Strona 4 z 17 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 738

Wątek: Doping

  1. Powrót do góry    #136
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    480
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wirlkie gratulacje za to co dziś wydarzyło się na stadionie. Uważam, że to coś niesamowitego. Każda następna taka akcje będzie to rozbudowywała. Trzymam kciuki za rozwój.

  2. Powrót do góry    #137
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze troche należy poćwiczyć szkocję gdyż poczatek każdy sobie dopiero koncówka wychodzi w miare równo ogólnie doping ok:)

  3. Powrót do góry    #138
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A już myślałem, że do emerytury nie zobaczę (i nie usłyszę) dopingu na Golęcinie. Trzy lata czkałem, ale warto było. A teraz leczę gardło (dzieciom nie powiem, czym).

  4. Powrót do góry    #139
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Tak kibicowsko było na meczu z KM:


    1.




    2.




    3.




    4.




    5.




    6.




    7.




    8.




    9.




    10.




    11.




    12.




    13.


  5. Powrót do góry    #140
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    480
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Było przegodnie. Udało się i to jest coś niesamowitego. Gratulacje

  6. Powrót do góry    #141
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozna godzina, zatem ja - krotko: SHOW MUST GO ON! Da sie, jak widac, rozruszac Golecin! dziex

  7. Powrót do góry    #142
    Użytkownik
    Dołączył
    08-04-2009
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo żal mi fanklubu.
    Po zdjęciach powyżej widzę, że nawet mają bęben i megafon, a w odbiorze ogółu stadionu wychodzą na wyobcowane towarzystwo wzajemnej adoracji, które robi fajne akcje wyjazdowe i promocyjne, a na stadionie piknikują gdzieś na jego obrzeżach.
    Na takim obiekcie jak Olimpia ich dopingu nie słychać wcale ani bębna ani niczego. Wczoraj dobitnie pokazała to akcja, gdy spiker powiedział, że fanklub cos krzyczy i że niby druga strona odpowiada. Nie było słychać NIC.
    SMutne to i żałosne, bo fanklub zmarnował kolejny kibicowski rok tkwiąc z uporem na swoich miejscach. Im nie zależy chyba na dopingu całego stadionu, im zależy na pseudoelitarności i to jest smutne.
    Dzięki ludziom kręcącym doping na prostej za startem okazało się, że z piknika można w 2 mecze zrobić kibola.
    Gratulacje!
    Kibicowskie serce Golęcina to na dzis dzień prosta za startem. Potem długo nic. Nawet masowe machanie szalami wyszło co w przypadku fanklubu chyba jest zbyt skomplikowanym przedsięwzięciem.

  8. Powrót do góry    #143
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Nie można z piknika zrobić w dwa mecze kibola.
    To,że prosta co 2 bieg robi "szkocję" i krzyknie "PSŻ",nie świadczy o tym,że są już prekursorami w dopingu.
    I nieprawda,że SSSŻ nie było słychać,bo na łuku czasami słyszalni byli.Niestety tylko z jednego istotnego powodu:braku dopingu gości.Inaczej totalnie znów by nie istnieli,chociaż jak prosta i łuk zaczęli krzyczeć to nie istnieli tak czy inaczej.
    Zrobili gniazdo dla prowadzącego fajnie.
    Nie chcą się przesiadać też fajnie,trudno.
    Mam nadzieję,że kiedyś znajdą się ludzie,którzy wypełnią ich sektor w całości i powstanie tam prawdziwy Młyn.
    Albo,że ktoś rozgarnięty zorganizuje Młyn w innym miejscu,Młyn bez trąbek i dzieci.

    Fajnie,że na prostej coś się dzieje,ale chyba nie o to chodzi by ciągle śpiewać to samo,a myślę,że ciężko będzie nauczyć tam ludzi czegoś nowego.

    P.S.Dreczce gratuluję tekstu "żółto-niebiskich" barwach.Nie jesteśmy w Gorzowie i dwa razy ten sam błąd jest niedopuszczalny!

  9. Powrót do góry    #144
    Użytkownik
    Dołączył
    08-04-2009
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie można z piknika zrobić w dwa mecze kibola.
    Ultrasem to tam nikt nie został, ale chodziło mi tylko o zobrazowanie pewnego zjawiska. Cała prosta od 3 lat siedzi plackiem a tu nagle takie coś. Od rasowych pikników juz się zaczęli odróżniać. I tylko o tym mowa.
    Co do fanklubu to brną w to swoje bagno z upartością osłów. Stanowisko dla prowadzącego doping to śmiech. Prowadzący ubrany jak choinka i ciągnie te 30 osób, których pewnie nawet kibice z Ostrowa nie słyszeli.

  10. Powrót do góry    #145
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    480
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bassala zdjecia prawie jak z nikona :D

  11. Powrót do góry    #146
    Początkujący
    Dołączył
    28-07-2009
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z meczu na mecz jest faktycznie coraz lepiej :)
    również ze swojej strony z kumplami staramy się "dołożyć swoje trzy grosze" (szaliki, barwy +większa flaga no i oczywiście zdzieranie gardeł). Dla nas każdy wyjazd to frajda i tydzień planowania (trzeba dojechać te 30 km i trochę)!!!
    Niestety na fotkach nas ucięto (byliśmy dokładnie sektor dalej od kolegi z megafonem). Następnym razem siądniem bardziej w kupie ;)

  12. Powrót do góry    #147
    Użytkownik Awatar Rembik
    Dołączył
    13-04-2009
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i oto chodziło...kto chce kibicowac razem z nami serdecznie zapraszam. Miejsce wiadomo gdzie, łatwo nas znajdziecie...im nas więcej w tzw "kupie" tym lepiej, głośniej i barwniej...! do zobaczenia na play-offach!

  13. Powrót do góry    #148
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Postaram sie zalatwic z radzieckiego wojskowego demobilu mocny megafon. Moze sie uda. Jak Kazmierz krzyknie to Golaj z piknikami sie zatrzesie;-)

  14. Powrót do góry    #149
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Kiedy znowu będziemy się integrować? ;)

  15. Powrót do góry    #150
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Kiedy znowu będziemy się integrować? ;)
    A jakie teraz będzie hasło przewodnie?
    Biała podprowadzająca się już zmieniła hehe :P

  16. Powrót do góry    #151
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    A jakie teraz będzie hasło przewodnie?
    Biała podprowadzająca się już zmieniła hehe :P
    Cudownie kołyszące się piersi "Żółtej". :)

  17. Powrót do góry    #152
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cudownie kołyszące się piersi "Żółtej". :)
    Myslę, że z tym tematem musimy poczekać na Kazmierza :)
    Ale ogólnie dobry temat spotkania hehe

  18. Powrót do góry    #153
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej, sluchajcie PSZ-ty, ja wiem, ze temat podprowadzajacych jest znacznie bardziej atrakcyjny od tego, ktory porusze:
    1) piszemy na forum o tym, co nas boli; mobilizujemy sie na forum, napedzamy SIE, ale wlasnie SIE, opocz nas to nie trafia chyba do zbyt wielu osob. Co z tego, ze MY poczytamy nasze WLASNE apele o dopingu?i co z tego!...co Ja moge zrobic? umiescic bezplatnie baner FORUM PSZ POZNAN na swojej stronie www.baloprint.pl, (moze inni Kibice PSZ moga zrobic to samo , jesli uznamy , ze warto), ktora jest pozycjonowana non-stop na moze inne hasla, niz zuzel, ale duzo osob wchodzi. Wchodze codziennie na epoznan.pl Ostatnio po wbiciu jakiegos artykulu o wypadku samochodowym pojawil sie ruchomy baner o meczu z KMO. Jesli ktos ma dojscia do portalu epoznan.pl to moze warto wykupic , albo jakos sie dogadac, zeby reklama forum tez sie pojawiala (wiem , nie mamy wlasnego forum, jestesmy podczepieni, ale mimo wszystko!)Chodzi o to, zeby forum, apele, rozwazania,dyskusje widziala jak najwieksza liczba osob.
    2) pojawil sie pomysl, o ile sie nie myle, Shogoona, o tym, zeby kazdy na wlasna reke poszukal sponsora. Ja sie zgadzam, ale kazdy do kogo sie pojdzie , chce wiedziec , co dostanie w zamian...okreslmy to (powierzchnie reklamowe na plakacie, na ulotkach, baner, wiszacy na stadionie, flaga przed stadionem itp) nikt za nic kasy nie da. normalka Ameryki nie odkrylem, ale, jesli mam ciagnac tych, ktorych znam, to oni chca wiedziec za co placa...okreslmy to w punktach co i za ile
    3) pojawily sie glosy (smutny punkt), ze NAM tak naprawde nie zalezy na Extra lidze, bo i tak jest dobrze. Stadion nieuregulowany, wlasnosc milicji, milicja nie chce oddac, swiatla brak itp to wiemy. To moze nie warto podejmowac inicjatyw, skoro celem Dzialaczy jest pozostanie w 1 Lidze , bo infrastruktury lepszej, nikt nie planuje wprowadzic...nie wiem, co o tym myslec...jedna mysl w pkt3 przychodzi...po co i komu kibicowac...sztuce dla sztuki? pozdro

  19. Powrót do góry    #154
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    W Tarnowie w niedzielę damy czadu.
    Jedziemy w trójkę i z tego co wiem,czwórka baną.
    A Najwierniejsi znów nie uzbierali autokaru,szkoda.
    A poza tym,czy ktoś jeszcze jedzie samochodem?

  20. Powrót do góry    #155
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Cudownie kołyszące się piersi "Żółtej".
    Ale te nasze podprowadzające brzydkie. Nie miałem okazji (chęci?) bycia na ost. meczu, bo finał IMP odwiedziłem, a po nim poprawiny. Cholera. Tam profesjonalizm, a nie przypadek być pod taśmą.
    A z innej beczki: Wszystkiego Najlepszego dla Młodego żonkosia, dla którego Wlkp. zawsze w sercu, który pomimo,że większość życia związał z Unią Leszno, to też zazwyczaj innym wielkopolskim klubom był przychylny. Pamiętam czasy Poloneza i serdecznie dziękuję za "osobliwe pisanie" na jego temat; że nie wyszło? nie ważne, ale to m.in. Pan, Panie Jacku Portala dorzucał tą cegiełkę w istnienie wielkopolskiego i poznańskiego żużla. Jeszcze raz Wszystkiego co Miłe dlaPana i wkrótce (to już za tydzień) żony. Pozdrawia kibic żuzla. Robert S.

  21. Powrót do góry    #156
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SORKA za brak polskich liter ale....................... pozdrawiam z goracej i pelnej owocow i piwa Bulgarii!!!! Doping na pewno byl lepszy niz poprzednio............ i to juz sukces. Szkoda ze nie bylo Dlugiego. Jego glos bylby wskazany. Co bedzie dalej?? Na pewno cos sie zrodzilo. Ale co bedzie dalej zalezy od postawy.................... tych co maja doswiadczenie. Licze na moze Dlugiego ktory by siak troszke przesunal blizej startu. A moze i tych wielu ludzi ze stowarzyszenia ktorzy gdzies tam rozumieja ze jest okazja aby uruchomic tych ludzi z prostej. Ich zapal. Bo na pewno ich doswaidczenie bardzo by sie tu przydalo. Bardzo. Bo to co teraz jest to jest........... amatorszczyzna z partyzantka razem wzieta. Nie pozwolmy aby za chwile tn niewatpliwy sukces zamienil sie w kleske. Zatem z goracej Bularii:-}}}} apeluje aby ludzie ktorzy kochaja zuzel przylaczyli sie do tych ,,piknikow,, czyli tez mnie i juz razem wsparci waszym doswiadczeniem pokazali ze Golecin moze byc glosny i barwny.



    Madziu. Kibicow nie poznaj sie po tym ile pioseneczek znaja czy ile flag uszysli. Dobrze ze na mnie twoje skrajne poglady nie robia wrazenia :-))))

  22. Powrót do góry    #157
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SORKA za brak polskich liter ale....................... pozdrawiam z goracej i pelnej owocow i piwa Bulgarii!!!! Doping na pewno byl lepszy niz poprzednio............ i to juz sukces. Szkoda ze nie bylo Dlugiego. Jego glos bylby wskazany. Co bedzie dalej?? Na pewno cos sie zrodzilo. Ale co bedzie dalej zalezy od postawy.................... tych co maja doswiadczenie. Licze na moze Dlugiego ktory by siak troszke przesunal blizej startu. A moze i tych wielu ludzi ze stowarzyszenia ktorzy gdzies tam rozumieja ze jest okazja aby uruchomic tych ludzi z prostej. Ich zapal. Bo na pewno ich doswaidczenie bardzo by sie tu przydalo. Bardzo. Bo to co teraz jest to jest........... amatorszczyzna z partyzantka razem wzieta. Nie pozwolmy aby za chwile tn niewatpliwy sukces zamienil sie w kleske. Zatem z goracej Bularii:-}}}} apeluje aby ludzie ktorzy kochaja zuzel przylaczyli sie do tych ,,piknikow,, czyli tez mnie i juz razem wsparci waszym doswiadczeniem pokazali ze Golecin moze byc glosny i barwny.



    Madziu. Kibicow nie poznaj sie po tym ile pioseneczek znaja czy ile flag uszysli. Dobrze ze na mnie twoje skrajne poglady nie robia wrazenia :-))))
    Popieram Kazmierz! (i innych!!!!) Dlugi by sie przydal Magda81 tez:-). Mocno mysle , czy za "ostatnie" pieniadze, nie bujnac sie do Tranowa, ale troche moj sceptycyzm w PSZ mnie zastanawia. pozdro

  23. Powrót do góry    #158
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    może ktoś obeznany założy szybko czata w związku z odbywającym się meczem ? ;)

    EDIT: (do tego u dołu)

    Mówię o czacie, bo relacje śledzę, ale wrażeniami nie można się tam podzielić

  24. Powrót do góry    #159
    Początkujący
    Dołączył
    28-07-2009
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    może ktoś obeznany założy szybko czata w związku z odbywającym się meczem ? ;)
    zapraszam na:
    http://live.sportowefakty.pl/launch_speedway_1696.html

  25. Powrót do góry    #160
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2009
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    moze by tak na kartkach zamiescic jakies przyspiewki,zrobic z 2 moze 3 tysiace kserokopii i przed meczem rozdawac kolo bramy albo chodzic po sektorach i dawac ludzia?beda mieli czarno na bialym co spiewac:)))mnie sie wydaje ze to nie glupie,bo jak inaczej maja sie czegos innego nauczyc?ciagle tylko szkocja i PSŻ-et...warto sprobowac...pozdro:)))

  26. Powrót do góry    #161
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moze by tak na kartkach zamiescic jakies przyspiewki,zrobic z 2 moze 3 tysiace kserokopii i przed meczem rozdawac kolo bramy albo chodzic po sektorach i dawac ludzia?beda mieli czarno na bialym co spiewac:)))mnie sie wydaje ze to nie glupie,bo jak inaczej maja sie czegos innego nauczyc?ciagle tylko szkocja i PSŻ-et...warto sprobowac...pozdro:)))
    Trudno to bedzie zrealizowac w tym momencie...z roznych powodow, glownie specyfika naszych kibicow. Dobrze , ze dzieki zaangazowaniu grupy osob udaje sie poderwac piknikow na proste hasla PSZ czy Jazda Jazda Jazda....dla zainteresowanych http://www.skorpiony.org/index.php?option=com_content&view=category&id=17&I temid=19 Byloby lepiej, gdyby szczekaczki byly mocniejsze i Krzykacze lepiej slyszalni. Cos tam probuje zrobic w temacie sprzetu, ale to wymaga czasu...i kasy, ale dalej sie sprawa toczy.Poki co, licze na gardlo;-)

  27. Powrót do góry    #162
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Co do karteczek to jest jakis pomysl tylko z tym to raczej zaczniemy od nowego sezonu. Na pewno bedzie jakieś kolejne spotkanie w sprawie dopingu (oficjalnie ws. dopingu, nieoficjalnie wiadomo o czym będzie mowa hehe :P )
    Wtedy bedziemy działać aby wprowadzić coś nowego i udoskonalić to co już jest.

  28. Powrót do góry    #163
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może co niektórzy nie pamiętaj± ale ¶piewnik SSSŻ swego czasu był rozprowadzany już na stadionie co z tego wynikło niech każdy sobie odpowie

  29. Powrót do góry    #164
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Może co niektórzy nie pamiętaj± ale ¶piewnik SSSŻ swego czasu był rozprowadzany już na stadionie co z tego wynikło niech każdy sobie odpowie
    jestem niemal na każdym meczu i nigdy go nie widziałem. być może tylko wtedy, gdy nie było mnie na lekcji lub tylko na jednym meczu. też sam sobie odpowiedz.

  30. Powrót do góry    #165
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2009
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    to moze dac tylko sektorowi, ktory siedzi za startem?:) bo tam jest glosno i bedzie slychac co spiewaja:)

  31. Powrót do góry    #166
    Początkujący
    Dołączył
    12-07-2009
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A może w programie da radę co¶ umie¶cić? a je¶li nie to chociaż dodać do niego ulotkę, skan na forum i jako¶ się rozejdzie.

  32. Powrót do góry    #167
    Początkujący
    Dołączył
    08-08-2009
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam serdecznie jestem tu nowy skorpionom kibicuje od tego sezonu kumpel raz zaprosił mnie i tak się zaczęła moja miłość do PSŻ jestem na każdym spotkaniu w Poznaniu siedziałem zawsze obok starszej wiary czytającej programy wyścigów i debatującej kto wygra aż pewnego razu zjawia się w naszym sektorze pan z forum o nicku Kazimierz razem ze swoja ekipą i rusza te bandę do dopingu ;-) to mi się podoba brakuje takich ludzi na golecinie wielki szacun dla kolegi za to co robi jestem pod wielkim wrażeniem jego zamiłowania do tego sportu. zauważyłem jedną rzecz nie wszyscy są chętni do dopingu Kazimierz krzyczy wstajemy i robimy szkojce to robimy a nie siedzi jeden z drugim i patrzą na siebie o co chodzi ludzie to żaden wstyd to po prostu dobry doping tak niewiele a na bank pomaga naszym chłopakom. ;-) mam nadzieje ze jutro będzie jeszcze lepiej niż 2 tyg temu pozdrawiam wszystkich i do zobaczyska na golaju

  33. Powrót do góry    #168
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2008
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja proponuje skromnie :P aby wszyscy z sektora SSSŻ przeszli na pierwszy łuk chociaż raz na ten dzisiejszy mecz, zobaczyć jak to będzie :)

  34. Powrót do góry    #169
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja powiem tak.......... dziś to naprawdę liczę na przybycie posiłków ze stowarzyszenia i że Długi plus jego kompanija się przybliży do ,,pikników,,. Długi!!!! Ratuj!!! :-)))) Z pewnych względów dziś trudno będzie o choćby powtórkę tego co było podczas poprzednich meczyków. Zatem mój gorący apel...... Ci co zawsze siadają na ,,startowej,, ......... dajcie z siebie jeszcze więcej!!!! A Długi plus Ci ze Stowarzyszenia co chcą................... przybywajcie!!!!! Jest okazja aby................ to nie był ostatni mecz w sezonie. Ale do tego są potrzebne wszystkich gardła. I żeby nie było.......... :-)))) Ja sobie usiądę tam gdzie siadałem przez lata czyli na górze sektoru i będę darł się tak jak mi powiedzą :-)))) Ci bardziej doświadczeni................. o ile dadzą skusić i tym razem odpalimy wszyscy razem. O to proszę tych i z łuku i tych po drugiej stronie. Po zwycięstwo!!!!

  35. Powrót do góry    #170
    Początkujący
    Dołączył
    08-08-2009
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    popieram kolegę moglibyśmy się w końcu zebrać w jedną całość i dać z siebie wszystko

  36. Powrót do góry    #171
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2008
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I tak zapewne stanie się tak jak zawsze każdy usiądzie tam gdzie chce stowarzyszenie jak zawsze na swoim sektorze pikniki jak to pikniki :P wiec zwartej grupy nie będzie :p a

    P.S a mogło by być bardzo fajnie :)

  37. Powrót do góry    #172
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie................. tak nie będzie :-)))) to już dawno żeśmy sobie wytłumaczyli. Jeżeli chcemy pomóc dopingiem zespół, to................ tym miejscem są sektory ,,startowe,,. :-)). Do płotu.

  38. Powrót do góry    #173
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    A ja już prosiłam SSSŻ kilka razy,by choć na JEDEN mecz usiedli gdzie indziej.Ich nie da się uprosić.Wzięli by przykład z Gorzowa,gdzie akcja "Jesteśmy na prostej",czy coś w tym stylu przyniosła bardzo fajny efekt.Od czasu do czasu na kilka biegów udają się do pikników i udaje im się rozkręcić z nimi doping.No,ale.Trzeba chcieć przede wszystkim.
    Tak czy inaczej,my ze skromną ekipą jak zawsze na pełnej K pojedziemy ;).

  39. Powrót do góry    #174
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do boju ludziska !
    Postaram się wspomóc t± skromn± grupkę. Oczywi¶cie doping na pełnym gazie ! ;)
    Hej Hej PSŻ ! Wygramy to dzisiaj !

    Pozdrawiam ;)

  40. Powrót do góry    #175
    Początkujący
    Dołączył
    08-08-2009
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    będę tez z tą "skromną ekipka" zabieram nawet własną mamę nie ma wyjścia kobita musi kibicować ;-))

  41. Powrót do góry    #176
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2008
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to teraz zastanawiam się gdzie mam usiąść, sektor SSSŻ czy gdzieś w pobliżu prostej :) bo fajnie jet kiedy się wydzierasz ale niech słyszy to cały stadion! , a nie tak ze ja zdzieram gardło i nikt tego nie słyszy, tak jest w przypadku wyżej wymienionego sektoru:P

    P.S wie ktoś może czy kibole z Rzeszowa przyjeżdżają ??

  42. Powrót do góry    #177
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na to pytanko to już dawno sobie powinnieneś odpowiedzieć :-))))) zapraszamy na sektory ,,strartowe,,!!!! Fajnie byłoby przejść tą rundę. I trafić na.................. Gniezno :-))). Ale do tego potrzebny jest nasz wspólny mocny doping. Niech raz ten stadion zabrzmi wspólnie........ Długi liczę na Ciebie............ wystarczy abyś się przesunął tak z dwa sektory bliżej startu.

  43. Powrót do góry    #178
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2008
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to zobaczę gdzie lepszy doping będzie i tam pójdę :D

  44. Powrót do góry    #179
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słusznie!!!! hihihihihhi. Dla pełnego obrazu i aby podjąć słuszną decyzje i jej nie żałować proponuje abyś podjął ją po 15 biegu..... hihihihhihi. Dawaj do nas................ bo jak w kabarecie Dudek............... tylko nasza kolejka (trybuna) jest słuszna. :-))))..........

  45. Powrót do góry    #180
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2008
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wspaniały doping ! kazimierz masz w 100% racje tylko nasza trybuna jest słuszna :D
    W pierwszej przerwie na równanie toru przeniosłem się z sektora SSSŻ na trybunę przed wejściem w pierwszy łuk i było *****iście! , na sektorze stowarzyszenia była stypa taka że szkoda gadać...

    P.S SSSŻ cokolwiek tam krzyczycie nic nie słychać! mam nadzieje ze wreszcie to do was dotrze i się przeniesiecie z tego odludzia.

    pozdro kazimierz :D

Strona 4 z 17 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •