Strona 13 z 17 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 585 z 738

Wątek: Doping

  1. Powrót do góry    #541
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    (...)wiadomo że w żużlu start i meta znajduje sie w tym samym miejscu.
    Niekoniecznie. :)

  2. Powrót do góry    #542
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niekoniecznie. :)
    Masz na myśli biegi, gdzie zawodnik kończy wyścig zanim dotrze do mety? Czyli na torze lub bandzie.. Innej opcji nie widze. Bo normalnie bieg w żużlu kończy sie tam gdzie sie zaczął :D

  3. Powrót do góry    #543
    Początkujący
    Dołączył
    03-05-2006
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz na myśli biegi, gdzie zawodnik kończy wyścig zanim dotrze do mety? Czyli na torze lub bandzie.. Innej opcji nie widze. Bo normalnie bieg w żużlu kończy sie tam gdzie sie zaczął :D
    Jeszcze w angli są biegi gdzei zawodnik jest cofnięty o pare metrów :D

  4. Powrót do góry    #544
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz na myśli biegi, gdzie zawodnik kończy wyścig zanim dotrze do mety? Czyli na torze lub bandzie.. Innej opcji nie widze. Bo normalnie bieg w żużlu kończy sie tam gdzie sie zaczął :D
    Jeszcze w angli są biegi gdzei zawodnik jest cofnięty o pare metrów :D
    No zgadza sie. Ale takie rzeczy dodają temu sportowi dodatkowego uroku. To wszystko są dodatkowe emocje, których w piłce nożnej jak dla mnie brakuje.

  5. Powrót do góry    #545
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    No i w końcu!Prośba siatkarzy!

    Trąbki out!

    http://www.portalkibica.pl/aktualnos...siatkowce.html

    Ale jak znam życie,fani trąbek,nadal będą twierdzić,że to fajna forma dopingu,nawet wtedy,kiedy sami zawodnicy z różnych dyscyplin,będą prosić o nie używanie tego gówna!

  6. Powrót do góry    #546
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Świetne! Może w końcu niektórzy przestaną ich używać :) Wiadomo, że nie wszyscy, ale zawsze chociaż ta część...

  7. Powrót do góry    #547
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    W Rzeszowie trąbek praktycznie nie słychać. Z małymi wyjątkami, ale prawie niesłyszalne.
    Za to słonecznika cała masa na sektorach hihi

  8. Powrót do góry    #548
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2009
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no niestety, ale żużel jest takim sportem gdzie zawodnik raczej tych irytujących trąbek nie słyszy i w sumie raczej zawodnikom to nie przeszkadza.
    Chociaż muszę przyznać że powieszenie na bramie stadionu transparentu "Z wuwuzelami do RPA" (takie hasło ktoś krzyknął na meczu z Miszkolcem) by mi raczej nie przeszkadzało :)

  9. Powrót do góry    #549
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Nasza wczorajsza oprawa była miła dla oka,ale.No właśnie.
    Zdecydowanie rządzą malowane sektorówki i tego się trzymajmy,jeżeli jest taka możliwość.
    Do tego dobre hasło na transie i oprawa jak się patrzy.
    Jak na razie ciężko nam przebić naszą zeszłoroczną oprawę z derbów w Gnieźnie.Numer jeden bezapelacyjnie,który naprawdę ciężko będzie zwalić z podium.
    Mam jednak nadzieję,że w kolejnych derbach,będzie już 2;0 dla nas ;).

    P.S.Dzięki wszystkim,którzy dorzucili się do wczorajszej oprawy!Baner wyszedł elegancki.

  10. Powrót do góry    #550
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co prawda nie oglądam tych mistrzostw bo szczerze mówiąc piłka nożna zwisa mi luźnym kalafiorem, nigdy tego sportu nie lubiłem :D Ale widziałem dziś w TV kibiców z Afryki z tymi trąbami i to faktycznie jakiś koszmar. Takiej trąby nawet słoń trąbalski by sie nie powstydził :D Więc faktycznie kiedy większa ilość kibiców zaczyna dmuchać tam w te trąby to musi to być strasznie drążniąca ludzkie ucho kakofonia.
    przepraszam , ze nie na temat, ale matrix przyznaje ci literacka nagrode Nobla na tym forum za wpis powyzej. naprawde szczerze sie rozesmialem.

  11. Powrót do góry    #551
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki, chyba nie zasłużyłem, ale przyjmuje :D Wracając do tematu mam nadzieje, że te wuwuzele czy jak im tam nigdy nie przeniosą sie do speedwaya. Bo już te trąbki co teraz na żużlowych stadionach mamy są nie do wytrzymania. A co dopiero te afrykańskie mutanty :D

  12. Powrót do góry    #552
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No chyba, ze speedway przeniesie sie do Afryki...

  13. Powrót do góry    #553
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No speedway nie musi sie tam przenosić. Speedway w Afryce już jest, choćby w RPA. Sporadycznie i w niewielkich ilościach, ale jest. Więc jakieś niewielkie zagrożenie dla speedwaya ze strony trąbek mutantów istnieje. Na szczęście raczej nieduże :D.


  14. Powrót do góry    #554
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faktycznie do Afryki nie musi przenosic...wystarczy, ze Gniezno zrobi tor i jest Sahara!

  15. Powrót do góry    #555
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Piekarnik,nadal się nie rozumiemy! :D
    Ludzi nie da się "skrzyknąć"!Prób aby to uczynić było mnóstwo,proszenia,apele i nic.
    Wy miejsca nie zmienicie,Eka też nie zmieni,na neutralny grunt nikt się nie przeniesie i nie ma sensu już o tym pisać.
    Doping będzie jak ktoś w końcu zmądrzeje,co chyba naprawdę nie szybko nastąpi jeśli w ogóle.
    Alternatywa jest jedna.Ten kto chce kibicować idzie na łuk,czy w inne miejsce nie zajmowane przez SSSŻ i Ekę,zostawia za sobą dzieci,dziadków którzy nie chcą dopingować z różnych przyczyn,swoją przynależność grupową i dopinguje.
    Jak się w.....ę,to pokażę Wam,że można.Powieszę flagę na łuku i sama będę się bawić przez cały mecz.Może w końcu ludzie się ogarną i zaczną się przyłączać,a nie wybrzydzać i wymyślać milion powodów dla których dopingować nie można!

  16. Powrót do góry    #556
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobra koniec tematu :)

    Pozdro

  17. Powrót do góry    #557
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Tak,Piekarnik.Bo Wy wolicie w 5 dopingować,niż połączyć siły i zorganizować chociażby 30-50 osobowy młyn wspólnie z innymi.
    U Was zostało trochę młodzieży chętnej do dopingu,w Ece też jest kilka osób chętnych do kibicowania,do tego takich jak ja też jest na pewno kilkanaście osób,młyn nie byłby najgorszy.
    Tylko nie potraficie działać wspólnie dla dobra sprawy,dla dobra wizerunku kibiców w Poznaniu.
    To jest kpina aby w takim mieście jak Poznań nie można przez jakieś chore podziały i widzi misię zorganizować stałego i JEDNEGO miejsca do dopingu!!!Wstyd!

  18. Powrót do góry    #558
    Początkujący
    Dołączył
    16-03-2010
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego na siłę chcecie zrobić wielki doping?? A nie pomy¶leli¶cie czasami ze ludzie wol± piknik

  19. Powrót do góry    #559
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Dlaczego na siłę chcecie zrobić wielki doping?? A nie pomy¶leli¶cie czasami ze ludzie wol± piknik
    A gdzie jest napisane,że wielki?
    Ci którzy chcą piknik piknikują,ale są też tacy dla których przyjście na stadion to coś więcej niż same zawody.
    Przecież dla każdego jest miejsce.Nie chcesz nie dopingujesz.Proste,czyż nie?

  20. Powrót do góry    #560
    Początkujący
    Dołączył
    16-03-2010
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niby masz rację.............

  21. Powrót do góry    #561
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak się w.....ę,to pokażę Wam,że można.Powieszę flagę na łuku i sama będę się bawić przez cały mecz.
    Prawdziwa Joanna d'Arc:-)

  22. Powrót do góry    #562
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak się w.....ę,to pokażę Wam,że można.Powieszę flagę na łuku i sama będę się bawić przez cały mecz.
    Prawdziwa Joanna d'Arc:-)
    Też dziewica? ;)

    Z drugiej strony kto powiedział, że skoro siedzisz z dzieciakiem i masz w d..ie flagi i darcie mordy to się nie bawisz. Głupie piłkarskie szablony.

  23. Powrót do góry    #563
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Machito,nikt.Każdy bawi się po swojemu.
    Chodzi nam o zabawę tych,którzy chcą dopingować czynnie.

  24. Powrót do góry    #564
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2009
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat z ankiety "Głos kibiców"
    [quote]więcej melodycznych przyśpiewek, a nie w kólko "PSŻ! PSŻ!"

    Cóż, oficjalna przyśpiewka jest bardzo melodyczna (tyle, że nikt jej nie śpiewa), hymn PSŻ też jest (w tym sezonie raz czy dwa puszczony i chyba wszyscy o nim zapomnieli).

  25. Powrót do góry    #565
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    "PSŻ" będzie w kółko,bo na prostej innych przyśpiewek się ludzie nie nauczą,zresztą nie ma kto ich uczyć.
    Stałam dziś kilkanaście kroków od Eki,jak trąbki poszły w ruch to nawet tego "PSŻ" nie było słychać.
    O wysiłkach SSSŻ nie wspomnę,bo tam to tylko z ruchu warg można czytać.
    Pozdrowienia dla gościa,który przyniósł sobie bęben i elegancko sobie bębnił.

  26. Powrót do góry    #566
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2009
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A czy ktoś widział dzisiaj Magdę jak dopingowała ?
    Bo ja widziałem !
    Jak chodziła to tu to tam i nic więcej :(


  27. Powrót do góry    #567
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    A czy ktoś widział dzisiaj Magdę jak dopingowała ?
    Bo ja widziałem !
    Jak chodziła to tu to tam i nic więcej :(
    No ja nie dopinguję i nie zamierzam,dopóki nie będzie prawdziwego młyna i ludzi,którzy będą dopingować przez cały mecz,a nie raz na jakiś czas sobie krzykną PSŻ.
    Dopinguję na wyjazdach a u nas już dawno sobie odpuściłam.

  28. Powrót do góry    #568
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Każdy mógłby tak powiedzieć i wtedy nie doczekamy się młyna. Wiadomo, że łatwiej wpasować się w coś co istnieje niż dopiero uczestniczyć w tworzeniu tego.

  29. Powrót do góry    #569
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Każdy mógłby tak powiedzieć i wtedy nie doczekamy się młyna. Wiadomo, że łatwiej wpasować się w coś co istnieje niż dopiero uczestniczyć w tworzeniu tego.
    Ale mi nie odpowiada Wasz model dopingu.
    Machanie szalikiem i raz na jakiś czas krzyknięcie "PSŻ",to nie dla mnie.
    Jeżeli tak sobie wyobrażacie doping,to powodzenia.

  30. Powrót do góry    #570
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Magda weź coś zrób (tzn. młyn, kocioł czy co tam chcesz - taki ze swoich marzeń)wszyscy Ci przyklasną, ale w końcu zamień słowa na czyny!

    Tak chcemy tylko krzyczeć PSŻ! i machać sobie szaliczkiem - zadowoliło Cię to? Mam nadzieję, że tak. Bo nikt nigdy nie powiedział, że Eka chce zrobić młyn i ciągnąć cały doping na stadionie.
    Mieliśmy inne cele i po części nam wyszło. Ale to mogę ocenić ja czy Dziki, ale nie Ty bo Ty tego celu nie znasz.

    Dziękuję za uwagę. Tyle z mojej strony w temacie dopingu.

  31. Powrót do góry    #571
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale mi nie odpowiada Wasz model dopingu.
    Machanie szalikiem i raz na jakiś czas krzyknięcie "PSŻ",to nie dla mnie.
    Jeżeli tak sobie wyobrażacie doping,to powodzenia.
    Z piknika nie zrobisz ultrasa.Prawda jest taka ,że z roku na rok doping jest coraz gorszy.SSSŻ ,to już ucichło w ogóle.Zamiast próbować rozkręcić doping ,to się rzucają workami z pociętymi kolorowymi kartkami(pozostawię to bez komentarza).Oprawy też są z roku na rok co raz gorsze.Nie może ktoś przejść się między kibicami i pozbierać na oprawy ,aby wychodziły one co najmniej fajnie i kolorowo ? Wydaje mi się ,że wielu kibiców się dorzuci.Doping jedynie Eka próbuje rozkręcać ,jednak krzyczenie PSŻ i machanie szalikiem ,to za mało.Mi się to nie podoba.Może od nowego sezonu zacząć krótkie przyśpiewki i z czasem kibice zaczną się dołączać.Cały czas macie zamiar tylko krzyczeć PSŻ ?

  32. Powrót do góry    #572
    Początkujący
    Dołączył
    02-12-2009
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich ponownie na forum!! :)
    Magda daj sobie spokój,przykro się czyta twoje chore posty... Ja mam Podstawowe pytanie -->
    Czy nie powinniśmy czasem stworzyć czegoś typu "Ultras"?I wszyscy zjednoczyć siły?
    SSSŻ Nie robili opraw(jak się domyślałem i teraz dowiedziałem) Problemy finansowe...
    Eka-Doping był oprawy też...Ale to jeszcze nie to...
    Zjednoczmy się wszyscy!!!


    Post edytowałem bo źle się wyraziłem!!!!!

  33. Powrót do góry    #573
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Hunter-" Plany Eki skupione są głównie na niesieniu dopingu na stadionie...",dzięki,tyle w temacie-mogę oceniać co mi się podoba,skoro sobie TO założyliście.Skoro chcecie machać szalami i krzyczeć tylko PSŻ,to zgarnijcie dzieciaki z całego stadionu-pomogą Wam,bo są w tym dobre!
    Ja niczego niestety na chwilę obecną nie będę zakładać,bo nie ma z kim.A zabawa w "od czasu do czasu" mnie nie interesuje.

    Metik,nigdy sobie nie dam spokoju,bo uwielbiam,kiedy innych przeze mnie trafia szlag.
    Założyć grupę Ultras?!A wiesz w ogóle jacy ludzie powinni być w takiej grupie?U nas fanatyków,"zapeleńców" i stadionowych artystów nie ma!!!Ultras to styl życia i nie powstaje ot tak na jakieś CHWILOWE potrzeby.

    Nawet jeśli się przejdzie wśród ludzi aby zebrać pieniądze na oprawę to kto ją zrobi?Niestety,ale nie posiadamy grafików,plastyków,a na gotową,robioną sektorówkę się nie uzbiera.
    Pozostaje bida z nędzą i taka jest prawda.

  34. Powrót do góry    #574
    Początkujący
    Dołączył
    02-12-2009
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znów ty...
    Fanatycy są na pewno i nie oceniaj ludzi swoja miarą bo 1mm nie wystarczy na wszystkich!:D Do opraw nie potrzebni są artyści! Nie widzę problemu zbierania kasy na oprawy podczas meczów! Wystarczyło by po chodzić w kilka osób i szepnąć Jackowi nie coś powie przez majka to ludzie na pewno coś wrzuca! :D

  35. Powrót do góry    #575
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dajcie spokój. Ty Magda przyjmujesz wszystko jak leci z tego co mówi Hunter, a Ty Hunter próbujesz się (na złość?) Magdzie odgryźć.

    Przezabawne.

  36. Powrót do góry    #576
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Dajcie spokój. Ty Magda przyjmujesz wszystko jak leci z tego co mówi Hunter, a Ty Hunter próbujesz się (na złość?) Magdzie odgryźć.

    Przezabawne.
    Bardzo.Przezabawne!Na szczęście sezon na Golęcinie już się skończył i odpoczniemy sobie trochę od komentarzy,przynajmniej w bieżących sprawach ;).

  37. Powrót do góry    #577
    Początkujący
    Dołączył
    02-12-2009
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ku*wa Dajmy już spokój tym kłótnią... Nie można się pogodzić??

  38. Powrót do góry    #578
    Użytkownik Awatar Zyzio2267
    Dołączył
    09-12-2009
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Metik. SSSŻ to nie tylko doping który z powodów finansowych nie był w tym roku najlepszy. ;/ Chociaż po każdym meczu np. dziś, muszę zażywać tabletki typu "Halset" ;] Jak stwierdziłeś, Stowarzyszenie kibiców działa w wielu akcjach charytatywnych
    np. -"Akcja szkoła"
    -Akcja Świąteczna
    -Bank krwi
    tak wymieniać można prawie bez końca

    Tak samo akcje promocyjne dla kubu:
    różnego rodzaju festyny
    artykuły w gazetach, internecie, telewizji i radiu

    Jako jedyni Poznańscy sympatycy żużla w poznaniu, organizujemy wyjazdy na mecze po za naszym rodzinnym miastem a nawet krajem, i to nie tylko we własnych kręgach SSSŻ ale dla wszystkich kibiców nie tylko piwoszy (wbrew opiniom osób które nigdy na takim wyjeździe nie były), którzy nie mogą jechać własnym samochodem i nie mają czasu/ochoty/umiejętności aby sobie zorganizować podróż na "własną rękę" PKSem czy pociągiem

    jeżeli jest to dla Ciebie jest mało powodów aby SSSŻ istniało to inni użytkownicy forum sobie sami Ciebie osądzą ;]

    Chociaż jest jeszcze jedne bardzo ważny powód dla którego SSSŻ będzie istniało tak długo jak będzie istniał klub...
    Bo stowarzyszenie kibiców to nie jest globalny klub do którego się zapisujesz siedzisz w sektorze jesteś. "Skorpiony" to grupa: znajomych, kolegów, przyjaciół. Bez podziału na wiek, grupę społeczną. Nikogo nie obchodzi na kogo głosujesz, ile zarabiasz, gdzie mieszkasz i jakim samochodem jeździsz.
    A spotkania klubowiczów nie kończą się na przychodzeniu na mecz, ani piciu piwa w Pubie w czasie SGP. Ale na imieninach, ślubach, weselach, chrzcinach, komuniach...
    Najważniejsze jest to że SSSŻ jest grupą otwartą i każdy kto przyjdzie na drugą prostą z Nami kibicować zostanie gorąco przyjęty i szybko "wkręcony" w szeregi SSSŻ ;]

    Pozdrawiam


  39. Powrót do góry    #579
    Początkujący
    Dołączył
    02-12-2009
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak tak zgadzam się że SSSŻ Robi dużo dobrego.Chodzi mi tylko o doping! :))

  40. Powrót do góry    #580
    Użytkownik Awatar Zyzio2267
    Dołączył
    09-12-2009
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to po jaką chol... po co?! zadajesz pytanie "po co istnieje SSSŻ"



  41. Powrót do góry    #581
    Początkujący
    Dołączył
    02-12-2009
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Źle się wyraziłem... Sorry. Słyszałem że chcieliście połączyć siły z eka na wczorajszy mecz i chyba się nie udało... ? Dlaczego? :D

  42. Powrót do góry    #582
    Użytkownik Awatar Zyzio2267
    Dołączył
    09-12-2009
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kto ci mówił że mieliśmy "łączyć siły"? i niby w jaki sposób?

  43. Powrót do góry    #583
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Zyzio,ale Wy nie kibicujecie przecież i od kiedy do dopingu są potrzebne finanse? ;).
    Oprawy to jedna,a doping to drugie.
    Zresztą oprawy powinni robić ludzie,którzy tym żyją a nie...Sam sobie dopowiedz ;).
    Osobiście zaczęłabym ten temat od początku,wielka krecha pod tym co już było i na spokojnie (w miarę możliwości),zacząć coś budować na przyszły sezon.Chociaż wiary we mnie tyle co nic,że do jakiegokolwiek porozumienia można dojść.Chociażby ze względu na pojęcie dopingu,które jest tutaj bardzo zróżnicowane.


  44. Powrót do góry    #584
    Początkujący
    Dołączył
    02-12-2009
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszyscy powinniście podać sobie ręce i wspólnie coś wymyślić! W końcu chodzi o nasz ukochany klub!:DD
    Lepiej eis kłócić czy razem wspierać klub?? :)

  45. Powrót do góry    #585
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kto ci mówił że mieliśmy "łączyć siły"? i niby w jaki sposób?
    Usiąść w jednym miejscu i stworzyć chociaż na 1 meczu dobry doping.Kiedyś w SSSŻ był bardzo dobry doping ,jednak na meczu z Rybnikiem była cisza(chyba z 4 osoby coś tam próbowały).W Gnieźnie pokazaliście ,że potraficie ,ale dlaczego nie potraficie tego zrobić na Golaju ?

Strona 13 z 17 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •