring serwera strony klubowej i kilka innych rzeczy...

    Tyle, że to nie ma żadnego znaczenia. Umiejscowienie oficjalnego forum PSŻ na forum ogólnopolskim to z jednej strony większy zasięg potencjalnych dyskutantów, z drugiej zaś promocja samego PSŻ poprzez dotarcie do kibiców innych klubów.

    W każdym bądź razie jeżeli tylko taka potrzeba zaistnieje to forum zostanie rozbudowane czy to poprzez dodanie dodatkowych działów czy też poprzez postawienie nowego. Musi być jednak taka konieczność, a póki co liczba kibiców PSŻ udzielających się na forach czy to tu czy SSSŻ jest znikoma i nie widzę potrzeby zmian. Gdy liczba dyskutantów i nowych - aktywnych tematów będzie choćby taka jak w przypadku Stali Rzeszów, to formuła forum zostanie zmodyfikowana.

    Na chwilę obecną tworzenie rozbudowanego forum nie ma w moim odczuciu żadnych sensownych podstaw.

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stronka jest ok! O niebo lepsza od poprzedniej tylko martwi jedno. Na początku sezonu było sporo informacji szybciej niż na innych portalach sportowych. A teraz brak nawet informacji podanych na konferencji prasowej. Myślałem, ze o tym co zostało tam powiedziane dowiemy się ze strony klubowej a nie będziemy szukać po innych stronkach w necie.

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Stronka jest ok! O niebo lepsza od poprzedniej tylko martwi jedno. Na początku sezonu było sporo informacji szybciej niż na innych portalach sportowych. A teraz brak nawet informacji podanych na konferencji prasowej. Myślałem, ze o tym co zostało tam powiedziane dowiemy się ze strony klubowej a nie będziemy szukać po innych stronkach w necie.
    Konferencja skierowana była do przedstawicieli mediów. Przybliżała ona obecną sytuację klubu z Warmińskiej. Nie zostało na niej powiedziane więcej niż na spotkaniu z kibicami.

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak już kilka osób na tym forum pisało nie każdy z różnych powodów mógł się pojawić na tym spotkaniu. Byłoby miło dowiedzieć się czegoś na ten temat ze strony swojego klubu a nie z innych portali. No ale rozumiem że widocznie musi być jakaś kara za chorobę, pracę lub inne powody nieobecności na spotkaniu;)

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Konferencja skierowana była do przedstawicieli mediów. Przybliżała ona obecną sytuację klubu z Warmińskiej. Nie zostało na niej powiedziane więcej niż na spotkaniu z kibicami.
    To dobrze, że na konferencji było te kilka tysięcy kibiców

  10. Powrót do góry    #55
    Początkujący
    Dołączył
    17-04-2008
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    *Wykasowano*

    logan, jeśli czytałeś regulamin to wiesz, że posiadanie dwóch kont grozi usunięciem z forum, na Twoim miejscu bym zamilkł i cieszył się, że jeszcze będzie miał okazję się tu wypowiedzieć.

    Jeśli masz kłopot ze swoim banem zapraszam na gg to Ci wyjaśnię.


  11. Powrót do góry    #56
    Początkujący
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem również tego zdania aby forum znajdowało się na pszpoznan.pl/forum lub forum.pszpoznan.pl.
    Tłumacząc że nasze forum znajduje się tutaj, nie jest prawdą, ponieważ posiadamy tylko wydzielony wątek....

    Sądzę, że fanów jest na tyle sporo, że można rozkręcić własne forum na którym będziemy wspólnie pisać. A dodatkowe wątki można założyć tak jak są założone wątki odnośnie psż.

    Jeżeli chodzi o sam serwer i transfer który będzie generowany, to nie będzie on na tyle kosztowny, żeby był to krytyczny punkt. Co do technicznego otworzenia forum, to też to nie jest problem.

    Jakie argumenty przemawiają na korzyść:
    - w tej chwili jesteśmy uzależnieni od obcego forum, które jeśli przestanie istnieć to nic nie będziemy mogli zrobić dlatego warto odpalić własne forum

    - własne forum daje możliwość kontroli nad wyglądem, reklamami, informacjami, etc...

    - Transfer i utrzymanie forum (od strony technicznej) nie jest kosztowny.

    - Dzięki własnemu foru zasięg witryny pszpoznan.pl będzie większy co przyczynić się może również do większej oglądalności a ta się przekładać będzie na sponsorów i reklamodawców.


    Jeżeli ktoś ma więcej pytań lub propozycji, to można pisać tutaj lub na maila do mnie dawid@24strony.com a odpowiem na wszelkie pytania


    Pzdr.

  12. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Od zawsze jestem za tym aby powstało oddzielne forum PSŻ.
    Chyba jako jedyna ekipa mamy "Wspólne" forum.
    Czas na zmiany.

  13. Powrót do góry    #58
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Obiecuję zająć się tematem i rozważyć tą sprawę w wolniejszej chwili (czyli pewnie po maratonie ligowym 7, 11, 14, 21, 28 czerwca).

    Proszę jednak o propozycje co takie forum powinno mieć, jakie dodatkowe działy, jakie funkcje ma spełniać, itp.

  14. Powrót do góry    #59
    Początkujący
    Dołączył
    17-04-2008
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    *Wykasowano*

    logan, jeśli czytałeś regulamin to wiesz, że posiadanie dwóch kont grozi usunięciem z forum, na Twoim miejscu bym zamilkł i cieszył się, że jeszcze będzie miał okazję się tu wypowiedzieć.

    Jeśli masz kłopot ze swoim banem zapraszam na gg to Ci wyjaśnię.
    Dostałem bana od bayerka a on nie jest moderatorem forum PSŻ Poznań!!!!, i to bez ostrzeżenia. Co to za układy???
    Pisze tylko na tym forum... a ostatnio nic nie pisałem żeby podpadało pod ban???
    Czy moderatorów nie obowiązuje regulamin tutaj???
    Czy nie powinni swoja postawą dawać przykładu tylko czują się bezkarnie???

    Bardzo fajnie by było gdybyśmy mieli normalne forum nie związane ze sportboard tak jak mają inne kluby.

  15. Powrót do góry    #60
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Jeżeli ktoś myśli, że ewentualne przeobrażenie forum w forum o innej konstrukcji/układzie/lokalizacji spowoduje, że zniknie moderowanie i administrowanie nim, to jest w bardzo dużym błędzie. Póki forum będzie forum oficjalnym (linkowanym z oficjalnej strony klubu) to kultura wypowiedzi będzie pilnowana i to w sposób być może bardziej restrykcyjny niż tutaj to mam miejsce w chwili obecnej.

    W sytuacji gdy ktoś wojuje o inne forum tylko ze względu na moderatorów obecnego forum (których klub nie ma zamiaru zmieniać) to się może bardzo naciąć...

    ps. nadal nie pojawiła się żadna propozycja dotycząca kształtu, itp. forum, która uzasadniałaby rozbudowę/zmianę/formuły forum

  16. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Dostałem bana od bayerka a on nie jest moderatorem forum PSŻ Poznań!!!!, i to bez ostrzeżenia. Co to za układy???
    Pisze tylko na tym forum... a ostatnio nic nie pisałem żeby podpadało pod ban???
    Czy moderatorów nie obowiązuje regulamin tutaj???
    Czy nie powinni swoja postawą dawać przykładu tylko czują się bezkarnie???

    Bardzo fajnie by było gdybyśmy mieli normalne forum nie związane ze sportboard tak jak mają inne kluby.
    Wyjaśnijmy sobie coś panie logan.

    Po pierwsze. Na forum sportsboard obowiązuje zasada, że moderatorzy pilnują porządku i mogą wysłać wniosek o bana do administracji forum. Administrator (w tym bayerek) ma pod sobą całe forum sportsboard (w tym nasze forum PSŻ). Po raz kolejny panie logan polecam czytać regulamin forum, który podobno pan zna?!?!?!

    Po drugie. W przypadku bana nie jest wymagane żadne ostrzeżenie, w szczególności, jeśli jakiś użytkownik tak jak pan, panie logan łamie w sposób jawny regulamin tegoż forum, chociażby posiadając drugi profil.

    Po trzecie. Sugerowanie moderatorom, tudzież w ostatnim poście administracji forum jakichś układów jest zwykłym brakiem kultury panie logan. Z drugiej strony bardzo łatwo ostatnimi czasy w Polsce używa się słów "układ".

    Po czwarte. Moderator też człowiek i także popełnia błędy, jednakże chciałbym, aby pan, panie logan wskazał mi lub innym moderatorom miejsca, które można by uznać za, jak to pan nazwał "nie dawanie przykładu".

    Pozdrawiam
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    ps. nadal nie pojawiła się żadna propozycja dotycząca kształtu, itp. forum, która uzasadniałaby rozbudowę/zmianę/formuły forum
    Jeśli brać pod uwagę samą treść, to faktycznie, robienie forum klubowego, jest bez sensu. Jest jednak rzecz, która przemawia za! Opłaty za tzw. avatary. Tu takowego nie posiadam, bo nie mam zamiaru płacić, a uważam, że wnoszą trochę kolorytu. Na forach innych klubów jest to bezpłatne, bądź koszty są minimalne lub ewentualnie zależą od stażu.

  18. Powrót do góry    #63
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    ps. nadal nie pojawiła się żadna propozycja dotycząca kształtu, itp. forum, która uzasadniałaby rozbudowę/zmianę/formuły forum
    Jeśli brać pod uwagę samą treść, to faktycznie, robienie forum klubowego, jest bez sensu. Jest jednak rzecz, która przemawia za! Opłaty za tzw. avatary. Tu takowego nie posiadam, bo nie mam zamiaru płacić, a uważam, że wnoszą trochę kolorytu. Na forach innych klubów jest to bezpłatne, bądź koszty są minimalne lub ewentualnie zależą od stażu.
    Temat do zrealizowania. Limity wpisów zostały wyłączone z ogólnych zasad i to jest do zrealizowania, niemniej fajnym rozwiązaniem byłoby powiązanie tego faktycznie ze stażem lub jako nagroda za nieskazitelną historię na forum; może swego rodzaju Rada Forum PSŻ mogłaby takie nagrody (nie tylko w postaci awatarów, ale i innych opcji) przyznawać.

  19. Powrót do góry    #64
    Początkujący
    Dołączył
    17-04-2008
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyjaśnijmy sobie coś panie logan.

    Po pierwsze. Na forum sportsboard obowiązuje zasada, że moderatorzy pilnują porządku i mogą wysłać wniosek o bana do administracji forum. Administrator (w tym bayerek) ma pod sobą całe forum sportsboard (w tym nasze forum PSŻ). Po raz kolejny panie logan polecam czytać regulamin forum, który podobno pan zna?!?!?!

    Po drugie. W przypadku bana nie jest wymagane żadne ostrzeżenie, w szczególności, jeśli jakiś użytkownik tak jak pan, panie logan łamie w sposób jawny regulamin tegoż forum, chociażby posiadając drugi profil.

    Po trzecie. Sugerowanie moderatorom, tudzież w ostatnim poście administracji forum jakichś układów jest zwykłym brakiem kultury panie logan. Z drugiej strony bardzo łatwo ostatnimi czasy w Polsce używa się słów "układ".

    Po czwarte. Moderator też człowiek i także popełnia błędy, jednakże chciałbym, aby pan, panie logan wskazał mi lub innym moderatorom miejsca, które można by uznać za, jak to pan nazwał "nie dawanie przykładu".

    Pozdrawiam

    Cytuje
    P.S. logan - Twoje teksty są na poziomie dna Rowu Mariańskiego. Masz coś do mojej pracy na forum pisz do administracji, jeśli nie to zamilcz.
    urodzilem sie i jestem:D Jeśli komuś to przeszkadza to ja i tak mam to w dupie:P



    Bądźmy szczerzy panie Stamper
    Prawda jest taka że dostałem bana za to:

    Bo nasz moderator to Stamper i sympatyzuje ze swoimi kibicami nic na to nie poradzimy
    (avatar ze Startem chyba to potwierdza)

    i za to że napisałem do Administratora naczelnego ale i tak list nie doszedł bo skrzynka zapełniona ;)

    Mam założenego drugie konto bo niezgadzam sie z waszą decyzją a założyłem je bardzo dawno kiedy były jeszcze ograniczenia w ilości wpisów...

    Temat do zrealizowania. Limity wpisów zostały wyłączone z ogólnych zasad i to jest do zrealizowania, niemniej fajnym rozwiązaniem byłoby powiązanie tego faktycznie ze stażem lub jako nagroda za nieskazitelną historię na forum; może swego rodzaju Rada Forum PSŻ mogłaby takie nagrody (nie tylko w postaci awatarów, ale i innych opcji) przyznawać.
    Przydałaby się inna szata graficzna mniej ponura i przejrzysta.

    Rada forum.... czyli znów grupka moderatorów którzy nie mają ma celu dobra naszego klubu.

    Widze szans niema na zalożenia normalnego odrębnego forum... No chyba że nowy zarządca naszej strony się zlituje i odetnie od sportboard

    Pozdrawiam

  20. Powrót do góry    #65
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Przydałaby się inna szata graficzna mniej ponura i przejrzysta.

    Rada forum.... czyli znów grupka moderatorów którzy nie mają ma celu dobra naszego klubu.

    Widze szans niema na zalożenia normalnego odrębnego forum... No chyba że nowy zarządca naszej strony się zlituje i odetnie od sportboard
    Szata - temat do zrealizowania. Pozostałe dwa zdania trudno komentować, bo raczej są sztuką dla sztuki (by powtórzyć powielane slogany) niż cokolwiek wnieść sensownego do dyskusji.

    ps. który z moderatorów działa niby na szkodę klubu? Może Stamper, który od samego początku był członkiem PSŻ, wręcz można powiedzieć, że jest jednym z ojców założycieli, nie ma na celu dobra PSŻ??

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No chyba że nowy zarządca naszej strony się zlituje i odetnie od sportboard
    Logan mam pytanie: kto Twoim zdaniem jest zarządcą strony www.pszpoznan.pl? Bo piszesz że nowy.

  22. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    logan,

    Dyskusja z Tobą jest jak sypanie grochem o ścianę. Twojego postu aż żal komentować. Powiem tak, myśl co chcesz, jeśli czujesz się wielce skrzywdzony to masz pecha. Nie Ty pierwszy nie ostatni jak znam życie...

    P.S. Jeśli uważasz, że nie działam dla dobra klubu to nie mam więcej pytań i w dyskusję z Tobą więcej nie wchodzę. Widać, że Twoja wiedza jest na tym samym poziomie co i niektóre posty.
    P.S.2 Możesz być za to pewny, że będziesz na celowniku i każde wychylenie się poza regulamin spotka się z reakcją moderatora.
    P.S.3 Albo dobrowolnie przestaniesz korzystać z dodatkowego konta (limitu wpisów już nie ma) albo jedno z nich zostanie usunięte a na drugie zostanie założony total-ban. Wszystko.
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  23. Powrót do góry    #68
    Początkujący
    Dołączył
    17-04-2008
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No chyba że nowy zarządca naszej strony się zlituje i odetnie od sportboard
    Logan mam pytanie: kto Twoim zdaniem jest zarządcą strony www.pszpoznan.pl? Bo piszesz że nowy.
    Po kłótni z Damianem Gapińskim Prezes mowił że ktoś inny robi naszą strone :)

    Stamper jesteś jedynym tutaj moderatorem z tak wybujałym ego... i akurat forum psż.

    Traktujecie kibiców jak dno z którym niema co dyskutować. potwierdzacie opinie wiekszości kibiców.

    Nie dziwie się że wiekszość ludzi co mają jakieś konstruktywne uwagi są tutaj wyrzucani. A tematy co zostają poruszane są typu za droga woda ochrona niewygodne ławki itp
    Pozdrawiam

  24. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    O to forum GKMu:

    http://www.gtz.grudziadz.net/for/index.php

    I mi o coś takiego właśnie chodzi.
    Osobne działy,dział ogólny,dział dla kibiców itd.
    Mnie osobiście wkurza,że jesteśmy wmieszani do całej tej forumowej społeczności i nie mam własnego podwórka.
    Jestem za czymś zupełnie odrębnym,bez opłat,z jeszcze bardziej surowymi moderatorami i jako takim porządkiem.

    Pozdrawiam

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po kłótni z Damianem Gapińskim Prezes mówił że ktoś inny robi naszą stronę :)
    Zajmowanie się stroną lub jak to napisałeś robieniem jej zajmują się nowe osoby i to jest prawda. W zakładce redakcja imiona i nazwiska oraz adresy mail nowych osób są podane. Prezes nakreślił kształt jak strona ma wyglądać a my staramy się realizować te zadania. Ale to klub jest zarządcą strony i co jest na stronie lub czego nie ma musi być akceptowane przez zarząd klubu. i nawet gdyby mi się to forum nie podobało to Podyskutuj na forum nie mogę usunąć.

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2006
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czarny-997 jesteś tutaj jedyną osobą na poziomie która zajmuje sie naszą stroną :)

    Mam jeszcze jedno pytanie czy nasze forum nie powinno sie nazywać PSŻ Poznań?

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2006
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Forum masakra...

    Czy jest szansa na normalne forum?? Na którym administratorzy odpowiadaja na wiadomosci? Moderatorzy nie bawia się tylko w zamykanie tematów???

  28. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Ja tylko czekam,jak chcecie założę Wam osobne forum ;).
    Całkowicie darmowe i będzie można avatary wklejać ;)
    I pobluzgać kulturalnie :D

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2009
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tylko czekam,jak chcecie założę Wam osobne forum ;).
    Całkowicie darmowe i będzie można avatary wklejać ;)
    I pobluzgać kulturalnie :D
    Poprosimy :)

  30. Powrót do góry    #75
    Początkujący
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co powinno posiadać i czym powinno charakteryzować się nowe forum dla PSŻ.

    1. Forum powinno być bezpośrednio połączone ze stroną np. pszpoznan.pl <- strona główna
    forum.pszpoznan.pl lub pszpoznan.pl/forum <- tutaj powinno być forum. Tak jak pisałem ma to wpływ na całokształt strony, która jest pod głównym adresem.

    Forum powinno zawierać kilka podstawowych działów ogólnych (mogą być też działy dla innych klubów - a co niech mają u nas swoje fora). Forum powinno być dopasowane wyglądem pod stronę główną pszpoznan.pl. Natomiast jeśli chodzi o samą stronę psż, to też była robiona jakiś czas temu i powinna ulec zmianie. Nie chodzi mi tutaj o szatę graficzną, ale o nawigacje oraz możliwości. Generalnie powinna być bardziej web 2.0, czyli dawać możliwość użytkownikom dodawania treści poprzez komentowanie postów, dodawanie zdjęć, etc....

    Jak to powinno działać ?
    PSŻ powinien tworzyć pewnego rodzaju społeczność, która była by rozszerzana poprzez samych użytkowników jak i poprzez promocję w wyszukiwarkach (odpowiednie działanie strony). Działania promocyjne o których tutaj piszę miałyby na celu przyciągnięcie nie tylko kibiców psż na stronę, ale i wszystkich fanów żużla. Mógłby powstać sklep internetowy z gadgetami PSŻ i nie tylko (ogólnie tematyczne).

    Łatwo nam pisać, o tym, żeby mieć swoje forum i ktoś kto siedzi i nie czuje klimatu nigdy nie da się przekonać....

    Wystarczy spojrzeć na najlepsze kluby sportowe jak to robią.
    Czy manchester united ma swój dział wydzielony na innym forum ?

    Zaraz pojawią się komentarze z kim ja porównuję, ale jedno wiem, jak coś robić to najlepiej jak się potrafi a przykład brać z tych co im się udało.

    To nie jest rozmowa na forum i jeśli będzie taki temat powstawał szerzej, to chętnie bym uczestniczył w takiej dyskusji.



  31. Powrót do góry    #76
    Początkujący
    Dołączył
    21-02-2009
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stamper napisał: Albo dobrowolnie przestaniesz korzystać z dodatkowego konta (limitu wpisów już nie ma) albo jedno z nich zostanie usunięte a na drugie zostanie założony total-ban. Wszystko.
    i to są moderatorzy... brak słów... więc wiaruchna Uważać na swoje wypowiedzi bo PAN MODERATOR założy total-ban!!! a swoją drogą przecież jest forum SSSŻ http://www.fanclubskorpiony.pun.pl/forums.php

  32. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Ludzie w czym Wy macie problem? To, że na naszej stronie klubowej nie ma forum tylko jest tutaj? A co to za różnica?
    Co do moderatorów to muszą być (przykład pierwszy watek PSŻ-START) widzieliśmy chyba wszyscy co tam się działo. Gdyby nie moderatorzy to mielibyśmy tam totalny śmietnik i za grosz kultury (której niestety i mnie czasem brakuje). Fakt nie zawsze zgadzamy się ze zdaniem moderatora bądź jego postępowaniem ale nigdy nie bedzie tak, że wszyscy będą zadowoleni. Jako jeden z dodatków proponuję wprowadzić możliwość zgłaszania do moderacji wypowiedzi innych forumowiczów przez każdego forumowicza.
    Pozdrawiam

  33. Powrót do góry    #78
    Początkujący
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie w czym Wy macie problem? To, że na naszej stronie klubowej nie ma forum tylko jest tutaj? A co to za różnica?
    A taka różnica, że jesteśmy uzależnieni od innego forum - nie swojego. A kolejna taka różnica, że jeśli klub będzie miał swoje forum i będzie swego rodzaju miejscem gdzie będzie "centrum żużlowym", to wtedy inni będą przychodzić do nas na stronę a nie gdzie indziej ich będziemy odsyłać, a to się przekłada na bannery i promocję tego sportu nie tylko w naszym mieście ale i w całej Polsce. Mam dalej tłumaczyć ?

  34. Powrót do góry    #79
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Proponuję na stronę wrzucić WIELKĄ informację o Inwazji na Gniezno,sporo ludzi zagląda na oficjalną,omijając jednak forum.Niech akcja będzie na skalę "światową" ;).
    Gniezno już się boi "wyrzutków" z Poznania.
    I niech tak pozostanie do końca.

  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Czy powstanie nowej strony, niezależnej od sportsboard wchodzi dalej w rachubę? Chciałbym posiadać avatar i inne "bajery", ale nie mam ochoty płacić za to Panu Górznemu.
    A wydaje mi się, że frekwencja na tym forum dość znacznie wzrosła w ost. miesiącu.

  36. Powrót do góry    #81
    Początkujący
    Dołączył
    17-05-2009
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pytanie : dlaczego na stronie PSŻ- tu są takie puste "plamy" ??? np. sonda , dwa razy tabela wyników w tym jedna to właśnie taka pusta plama .

  37. Powrót do góry    #82
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tez uwazam, ze posiadanie forum bezposrednio na swojej stronie jest znacznie lepiej widziane. Obserwowalem Skorpionow przez 1 ubiegloroczny sezon: "cos wiem, wielu rzeczy nie wiem", ale w koncu pomyslalem, im dalej wchodze w PSZ, tym bardziej chcialbym sie wlaczyc do dyskusji. Szczerze - zdziwiony bylem, ze klikajac na forum na stronie PSZ, jestem przekierowany na strone sportsboard. Pytanie tylko, czy w przypadku powstania forum na naszej stronie bedzie mozna przeniesc wszystkie nasze wpisy na nowe forum, czy trzeba bedzie od nowa wszystko zakladac. Zorientuje sie, jesli inni uznaja, ze warto

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pytanie : dlaczego na stronie PSŻ- tu są takie puste "plamy" ??? np. sonda , dwa razy tabela wyników w tym jedna to właśnie taka pusta plama .
    Pusta plama po tabeli była spowodowana problemami technicznymi, wczoraj problem został usunięty i dzisiaj pojawiła się już tabela we właściwym miejscu.

  39. Powrót do góry    #84
    Początkujący
    Dołączył
    17-05-2009
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pytanie : dlaczego na stronie PSŻ- tu są takie puste "plamy" ??? np. sonda , dwa razy tabela wyników w tym jedna to właśnie taka pusta plama .
    Pusta plama po tabeli była spowodowana problemami technicznymi, wczoraj problem został usunięty i dzisiaj pojawiła się już tabela we właściwym miejscu.


    Dziękuję za odpowiedź , faktycznie plama zniknęła.

  40. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nowe kluby w polskim speedway'u :-):

    "Dotychczasowe kluby: Polonii Piła, Polonię Bydgoszcz" (to oczywiście bezpośrednia wklejka ze strony PSŻ)

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nowe kluby w polskim speedway'u :-):

    "Dotychczasowe kluby: Polonii Piła, Polonię Bydgoszcz" (to oczywiście bezpośrednia wklejka ze strony PSŻ)
    Krystian życiorys ma już chyba prawidłowy:D. Przepraszam zainteresowanych za wpadkę.

  42. Powrót do góry    #87
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Troszkę się r±bneli¶cie w najnowszym wpisie o promocjach, a mianowicie:

    "Niech Golęcin na meczu z RKM ROW Rybnik (a także na kolejnych spotkaniach) będzie żółto - czarny!"

  43. Powrót do góry    #88
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    błąd w newsie Panowie:

    "któremu, ze względu na (to, że został powołany do składu reprezentacji swojego kraju na DPŚ)to, iż nowy nabytek GTŻ przewidziany został do składu reprezentacji swojego kraju na DPŚ, zgody na start w Polsce nie udzielił brytyjski menadżer."

    Pozdrawiam ;)

  44. Powrót do góry    #89
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Dzięki Dzikuss za czujnośc rewolucyjną. :) Już poprawiamy.
    Przez takie klopsy przynajmniej wiemy, że ktoś to czyta. :)

  45. Powrót do góry    #90
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    26 lipca u siebie mamy mecz z Ostrowem, a nie z Dauga!!!
    Błąd na stronie klubu.

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •