Moje zdanie jest takie samo od początku. Stadion jest jak autobus. Potrzebuje jednego dobrego kierowcy który będzie wiózł Nas wszystkich tak abyśmy traktowali mecz jak miłą i radosną wycieczkę. Aby każdy z nas oprócz doznań sportowych znalazł coś jeszcze dla siebie na meczu. I zawsze wnosiłem o to aby właśnie Stowarzyszenie z racji długoletniego doświadczenia było takim kierowcą. Oczywiście dla każdego z Nas byłoby miejsce w tym autobusie. Również dla tych którzy jeszcze niedawno zasiadali naprzeciwko startu, ale dziś zmienili miejsce postoju (z różnych przyczyn ale to akurat nie jest ważne dla mnie). To dobrze,że z takim apelem o integracje kibiców zwraca się człowiek ze Stowarzyszenia. Jeżeli takie spotkanie spowodować ma że nasz stadion będzie głośniejszy i barwniejszy to nic tylko się podpisywać pod tym. Bo o tym że kibice chcą pomóc rajderom mogliśmy się przekonać zarówno w Gnieżnie (szacun dla Długiego) jak i z Grudziądzem. Ze swojej strony jako zwykłego piknika, który czasami wybierze się na wyjazd deklaruje,że z miłą chęcią przyłącze się do dopingu. Moim skromny zdaniem kluczem do wszystkiego jest zrozumienie,że .......... kto stoi w miejscu ten się cofa. Że czasami warto coś zrobić i nienależy traktować jako porażkę,ale jako zwycięstwo choćby nad swoim słabościami (wszyscy je mamy). Ale pomysł spotkania bardzo dobry!!!!

Co do trąbek Madziu to lawyer ma racje. Niech sobie dzieci trąbią ile chcą :-))(mnie też to drażni jak mi trąbią nad uchem,ale .....tak trzeba. hihihihhi) Od czegoś trzeba zacząć edukacje. I tak liczba puzonów znacznie zmalała od poprzedniego roku. Moim skromnym zdaniem stadion żużlowy powinnien być............ rodzinny. A właśnie te dzieciaki z trąbami są żywym dowodem na to że tak w Poznaniu jest. Inna sprawa,że czym skorupka nasiąknie za młodu............ kiedyś puzony zamienią na gardła. Byłem kiedyś we Wrocławiu na Złotym Kasku. I nigdy takiego stadionu u Nas jak tam widziałem............ sami faceci dla których żużel, to............ Nigdy!!!

Oczywiście kieruje kolejny apel aby nasz stadion na derbach był..........inny barwiniejszy niż zawsze. Kilka rolek od kasy fiskalnej zabranej na mecz przez każdego z nas i........... a może praca od podstaw naszych dzieci (gazeta nożyczki). To wszystko może sprawić że nasi żużlowcy bardziej i mocniej odczują że jesteśmy 9 zawodnikiem. I nie patrzcie na to że............. a ktoś inny coś zrobi, to ja odpuszczę sobie. A jak każdy tak pomyśli i zrobi??? Te 15 minut poświęconych sprawie w ciagu tych dni przed meczem to chyba nie jest problem. Rolka taśmy to koszt około 50 gr. Zamiast myśleć czy coś zrobić w tym temacie poprostu zróbmy to!! Wierzę gorąco, że bezwzględu na wynik na Łotwie przyjdziemy w jeszcze większej niż zazwyczaj liczbie na Golęcin, aby jeszcze mocniej dopingować Skorpiony. Porozmawiajcie ze swoim znajomymi którzy może już byli na meczu, ale i z tym dla których czarny sport to nowość. A nuż się uda ich namówić. Warto spróbować!!!! Choćby po raz któryś. A nuż.......... Jadąć na stadion wywieście szale przez okna..... Mały gest, ale dużo wart. Możecie mi wierzyć. Oczywiście wszyscy na żółto-czarno!!!!


Jeżeli już zapomniałeś o tym apelu, to przeczytaj ten post jeszcze raz. Do chwili aż zrobisz coś aby na meczu było inaczej niż zwykle. Barwniej. Każdy z nas może coś zrobić w tym temacie!!