Strona 5 z 17 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 738

Wątek: Doping

  1. Powrót do góry    #181
    Początkujący
    Dołączył
    28-07-2009
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    było świetnie!
    co prawda mówić już nie mogę ale nie ma co żałować :)
    jeszcze troszkę nam brakuje- bywały przestoje (choć staraliśmy się też intonować śpiewy z kumplem) ale doping lepszy niż wcześniej.
    Praktycznie cały sektor prostej startu bawił się wspólnie- gratuluję pomysłu wytykania palcami tych co siedzieli, gdy wszyscy robili szkocję albo machali szalikami :D z tego co zauważyłem to powodowało to odruch typu: 'co? kto? ja? ja wcale nie siedzę' :)

  2. Powrót do góry    #182
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Doping z meczu na mecz co raz lepszy :) Fakt czasem sa przestoje ale odpocząć też trzeba, w końcu nie te lata haha. publika nam sie rozkręca i chetniej dopingują.
    Mistrzostwem Świata jest poruszenie VIP-ów (nie tylko jeden raz), a tak nawiasem Kazmierz co ty im tam powiedziałeś, że później tak chętnie współpracowali przy dopingu hehe.
    Widać, że ludzie się tym bawią i to jest najważniejsze!

    P.S. Dzisiaj na stadion przyprowadziłem grupkę z Warszawy. Byli zachwyceni atmosferą na stadionie no i samym żużlem też. Bardzo im się podobało, że między kibicami skakał taki łysawy pan z megafonem :P i podnosił doping. To chyba kolejny dowód na to, że ludzie chcą tego i chcą się bawić.

    P.S.2 Wielkie brawa i podziękowania dla Pana w kapeluszu z pierwszego łuku za płotem, który starał się rozruszać tamtą część stadionu. Oby więcej takich ludzi!


  3. Powrót do góry    #183
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2008
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I właśnie tam na łuku by się przydało to stowarzyszenie i by doping był taki że stadion by pękał w szwach :P

  4. Powrót do góry    #184
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale co by nie mowic SSSZ-ty na Stali pociagnely dopinig.


  5. Powrót do góry    #185
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2008
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale co by nie mowic SSSZ-ty na Stali pociagnely dopinig.
    Odnoszę wrażenie że obaj byliśmy na innym meczu...


  6. Powrót do góry    #186
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PiotrasPSZ bylismy na tym samym meczu. To co nie wychodzilo wczesniej i kulalo - na Stali wyszlo."Kto wygra mecz...." wyszlo ok! Ile moglem tyle podrywalem "piknikow" potencjalnych przyzlych Skorpionow. Chyba nie widziales, a moze nie zwracales uwagi na slabe mecze pod wzgledem dopingu!

  7. Powrót do góry    #187
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2008
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tylko nie mogę się z tobą zgodzić ze SSSŻ w tym meczu cały doping ciągnął :) przed wejściem w łuk to był doping:D
    Raz czy dwa udało się : "kto wygra mecz.." pewnie próbowali więcej razy ale po prostu ich nie słychać. Jak my ich ledwo słyszymy to ciekaw jestem co słyszą zawodnicy którzy jeszcze maja kaski na głowach? i tu mogę od razu odpowiedzieć słyszą wspaniały doping z prostej ! :D i tyle w tym temacie

  8. Powrót do góry    #188
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale co by nie mowic SSSZ-ty na Stali pociagnely dopinig.

    A świstak te sreberka.................... :-)))

  9. Powrót do góry    #189
    Użytkownik
    Dołączył
    08-04-2009
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale co by nie mowic SSSZ-ty na Stali pociagnely dopinig.
    Chyba w Sosence pod stolikiem.
    Formuła działań SSSŻ na stadionie wyczeprała się tak jak wyczerpała się formuła CCCP na kształtowanie pokoju i harmonii na wschód od Łaby.
    To co prezentuje SSSŻ to już nawet śmieszne nie jest. 20-30 osób próbujących krzyczeć z zaświatów do kilkutysięcznej publiki po drugiej stronie stadionu to raczej karykatura ciągnięcia dopingu niż realne starania.
    Cieszmy się tym co na prostej starotwej siedzieje i tym co rodzi się na łuku. SSSŻ i tak zaciągnie nad swoją rolą kurtynę milczenia. Kolejny zmarnowany przez nich sezon na bycie upartym jak osły. Pierwszy łuk w przyszłym sezonie ma szansę narodzić się dla dopingu bez SSSŻ i to zamknie ich już na zawsze na tym odludziu

  10. Powrót do góry    #190
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2008
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak widać nie trzeba robić stowarzyszenia żeby doping był elegancki wystarczą odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu :)

  11. Powrót do góry    #191
    Użytkownik Awatar Rembik
    Dołączył
    13-04-2009
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Buenas wszystkim...

    Kilka słów po wczorajszym meczu:

    1.Doping-wiadomo było dobrze choc mimo wakacyjnej atmosfery i meczu Lecha w Canale+, ludzie bawili się znakomicie, sami chcieli śpiewac ba sami domagali się "Szkocji"brawa duże brawa!

    2.Szkocja dzięki zaangażowaniu kilku osób rozpoczęła się od VIP-ów do połowy pierwszego łuku...jak na pierwszy raz wyszło dośc dobrze! nie jest łatwo porwac tłum który jest dośc niecierpliwy aby stac z podniesionymy rękoma i czekac na odpowiedni czas. Ale Szkocja tak czy inaczej wyszła bombowo!

    3.Gwizdy i buczenie kibiców po wykluczeniu Suchego za niby podcięcie rywala,świadczą o tym że nasi kibice, zaczynają utożsamiac się z klubem. Nie są już tacy spokojni i mili...to daje siłę do kibicowania i wcale nie jest to złe...a wręcz przeciwnie.

    4.Prawie koniec sezonu, ale trzeba już pomyślec o tym jak urozmaicic oprawę na naszym sektorze...pewnie znów zaaranżujemy jakieś spotkanko przy piwku...8)

    5.Trojan trzymaj się i szybko wracaj do zdrowia!!!




  12. Powrót do góry    #192
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze mówiąc to mam spore wątpliwości co do tego, że wczorajszy doping pobił te poprzednie... na pewno mam bardziej zdarte gardło (patrzenie na prowadzącego Kazmierza dodaje wigoru, haha), ale również wrażenie, że i ludzi mniej i im później tym coraz bardziej byli rozleniwieni.
    Rembik wspomniał o gwizdach... sam nie uważam ich za dobre czy złe, aczkolwiek sam nie gwiżdżę, bo skąd wiadomo czy tak naprawdę sędzia w tej danej chwili pomylił się czy nie ? Rozumiem, że poprzez to wyrażamy swoje emocje, ale z drugiej strony (i co ważniejsze) jestem ciekaw jak takie gwizdy odebrał wtedy Suchecki... my wiemy, że chodziło o decyzję sędziego, ale czy Suchy nie mógł pomyśleć w ten sposób: "myślą, że go podciąłem, za ostro zaatakowałem... prowadziliśmy 4:2 a tak bieg będzie powtórzony (nie wiadomo czy ze mną)... :/" ?
    Nie zgadzam się z tym, że SSSŻ-ty pociągnęły doping. Jak dla mnie to jest kuriozum. Rozumiem, że ciekawie byłoby gdyby doping był na dwie strony, ale do tego potrzeba zaplecza większej ilości aktywnie dopingujących kibiców, a jak na razie to wszystko dopiero zaczyna raczkować i zrozumcie SSSŻ-ty, że o wiele więcej zdziałacie przychodząc na łuk/startową, próbując rozruszać to całe towarzystwo, które może kiedyś będzie razem z Wami siedziało po drugiej stronie i coś wtedy z tego wyjdzie.

    A na koniec pytanie: kto dzierży drugą szczekaczkę, której w tą niedziele nie było ?

  13. Powrót do góry    #193
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jest pytanie z kręgu tych na które wielu z nas chciało znać odpowiedż. Kto to wiem- Długi vel Przemo. Problem w tym,ze facet który rzeczywiście ma talent :-)) (próbkę dał w Gnieżnie choćby) jakoś................ zniknął :-(((. Z Ostrowem też go nie było. Myślę sobie,że choć teraz czeka nas sen zimowy, to o ile za rok znowu pojawimy sie na żużlowych torach, to ta końcówka sezonu wszystkich nas czegoś nauczyła i jakoś umocniła w przekonaniu,że.............można. A treaz pozostaje nam ostatni turniej u nas i.................... pamperki, szaliczki w oknach naszych aut jako znak ,że w ..............Poznaniu mamy zużel. Taka mała promocja.

  14. Powrót do góry    #194
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No dobrze dobrze. Moze zle sie wyrazilem, ze SSSZ-ty "pociagnely" doping..., bo doping to mysmy pociagneli, ale chodzilo mi tylko o to, ze ja ich po raz pierwszy uslyszalem;-)

  15. Powrót do góry    #195
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    No dobrze dobrze. Moze zle sie wyrazilem, ze SSSZ-ty "pociagnely" doping..., bo doping to mysmy pociagneli, ale chodzilo mi tylko o to, ze ja ich po raz pierwszy uslyszalem;-)
    A to masz dobry słuch bo muzyka z głośnika szła jak nigdy hehe :P. A tak poważnie to coś ich czasem było słychać, w momentach gdy muzyka była wyłączona (co było rzadkością).

  16. Powrót do góry    #196
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No dobrze dobrze. Moze zle sie wyrazilem, ze SSSZ-ty "pociagnely" doping..., bo doping to mysmy pociagneli, ale chodzilo mi tylko o to, ze ja ich po raz pierwszy uslyszalem;-)
    A to masz dobry słuch bo muzyka z głośnika szła jak nigdy hehe :P. A tak poważnie to coś ich czasem było słychać, w momentach gdy muzyka była wyłączona (co było rzadkością).
    Ubrales moje mysli w slowa;-)

  17. Powrót do góry    #197
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Ubrales moje mysli w slowa;-)
    To ja ubiorę moje: do głosowania w konkursie foto wystąp! :)

  18. Powrót do góry    #198
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Basala jak sie znamy i jak lubie AC/DC, to chetnie zaglosuje!!! Ostatnio nawet zdjecia z PSZ wyslalem do klientow na Ukrainie, zeby zobaczyli, ze Poznan Zuzlem PSZ Stoi!!! tylko jak i gdzie mam glosowac. Krotka podwiedz, bo Forum badam na biezaco i momentami nie wiem, gdzie watku mam szukac. Jesli sie mieszcze w terminie glosowan, to, prosze, podpowiedz i GLOSUJE!

  19. Powrót do góry    #199
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Wysyłałeś do Równego, tak? ;)

    Tu se zobacz jak się głosuje:
    JAK GŁOSOWAĆ W KONKURSIE FOTO

  20. Powrót do góry    #200
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Chyba powoli możemy podsumować to co udało nam się zrobić z dopingiem pod koniec tego sezonu. Możemy również podyskutować co polepszyć od przyszłego sezonu i jak to zrobić.
    Ja się na razie nie wypowiem bo będe nieobiektywny w sprawie prowadzenia dopingu. Poczekam na wasze opinie.

  21. Powrót do góry    #201
    Użytkownik Awatar Rembik
    Dołączył
    13-04-2009
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hejka, wczoraj byłem na meczu, Warty Poznań.Tam dopiero jest piknik, ja pierdziele. Z całym szacunkiem dla 30 osobowej grupki najwytrwalszych ultrasów Zielonych. Nasz doping na GOlaju bije ich na głowę...po prostu mówię jak jest, choc pracy jeszcze dużo przed nami. Do zobaczenia kiedyś przy piwku...

  22. Powrót do góry    #202
    Początkujący
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taka prośba.

    Jeżeli ktoś nie chce kibicować to proszę nie zmuszajcie ludzi na siłę do dopingu. Efekt będzie odmienny od zamierzonego. Ostatnio już podnosiły sie głosy niezadowolenia. I to wskazywanie ludzi palcem że nie kibicuje (kto nie znami ten przeciwko nam). Dziecinne.
    I błagam Was - róbmy szkocję bo jest ok ale róbmy ją w granicach rozsądku. Nie ilość a jakość. Na Rzeszowie to była przeginka - ile razy można robić to samo?

    Potraktujcie to jako uwagi a nie krytykę. Sam jestem zaangazowany w doping ale widzę też powyższe.

    I nie argumentujcie to że jak się nie podoba to idź sobie na przeciwległą prostą. Siedzę za startem już trzeci rok i nie zamierzam się przenosić - w końcu byłem wczesniej...

  23. Powrót do góry    #203
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Jeżeli ktoś nie chce kibicować to proszę nie zmuszajcie ludzi na siłę do dopingu. Efekt będzie odmienny od zamierzonego. Ostatnio już podnosiły sie głosy niezadowolenia. I to wskazywanie ludzi palcem że nie kibicuje (kto nie znami ten przeciwko nam). Dziecinne.
    Wytłumacze Ci coś bo mogłeś nie zwrócić uwagi.
    My nie zmuszamy a staramy się porwać do dopingu, a wytykanie, że ktoś nie kibicuje było z żartem (i tak większość właśnie to odebrała), że jego foto będzie na stronie klubowej.A owy żart miał na celu zmobilizować tych nie dopingujących. Jeszcze wielu siedzi i nie dopinguje bo się wstydzą dlatego takie zaczepki.

    Osobiście nie odebrałem tego jako krytyki, a uwagę z Twojej strony. A odpisałem Ci w celu wyjaśnienia naszego postępowania.

    Pozdrawiam


  24. Powrót do góry    #204
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kapa........... czasami wrzuć na luz w swoim życiu......... i staraj się tak z luzem potraktować życie. Nikt nikogo nigdy nie powinnien zmuszać do niczego i tu się z Toba zgadzam. Zresztą przeczytaj sobie poprzednie posty i sam tam znajdziesz choćby moje wpisy,że ....... do wszystkiego trzeba dojrzeć. I piszać że ktoś kogoś do czegoś zmuszał??? :-))) Mogę się tylko uśmiechnąć. I jak napisała Łowca. Odróżnij żart od........ zmuszania. Nic takiego nie miało miejsca. A szkocja? Wiesz w czym problem? W tym,że wszyscy się uczymy. Póki co nauczmy się ...... nie bać-wstydzić. Nie bać się wstać, pomachać szalem, krzyknąć zaśpiewać itd. To nie jest tłum gości około 20 lat których ,,wali,, to co i jak. To rodziny, starsze panie i panowie :-)). Najpierw muszą się przemóc. Co z tego,że ktoś wymyśli sto pioseneczek, rymowanek itd. I kto to zaśpiewa??? mogę się zgodzić z Tobą,że może czegoś jest za dużo. Może masz racje. Problem w tym,że nie zdasz matury dopóki nie skończysz podstawówki. A ty chciałbyś aby po trzech meczach ten tysiąc na prostej śpiewał jak chór kościelny w katedrze. Ja też bym chciał. Tylko najpierw skończmy podstawówkę a póżniej myślmy o maturze. I nie zapominaj o jednym. Czymś ważny..... Gdzie ta prosta choć żyła swoim życiem była podaczas meczu z Gnieznem czy Tarnowem? Gdzie była przez 4 lata? Może wtedy docenisz ten mimo wszystko jakościowy ....skok. A jak masz pomysły co by zmienić na lepsze (każdy głos jest mile widziany) to zapraszam ,,na doł,,. Od początku pisałem,ze to co robimy to partyzantka więc na pewno twój głos jako osoby która nie przechodzi obok tego wszytskiego będzie cenny. Pozdrawiam.

  25. Powrót do góry    #205
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No coz kapa1 Kazmierz juz Ci wszystko wyjasnil. Ale dodam tylko jedno wskazywanie palcem - Ty to widzisz- ale jak Kazmierz i Hunter za doping dziekuja kibicom - tego juz nie! Ja podjalem sie czegos na meczu z Rzeszowem na co "mam za male jaja", ale udalo sie. Lepiej lub gorzej! Ale sektor stal i panie mlodsze, i panie starsze, i panowie. Frajda niesamowita jest ogladac, jak chca kibicowac. Zatem moze dolacz, a sam to poczujesz!

  26. Powrót do góry    #206
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    No coz kapa1 Kazmierz juz Ci wszystko wyjasnil. Ale dodam tylko jedno wskazywanie palcem - Ty to widzisz- ale jak Kazmierz i Hunter za doping dziekuja kibicom - tego juz nie! Ja podjalem sie czegos na meczu z Rzeszowem na co "mam za male jaja", ale udalo sie. Lepiej lub gorzej! Ale sektor stal i panie mlodsze, i panie starsze, i panowie. Frajda niesamowita jest ogladac, jak chca kibicowac. Zatem moze dolacz, a sam to poczujesz!
    Ważne, że się starałeś i było ok. Jak będziesz miał szczekaczke i jeszcze jednego kolesia koło siebie to bedzie jeszcze lepiej. Ale fakt miło jest widzieć starszych i młodszych jak się wspólnie bawią dopingiem i czerpią z tego radochę.

  27. Powrót do góry    #207
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No chyba te szczekaczke z demobilu kupie. Dam Ojcu sygnal, tylko czekam na parametry, chce zalatwic megaglosnik!"Tam" w demobilu zostalo jeszcze pare sprzetu do kupienia;-)

  28. Powrót do góry    #208
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    No to na spotkaniu sprzedaż nam parę informacji :D

  29. Powrót do góry    #209
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    No chyba te szczekaczke z demobilu kupie.
    Podaj więcej parametrów. Może zrobimy zrzutę.

  30. Powrót do góry    #210
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Basala a Ty uświetnisz spotkanie swoją osobą?

  31. Powrót do góry    #211
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przycisnę Starego. Teraz jest w Sowiecji i niedlugo zjawi sie (oczywiscie kibic PSZ) "moze Jego w ramach rozrywki" zabiore na spotkanie. Spoko Koles:-) Mamy nie wezme, bo rozniesie cale PSZ - bojowa Kobieta. Ale do tematu - daje mu znac , zeby kupil, jesli jest mocna! pozdro

  32. Powrót do góry    #212
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Hejka, wczoraj byłem na meczu, Warty Poznań.Tam dopiero jest piknik, ja pierdziele. Z całym szacunkiem dla 30 osobowej grupki najwytrwalszych ultrasów Zielonych. Nasz doping na GOlaju bije ich na głowę...
    Się zapędziłeś troszkę. Doping na Golaju bije ten w Ogródku ilością, nie jakością. Dyscypliny od ultrasów Zielonych to możemy się uczyć.
    Basala a Ty uświetnisz spotkanie swoją osobą?
    Jeżeli nie nastąpi trzęsienie ziemi, to pojawię się. :)

  33. Powrót do góry    #213
    Użytkownik Awatar Rembik
    Dołączył
    13-04-2009
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dyscyplina może i tam jest...ale to za mało! my przynajmniej potrafimy ruszyć tłum a tam nikt nawet nie odpowiedział na zapytanie kotła:"Kto wygra mecz?" to mi starczy i bez dwóch zdań nadal podtrzymuje ogromny szacunek dla kibiców Warty ale tak czy inaczej kibice Skorpionów robią większe i lepsze wrażenie anieżeli na Dolnej Wildzie...tyle mojego...pozdro

  34. Powrót do góry    #214
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście

    Pomysły na ubarwienie dopingu w sezonie 2010

    Skoro klub zaczyna się powoli przygotowywać do nowego sezonu to i My kibice powinniśmy zacząć myśleć jak w nowym sezonie ubarwić nasz doping, który z pomocą coraz większej grupy kibiców zaczął fajnie funkcjonować na prostej startowej i łuku.
    Proszę o propozycje ale bez ich komentowania przez inne osoby (chyba, że ktoś chce do jakiegoś pomysłu coś dodać). Nie piszcie tekstów typu to jest bez sensu, a tamto nie wypali itp.
    Wszystkie pomysły na koniec poddamy pod głosowanie. Najlepsze propozycje postaramy się wprowadzić w życie
    (tylko błagam niech to będą realne pomysły w sensie wykonania jak i możliwości finansowych).
    Burza mózgów i jazda. Czekam na propozycje :)

  35. Powrót do góry    #215
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2009
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    śpiewnik ze strony SSSŻ + program zawodów + zachęta spikera = DOPING!!!

  36. Powrót do góry    #216
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na początek jedna/dwie szczekaczki + rzecz jasna osoby obsługujące je ;D + proste teksty typu: PSŻ, Jazda Jazda Jazda Skorpiony itp.
    Myślę, że na razie nie ma sensu śpiewać czegoś dłuższego, bo przy tak małym gronie osób nie będzie tego słychać (aczkolwiek spróbować można)
    Sądzę też, że ciekawym rozwiązaniem byłoby ubranie się kibiców w koszulki żółte i czarne (jedna osoba zakłada żółtą, druga czarną) (tylko niestety nie wiem czy meszki dadzą nam wtedy żyć...)
    W każdym razie priorytetem wydaje mi się być propozycja pierwsza.

  37. Powrót do góry    #217
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Sorry,miało nie być narzekań,ale nie mogę się oprzeć.
    Doping powinien być prowadzony z jednego miejsca,a nie SSSŻ swoje,a prosta swoje.
    Fajnie,że coś się dzieje w tym miejscu,jednak Młyna z prawdziwego zdarzenia tam nie będzie.
    Po wielu akcjach i przemyśleniach dochodzę do ostatecznego wniosku,że ten cholerny doping powinno kręcić Stowarzyszenie i to do nich powinna przyłączyć się reszta.
    Po ostatnich meczach było widać,że SSSŻ chcę go naprawdę pociągnąć,postawili nawet podest dla prowadzącego,aby było go lepiej widać i słychać.
    Myślę,że powinniśmy dać im szansę,na rozkręcenie do końca tego "biznesu".
    Misz-masz na stadionie-stanowcze NIE.

    Jeżeli chodzi o doping na wyjeździe,to osobą nr. jeden,która potrafi poderwać i zmotywować publikę jest Sankt i mam nadzieję,że jeżeli tylko "bóg da",będzie go prowadził w sezonie 2010. (Sankt ;) )

    Natomiast jeżeli chodzi o aktywnych kibiców z prostej;aktywnych tu na forum jak i na stadionie.
    Jeżeli chcecie coś zrobić,coś by na Golaju było barwniej,może zacznijcie wspierać SSSŻ.
    W tym sezonie naprawdę zrobili fajne malowane sektorówki,a sektorówka z Gniezna dla mnie na ich możliwości była kozacka.(dla przypomnienia foto poniżej)
    Albo zacznijcie sami działać,szyjąc flagi,czy kupując systematycznie serpentyny,race lub inne piro,by na kolejny sezon niczego nie zabrakło.

    Jak,Kazmierz napisał do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć.
    Ja dojrzałam do tego,by dać szansę SSSŻ w kwestii dopingu i nie wymyślać co by tu zrobić,by zrobić im pod górę,a pod górę na pewno jest robienie tego samego co oni,tylko w innym miejscu.

    Do przemyśleń.
    Ot,takie moje zdanie-po moich.





  38. Powrót do góry    #218
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorry,miało nie być narzekań,ale nie mogę się oprzeć.
    Doping powinien być prowadzony z jednego miejsca,a nie SSSŻ swoje,a prosta swoje.
    Fajnie,że coś się dzieje w tym miejscu,jednak Młyna z prawdziwego zdarzenia tam nie będzie.

    Rok temu w tym miejscu nic nie było, a czy komuś się to podoba czy nie w tym roku ta część piknikowa była najgłośnieszą i najbarwniejszą częścią stadionu, więc nie mów hop Madziu. :-)))

    Po wielu akcjach i przemyśleniach dochodzę do ostatecznego wniosku,że ten cholerny doping powinno kręcić Stowarzyszenie i to do nich powinna przyłączyć się reszta.


    Może by i mogła pod warunkiem,że byłoby ich słychać.

    Po ostatnich meczach było widać,że SSSŻ chcę go naprawdę pociągnąć,postawili nawet podest dla prowadzącego,aby było go lepiej widać i słychać.
    Myślę,że powinniśmy dać im szansę,na rozkręcenie do końca tego "biznesu".

    A czy ktokolwiek był temu przez te lata przeciwny?

    Misz-masz na stadionie-stanowcze NIE.

    Jeżeli chodzi o doping na wyjeździe,to osobą nr. jeden,która potrafi poderwać i zmotywować publikę jest Sankt i mam nadzieję,że jeżeli tylko "bóg da",będzie go prowadził w sezonie 2010. (Sankt ;) )

    Tu się zgadzam w 100% o ile cały czas mówimy o tym wodzireju z Gniezna.

    Natomiast jeżeli chodzi o aktywnych kibiców z prostej;aktywnych tu na forum jak i na stadionie.
    Jeżeli chcecie coś zrobić,coś by na Golaju było barwniej,może zacznijcie wspierać SSSŻ.

    A jak to konkretnie mamy robić skoro nikt ich nie słyszy?

    W tym sezonie naprawdę zrobili fajne malowane sektorówki,a sektorówka z Gniezna dla mnie na ich możliwości była kozacka.(dla przypomnienia foto poniżej)

    Tu się zgadzam. Zajefajne to fakt. Oby były następne.

    Albo zacznijcie sami działać,szyjąc flagi,czy kupując systematycznie serpentyny,race lub inne piro,by na kolejny sezon niczego nie zabrakło.

    Nie zapominaj moja droga,że na tej prostej działa grupka 5-6 osób więc nie oczekuj cudów. A takie zakupy kosztują.

    Jak,Kazmierz napisał do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć.
    Ja dojrzałam do tego,by dać szansę SSSŻ w kwestii dopingu i nie wymyślać co by tu zrobić,by zrobić im pod górę,a pod górę na pewno jest robienie tego samego co oni,tylko w innym miejscu.

    Nie robimy tego co Oni Madziu. Gdyby tak było to byśmy byli nie potrzebni. Dlaczego?? Bo im by się udało poderwać pikników do dopingu. Udało się im przez te lata to zrobić??? Sama sobie odpowiedż. Nas może nie być. Pytanie ttylko czy dzięki temu te setki pikników takich jak My przeniosą się na drugą stronę?? NIE. Czy gdy znikniemy sami z siebie przyłączą się do dopingu?? NIE bo i tak nic nie słyszą a poza tym Oni tu a wodzirej tam. Ruszyłoby Cię to do dopingu??? Nie.

    Rola Stowarzyszenia jest przeogromna. I chwała im za działalność. Nie tylko tą na stadionie. Ale pewnych spraw nie przeskoczysz. I to nie jest kwestia złej woli, bo gdyby takowa była to choćby na wyjeżdzie w Gnieżnie gdzie pojawiły się tłumy z Poznania nikt by nie słuchał co ma do zaoferowania Stowarzyszenie. Tylko ,,pikniki,, robiłyby swoje. I coś mi mówi,że stosunkowo łatwo ta grupka ze ,,startowej,, mogła tam nadać własny styl dopingowi w Gnieżnie. Pytanie tylko po co miała by tak robić skoro doping świetnie prowadził Sankt?? (klasa) Stowarzyszenie dorobiło oprawę a wszyscy jesteśmy za Skorpionami. Zatem w takich chwilach ta grupka jest zwykłymi kibicami i ,,poddaje,, się Stowarzyszeniu. Zatem na pewno nikt nie robi pod górkę Madziu. Ale twój głos jest ważny! Bo wszyscy kibicujemy PSŻtowi!

  39. Powrót do góry    #219
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Droga Magdo zapewniam Cię, że z ogromną chęcią przeszlibyśmy na stronę SSSŻ-tu by z nimi wspólnie dopingować bo mamy wspólny cel. Jednak nasze przejście niczego nie zmieni. Tak jak Kazmierz napisał jest nas mało i jeśli my przejdziemy do Stowarzyszenia to to niczego nie zmieni. Reszta nie ruszy za nami i znów zostanie większość stadionu bez dopingu. Nam chodzi o to, żeby doping niósł się po całym stadionie, a nie tylko w sektorze Stowarzyszenia.
    Myślę, że przydałoby się spotkanie ze SSSŻ-tem abyśmy wspólnie pomyśleli jak zgrać doping, żeby wszystko było ok.

  40. Powrót do góry    #220
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Madziu.... wybacz. Całkiem przypadkowo Cię z edytowałem............ zamiast cytatu. hihihihi. i .............POSZŁAŚ............... PRZEPRASZAM.


    Ja myślę,żę w nowym sezonie wspólnie wszyscy zrobimy tak że będzie jeszcze lepiej z dopingim niż zawsze. I tak niech zostanie.

  41. Powrót do góry    #221
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Gdybyście chcieli jakieś info,co gdzie kupić,tudzież jakieś porady pisać na PW.
    Pzdr ;)

  42. Powrót do góry    #222
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A wielce prawdopodobne że zgłosimy się w sprawie sektorówki. Gdzie tanio i dobrze można ją zrobić?

  43. Powrót do góry    #223
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2009
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bęben + szczekaczki + podium + śpiewniki + żółte i czarne barwy + pomoc Jacka D. + to co poniżej = sukces

    Na swoim sektorze SSSŻ niech zostawi sektorówki i fany na płocie (poprosić ochronę, żeby popilnowała), a do nas niech przyjdą z jednokolorowymi flagami i przyśpiewkami.

  44. Powrót do góry    #224
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Bęben + szczekaczki + podium + śpiewniki + żółte i czarne barwy + pomoc Jacka D. + to co poniżej = sukces
    To ja poproszę jeszcze mleczko w tubce i napój w woreczku ;)

    P.S.

    "Skorpiony walczyć!
    Ambicja dziś wam każe!
    Na pełnym gazie!
    Pokonywać wiraże!
    Jesteśmy z Wami!
    Nigdy Was nie zdradzimy!
    Niepokonani!
    W te barwy tylko wierzymy!
    lalala,la,la
    lalalala.."

    Na nutę coś al'a "Straciłaś cnotę"

    Prowadzący zapodaje każde zdanie a ludzie powtarzają za nim,albo tak jak na filmiku na dwie strony:

    Od 0;59


    http://www.youtube.com/watch?v=dAJfR...eature=related

    Czas na nowe ;)

  45. Powrót do góry    #225
    Początkujący
    Dołączył
    28-07-2009
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    FLAGI!
    Wciąż jest ich trochę mało na stodionie.
    A to przecież świetny sposób, żeby pokryć całe sektroy żółto- czarnymi barwami.
    Nie mam tu na myśli tych małych flag sprzedawanych na stadionie- fakt fajna sprawa... dla pikników ;)
    można zrobić większą we własnym zakresie za kilkadziesiąt złociszy, np. ja jakoś wiosną zapłaciłem łącznie 52zł (a robiłem na szybko 2 dni przed meczem). Flaga ma 1,6 na 1,5m.
    Kupiłem materiał (1,6m szerokości ale po 0,5m dł)- trzy kawałki- dwa żółte i czarny +zszycie w zakładzie krawieckim + wędka 4m (tzw. bat).
    Wiadomo, jeżeli ktoś we własnym zakresie uszyje i ma możliwość zastosowania innego 'trzonka' to wyjdzie jeszcze taniej :) ja musiałem zastosować coś skłądanego, bo jednak w auto zawsze muszę zmieścić...


    MASKOTKA
    Tu piłka leży też trochę po stronie władz klubu...
    Ale sprawa rewelacyjna: frajda zaróno dla 'pikników', dzieciaków i dla każdego, a jak i koleś 'maskotka' będzie dobry to i stadion podniesie do dopingu, no może nie od razu cały... ;)

Strona 5 z 17 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •